Żydo-media – zamiast informacji indoktrynacja

zionist-media

Francja: młodzież przeciw żydowskiemu kapitalizmowi

Polska: dekretowanie obowiązku miłości do Żydów

 

Żydowskie media w Polsce milczą na temat protestów francuskiej młodzieży. Cóż, nie jest to żydowska rebelia z wiosny 1968r. Tym razem protestują francuscy Francuzi, a nie Żydzi, protestują młodzi Europejczycy, których dotknęły dobrodziejstwa sukcesu tamtej żydowskiej rebelii.

Przed protestami młodzieży strajkowali francuscy taksówkarze, rolnicy, … I oni także mają już dosyć żydowskiego kapitalizmu.

____________________

 

z19740664Q,9-marca--Protesty-francuskich-uczniow-i-studentow-We Francji licealiści, studenci, protestujący przeciwko rządowej reformie kodeksu pracy dewastowali banki i sklepy.

W Rennes w Bretanii  licealiści opanowali dworzec kolejowy, blokując całkowicie kursowanie pociągów – informuje RMF24.pl.

Co jest powodem tych działań? W ponad stu szkołach średnich w całej Francji trwają strajki okupacyjne, ponieważ projekt reformy kodeksu pracy, który zakłada m.in., że młodzi ludzie odbywający praktyki w przedsiębiorstwach będą otrzymywać niższe niż dotąd wynagrodzenia. (A nasza polska młodzież – ?Pewnie jest w lepszej sytuacji (?) – D.Kosiur)

Protestujący licealiści w Paryżu rozbijali witryny sklepowe koło Placu Republiki, gdzie zniszczyli co najmniej trzy agencje bankowe. Obrzucili też kamieniami funkcjonariuszy. Szturmowe oddziały policji odpowiedziały pałkami i gazem łzawiącym. Co najmniej trzy osoby zostały aresztowane.

 

Główne założenia nowelizacji, zwanej prawem El Khomri, od nazwiska francuskiej minister pracy, która zaprezentowała projekt, to wydłużenie czasu pracy, łatwiejsze zwalnianie pracowników i ograniczenie odszkodowań wypłacanych przez pracodawców za nieuzasadnione zwolnienia.

Od momentu wejścia zmian w życie, od pracownika będzie można wymagać pracy do 44 godzin tygodniowo przez 6 tygodni, przy zachowaniu 35-godzinnego tygodnia pracy (?) – (Czy ktoś potrafi wyjaśnić tę żydowską matematykę? – D.Kosiur.)

 

Nowelizacja zakłada, że wysokość odszkodowania za zwolnienie pracownika będzie zależała od czasu jego zatrudnienia – np., gdy pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy przez mniej niż dwa lata, jego odszkodowanie nie przekroczy równowartości trzymiesięcznego wynagrodzenia. W przypadku stażu pracy od 10 do 20 lat, maksymalna wysokość odszkodowania to 12-krotność pensji. W ten sposób usunięte zostanie minimum 6-krotności wynagrodzenia obowiązujące obecnie. (Warto to sobie zapamiętać i porównać z żydo-reżimowym prawem pracy w IIIŻydo-RP – D.Kosiur.)

 

Uzasadnienie reformy:

Wprowadzane zmiany są próbą obniżenia ponad 10 proc. bezrobocia i mają zachęcić pracodawców do zatrudniania na długoterminowe umowy o pracę.
za: http://niezalezna.pl/77792-francja-licealisci-protestuja-i-strajkuja

 

Już gdzieś słyszałem identyczne, „genialne” uzasadnienie. Ano tak, w ten sam sposób argumentuje żydowska organizacja pracodawców Lewiatan w IIIŻydo-RP – oto teatr żydowskiego absurdu.

 

uid_cc175b35eed0bb75c050be33e0c709cc1458239699090_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355W tym samym czasie, gdy młodzi Francuzi protestują przeciw żydowskiemu kapitalizmowi w Polsce w miejscowości Markowa na Podkarpaciu prezydent IIIŻydo-RP uroczyście otwiera Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów i mówi:

 

Kto głosi i sieje nienawiść między narodami, każdy, kto sieje i podsyca antysemityzm, depcze po grobie rodziny Ulmów, depcze po ich pamięci, depcze po tym, za co oni oddali swoje życie.

 

Józef i Wiktoria Ulmowie dali schronienie dwóm żydowskim rodzinom, za co w 1944r. zostali przez Niemców rozstrzelani. Zamordowano także ich sześcioro nieletnich dzieci.

Józef i Wiktoria Ulmowie w 1995r. zostali pośmiertnie uhonorowani żydowskim odznaczeniem „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata” – dzieci Ulmów pominięto.

Od 2003r. trwa w Kościele proces beatyfikacyjny rodziny Ulmów.

 

Pamiętajcie, Polacy, jeśli historia kiedyś się powtórzy i Żydzi znów będą ścigani – a może tak się zdarzyć -, to jeśli chcecie otrzymać pośmiertnie żydowskie odznaczenie i zostać świętymi Kościoła musicie poświęcić nie tylko własne życie dla ratowania Żydów, ale także życie waszych dzieci. Życie Żydów jest wartością najwyższą.

I nie należy tu dopuszczać politycznych rozważań relatywizujących tę najwyższą wartość, czy poddających w wątpliwość celowość pomocy tym, którzy na polskiej ziemi w 1939r. witali kwiatami okupacyjne wojska niemieckie i radzieckie, czy po 1944r. mordowali Polaków, a dzisiaj zmuszają Polaków do zarobkowej emigracji.

 

Jak ocenić czyn Ulmów? Jako heroizm, czy bezmyślne barbarzyństwo wobec własnych dzieci?

Żydowska religia zabrania Żydom narażać własne życie dla ratowania nie-Żydów, religia nie-Żydów, judeo-chrześcijaństwo, głosi pochwałę śmierci na rzecz ratowania żydowskiego życia.

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “Żydo-media – zamiast informacji indoktrynacja

 1. hubalblog

  litosc dla zyda jest zbrodnia

  Polubienie

 2. Pingback: Żydo-media – zamiast informacji indoktrynacja | Pekok Antylichwiarz

 3. Korczma

  Kilka przykładów idiotyzmu rządu PIS- dzielców:
  W każdym biurze CBA jest kalendarz ścienny ze zdjęciami Szydło , Dudy i Kalksteina.
  Za czyje pieniądze dzieci posłów PIS uczą się gry w tenisa . Mam nadzieję ,że za pieniązki rodziców .
  TERAZ DRUKOWANE:
  ZAGADKA :
  WIE KTOŚ CZYIM DZIADKIEM BYŁ ŻYDEK O PIĘKNYM NAZWISKU SCHICHGRUBER?
  W POWIECIE JĘDRZEJOWSKIM – ŚWIĘTOKRZYSKIE PROWADZONE JEST SLEDZTWO PRZECIWKO SUKIENKOWEMU OSKARŻONEMU O SEKSUALNE WYKORZYSTANIE 15 LETNIEJ DZIEWCZYNKI ..
  PODOBNIE W NOWYM TOMYŚLU .
  ZOBACZYMY JAKIE BĘDĄ EWENTUALNE KARY , ALE PEWNIE GRZYWNA 5 TYS PLN I ZAWIASY HA HA HA JAK ZAWSZE . OKRAGLY ZŁOB PARASOL OCHRONNY.

  Polubienie

 4. Korczma

  NIECH CI ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE :
  NIEZAPOMNIANY FRANEK DOLAS . BYL ZE SWOJĄ ZONA 50 LAT . PO JEJ SMIERCI CZEKAL TYLKO NA SWOJĄ SMIERĆ I BYŁ BARDZO CHORY .
  NIECH CI ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE :

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s