Bruksela – terroryzm. Obrona wspólnych wartości – ?

Duda_skrzydlatyW związku z terrorystycznym zamachem w Brukseli prezydent IIIŻydo-RP stwierdził: Musimy bronić wspólnych europejskich wartości. 

 

Prezydent IIIŻydo-RP, prawdopodobnie wnuk banderowca, mąż – opatrznościowy, czy raczej opacznościowy – ? – ale na pewno mąż swojej żydowskiej żony, której ojciec oskarżał Polaków o mordowanie Żydów, nie wymienił tych „europejskich wartości”.

Więc jakich to wspólnych Europejczykom wartości należy bronić?

Premier Belgii, Charles Michel

Czy tych, które umożliwiają osobnikom o genotypie premiera Belgii sprawowanie rządów w państwach Europy?

 

0004E16P71N4NWMH-C317-F3

 

Czy tych, które tworzą „kulturę” tolerancji?

 

 

eutanazja

Czy tych promujących otwartą autodestrukcję społeczeństwa, człowieczeństwa, jak aborcja, eutanazja, małżeństwa homoseksualne, gender, itp.? – Może stąd termin otwarte społeczeństwa – otwarte na żydowską degenerację?

1CAi0Xs

 

A może społecznego darwinizmu, wyścigu szczurów lub liberalizmu ekonomicznego?

 

 

alx_2014-11-27t141339z_657962823_gm1eabr1pmf01_rtrmadp_3_ukraine-crisis-yatseniuk_original

Czy może eksport jedynie słusznej europejskiej demokracji, która spowoduje rządy osobników o genotypie premiera Belgii? Wszak dzisiejsza europejskość to w istocie jew-ropejskość.

 

Terroryzm powszednieje! – ?

To straszne, że gdy mordowani są ludzie, niemal tuż obok życie toczy się „normalnie”, jak każdego innego dnia – przecież takie informacje napływały z Brukseli. Już się przyzwyczailiśmy, bo to nie my, nie nasi bliscy znaleźli się w miejscu zbrodni. Jeszcze kilkanaście, może trochę więcej, takich zamachów, a nie będziemy na nie reagować. Będzie można zabijać ludzi na ulicy nawet za podejrzenie „myślozbrodni” przeciw europejskiej demokracji – demokracji jew-ropejskiej – i być może nikt tego nie zauważy.

 

Wszystkie akty terroryzmu we współczesnej Europie skłaniają do refleksji.

1.   „Europejczycy” o genotypie premiera Belgii mają gęby pełne kosmopolitycznych frazesów, ale jednocześnie nakręcają spiralę nienawiści między białą Europą a muzułmańskimi mniejszościami i imigrantami. Z jednej strony niszczone są narodowe, europejskie wartości, kultura, mieszane ze sobą są nacje, a z drugiej strony różnymi metodami inspiruje się etniczny, kulturowy, w tym religijny, szowinizm i nienawiść. Jednak antysemityzm – w odniesieniu wyłącznie do Żydów! – jest tępiony w całej Europie. Kto więc stoi za terroryzmem w Europie i jakie są jego cele?

2.  Do Europy napływa ogromna fala imigrantów w zdecydowanej większości muzułmańskich. Pomijam fakt, że zjawisko to zostało spowodowane zbrodniczą polityką syjonistycznych USA. Chodzi o rzecz inną, o to, że ktoś musiał tę falę imigrantów zorganizować i sfinansować – w jakim celu?

Tu pojawia się kolejne, dość oczywiste pytanie: jeśli imigranci chcą w Europie zamieszkać (ich współbracia mieszkają już od dawna), pracować, żyć, to w jakim celu „siły muzułmańskie” przeprowadzają terrorystyczne zamachy, w których mogą zginąć także muzułmanie. Dlaczego muzułmanie chcą wywołać do siebie samych, stanowiących mniejszość, nienawiść Europejczyków? – Czy można na to logicznie odpowiedzieć?

Nawet jeśli przyjmiemy, że istnieje jakiś tajny plan muzułmański zniszczenia i opanowania Europy, który jako pierwszą fazę podboju zakłada terror, to został on uruchomiony za wcześnie. Europa posiada rzeczywiste środki i siły, żeby mniejszość muzułmańską wyeliminować i taki hipotetyczny plan unicestwić. Czyżby muzułmańscy stratedzy popełnili takie szkolne błędy? – Inne pytanie: dlaczego rządzący w Europie osobnicy o genotypie premiera Belgii nie skorzystają z posiadanych sił i środków w celu wyeliminowania terroryzmu?

3.  Prawdą jest, że muzułmanie nie poddają się asymilacji (ale taki autentyczny proces nie jest realizowany przez władze państw Europy, które likwidują koszty socjalne), żyją w europejskich gettach, stanowią tzw. społeczność wykluczoną. Sytuacja taka, powodująca frustracje społeczności muzułmańskiej, może skutkować aktami terroru, choć z zasady przekłada się na wzrost zwykłej przestępczości (tak wynika ze statystyk policyjnych), a nie na zbrodnie terroryzmu.

Lecz to nie muzułmanie winni są swojej sytuacji społecznej w Europie. Winien jest zachodni system ekonomiczny, który ich brutalnie wykorzystał (w identyczny sposób wykorzystywani są dzisiaj Polacy w Polsce – więc nie garną się do nas imigranci) – było zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą, ale już nie ma, więc zostawiono ludzi samych sobie – w końcu na tym polega żydowski kapitalizm.

Jednak muzułmańska mniejszość w Europie, mimo swego społecznego upośledzenia zdaje sobie sprawę, że terrorem wymierzonym w społeczność białych niczego osiągnąć nie zdoła, ponieważ biali Europejczycy nie posiadają żadnego wpływu na zmianę realnej polityki i władzy, czy systemu politycznego, choć przecież to sławetna „zachodnia demokracja”. (Ta „zachodnia demokracja” w 1992r. oszustwami i policyjnym terrorem – strzelano do protestujących Duńczyków – w drugim referendum przyjęła, w imieniu Duńczyków, tzw. traktat z Maastricht.)

Tu należy podkreślić, że zamachy terrorystyczne są wymierzone w zwykłych obywateli, a nie we władze, które przynajmniej teoretycznie posiadają zdolności decydenckie – praktyczne zdolności decydenckie względem Europy posiada na razie jeszcze Waszyngton.

A zatem, kto faktycznie stoi za terrorystycznymi zamachami przeprowadzonymi rękoma muzułmanów i czemu mają one służyć?

 

Terroryzm, zbrodniczość nie są typowymi cechami białej rasy. Historia starożytności zna przypadki mordowania niemal całych społeczności, czy ich warstw wyższych i obsadzania przedstawicielami morderczych zwycięzców. Co ciekawe, dotyczyło to ludów Wschodu (?).

W nowożytnej Europie z szokującymi aktami barbarzyństwa i terroru, który miał wystraszyć i ubezwłasnowolnić społeczeństwa pierwszy raz spotykamy się w Anglii, w trakcie rewolty Cromwella. Ścięto króla, Karola I w 1649r. – bożego pomazańca – , a jego następcy ograniczono władzę niemal całkowicie. Rewolta była inspirowana przez żydowskich bankierów, którzy już w 1694r. stali się właścicielami uruchomionego centralnego Banku Anglii.

 

Podobny przebieg miała rewolucja francuska w 1789r. Oprócz króla zamordowano ok. 1 mln Francuzów na 9 mln mieszkańców – inspiracja z kół jak powyżej.

Żydo-bolszewicka rewolucja w Rosji w 1917r. – zamordowano całą rodzinę carską i miliony Rosjan.

 

Kto stoi za terrorem we współczesnej Europie?

Scenariusz terrorystycznych zbrodni wydaje się dość oczywisty. Europa jest okupowana przez znajdujące się pod żydowskim – żydowskiej światowej finansjery – panowaniem imperium USA. Jednak w imperium od lat 1970. rozpoczął się proces upadku i jest ono świadome, że w jakimś momencie będzie zmuszone opuścić Europę. Żydowska finansjera chce jednak zabezpieczyć sobie odwrót i pewność, że za swoje zbrodnie nie będzie ścigana. Stąd cel wywołania w Europie (a wiemy, że nie tylko w Europie) totalnego chaosu społecznego i politycznego, który jednocześnie utrudni Europie nawiązanie współpracy z Rosją, z którą dodatkowo jest konfliktowana.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Bruksela – terroryzm. Obrona wspólnych wartości – ?

 1. Franz

  Kim jest Putin- Maciej Poręba:

  Polubione przez 1 osoba

 2. ERRROR 404 NSZ

  Pożyteczny materiał o Putinie.

  Polubienie

 3. Metro

  Analogie z rewolucjami w Anglii czy we Francji na pewno celne. Można szukać znacznie bliżej: http://www.fort-russ.com/2016/03/brussels-terrorism-gladio-at-its-finest.html

  Znamy przecież operację „Gladio”. A kto nie zna to niechaj pozna. Analogie same się nasuwają.

  Polubienie

 4. …‘Do Europy napływa ogromna fala imigrantów…’
  Ona tak sobie nie napływa, ta jakaś tam fala. To jest niesamowicie zorganizowana maszyneria, a najaktywniejszym krajem organizujący i wspierającym ten przerzut tzw. Imigrantów do Europy jest Izrael.
  Od miesięcy u wybrzeży Grecji, Chorwacji Serbii, jak i wewnątrz tych krajów stacjonują i pracują w pełnym wymiarze czasu dziesiątki !!! profesjonalnie wyszkolonych fachowców w transferze ludzi do Europy, z izraelskiej organizacji IsraAID.
  Tylko wg swojej własnej strony internetowej IsraAID finansowana jest przez: American Jewish Committee (AJC), American Jewish Congress, Ben-Gurion-Universität Negev, B’nai B’rith International, Federation CJA (Combined Jewish Appeal, kanadyjsko-żydowska organizacja), Greater Miami Jewish Federation, Universität Haifa, Jewish Federation of Cleveland, Jewish Federation of Baton Rouge, Jewish Federation of Greater Houston, Jewish Federation of Greater Los Angeles, Jewish Federation of Greater New Orleans, Jewish Federation Greater Vancouver, Jewish Federation of Greater Washington, Jewish Federation of St Louis, Jewish Federations of North America, Jewish World Watch, Pears Foundation (prowadzona przez żydowskiego właściciela nieruchomości rodziny miliarderów w GB), The Pratt Foundation (australisjko-zydowaka organizacja), The Ted Arison Family Foundation (najwieksza izraelska fundacja prywatna), Jewish United Fund/Jewish Federation of Metropolitan Chicago, UJA Federation of Greater Toronto (United Jewish Appeal), UJA Federation of New York i North Carolina WNC Jewish Federation.
  Partnerów współpracujących jest jeszcze więcej, m. in katolickie i protestanckie organizacje charytatywne!!!.
  Praca IsraAID ma oczywiście wsparcie wielu mediów jak i rządu Izraela.

  Polubione przez 1 osoba

 5. paziem

  Kto pierwszy w kolejce do zagłady; Unia czy III RP?

  Początek destabilizacji Unii Europejskiej nie kazał na siebie długo czekać po rozpoczęciu na skalę masową inwazji „uchodźców” islamskich na Europę, czego potwierdzeniem jest ostatnia seria zamachów terrorystycznych w Brukseli.[i]

  Jedyne czego można w dalszym ciągu oczekiwać, to eskalacja terroru, zarówno w rozmiarach, jak i zakresie terytorialnym. Islamscy terroryści są dobrze do tego przygotowani i co najważniejsze bezpieczni w muzułmańskich gettach europejskich metropolii, do których, tak jak w przypadku brukselskiego Molenbeek[ii], nawet oddziały regularnej armii boją się zaglądać. Biorąc na dodatek pod uwagę fakt, że wszystkie bez wyjątku ugrupowania terrorystyczne są bękartami zachodnich służb specjalnych, a w szczególności CIA i Mossadu[iii] i na bieżąco mniej lub bardziej przez nie kontrolowane w przygotowaniu i wypełnianiu prowokacji terrorystycznych, zwanych w anglosaskiej nomenklaturze „false flag operations”[iv], trudno spodziewać się zmiany tego trendu.

  Unijnym „politykom” pozostało więc robić dobrą minę do złej gry i udawać, że mogą coś ponad to co zostało mi zlecone przez ich nieformalnych pryncypałów z międzynarodówki oligarchicznej. Mogą też ronić krokodyle łzy, jak to publicznie zrobiła Federica Mogherini[v], pokazując że zachodnie współczucie zarezerwowanie jest wyłącznie dla „swoich”, a inne nacje mogą tonąć w morzu krwi bez wzbudzania większych emocji wśród „nadludzi”. Zademonstrowała tym samym zachodni egoizm i hipokryzję podwójnych standardów.

  Żadna doza egoizmu i hipokryzji nie pomoże zachodnim społeczeństwom w walce z agresywnym islamem. Unijne „elity” pozostawiły je na pastwę losu, realizując strategiczne założenia globalizmu (NWO).

  Retorycznym wydaje się pytanie czemu, rządząca de facto światem zachodu, żydowska oligarchia postanowiła ostatecznie zniszczyć pozostałości chrześcijańskiej Europy? Pewnym jest natomiast, że w tej sytuacji narodom zachodu pozostała jedynie oddolna samoorganizacja, a w konsekwencji rewolucja i wojna domowa z muzułmańską częścią społeczeństw. W rezultacie, bez względu na wynik takowej konfrontacji, Unia Europejska przestanie istnieć.

  Choć przyczyny są nieco inne, to również III RP i jej „europejskie” społeczeństwo znajdują się w agonii. Dokumentna dezorientacja obywateli, nie pozwala im nawet rozeznać najbardziej fundamentalnych faktów, jak na przykład, jakie są główne zagrożenia ich egzystencji.

  W wyniku stopniowego zaniku realnej gospodarki kraj pustoszeje poprzez masową emigrację stymulowaną wspomnianym chronicznym zjawiskiem. Pomimo to, w świadomości obywateli, III RP to nadal „duży czterdziestomilionowy kraj w centrum Europy”. Tym czasem Jego możliwości, jako gigantycznego obozu dla uchodźców, rosną z każdym rokiem. Rządzące Polską żydostwo zdaje sobie z tego sprawę, a dyspozycyjne mu „elity” wykonają bez chwili wahania każde jego polecenie. Tak więc można się spodziewać, że w najbliższym czasie ten „potencjał” III RP zostanie wykorzystany. Polskojęzyczni „europejczycy”, nie będą zbyt oponować, mogąc po raz kolejny zademonstrować Europie przywiązanie do takich wartości”, jak „tolerancja” i „unijna solidarność”.

  Hierarchia kościoła przekona z łatwością „Polaków- Katolików”, do potrzeby kolejnego „chrześcijańskiego” gestu w stosunku do „bliźnich w potrzebie”. Zdradę purpuratów w tej i każdej innej kwestii, można zilustrować parafraza przypowieści o Dobrym Samarytaninie. Jeśli drogą opodal pobitej i ograbionej ofiary (symbolizującej Naród Polski) przechodziłby purpurat, to w odróżnieniu od żydowskiego rabina, przystanąłby przy poszkodowanym, aby uświadomić mu imperatyw bezwarunkowego przebaczenia sprawcom rozboju, pod groźbą wiecznego potępienia, po czym w poczuciu dobrze spełnionego „pasterskiego” obowiązku poniósłby swój tłusty tyłek w dalszą drogę. Na swe nieszczęście naiwni polscy katolicy od lat akceptują taką przypowieść, jako moralny pozytyw.

  W takiej sytuacji pozostaje jedynie zadać pytanie, kto jest pierwszy w kolejce do zagłady? III RP czy Unia Europejska? Najbliższy czas da na to pytanie odpowiedź.

  [i] http://news.antiwar.com/2016/03/22/panic-spreads-after-36-killed-by-isis-bombings-in-brussels/
  [ii] http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11997410/Paris-attackers-linked-to-Belgian-suburb-where-the-authorities-have-lost-control.html
  [iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Mossad
  [iv] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag
  [v] http://www.euronews.com/2016/03/22/eu-foreign-policy-chief-mogherini-weeps-over-brussels-bombings/

  za:http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/130550,kto-pierwszy-w-kolejce-do-zaglady-unia-czy-iii-rp

  Polubienie

 6. paziem

  Patrole bezpieczeństwa w Grotnikach organizowane przez ONR!

  Z uwagi na coraz liczniejsze prośby o pomoc docierające do nas od mieszkańców Grotnik postanowiliśmy pilnie zająć się tą sprawą. Problemy mieszkańców tej małej podłódzkiej miejscowości dotyczą uchodźców zamieszkujących jeden z ośrodków dla azylantów na terenie Grotnik.

  Z relacji świadków dowiadujemy się, że w okolicy ośrodka dochodzi do coraz częstszych incydentów, agresywnych zachowań oraz spięć. Dzieci mieszkańców ośrodka uczące się w miejscowej szkole zaczepiają rówieśników oraz sprawiają problemy. Spadł również jakość nauczania. Brygada Łódzka ONR postanowiła stworzyć patrole bezpieczeństwa w przypadku incydentów rasistowskich wymierzonych w społeczność Polską. Na domiar złego od pewnego czasu mówi się o Grotnikach jako potencjalnym miejscu lokowania uchodźców z krajów bliskiego wschodu i Afryki Północnej. Budzi to obawy oraz protesty lokalnej społeczności, która już od kilku lat musi tolerować imigrantów. Boją się, że z kolejnymi przybyszami będą jeszcze większe problemy. Zebrali już w tej sprawie ponad tysiąc podpisów. Nasz patrol również napotkał się na agresywne zachowanie ze strony uchodźców. W stronę patrolu ONR poleciały wyzwiska i nieprzyzwoite gesty od czeczeńskich przybyszy. Sprawą ośrodka zainteresowały się władze powiatowe, które zapewniają że wszystko będzie w porządku. Od kilku tygodni ONRowcy patrolują także ul. Piotrkowską w Łodzi. Napiszemy o tym w kolejnym artykule.

  Jeśli jesteś świadkiem incydentu narodowościowego, poinformuj nas o tym!

  ONR czuwa!

  za:http://onrlodz.com.pl/11-aktualnosci/393-patrole-bezpieczenstwa-w-grotnikach-organizowane-przez-onr

  Polubienie

 7. paziem

  żydzi z Gazyety Wyborczej zaniepokojeni ONRem

  http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,19802238,onr-chce-bronic-polakow-patrole-na-glownej-ulicy-lodzi.html

  Ale jednocześnie żydzi z drugiego szeregu manipuluja młodymi narodowcami , aby ci zamiast dostrzegać rzeczywistych sprawców ich pauperyzacji i emigracji zarobkowej koncentrowali sie na podsyłanych im ofiarach zastepczych , czyli tych „strasznych terrorystach islamskich”

  Polubienie

 8. paziem

  Co się działo w Brukseli – 24.03.2016.

  Na lotnisku w Brukseli-Zaventem w Belgii doszło rano do dwóch wybuchów – donosiły media we wtorek, 22 marca br. –

  – Po kilku minutach doszło do kolejnej eksplozji w pobliżu stacji metra Maelbeek, która znajduje się niedaleko instytucji unijnych. Premier Belgii poinformował, że jest wielu zabitych i rannych, ale nieznana jest konkretna liczba. Media podają, że śmierć mogły ponieść nawet 34 osoby. Belgijskie władze potwierdziły, że były to zamachy samobójcze. Do zamachów przyznało się Państwo Islamskie. W Belgii wprowadzono najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego”.

  W zamachach terrorystycznych w Brukseli zginęło 31 osób, a około 300 zostało rannych – wynika z najnowszego bilansu przekazanego wieczorem przez minister zdrowia Belgii Maggie De Block. Bilans może ulec zmianie – piszą polskie media. – W szpitalach przebywa wciąż ok. 150 osób, z czego 61 znajduje się na oddziałach intensywnej opieki medycznej. Cztery hospitalizowane osoby nie zostały wciąż zidentyfikowane, ponieważ są w stanie śpiączki. Większość osób poważnie rannych ma rozległe poparzenia, częste są też rany kłute spowodowane odłamkami metali.

  Dziwne wydają się te zamachy, podobne zresztą do wcześniejszych, jak choćby do ostatniego w Paryżu. Pisze Krzysztof Cierpisz w portalu gazetawarszawska.com.: „Zamach w Brukseli, też był jak się patrzy: przypomina on zamach w Madrycie, zamach w Londynie, wcześniejszy zamach w na dworcu w Bolonii czy na admirała Luis`a Carrero Blanco, wszystkie zamachy był jak się patrzy, były akuratne. Akuratność polega na szybkim zdiagnozowaniu sprawców, którzy mimo, że są nieznani zawsze i wszędzie przed zamachem, a po zamachu już są znani, ale wszyscy zawsze martwi i nie mogą zbyt wiele powiedzieć”.

  Interesujące są też uwagi Dariusza Kosiura, zamieszczone w neon24.pl.: „Kto stoi za terrorem we współczesnej Europie? – Scenariusz terrorystycznych zbrodni wydaje się dość oczywisty. Europa jest okupowana przez znajdujące się pod żydowskim – żydowskiej światowej finansjery – panowaniem imperium USA. Jednak w imperium od lat 1970. rozpoczął się proces upadku i jest ono świadome, że w jakimś momencie będzie zmuszone opuścić Europę. Żydowska finansjera chce jednak zabezpieczyć sobie odwrót i pewność, że za swoje zbrodnie nie będzie ścigana. Stąd cel wywołania w Europie (a wiemy, że nie tylko w Europie) totalnego chaosu społecznego i politycznego,…”.

  Pisze pani Tiamat pod notką, link: http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/03/23/co-sie-dzieje-w-syrii-23-03-2016/

  „CNN znowu ‚się popisało’. Podali mianowicie video chińskiej telewizji z 2011 roku i powiedzieli, że to z Brukseli. Totalna żenada (kiedyś podali, że Putin zaanektował… Kreml). Z kolei, rzeczywiście władze Brukseli dobrze wiedziały o tym zamachu wcześniej. Zastanawia, że po prowokacjach w Paryżu władze lotniska wykazały tak oczywiste zaniedbania, gdy chodzi o bezpieczeństwo. Czy to może ta sama firma ochroniarska, która ‚zapewniała’ bezpieczeństwo na innych lotniskach jak np. Amsterdam, Nowy Jork w 9/11, a także dzielnie zabezpieczała reaktory Fukuszimy?

  CNN przedstawia video z CCTV (chińska stacja) z 2011 roku i opowiada, że to zdjęcia autentyczne z wtorkowego zamachu w Brukseli. A video pochodzi z 11 kwietnia 2011 roku, przedstawiające bombardowanie metra w Mińsku na Białorusi:

  http://thefreethoughtproject.com/cnn-airs-cctv-footage-2011-claiming-tuesdays-brussels-attacks/#uTHIsqoLWQCGrKpt.99

  Prasa niezależna zadaje takie pytania:

  1. Dlaczego Bruksela ma być celem ataku terrorystycznego. Po pierwsze, Bruksela jest siedzibą państw NATO, a ministrowie obrony z 49 państw mieli właśnie tam spotkanie w ubiegłym miesiącu, na którym omawiali ewentualną lądową inwazję na Syrię. Po drugie, jest to nieoficjalna stolica Starego Kontynentu. Prezydent Francji F. Hollande tak właśnie to określił: ‚Atak na Brukselę jest atakiem na całą Europę’.

  2. Co Trump miał na myśli, mówiąc że właśnie tego, co stało się w Brukseli, będzie starał się uniknąć w USA. ‚To z Brukseli pochodzą ataki terrorystyczne. Atak na Paryż w listopadzie ub.r. przyszedł z Brukseli – opowiada Trump. – Coś się tam dzieje i nie wiemy, co’.

  3. Dlaczego w Brukseli są takie getta islamskie, do których nie-muzułmanie nie mają wstępu? – Naturalnie, że w wielu europejskich miastach potworzyły się dzielnice wyłącznie muzułmańskie. Ale w Belgii proces nastąpił tak szybko, że politycy zastanawiają się, czy nie wprowadzić prawa szariatu, bo za 20 lat muzułmanie będą stanowić większość populacji.

  4. 22 marca (3/22) ma podobno okultystyczne znaczenie Symbol Skull and Bones Society z uniwersytetu w Yale (Czaszka i Piszczele), do którego należą G.W. Bush i J. Kerry, ma liczbę 322.

  5. Dlaczego Obama poświęcił na ten atak w Brukseli mniej niż MINUTĘ w czasie swojego przemówienia na Kubie? Takie ważne wydarzenie zasłużyło sobie chyba na więcej niż 51 sekund wzmianki.

  6. Czy to przypadek, że główne media natychmiast przekazały, że sprawcą ataku w Brukseli jest ISIS?

  7. Czy ten atak terrorystyczny w Brukseli posłuży jako pretekst inwazji na Syrię? – I już się znalazł były doradca Hillary Clinton Frederic C. Hof, obecnie członek Rady Atlantyckiej z Ośrodka Rafika Hariri na Bliski Wschód, który nawołuje do najazdu na Syrię: ‚… zdecydowanie przed nami stoi ważne zadanie: zebrać koalicję pod przewodnictwem USA, „coalition of the willing” (koalicje dobrej woli?), zawodowe siły zbrojne, żeby wejść do Syrii i zniszczyć ISIS. Zniszczenie ISIS w Syrii może zmniejszyć emigrację do Europy i zniszczyć te bandy w Iraku. Należy zaangażować całą opozycje w Syrii, żeby zniszczyć ISIS i wprowadzić wolne od ISIS zarządzanie kraju. Inaczej będziemy uważani za pokonanych, co doprowadzi do samozniszczenia’.

  Opinie o możliwości wybuchu trzeciej wojny światowej jeszcze do niedawna były odrzucane jako niedorzeczne. Ale prawda jest taka, że zarówno Turcja, jak i Arabia Saudyjska są absolutnie zdecydowane zniszczyć Asada, a ten atak terrorystyczny w Brukseli może zmienić sentymenty w Europie i USA, i znaleźć poparcie opinii publicznej dla ataku na Syrię. Obecny rozejm w Syrii jest bardzo niepewny i jeśli amerykańska koalicja napadnie na Syrię, może to doprowadzić do większego konfliktu na Bliskim Wschodzie. Ani Rosjanie, ani Irańczycy, ani Hezbollah nie będą siedzieć z założonymi rękami i przyglądać się, jak Turcja i jej sprzymierzeńcy maszerują do Damaszku, by usunąć Asada.

  A ja tu chyba czegoś nie rozumiem: Amerykanie mają zamiar użyć całej opozycji w Syrii, by zniszczyć ISIS? – Cala opozycja to jest przecież ISIS. A tak naprawdę trudno przewidzieć najbliższą przyszłość:

  http://www.blacklistednews.com/7_Strange_Questions_About_The_Brussels_Terror_Attacks_That_The_Mainstream_Media_Is_Not_Asking/49985/0/38/38/Y/M.html

  Pisze dalej Tiamat: „Zobaczcie, jak nas robią w konia:

  Fałszywe zdjęcia podobno rannych ludzi:

  1. Pierwsze zdjęcie pokazuje kobietę, która jest rzekomo ranna, ale obok niej nic się nie dzieje. Ta ranna kobieta opiera ciężar ciała na tym rannym kolanie. Nie ma żadnej paniki w tle. Dziewczynka stoi i się przygląda; nie jest przerażona widokiem ani sytuacją. Chłopiec też wygląda na zadowolonego.

  2. Zdjęcie drugie: ta sama ranna kobieta z tym samym chłopcem. Wygląda to zdecydowanie na crisis actors (aktorzy używani do fałszywych scen z prowokacji). Pani we krwi, ale wszyscy dookoła w ogóle nawet nie zwracają na nią uwagi. Patrzą w drugą stronę

  3. Zdjęcie: leży facet na ziemi i nikogo to nie interesuje; nikt mu nawet z pomocą nie spieszy. i to tak wygląda ten teren w czasie ataku, gdy podobno pełno dymu po wybuchu, a ludzie biegają w panice i popłochu.

  4 . Zdjęcie: facet ma obwiązaną głowę i wcale nie wygląda na cierpiącego. Gapią się na niego przechodnie, ani śladu krwi na głowie – to po co ma obwiązaną głowę i kto mu obwiązał i wypuścił do pracy z powrotem? Ludzie dookoła nie wyglądają na przerażonych czy w panice.

  5. Leży facet na ziemi, podobno słynny sportowiec – nie wygląda na cierpiącego.

  6. Pokazana butelka z farbą, która może imitować krew.

  7. Młoda dziewczyna jako świadek zdarzeń opowiada: ‚Jestem tak przerażona, że wydaje mi się, że świat się kończy’. Ale na tak przerażoną nie wygląda, bo może spokojnie udzielać wywiadu dla telewizji. Całe tło nie przypomina sceny z końca świata.

  8. Scena jak z pożaru, ale facet ucieka z gaśnicą OD ognia, a nie do ognia; widać, że nie ma zamiaru gasić pożaru. A facet po lewej stronie w ogóle nie jest zainteresowany ani pożarem, ani gaśnicą i w ogóle nie wiadomo, co tam robi. To zdjęcie też nie ma sensu. Gdy wybucha bomba, to każdy ucieka w panice, by ratować własne życie”.

  I jeszcze bloger @dron67 napisał: „SENSACJA! Przeżył zamachy w Bostonie i Paryżu(!!!). Wczoraj został ranny w Brukseli. 19-letni Mason Wells był świadkiem zamachów terrorystycznych w Bostonie i Paryżu. Wczoraj młody amerykański misjonarz został ranny w ataku Państwa Islamskiego na lotnisku Zaventem w Brukseli. 19-latek pochodzi z miasta Sandy w stanie Utah w USA. Jest mormońskim misjonarzem.
  Mason Wells został ranny we wczorajszym zamachu terrorystycznym w Brukseli. Jak poinformowała amerykańska telewizja Fox News, ma zerwane ścięgno Achillesa, uraz głowy, zadrapania na ciele i oparzenia drugiego stopnia.

  Samo słowo ‚mason’ przynosi złe skojarzenia, ale jakby mało tego było, jest mormońskim misjonarzem. Kpiny! Tego nawiedzonego osła-aktora policja powinna przydusić i spytać, kiedy i gdzie będą następne ‚zamachy’. Tylko, że takiej policji nie ma”.

  Co się dzieje w Syrii – 24.03.2016.

  za:http://zygumntbialas.neon24.pl/post/130565,co-sie-dzialo-w-brukseli-24-03-2016

  Polubienie

 9. kojak

  Duda ? Zenujaca prymitywna i prostaka miernota bedaca kukiela Kaczynskiego ! Ten pajac ani nie potrafi sie ubrac ani przemawic !~tego pokrzyujacego belkotu nie mozma sluchac ! I pomyslec ze ten nakrecony pajac jest doktorem ?

  Polubienie

  • Korczma

   Kojak zgoda . To po prostu koles , który bez pomocy Żydów uczył by w jakims zapyziałym gimnazjum WO podobnie jak Tusk historii . Taka mamy elytę .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s