Polska Ziemia na sprzedaż – Polacy nie śpijcie!

Farmer walking through a golden wheat field

Ślepota środowisk narodowych na największe zagrożenie – utratę Ziem Zachodnich: Od lat wiadomo przecież o tym, że od 01.05.2016 będzie możliwa wyprzedaż polskiej ziemi; puszcze są już wycinane; polskie pozostanie tylko powietrze!

 .
Czy tylko ja mam pozostać na polu bitwy? Jak w takiej sprawie można codziennie tej kwestii nie sprawdzać??? Wierząc i obcym rządom i wierząc „swojemu” rządowi, gdy w innych sprawach tyle zachowujemy rezerwy???

Dlaczego narodowe czasopisma nie badają tej sprawy? Dlaczego milczą?

Zachęcam do zapoznania się na stronie http://www.stowarzyszenierkw.org z akcją Stowarzyszenia RKW związaną z obroną polskiej ziemi (ziemia prywatna w rękach tzw. słupów wcale nie jest chroniona przed cudzoziemcami, nowej ustawy jeszcze nie ma, a pierwsze jej czytanie w sejmie będzie dopiero w przeddzień dopuszczenia do sprzedaży ziemi prywatnej (a jeszcze senat i decyzja prezydenta – notariusze zdążą przepisać ziemie ze słupów na obcokrajowców).Wyprzedaż polskiej ziemi to sprawnie przeprowadzana akcja koordynowana z zagranicy i od wewnątrz przez ukrytych zdrajców, w pełnej zasłonie dymnej różnego rodzaju działań, które mają odwrócić naszą uwagę i nas zmylić przed tym NAJWIĘKSZYM planem pozbawienia Polaków Polski!!!:

http://stowarzyszenierkw.org/2851-uwaga-informacje-o-rzadowej-ochronie-polskiej-ziemi-dezinformacja

Zbieramy podpisy i w sprawie ochrony ziemi polskiej przed wyprzedażą cudzoziemcom oraz w sprawie tzw. uchodźców.Wniosek o referendum ws zakazu sprzedaży ziemi osobom, które nie są obywatelami polskimi oraz wniosek o referendum ws przyjęcia uchodźców do pobrania w pdf.PODAJ DALEJ!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy!

1. Zebraliśmy w ostatnich latach – gdy nie było przychylnego prezydenta, rządu, sejmu i senatu – ponad 2,6 mln podpisów pod referendum domagającym się OBRONY POLSKIEJ ZIEMI czyli renegocjacji układu akcesyjnego z UE, a to po to by nie doszło do sprzedaży cudzoziemcom polskiej ziemi rolnej i lasów.

Obecnie, gdy mamy nowego prezydenta, rząd, sejm i senat zapadło MILCZENIE w sprawie obrony przed wyprzedażą polskiej ziemi. NIE MA mowy o żadnych renegocjacjach traktatu akcesyjnego w sprawie ziemi (nawet w sprawie wyrównania dopłat dla rolników NIE MA żadnych działań), a trudno sobie wyobrazić lepszą dla Polski sytuację i bardziej osłabioną Unię Europejską niż teraz, gdy musi iść na ustępstwa wobec państw narodowych i boryka się z odśrodkowymi działaniami np. Wielkiej Brytanii stawiającej twardo warunki dalszego członkostwa w unii. Polska zamiast się przyglądać i pozytywnie kibicować Brytyjczykom powinna wystąpić sama (lub wraz z innymi państwami) o uzyskanie renegocjacji wielu niekorzystnych zapisów. Wspólnie TERAZ można UE zmusić do ustępstw, gdyż jest realnie zagrożona rozpadem i musi iść na ustępstwa, by w ogóle ocalić dalsze swoje istnienie.

Brak działań w sprawie obrony polskiej ziemi, gdy tego domagało się ponad 2,6 mln Polaków, w sytuacji gdy mniejsza ilość podpisów pod referendum w sprawie sześciolatków była słusznie wykorzystana do obalenia zamachu na polskie rodziny – wskazuje na to, że MUSIMY PONOWNIE ZAŻĄDAĆ referendum w tej dramatycznie ważnej kwestii!!!

Referendum ogłosić możne natychmiast Prezydent RP dodając od siebie i inne pytania, którymi rozstrzygnąć może ostatecznie i inne bardzo ważne kwestie (n. p. Trybunału, zmiany Konstytucji itp.)

2. NIE JEST prawdą jakoby przygotowywane obecnie propozycje zmian w ustawie zabezpieczały wyprzedaż ziemi w obce ręce – w proponowanej nowej ustawie wprost mowa jest o tym, że CUDZOZIEMCY nie mogą być traktowani INACZEJ jak obywatele Polski, będą mieli równe prawa w nabywaniu ziemi i w nowej ustawie wprost broni się takiej postawy (jeśli są utrudnienia w zakupie ziemi to tak samo dotyczą Polaków jak i cudzoziemców). A przecież na przykład w Danii, na Litwie i na Węgrzech NIE MA sprzedaży ziemi ojczystej w ręce cudzoziemców!!! A te państwa należą do UE!

3. Mówi się już tylko i wyłącznie o wstrzymaniu sprzedaży ziemi PAŃSTWOWEJ, a nie ziemi polskiej w ogóle. Ziemia rolna i ziemia zalesiona prywatna może być od 1 maja 2016 sprzedawana w obce ręce BEZ OGRANICZEŃ.

4. Mowa jest też w proponowanych zmianach w ustawie – nawet jeśli chodzi o ziemię państwową – tylko o moratorium sprzedaży na 5 lat. A przecież rząd się może zmienić w przyszłości i brak zabezpieczenia sprzedaży w obce ręce da możliwość w każdej chwili kolejnemu rządowi odstąpienie od takiego postanowienia i sprzedawanie państwowej ziemi rolnej i leśnej cudzoziemcom.

5. Proponowane w ustawie „zabezpieczenia” dotyczące tak samo Polaków jak i cudzoziemców, są dziecinnie łatwe do obejścia. Np. konieczność zamieszkiwania (nie zameldowania i obywatelstwa!) na terenie gminy lub gminy sąsiedniej co najmniej od 5 lat będzie łatwo można ominąć poprzez działania korupcyjne i uzyskanie za łapówkę stosownego poświadczenia od urzędników lub od mieszkańców gminy cierpiących ubóstwo lub bezrobotnych, którzy za odpowiednią kwotę „potwierdzą” nabywcy „zamieszkiwanie” (jest to bowiem termin bardzo nieprecyzyjny i trudny do podważenia – nie ma bowiem konieczności stałego zamieszkiwania, a tymczasowe zamieszkiwanie jest dowolnie interpretowane).

6. Proponowane przez rząd zmiany w ustawie nie wiadomo dlaczego mają być głosowane dopiero w ostatnich dniach kwietnia, a przecież od 1 maja ma być dopuszczony wolny obrót ziemią – zatem, zanim wejdą nowe przepisy w życie (i tak nie chroniące wystarczająco ziemi przed wykupem), tzw. „słupy”, na które Niemcy od ponad 25 lat dokonują wykupu ziemi, zdążą NOTARIALNIE przenieść tytuły własności na nowych niemieckich właścicieli.

O szczegółach tych niewystarczających zmian ustawy można dowiedzieć się telefonując do Ministerstwa Rolnictwa – 226231397 lub 226231561, a projekt zmian jest na stronie Rządowego Centrum Legislacji http://www.rcl.gov.pl/ [ https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12280704 ]

7. Ze sprawą obrony ziemi łączy się nierozerwalnie kwestia tzw. uchodźców eskalowana (na siłę i pozornie bez sensu) przez bezdzietne Niemcy. Otóż islamscy NACHODŹCY, gdy już staną się obywatelami Niemiec, jako obywatele Niemiec (i obywatele Unii Europejskiej) będą mieli nieograniczone prawo do osiedlania się w całej Unii Europejskiej, także w Polsce, a może przede wszystkim w Polsce – o ile na przykład rząd niemiecki wesprze ich osiedlanie się w naszym kraju (w granicach niemieckich z 1937 roku) stosownymi, umarzalnymi kredytami, a dodatkowo ich rodziny wielodzietne będą wsparte socjalną opieką niemiecką lub do wyboru polską  Odzyskanych.(+500). Trzeba wiedzieć, że Niemcy od dziesiątków lat konsekwentnie udzielają swym obywatelom umarzalnych kredytów, jeśli tylko zechcą „odkupić lub nabyć” ziemię położoną w jakimkolwiek rejonie naszych Ziem

W związku z tym KONIECZNE jest, jak najszybciej, zebranie minimum 500 000 podpisów domagających się referendum. Zbieramy podpisy pod referendum zarówno w kwestii obrony polskiej ziemi, ale także w sprawie sprowadzania do Polski tzw. uchodźców.

W obu przypadkach Prezydent RP może dodać do tych pytań inne ważne pytania dotyczące spraw ustrojowych naszej Ojczyzny – do tego jednak potrzebne są nasze podpisy.

Formularze są w załącznikach ale można je także pobrać ze strony:

 http://stowarzyszenierkw.org/2829-folmularz-do-podpisow-referendum-w-spr…

jeśli link się nie otwiera: http://wp.me/p3vwgV-16N

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do włączenia się w tę NAJWAŻNIEJSZĄ dziś kwestię polską.


źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/slepota-srodowisk-narodowych-na-najwieksze-zagrozenie-utrate-ziem-zachodnich-2016-03

Reklamy

41 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

41 responses to “Polska Ziemia na sprzedaż – Polacy nie śpijcie!

 1. LIBERTE

  PRZEPRASZAM ALE TYLKO DRUKOWANE ZLY WZROK:
  WIDZISZ BOLEK-KIEDY SIĘ JEST PÓŁGŁÓWKIEM-TO NIE PCHA SIĘ NA STANOWISKO PREZYDENTA-ALE TY CIĄGLE SWOJE-BO JA CHCEM,JA MUSZEM,MY NARÓD,LEWA NOGA-PRAWA NOGA A TY PO SRODKU.TAK NAPRAWDĘ-TO TY ZNISZCZYŁEŚ ZWIĄZKI ZAWODOWE W POLSCE,A DOBIERAJĄC SOBIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z CZYSTYM ŻYDOBOLSZEWICKIM RODOWODEM-ZNISZCZYŁEŚ NAWET STOCZNIE GDAŃSKĄ ,SKĄD WYSZEDŁEŚ ,WRZESZCZĄC-OTAKIE TE POLSKIE CHCEM.TA TWOJA OTAKIE TO BYŁY PIERWSZY SEKRETARZ POP BALCEROWICZ-TAKI SAM PROFESOR JAKIM JESTES TY-TO GEREMEK ZYDOKOMUCH Z WYSOKIEJ PÓŁKI ,KTÓRY INWIGILOWAŁ SWEGO CZASU OPOZYCJĘ POLSKĄ W PARYŻU -ORAZ NIEUK MAZOWIECKI-TEN OD KRESKI-TEN KTÓRY PODPISAŁ SIĘ POD LISTĄ KRAKOWSKĄ -SKAZUJĄCYCH NA SMIERC I DŁUGOLETNIE WIĘZIENIA DUCHOWNYCH POLSKICH.TO TY -I NIKT INNY ,DOPROWADZIŁEŚ DO TEGO,ŻE POLACY WYBRALI NA PREZYDENTA ZYDOCZERWONOARMISTĘ KWASULĘ.TO TY DOPUSCIŁES BY POLSKĄ NA DWADZIESCIA PRZESZŁO LAT ZAWŁADNĘLI CZŁONKOWIE GRUPY PRZESTĘPCZEJ ZWANEJ KLD,UD,UW,AWS, A TERAZ ZWĄCEJ SIĘ PO-TO CI SAMI LUDZIE-ANTY-POLACY,ANTY-NARODOWCY,ANTY-LUDZIE.TO TY SPROFANOWAŁEŚ OBRAZ MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ-TAK JAK KSIĄDZ JANKOWSKI TWÓJ PRZYJACIEL SPROFANOWAŁ STAN DUCHOWNEGO-ZRESZTĄ NIE ON JEDEN.JESZCZE NIKT NIGDY- OD 1956 ROKU NIE BYŁ W POLSCE TAK UPODLONY,TAK ZASZCZUTY,TAK SPONIEWIERANY JA TO UCZYNIŁY CZASY RZĄDÓW BOLKÓW-LUDZI Z NIKĄD-LUDZI BEZ SUMIEŃ,UDAJĄCYCH WIERZĄCYCH I BOGO-BOJNYCH-KRASNALI MORALNYCH.TO PRZEZ WAS MILIONY LUDZI POLSKĘ OPUŚCIŁO-TO PRZEZ WAS MILIONY ZMARŁO ZE ZGRYZOTY-TO PRZEZ WAS SETKI TYSIĘCY OBYWATELI ODEBRAŁO SOBIE ŻYCIE-TO PRZEZ WAS POLSKA ZAMIENIŁA SIĘ W OBÓZ KOSZMARU I ZAGŁADY KZ,POLEN.POLSKA DZISIEJSZA TO POLSKA CWANYCH URZĘDNIKÓW KTÓRZY BIORĄ ŁAPÓWKI I OKRADAJĄ NARÓD,TO POLSKA BEZ SŁUŻBY ZDROWIA-GDZIE LEKARZE MAJĄ WCIĄŻ MAŁO,A OPŁYWAJĄ W DOSTATKI-TO POLSKA KANCELARII ADWOKACKICH-SĘDZIÓW I KORPORACJI.PYTAM SIĘ CIEBIE ZADUFANY W SOBIE BOLKU-A GDZIE JEST MAŁY KOWALSKI.ODPOWIEM CI-NAJCZĘSCIEJ NA BRUKU- POZBAWIONY WSZYSTKIEGO I UMIERAJĄCY W TOTALNEJ BIEDZIE, BEZ PODSTAWOWYCH PRAW,BEZ OSŁON SOCJALNYCH,BEZ NADZIEI NA LEPSZE ŻYCIE,BEZ NADZIEI NA PRACĘ,SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWORZĄDNOSC W TYM KRAJU JAKIM JEST DZISIEJSZA POLSKA,A NAJCZĘSCIEJ NA CMENTARZU,BO NIE WYTRZYMUJE TEJ WALKI SZCZURÓW I UPODLENIA W JAKIM SIĘ ZNALAZŁ..TAK BOLUŚ-MACIE ZA TO WASZE TUBY PROPAGANDY I KŁAMSTWA JAK GAZETA ZYDOBOLSZEWIKA SZECHTERA,JAK TVN CZY RADIO Z.BOLEK-GDYBY LUDZIE WIEDZIELI CO ICH CZEKA-TO TY I TWOI KOLESIE BYLI BY PRZEZ NARÓD UKAMIENOWANI.BOLEK-CZY DOSZŁO DO CIEBIE DLACZEGO-KIEDY NASTĘPNY RAZ STARTOWAŁEŚ NA PREZYDENTA,TO DOSTAŁEŚ JEDEN PROMIL GŁOSÓW WYBORCZYCH-DLATEGO,ŻE NARÓD KRZYCZAŁ NIE- OTAKIE POLSKIE- ALE- KOMUNO WRÓĆ-BO JEST ZNACZNIE GORZEJ.POPATRZ BOLEK-KIEDYŚ W CZASACH PRL KOSCIOŁY BYŁY PEŁNE-DZISAJ PRZY OTAKIE POLSKIE SĄ PUSTAWE ,A BĘDĄ CAŁKIEM PUSTE.NA POCIESZENIE PO-WIEM CI COŚ JESZCZE-W PIEKLE NIE BĘDZIESZ OSAMOTNIONY,BO BĘDĄ TAM WSZYSCY TWOI SPONSORZY A JPII BĘDZIE TAM Z TOBĄ NA WIECZNOŚĆ’TAK NAPRAWDĘ TO POLSKA MOGŁA BYĆ NIEPODLEGŁA-WSPANIAŁA-NIE SPRYWATYZOWANA-NIE ROZKRADZIONA-NIE ZNISZCZONA.GRUBA KRESKA BALCEROWICZ-SOROS I WALKA O KORYTO I WPŁYWY ORAZ PIENIĄDZE Z FOZ-PŁACE KOMINOWE-MAFIA ITD ITO.BOLEK -CÓZ TY MOŻESZ I MOGŁEŚ-CIEBIE TYLKO POSADZONO NA KRZESLE -BYS RZĄDZIŁ DLA TYCH DLA KTÓRYCH RZĄDZI TWÓJ RYŻY MENTALNY SYN-PINOKIO-DELIKATNIE MÓWIĄC.ZA CO DOSTAŁES TEGO NOBLA-ZA TO SAMO PEWNIE CO OBAMA.NO TAK-KOMISJA NOBLOWSKA, TO TEŻ CI ,ZE ZMIENIONYMI NAZWISKAMI.POPATRZ NA WĘGRY -POPATRZ NA ORBANA-TO JEST PATRIOTA- KTÓRY KOCHA SWÓJ NARÓD-A KIM JESTEŚ TY-TYLKO BOLKIEM,TYLKO BOLKIEM-BOLUŚIEM -CO TO OTAKIE POLSKIE CHCIAŁ…..ALE DLA SIEBIE-DIABELSKI PO-MIOCIE

  Polubione przez 1 osoba

 2. LIBERTE

  BOLUŚ-DZISIAJ ZYDOMEDIA I ZYDOKAPITAŁ DRZE JAPY-WRZESZCZĄC- JAK TY KIEDYŚ-OTAKIE POLSKIE CHCEM I MUSZEM JE MIEĆ…..OTAKIE UKRAINA MUSI BYĆ NASZA -BO OTAKIE TO WŁSNIE MY KAPITALISTY Z LICHWIARSKIEGO ZWIĄZKU ILUMINATÓW CHCEM KAŻDY TROSZECZKĘ KUMATY UKRAINIEC POWINIEN WIEDZIEĆ TO-ŻE UKRAINA W UNII EUROPEJSKIEJ TO JEJ SMIERC ,I NIEWOLA W RĘKACH LICHWIARSKIEGO ZWIĄZKU KAPITAŁU I PRZEKRĘTÓW.PRZYSZŁOSC UKRAINY -TO WIELKA SILNA ROSJA-KTÓRA W SWOJEJ ZIEMI POSIADA CAŁĄ TABLICĘ MENDELEJEWA.ROSJA TO WIELKI KRAJ Z PRZE -POTĘŻNYMI BOGACTWAMI.CO POSIADAJĄ KRAJE UNII-NIC,A TECHNOLOGIE WYPROWADZIŁY DO CHIN-BO TAM NIEWOLNIK PRODUKUJE ZA DARMO A POLSKI NIEWOLNIK UCIEKA Z TEGO KRAJU.ROSJA TO PRZYSZŁOSC-WIEDZIAŁ O TYM NAWET HITLER-BEZ ROSJI-ZAANEKTOWANA PRZEZ UE. UKRAINA NIECHYBNIE ZGINIE.TEN CAŁY MAJDAN I TA GARSTKA ROZRABIACZY-PRZYPOMINA MI CIEBIE I TYCH ZROBIONYCH W DUDKA ROBOTNIKÓW-KTÓRZY TAKIEJ OTAKIE POLSKI,CO JEST TERAZ ,NA PEWNO NIE CHCIELI. UNIA STRASZY BIAŁORUSIĄ,ALE NIE JEDEN POLAK BY CHCIAŁ-DAJ BÓG-BY TAK BYŁO W POLSCE JAK JEST TAM.TAK NAPRAWDĘ -TO POLSKA PRLu BYŁA RAJEM W PORÓWNANIU DO TEJ OTAKIE TWOJEJ.BOLEK-ZROBILI Z CIEBIE IKONĘ ,A SAMI Z SIEBIE STYROPIANY NAZWAŁY BOHATRAMI.POWIEDZ MI NO TYLKO JACY TO BOHATEROWIE- DONEK I BRONEK ORAZ TEN ROBOKOP -MIECIO OD PAWLAKÓW-ALBO TA CAŁA RESZTA Z KORYTA. BOLEK-ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE-FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY-I NADEJDZIE TAKI CZAS ,ŻE LUD KTÓRY ZNAJDZIE PRAWDZIWEGO WODZA-ODPŁACI WAM-KTÓRZY RAZ ZDOBYTEGO KORYTA ODDAĆ NIE CHCĄ.BOLEK-NASTĘPNYM RAZEM NAPISZĘ CI O WIELKICH PRZEKRĘTACH TYCH- CO TO MY OTAKIE SOLIDARNI-W KRADZENIU,PRZEKUPSTWIE,NISZCZENIU UCZCIWYCH LUDZI,KŁAMSTWIE I ODBIERANIU GODNOSCI BEZBRONNEMU,UCZCIWEMU I BIEDNEMU BEZROBOTNEMU POLAKOW.BOLUS-JA ZWASZE MÓWIŁEM,ŻE DUCHOWNI POWINNI NAJWIĘCEJ SIĘ MODLIĆ,A NIE STAĆ PRZY POLITYKACH-BO POLITYK TO NAJCZĘŚCIEJ QWA KTÓRA ZMIENIA SOBIE PARTNERÓW-NAJLEPSZY TEN KTO NAJLEPIEJ ZAPŁACI.NO BO NIBY SKĄD TYLE PARTYJNYCH SKOCZKÓW.BOLUS-TWOJE DZIECI TO BRONEK,DONEK,TEN OD PAWLAKÓW I MIECIO OPRYCH.CO ZROBILISCIE Z POLSKĄ-TO WIDAĆ.NIE-BOLEK-UKRAINA TYLKO PRZY ROSJI MA SZANSE GODNIE EGZYSTOWAĆ.TAK NA KONIEC BOLUŚ -POWIEM CI COŚ…TWOJE DZIECKO-DONEK-POSTĘPUJE TAK JAK TY,A TACY CO MU NIE PASUJĄ TO MOGĄ SKOŃCZYĆ JAK MECENAS OLSZEWSKI ALBO JESZCZE GORZEJ

  Polubienie

 3. LIBERTE

  BOLEK-KIEDYS W SOCJALIZMIE WALCZONO Z BEZROBOCIEM A UCHYLAJĄCYCH SIĘ OD PRACY KIEROWANO DO PRACY.DZISIAJ PRZY OTAKIE POLSKIE-WALCZYCIE BY BYŁO JAK NAJWIĘCEJ BEZROBOTNYCH I POUMIERALI ONI Z GŁODU I CHŁODU.W TEJ TWOJEJ OTAKIE -TFU-WOLNOŚCI-BEZROBOTNI POZOSTAJĄ BEZ ŻADNYCH OSŁON SOCJALNYCH,WYRZUCANI SĄ NA BRUK I UMIERAJĄ Z CHŁODU I GŁODU.ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO JARUZELSKI CIĘ NIE ZABIŁ ALBO DLACZEGO CIĘ NIKT NIE POBIŁ LUB PRZYNAJMNIEJ ZAMKNĄŁ DO WIĘZIENIA-KIEDY ZABIJANO KSIĘŻY I CZASEM CAŁKIEM NIEPOTRZEBNIE JAKIS STUDENTÓW.BOLEK-BYŁEŚ POTRZEBNY DO CAŁEJ UKŁADANKI,A KIEDY MIAŁO BYĆ LEPIEJ TO WPROWADZONO STAN WOJENNY-WPROWADZONO GO BY CIEBIE WSADZIĆ NA STOŁEK-BO ROZPADAŁ SIĘ ZWIĄZEK RADZIECKI I BYŁO WIADOMO,ŻE W POLSCE MUSZĄ TAK CZY OWAK BYĆ PRZEMIANY.TY BOLEK BYŁEŚ OSTOJĄ I RATUNKIEM WSZYSTKICH UBEKÓW I CZERWONOARMISTÓW Z ZYDOKOMUNY.TY-OKŁAMAŁEŚ NARÓD BO TAKIE BYŁO TWOJE ZADANIE-ZNIEWOLENIE I ZNISZCZENIE.DZISIAJ MAMY PAŃSTWO URZEDNIKÓW KTÓRZY PIERDZĄ W STOŁEK I ROZKRADAJĄ POLSKĘ SŁUŻĄC BANDYCKIE OPCJI PO-LITYCZNEJ.BEZROBOCIE JEST KATASTROFALNE-I NIKT I NIC PRÓCZ REWOLUCJI-KRWAWEJ REWOLUCJI-NIE ZMIENI TEGO STANU.TY ZA TO CO ZROBIŁEŚ-TWOJE KŁAMSTWA-ODEBRAŁES I ODBIERASZ TANTIEMY ZAS MILIONY RODZIN POLSKICH BARDZO CIERPI.BOLEK JESTES PRZEKLINANY PRZEZ MILIONY OSÓB-TWOJA DUSZA PÓJDZIE PO SMIERCI W OTCHŁANIE PIEKIELNE-BO SŁUŻYŁEŚ I SŁUŻYSZ SAMEMU LUCYFEROWI.TO,ŻE NOSISZ JAKIŚ NIBY SWIĘTY OBRAZEK W KLAPIE MARYNARKI-NIC NIE ZNACZY.POLSKA TO KRAJ KTÓRY MÓGŁ BYC KRAJEM MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCYM-A JEST BANTUSTANEM ZE ZŁODZIEJAMI,GANGSTERAMI I MORDERCAMI LUDU NA CZELE.PRZEKLĘTY BUCU-OBYŚ ZDECHŁ I DOSTĄPIŁ PIEKIELNEGO OGNIA WIEKUISTEGO-W JEDNYM KOTLE Z TWOIMI ICKAMI

  Polubienie

 4. LIBERTE

  WIESZ BOLESŁAWIE OTAKIE POLSKIE-MĘDRCO EUROPY I USA-KIEDY POLSKA BYŁA POLSKĄ KTÓRĄ POLACY KOCHALI I CZULI SIĘ PATRIOTAMI…POWIEM CI-TO POLSKA LAT 1971 DO 1979 KIEDY POLSKĄ RZĄDZIŁ MĄDRY CZŁOWIEK-MÓWIĄCY PŁYNNIE PO FRANCUSKU I POLSKU-CZŁOWIEK KTÓRY KOCHAŁ POLSKĘ I JEJ NARÓD-CZŁOWIEK KTÓRY BUDOWAŁ POLSKĘ A LUDZIM ŻYŁO SIĘ GODNIE I DOSTATNIO-ON NIE BYŁ MĘDRKIEM ANI MĘDRCEM TAK JAK TY,BO ON BYŁ PRAWYM I MĄDRYM CZŁOWIEKIEM – DO TEGO UCZCIWYM I HONOROWYM.TEN CZŁOWIEK POLSKĘ BUDOWAŁ BY POLAK BYŁ DUMNY ZE SWOJEGO KRAJU I GODNIE ŻYŁ-NIE TO CO WY OTAKIE ROZPI-ER-DA-LACZE POLSKI-OBSZYMURKI I CHŁOPCY Z FERAJNY.TEN CZŁOWIEK ZWAŁ SIĘ EDWARD GIEREK.BOLUŚ- MIMO TWOJEGO NOBLA,TYSIĄCU DOKTORATÓW HONOROWYCH,DZIWNYCH PROFESÓR I TYSIĘCY MEDALI- TOBIE -NICZYM MURZYNOWI NAWCISKANYCH ,SMIESZNYCH SWIECIDEŁEK-NIE DORASTASZ MU W NICZYM-NAWET DO PAZNOKCI W PALCACH U NÓG.TY POWINIENES ZOSTAĆ REBBE-DO TWARZY BY CI BYŁO Z JARMUŁKĄ

  Polubienie

 5. LIBERTE

  BOLUŚ-CHOĆ JA NIE WIERZĘ W ŻADNE OBRAZKI I NIGDY NIE MODLIŁEM SIĘ DO ŻADNEGO OBRAZKA-TO JEDNAK TOBIE I KILKU ICKOM W OSOBACH GEREMKA,MAZOWIECKIEGO- I JESZCZE PARU TRZEBA BY BYŁO WYMIENIĆ-UDAŁO SIĘ WYKIWAĆ TEN KIEDYŚ BARDO WIERZĄCY NARÓD-NA TEN OBRAZEK.NO BO PRZECIĘŻ JESLI BOLEK BYŁ USTROJONY NICZYM CHOINKA BOŻO NARODZENIOWA W DEWOCJONALIA-TOŻ TO SWÓJ CHŁOP-WIERZĄCY-ROZMODLONY I NIE PO-ZWOLI TAKI SKRZYWDZIĆ POLSKIEGO NARODU,A NA DODATEK OBIECUJE SOCJALIZM -Z JESZCZE BARDZIEJ LUDZKĄ TWARZĄ.CO CIEKAWE-KAŻDY ICEK KTÓRY DZISIAJ PLUJE NA MORALNOŚĆ I GODNOŚĆ UCZCIWEGO CZŁOWIEKA-ZACHWALA IDEOLOGIE GENDER-BYŁ W TAMTYCH CZASACH PRZYLEPIONY DO KOSCIOŁA KATOLICKIEGO,NA KTÓRY DZISIAJ PLUJE.OCZYWIŚCIE,ŻE KOSCIÓŁ TZN/-BISKUPI I KSIĘŻA DALI SIĘ DOSKONALE WMANEWROWAĆ .BO ZABRAKŁO IM OBIEKTYWIZMU-CO DZISIAJ STAJE IM OŚCIĄ W GARDLE,A KOSCIOŁY PUSTOSZEJĄ.OCZYWISCIE SPRZYJAŁ IM TAKI AKTOR I POLITYKIER JAKIM BYŁ JPII ,KTÓRY BOLKA PRZYJMOWAŁ U SIEBIE ZAWSZE CHĘTNIE WRAZ Z KOLEGAMI CO JARMUŁKI W KIESZENI UKRYTE NOSILI-OJ JAK WIELKIM CZŁOWIEKIEM W PORÓWNANIU Z JPII JEST SKROMNY PAPIEŻ FRANCISZEK.TAK TO DZIEKI BOLUSIOWI OBLEPIONEMU DEWOCONALIAMI ,KLĘCZĄCEMU PRZED JPII JARMUŁKI PRZEJĘLI WE WŁADANIE POLSKĘ.JESLI BY PRÓWNAC POLSKĘ LAT 1971-89 DO CZASÓW OD ROKU 1989-TO KIEDYŚ TEN KRAJ JAWIŁ SIĘ WOLNYM,W MIARĘ SPRAWIEDLIWYM,BEZ BEZROBOTNYCH,BEZDOMNYCH,SZCZERBATYCH,GŁODNYCH,ZZIĘBNIĘTYCH I PRZEDWCZESNIE UMIERAJĄCYCH POLAKÓW,PANIE BOLEK PO ROKU 1989 CI CO KRADLI ZA CZASÓW KOMUNY-ZACZĘLI KRAŚĆ Z MOCĄ 1000 KROĆ SILNIEJSZĄ I SZYBSZĄ,A POSZANOWANIE POLAKA JEST TAKIE SAME JAKIE BYŁO W LATACH 1945-56-Z TYM WYJĄTKIEM,ŻE WTEDY POLSKĘ ODBUDOWYWANO A ANALFABECI OBOWIĄZKOWO DO SZKÓŁ CHODZILI.DZISIAJ PRODUKUJE SIĘ ANALFABETÓW WTÓRNYCH .A POLSKĘ NISZCZY BY PARU ZŁODZIEI OPŁYWAŁO WE WSZYSTKO.NIE OTAKIE BOLUŚ,OJ NIE OTAKIE TE POLSKIE SZŁO.BOLEK-MAM PRETENSJE DO CIEBIE ZA MECENASA OLSZEWSKIEGO ,ZA KRESKĘ MAZOWIECKIEGO,A ZA CIEBIE MOGĘ MIEĆ TYLKO PRETENSJE DO GŁUPICH POLAKÓW KTÓRZY WIERZYLI W TAKIE INDYWIDUUM.BOLEK-WOLNOSC W POLSCE BYŁA-A OTAKIE-TFU-WOLNOSC TO ZROBIŁES TY- KIEROWANY PRZEZ SPISEK ANTY POLSKI.TERA TO MIELISMY BARANINY,SŁOWIKI,MIETKI WACHOWSKIE I INNE TAKIE PO-DOBNE- CO OKRADLI NARÓD I TERA MILIARDERY.WIESZ CO BOLEK-WBIJ SOBIE TO CO NAPISZĘ DO GŁOWY-STARY GUMUŁKA- POWIEDZIAŁ KIEDYŚ-BOGA TRZEBA MIĘĆ W SERCU,A JA GO WAM TAM NIE DAM.TAK- BOLEK-BOGA MUSISZ MIEĆ W SERCU,A NIE OBRAZEK NAMALOWANY PRZEZ NIEWIADOMO KOGO W KLAPE MARYNARKI.BOLUŚ -WIELCY LUDZIE SĄ POKORNI,A TY NIE JESTEŚ POKORNY-BO JESTEŚ NADĘTYM,NIE ROZUMNYM BUCEM-TAK BOLUŚ BOGA TRZEBA MIEĆ W SERCU A NIE NA USTACH I W PIERWSZYCH ŁAWKACH ZASIADAĆ.

  Polubienie

 6. LIBERTE

  BOLEK-JEŚLI PRL BYŁO W MIARĘ NORMALNE-TO POLSKA PROWADZONA PRZEZ MY OTAKIE STYROPIANY-JEST POLSKĄ ZNIEWOLENIA,POLSKĄ ZAMORDYZMU,POLSKĄ KŁAMSTWA,ZŁODZIEJSTWA ,BIEDY,KLIK URZĘDNICZYCH I MAFII KOLESI.TO POLSKA ROZKRADANIA Z FUNDUSZY UNIJNYCH DLA KOLESI ,TO POLSKA WSZECHMOGĄCEGO URZĘDNIKA ,KTÓRY MOŻE ZNISZCZYĆ I ZDEPTAĆ BIEDNEGO KOWALSKIEGO-TO POLSKA BEZPRAWIA.TA POLSKA TO POLSKA RODZIN I KLIK ZASIADAJĄCYCH W URZĘDACH MIEJSKICH I WOJEWÓDZKICH,GMINNYCH I POWIATOWYCH,A NAWET SOŁECKICH.W TEJ POLSCE NIKT Z NORMALNYCH OBYWATELI NIE JEST PEWIEN SWOJEGO DNIA NI GODZINY-TA POLSKA MORDUJE SWOICH OBYWATELI.CZAS W KTÓRYM NAM POLAKOM PRZYSZŁO ŻYC ,TO CZAS KORUPCJI I BANDYTYZMU- EGZYSTENCJI ZŁA -NIEMAL NA KAŻDEJ PŁASZCZYZNIE TEGO MORDERCZEGO I KRWIOPIJCZEGO SYSTEMU.DZISIAJ URZĘDNIK WYZUTY Z SUMIENIA I CZŁOWIECZEŃSTWA DLA SWOJEGO WIDZI MI SIĘ NICZYM KAPO W AUSCHWITZ MOŻE ZABIĆ KOWALSKIEGO-I NIE SPADNIE MU Z TEGO POWODU ANI JEDEN WŁOS NA GŁOWIE-W CZASACH KOMUNY,TO MOŻNA BYŁO SIĘ POSKARZYĆ SEKRETARZOWI I COS WYWALCZYĆ. BOLEK WSADZ SOBIE DO D–U–PY TE OTAKIE WOLNOŚC ZNIEWOLENIA I ZŁA.WIESZ CO BOLEK-TERAZ POWINNA BYĆ W POLSCE PRAWDZIWA REWOLUCJA GDZIE ŻADEN KRWIOPIJCA NIE UJDZIE SPRAWIEDLIWOŚCI-BO TY I TWOI KOLESIE LUB MOCODAWCY-UCZYNILIŚCIE Z ŻYCIA POLAKÓW PIEKŁO-ZNISZCZYLIŚCIE I NISZCZYCIE NARÓD.JA OSOBISCIE Z RADOŚCIĄ BYM CIĘ BOLKU POWIESIŁ A CAŁĄ TE STYROPIANOWĄ BANDĘ ROZSTRZELAŁ- BO SZKODA WĘZIĘN NA TAKIE KANALIE.NIE MÓW BYDLAKU,ŻE ŻYJEMY W WOLNOŚCI,BO TO WOLNOŚĆ URZĘDNICZYCH JEDNOSTEK I ICH KLIK W ZNIEWALANIU UCZCIWEGO NARODU. TO WOLNOŚC ZŁODZIEI Z UBECKĄ PRZESZŁOŚCIĄ W PRZEJMOWANIU ZAKŁADÓW.TO WOLNOŚĆ MAFII I GANGSTERÓW Z PARTII RZĄDZĄCEJ.POWRÓCIŁ DLA POLSKI CZAS LAT 45-56 KIEDY ZYDOBOLSZEWICY MORDOWALI NARÓD POLSKI.W POLSCE NIE MA DEMOKRACJI-NIE MA WOLNOSCI-NIE MA SPRAWIEDLIWOSCI,A TY JESTES OSZUSTEM.

  Polubienie

 7. LIBERTE

  BOLEK-JESLI JEST JUŻ KAPITALIZM,TO POWINIEN ON BYC WOLNYM OD LICENCJI,EGZAMINÓW,APLIKACJI, ORAZ WIELU INNYCH BIUROKRATYCZNYCH MACHLOJEK.DZISIAJ JEST TAK,ŻE MŁODY PRAWNIK PO STUDIACH NIE DOSTANIE SIĘ NA ŻADNĄ APLIKACJĘ NIE MAJĄC TATY CZY MAMY ADWOKATA,RADCY,NOTARIUSZA ITD.ROZMAWIAŁEM NIE TAK DAWNO Z JEDNYM PANEM ZE STOLICY GÓRNEGO ŚLĄSKA.OSOBA TA STRACIŁA FIRMĘ GDYŻ WYKOŃCZYŁ JĄ URZĄD SKARBOWY I MAFIA-WIĘC POSTANOWIŁ ZOSTAĆ TAKSÓWKARZEM.A ŻEBY NIM ZOSTAĆ TO NALEŻY PRZEJŚĆ CAŁKIEM BEZSENSOWNY KURS-OCZYWISCIE PŁATNY-A POTEM ZDAĆ EGZAMINY PRZED PANIAMI Z URZĘDU MIEJSKIEGO WYDZIAŁU TRANSPORTU.EGZAMIN TAKI TO TEST SKŁADAJĄCY SIĘ Z 20 PYTAŃ-BRAK ODPOWIEDZI NA TRZY PYTANIA TO OBLANY EGZAMIN I 300 ZŁOTYCH W PLECY-BO TYLE ON KOSZTUJE.Z TEGO CO WIEM MIASTO TO LICZY 1300 ULIC-NOMEN OMEN TEGO PANA ZAPYTANO W TESCIE O ULICĘ GDZIEŚ NA OSTATNIM ZAD-UPIU ORAZ INNĄ ULICĘ 20 KILOMETRÓW DALEJ TEŻ NA ZAD-UPIU I O WSZYSTKIE ULICE PRZEZ KTÓRE MUSI PRZEJECHAĆ-NORMALNIE JEST TO NIEMOZLIWE BY KTOŚ ZNAŁ NA PAMIĘC 1300 ULIC BO OD TEGO JEST GPS.TAK TO W DOBIE GPS ROBI SIĘ EGZAMINY KANDYDATOM NA TAKSÓWKARZA.GDYBY TEN PAN DAŁ ŁAPÓWKĘ TYM PANIOM TO BY NAPEWNO ZDAŁ BO TAK WSZYSCY TAM ROBIĄ,A Z INNEJ STRONY OBLEWANIE LUDZI NA TYM EGZAMINIE TO PRZYSŁUGA DLA KORPORACJI I MPT BY NIE BYŁO KONKURENCJI.ZA KOMUNY NIE BYŁO ŻADNYCH TAKICH EGZAMINÓW-MIMO TEGO,ŻE NIE BYŁO GPS.PAN GOWIN WPADŁ NA POMYSŁ BY UWOLNIC WIELE ZAWODÓW-I BARDZO SŁUSZNIE-LECZ JAK SIĘ ZAŁOŻĘ CZŁONKOWIE PRZESTĘPCZEJ ORGANIZACJI Z PO KTÓRZY OBSIEDLI WSZYSTKIE URZĘDY W POLSCE ZARAZ COS WYMYŚLĄ BY NISZCZYĆ BEZROBOTNYCH I TACY EGZAMINATORZY ZARABIALI PIENIĄDZE Z DANIN EGZAMINACYJNYCH I ŁAPÓWEK.PANIE BOLEK-KAPITALIZM TO KONKURENCJA I WOLNOSC-NATOMOAST TEJ WOLNOSCI W POLSCE BRAK I PRAWA ORAZ PRAWORZĄDNOSCI TEŻ BRAK.BOLEK W KOMUNIE NIE TRZEBA BYŁO JESC SZYNECZEK ALE LUDZIE-OBYWATELE-MIELI PEWNOŚĆ BYTU.TA WOLNOSC O KTÓREJ TY BREDZISZ TO ZNIEWOLENIE I NAJOKRUTNIEJSZA NIEWOLA KTÓRA CELOWO PROWADZI DO EUTANAZJI NARODU I JEGO WYLUDNIENIA.BOLEK NIE BREDZ O WOLNOSCI BO TO CO JEST W POLSCE JEST JEJ ZAPRZECZENIEM.BOLEK PRZYZNAJ,ZE PRACOWAŁES I PRACUJESZ DLA SWIATOWEGO Z.YDOSTWA KTÓRE CIĘ SPONSORUJE I HOŁDUJE,BO W ICH RĘKACH JEST WŁADZA SWIATA,BANKI ,GIEŁDY,KAPITAŁ I WŁADZA W USA.Z.YDOILUMINACI I Z,YDOMASONI NISZCZĄ CAŁY SWIAT.BOLEK-TO WŁASNIE ONI KIEROWALI TOBĄ-KIERUJĄ DONKIEM I UNIĄ EUROPEJSKA ORAZ USA-BY W EFEKCIE OGRANICZYĆ WIELKOSC NARODÓW DO MINIMUM.SYNAGOGA SZATANA NISZCZY NA SWOJEJ DRODZE WSZYSTO.OTO WŁASNIE CI -KTÓRZT BOLKU POSADZILI CIĘ NA STOŁKU I JUŻ W STOCZNI GDAŃSKIEJ PRZYLEPILI SIĘ DO CIEBIE BY PO-CIĄGAĆ ZA SZNURKI.Z.YD TO DLA TWOJEGO JPII TO STARSZY BRAT W WIERZE,A DLA MNIE TO MORDERCA CHRYSTUSA I PRZESLADOWCA CHRZESCIJAN ODDAJĄCY CZESC SWOJEMU OJCU-LUCYFEROWI

  Polubienie

 8. LIBERTE

  ACY TO SOCJALIŚCI-TO JEDYNIE BANDA CWANIAKÓW I ZŁODZIEI ORAZ KNECHCI SYJONU I SYJONISTÓW.NAWET PRZYJACIELU GDYBYŚ JAKIMŚ CUDEM ZDOBYŁ KILKASET MILIONÓW ZŁOTYCH I CHCIAŁ KUPIĆ -BYŁY- DOBRZE PROSPERUJĄCY PAŃSTWOWY ZAKŁAD W POLSCE -TO BY CI GO NIE POZWOLONO KUPIĆ-BO KUPIŁ BY GO JEGOMOŚĆ KTÓRY PRAWIE W CAŁOSCI OTRZYMAŁ BY KREDYT W BANKU NORDEA BANK LUB INNYM.PRZYJACIELU-BO ZA WSZYSTKIM STOI W POLSCE MAFIA-TA SYJONISTYCZNA I TA KOŚCIELNA POWIĄZANA Z SYJONISTYCZNĄ.SPÓJRŻ TRZEZWO -TO CO SIĘ STAŁO-PRAWIE 30 LAT TEMU PO EUFORII NARODU I RUCHU ROBOTNICZYM KTÓRY MYŚLAŁ,ŻE STANIE SIĘ CUD I POWSTANIE SOCJALIZM Z LUDZKĄ TWARZĄ-TO STAŁ SIĘ STAN WOJENNY, A POTEM OKRĄGŁY STÓŁ.POPATRZ KTO BYŁ PRZY TYM OKRĄGŁYM STOLE-PO PIERWSZE-PRZEDSTAWICIELE ZYDOKOMUNY AKTUALNEJ W OWYCH CZASACH jak kwasniewski i koledzy -ORAZ PRZEDSTAWICIELE STAREJ ŻYDOKOMUNY-TJ.KOR-DZIECI ZYDOBOLSZEWIKÓW GNĘBIĄCYCH POLAKÓW W LATACH 1945-56,A MIANOWICIE TOWARZYSZE MICHNIK,MAZOWIECKI,KUROŃ….ITD-NO I TA TRZECIA GRUPA- TO DUCHOWNI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO W POLSCE-BO BEZ NICH NIE UDAŁ BY SIĘ TEN KABARET.NIE WĄTPIĘ ANI CHWILI w TO,ŻE MAMY W POLSCE KILKU DUCHOWNYCH KTÓRZY MÓWIĄ CZASEM Z AMBON O TEJ HEKATOMBIE UCZCIWEGO POLAKA PO 1989 R ALE W MIG SĄ UCISZANI.PRZYJACIELU-SOCJALIZM NIE JEST ZŁEM-BO DAJE PRACĘ,MIESZKANIE,BYT,DARMOWĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA-ZŁEM JEST LICHWA I CHCIWOŚĆ.TO,ŻE W POLSCE NIE MA PRAKTYCZNIE OCHRONY ZDROWIA-TO PAZERNOŚĆ POLSKICH NIEUKÓW KTÓRZY NIE SĄ LEKARZAMI A ZŁODZIEJAMI-BO CZY KTO WIDZIAŁ ŻEBY WYRWANIE ZĘBA KOSZTOWAŁO AŻ 300 ZŁOTYCH,ALBO INNE BADANIA TYPU NP.USG TEŻ KILKASET ZŁOTYCH.POLSKA TO KRAJ PSEUDO PANA-WÓJTA I PLEBANA ORAZ ZŁODZIEJA.W POLSCE NIE MA DEMOKRACJI ALE JEST ZŁODZIEJOKRACJA.OCZYWIŚCIE,ŻE SYSTEM TEN CZYLI SYSTEM ZŁODZIEJA PREFERUJE CAŁY APARAT UCISKU SPOŁECZNEGO JAK POLICJA,PROKURATORZY,SĘDZIOWIE ORAZ WOLNE ZAWODY TYPU LEKARZ,ADWOKAT,ARCHITEKT-ROBOTNIK W TYM SYSTEMIE JEST NIKIM I NICZYM.KRAJ W KTÓRYM NIE SZANUJE SIĘ TYCH KTÓRZY WYTWARZAJĄ DOBRA JEST KRAJEM DYKTATURY I KOLESI.W ZASADZIE OD 1989R MAMY KOLEJNE TE SAME RZĄDY ŻYDOBOLSZEWICKIE KTÓRE GNĘBIĄ I OKRADAJĄ LUDZI-TO RZĄDY GANGREN-MENELI I LUDZI SPOD BUDKI Z PIWEM-ORAZ BYŁYCH KAPUSI UB-TAKICH JAK BOLEK-LUDZI CAŁKOWICIE ODDANYCH MIEDZYNARODOWEJ LICHWIE-TZW,ZYDO-LEWACTWU Z BRUXELI ZA KTÓRE ODBIERAJĄ SWOJE TANTIEMY. DZISIEJSZA EUROPA A W SZCZEGÓLE POLSKA TO KRAJ NIEWOLNIKA I PANA.MYŚLĘ,ŻE SOCJALIZM DOPIERO SIĘ NARODZI ALBO ODRODZI -LECZ INNY SOCJALIZM-TAKI KTÓRY OCHRANIA KAZDEGO CZŁOWIEKA W KTÓRYM NIE MA BOGACZY I OLIGARCHÓW ORAZ NIEWOLNICTWA-W POLSCE MAMY ALBO ZŁODZIEI ALBO ZYDOBOLSZEWICKICH KAWIOROWYCH SOCJALISTÓW.DOTĄD JEDNAK NA SWIECIE BĘDZIE ZLE-DOKĄD NIE BĘDZIE ZLIKWIDOWANA ZYDOMASOŃSKA SITWA Z JEJ GNIAZDEM W NEW YORK IN USA I KRÓLAMI-ROTSCHILD,ROCKEFELLER………..I MACKAMI W EUROPIE,CANADZIE I AMERYCE POŁ. NO CÓŻ TAKI BOLEK ZOSTAŁ PRZEZ NICH I DLA NICH STWORZONY-A PROSTACTWO TYPU DONEK BREDZI TO CO MU PEJSACI KAŻA.CZY TAKI PÓŁGŁÓWEK JAK BALCEROWICZ TO CO ZROBIŁ-TO WYMYSLIŁ SAM-NIEUK OD EKONOMII MARKSISTOWSKIEJ-OCZYWIŚCIE,ŻE BYŁ KIEROWANY PRZEZ TAKIEGO MOŚKA JAK SOROS,A TEN PRZEZ GOLDMANA-ROCKEFELLERA….ETC

  Polubienie

 9. LIBERTE

  ORIANA FALLACI KTÓREJ UDZIELALI WYWIADÓW-KRÓLOWIE-CESARZOWIE-PAPIEŻE ,A NAWET SAM HOMEINI…WYRAZIŁA SIĘ MNIEJ WIĘCEJ, O BOLKU W TEN SPOSÓB……NADĘTY PROSTAK-CHAM KTÓRY CHCIAŁ PRZEROSNĄĆ SAMEGO SIEBIE-A TU ANI INTELEKTU,ANI MĄDROŚCI, A TYLKO CHŁOPSKI SPRYT I PROSTOTĄ UCHWYTU DO WIDEŁ………JAKA WIOCHA BYŁA TAK JEST, I ZA TO CENIĄ GO WSZYSTKIE PEJSY ŚWIATA…..cała reszta komentarzy jest zbędna

  Polubienie

 10. LIBERTE

  PANIE LECHU WAŁĘSA….NOSI PAN W KLAPIE MARYNARKI OD WIELU LAT BROSZKĘ Z PODOBIZNĄ MARYJI-MATKI JEZUSA CHRYSTUSA ,KTÓRA NIE WĄTPLIWIE BYŁA ,I JEST PRZYKŁADEM CZYSTOŚCI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI.PAPIEŻ KAROL WOJTYŁA -BYŁ CZCICIELEM MATKI BOSKIEJ-O CZYM ROZPRAWIAŁ-WSZEM I WOBEC LUDU CAŁEGO ŚWIATA.WRACAM PAMIĘCIĄ DO DO TEJ WYKLINANEJ KOMUNY W POLSCE-W KTÓREJ TO KOŚCIOŁY BYŁY PEŁNE,I ROZKWITAŁ RUCH OAZOWY ORAZ DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE A NAUCZANIA RELIGII NIE BYŁO W SZKOŁACH.KOŚCIÓŁ SPEŁNIAŁ ROLĘ MISYJNĄ,I NIKT NIKOMU NIGDY NIE ZABRANIAŁ DO KOŚCIOŁA CHODZIĆ,A CO CIEKAWE-W TAMTYCH CZASACH ODBUDOWANO I WYBUDOWANO WIELE ŚWIĄTYŃ.ZASTANAWIAM SIĘ CZY PAPIEŻ WOJTYŁA WIEDZIAŁ,ŻE TA TWOJA OTAKIE POLSKA W KRÓTKIM CZASIE ZMIENI SIĘ TAK BARDZO NA GORSZE-BO,I KIEDYŚ PORNOGRAFII NIE BYŁO ANI DOMÓW PUBLICZNYCH,A NA ULICE NIE WYCHODZIŁO TYLE POLSKICH KOBIET BY CIAŁEM ZAROBIĆ NA CHLEB-WSZAK MUSZĄ Z CZEGOŚ ŻYĆ,GDY ZAKŁADY PRACY POZAMYKANO,ROZKRADZIONO BĄDZ ZNISZCZONO.TEN NIBY ZŁY SYSTEM JAKI BYŁ -BYŁ ZNACZNIE BLIŻSZY BOGU ,OD TEJ SODOMY I GOMORY KTÓRĄ ZAFUNDOWALI POLSCE TWOI LICHWIARSCY POPLECZNICY-WYKORZYSTUJĄC DO TEGO CELU WŁASNIE CIEBIE.LUDZIE CI WIERZYLI-NO BO JAK TO-CZŁOWIEK ROZMODLONY,OTOCZONY DUCHOWNYMI POKLEPYWANY PRZEZ PAPIEŻA ITD. W RZECZY SAMEJ ,BYŁA TO TYLKO MISTERNA GRA-ZA TĘ GRĘ KOŚCIELNI POLSKIEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ZOSTALI SOWICIE WYNAGRODZENI,LICHWIARZE KTÓRZY STALI ZA TOBĄ WZIĘLI WSZYSTKO ,A CI KTÓRZY IM SŁUŻYLI, I SŁUŻĄ STALI SIĘ BOGACZAMI-TYLKO UCZCIWY POLSKI ROBOTNIK-UCZCIWY POLSKI KOWALSKI-TEN KTÓRY WIERZY W PRZYKAZANIA BOGA,A SZCZEGÓLNIE W TO KTÓRE MÓWI-NIE KRADNIJ-OBUDZIŁ SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU ,I WYEMIGROWAŁ Z TEJ SODOMY JAKĄ JEST DZISIAJ POLSKA ALBO ODEBRAŁ SOBIE ŻYCIE,ZMARŁ ZE ZGRYZOTY LUB DOGORYWA W BIEDZIE I BEZPRAWIU.PANIE WAŁĘSA-NA CAŁYM ŚWIECIE-W TYM I USA-JEŚLI KOMUŚ KOŃCZY SIĘ ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH TO OTRZYMUJE GODZIWY SOCJAŁ-W POLSCE NATOMIAST I ZASIŁEK JEST ŻADEN A SOCJAŁ NIE ISTNIEJE.ZAPYTUJĘ SIĘ PANA-JESLI PAN I PANA PRZYJACIELE NAROBILIŚCIE TYLE ZŁA TO PO CO PANU TEN OBRAZEK Z MARYJĄ W KLAPIE-TO PO CO LUDZIE Z PANA OPCJI POLITYCZNEJ BIORĄ UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH KOŚCIELNYCH,A STARY MASON – ,AKTYWNY CZŁONEK PZPR-TEN KTÓRY INWIGILOWAŁ OPOZYCJĘ POLSKĄ W PARYŻU,CZŁONEK ŻYDOMASONSKIEJ SITWY ANTY-POLAK GEREMEK ,ZOSTAŁ POCHOWANY PRZY ASYSCIE KILKU ARCYBISKUPÓW POLSKICH-TEN JEGOMOŚĆ WE WSZYSTKO CO WIERZYŁ TO W DIABŁA JEDYNEGO.PANIE WAŁĘSA-TEN SOCJALIZM KTÓRY BYŁ W POLSCE NIE BYŁ IDEALNY- ALE BYŁ NIE WIEM ILE RAZY PRZYZWOITSZY OD TEGO ZAMORDYZMU IDEOLOGICZNO-GOSPODARCZEGO-KŁAMSTWA CO DNIA LUDOWI WCISKANEGO- JAKI TERAZ JEST W POLSCE-DODAM JESZCZE ZAMORDYZMU KLIK,MAFII I KOLESI.PANIE WALESA -WIARA BEZ DOBRYCH UCZYNKÓW JEST MARTWA,BO JEST WIARĄ NA POKAZ.PAN KULCZYK JEST NP.DONATOREM KLASZTORU NA JASNEJ GÓRZE-CIEKAW JESTEM JAK CZUJE SIĘ W TEJ SYTUACJI MATKA BOSKA JASNOGÓRSKA.SĄ W POLSCE LUDZIE- KTÓRZY SĄ BARDZO NIE MORALNI-NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ-ALE ONI SĄ WROGAMI BOGA I DEKLARUJĄ SIĘ JAKO ATEIŚCI NP.URBAN,I JEST TO UCZCIWE.BYŁ SOBIE TEŻ PAN GUDZOWATY KTÓRY SPONSOROWAŁ TWOJE WYBORY-KIEDYŚ ZADEKLAROWANY ATEISTA,A PRZE ŚMIERCIĄ ZE STRACHU UWIERZYŁ W BOGA.WIE PAN CO-KIEDYŚ GUMUŁKA I SEKRETARZ PZPR POWIEDZIAŁ LUDOWI POLSKIEMU TE SŁOWA-CHCECIE ODE MNIE BOGA-TO GO NIE DOSTANIECIE-BO BOGA TRZEBA MIEĆ W SERCU.TEN STARY KOMUCH BYŁ BARDZO MORALNYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY CHCIAŁ SŁUŻYĆ NARODOWI POLSKIEMU, I SAM Z RODZINĄ ŻYŁ W BARDZO SKROMNYCH WARUNKACH.NO CÓŻ -PANIE WALESA-WY DOSZLISCIE DO WŁADZY KŁAMSTWEM I OSZUSTWEM,W TYM KŁAMSTWIE I OSZUSTWIE BRNIECIE CAŁY CZAS-NISZCZĄC MILIONY LUDZI-I OD TEGO KŁAMSTWA I OSZUSTWA ZGINIECIE-BO CZYM KTO WOJUJE OD TEGO ZGINIE.TAK PANIE WALESA BOGA TRZEBA MIEĆ W SERCU A NIE NA POKAZ,KLEPIĄC SIĘ PO PLECACH Z ANTYCHRYSTAMI W BIRETKACH .STETY Z TEGO WYNIKA,ŻE TEN STARY KOMUCH GUMUŁKA MIAŁ BOGA W SERCU,A WAM GO BRAK ,BO JEST TYLKO WASZYM LOGO.NA ZAKONCZENIE-ZASTANAWIAM SIĘ JAKI KSIĄDZ ODPUSZCZA WAM GRZECHY,A JAKI ODPUSZCZA JE DONKOWI KTÓRY MÓWI PRAWDĘ JAK SIĘ POMYLI.OJ PLITYKA TO WIELKA Q-WA A CI CO Z NIĄ SPÓŁKUJĄ NAPEWNO NIE BĘDĄ ZBAWIENI BO ONI SWOJE ZŁOTO,PAŁACE,BOGACTWO I FAŁSZYWY SPLENDOR ODBIERAJĄ NA ZIEMI.PIEKŁO ZAPRASZA PANIE LECHU-WSZAK MA TAM WIELU PRZYJACIÓŁ TEŻ TYCH W SUTANNACH I LASKAMI PASTERSKIMI.

  Polubienie

 11. LIBERTE

  BREDZENIA BOLKA NIKT JUŻ CHYBA NIE CZYTA ANI NIE SŁUCHA.TEN OSOBNIK CO TO OTAKIE POLSKIE CHCIAŁ I OTAKIE POLSKIE BREDZIŁ- NIKOGO JUŻ W POLSCE NIE INTERESUJE.JEST TYLKO JEDNA JEDYNA PRAWDA-ŻE ZA TYM BOLKIEM STAŁY SIŁY-TE SAME SIŁY -KTÓRE DĄŻĄ DO DOMINACJI NAD ŚWIATEM I CHCĄ WOJNY-BO WOJNA TO DLA NICH PIENIĄDZ,A PIENIĄDZ TO MIĘDZYNARODOWA LICHWA. CZY MYSLICIE,ŻE TO ROSJA-W ŻADNYM WYPADKU….BO TO USA I BANKI NOWEGO JORKU-KRÓLESTWO LICHWY.DZISIAJ OKRĘTY USA WPŁYWAJĄ DO TURCJI-TO OKRĘTY Z BRONIĄ JĄDROWĄ,I JESLI TE OKRĘTY ZBLIŻĄ SIĘ DO KRYMU—TO BĘDZIE WOJNA,ALE WOJNA KTÓRĄ SPROWOKUJĄ USA.POWTARZAM JUŻ ENTY RAZ-KRYM BYŁ I POZOSTANIE ROSYJSKI,A PUTN NIE MOŻE SIĘ UGIĄĆ, I NIE UGNIE PRZED ŻADNĄ PRESJĄ–BO NIE DO POMYŚLENIA JEST BY BAZA NATO Z GŁOWICAMI JĄDROWYMI WYROSŁA MU NIE DOŚĆ ,ŻE NA JEGO TERYTORIUM-TO JESZCZE NIEOPODAL JEGO OKIEN Z KREMLA.ZŁEM I ZAGROZENIEM BYTU ŚWIATA JEST TYLKO USA I LICHWA TEGO KRAJU.W TEJ CHWILI OBAMA PROWOKUJE-ALE MUSI WIEDZIEĆ,ŻE TE PROWOKACJE MOGĄ SIĘ GŁUPIO SKOŃCZYĆ……NO CÓŻ -PO TEJ WOJNIE NIE BĘDZIE JUŻ USA-ROSJI-EUROPY-I ZNOWU ŻYCIE WYJDZIE Z AFRYKI JAK TO NA POCZĄTKU NARODZIN CZŁOWIEKA JUŻ BYŁO.WSZAK KIEDYŚ PRZEWIDZIAŁ TO ZYDOWSKI SATANISTA O PSEUDONIMIE ARTYSTYCZNYM NOSTRADAMUS ….MICHEL de NOSTRE-DAME

  Polubienie

  • Raz jeszcze prosimy o pisanie normalną czcionką, a nie WIELKIMI LITERAMI.

   Polubienie

   • Pytek

    On nie pisze tylko wkleja kilak razy to samo, żeby zaje*ać komentarze i żeby nie było sensu się tutaj wypowiadać. Wiech nie Pan to wszystko po prostu usunie a autora zablokuje.

    Co do tekstu/problemu to biorą się za niego właściwi ludzi, tzn tacy co dopilnują, żeby Polacy zostali bez niczego.

    Polubienie

   • LIBERTE

    Szanowny panie pytla czy pytek czy inaczej od tego sa komentarze , aby je czytać nieważne czy 100 wpisow czy 20 . Każdy ma prawo sie wypowiedzieć o tego ma ilość komentarzy . widze ze juz rydzol i bolki wysyłają swoich na WPS.

    Polubienie

 12. LIBERTE

  ORIANA FALLACI-PRZEPROWADZAŁA SOBIE KIEDYŚ WYWIAD Z BOLKIEM….I CO Z TEGO-NIC I JESZCZE RAZ WIELKIE NIC. PRAWDA JEST TYLKO JEDNA BO INNEJ NIE MA.WSZYSTKIE WOJNY I PRZEWROTY JAKIE BYŁY NA SWIECIE POCZĄWSZY OD KOŃCA XIX PRZEZ CAŁY WIEK XX DO TERAZ CZYLI WIEK XXI-WYPŁYWAŁY I WYPŁYWAJĄ Z ZYDOWSKICH -LICHWIARSKICH BANKÓW NOWEGO YORKU W USA.BYŁY TO MILIONY DOLARÓW W ZŁOCIE Z ZYDOWSKIEGO BANKU RODZINY WARBURG-DLA ZYDÓW ROSYJSKICH W CELU ROZPĘTANIA WIELKIEJ KOMUNISTYCZNEJ REWOLUCJI W ROSJI-POTEM BYŁY MILIONY DOLARÓW Z BANKU ŻYDOWSKIEGO BANKIERA ROCKEFELLERA DLA ADOLFA HITLERA KTÓRY ZA NIE ODBUDOWAŁ POTĘGĘ MILITARNĄ NIEMIEC….ITD….ITD…ITD…Z BANKÓW TYCH SAMYCH LUDZI ZYDO-MASONÓW CIĄGLE I CIĄGLE PŁYNĄ PIENIĄDZE NA DALSZE REWOLTY I PRZEWROTY.ZA TE PIENIĄDZE POWSTAŁA UNIA EUROPEJSKA KTÓRA CIĄGLE PRACUJE DLA TYCH BANKÓW-ZA TE PIENIĄDZE DOKONANO PRZEWROTU W POLSCE ORAZ POWSTANIE CZEGOŚ CO NAZWANO SOLIDARNOŚCIĄ-ZA TE PIENIĄDZE DOKONUJE SIĘ TO COŚ NA UKRAINIE I ZA TE PIENIĄDZE PROWOKUJE SIĘ WOJNĘ Z ROSJĄ.USA TO NAJWIĘKSZY PRODUCENT BRONI NA SWIECIE,A ZA TĄ PRODUKCJĄ STOJĄ ŻYDOMASOŃSKIE BANKI KTÓRE ZARABIAJĄ MILIARDY DOLARÓW NA ZABIJANIU CAŁKIEM NIEWINNYCH NARODÓW NA KTÓRE NAPADAJĄ WOJSKA USA W CELU ZAKŁADANIA DEMOKRACJI ORAZ WOLNOŚCI-BY TE PRACOWAŁY DLA BANKÓW GOLDAMANA,SOROSA,SACHSA,ROCKEFELLERA,ROTSCHILDA I INNYCH ZYDOMASONÓW ZE ŚWIĄTYNI LUCYFERA.TO CAŁE ZŁO SWIATA-GRY WOJENNE ORAZ TO CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE NA SWIECIE OD SETEK LAT- TO TA SAMA LICHWA-CI SAMI LUDZIE -TO TA SAMA NACJA.FENICJANIE WYMYSLILI KIEDYŚ PIENIĄDZ-ALE TYKO JEDNA NACJA POTRAFIŁA WYDRUKOWAĆ TEN PIENIĄDZ PRZEZ SIEBIE, BY PO-PRZEZ NIEGO ZDOBYĆ CAŁY ŚWIAT-WPIERW WPROWADZAJĄC SWOICH LUDZI DO NIEMAL KAŻDEGO RZĄDU WSZYSTKICH PAŃSTW ŚWIATA-

  Polubienie

 13. LIBERTE

  NA RAZIE TYLE . JEZELI NIE BEDZIE SPRZECIWU LIBERTE BEDZIE NA WPS STALE OBECNY . TO KAZAŁ PRZEKAZAĆ

  Polubienie

  • paziem

   Sprzeciwu nie ma, ale jest prośba o umiar i komentarze adekwatne do treści, bo inaczej jest to psedo spam ?! Dla mnie osobiście nie do strawienia ;)))

   Polubienie

 14. do LIBERTE: lubię czytać komentarze, oprócz tych pisanych dużą czcionką, te pomijam, bo są one dla moich oczu i mózgu niestrawne tylko dlatego, że są w tej niestrawnej formie zamieszczane 😦 po prostu je przeskakuję i chyba nie tylko ja…

  Polubienie

  • Jagienka

   A ja czytam również komentarze napisane dużą czcionką. Mam nadzieję, że pozwolicie Panowie Liberte na kontynuację.

   Panie Liberte:
   Czy jest Panu znany „Rękopis znaleziony w Saragossie” hrabiego Potockiego lub oglądal Pan film Wojciecha Hasa pod tym samym tytułem? Powracającym motywem „Rękopisu” jest ciągłe budzenie się Kapitana Gwardii Walońskiej, Alfonso van Wordena, pod szubienicą, gdzie straszy duch wisielca. W pańskim „rękopisie” leitmotif to Bolek i bolkowa/polska historia, w niej również straszą widma, a złuda oplata przerażającą rzeczywistość. Pan, Liberte, snuje swoją historię podobnie jak van Worden bez opamiętania i w głąb duszy, po to tylko aby się ocknąć przy Bolku. Prawda i złuda, Polska i Niepolska, Bolk i Lolek – tak to się wszystko przeplata w naszej historii i kończy „pod szubienicą”.

   Oriana Fallaci, bardzo dawno temu, napisała powieść „Mężczyzna” (Un Uomo). Była to historia samotnie walczącego greckiego bojownika ruchu oporu . Charakterystyczną cechą tej powieści jest narracja w drugiej osobie, co wbrew pozorom, jest wyjątkowo trudne. Rozumiem zainteresowanie Fallaci Wałęsą. W jej oczach przywódca Solidarności był bojownikiem ruchu oporu, który sam pokonał komunizm. Było to złudne wyobrażenie, ale widzi się z reguły, to co chce się widzieć.

   A wracając do „Rękopisu znalezionego w Saragossie” , wielowarstwowa ezoteryczna symbolika tego dzieła wydaje się być wyjątkowo aktualna w europejsko-islamskim kryzysie. Zastanawia również fakt, że autor „Rękopisu”, hrabia Potocki , zastrzelił się kulą ze srebra (opiłowaną częścią srebrnej cukiernicy). Na koniec ze smutkiem stwierdzam, że w PRL robiliśmy wspaniałe filmy, które jak wyżej wspomniany, podbiły świat.

   Przepraszam Państwa za dygresje nie na temat, ale to się stało spontanicznie, przy okazji LIberte i jego „Pamiętnika znaleźonego na Wierni Polsce”.

   Polubione przez 1 osoba

   • LIBERTE

    Niestety nie będę juz zamieszczał , ponieważ dr Ziemiński nazwał je spamem i będą kasowane . Jagienka zapraszam na forum kanadyjskie . Tam są wpisy i to sporo . Tutaj linku nie będę zamieszczał . Prosze o twój email Jagienka podeśle pocztą . Każdy ma taką opinię jaką ma a nie od dziś wiadomo ,że szanowny dr Ziemiński to nerwus straszny . Dobrze ,że jeszcze autora tekstu nie zbluzgał . Bardziej mozna by się było dogadać z panem Kosiurem . Pozdrawiam komu te wpisy nie pzreszkadzały i żegnam .

    Polubione przez 1 osoba

   • LIBERTE

    Odp na pytanie bym zapomniał :
    Film ogladałem 7 razy . Książkę czytałem 3 razy .

    Polubienie

 15. Zapamiętaj! Żadna syjonistyczna gnida nie będzie nikogo obrażała na tej stronie
  • LIBERTE

   A ty szanowmy kutas… spierdalaj do Szechtera autostrado . Obama wizytuje USA . Czekają na śmierć Fidela i znowu szybko powstaną burdele pięciogwiazdowe i kasyna dla bandziorów z USRAELA .Cieszysz się . Pewnie bardzo.

   Polubione przez 1 osoba

   • komentarze pisane taką czcionką lubię czytać
    pozdrawiam serdecznie LIBERTE w ten pierwszy dzień wiosny 🙂

    Polubienie

   • LIBERTE

    Dalsza dobra wiadomość :
    Poczekaj do smierci Putina a wrócicie i do Rosji , bo ten Miedwiediew taka sama pipa jak braciszek Raul z kuby . Cieszysz się prawda ? Putin musi wyznaczyć innego następce inaczej za 20 – 25 lat wrócicie tam w chwale kanalio syjonistyczna .

    Polubienie

   • warszawa

    Cieciu „liberte”,
    Ja olewam twoich obrzezanych idolow: zyda Fidela i zyda Raula oraz nielubianego przez ciebie zyda Szechtera z g*wna wybornego, a takze BOLSZEWIKOW jak: ty, Kosiur, Zieminski etc, ktorzy sluza ROSYJSKIM ZYDOM i przez to sami jestescie SYJONISTAMI i nawet o tym nie wiecie.

    Twoj ptasi mozg nie pojmuje, ze bedac po stronie Putina i Fidela jestes pod drugiej stronie zydowskiej barykady, tak jak bolszewicy: Kosiur, Zieminski etc.

    Te opowiadania, ktore wypisujesz na WPS to ja znam od ponad 20 lat i pisalem o tym na SOC.CULTURE.POLISH w 1993r (23 lata temu) w oparciu o zrodla w j.angielskim, bo innych nie bylo, co wywolywalo konsternacje i niedowierzanie na grupach dyskusyjnych w j.polskim, poniewaz polska masa miala wyprane mozgi propaganda swiecka i koscielna.

    Polubienie

 16. Pingback: Polska Ziemia na sprzedaż – Polacy nie śpijcie! | Pekok Antylichwiarz

 17. kojak

  Liberte ! Moze i ten pan ma zly wzrok i pisze duzymi literami ! Tego jednak nie mozna czytac bo jest meczace i silnie denerwujace Pozytek wiec z tego zaden bo nie czytam a sadze ze inni tez !

  Polubione przez 1 osoba

 18. paziem

  Liberte,

  szanowny Panie, ja najmniej mam z nerwusa, co pan nie wiem z jaka intencją sugeruje?- ale jestem wrogiem „strumienia mysli” bez związku z tematem. Tych, co to ponoć wiedzą wszystko jest bez liku, ale mniej już tych, co zamierzają z ta wiedza coś praktycznego zrobić. A praktyka rozpoczyna się od pisania na temaat, od uznawania dyscypliny ( zarówno intelektualnej, jak i w diałaniu), od stosowania się do wymogów racjonalizmu i realizmu, a kończy się na skutecznych działaniach obliczonych na efekt. Miejscem dla obrażalskich sa kółka różańcowe i pensje dla grzecznych dziewczynek ( ale takich coraz mniej :))))

  Polubienie

  • Jagienka

   Do Liberte:
   Dr Ziemiński napisał, że „miejscem dla obrażalskich sa kółka różańcowe i pensje dla grzecznych dziewczynek ( ale takich coraz mniej”.

   Ja uważam, że to właśnie zdanie – wbrew pozorom – jest dla Pana szorstką zachętą na pozostanie na stronie, ale musi Pan przestrzegać regulaminu.

   Proszę to przemyśleć. Prawdę mówiąc liczę na to, że Pan pozostanie. Gratuluję oczytania i literackiego talentu. Tak jak w armii, każdy musi przestrzegać dyscypliny. A zatem, nie przyjmuje „żegnam”, tylko „do następnego komentarza”.

   Czołem!

   Polubienie

 19. nana

  Ja nie na temat, ale może kogoś interesuje, no i dla jasności.
  Na neon24 niejaki tyrbeus – aktualnie związany z cenzorką Astrą – nieustannie nazywał mnie „komunistką”. Samo w sobie mi to nie przeszkadza, bo ludzi ideowych szanuję. Swego czasu pastwił się nade mną, że jeździłam na kolonie letnie w czasach Polski Ludowej. No więc, gdy kolejny raz wyskoczył z „komunistką”, napisałam:
  trybeus 20:13:55 ty jesteś dla mnie syfilityk z przeżartym mózgiem
  więc komunistka to znacznie lepiej, czyż nie?

  Ja co prawda wcale siebie tak bym nie określiła, bo mam wyraźnie sprecyzowane poglądy i nie są one zbieżne z komunizmem, ale jak można to wytłumaczyć syfilitykowi tyrbeusowi z przeżartym syfilisem mózgiem?
  Podłoże Rzezi Wołyńskiej
  nana 18.03.2016 21:15:31

  na co on mi zagroził, że mnie zbanuje i będzie mnie obserwował.
  No to mu odpowiedziałam:
  trybeus 21:48:16 uważaj, żebyś zeza nie dostał od tych obserwacji, z UBecji jesteś, czy co?
  specjalistą od wycieczek personalnych to byłeś raczej ty, syfilityku. Nie trzeba było zaczynać. Ponosisz zaledwie konsekwencje własnego postępowania. Co do bana, do dla mnie żadna strata. Napisz teraz na temat cenzury w Polsce Ludowej i o braku wolności w PRLu. Błaźnie.
  Podłoże Rzezi Wołyńskiej
  nana 18.03.2016 22:07:54

  Jako że mi niespecjalnie zależało na komentowaniu na neon24, a robiłam to raczej na prośbę pewnych osób, zbanowanie mnie nie jest dla mnie niczym przykrym.
  Przy okazji wyszło na jaw, że „komunista” to nie największy powód do obrazy, bo większym jest syfilityk – co mnie satysfakcjonuje.
  Usunięto także wszystkie moje komentarze, a więc na neon24 mnie nie ma. I dobrze.

  Dziękuję za uwagę.

  Polubienie

  • Jagienka

   Pani Nano:

   Znam Panią od niedawna i to właśnie z wpisów na Neon24. Pan Kosiur wspominał o tej stronie, która jest jak piekło wybrukowane dobrymi chęciami, a więc zajrzałam tam i znalazłam Panią. Ostatnio zdziwiło mnie, że są odpowiedzi skierowane do Pani, ale komentarze , na które osoby uczestniczące w dyskusji odpowiadają, nie istnieją.

   Bardzo mnie to zastanowiło. Relacja powyższa wjaśnia wszystko. Niezmiernie mi przykro, pani Nano, że tak się stało. Proszę jednak pamiętać, tam szaleją nie tylko trybeusy ale Zbójnickie Psy i różnego rodzaju pisane z angielska Czarty (chart), jednak, to polskie nie angielskie brzmienie odkrywa prawdziwe źródło ich jesestwa.

   Czy pamięta Pani zachwyt Barbary Niechcic z „Nocy i Dni”, kiedy jej córka Agnieszka mówi jej o swoim związku z Marcinem? Przytoczę te słowa: „Jak to, kochasz człowieka idei? I on ciebie kocha? Przecież to jest cud. Cud, o którym ja marzyłam nadaremnie przez całe życie.”

   Tak mało jest w Polsce ludzi idei, a ja, Pani Nano, podziwiam każdego, jakiego spotkam, ponieważ wkrótce ich nie będzie. Społeczństwo obywatelskie stało się społeczństwem przekupni i konsumentów. Wszystko, nawet wartości i uczucia, wystawione jest na sprzedaż, i ma przyklejoną na sobie cenę. Już Platon ostrzegał przed władzą w rękach geszefciarzy, a myśmy im nie tylko oddali nasze dobra materialne, ale nawet rządy dusz.

   Pozdrawiam!

   Polubienie

   • nana

    No coś takiego! ale miło Pani napisała – szczególnie ten cytat o cudzie miłości i idei. Maturę robiłam ponad czterdzieści lat temu i mam tylko ogólne wrażenie z tej lektury. Szkoda, bo widać że warta szczegółowego zapamiętania.
    Bardzo dziękuję za dobre słowa. Pozdrowienia szczerze odwzajemniam!

    Polubienie

 20. Chutor

  Uludna nadzieja matka glupich

  „KONIECZNE jest, jak najszybciej,
  zebranie minimum 500 000 podpisów
  domagających się referendum.”

  Mierz sily na zamiary, w naszym wypadku istnieja
  dwa zamiary: jeden, to ten wrogow narodu poslkiego,
  ktorzy maja juz widoczny dobrze przygotowany plan
  jak wyrzuc zaczadzonych Polakow z reszek wlasnosci,
  i drugi zamiar to tych mniej zadurzonych tubylcow
  szukajach srodkow by pierwszy zamiar nie doszedl do
  skutku.

  Zarowno jedni jak i drudzy maja swoje nadzieje czy
  one im sie sprawdza to czas okaze. Wspolczesna historia
  Europy az nadto dostarcza przykladow, ze pewne nadzieje nie
  potwierdzily sie a nieprawdopodobne sie urzeczywistnily.
  Pod koniec 1939 roku,Goebbels ganil Polakow za ich pyche,
  ze Niemcy zostana pokonane. Rowniez Niemcom nie brakowalo
  pewnosci, ze zajma Moskwe, a i wielu Rosjan myslalo
  podobnie.
  Gdy niemiecki blitzkrieg sie nie powiodl to Niemcom zrzedla
  mina. Ciekawe jak sie czul Goebbles gdy pod koniec wojny
  na Berlin szla Armia Czerwona wraz z polskim wojskiem?
  Tak jak wtedy tak i teraz nad Polska ciaza czarne chmury.
  To jeszcze nie powod by zadowolic sie nadzieja na lepsze.
  Zbieranie podpisow na referendum w takim momencie jak
  dzisiaj, chciaz samo w sobie nie jest czyms zdroznym
  lecz bardziej pasuje do pomyslu podrzuconego Polakom
  by sie zajeli obrona niewspolmierna do zaistnialej sytuacji.
  Juz sie zarysowuja plany i widoczne dla tych co chca je
  widziec, ze „rozwiazanie kwestii polskiej” jest dobrze
  zaawansowane. Glosy aby przesiedlic polskich wloscian
  na Zachodnia i podzielona Ukraine sa czescia ogolnego
  planu by wysiedlic Slowian na wschod.
  W tym momencie warte jest nadmienienia zdarzenia w czasie
  procesu nurymberskiego. Niemka zapytana co sadzi o oskarzonych
  odpowiedziala: „dobrze im tak, obiecali, ze wygraja a przegrali”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s