Europa daje dupy

Erdogan

Recep Tayyip Erdoğan jest nie tylko zdemoralizowanym dyktatorem, konsekwentnie likwidującym prawa człowieka i wszelkie przejawy demokracji w 75-milionowym islamskim kraju, należącym do NATO. Jest także politykiem, mającym wielki – być może decydujący – osobisty udział w trwaniu Państwa Islamskiego i humanitarnej tragedii, która z niego wynika.

„Ataki nie osłabiają naszego oddania sprawie wojny z terroryzmem — wręcz przeciwnie, zwiększają nasza determinację” — ogłosił turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan po niedzielnym ataku terrorystycznym w Ankarze, dodając obietnicę „rzucenia terrorystów na kolana”. „Determinacja” tureckiego prezydenta byłaby znacznie bardziej przekonująca, gdyby nie piętrząca się góra dowodów na jego współpracę z Państwem Islamskim.

Na początku marca europejska dyplomacja ogłosiła sukces: Europa da tureckiemu dyktatorowi 6 miliardów euro łapówki, zlikwiduje wizy dla Turków i przyspieszy negocjacje w sprawie przyjęcia Turcji do UE. Wszystko za to, iż Recep Tayyip Erdogan zamieni się z Unią na uchodźców: pozwoli odesłać sobie nowych, którzy przybywają i będą przybywać do Grecji w najbliższych miesiącach, a w zamian Unia zabierze mu tych, którzy obecnie gnieżdżą się w tureckich obozach — w stosunku 1:1. Na pierwszy rzut oka trudno zrozumieć, dlaczego Europa miałaby pójść na ten deal, który i tak zostawia ją z wizją przyjęcia 2,5 miliona Syryjczyków, przebywających dziś w Turcji.

Tak naprawdę, leży za tym cyniczna i bezwzględna kalkulacja: chodzi o to, żeby przekonać nowych uchodźców, że ich szanse dostania się do Europy są minimalne, bo choćby i przeżyli drogę tratwą przez Morze Egejskie, zaraz dostaną kopa z powrotem. I za ten efekt propagandowy europejscy przywódcy gotowi są sprzedać duszę facetowi, którego miejsce jest nie na brukselskich salonach, tylko przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze.

* * * * * *

Oczywiście, że  brutalne przejęcie opozycyjnej gazety „Zaman” w kilka godzin po wyjeździe Erdogana z brukselskich negocjacji jest demonstracją — podobnie jak zmuszenie Unii do otwarcia pięciu rozdziałów w negocjacjach akcesyjnych z UE, do której Turcja wcale nie chce przystępować. Turecki dyktator pokazuje w ten sposób, gdzie ma naszą wspaniałą wspólnotę i jej wzniosłe zasady. Pozycja, w jakiej Erdogan postawił Europę, znakomicie spełnia warunki bardzo popularnego w polskiej debacie publicznej słowa „upokorzenie”. To jednak nie jest najważniejsze — jeśli plama na tzw. honorze mogłaby zapobiec dalszym tragediom i uratować życie ofiar wojny w Syrii i Iraku — to chrzanić honor. Problem w tym, że jest dokładnie odwrotnie: Erdogan wspiera Państwo Islamskie (IS) i  brutalnie zwalcza jego przeciwników.

Jedyną siłą, która prowadzi rzeczywistą, lądową wojnę z Daisz — jak nazywane jest Państwo Islamskie po arabsku — są Kurdowie: Powszechne Jednostki Ochrony (YPG) w Syrii i Partia Pracujących Kurdystanu (PKK) w Iraku. Jednak lewicowy i świecki kurdyjski ruch autonomiczny jest głównym wrogiem publicznym Turcji i Ergodana osobiście. Przejściowe odprężenie w stosunkach między tureckim przywódcą i tureckimi Kurdami z początku rządów Erdogana definitywnie zakończyło się — wraz z całą jego proeuropejską, postępową polityką —  latem 2015, kiedy stworzona w znacznej mierze przez Kurdów lewicowa Ludowa Partia Demokratyczna (HDP) niespodziewanie przekroczyła próg wyborczy, odbierając Erdoganowi szansę na konstytucyjną większość i wprowadzenie systemu prezydenckiego. W odpowiedzi prezydent sparaliżował rozmowy koalicyjne i doprowadził do rozwiązania parlamentu — równocześnie rozpoczynając szeroko zakrojoną akcję terroru pod ironiczną nazwą „operacji antyterrorystycznej”.

Turecka policja i wojsko splądrowały kilkaset  biur Ludowej Partii Demokratycznej w całym kraju, jej działacze trafiali do więzień, oskarżani o wpieranie terroryzmu. W Diyarbakirze, Suruku i Ankarze doszło do krwawych zamachów, przypisywanych oczywiście Państwu Islamskiego — dość intrygująco jednak jedynymi ofiarami tych zamachów byli działacze i zwolennicy opozycji związanej z HDP. W zgodnych zeznaniach świadków turecka policja blokowała dojazd karetek do rannych, zaatakowała gazem ocalałych i ludzi, spieszących im na pomoc po informacji o zamachach. Równocześnie — pod pretekstem działań przeciw Państwu Islamskiemu — armia turecka przystąpiła do konsekwentnego zwalczania jego jedynego realnego wroga. Po dokonaniu jednego, symbolicznego ataku na pozycje Daisz, lotnictwo Erdogana  przystąpiło do bombardowania sił kurdyjskich w Turcji i Syrii.

Jednostki YPG, początkowo występujące przeciwko Assadowi, a obecnie, przy jego cichej akceptacji, kontrolujące tereny syryjskiego Kurdystanu, są główną siłą lądową prowadzącą w Syrii walkę: zarówno z Daisz, jak i Frontem Al-Nusra (syryjską Al Kaidą). YPG udowodniły swoją militarną sprawność, skutecznie przeciwstawiając się inwazji Państwa Islamskiego i nawiązując strategiczne sojusze nie tylko z tzw. „umiarkowaną opozycją” — głównie Wolną Armią Syrii (FSA) — ale także siłami amerykańskimi. Półroczna obrona Kobani przed inwazją Państwa Islamskiego, prowadzona przez YPG i i FSA przy wsparciu lotnictwa amerykańskiego, zakończona klęską Daisz, jest jednym z symbolicznych momentów obecnego bliskowschodniego konfliktu: nikt należący do tzw. „świata zachodniego” nie kwestionował faktu, iż jest to starcie koalicji dobra ze złem. Nikt — z wyjątkiem Turcji, wspierającej po cichu siły dżihadystów.

YPG, po zwycięstwie w Kobani i odbiciu z rąk Daisz leżącego na granicy Syrii i Turcji miasta Gire Spi, zapowiedziały atak na Dżarabulus — ostatni punkt graniczny kontrolowany przez Państwo Islamskie. Analitycy zgodnie twierdzili, że jego utrata oznacza dla islamistów rychłą klęskę — jest to bowiem ostatnia pozostała droga zaopatrzenia samozwańczej stolicy IS, miasta Ar-Rakka. I w tym momencie w obronie Państwa Islamskiego otwarcie wystąpił prezydent — przypomnijmy: należącej do NATO — Turcji, ogłaszając Dżarabulus „czerwoną linią”, której przekroczenie przez siły kurdyjskie wywoła pełnometrażową operację armii tureckiej. W tej sytuacji YPG, niezdolne walczyć naraz z Daisz, Al Nusrą i natowską armią Turcji, zrezygnowały z ataku na  Dżarabulus, który do dziś pozostaje w rękach Państwa Islamskiego pod faktycznym protektoratem tureckim.

Równocześnie Turcja ustanowiła totalną blokadę na swojej mierzącej 750 kilometrów granicy z terytoriami kontrolowanymi przez Kurdów, zaopatrując ją w dwa rzędy drutu kolczastego, pole minowe i wieżyczki strażnicze, skąd tureccy snajperzy zabijają kurdyjskich i syryjskich cywilów. Blokada nie dopuszcza na tereny kurdyjskie ani leków, ani żywności, ani pomocy humanitarnej — dwa istniejące przejścia graniczne otwarte są (a w zasadzie bywają) tylko w jedną stronę: puszczają Kurdów z Turcji do Syrii, z przesłaniem: „Idźcie i nie wracajcie”.

Zgoła inaczej sytuacja wygląda na granicy Turcji i terenów kontrolowanych przez Daisz. Właściwie nikt na świecie nie ma już wątpliwości co do owocnej i zakrojonej na szeroką skalę współpracy między reżimem Erdogana i Państwem Islamskim. O tym, iż Turcja kupuje od IS ropę, którą ta terrorystyczna organizacja rabuje ze złóż na okupowanych terenach, mówią już nie tylko rosyjscy, ale także amerykańscy politycy: w grudniu reprezentant departamentu skarbu USA, Adam Szubin, stwierdził publicznie, że Daisz zarabia pół miliarda dolarów rocznie na nielegalnej sprzedaży ropy. Zdaniem amerykańskiego urzędnika, główny odbiorcą jest reżim Baszara Al-Assada (co jest kompletnie bezsensowne, wziąwszy pod uwagę krwawą wojnę między Syrią i Daisz, ale nabiera sensu w kontekście determinacji USA na rzecz obalenia Al-Assada) — ale Szubin przyznał też, iż „część ropy” trafia do Turcji. Rosja oskarża Turcję o to, że jest głównym klientem Daisz, dodając, że większość tego handlu idzie przez firmę energetyczną syna prezydenta, Bilala Erdogana. Z kolei opozycyjny turecki poseł, Eren Erdem, o udział w nielegalnym handlu z IS oskarżył zięcia prezydenta Erdogana, Berata Albayraka, który jest — trzeba trafu — także tureckim ministrem energii.

O ile dowody przedstawiane przez rosyjskie ministerstwo obrony — satelitarne zdjęcia kolumn cystern, tankowanych w kontrolowanej przez IS instalacji w Syrii i powracających do Turcji — mogą podlegać dyskusji, ze względu na fatalne ostatnio stosunki rosyjsko-tureckie, zaognione zestrzeleniem przez Turcję rosyjskiego myśliwca; o tyle nikt nie kwestionuje nader niedbałej kontroli granicy między Turcją i Daisz.

I to nie koniec. Międzynarodowy zespół, złożony z badaczy z USA, Europy i Turcji, pracujący pod auspicjami Uniwersytetu Columbia, przeprowadził kwerendę wśród doniesień na temat kolaboracji reżimu Recepa Tayyipa Erdoğana ze zwalczaną przez cały świat zachodni organizacją terrorystyczną, jaką jest Państwo Islamskie. Analiza — obejmująca informacje najbardziej prestiżowych mediów zachodnich, takich jak „New York Times”, „Washington Post”, „Guardian” czy BBC, ale również prasy tureckiej — przyniosła przykłady współpracy w nieomal każdej dziedzinie.

Z niezliczonych doniesień reporterów, rozmów z przedstawicielami Państwa Islamskiego, dowodów, publikowanych przez polityków tureckiej opozycji w (istniejącej jeszcze wtedy) opozycyjnej prasie wynika, że reżim Erdogana dostarcza dżihadystom broń, środki transportu, szkolenia, pomoc medyczną i żywność, a także informacje wywiadowcze. Większość spośród tych, którzy napłynęli w szeregi Państwa Islamskiego spoza Iraku i Syrii, przybyła tam przez Turcję, nie niepokojona przez nikogo — niektórzy nawet otrzymali stempel w paszporcie. Turcja zapewnia szkolenia dla terrorystów — niektóre odbywały się z centrum Istambułu i zostały uwiecznione w materiałach promocyjnych umieszczonych na tureckojęzycznych stronach IS. Tureckie siły porządku nie usiłowały im w żaden sposób przeciwdziałać. Agendy Daisz prowadzą w Turcji jawną rekrutację — jedną z takich placówek jest szkoła prowadzona przez założoną między innymi przez Erdogana i obecnego premiera Turcji, Ahmeta Davutoğlu, fundację Ilim Yayma Vakfi.

Znani z nazwiska terroryści — także najwyższego szczebla — byli leczeni w tureckich szpitalach na koszt państwa tureckiego. Burmistrz Kobani, Anwar Moslem, twierdzi, że ma świadków i nagrania video dowodzące, że oddziały IS otrzymały zaopatrzenie z Turcji na dwa dni przed rozpoczęciem oblężenia miasta. Istnieją nagrania, pokazujące tureckie konwoje militarne, wiozące czołgi i amunicje, swobodnie przekraczające granicę terenów kontrolowanych przez IS. Poseł tureckiej opozycji Demir Celik stwierdził nawet, że tureckie siły specjalne bezpośrednio wspomagają bojowników Daisz w walkach.

Istnieje też sporo poszlak wskazujących, iż Turcja stoi za użyciem sarinu przeciwko cywilom w sierpniu 2013 — o którą to zbrodnię oskarżany jest rząd Asada. Legendarny amerykański dziennikarz śledczy Seymour M. Hersh, nagrodzony  Pulitzerem za ujawnienie maskary cywilów, popełnionej przez żołnierzy amerykańskich w My Lai w Wietnamie w 1968, pisze, iż amerykańska wspólnota wywiadowcza jest przekonana, iż atak z użyciem sarinu przeprowadzony w trakcie wizyty oenzetowskich inspektorów rozbrojeniowych, był prowokacją antyasadowskiej opozycji, dokonaną z pomocą Turcji. Wywiad amerykański ma poszlaki, wskazujące, że gaz został dostarczony z terytorium Turcji, a także przechwycone rozmowy między tureckimi służbami po ataku — pełne różnego rodzaju wyrazów radości i gratulacji. Zdaniem Hersha, amerykańskie służby wywiadowcze są przekonane, że atak był prowokacją, obliczoną na przepchnięcie Obamy przez „cienką  czerwoną linię” i zmuszenie do ataku na siły Asada.

* * * * *

Recep Tayyip Erdoğan jest nie tylko zdemoralizowanym dyktatorem, konsekwentnie likwidującym prawa człowieka i wszelkie przejawy demokracji  w 75-milionowym islamskim kraju, należącym do NATO. Jest także politykiem, mającym wielki — być może decydujący —  osobisty udział w trwaniu Państwa Islamskiego i humanitarnej tragedii, która z niego wynika.

Płacenie Erdoganowi za pomoc w rozwiązaniu kryzysu uchodźczego jest moralnym odpowiednikiem płacenia alfonsowi za wolność kobiet porwanych do pracy w burdelu. Żeby zacytować byłego prezydenta: nie o take Europe…

Wołk_łaniewska

Agnieszka Wołk-Łaniewska, publicystka polska, Warszawa

 

 

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20160318/2315319/Europa-daje-dupy-Agnieszka-Wolk-Laniewska.html#ixzz43LUb2bDx

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

18 responses to “Europa daje dupy

 1. Korczma Hunter durnoty .

  Prawdopodobnie prezydentem USRAELA zostanie Hilary Clinton . Zastanawaim się w jaki sposób żydostwo z Judeopolonii zrobi jej loda wszak ona ma pipunię .
  Radek Sikorski ma jakiś pomysł . Przecież to on po wypiciu winka gaworzył na ten temat z Żydkiem Rostowskim .

  Polubienie

 2. Korczma Hunter durnoty .

  Nie dziwne, ze „Sueddeutsche Zeitung” jest pelen podziwu dla ukrainskich braci o ideologii nacjonalisci-faszysci !!!!! ktorzy AKTYWNIE dokonali przewrotu politycznego na Ukrainie przy ZACHECIE i POPARCIU calego niemal SWIATA OBLUDNYCH swin i prostytutek politycznych …..
  Ale………..ZANIM NIEMCY znow zaczna sie klaniac i oklaskiwac z przyzwyczajenia braci swoich banderowcow – faszystow –czyli hitlerowcow po ideologii faszystowskiej … HEIL hitler & Bandera ! to dobrze by bylo zaczac od WYJASNIENIA jeszcze paru ZALEGLYCH KRYMINALNYCH spraw z okresu panowania niemieckiego nacjonalisty – nazisty Hitlera …..
  CALY SWIAT chetnie sie dowie – jak to bylo naprawde z ta 2 WW i dlaczego niektore kraje musza splacac dlug wojenno-repatriacyjny …. BANDYTOM !!!!
  Tutaj … krotka polska historia-zagadka …. wprowadzajaca …. w TEMAT i atmosfere : )

  Zabójstwo małżeństwa Jaroszewiczów.
  motto z „Imienia róży” Umberto Eco: „Czemuż nie mieliby się narazić na śmierć (. .. ) lub zabić, by przeszkodzić komuś w zawładnięciu ich zazdrośnie strzeżonym sekretem”.

  PIOTR JAROSZEWICZ
  Został zamordowany razem z żoną Alicją Solską w niewyjaśnionych okolicznościach,
  w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992,
  w swoim domu w Aninie przy ul. Zorzy 19, w domu, gdzie po wojnie mieszkał Julian Tuwim.
  Sprawców ani motywu nie wykryto, proces domniemanych zabójców zakończył się uniewinnieniem.
  Część materiału dowodowego w śledztwie została wykradziona z akt policyjnych, co stwierdzono w 2005

  Pod koniec 2005 roku analitycy Archiwum X (sekcji zajmującej się wyjaśnianiem skomplikowanych spraw kryminalnych) odkryli, że z akt sprawy zabójstwa Jaroszewiczów zaginęły kluczowe dowody, to znaczy trzy folie ze śladami niezidentyfikowanych odcisków palców. Odciski te zostały znalezione na miejscu zabójstwa – na ciupadze, okularach Jaroszewicza i drzwiach szafy znajdującej się w jego gabinecie – i nie należały do Jaroszewiczów, ich rodzin, znajomych ani policjantów. Nie udało się, mimo dwuletnich poszukiwań, odszukać tych folii. Znaleziono jedynie zdjęcie odcisków zebranych z ciupagi – jednak próba ustalenia, kto je na niej pozostawił, mimo zastosowania systemu AFIS, zakończyła się niepowodzeniem.
  Piotr Jaroszewicz i jego żona, Alicja Solska, zostali zamordowani w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 roku w ich willi w Aninie przy ulicy Zorzy 19. Nie wiadomo, w jaki sposób włamywacze dostali się do domu Jaroszewiczów (klucze mieli tylko oni i ich syn, Jan; nie posiadał ich nawet syn Piotra z pierwszego małżeństwa, Andrzej). Po gości, z którymi terminy wizyt były wcześniej ustalane, wychodzili sami. Co więcej, Piotr Jaroszewicz zawsze, nawet siedząc w fotelu, miał przy sobie broń. Nie wiadomo też, w jaki sposób zabójcy poradzili sobie z groźnym psem Jaroszewiczów.
  Mordercy spędzili w domu Jaroszewiczów wiele godzin.
  Byłego premiera okrutnie torturowali, a ranem 1 września zadzierzgnęli ciupagą pasek na jego szyi. Alicję Solską początkowo związali i położyli w łazience, by ranem zabić ją strzałem w tył głowy ze sztucera jej męża.
  Solską, byłą dziennikarkę „Trybuny Ludu”, zastrzelono ze sztucera. Broń należała do jej męża. Strzał w tył głowy oddano z najbliższej możliwej odległości. Przedtem również bito ją i podduszano.
  Sprawcy splądrowali cały dom, ale nie zrabowali niczego cennego. Wzięli jedynie dwa pistolety.

  Koszmar w willi
  Jemu -Piotrowi Jaroszewiczowi przybito stopy do podłogi, ją maltretowano w łazience. Związanemu premierowi pozostawiono nieskrępowaną prawą rękę.
  Pytanie, co miał podpisać, napisać lub wskazać, kiedy w wyniku podduszania paskiem nie mógł już mówić?
  Skoro nie pieniądze, to jaki był motyw zbrodni? Dlaczego zabójcy na przemian torturowali i opatrywali ofiary?
  Czego szukali bandyci? MIKROFILMOW ?
  Dokumentów? Materiałów kompromitujących polityków?
  Zanim zginął 83-letni Jaroszewicz, ktoś owinął mu bandażem rozciętą głowę. Zmienił koszulę. Podał wodę do picia. Leżącej w łazience jego zonie – Alicji Solskiej któryś z zabójców zostawił kubek z wodą do picia.
  Pytań jest więcej niż odpowiedzi. Dlaczego zabójcy związali lewą rękę Jaroszewicza, a prawą zostawili wolną?
  Żeby coś podpisał?
  Wiele wskazuje na to, że sprawcy mordu chcieli dzięki torturom wydobyć jakąś tajemnicę.
  Jaką? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Podobnie jak i inne.
  Kim byli sprawcy i ewentualni zleceniodawcy, jaki był ich motyw?
  Szanse na rozwikłanie tych zagadek zostały pogrzebane przez organy ścigania w pierwszych godzinach, dniach i tygodniach śledztwa.
  Wcześniej Jaroszewicz mówił znajomym, że przygotowuje się do napisania książki, wspomnień
  z kariery politycznej i co najważniejsze był bardzo niezadowolony z ówczesnej sytuacji,
  z formy transformacji ustrojowej, że karierę w nowych realiach robią ………KONKRETNE OSOBY…

  „Powiem panu takie rzeczy, że przytłoczy to pana”. „Czy się boję? Ja już niczego się nie boję. Ale inni mogą się bać tego, co ja wiem”. „Są sprawy, które muszą wyjść na jaw, niezależnie od tego, czy ja je opowiem publicznie, czy ktoś inny”.
  Ale: „Nie możemy ryzykować. To są historie do opowiedzenia po dziesiątkach lat”. „Są tajemnice, które współczesnych mogą przerazić” — mówił Piotr Jaroszewicz.
  Bohdan Roliński pisze, że Alicja Solska, żona byłego premiera, bardzo bała się publikacji jego wspomnień, Ponieważ: „Lepiej siedzieć cicho”.
  Stąd też wspomnienia Piotra Jaroszewicza „Przerywam milczenie” Rolinskiego wydane w 1991 r. , mające formę wywiadu-rzeki Rolińskiego z byłym premierem, zostały starannie ocenzurowane przez Jaroszewicza i Solską.

  …Niszczenie polskich wynalazków miało służyć wyeliminowaniu konkurencji i podpisaniu umów z firmami zachodnimi. Profesor Sylwester Kaliski, pracujący nad bronią laserową, poniósł śmierć w wypadku samochodowym.
  „Mam pewność, że nie zginął przypadkowo, że działał mechanizm powiązań handlowo-wywiadowczych” — mówi Jaroszewicz.

  Tajne akta hitlerowców
  Pierwsza z dwóch opartych na jego słowach teorii mówiących o motywach mordu, brana zresztą pod uwagę przez Biuro Wywiadu Kryminalnego, nawiązuje do tajnego wojennego archiwum Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy w barokowym pałacu w Radomierzycach pod Zgorzelcem.
  Spoczęły w nim m.in. listy konfidentów gestapo, kompromitujące szanowanych obywateli i polityków Zachodu. W 1945 roku pułkownik LWP Piotr Jaroszewicz miał przywłaszczyć sobie kilka „wybuchowych” paczek z papierami. Czy to one były celem nocnej wizyty w Aninie 47 lat później?

  Akta Schellenberga
  Po dotarciu na wyspę ekipa Jaroszewicza odnalazła w jednej z oficyn potężne sejfy wmurowane w ściany, w drugiej zaś (na piętrze) – wielkie pomieszczenie o ścianach wzmocnionych stalowymi płytami, zamknięte pancernymi drzwiami. Po sforsowaniu drzwi uczestnicy misji Jaroszewicza zobaczyli tysiące teczek zawierających tajne dokumenty Głównego Urzędu Bezpieczeństwa III Rzeszy. – Były tam akta personalne, listy, plany; głównie archiwa wywiadu francuskiego, a być może także belgijskiego i holenderskiego – twierdzi Jerzy Rostkowski. Miało się tam także znajdować archiwum paryskiego gestapo, zawierające listy konfidentów. Były to dane o ludziach, ich ciemnych interesach i kolaboracji z Niemcami oraz wydarzeniach prowokowanych przez niemieckie tajne służby, w których uczestniczyły znane osobistości. Tymi sprawami zajmowała się jedna z grup VI departamentu RSHA, którym kierował Walter Schellenberg.

  Były premier Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r.
  „Jaroszewicz z Fonkowiczem chyba nie znali niemieckiego lub znali ten język zbyt pobieżnie, bo często przysyłali umyślnego, zazwyczaj jakiegoś szeregowego, abym im przetłumaczył jakieś kwity. Pamiętam, że Fonkowicz został gdzieś wezwany, musiał nagle wyjechać, a ja z Jaroszewiczem zostałem w Radomierzycach jeszcze dwa lub trzy dni. Cały czas tłumaczyłem. Jaroszewicz przebierał. Wybrał stosik dokumentów. Zrobił z nich dwie lub trzy niewielkie paczki. (…) Byłem akurat pod pałacem, razem z dwoma cywilami, specjalistami od zabytków, których zostawił Fonkowicz. Nagle na dziedziniec pałacu wpadła grupa czerwonoarmiejców z bronią gotową do strzału. Ani się obejrzeliśmy, jak ustawiono nas pod ścianą z rękami do góry. Na szczęście wyszedł Jaroszewicz, pogadał z dowódcą grupy, jakimś lejtnantem chyba. Czerwonoarmiści pognali nas w kierunku wioski, nie szczędzili kopniaków, doprowadzili do drogi Bogatynia – Zgorzelec i kazali iść, doradzając, abyśmy zapomnieli o pałacu i wszystkim, co widzieliśmy i słyszeliśmy” – tak mówił Tadeusz Steć, a jego słowa zanotował Henryk Piecuch. Paczki z wybranymi dokumentami pozostały w samochodzie Piotra Jaroszewicza. Innymi archiwaliami w pałacu zajął się sowiecki wywiad. Zdaniem Jerzego Rostkowskiego, Rosjan mógł ściągnąć do Radomierzyc Fonkowicz. Żołnierze pojawili się przecież tuż po jego nieoczekiwanym wyjeździe z pałacu.

  Likwidowanie świadków?
  Pod koniec lipca 1945 r. radomierzyckie archiwum wyekspediowano do ZSRR. Zawierało ono około 300 tys. teczek, średnio po 250 stron każda, w tym 20 tys. teczek niemieckiego i francuskiego wywiadu wojskowego, 50 tys. teczek sztabu generalnego i liczące 150 teczek akta Leona Bluma i archiwum rodziny Rothschildów. Oprócz tego był tam ogromny zbiór dokumentów dotyczących kolaboracji Francuzów z Niemcami.
  – O istnieniu tych dokumentów wiemy z ujawnionych w latach 90. wspomnień wiceprzewodniczącego Komitetu Archiwów Rosji Anatola Prokopienki. Niewielką część archiwum pochodzącego z Radomierzyc, a także z zamków Czocha i Książ, Rosja sprzedała Zachodowi – twierdzi Jerzy Rostkowski. W Polsce, w prywatnym archiwum Piotra Jaroszewicza, pozostała część dokumentacji, nie wiadomo jednak, jakiej rangi.
  Do lat 90. ubiegłego wieku dożyły trzy osoby przeglądające w czerwcu 1945 r. radomierzyckie archiwum: Piotr Jaroszewicz, Tadeusz Steć i Jerzy Fonkowicz.

  Wiadomo, że przez lata te trzy osoby utrzymywały z sobą kontakt. Wszystkie trzy zostały zamordowane przez nieznanych sprawców; ofiary torturowano przed śmiercią. Piotra Jaroszewicza i jego żonę zabito w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 r. W nocy z 11 na 12 stycznia 1993 r. zamordowano Tadeusza Stecia, a Jerzego Fonkowicza – w 1997 r. W żadnym z tych zabójstw śledztwo nie wykazało motywu rabunkowego. Jerzy Rostkowski w książce „Radomierzyce. Archiwa pachnące śmiercią” twierdzi, że morderstwa mogą mieć związek z dokumentami przejętymi w 1945 r. w Radomierzycach. Jeśli tak było, to Jaroszewicz, Steć i Fonkowicz zabrali tajemnicę do grobu.

  Dwóch dobrych znajomych Jaroszewicza obecnych podczas naruszania nazistowskiego zbioru także zamordowano. Tadeusz Steć zginął we własnym domu z rąk nieznanych sprawców zaledwie kilka miesięcy po Piotrze.
  Przed śmiercią był torturowany, zabójcy działali nocą i tak jak tym z Anina, przydał im się młotek. Ostatni z żyjących świadków otwierania archiwum, Jerzy Fonkowicz, został zamordowany w 1997 roku.
  ……….ale postawmy wobec tego jedno pytanie, jakie znaczenie te dokumenty bardzo ważne w latach 40, 50-tych miałyby
  w latach 90-tych?
  : )

  Ciała ofiar odnalazł około godz. 23 1/ IX – 1ego września ich syn, Jan, zaniepokojony faktem, iż jego rodzice nie odbierają telefonu.
  .
  W 2007 Biuro Wywiadu Kryminalnego Komendy Głównej Policji postawiło tezę, że zabójstwo Jaroszewiczów miało związek z archiwum hitlerowskim, którego część Jaroszewicz zatrzymał w Radomierzycach w 1945 jako pułkownik LWP, gdzie dotarł wraz z Tadeuszem Steciem i generałem Jerzym Fonkowiczem.
  Według analityków policji dokumenty, które trafiły później do prywatnego archiwum Jaroszewicza, zawierały informacje kompromitujące polityków z różnych krajów

  Tygodnik „Wprost” opublikował informację sugerującą, że śmierć Jaroszewicza ma związek z jego wiedzą na temat barokowego pałacu w Radomierzycach. Podobno do pałacu tego pod koniec II wojny światowej trafiły archiwa Reichssicherheitshauptamt, a w czerwcu 1945 roku mieli przejąć je Jaroszewicz i kilku innych oficerów – wkrótce potem archiwa zostały przewiezione do ZSRR.
  Miały się w nich znajdować między innymi dokumenty dotyczące m.in. kolaboracji Francji z III Rzeszą czy akta Léona Bluma oraz rodziny Rothschildów.

  Tymi informacjami zasugerował się dokumentalista Jerzy Rostkowski, który uważa, iż podobne do siebie okoliczności śmierci m.in. :
  Piotra Jaroszewicza, Tadeusza Stecia i Jerzego Fonkowicza /W 1945 mianowany szefem Oddziału III Głównego Zarządu Informacji WP (osłona kontrwywiadowcza jednostek wojskowych). Z jego ramienia w czerwcu 1945 wraz z Piotrem Jaroszewiczem i Tadeuszem Steciem brał udział w przejęciu niemieckiego archiwum w Radomierzycach/ – mają związek z tymi archiwami.

  W czerwcu 1945 wraz z Piotrem Jaroszewiczem i Jerzym Fonkowiczem działając z ramienia Wojska Polskiego miał rzekomo brać udział w przejęciu hitlerowskiego archiwum w Radomierzycach. Archiwum, zostawione zostało przez uciekających Niemców, a składały się nań zwożone pod koniec wojny do miejscowego pałacu liczne skrzynie, zawierające zebrane w całej Europie tajne dokumenty. Według części źródeł Steć miał po raz pierwszy pojawić się na Dolnym Śląsku dopiero w roku 1946 zatem jego udział w misji radomierzyckiej byłby niemożliwy. Niektóre źródła utrzymują, że epizod radomierzycki został dopisany do życiorysu Stecia przez niego samego, a pomysłodawcą miał być jego znajomy, późniejszy pisarz, Henryk Piecuch

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Co NAJWAZNIEJSZE !!!! ….. jest jeszcze TROCHE BEZCENNYCH… DOBRZE STRZEZONYCH …. tajnych dokumentow….takze w jezyku niemieckim …. ktore od DAWNA …. jeszcze nie ujrzaly swiatla dziennego…..
  Ale juz niedlugo ujrza …. : )
  Za DUUUUUUUUUUZO ludzi zginelo/zostalo zamordowanych /przekupionych …. ciagle kasa plynie aby UTRZYMAC czyjas krwawa tajemnice z WW2 na terenie mojej Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  I PONIEWAZ jest to BARDZO CIEZKI PRZYPADEK KARMY …. wszystko MUSI !!! zostac wyjasnione i….. UJAWNIONE !!!!
  Na pozytek CALEGO SWIATA… i dla lekcji z Prawdziwej Nauczycielki Historii ….. : )
  Dla Duchowego OCZYSZCZENIA !
  Amen!

  Polubienie

 3. kojak

  Jaroszewicz zginal najprawdopodniej dlatego ze zamierzal ujawnic tajemnice szergu bandytow dzialajacych w Polsce na zasadzie Hansa Klosa ! Bandziory te byly na najwyzszych stanowiskach w panstwie ! Zapowiedzial to w swojej ksiazce ,,Przerywam milczenie ,, Zaraz potem zbrodniarze go zamordowali ,kradnac rekopis ksiazki a zostawiajac ostentacyjnie zloto ,dolary pieniadze i wszelkie kosztowanosci !~Zaraz tez rzadzce bandziory skierowali trop na falszywe slady probujac w to wrobic rzezimieszkow ! Mimo wysilkow sprytny adwokat ,obalil kryminalne matactwa bandytow -prokuratorow !

  Polubienie

  • Franz

   Premier Jaroszewicz zginął bo miał listy KAPUSIÓW i DONOSICIELI z obozu Solidarności którzy brali od 300-600$ miesięcznie od Kiszczaka za współprace z SB. Dolary pochodziły z afery żelazo, po 1989r owi KAPUSIE przejęli władze w III RP i stali się premierami i ministrami. Jaroszewicz chciał ujawnić tych kapusiów dlatego został zamordowany.

   Polubienie

 4. LIBERTE

  CZY POLSKA TO KRAJ SAMYCH KRETYNÓW-TEGO NIE WIEM.ALE WIEM,ŻE ELEMENT WYBORCZY TUSKA/UW….PO/ TO ARMIA PRAWNIKÓW TJ.SĘDZIÓW,ADWOKATÓW,RADCÓW PRAWNYCH,NOTARIUSZY-TO ARMIA LEKARZY-TO ARMIA POLICJANTÓW I WOJSKOWYCH ORAZ WIELKA ARMIA URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH OD SOŁECTWA,AŻ DO WŁADZ NAJWYŻSZYCH-TO ARMIA WSZYSTKICH TYCH CWANIAKÓW Z SEKTORA BIZNESU KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z TEGO RZĄDU,CI KTÓRZY NA KONTAKTACH SWOICH PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORSTW Z SEKTOREM PAŃSTWOWYM ZARABIAJĄ MILIARDY/GÓRNICWO,KOLEJE PANSTWOWE,WODOCIĄGI,DOSTAWY STALI ITD…/ORAZ WIELU PODDANYCH MOBINGOWI-NIE JESTEM PRZEKONANY TEŻ DO UCZCIWYCH WYBORÓW -BO DONALD JAK WIEMY LUBI SZYBKO LICZYC GŁOSY.TAK NAPRAWDĘ W POLSCE NIE MA OPZYCJI-BO KAŻDA Z TYCH PARTII TO ODNOGA STYROPIANU,ŻYDOLEWICY,ŻYDOPRAWICY.OCZYWIŚCIE,ŻE BYŁO BY DOBREM DLA POLSKI GDYBY POWSTAŁA POLSKA PARTIA NARODOWA-ALE ŚWIATOWY SYJONIZM NIGDY DO TEGO NIE DOPUŚCI.CHOCIAŻ MAMY NA WĘGRZECH ORBANA KTÓRY NASIKAŁ NA ICH SZCZEKANIE I ROBI SWOJE-CZYLI DOBRZE DLA ZWYKŁEGO-KAŻDEGO MADZIARA.PO 1989 R POLSKĘ ZNIEWOLIŁY PARTIE STYROPIANU I LUDZIE O WIADOMYM POCHODZĘNIU ORAZ PRACUJĄCYM DLA KAPITAŁU LICHWIARSKIEGO.JAK WIDZIMY Z PISU WYSZLI TACY LUDZIE JAK SIKORSKI ORAZ WIELE KARYKATUR TYPU KAMIŃSKI ORAZ INNYCH OSZOŁOMÓW DBAJĄCYCH TYLKO I WYŁACZNIE O SWOJE KIESZENIE I GOTOWI SŁUŻYĆ MAMONIE-OBOJĘTNIE JAK ONA SIĘ NAZYWA.NARÓD POLSKI NIE JEST GŁUPI ALE TOTALNIE OSZUKANY I ZMANIPULOWANY TĄ PSEUDO DEMOKRACJĄ-KTÓRA JEST LATRYNĄ KOLESI ORAZ KLIK OKRADANIA I NISZCZENIA POLSKI.POLSCE JEST POTRZEBNA SILNA RĘKA I SILNY CZŁOWIEK JAK ORBAN.JESLI JESZCZE W POLSCE NIE UKSZTAŁTOWAŁA SIĘ PARTIA NARODOWA TO JEDYNYM WYJSCIEM JEST PiS Z KACZYŃSKIM.WIADOMO ŻE PO TO DAWNIEJSZE KLD,UD,UW,AWS CZYLI BANDA ZŁODZIEI A TUSK TO MAGIK I KŁAMCA KTÓRY MA ARMIĘ KLAKIERÓW ORAZ MEDIA ZA SOBĄ.KAŻDY ROBOTNIK,ROLNIK ORAZ UCZCIWY OBYWATEL POLSKI POWINIEN WIEDZIEĆ,ŻE ODDANY GŁOS NA PO,SLD,PALIKOTA TO BUDOWANIE SOBIE SZUBIENICY I ZAKŁADANIE PĘTLI NA KARK.W TEJ CHWILI-DOTĄD,DOKĄD NIE UFORMUJE SIĘ WOLNA POLSKA PARTIA NARODOWA-JEDYNYM WYJSCIEM JEST PIS I JAROSŁAW KACZYŃSKI-BO INNEJ ALTERNATYWY NIE MA.WIEM,ŻE PSL,PO,SLD,PALIKOT POWINNI BYĆ CAŁKOWICIE RENEGOWANI Z KORYTA POLSKIEJ WŁADZY-ALE TO ZALEŻY OD NATRODU POLSKIEGO TEGO NAJBARDZIEJ UCISKANEGO KTÓRYCH NAJWIĘCEJ.JESLI CHCECIE DOBRA W POLSCE TO MUSICIE MIEĆ POLSKIEGO ORBANA A NIE ŻYDA ROSTOWSKIEGO PRZYSŁANEGO W PACZCE Z LONDYNU JAKO NAMASZCZONEGO CZŁONKA BILDERBERGÓW. OCZYWISCIE,ŻE TRZEBA BYĆ WARIATEM BY GŁOSOWAĆ NA NOTORYCZNEGO KŁAMCĘ,CZŁOWIEKA BEZ TWARZY I BEZ SUMIENA-POWIEM BEZ OSOBOWOŚCI JAKIM JEST NIEMORALNY DONALD TUSK.

  Polubienie

 5. LIBERTE

  TO JAK BOLEK PRZETRWAŁ TE NIBY WSZYSTKIE REPRESJE-BO DZISIAJ SKOŃCZYŁ BY DYNDAJĄC NA BOKSERSKIM WORKU TRENINGOWYM,ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM ALBO STRZELIŁ BY SOBIE W GŁOWĘ -MIMO MIŁOŚCI DO ŻYCIA.OKRĄGŁY STÓŁ TO PODZIAŁ DÓBR-TO PODZIAŁ BARDZO WIELKICH PIENIĘDZY-TO NARODZINY MAFII-TEJ MAFII KTÓRA W TEJ POLSCE RZĄDZI I KTÓRA POSIADA WIELKIE MEDIA ORAZ TABUNY PSEUDO INTELEKTUALISTÓW ZA SOBĄ-TEJ KTÓRA DZIERZY W SWOICH ŁAPACH KAŻDY INTRATNY INTERES W POLSCE A DONEK I JEGO KLIKA MA ZA ZADANIE ROBIĆ WSZYSTKO OBY IM SIĘ WIODŁO,A PROSTY NARÓD BYŁ OGŁUPIANY I DEPTANY.DLATEGO PEWNEJ GRUPIE DAJE SIĘ MARCHEWKĄ A INNYCH BIJE KIJEM..TAM GDZIE RZĄDZI WIELKI PIENIĄDZ I WIELKIE FINANSOWE WPŁYWY,oraz złodziejskie rozliczenia – TAM NIE MA ZMIŁUJ SIĘ PANIE-BO TAM JEST KREW-ZBRODNIA-KŁAMSTWO ORAZ MORALNE BAGNO JAKIEGO DOŚWIADCZA POLSKA-I TAK JEST I BĘDZIE DOTĄD-DOKĄD NIE BĘDZIE REWOLUCJI I ROZLICZENIA DRAŃSTWA.BOLEK TO KTOŚ -KTÓRY PRZYDAŁ SIĘ POLSKIEJ MAFII-WRĘCZ SYMBOLICZNY JEJ OJCIEC CHRZESTNY-HONOROWY OBYWATEL SYCYLII-PALERMO.DONALD TUSK ZDOBYŁ WŁADZĘ KŁAMSTWEM- BY TEJ MAFII BRONIĆ-A GŁUPI LUDZIE GO WYBRALI ,BO OBIECAŁ IM ZIELONĄ WYSPĘ.DZISIAJ JEGO WYBORCY MAJĄ ZIELONO W GŁOWIE I SZUKAJĄ PRACY W SWIECIE.WĘGRZY TO MAŁY, ALE BARDZO MĄDRY NARÓD-NIE SŁOWIANIE.NA WĘGRZECH LUDZIE ORBANA PRAWIDŁOWO PRZYPILNOWALI URN WYBORCZYCH I PRAWIDŁOWO POLICZYLI GŁOSY-BO GDYBY TEGO NIE ZROBILI TO DALEJ BY MIELI W KORYCIE TAKIEGO WĘGIERSKIEGO DONKA I TONĘLI BY W BAGNIE PSEUDO KRYZYSU ORAZ BIEDY DLA WIELU. I MILIONÓW DLA JESDNOSTEK. Z TYM,ŻE NA WĘGRZECH MAFIA BYŁA MALUTKA,A NIE TAK WIELKA I ROZLAZŁA JAK W POLSCE-PRZEROŚNIĘTA OŚMIORNICA

  Polubienie

 6. LIBERTE

  PANIE LECHU WAŁĘSA-ZWRACAM SIĘ DO PANA Z BEZPOŚREDNIM PYTANIEM-JEŚLI PAN OBALIŁ KOMUNĘ JAK PAN POWIADASZ-TO NIECH MI PAN POKAŻE CHOCIAŻ JEDNEGO OBALONEGO KOMUNISTĘ-MOŻE PAN TAKIEGO ZNA I WYMIENI Z IMIENIA I NAZWISKA.CHCĘ SIĘ PANA ZAPYTAĆ,CZY TA SKORUMPOWANA ANTY-POLSKA PLATFORMA OBYWATELSKA KTÓRA JEST KONTYNUATORKĄ UNII DEMOKRATYCZNEJ,AKCJI WYBORCZEJ SOLIDARNOŚĆ ORAZ UNII WOLNOŚCI TO JEST TO O CO PAN WALCZYŁ.TA PLATFORMA TO ZLEPEK DZIECI I WNUKÓW OD STARYCH KOMUNISTYCZNYCH DZIAŁACZY.TO PRZECIEŻ CI KTÓRZY W KOMUNIE PROWADZILI SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ,A BYLI AGENTAMI UB-W TEJ NIBY NOWEJ POLSCE Z POMOCĄ PAWLAKA I INNYCH GAMONI Z TEJ OTAKIE STYROPIANOWEJ FERAJNY,PRZEJĘLI CO BARDZIEJ INTRATNE GAŁĘZIE GOSPODARKI POLSKIEJ.PRZEJĘLI JĄ TEŻ ZWYKLI CWANIACY,OSZUSCI,BYLI CINKCIARZE ORAZ HOCHSZTAPLERZY KTÓRZY WCZORAJ BYLI UBEKAMI A DZISIAJ OTAKIE WOLNE Z SOLIDARNOŚCI.TA PANA OTAKIE POLSKA,CO PEWIEM CZAS POKAZYWANA JEST W PROGRAMIE KRYSTYNY JAWOROWICZ.W TAMTEJ POLSCE CZERWONI BONZOWIE MIELI NAWET SPECJALNE DOBRZE ZAOPATRZONE SKLEPY TYLKO DLA NICH-DZISIAJ W POLSCE JEST WIELE SKLEPÓW ALE NORMALNEGO ZJADACZA CHLEBA NA NIC NIE STAĆ.SŁYSZAŁEM,ŻE W TEJ POLSCE SĄ LUDZIE KTÓRZY DOSTAJĄ POTĘŻNE DOTACJE UNIJNE NA ROZWÓJ FIRMY-NIECH MI PAN WYMIENI CHOCIAŻ JEDNĄ-KTÓRĄ DOSTAŁ JAKIŚ UCZCIWY KOWALSKI KTÓRY MIAŁ DOBRY BIZNES-PLAN.TE DOTACJE SĄ ROZDZIELANE POMIEDZY SWOICH KOLESI ORAZ TYM UBECKIM GNOMOM KTÓRZY PRACUJĄ DLA TYCH KTÓRZY OD 25 LAT SIEDZĄ W KORYCIE WŁADZY POLSKIEJ.TA WŁADZA TEJ OTAKIE POLSKIE ,JEST KATEM UCZCIWEGO NARODU POLSKIEGO.JEST MI WADOMO,ŻE W TEJ POLSCE ŻADEN UCZCIWY CZŁOWIEK NIE MÓGŁ DOROBIĆ SIĘ NICZEGO-GDYŻ JEST TO POLSKA TOTALNIE SKORUMPOWANA-MAFIJNYCH KOLESI KTÓRZY KRADNĄ DO TEGO STOPNIA,AŻ SIĘ DŁAWIĄ-MAJĄC UCZIWEGO POLAKA GŁĘBOKO W D-UPIE.W TEJ BANDYCKIEJ POLSCE PODATKAMI BIJE SIĘ TYLKO TEGO MALUCZKIEGO-DUSI SIĘ GO I DEPCZE BY PO-TEM UKRZYŻOWAĆ TAK JAK UKRZYŻOWANO CHRYSTUSA.ZAŁOŻE SIĘ,ŻE KAŻDY Z TYCH WIELKICH MILIARDERÓW WIĘCEJ Z TEJ POLSKI WYCIĄGA NIŻ DAJE-BO PODATKÓW UNIKA JAK ZARAZY-TYLKO TEN MALEŃKI ROBOTNIK NIC NIE ZNACZY.TA PANA OTAKIE POLSKA STAŁA SIĘ WIĘZIENIEM I OBOZEM ZAGŁADY DLA MILIONÓW UCZCIWYCH POLAKÓW.Z TAKĄ POLSKĄ JAKĄ NAM PAN I PANA KOLESIE ZAFUNDOWALI NALEŻY WALCZYĆ NA KAŻDYM KROKU.W TEJ POLSCE CZERWONEJ-KOWALSKI MÓGŁ SIĘ POSKARZYC SEKRETARZOWI PARTII W KOMITECIE PARTYJNYM-W TEJ MOŻE SIĘ POSKARZYC JEDYNIE PANU BOGU.POLSKA TO KRAJ TOTALNEGO BEZPRAWIA-TOTALNEGO ZAMORDYZMU W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH BO NISZCZY POLAKÓW ZASŁANIAJĄC SIĘ NAKAZAMI UNIJNYMI-DLACZEGO ORBAN MA W D-UPIE TE PRZEPISY A WĘGRY ZACZYNAJĄ KWITNĄC.CO ZROBILISCIE Z POLSKĄ-ELDORADEEM DLA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW-GUŁAGIEM W KTÓRYM TAK NAPRAWDĘ UCZCIWY POLAK NIE MA ŻADNYCH PRAW.PANIE LECHU WAŁĘSO -TO PAN ZNISZCZYŁ DEMOKRACJĘ PODCZAS NOCNEJ ZMIANY,MÓWIĆ TE SŁOWA-NAWET NIE WIECIE JAK ONI DALEKP ZASZLI-DLATEGO DONEK SZYBKO GŁOSY LICZYŁ A KOSZERNI PO PLECACH GO KLEPALI.WIE PAN CO-ZA PARĘ DNI NA UKRAINĘ WEJDZIE ROSYJSKIE WOJSKO I ROSJA SOBIE WEZMIE CO STRACIŁA-NASI BOGACZE ODFRUNĄ DO AMERYKI I MYŚLĘ,ŻE PAN TEŻ TO ZROBI-ALE POMYŚL CZŁOWIEKU BEZ SUMIENIA ILE PRZEZ TE 25 LAT ZABILIŚCIE ISTNIEŃ LUDZKICH,JAK BARDZO SKRZYWILIŚCI TEMU NARODOWI PSYCHIKĘ.POMYŚL PAN -PANIE BOLEK-JESLI LUDZIE WYSZLI KIEDYŚ NA ULICĘ,TO PO TO BY WALCZYĆ Z PATOLOGIĄ,A NIE WALCZYC O HIPER PATOLOGIĘ JAKĄ OTRZYMALI OD WSZYCH STYROPIANOWYCH PRZESTĘPCÓW.BOLEK-WY ZNISZCZYLIŚCIE WSZYSTKO-NAWET DUCHA TEGO NARODU.WIESZ KIM JESTEŚ-OBRZYDLIWYM ZAKŁAMANYM STARCEM KTÓRY CIĄGLE PROFANUJE OBRAZ MATKI BOSKIEJ.ZNISZCZYŁEŚ MECENASA OLSZEWSKIGO-ZNISZCZYŁEŚ DROGĘ-DOBRĄ DROGĘ W KTÓRĄ TEN CZŁOWIEK CHCIAŁ ISC.DLATEGO W IMIĘ BOGA BĄDZ PRZEKLĘTY RAZEM Z TYMI KTÓRZY NISZCZĄ POLSKĘ I POLAKA-CZŁOWIEKA.UNIA EUROPEJSA SIĘ WALI-AMERYKA TO BANKRUT-I CO-MYSLISZ,ŻE JESTESCIE W STANIE TRZYMAĆ PUTINA-NARÓD POLSKI,TEN BIEDNY KOWALSI -MA WAS W D-UPIE I NIE BĘDZIE SIĘ BIŁ ZA CIEBIE-DONKA I JESCZE ILUS TAM ZŁODZIEI-TEN NARÓD MA WAS BARDZO-BARDZ-BARDZO DOŚĆ.TEN NARÓD PRAGNIE SPOKOJU-PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆI.BIEDNY JAROSŁAW KACZYNSKI-TYLE MA WOKÓŁ SIEBIE ZDRAJCÓW,ALE ON SAM MA TWARDY KRĘGOSŁUP-TY BOLE NIE MASZ KRĘGOSŁUPA I NIGDY GO NIE MIAŁES BO JESTEŚ MAŁYM ,CHYTRYM PŁYWAKIEM KTÓREGO KTOŚ KIEDYŚ WYBRAŁ I WSADZIŁ W FOTELIK BY POTEM NIM OBRACAĆ.BOLEK-JA NIE MAM CIĘ ZA IDIOTE-TY JESTEŚ GAMONIEM INTELIGIENTNYM,PRZEBIEGŁYM,BEZ SUMIENIA-MASZ NATURE INTELIGENTNEGO ZŁODZIEJA,OSZUSTA,KŁAMCY,CWANIAKA Z DUSZĄ CYGANA-NO CÓŻ, TO TROCHĘ INNY RODZAJ INTELIGENCJI -BO TO INTELIGENCJA GANGSTERA POZBAWIONA KULTURY..CZŁOWIEK INTELIGENTNY Z WIELKĄ DOZĄ KULTURY I MORALNOŚCI-NIE BĘDZIE W TYM SWIECIE MILIARDEREM ANI KIMS KTO PNIE SIĘ NA WYŻYNY WŁADZY-BO CHAMSTWO GO ZAGRYZIE.QVO VADIS POLONIA……NA ZATRACENIE.MOŻE I DOBRZE,ŻE KTOŚ URUCHOMI TE RAKIETY NUKLEARNE-TĘ STAJNIĘ AUGIASZA NALEŻY WYCZYŚCIĆ. NA KONIE-NIECH MI PAN ODPOWIE-CO W POLSCE NIE JEST SKORUMPOWANE-O ILE MI WIADOMO TO KAZDY URZĄD W RÓZNEJ FORMIE JEST SKORUMPOWANY-A TAKIE SWIĘTOSZKI JAK TY I PODOBNI DO CIEBIE-TO NAJWIĘKSZE KANALIE NA SWIECIE-KTÓRZY UDAJĄ,ŻE MODLĄ SIĘ POD FIGURA A MAJĄ BATALIONY DIABŁÓW ZA SKÓRA-AMEN

  Polubienie

 7. LIBERTE

  W ROKU 71 SPĘDZIŁEM Z RODZICAMI TOUR DE POLOGNE-GDZIE TYDZIEŃ POBYLIŚMY W TRÓJ-MIEŚCIE I OKOLICACH,A NAJBARDZIEJ UTKWIŁY MI W PAMIĘCI SMACZNE WĘDZONE WĘGORZE ,KUPIONE OD RYBAKÓW W OKOLICY PÓŁWYSPU HELSKIEGO.CO MI UTKWIŁO W PAMIĘCI -TO PIĘKNY GDAŃSK ORAZ SMAK SWIEZYCH PIECZONYCH RYB ORAZ KOLEJNE PRYWATNE NOCLEGI ,ZA KTÓRE WYDUSZANO Z RODZICÓW KAZDY GROSZ.KIEDY RODZICE PYTALI O ROZRUCHY JAKIE TAM BYŁY-TO PANOWAŁ SWOISTY MUR MILCZENIA.CO JESZCZE UTKWIŁO MI W PAMIĘCI-TO GDAŃSKI PORT ORAZ CUMUJĄCY TAM STATEK WYCIECZKOWY Z HAMBURGA WYPEŁNIONY TURYSTAMI NA POKŁADZIE ORAZ WIELE KALEK NA WÓZKACH INWALIDZKICH- NA NABRZEZU ,KTÓRZY ŻEBRALI,A TURYSCI RZUCALI IM Z POKŁADU PIENIĄDZE.POTEM WIDZIELIŚMY TYCH KALEKICH ŻEBRAKÓW KTÓRZY WYJEZDZALI Z PORTU ,I CUDOWNIE ZDROWIELI – PORUSZAJĄC SIĘ NA WŁASNYCH NOGACH.WIEM,ŻE W 70 ROKU PODCZAS ZAMIESZEK OFICJALNIE ZGINĘŁO W TRÓJMIESCIE OKOŁO 45 LUDZI I 1000 ZOSTAŁO RANNYCH.JESLI POPATRZEĆ BY W METRYKI TYCH CO ZGINĘLI-TO SAMI MŁODZI CHŁOPCY W WIEKU OD 17 DO 23 LAT-KTÓRZY MIESZKALI W MIESCIE PORTOWYM ,I CZULI POWIEW ZACHODU -ORAZ BYLI MANIPULOWANI PRZEZ OPŁACANYCH WYWROTOWCÓW.NIKT WTEDY NIE SŁYSZAŁ O BOLKU I TYCH CO MÓWIĄ O SOBIE-MY SOLIDARNOŚĆ.WTEDY BYŁ INNY ŚWIAT-A W TAKICH KRAJACH JAK NIEMCY,FRANCJA,BELGIA,KRAJE SKANDYNAWSKIE-NIE ZNANO BEZROBOCIA.Z INNEJ STRONY-WIELKIM BŁĘDEM KOMUCHÓW BYŁO NIE DAWANIE PASZPORTÓW OBYWATELOM POLSKIM,GDYŻ TRZEBA BYŁO TAKIE DAWAĆ KAŻDEMU, I POWIEDZIEĆ-JESLI DADZĄ WAM WIZĘ ,TO JEDZCIE PRZED SIEBIE-TAK ROBIŁ JOSEF TITO,Z BYŁEJ JUGOSŁAWI.CIEKAW JESTEM ILU DOSTAŁO BY TĄ WIZĘ.PANIE SUPERMANIE-PIOTRZE ITD-GDYBY PAN ZNAŁ HISTORIĘ POWSTANIA SOCJALIZMU,TO WIEDZIAŁ BY PAN,ŻE PROMOTORAMI TEJ IDEI WCALE A WCALE NIE BYLI ŻYDZI-LECZ IDEĄ CAŁEGO TEGO RUCHU BYŁO TO-BY W EUROPIE NIE BYŁO BIEDAKÓW.MOŻE PAN POSZUKA W KOMPUTERZE, I POCZYTA TROSZECZKĘ.WTEDY KIEDY WTRĄCILI SIĘ DO TEGO DZIEŁA ŻYDZI,A TAKI NIEMIECKI SZPIEG JAKIM BYŁ LENIN PRZYBYŁ ZE SWOJĄ MISJĄ DO ROSJI-OJ ,TO ZACZĘŁO SIĘ DZIAĆ,ŻE MILIONY ROSJAN ŁĄCZNIE Z CAREM ŻYCIE SWOJE UTRACIŁO.WIDZĘ PANIE SUPERMAN,ŻE CHCE MNIE PAN PODPUŚCIĆ-JESLI MÓWI PAN O RUCHU NARODOWYM-KTÓRY W EUROPIE ROŚNIE W SIŁE,BO TAK JEST W ISTOCIE-TO POLACY TROCHĘ ŚPIĄ.JESLI IDZIE O PANA KACZYŃSKIEGO-TO MIAŁ I MA OBOK SIEBIE WIELU ZDRAJCÓW-A CO MNIE OBCHODZ JAKIŚ TAM SĘDZIA KRYZE-JAK NA RAZIE TO POLSKA NIE MA INNEJ ALTERNTYWY JAK KACZYŃSKI….NO CHYBA,ŻE WZIĄŁ BY SOBIE MNIE JAKO DORADCE.PANIE PIOTRZE-SOCJALIZM TO CAŁKIEM PRZYZWOITY SYSTEM SPOŁECZNY KIEDY ZACHOWANA JEST W SPOŁECZEŃSTWIE UCZCIWOŚĆ I PRZYZWOITOŚC.KTOŚ POWIEDZIAŁ-BARDZO SŁUSZNIE,ŻE KAŻDE GRABIE GRABIĄ DO SIEBIE-NIE INACZEJ.NAJŁATWIEJ JEDNAK DO BOGACTWA DOCHODZI SIĘ NIE UCZCIWĄ PRACĄ ALE ZŁODZIEJSTWEM-WIĘC W POLSCE ZŁODZIEJ MA WSZYSTKO, A CZŁEK UCZCIWY NIE MA NIC ,I JEST BIEDAKIEM.CZY TO NIE JEST NA PRZYKŁAD FAJNE KIEDY JEST PAN PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM NA POLSKĘ SAMOCHODÓW MARKI VW, I BEZ PRZETARGU OTRZYMUJE PAN ZAMÓWIENIE NA KILKA TYSIĘCY TYCH SAMOCHODÓW DLA POLICJI PAŃSTWOWEJ-PAN DOSTAJE SWOJĄ DLĘ-TEN CO ZAMÓWIŁ SWOJĄ PROWIZJĘ,A PAN NIE ZAINWESTOWAŁ W TRANSAKCJĘ ANI JEDNEGO SWOJEGO GROSZA-PODOBNIE BYŁO Z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ A TELCOM FRANCE ITD ITD ITD.CZY MYŚLI PAN,ŻE TERAZ JEST INACZEJ.DLATEGO POLSKA SIĘ ROZPADA-BO ZOSTAŁA ROZKRADZIONA I DZIŚ JEDEN MA MILIARDY A INNY W LESIE KORĘ Z DRZEWA OBGRYZA.KIEDYŚ SPYTAŁEM JEDNEGO POLSKIEGO BISNESMANA CO BYŁO BY DLA NIGO NAJWIĘKSZĄ KARĄ-NA TO ON MI ODPOWIEDZIAŁ,ŻE NAJWIĘKSZĄ KARĄ BYŁO BY DLA NIEGO TO -GDYBY W POLSCE NIKT NIE BRAŁ ŁAPÓWI,A URZĘDNICY PAŃSTWOWI BRZYDZILI SIĘ KORUPCJĄ.GDYBY W POLSCE WPROWADZONO AMERYKAŃSKIE PRAWO I KANADYJSKĄ UCZCIWOŚĆ-TO MOŻE BY SIĘ COŚ W POLSCE ZMIENIŁO.POLAK MA TO DO SIEBIE,ŻE JEST TO NIBY KATOLICKI KRAJ-ALE TYLKO Z NAZWY,BO W POLSCE ZŁODZIEJ,ZŁODZIEJA,ZŁODZIEJEM PODPIERA,A CZYM WIĘKSZY ZŁODZIEJ TO CO DNIA BISKUPA W PIERSCIONEK CAŁUJE.NA KONIEC PANIE PIOTRZE SUPERMANIE-KOMPUTER TO MOJA PRACA,I JEDEN WPIS TO DLA MNIE KILKA MINUT.NIE UŻYWAM WYRAFINOWANEGO SŁOWNICTWA-BO WTEDY BOLEK BY MNIE NIE ZROZUMIAŁ. ACHA-KTO MNIE CZYTA NA TYM BLOGU–NAPRAWDĘ BARDZO WIELU LUDZI ,W POLSCE I ZA GRANICĄ-NIGDY BOLEK JESZCZE NIE MIAŁ TYLE OTWARĆ—WIEM TO.Z INNEJ STRONY TO POLACY ZAWSZE KRADLI-WIĘC CO MOGŁO SIĘ STAĆ KIEDY NASTĄPIŁY TE ZMIANY JAKI SIĘ STAŁY-CWANIACY ROZKRADLI WSZYSTKO.ZYCIE W POLSCE BEZ ZNAJOMOŚCI I KOLESIÓW TO PRZEKLEŃSTWO-LEPIEJ OD RAZU SIĘ POWIESIĆ.AMEN…i to jest ten katolicki krajNO I MOŻE JUŻ NAPRAWDĘ TO OSTATNIE-WIE PAN,ŻE NA KANADYJSKIEJ PROWINCJI JESZCZE DO DZISIAJ-WIELU LUDZI NIE ZAMYKA DRZWI DO SWOICH DOMÓW…O BOŻE CO BY TO BYŁO W POLSCE GDYBY LUDZIE NIE ZAMYKALI NA SIEDEM SPUSTÓW I RYGLI SWOICH DOMOSTW

  Polubienie

 8. LIBERTE

  OSOBIŚCIE NIE ZNAŁEM ŻADNEGO Z TYCH CO TO NA STYROPIANIE SPALI-NIGDY TEŻ NIE NALEŻAŁEM DO SOLIDARNOŚCI-KTÓREJ NIGDY NIE BYŁO-BO NAZWĘ TĄ WYMYŚLIŁA DLA SIEBIE GRUPA KOLESI KTÓRA Z ROBOTNIKIEM MIAŁA TYLE STYCZNOŚCI, CO JA Z ADOLFEM HITLEREM CZY STALINEM.W POLSCE NIGDY NIKT NIE CHCIAŁ KAPITALIZMU,A JEDYNIE SOCJALIZMU Z LUDZKĄ TWARZĄ-I GDYBY LUDZIOM OD POCZĄTKU POWIEDZIANO,ŻE BĘDĄ ŻYĆ W KAPITALIZMIE-W KTÓRYM KAPITALISTAMI BĘDĄ BYLI KOMUNISCI ,ORAZ ICH DZIECI,A RESZTA BĘDZIE KLEPAĆ BIEDĘ, I PONIEWIERKĘ,A ICH ZAKŁADY PRZEJMĄ ZŁODZIEJE -O WIELKIEJ, I NIEWAIADOMO SKĄD POCHODZĄCEJ KASIE- TO WĄTPIĘ CZY KTOKOLWIEK BY STRAJKOWAŁ-TE STRAJKI TEZ BYŁY DZIWNE.I NA SIŁĘ WYMUSZANE..ZRESZTĄ CO BY NIE PISAĆ-SOLIDARNOŚĆ TO BLEF-BOLEK TO BLEF-OBALANIE KOMUNY TO BLEF………WOLA OKŁAMANEGO LUDU TO BLEF.ROBOTNIK CHCIAŁ TYLKO TROCHĘ LEPIEJ ŻYĆ.OCZYWIŚCIE,ŻE BOLEK BYŁ POSTACIĄ STWORZONĄ DLA MIĘDZYNARODOWEJ ZYDOLICHWY I OD NICH OTRZYMYWAŁ WSPARCIE FINANSOWE I PSEUDO MORALNE.ROBOTNIK KTÓRY DOSTAWAŁ POTĘŻNĄ KASĘ,DWA POŁĄCZONE MIESZKANIA W BLOKU I VW MIKROBUSA DLA SWOJEJ LICZNEJ RODZINY.TAKI BOLEK-INTELIGENTNA,PRZEBIEGŁA I BEZCZELNA BESTIA,BYŁA IM BARDZO POTRZEBNA.Z UPOREM MANIAKA BĘDĘ TWIERDZIŁ,ŻE GDYBY NIE SŁOWA I DZIAŁANIA KAROLA WOJTYŁY ORAZ WSPÓŁPRACA ZE ZBIGNIEWEM BRZEZINSKIM-TO BOLEK BY NIE MIAŁ PRAWA ZAISTNIEC.OKRĄGŁY STÓŁ TO ŻYDOLEWICA,ŻYDOPRAWICA I KLER KOŚCIOŁA RZYMSKO-KATOLICKIEGO-I TU TKWI SEDNO SPRAWY.DZISIAJ NA TEJ WOLNEJ UKRAINIE -MILIONY UKRAINCÓW WSCHODNICH WOŁA-MY CHCEMY ROSJI I KOGOŚ TAKIEGO JAK STALIN-JAK BARDZO ZŁA I NIESPRAWIEDLIWA JEST TA WOLNOSC SKORO TAMCI LUDZIE CHCĄ KOGOŚ GORSZEGO OD HITLERA-MIANOWICIE STALINA. JAK BARDZO ZLI I OKROPNI SĄ CI LUDZIE KTÓRZY RZĄDZĄ POLSKĄ-SKORO POLACY PRAGNĄ TEJ SKROMEJ POLSKI PRLu.FAKTEM JEST,ŻE POLSKA PRLu MIAŁA WIĘCEJ PLUSÓW NIŻ MINUSÓW-JAK BY POWIEDZIAŁ BOLEK.PRL NIE BYŁ MIODEM,ALE TEŻ NIE BYŁ GUŁAGIEM-ALE BYŁA GARSTKA TYCH KTÓRZY MIELI TAK DUŻO PIENIĘDZY,ŻE TAMTA POLSKA PRZESTAŁA IM SIĘ PODOBAĆ,BO ONI CHCIELI FABRYK,PAŁACÓW,SAMOLOTÓW-NO I PO TYM PRZEWROCIE PRZY RZĄDACH BALCEROWICZA WSZYSTKO TO DOSTALI,A ROBOTNIK DOSTAŁ WOLNOŚĆ OD PRACY I GODNEGO BYTU ORAZ OD WSZYSTKIEGO CO DAŁA MU TA KOMUNA..DONALD TUSK TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ OBRZYDLIWYCH POSTACI SCENY POLITYCZNEJ POLSKI OD 1989 PODOBNIE JAK PAWLAK I TO BYDŁO Z PSLu-nie bardzo wiem jak nazwać bolka,bo jeszcze nie wymyślono takiego słowa.POLSKA TO KRAJ MAFII,ZŁODZIEJA,GANGSTERA W KTÓRYM NIE MA PRAWA- BO ONO NIE ISTNIEJE-A BOGACZ MOZE ZA PIENIĄDZE ZGNOIĆ KAŻDEGO TYLKO NIE TEGO KTÓRY SIEDZI WYSOKO W KORYCIE I POZWOLIŁ BOGACZOWI BY TEN KRADŁ TAK DUŻO BY BOGACZEM ZOSTAŁ.W POLSCE DZIWNYM TRAFEM WIELU BOGACZY SIĘ WIESZA-KOLEGA MI OPOWIADAŁ JAK TO DZIWNIE SIĘ WIESZAJĄ W TAKIEJ POLSKIEJ SPÓŁCE O NAZWIE KOPEX. PANA LEPPERA TEZ ZROBIONO CYRKOWYM KOMEDIANTEM-IDIOTĄ KTÓRY WIDZIAŁ TALIBÓW W KLEWKACH I WIEDZIAŁ TEŻ O INNYCH BARDZO CIEMNYCH SPPRAWKACH-COŚ TAM WIEDZIAŁ O 160 MILIONACH DOLARÓW KTÓRE KTOŚ TAM DOSTAŁ ZA UDOSTĘPNIENIE MIEJSC ODOSOBNIENIA DLA TALIBÓW I NIE TYLKO-TO KTOŚ MU GOSPODARSTWO PODPALIŁ KILKA RAZY-SYNKA PODTRUŁ A POTEM I OPALONEGO LEPERA NA BOKSERSKIM WORKU TRENINGOWYM POWIESIŁ,A POTEM POWIEDZIELI,ŻE LEPPER ZWARIOWAŁ I DESPERACKO ODEBRAŁ SOBIE ŻYCIE.GENERAŁ PETELICKI MIAŁ PIĘKNĄ KOCHAJĄCĄ MŁODĄ ŻONĘ,KOCHAŁ SWOJE DZIECKO,CIESZYŁ SIĘ ZYCIEM BY NIE WIADOMO DLACZEGO I PO CO ODEBRAŁ SOBIE ŻYCIE.GENERAŁ PAPAŁA TO ZGINĄŁ Z RĄK ZŁODZIEI SAMOCHODÓW-KTÓRZY CHCIELI MU UKRAŚĆ NIBY LUKSUSOWY SANOCHÓD O NAZWIE DAEEWO…NIE WIEDZIAŁEM O TYM ,ŻE W POLSCE KOREANSKIE DZIADOSTWO JEST LUKSUSOWYM AUTEM,A MERCEDES,BENTLEY,JAGUAR TO AUTA Z NIŻSZEJ PÓLKI.Z TEGO MORAŁ TAKI WYPŁYWA,ŻE POLAK POWINIEN JEZDZIĆ MERCEDESEM TO GO NIE ZASTRZELĄ BO JAK POJEDZIE MATIZEM TO MOŻE BYĆ PO NIM.JAROSŁAW KACZYNSKI-JEST BARDZO OPLUWANY PRZEZ BOLKÓW,DONKÓW I BRONKÓW-ALE TO ON MUSI WYGRAĆ WYBORY I TO ON MUSI ROZLICZYĆ PEWNE OSOBY ALE MUSI MIEĆ PRAWDZIWYCH I ODDANYCH PRETORIAN PODOBNYCH DO MNIE.POLACY-JESLI NIE PÓJDZIECIE MASOWO NA WYBORY I NIE BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ PRZECIW PO-PSL-SLD-PALIKOTOM TO PRZEGRACIE WSZYSTKO -WASZE ŻYCIE I ZYCIE WASZEGO potomstwa

  Polubienie

 9. LIBERTE

  NIE JEST WAŻNE TO-JAKIEJ JESTEŚ NACJI -ALE WAŻNE JEST…JAKIM JESTEŚ CZŁOWIEKIEM.OCZYWIŚCIE,ŻE NACJA ŻYDOWSKA NALEŻY DO NAJLICZNIEJSZYCH NACJI ŚWIATA-W ZASADZIE ONI SĄ WSZĘDZIE I WSZĘDZIE UMIĄ SIĘ DOBRZE USTAWIĆ-MOŻNA ICH ZA TO JEDYNIE PODZIWIAĆ. W USA TO ONI RZĄDZĄ-I TO W ZASADZIE WSZYSTKIM.WIDZIAŁEM NEW YORK PODCZAS ICH JAKIEGOŚ TAM ŚWIĘTA-NIGDY I NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM TYLE ŻYDÓW UBRANYCH W ICH STROJE-NAWET W IZRAELU.WIESZ O CZYM POMYŚLAŁEM-O HOLOKAUSCIE-I POWIEDZIAŁEM SOBIE- TO JEST NIEMOŻLIWE-BO HOLOKAUST,TO TOTALNA ZAGŁADA ŻYDÓW,A JA MIAŁEM PRZED OCZYMA GĘSTĄ CZERŃ NIE PRZEBRANEJ MASY ŻYDOSTWA. ZNAM WIELE ŻYDÓW W TYM KILKU MOICH KOLEGÓW Z DZIECIŃSTWA. KIEDY ZMARŁ OJCIEC MOJEGO KOLEGI W WIEKU 95 LAT, TO NA KLEPSYDRZE PRÓCZ ODZNACZEŃ JAKIE POSIADAŁ- WYMIENIONO CZTERY OBOZY KONCENTRACYJNE W KTÓRYCH PRZEBYWAŁ ,WŁĄCZNIE Z AUSCHWITZ-WTEDY ZAPYTAŁEM MOJEGO KOLEGI-JASIU, JAK ON TO ZROBIŁ,ŻE PRZEŻYŁ TYLE OBOZÓW-NA TO JASIU WZRUSZYŁ RAMIONAMI I ODPOWIEDZIAŁ MI-NIE WIEM. NIE MOŻEMY WSZYSTKICH ŻYDÓW WŁOŻYĆ DO JEDNEGO WORKA BO POZNAŁEM W IZRAELU NAWET OJCA FRANCISZKANINA KTÓRY BYŁ CZYSTYM ŻYDEM -Z POLSKICH ZYDÓW.JAKO,ŻE URODZILIŚMY SIĘ W JEDNYM MIEŚCIE-TO SPORO MIELIŚMY SOBIE DO POWIEDZENIA.JESLI SUDIOWAŁEŚ GERMANISTYKĘ TO PEWNIE JESTEŚ ZORIENTOWANY,ŻE JYDYSZ ZNACZNIE OPIERA SIĘ NA JĘZYKU NIEMIECKIM- CO INNEGO JĘZYK HEBRAJSKI, A JESZCZE W INNYM MÓWIŁ CHRYSTUS- CO MOŻESZ USŁYSZEĆ W PASJI-MELA GIPSONA.ŻYDZI TO NIE MONOLIT TAK JAK I POLACY-GROZNI ,A NAWET BARDZO GROZNI SĄ MASONI-ŻYDO-MASONI TACY JAK AKTYWNY CZŁONEK GRUPY BILDERBERGA PAN ROSTOVSKI I PAN BRZEZIŃSKI ORAZ ILUMINACI I CI Z KLUBU BOHEMIAN.ODPOWIEDZI MOŻE CI UDZIELIĆ W TYM TEMACIE DOKTOR DAVID DUCKE-BYŁY CZŁONEK IZBY REPREZENTANTÓW Z USA NA YOUTUBE.POPATRZ-BOLEK-TUSK-KOMOROWSKI ,TO NIBY POLACY-ALE JA Z NIMI SIĘ NIE UTOŻSAMIAM-ONI MAJĄ SWOICH KLAKIERÓW I TYCH DLA KTÓRYCH NIE JEST WAŻNA POLSKA -ALE ICH OSOBISTY ZYSK.DLACZEGO KAŻDY ŻYD MA SIĘ UTOŻSAMIAĆ Z GOLDMANEM,SOROSEM,KHANEM,ROTSCHILDEM,ROCKEFELLEREM,SARKOZYM,HOLLANDE-NIE KAZDEMU ŻYDOWI MASON TAK JAK POLAKOWI KOWALSKI. ZOBACZ-MARCINKIEWICZ TO POLAK-POZNANIAK-Z ZAWODU NAUCZYCIEL FIZYKI-A PRACOWAŁ U GOLDMANA W JEGO LOŃDYŃSKIM BANKU-DLACZEGO? POMYSL NAD TYM WSZYSTKIM. POMYSL,ŻE ŻYCIE JEST ZBYT KRÓTKIE BY ŻYĆ W POLSKIM SYFIE I KŁAMSTWIE.KIEDYŚ BOLEK OBIECYWAŁ-ALE CO WYSZŁO Z TYCH OBIECANEK TO WIDAĆ-PRZECIEŻ WSZYSTKIEGO NIE ROZKRADLI W POLSCE ŻYDZI TYLKO POLACY.OCZYWIŚCIE- GDYBY NIE BALCEROWICZ TO NIE MIELI BY TAKIEJ OKAZJI.MIELI KIEDYS POLACY GIERKA-ALE TEZ KRADLI.Z INNEJ STRONY….ZA DUŻO LUDZI NA ŚWIECIE-DLATEGO WOJNA JEST NIE UNIKNIONA.RUSEK BRONI SWOJEGO-AMERYKAN CHCE WŁADZY NAD CAŁYM SWIATEM-EUROPA ZACHODNIA SIĘ DUSI-TA BECZKA Z PROCHEM WYBUCHNIE-I NIE LEPIEJ JAK SWIAT BYŁ PODZIELONY NA SOCJALIZM I KAPITALIZM.NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ-NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI-TEJ ZIEMI-NO I PEWNIE ZSTĄPIŁ-AMEN NO I JESZCZE JEDNO-KOCHAM KAZDEGO UCZCIWEGO ZYDA JAK I UCZCIWEGO POLAKA-CHINCZYKA-MONGOŁA ITD-TYLKO DLACZEGO ICH TAK MAŁO. MYŚLĘ,ŻE CI NA WIELE ODPOWIEDZIAŁEM-ALE MOJE ŻYCIE TO NIE TYLKO BLOG BOLKA WIĘC UCIEKAM DO SWOJEJ PRACY-CO PRAWDA KOMPUTER DAJE MI CHLEB ALE JA NIE JESTEM BOLKIEM KTÓRY NIC JUŻ NIE MUSI.

  Polubienie

 10. LIBERTE

  INTERNET JEST NIE TYLKO CENZUROWANY ALE TEŻ INWIGILOWANY.PRZYJŻYJMY SIĘ KAŻDEMU FORUM INTERNETOWEMU W KTÓRYM PISZE SIĘ COŚ POZYTYWNEGO O PISIE-ILE NARAZ TAM WYRASTA KLAKIERÓW TUSKA ,A WIELKICH PRZECIWNIKÓW KACZYŃSKIEGO-ALBO TAM GDZIE PISZE SIĘ O PARTII PO, W SAMYCH SUPERLATYWACH-I TAM NARAZ WYRASTAJĄ SAMI KLAKIERZY KTÓRZY PLUJĄ NA KACZYŃSKIEGO TAK JAK SIĘ PLUJE NA PANA BOLKA.JEŚLI IDZIE O BOLKA-TO WIERZĘ,ŻE ON JAKO ON-BYĆ MOŻE KIEDYŚ CHCIAŁ DOBRZE-ALE WIEMY WSZYSCY ŻE TO ON NIE RZĄDZIŁ,A RZĄDZILI TACY OSOBNICY JAK BALCEROWICZ,GEREMEK,BONI,LEWANDOWSKI,BIELECKI,WALTZ,MAZOWIECKI ITD-CZYLI LUDZIE SYJONU.NO CÓŻ-BOLEK STAŁ SIĘ OFIARĄ-NO I OCZYWIŚCIE KIEDY OBALAŁ RZĄD MECENASA OLSZEWSKIEGO TO DZIAŁAŁ POD DYKTANDO WYŻEJ WYMIENIONEJ SITWY, KTÓRĄ KIEDYŚ CHCIAŁ PRZEGONIĆ TOWARZYSZ WIESŁAW.A POTEM ONI PRZEGONILI TOWARZYSZA WIESŁAWA-TOWARZYSZA EDWARDA,A TOWARZYSZ WOJCIECH PRZYSTAŁ NA WSPÓŁPRACĘ.KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK W POLSCE POWINIEN O TYM WIEDZIEĆ ,ŻE NIE NAZWA PARTII JEST WAŻNA -ALE LUDZIE KTÓRZY SĄ CZŁONKAMI TEJ PARTII-TAK WIĘC LUDZIE SĄ CIĄGLE CI SAMI, ALE ZMIENIA SIĘ LOGO PARTII,BO RAZ JEST TO KLD,POTEM UD,NASTĘPNIE AWS BY ZOSTAC UW I NA KOŃCU ZROBIĆ SIĘ PO Z NACZELNYM PROPAGANDYSTĄ MEDIALNYM-TOWARZYSZEM SZECHTEREM W CZOŁÓWCE ORAZ TVN TOWARZYSZA WALTERA I RADIEM Z.PLATFORMA OBYWATELSKA SPEŁNIA W POLSCE ROLĘ HITLEROWSKIEGO NSDP-JEDEN NASZ LUD WYBRANY-JEDEN WÓDZ-JEDNA PARTIA…OCZYWIŚCIE DLA KLAKIERÓW,CWANIAKÓW,ZŁODZIEI I SETEK TYSIĘCY URZĘDNIKÓW POLSKICH KTÓRZY Z RAMIENIA TUSKOWEJ PARTII OTRZYMALI PRACĘ. ZASTANAWIAM SIĘ KIEDY NA ICH SPĘDACH CZŁONKOWIE TEJ FERAJNY BĘDĄ WRZESZCZEĆ-TUSK-PARTIA-OJCZYZNA…ZACHODZI PYTANIE CZYJA OJCZYZNA-BO POLSKA JAKO KRAJ SIĘ ROZLATUJE,A RZĄDZĄCY ROBIĄ WSZYSTKO BY BYŁO ZLE UCZCIWEMU KOWALSKIEMU A DOBRZE KLAKIEROM I OSZUSTOM Z ICH PACZKI KOLESI.PANIE PIOTRZE-W CIĄGU MIESIĄCA-ROZMAWIAM Z WIELOMA LUDZMI CAŁEGO ŚWIATA I WIEM CO MÓWI SIĘ O POLSCE,WIEM CO MÓWI SIĘ O SYTUACJI W EUROPIE I WIEM CO LUDZIE MYŚLĄ O PUTINIE I ROSJI-ALE WIEM,ŻE POLITYKA CHŁOPTASI I CWANIACZKÓW PRZY POLSKIM KORYCIE JEST ANTY-POLSKA,A DONALD TUSK NIGDY NIE POWINIEN BYĆ PREMIEREM RZĄDU – NIE POWINIEN RZĄDZIĆ W POLSCE.AKTYWNY CZŁONEK BILDERBERGA -NIE POLAK ANI SŁOWIANIN TOWARZYSZ ROTHWELD-ROSTOWSKI WNUK RABINA KANDYDUJE DO PLATFORMY EUROPEISKIEJ WRAZ ZE SWOIM ZIOMKIEM BONIM-WCZESNIEJ ROZWALALI POLSKĘ.ZASTANAWIAM SIĘ KTO GŁOSOWAŁ NA TAKIEGO PALANTA JAK KAMINSKI-PRZECIEZ WYSRARCZY SPOJRZEC NA TWARZ TEJ ISTOTY I WIEDZIEĆ CO TO JEST.PANIE PIOTRZE DONALD TUSK ,TO ISTOTA BEZ TWARZY- BEZ SUMIENA I DUSZY-ANTY POLAK,BO PRZECIEŻ WG.NIEGO POLAK TO PĘTAK A POLSKA NIE NORMALNY KRAJ-ON DLA KORYTA CAŁOWAŁ BY SAMEGO LUCYFERA W JĄDRA- TO KTOŚ BEZ ZASAD MORALNYCH.TAK SIĘ ZŁOŻYŁO,ŻE W TEJ KOMUNIE RZĄDZILI PATRIOCI KTÓRZY POLSKĘ KOCHALI-BO TRUDNO POWIEDZIEĆ,ŻE GUMUŁKA I GIEREK NIE BYLI PATRIOTAMI. PO 1989 R NIE WĄTPIĘ,ŻE PATRIOTĄ BYŁ MEC.OLSZEWSKI I MYŚLĘ,ŻE PATRIOTĄ JEST JAROSŁAW KACZYŃSKI.WIDZI PAN-SZANUJĘ LUDZI POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO TAKICH JAK WILDSTEIN,KACZYNSI I JESZCZE PARU-BO ONI CZUJĄ SIĘ POLAKAMI I NIE PRACUJĄ DLA SYJONU I MIĘDZYNARODOWEJ LICHWY ORAZ BILDERBERGÓW-ZYDO-SATANISTYCZNEJ GRUPY ROZWALACZY I NISZCZYCIELI SWIATA-KTÓRZY DĄŻA DO WOJNY.PANIE PIOTRZE W MOIM JEDNYM Z OSTATNICH WPISÓW DAŁEM LINK DO FILMU-MOŻE I TEN FILM JEST PRZYDŁUGI ALE MÓWI PRAWDĘ I TO CO CHCIAŁ BY PAN WIEDZIEĆ

  Polubienie

 11. LIBERTE

  MARCINKIEWICZ I PANI WALTZ TO BYLI PREMIERZY POLSKIEGO RZĄDU-I JEŚLI TACY LUDZIE SĄ ZATRUDNIANI W BANKU GOLDMANA ,TO MA TO SWÓJ CEL-JEST TO WYMIERNY CEL DLA ZATRUDNIONYCH I DLA ZATRUDNIAJĄCEGO.KAŻDY NORMALNIE MYŚLĄCY CZŁOWIEK W POLSCE POWINIEN WIEDZIEĆ,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA JEST UNIĄ WOLNOŚCI O ZMIENIONEJ NAZWIE,BO LUDZIE CI SAMI.KIM SĄ CI LUDZIE-CWANIAKAMI,ZŁODZIEJAMI,OSZUSTAMI,ANTY-POLAKAMI,NISZCZYCIELAMI POLSKI I POLAKÓW,CHCIWYMI NA PIENIĄDZĘ I WŁADZĘ WAMPIRAMI-SŁUŻĄCYMI MIĘDZYNARODOWEMU KAPITAŁOWI. CI LUDZIE NIENAWIDZĄ POLSKI.CZY ZDROWY NA UMYŚLE POLAK,MÓGŁ WYBRAĆ DO RZĄDZENIA POLSKĄ KOGOŚ KTO NAZYWA POLAKÓW NIENORMALNYM PĘTACTWEM.TA NACJA KTÓRA RZĄDZI POLSKĄ-DOSKONALE WIEDZIAŁA,ŻE DO KORYTA WŁADZY WEJDZIE W POLSCE TYLKO PO PLECACH KLERU I OSZUKANYCH POLAKACH.DLATEGO TEŻ ZAPRASZALI ONI NA WSZYSTKIE UROCZYSTOŚCI BISKUPÓW,CZĘSTO ODWIEDZALI JPII I ROBILI SOBIE Z NIM ZDJĘCIA ORAZ SPONSOROWALI KOŚCIÓŁ.NALEŻY WIEDZIEĆ,ŻE POLAK WIDZIAŁ W DUCHOWNYM-SAMEGO BOGA-NAWET NIE CHRYSTUSA.ŚMIESZNYM JEST,ŻE WIEKSZOŚĆ TYCH LUDZI KTÓRZY TO WESZLI DO KORYTA WŁADZY PO 89 NIGDY DO KOŚCIOŁA NIE CHODZIŁO ,NIGDY WCZESNIEJ,NIE OKAZYWAŁO SWOJEJ WIARY, BY POTEM JAK PANI HANNA WSTĄPIĆ DO OPUS DEI I ROZMAWIAĆ Z BOGIEM.PAN MARCINKIEWICZOWI KTÓRY NAWET KIEDYŚ BYŁ MINISTRANTEM-TO CAŁKIEM ODBIŁA PALMA KIEDY POWĄCHAŁ WŁADZY I PIENIĄDZA-W MIG PORZUCIŁ WSZYSTKIE ZASADY CHRZESCIJAŃSKIE,OPUŚCIŁ SWOJĄ ŻONĘ I DZIECI BY ZWIĄZAĆ SIĘ Z KOBIETĄ 20 LAT MŁODSZĄ,CZY JAKA KOLWIEK MŁODA DZIEWCZYNA POLECIAŁA BY NA STAREGO,NIEZBYT UROKLIWEGO I ŁYSEGO CAPA GDYBY NIE KASA.PIENIĄDZ DOBREGO CZŁOWIEKA NIE ZDEPRAWUJE-ŻEBY CZYNIĆ ZŁO TO TRZEBA BYĆ ZŁYM I MIEĆ GENY ZŁA ORAZ KOCHAĆ SZATANA. OTÓŻ JAK JUŻ WCZEŚNIEJ NAPISAŁEM-PRAWDZIWYMI PATRIOTAMI I LUDZI W PEŁNI MORALNYMI BYLI GUMUŁKA I GIEREK KTÓRYCH ŻYCIORYSY UKAZUJĄ ICH TRUDNĄ WALKĘ O PRZETRANIE,BYT-ORAZ WALKĘ O DOBRO POLSKI.BEZ TYCH LUDZI NIE BYŁO BY TEJ POLSKI-KTÓRA JEST TERAZ I PRZEZ PRAWIE 30 LAT ŻYJE Z NAGROMADZONEGO PRZEZ NICH KAPITAŁU- ROZKRADAJĄC I ROZPRZEDAJĄC ORAZ NISZCZĄC WSZYSTKO TO CO ONI STWORZYLI DLA DOBRA LUDU POLSKIEGO.BOLKA W NICZYM NIE OBWINIAM, BO BYŁ ON TYLKO MARIONETKĄ Z KTÓRĄ ROBILI CO CHCIELI.WCIELENIEM ZŁA,WCIELENIEM DIABŁA JEST DONALD TUSK-KTÓRY JAKO DIABEŁ CIĄGLE KŁAMIE I MAMI ROBIĄC SWOJE-NISZCZY NARÓD-NISZCZY POLSKĘ-NISZCZY GODNOŚĆ POLAKÓW-NISZCZY IDEĘ DEMOKRACJI-NISZCZY WIARĘ POLAKA,ŻE MOŻE BYĆ LEPIEJ I DLA SWOJEJ ZĄDZY WŁADZY,PIENIĄDZA I NIENAWIŚCI PASTWI SIĘ NAD NARODEM TYM NAJBIEDNIEJSZYM KOWALSKIM -TYM NAJSŁABSZYM.PAN ICEK ROSTOVSKI SŁUŻĄCY GOLDMANA Z KLIKI BILDERBERGA TEŻ NIE TRAFIŁ DO POLSKI PRZYPADKOWO ,I RZĄDZIŁ POLSKĄ MÓWIĄC DONALDOWI,A W ZASADZIE ROZKAZUJĄC, CO MA ROBIĆ-DZISIAJ KANDYDUJE DO PARLAMENTU UE-PRZECIEŻ TEN PAN ROTFELD NIE BYŁ I NIE JEST POLAKIEM,A NAWET NIE URODZIŁ SIĘ W POLSCE.TEN ŁYSY DIABEŁ PRZESZEDŁ NA EMERYTURĘ W ANGLII MAJĄC 60 LAT,A POLAKOM NAKAZAŁ PRACOWAĆ DO 67 ROKU ŻYCIA WCZESNIEJ ROZKRADAJĄC I ZADŁUŻAJAC POLSKĘ NA BILIONY. PANIE PIOTRZE-SZCZERZE ŻAŁUJĘ KAŻDEGO UCZCIWEGO ŻYDA KTÓRY ZGINĄŁ W KAŻDYM NIEMIECKIM OBOZIE KONCENTRACYJNYM-ALE TEŻ KAŻDY UCZCIWY ŻYD POWINIEN SOBIE ZAPAMIĘTAĆ,ŻE ONI ZGINĘLI Z POWODU MIĘDZYNARODOWEGO LICHWIARSKIEGO KAPITAŁU-TJ.PIENIĘDZY ROTSCHILDA,ROCKEFELLERA I JESZCZE KILKU Z TEJ NACJI KTÓRZY DALI PIENIĄDZE HITLEROWI NA ZBROJENIE-ORAZ Z POWODU TYCH ZYDÓW KTÓRZY TWORZYLI FILOZOFIĘ MATERIALIZMU DIALEKTYCZNEGO KTÓRY URODZIŁ KRWIOPIJCZY KOMUNIZM I NAZIZM.W PRZESZŁOSCI WSZYSTKIE WOJNY WYWOŁYWALI SOBIE-KRÓLOWIE,KTÓRZY BYLI MIĘDZY SOBĄ SPOKREWNIENI I ZAWSZE WOJNAMI REGULOWALI SOBIE PRZYROST NATURALNY-BO JAK TEN PRZYROST BYŁ ZA WYSOKI-TO ROBIŁO SIĘ WOJNĘ,I ON MALAŁ.DZISIA TĘ ROLĘ SPEŁNIA MIĘDZYNARODOWY KAPITAŁ LICHWIARSKI Z NOWEGO JORKU.ALE NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM SWIATA JEST LUCYFERSKI-SATANISTYCZNY ZWIĄZEK O NAZWIE BILDERBERG- KTÓREGO CZŁONKOWIE NISZCZĄ TOTALNIE POLSKĘ.CIEKAW JESTEM CO MA TU DO POWIEDZENIA PAN ICEK ROSTOWSKI-ROTHTEUFEL -ROTFELD.OD PRAWIE 30 LAT TA GRUPA NISZCZY I ROZKRADA POLSKĘ-PANIE BALCEROWICZ…GDZIE PODZIAŁO SIĘ POLSKIE ZŁOTO..POLSKA POD TYMI RZĄDAMI GINIE-JEDYNA NADZIEJA W PRĘŻNYM I PRAWDZIWYM RUCHU NARODOWYM.PODOBA MI SIĘ TO CO ROBI WIELKI WĘGIERSKI PATRIOTA ORBAN-ROBI WSZYSTKO TO CO OPŁACA SIĘ WĘGROM BY ŻYLI DOSTATNIO I SPRAWIEDLIWIE.POLSKIE RZĄDY OD 30 LAT TO PLAGA POLSKI GORSZA OD BIBLIJNEJ SZARAŃCZY,A TYLKO DLATEGO,ŻE TO NIE POLSKIE RZĄDY.NA KONIEC-CI KTÓRZY EAKTYCZNIE WALCZYLI O POLSKĘ,CO KTÓRZY TWORZYLI CZŁON SOLIDARNOŚCI-TO UMARLI Z GŁODU I PONIŻENIA ALBO WYJECHALI Z POLSKI.KOR TO ORGANIZACJA ANTY-POLSKA-DLATEGO Z ARENY POLITYKI MUSI ZNIKNĄĆ PO-PIS-SLD-PALIKOT-PSL.MUSZĄ POWASTAĆ NOWI LUDZIE,A CI NOWI MUSZĄ WYROSNĄĆ Z PATRIOTYCZNEGO RUCHU NARODOWAEGO.

  Polubienie

 12. LIBERTE

  W POLSCE NIGDY NIE BYŁO BOHATERÓW.BOLEK BOHATEREM NIE JEST I NIE BYŁ-JEST TO POSTAĆ CAŁKOWICIE FIKCYJNA ,KTÓRĄ NIBY PRZERZUCONO PRZEZ PŁOT-KTOŚ GO PRZYWIÓZŁ MOTORÓWKĄ-NAUCZYŁ CO MA WRZESZCZEĆ I WSADZIŁ DO WYGODNEGO FOTELA.WSZYSTKIE STRAJKI W POLSCE BYŁY STYMULOWANE-KTOŚ OGŁASZAŁ STRAJK PRZEZ RADIOWĘZEŁ ZAKŁADOWY-INNY WYŁĄCZYŁ PRĄD BY NIE PRACOWAŁY MASZYNY, A JESLI BY KTOŚ CHCIAŁ PRACOWAĆ -TO WATASZKI ZAKŁADOWE WYWIEZLI BY GO NA TACZKACH ZA BRAMĘ ZAKŁADU.TEN SYSTEM KTÓRY JEST W POLSCE ZACZĄŁ SIĘ OD CELOWEJ DESTRUKCJI BY PRZEZ DESTRUKCJE NISZCZYĆ POLSKĘ,JEJ PAŃSTWOWOŚC ORAZ WSZYSTKIE ZDOBYCZE SOCJALNE JAKIE MIAŁ PRZECIĘTNY POLAK.TA CELOWOŚC NISZCZENIA NARODU UROSŁA DO PERFEKCJI-A ŻYDOMASONI TACY JAK ROSTOVSKI I CAŁA ICH BANDA UCZYNILI Z POLSKI BANTUSTAN-KRAJ DYKTATURY W KTÓRYM MEDIA,BANKI,WŁADZA JEST W RĘKACH JEDNEJ KLIKI.NA WĘGRZECH ZNALAZŁ SIĘ ZNAKOMITY I HARYZMATYCZNY PRZYWÓDCA-NARÓD WĘGIERSKI MIMO PODSKOKÓW ŻYDOLEWICY-ZA NIM POSZEDŁ.WĘGRY DZISIAJ TO KRAJ KWITNĄCY,A ŚWIATOWE ZYDOWSKIE MEDIA OBS–R–YW-AJĄ PANA ORBANA PODOBNIE JAK DZISIAJ PANA PUTINA-BO ROBI WSZYSTKO NIE PO ICH MYŚLI. DONALD TUSK W POLSCE TO PRZYKŁAD TYPOWEGO DYKTATORA-WATASZKI ZYDOMASONÓW.KTÓRY Z NICZYM I NIKIM SIĘ NIE LICZY,A JEDYNYM JEGO CELEM JEST TOTALNE UNICESTWIENIE PAŃSTWA POLSKIEGO,JEGO KULTURY ORAZ DZIEDZICTWA NARODOWEGO.NIE UCZYNIŁ W HISTORII POLSKI TYLE ZŁA ADOLF HITLER ,STALIN A NAWET BERMAN-CO W OSTATNIM CZASIE UCZYNIŁ DONALD TUSK POD KIERUNKIEM ROSTOVSKIEGO,BALCEROWICZA,BONIEGO,BIELECKIEGO,LEWANDOWSKIEGO ITD ITD ITD.W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ W POLSCE POWSTAŁO PODZIEMIE WALCZĄCE-I CHYBA NASTĄPIĄ TAKIE CZASY W KTÓRYCH ODPOWIEDZIĄ NA KAŻDĄ NIKCZEMNOŚĆ WROGÓW POLSKI KTÓRZY NIĄ RZĄDZĄ-BĘDZIE GŁOS I CZYNY PODZIEMNEJ POLSKI. KRAJ Z KTÓREGO WSZYSCY ,KTÓRZY MOGĄ UCIEKAJĄ, TO KRAJ ZŁA-BO Z KRAJU DOBREGO I WOLNEGO NIKT NIGDZIE NIE UCIEKA,Z KRAJU KTÓRY NIE JEST GUŁAGIEM W KTÓRYM NIE ŻYJE SIĘ BARDZO CIĘŻKO,KTÓRY JEST ZAPRZECZENIEM POSZANOWANIA GODNOSCI CZŁOWIEKA NIKT NIE UMYKA PLUJĄC ZA SIEBIE.. POLSKA TO KRAJ W KTÓRYM JEST BIADA OJ BIADA -BO PAN UCZYNIŁ SIĘ Z DZIADA-ALE TEN DZIAD STAŁ SIĘ BOGACZEM BO KRADŁ I MIAŁ TO SZCZĘŚCIE BY ZNALEŻC SIĘ W KREGU TYCH -KTÓRZY KRZYCZĄC OTAKIE MY STYROPIANY POLSKIE,OTAKIE MY KOR,OTAKIE MY WOLNOŚĆ WESZLI SIŁĄ DO KORYTA WŁADZY.TE WSZYSTKIE TUSKI,PAWLAKI,PALIKOTY,MILLERY ITD.TO TRZEBA DO JEDNEGO WORKA WSADZIĆ I UTOPIĆ W OCEANIE.W MŁODYCH NADZIEJA,W MŁODYCH SIŁA-SZKODA ŻE TYLE WYKSZTAŁCONYCH MŁODYCH LUDZI BEZPOWROTNIE ODPŁYWA Z POLSKI BY RODZIĆ W INNYCH KRAJACH MŁODYCH DUNCZYKÓW,NIEMCÓW,ANGLIKÓW…..ITD.CI KTÓRZY RZĄDZĄ POLSKA OD 1989 R TO ZBRODNIARZE-ZBRODNIARZE-ZBRODNIARZE I JESZCZE RAZ ZBRODNIARZE….ONI ZNISZCZYLI,ZABILI MILIONY POLAKÓW,A POWINNI STANĄĆ PRZED TRYBUNAŁEM LUDU-SKRZYWDZONEGO LUDU POLSKIEGO-JEDNAK WIELU UMIERA ZE STAROŚCI,A DONEK CO GŁOSY U BOLKA LICZYŁ KŁAMIE JAK KŁAMAŁ I WDEPTUJE KOWALSKIEGO W GLĘBĘ.POLSKA PRLu BYŁA KRAJEM WOLNOSCI W PORÓWNANIU DO TEGO CO ZROBILI Z NIĄ SYJONIŚCI TERAZ.ŻYCZĘ POLAKOM BY ZACZĘLI MYSLEĆ I WYZWOLILI SIĘ SPOD MĘTNEJ WŁADZY PANA-WÓJTA I PLEBANA ORAZ KAŻDEGO ZŁODZIEJA-BY PRAWO STANOWIŁO PRAWO,A PRAWDA BYŁA PRAWDĄ-BY NIE WYBIERALI TAKICH LUDZI JAK BOLEK I DONEK-KTÓRZY TYLKO KŁAMIĄ I MAMIĄ-JEDEN Z NICH OBIECYWAŁ JAPONIĘ A DONALD IRLANDIĘ LECZ ZROBILI ALBANIĘ.MŁODZI POLACY WALCZCIE O SWÓJ BYT-POZBĘDCIE SIĘ RAZ NA ZAWSZE STYROPIANÓW I TYCH WSZYSTKICH KTÓRZY TU CIĄGLE RZĄDZĄ-STWÓRZCIE POLSKI RUCH NARODOWY-BIERZCIE PRZYKŁAD Z WĘGIER

  Polubienie

 13. LIBERTE

  O ILE SOBIE PRZYPOMINAM ,TO ZA GIERKA NIKOGO NIE ZASTRZELONO.POLSKA GUMUŁKI TO POLSKA SIERMIĘŻNA-ALE O ILE SOBIE PRZYPOMINAM, TO KILKA MOICH CIOTEK W TYM CZASIE WYBUDOWAŁO SOBIE DOMY -MIMO PRZYMUSOWYCH KONTYGENTÓW MIĘSA ,KTÓRE JAKO ROLNICY MUSIELI ODDAĆ PAŃSTWU.FAKTEM TEŻ JEST, ŻE LUDZIE W OWYM CZASIE ŻYLI RELATYWNIE BIEDNIE-ALE GUMUŁKA SAM NIE PŁAWIŁ SIĘ W LUKSUSACH.JESLI IDZIE O AFERĘ MIĘSNĄ GDZIE JEDNEGO ZE ZŁODZIEI POWIESZONO-TAK DLA PRZYKŁADU-TO POWINNO SIĘ POWIESIĆ WSZYSTKICH ZŁODZIEI-TEŻ DLA PRZYKŁADU.GDYBY W TAMTYCH I TYCH CZASACH ZA ZŁODZIEJSTWO W POLSCE OBCINANO RĘCE-TO BYŁ BY TO NARÓD SAMYCH KIKUTÓW,A TAKIE PARTIE JAK UW,KLD,AWS,PO NIE MIAŁY BY PRAWA ISTNIEĆ .PEWNIE PAN-PANIE PIOTRZE NAPISZE O TYCH KILKU ZASTRZELONYCH NA POMORZU W GRUDNIU 1970 ROKU.CHCIAŁBYM PANA ZAPYTAĆ,A JAK SIĘ TO MA DO TYCH SETEK TYSIĘCY KTÓRZY Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH PO 1989 R ODEBRALI SOBIE ŻYCIE,TYCH SETEK TYSIĘCY KTÓRZY POMARLI Z POWODU BRAKU DOSTĘPU DO LEKARZA, I BRAKU SRODKÓW NA WYKUPIENIE LEKARSTW.JAK SIĘ TO MA DO TEJ NIEPRZEBRANEJ MASY POLAKÓW WYRZUCONYCH Z MIESZKAŃ NA BRUK- KTÓRZY UMARLI W RYNSZTOKU ,ORAZ TYCH MILIONACH POLAKÓW KTÓRZY Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH MUSIELI OPUSCIĆ POLSKĘ.PRZECIEŻ TA BANDA ŁOBUZÓW PO 1989 ROKU UCZYNIŁA HOLOKAUST NA NARODZIE POLSKIM.NIECH PAN ZAPYTA BOLKA ALBO DONKA -GDZIE TE 21 POSTULATÓW GDAŃSKICH-GDZIE TEN SOCJALIZM Z LUDZKĄ TWARZĄ,A BALCEROWICZA KTÓRY BYŁ I SEKRETARZEM POP PZPR ORAZ WYKŁADOWCĄ EKONOMII MARKSISTOWSKIEJ-DLA KOGO ZNISZCZYŁ POLSKĘ, I KTO Z NIEGO ZROBIŁ PREMIERA W TEJ NIBY WOLNEJ POLSCE.BOLEK WSPARŁ CAŁĄ LEWĄ NOGĘ-PRAWĄ ZNISZCZYŁ ,A ON POZOSTAŁ PO SRODKU TYM DYNDAJĄCYM INTERESEM KTÓRY RYCZAŁ-NIE CHCEM ALE MUSZEM BO WIDZITA KIM JESTEM.PANIE PIOTRZE JA PANA GIERKA ZNAŁEM OSOBISCIE-JAKO CHŁOPAK.I POWIEM PANU,ŻE BYŁ TO CZŁOWIEK PRZEZ DUŻE C-DAJ BOŻE BY POLSKĄ TACY LUDZIE JAK ON RZĄDZILI.JESZCZE RAZ GDYBY NIE GORBACZOW I JEGO SŁABOŚĆ ,TO NIGDY -PRZENIGDY TA CHOŁOTA KTÓRA ROZWALA NASZ KRAJ ,NIE WLAZŁA BY DO KORYTA.CHOCIAŻ TACY LUDZIE JAK STOKŁOSA JUŻ ISTNIELI,ZA GIERKA-ZA GUMUŁKI ISTNIAŁA INCO-VERITAS,PRYWATNY BANK HANDLOWY-WARSZAWA,WIELE PRYWATNYCH FIRM BUDOWLANYCH,AJENTÓW SKLEPÓW,STACJI BENZYNOWYCH,WYTWÓRNI PIECÓW CO,WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH ORAZ PRODUKCYJNYCH-NP.WSZYSTKIE WÓZKI DZICINNE ROBIŁY PRYWATNE FIRMY Z PORAJA,WARSZTATY PRODUKCYNE SELEZJANÓW ITD ITD ITD. TAK WIĘC TA POLSKA NIE BYŁA TAK CAŁKIEM SOCJALISTYCZNA, BO KUPĘ MILIONÓW LUDZI PRACOWAŁO DLA RZEMIESLNIKÓW BĄDZ NIMI BYŁA. TEN PRZEWRÓT W POLSCE BYŁ CELOWY,A BREDZENIE O SOLIDARNOŚCI- O JA WALCZYŁ NA SMIERĆ I ŻYCIE ITD.TO ZWYKŁE JAJA BOLKA I KPINY Z LUDZKIEJ LOGIKI-SZCZERZE TO ZROBIONO NARÓD ZA WARIATA.TE KILKA CAŁKIEM NIE POTRZEBNYCH SMIERCI NA KWK WUJEK GDZIE ZGINĘLI GÓRNICY KTÓRZY AKURAT UDAWALI SIĘ DO ŁAZNI,TA SMIERĆ KSIĘDZA POPIEŁUSZKI I KILKA INNYCH-TO GRA TAKA SAMA JAK DZISIEJSZE SAMOBÓJSTWA LEPPERA,GENERAŁA CZEMPINSKIEGO I JESZCZE WIELU INNYCH.HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY-MOŻE SIĘ ZATOCZY TAM -GDZIE SZYDŁO WYJDZIE Z WORKA SAMO.NA KONIEC JESZCZE JEDNO-SŁYSZAŁEM,ŻE W POLSCE ZA KOMUNY BYŁO ZABRONIONE UCZYĆ SIĘ JĘZYKA NIEMICKIEGO.ZASTANAWIAM SIĘ JAK TO SIĘ STAŁO,ŻE W LATACH 70 TYCH MOI KOLEDZY CHODZILI DO SZKÓŁ, O PROFILU NIEMIECKIM ,A JA CHODZIŁEM DO LICEUM O PROFILU FRANCUSKIM.MATURĘ SIĘ OBLEWAŁO,KIEDY ZROBIŁO SIĘ TRZY BŁEDY ORTOGRAFICZNE,A DZISIAJ NAWET PREZYDENT ROBI ICH MULTUM-BO TO JAKAS TAM CHOROBA-DYSLEKCJA,CZY COŚ TAM.PANIE PIOTRZE-MOJA SIOSTRA WYJECHAŁA Z POLSKI CZTERDZIESCI LAT TEMU-JAKO OSMIO LETNIA DZIEWCZYNKA,I ZAPEWNIAM PANA,ŻE MÓWI BARDZO CZYSTĄ LITERACKĄ POLSZCZYZNĄ I PISZE RÓWNIEŻ POPRAWNIE PO POLSKU-MIMO TEGO ,ŻE UKOŃCZYŁA WSZYSTKIE SZKOŁY W KANADZIE I NIGDY OD CZASÓW WYJAZDU W POLSCE NIE BYŁA.ZARĘCZAM PANU,ŻE NIKT Z POLONII KANADYJSKIEJ I USA NIE GŁOSOWAŁ NA PANA TUSKA I JEGO FERAJNĘ ORAZ NIKT NIE WIERZY TAK JAK PAN BY POLSKA BYŁA POLSKĄ-CHYBA,ŻE BĘDZIE WOJNA ALBO REWOLUCJA.NO I NA KONIEC-NIE-NIE JESTEM PEDAŁEM,PEDERASTĄ I INNYM ZBOCZEŃCEM,NIGDY NIE BYŁEM W POLICJI,NIE JESTEM STARYM KAWALEREM ANI PIJAKIEM-MÓWIĘ W TRZECH OBCYCH JĘZYKACH,A MOJE DZIECI JĘZYKA POLSKIEGO NIE CHCIAŁY SIĘ UCZYĆ.

  Polubienie

 14. LIBERTE

  BOLEK! ZDZIECINNIAŁY STARCZE-WYPROMOWANY KIEDYŚ PRZEZ SZECHTERA I JEMU PODOBNYCH-TZN PRZEZ SWIATOWE ŻYDO-MASOŃSTWO.WSZYSTKO CO ZROBIŁEŚ- TO DLA NICH SZCZEKAŁEŚ ,I DLA NICH SZCZEKASZ – OPOWIADAŁEŚ PIERDOŁY KTÓRE ONI CI WPYCHALI-SOWICIE CI ZA TO ZAPŁACILI, I PŁACĄ NADAL.BOLEK JEDZ SPOWROTEM DO MIAMI, I RÓB SOBIE ZDJĘCIA W HOTELOWYM KLOPIE-NA YACHTACH ALBO PRZY DROGICH AUTACH-POTEM WKLEJAJ NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ-BO TO W CAŁOSCI ODZWIERCIEDLA STAN TWOJEJ PSYCHIKI-KTÓRA STANĘŁA W SWOIM ROZWOJU NA ETAPIE DZIEWIĘCIO LETNIEGO DZIECKA-CHOĆ SPRYTU NIE WYEDUKOWANEGO CHŁOPA MAŁO- ROLNEGO- NIGDY CI NIE BRAKOWAŁO..BOLEK GDYBY NIE ZYDO-MASONI Z KOR-GDYBY NIE KSIĄŻĘTA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO-GDYBY NIE TEN ,CO WYKONYWAŁ ZAWÓD PAPIEŻA O ARTYSTYCZNYM PSEUDONIMIE JPII-NIGDY NIE BYŁ BYŚ TYM ,NA KOGO CIĘ WYKREOWANO I NIGDY NIE MIAŁ BYŚ TEGO ,CO MASZ.KIEDYŚ POLACY ŻYLI SKROMNIE, ALE GODNIE-DZISIAJ KILKA MILIONÓW ZŁODZIEI OPŁYWA WE WSZYSTKO ,A KILKADZIESIĄT MILIONÓW LEDWO EGZYSTUJE.DLA MNIE OSOBIŚCIE JPII BYŁ SŁUGĄ ANTYCHRYSTA KTÓRY KLEPIĄC BOLKA PO PLECACH POMÓGŁ WSZYSTKIM SIŁOM ANTY-POLSKIM ZNISZCZYĆ POLSKĘ.GDYBY NIE ON I JEGO AKTORSKA GRA TYPU-ZMIEŃ PANIE OBLICZE ZIEMI TEJ ZIEMI, I INNE TEATRALNE GESTY ,I PODTEKSTY KIEROWANE DO NARODU POLSKIEGO-NIGDY BY NIE BYŁO ŻADNEJ SOLIDARNOŚCI- ANI CIEBIE.NO CÓŻ BOLEK-DO KORYTA WSADZILI CIĘ ,CI SAMI CO ZNISZCZYLI LIBIĘ,IRAK.PALESTYNĘ,SYRIĘ-CI CO CHCĄ ROSJI-CI KTÓRZY SPOWODOWALI SWIATOWY KRYZYS ORAZ CI KTÓRZY CIĄGLE KŁAMIĄ I SZCZUJĄ….CI SAMI KTÓRZY W ŻYWE OCZY WMAWIAJĄ GŁUPIM LUDZIOM,ŻE KRYM TO NIE ROSJA A UKRAINA WSCHODNIA TO PEWNIE MONGOLIA-TO CI KTÓRZY NA SIŁĘ PRĄ DO WOJNY,A NAZYWAJĄ SIĘ GOLDMAN I SPÓŁKA OSZUSCI FINANSOWI SWIATA -ROZRABIACZE Z NEW YORK IN USA Z SIEDZIBĄ W SYNAGODZE LUCYFRA NA MANHATANIE-TO ONI NISZCZĄ SWIAT-TO ONI ROBIĄ WOJNY I PRZEWROTY-TO ONI ZATRUWAJĄ ŻYWNOŚĆ/GMO/TO W ICH RĘKACH JEST KAPITAŁ KTÓRY WPĘDZA USA W WOJNY I KAPITAŁ KTÓRY PRODUKUJE BOMBY I CZOŁGI-TO ONI SZCZUJĄ I SĄ OJCAMI GLOBALIZMU CZYLI NIEWOLI I WYZYSKU NARODÓW ŚWIATA-TO ONI WPROWADZAJĄ NIEWOLNICTWO MAJĄC NA USTACH HASŁA DEMOKRACJI I WOLNOŚCI-CO JEST DEMAGOGIĄ-ABSURDEM I KŁAMSTWEM NAD KŁAMSTWAMI.KIM ONI SĄ-DZIECMI ARCY SZATANA-SAMEGO LUCYFERA-A TY BYŁEŚ ICH MALEŃKIM TRYBIKIEM.LUCYFER JEST INTELIGENCJĄ-SPRYTEM NAD SPRYTY-ZYDO-MASONI TO JEGO DZIECI-BARDZO INTELIGENTNE DZIECI-BARDZO PRZEBIEGŁE I KRASOMÓWCZE.ZAPAMIĘTAJ JEDNAK BOLKU,ŻE LUCYFER TO BYT ZŁA I ZNISZCZENIA-NIEBAWEM SIĘ PRZEKONASZ.

  Polubienie

 15. LIBERTE

  -TO JEST FAKT JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWY-OTÓŻ JPII NIE BYŁ GŁOWĄ PAŃSTWA POLSKIEGO LECZ VATYKANU ORAZ GŁOWĄ KOŚCIOŁA POWSZECHNEGO-ALE BYŁ TEŻ PIERWSZYM PAPIEŻEM POLAKIEM WYBRANYM NA KONKLAWE PO SMIERCI UŚMIECHNIĘTEGO PAPIEŻA- JANA PAWŁA I.WYBÓR KAROLA WOJTYŁY MIAŁ DUŻY PODTEKST POLITYCZNY-WYBRANYM BYŁ W JEDNYM CELU,A MIANOWICIE-OBALIC SOCJALISM..POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE,ŻE GDYBY NIE JAWNE POPIERANIE PRZEZ WOJTYŁĘ TYCH DZIWNYCH CZŁONKÓW SOLIDARNOŚCI KTÓRZY DO NIEGO JEZDZILI,GDYBY NIE OSOBISTE POPARCIE LECHA WAŁĘSY ORAZ WIELKIE JEGO WSPARCIE DUCHOWE-TO SPRAWY ROZEGRAŁY BY SIĘ PEWNIE CAŁKIEM INACZEJ.NALEŻY PAMIĘTAĆ,ŻE W TAMTYCH CZASACH KOŚCIOŁY WYPEŁNIONE BYŁY PO BRZEGI,I KAŻDA ALUZJA PAPIEŻA PRZYJMOWANA BYŁA JAKO ŚWIĘTOŚĆ-NO A BOLEK BYŁ PRZEZ NIEGO NAMASZCZONY. PAPIEŻ WOJTYŁA NIE BYŁ PAPIEŻEM A-POLITYCZNYM-SAMO SŁOWO SOCJALISM DZIAŁAŁO NA NIEGO JAK CZERWONA PŁACHTA NA BYKA. WIEMY TEŻ,ŻE TACY LUDZIE JAK MICHNIK,MAZOWIECKI,KUROŃ I WIELU TYCH PSUDO INTELEKTUALISTÓW Z KOR O RODOWODZIE ŻYDO-BOLSZEWICKIM MIAŁO SWOJE SCHRONIENIE I PRZYJACIÓŁ WŚRÓD DUCHOWIEŃSTWA KATOLICKIEGO,A WIELU STUDIOWAŁO ALE I WYKŁADAŁO NA JEDYNEJ PRYWATNEJ UCZELNI W POLSCE OWYCH CZASÓW-KATOLICKIM UNIWERSYTECIE LUBELSKIM-JAKO PRZYKŁAD PODAM POSTAĆ PROF.HARTMANA-ŻYDA, WNUKA RABINA-KTÓRY TERAZ PLUJE NA TEN -ŻE KOŚCIÓŁ KATOLICKI PROPAGUJĄC IDEOLOGIĘ GENDER.TAKICH HARTMANÓW MÓGŁ BYM WYLICZAĆ NA PĘCZKI .U PAPIEŻA KAROLA WOJTYŁY STALE PRZEBYWALI DORADCY SOLIDARNOSCI-PRZEKAZYWALI MU WSZYSTKO CO SIĘ W POLSCE DZIEJE ,I OTRZYMYWALI INSTRUKCJE.TO PRAWDA,ŻE SWIATEM RZĄDZI LICHWIARSKI KAPITAŁ Z NOWEGO YORKU I TEN KAPITAŁ ZAWSZE ROBIŁ I ROBI WOJNY.JESLI ZNAMY HISTORIĘ-TO WIEMY JAKA NACJA ZAWSZE BYŁA PRZYLEPIONA DO PIENIĘDZY I ZAJMOWAŁA SIĘ LICHWĄ.JESLI BYŁ TAKI CZAS W KTÓRYM ISTNIAŁ ZWIĄZEK RADZIECKI I BYŁO MU PODPORZĄDKOWANYCH WIELE PAŃSTW OSCIENNYCH-TO TE ZSRR BYŁO BARDZO ZLE ZARZĄDZANE.PO PIERWSZE-NALEŻAŁO STWORZYĆ BLOK PAŃSTW O JEDNEJ WALUCIE W RAMACH TEGO BLOKU -PO DRUGIE POWINIEN ISTNIEĆ TOTALNY ZAKAZ HANDLU Z EUROPĄ ZACHODNIA I USA-JEŚLI ZAŚ IDZIE O NOWE ZACHODNIE TECHNOLOGIE-NIE TRZEBA BYŁO KUPOWAĆ ŻADNYCH LICENCJI-WYSTARCZYŁO ,TO CO DOBRE KOPIOWAĆ,TAK JAK TO ROBILI JAPOŃCZYCY.RYNEK BLOKU WSCHODNIEGO BYŁ NA TYLE CHŁONNY I POSIADAŁ TAKIE ZASOBY,ŻE TO ZACHÓD POWINIEN KUPOWAĆ OD WSCHODU.CO BYŁO W CAŁYM WSCHODNIM BLOKU-SABOTAŻ NAGMINNY SABOTAŻ ORAZ WEWNĘTRZNI SZPIEDZY,NAGMINNE ZŁODZIEJSTWO I MARNOTRASTWO,BRAK SZACUNKU DLA WŁASNOŚCI WSPÓLNEJ I KORUPCJA KTÓRA DZISIAJ PRZYBRAŁA WRĘCZ ASTRONOMICZNĄ WIELKOŚĆ,A SZACUNEK DO CZŁOWIEKA JEST ŻADEN. KOSCIÓŁ KATOLICKI BYŁ ZAWSZE WROGIEM SOCJALISMU ALE TEŻ ZAWSZE UTRZYMYWAŁ ZDROWE KONTAKTY Z TOWARZYSZAMI PZPR. CO STAŁO SIĘ PO ROKU 89 JUŻ PISAŁEM-WŁADZA KOLESI-RABUNEK MAJĄTKU WSPÓLNEGO-NARODOWEGO PRZEZ KLIKI-WYRZUCANIE LUDZI Z MIESZKAŃ PRACY-OKRADANIE Z MAJĄTKÓW….CZYLI TOTALNE BEZPRAWIE.TERAZ ZACHODZI PYTANIE-JESLI DUCHOWNI KIEDYŚ DORADZALI BOLKOWI-PRZEKAZYWALI PIENIADZE CIA..VIA VATYKAN TO NIE MOGLI DORADZAC I PO-TEM.CZY NIE UWAŻASZ,ŻE COŚ TU SMIERDZI-CO SMIERDZI …OKRĄGŁY STÓŁ,BRAK PRAWA I SETKI A MOŻE TYSIĄCE TAKICH BAGSIKÓW-GĄSIOROWSKICH TAKICH JÓZIO BĄKÓW Z AMBER GOD.ZAUWAŻ JEDNO,ŻE WSZYSCY CI CO PRZY PIENIĄDZACH OD 1989 TO ŻYDO-MASONI.POMYŚL TEŻ NAD TYM KTO MIAŁ TAK WIELKI WPŁYW NA PBALENIE RZĄDU MECENASA PLSZEWSKIEGO.OKRĄGŁY STÓŁ-ZYDO-KOMUNA-ZYDO-BOLSZEWIA-KLER I KAZDY COS Z TEGO MIAŁ-TYLKO ZADZEN UCZCIWY POLAK.NA KONIEC JESZCZE JEDNO-JAKIE TO DZIWNE ŻE MILIARDERAMI W PLSCE STALI SIĘ LUDZIE POWIĄZANI W WIEKSZOŚCI Z SLD A POTEM Z IW,AWS,PO KTÓRA JEST JEDNĄ PARTIĄ O ZMIENIAJĄCEJ SIĘ NAZWIE.REASUMUJĄC -SYTEM KTÓRY JEST W POLSCE TO BEZPRAWIE-MAFIA KTÓRA Z NIKIM I NICZYM SIĘ NIE LICZY.ZARĘCZAM,ŻE GDYBY POLSKA NIE NALEŻAŁA DO UE-TO ZŁODZIEJE NIE MIELI BY TAKIEJ OCHRONKI.TO CO ROBI DONALD TUSK Z JEGO PRZYBOCZNYMI JEST TYM SAMYM CO ROBI KIM DZO DON W KOREI-OCZYWISCIE W INNYM WYMIARZE-ALE JEST TO TO SAMO. PAPEZ KAROL WOJTYŁA BYŁ KIMŚ KTÓRY CO INNEGO MÓWIŁ A CO INNEGO ROBIŁ-BYŁ HIPOKRYTĄ.PODCZAS SWOJEJ WIZYTY W NIKARAGUI BESZTAŁ I GROZIŁ MINISTROWI KULTURY TAMTEGO KRAJU KTÓRY BYŁ JEZUITĄ-A KOCHAŁ TAKIEGO JEDNEGO PEDOFILA I MILIARDERA Z OPUS DEI-OJCA BODAJ ZE MACIALA.CO CIEKAWSZE POPATRZ ILE W POLSKIM OPUS DEI JEST ZYDO-MASONÓW NP.PANI WALTZ ETC ETC ETC.PANIE PIOTRZE-DLA MNIE MORALNYM CZŁOWIEKIEM BYŁ TOW GIMUŁKA-KTÓRY POWIEDZIAŁ ,ZE BOGA TRZEBA MIEĆ W SERCU.DLA MNIE TO CZY KTOŚ BIEGA W SZATKACH I KOLORATCE NIC NIE ZNACZY-ZNACZY WSZYSTKO DLA MNIE- CZŁOWIEK MORALNY -NIE ZEPSUTY-ZAKŁAMANY CZY HIPOKRYTA- Z INNEJ STRONY JEDNYM Z PRZYKAZAŃ BOŻYCH JEST PRZYKAZANIE VII-NIE KRADNIJ.PRZYKAZANIE TO JEST GRZECHEM SMIERTELNYM-CO CIEKAWE ŻADEN KSIĄDZ NIE POWIE TEGO,ŻE ODPUSZONY TEN GRZECH ZOSTAJE TYLKO WTEDY GDY ZOSTANIE NAPRAWIONY ALBO ODPUSZCZONY PRZEZ POSZKODOWANEGO-COŚ Z TĄ WIARĄ NIE JEST TAK JAK BYC POWINNO-W ZASADZIE TO JEJ NIE MA.BOLEK TO I NOSI OBRAZEK Z PANNĄ SWIĘTĄ-A JAK JEST…MOŻE TO SZKOŁA JPII.NO I JAK SIĘ TU MA DO TEGO WSZYSTKIEGO TEN SOCJALISM Z LUDZKĄ TWARZĄ-JAK NA RAZIE TO JEST TWARZ RECHOCZĄCEGO SZATANA-AMEN

  Polubienie

 16. LIBERTE

  CHCĘ POWIEDZIEĆ,ŻE NIGDY NIE BYŁEM I NIE JESTEM ANTY-SEMITĄ-LECZ DZIELĘ SWIAT NA LUDZI DOBRYCH I ZŁYCH,MORALNYCH I NIE MORALNYCH.ŻYDZI MAJĄ TEGO PECHA,ŻE TO ZNICH WYWODZI SIĘ NAJGROZNIEJSZA SIŁA ŚWIATA TJ.ŻYDO-MASONI…BILDERBERG,ILUMINACI ORAZ BOHEMIAN CLUB-LUDZIE LUCYFERA. KTO ZNA HISTORIĘ IZRAELA TO WIE,ŻE DZIAŁAŁO TAM KILKA FRAKCJI ŻYDOWSKICH-ESSEŃCZYCY,FARYZEUSZE,SADYCEUSZE,ZELOCI.NAJBLIŻSZYMI MEMU SERCU BYLI BY DZISIAJ ESSEŃCZYCY-GRUPA BARDZO RELIGIJNYCH ŻYDÓW-SKRYBÓW-CAŁKOWICIE ODDANYCH BOGU-ZOSTAŁY PO NICH ZWOJE PISMA SWIĘTEGO ZNALEZIONE W CUFRAM GDZIE ŻYLI.NALEŻY TEŻ WIEDZIEĆ,ŻE CHRYSTUS URODZIŁ SIĘ W IZRAELU Z MATKI ŻYDÓWKI I WG.PRAWA ŻYDOWSKIEGO BYŁ ŻYDEM-CHOĆ SYN BOGA NIE MA ŻADNEJ PAŃSTWOWOŚCI.WIARA CHRZESCIJAŃSKA ORAZ ISLAM MA SWOJE KORZENIE W JUDAIZMIE-CHOĆ KAZDY NORMALNIE MYSLĄCY CZŁOWIEK WIE O TYM,ŻE OD ZARANIA DZIEJÓW WSZYSTKIE LUDY ZAWSZE WIERZYŁY W BOGA-BOGÓW-SIŁY WYŻSZE.JEZUS CHRYSTUS GŁOSIŁ PRAWDĘ I MIŁOŚĆ-INACZEJ MORALNOŚĆ.CZŁOWIEKIEM MORALNYM NAZYWAMY TAKIEGO CZŁOWIEKA KTÓRY CZYNI WZGLĘDEM INNYCH TAK JAK BY CHCIAŁ BY CI CZYNILI DLA NIEGO-OCZYWIŚCIE BYŁ TEŻ SOBIE HAMURABI KTÓRY STWORZYŁ TAKIE PRAWO JAK-OKO ZA OKO.JAK WIDZIMI PRAWIE WSZYSCY NASI POLITYCY PO ROKU 1989-TO LUDZIE CAŁKOWICIE POZBAWIENI MORALNOSCI-TOTALNIE ZAKŁAMANI- HIPOKRYCI -DLA KTÓRYCH WŁADZA TO BOGACTWO-WŁADZA TO NISZCZENIE I ZABIJANIE SŁABYCH-WŁADZA TO KLIKI I KUMOTERSTWO.PO 1989 R W POLCE NIE MA ZMIŁUJ SIĘ-JEST GNIAZDO JADOWITYCH WĘŻY POZBAWIONYCH SKRUPUŁÓW ORAZ SUMIENIA….DLATEGO NIE ZDZIWIĘ SIĘ,KIEDY URODZI SIĘ NOWY HAMURABI,I POWIE A TERAZ WEZMĘ WAM OKO ZA OKO-ZĄB ZA ZĄB ITD. SOCJALIZM-TO WSPANIAŁA IDEA,A DLACZEGO JEST UTOPIJNY…..DLATEGO ,ŻE ZAWSZĘ BĘDĄ CHCIWI I ZLI LUDZIE…NO NIE BOLEK? STARY ZYD URBAN-NIE KRYJE TEGO,ŻE JEST NIE DOBRYM CZŁOWIEKIEM-ON SIĘ DO TEGO PRZYZNAJE-UCZCIWE-ALE TEN SAM URBAN ,POWIEDZIAŁ KIEDYŚ TE SŁOWA……ŁYŻKA DZIEKCIU ZEPSUJE CAŁĄ WIELKĄ BĘCZKĘ Z MIODEM—–TO NA TYLE. ACHA-NA PEWNO CAŁĄ DUSZĄ I CAŁYM SERCEM JESTEM ANY-SYJONISTĄ-I TO JEST FAKT NIE ZAPRZECZALNY!!!!!

  Polubienie

  • paziem

   LIBERTE, jeszcze raz cie ostrzegam nie wklejaj nam tu ” STRUMIENIA MYSLI” , bo będziemy cię musieli potraktować jak spamera !!!! Poniał?!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s