Zacnemu gronu katolickich Administratorów Neonu

1259568530_by_TowarzyszBartosz_600

Zadać kilka chcę zapytań, które retorycznymi okazać się mogą.

Zamieszczone na http://www.neon24.pl/

 

Święta Wielkiej Nocy już za nami, więc powodowany nadzieją, że umocnione, duchowo i etycznie, rocznicą Zmartwychwstania – zmartwychwstania Tego, który zginął za PRAWDĘ – katolickie grono Administratorów podejmie trud udzielenia kilku odpowiedzi na nurtujące, zapewne nie tylko mnie, pytania.

 

Jak to się dzieje, że Szacowne Grono tak wyczulone na kwestie wiary, a więc pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że także i na kwestie etyczne z tej wiary płynące, czyli np. na kwestie kultury wypowiedzi, na prawdę – także tę polityczną, toleruje wulgarne wybryki nie tylko w komentarzach  (np. niejakich chrisdigger, Oficer Prowadzący), ale i w zamieszczanych tekstach, nierzadko promowanych jako godne uwagi?

 

Jak to się dzieje, że Zacne Grono usuwa poważnych, inteligentnych, Komentatorów oraz wszelkie ślady ich wpisów (np. Komentatorkę „Nana”), a nie reaguje na zaśmiecanie bezwartościowymi komentarzami – właściwie internetowym spamem, często z wulgarną okrasą, wspomnianych wyżej chrisdigger i Oficer Prowadzący ?

 

I już na koniec, żeby Zacne Grono uchronić przed zbyt poważnym wysiłkiem intelektualnym mając na uwadze niezakłóconą Waszą dalszą społecznikowską działalność administrowania publicystyczną stroną – działalność,  jak mniemam, przepojoną duchem etyki chrześcijańskiej, podzielę się z Wami pewną refleksją.

 

Doceniam Wasz chrześcijański mozół i upór, jaki wkładacie w systematyczne spychanie tekstów moich oraz stanislav* (nasza publicystyka to także społeczna działalność), mimo ich poczytności oraz w zabiegi kręcenia licznikiem, czego wykluczyć przecież nie mogę. Chciałbym jednak poznać Wasze kryteria, które nakazują Wam spychać publicystykę narodową polską, a promować pro PiS-owsko – katolicką lub jak kto woli, pro katolicko – PiS-owską, co można adekwatnie tłumaczyć także i tak: pro syjonistyczno – katolicką lub pro katolicko – syjonistyczną.

Mam nadzieję, że Zmartwychwstanie na tyle umocniło Was duchowo, że nie zabraknie Wam chrześcijańskiego uporu na odpowiedź? Czy znów starym zwyczajem dacie dyla i uciekniecie przed odpowiedzią spychając tekst w niebyt?

 

Z chrześcijańskim, po-Wielkanocnym pozdrowieniem

Dariusz Kosiur

* stanislav – prezes WPS

31.01.2016Kopniak od „konserwatystów”, kopniak od „liberałów” i tak się polski naród popisuje byciem wycieraczką dla Żydów. Kiedy Żydów jak zarazę wypędzono z krajów Europy, sami Polacy otwarli przed nimi wszelkie granice.  – http://www.bhpoland.org/strona/pl_news.htm

 

Reklamy

25 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

25 responses to “Zacnemu gronu katolickich Administratorów Neonu

 1. partyzant

  To jest zwyczajna parch trollnia pobalowali tam dziesiątki komentatorów, a pejsów tam trzymają.

  Niby parchy nicki pozmieniały ale ale przecież ktoś parchowi zaproszenie dał i ktoś to przyklepał.

  Jeznach pisze zbanowali pejsy nanę ale parchów którzy byli zbanowani ktoś wprowadził a marks przyklepał

  @chrisdigger 12:26:28
  Alleluja, Maksiu, hallelu-Jah!
  Zapewne wiesz, że jesteś u mnie na blogu na żółtych papierach, tak jak niegdyś Żorżu Ponimirski i jego brat, też wariat. To wszystko przez adminów: zabrali mi Nanę, zostawili Maxa.

  Tu Marks z swymi kolegami parchatymi dyskutuje, zbanowany parch „Max von Stirlitz” piszący teraz jako „chrisdigger” domaga się od przyjaciela starego nicku , w środku same pejsy , pejs prowadzący, pejs zbójnicki itd. cała parcharnia jest tam razem z marksem czasem wpadnie parch „moher” i talbot kiedy dziesiątki znakomitych komentatorów jest zbanowanych.
  http://brukowiec.neon24.pl/post/130647,bez-komentarza#comment_1292999

  O tym pisać można i można to jest trollnia

  Polubione przez 2 ludzi

 2. partyzant

  żyd „pejs zbójnicki” wielbiciel banderowców, wyzywa Pana Wrzodaka od głupków/debili i co jajco parchom można przecież, inni znikali bez śladu za to tylko że widzieli co na parcharni neon się dzieje.

  parch-asta administratorka tej trollni zawsze z parchami występowała inni marks, repsol z żydkami za pan brat są.

  Wcześniejszy admin Ruszkiewicz „ponoć jak pisał” tygodniami tropił parch-trolli z niepoprawnych i ich „niby” usuwał.
  Efekt cała trolnia w administracji Polacy zbanowani parchy robią na trollni co chcą.

  To było zamierzone od dawna (od wprowadzenia zaproszeń) chcieli po prostu zrobić nową parch-frondę zmieniali ewidentnie profil portalu, nagle nasprowadzali różnych pis PEJS pisarzy z niepoprawnych i innych parchów a w tym samym czasie innych masowo banowano inni masowo uciekali widząc co się dzieje.
  Dochodziło do tego że robiono ustawki parchasta jojczyła łżąc że ją wyzywam, ja miałem kopię że łże wiec usunęli komuś wszystkie wpisy, ba usunęli innemu blogerowi wpisy (ZOSTAWIŁEM KOPIĘ)
  Ja zniknąłem itd. itd. itd. tysiące takich historii.

  Trollnia kontrolowana.

  Efekt neon padł debilom nie wyszło.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. partyzant

  Art już lochu ot jak zawsze w parcharni neon.

  Polubione przez 2 ludzi

  • partyzant

   parchasta
   „Tak więc ten wpis ląduje w lochu a za 2 godziny (wyjątkowo:)) .. zniknie.”

   Polubione przez 2 ludzi

   • Rzecznik Praw Gojów

    Za cały ten bałagan odpowiada tylko jedna osoba – Rysiu Opara. Jak będzie źle to przyświruje jarząbka i zacznie pisać, że niezorientowany jest, zapracowany i w ogóle tak dobrze chce dla tej umęczonej ojczyzny, wszyscy go zawodzą a on wypruwa płuca i nery dla tego kraju.
    To. że nie pisze obecnie to nie znaczy, że jego nie ma, jest, czyta i wie co się dzieje.

    Polubione przez 2 ludzi

  • Partyzant, i tu ukazało się prawdziwe oblicze marksa8888. Dobitnie pokazał kto dla niego jest ważny. Zdrajca!

   Polubienie

 4. Rzecznik Praw Gojów

  Przy okazji, poczytajcie jaki imbecyl górski tam moderuje
  http://brukowiec.neon24.pl/post/130676,bez-komentarza-2#comment_1293457

  Polubione przez 2 ludzi

  • partyzant

   pierd.. fałszywiec zakłamany parch ojciec dyrektor kurczak

   Przecież jak żyd „pejs zbójnicki” aka talbot jawnie na blogu pisał że on popiera banderowców to go nikt nie napomniał ba zrobili z parcha-komentatora blogera i nawet jego idiotyzmy na czołówkę wrzucali.

   Ten zakłamany prostak/cham idiota wyzywał mnie od żydów tylko dlatego bo miałem ip z LA a pisałem idiocie że mogę mieć jakie chcę a na trollnię pod własnym nie wejdę ba parch-asta mnie chciała z tego powodu szantażować 🙂

   Administracja neon to to blog jak siebie nazywa przygłup „Ojca koguta dyrektora”

   kurnik polityczny http://trybeus.blogspot.co.id/

   AUTORZY KURNIKA POLITYCZNEGO (tak stało)
   Rebeliantka
   Leoparda
   Astra
   Kogut Dyrektor
   Mr Jinks
   Lotna
   + inne nicki

   Polubione przez 1 osoba

   • Rzecznik Praw Gojów

    Partyzant zapomniałeś o chłopskiej filozofce „Asterce” razem z kogucikiem stanowią towarzycho wzajemnej adorachy wspierający się w głupocie, dopóki Opara nie pozbędzie się tej dwójki porządku nigdy nie będzie, to główni mąciciele – wiem co piszę

    Polubione przez 1 osoba

 5. nana

  Bardzo dziękuję wszystkim za życzliwość. Pracuję nad sobą, by być jej godną. Za nieuprzejmości z mojej strony przepraszam urażonych. Nieco schamiałam, to fakt, ale intencje mam czyste jak łza.
  Kto chce, tego pięknie pozdrawiam.

  Polubienie

 6. kojak

  Oni zakladaja takie ,pismidla ktore robia krecia robote ! Kon trojanski to ulubiona z zydowska przewalka ! Jest taka smierdzaca zydowska szczekaczka Wirtualna Polonia ! Tez te zalgane lajdaki i gnidy stroja sie w piorka katolikow i Polakow a uprawiaja a iscie hitlerowsko – goebelsowska propagande zydowskich parchow z PIS . Na tym polega zydowska odrazajaca i plugawa dzialalnosc ze posluguja sie falszywymi nazwiskami udaja Polakow, udaja katolikow i prowadza bandycka dzialanosc robiac zamieszanie i metlki w glowach ludzi ! Falsz i kryminalna propaganda to podstawa dzialalnosci zydowstwa

  Polubione przez 1 osoba

 7. partyzant

  Pisze tak bo niema tam „odpowiedz”
  Rzecznik Praw Gojów
  Za cały ten bałagan odpowiada tylko jedna osoba – Rysiu Opara.

  Oczywiście że tak, sam fakt jak parcharnia ostatnio przygotowała wystawienie bełkotu żydka „Narymunt” , wkleili to na wykop co by im licznik chodził i nabili go do 6kilo ,wszystko było zorganizowane ale nie wypaliło 🙂

  Rysiu parchowi „Narymunt” składał osobiste podziękowania za bełkot i wiele odsłon, hmm 🙂 ale jest jeszcze grupa ludzi z adnovum która z parcharni uciekła , pejs Narymut mimo iż miał 6k i mnóstwo 5* ogólnie został z 1*.

  (Info jak kręcili licznik przez wykop bezczelnie usunęli a to było tylko info kogoś ot tak napisane nie złośliwie)

  To samo było jak pejs „Narymunt” chciał wstawiać swe brednie na geopolityka.org

  Historii o parcharni mam tysiące.

  Polubione przez 1 osoba

  • Rzecznik Praw Gojów

   Pamiętam jak Neon przybrał patriotyczny kierunek to Rysiu sprowadził nowego admina który wpuścił wszystkich banderowców nawet tych, którzy atakowali go wściekle na innych portalach, dla mnie ta decyzja nigdy nie była zrozumiała, chyba, żeby przyjąć, że tak zadecydował oficer prowadzący.

   Polubione przez 1 osoba

   • partyzant

    Dokładnie też to pamiętam

    Sam fakt: najbardziej neon atakuje nie kto inny jak „lord” aka „pejs prowadzący” czy też parch „Max von Stirlitz” piszący teraz jako „chrisdigger”

    A to do Rysia a to neon24.ru i tak w koło Macieju ale uny są swoje wiec wróciły (Trollnia kontrolowana)

    Dziwnym trafem uny tam są coraz bardziej aktywne innych którzy tam pisali i rozwijali portal niet zbanowani lub uciekli

    Jedynie kodiaka/ranngera żydka zbanowali bo się jawnie przyznał że żydem, wcześniej trollował z „talbot” i aka „pejs zbójnicki” „nigcht rat” przemianowany na kato-żyda „nocny gryzoń” a to wszystko się chowało za krzyżem u parcha „alpha from hell”

    FAKTY.

    http://ranger.salon24.pl/658766,otrzymalem-chrzest-ale-do-konca-pozostalem-zydem-jak-wszyscy-apostolowie

    Polubione przez 1 osoba

  • partyzant

   już niet 🙂
   404
   Strona o podanym adresie nie istnieje.

   Polubione przez 1 osoba

   • Jutro zamieszczę znów, pn. Neonowe szumowiny górą.
    _________________

    Ponoć, ci administratorzy pracują za darmo i ponoć nie ma chętnych na taką darmową robotę – to wiemy bezpośrednio od właściciela.
    Tylko jakim cudem to wszystko to są szumowiny antypolskie i syjonistyczne?
    Proponowaliśmy właścicielowi, żeby wyznaczył ramy dopuszczalnej działalności szumowinie, ale znów, ponoć to nie wychodzi, bo odejdą, itd.
    Ale trochę tę szumowinę poatakujemy.

    Polubione przez 1 osoba

   • partyzant

    to jest trollnia a rydzol dostał od pejsów z pis ostatnio trochę siana.
    Strona generuje już jakieś 200zł dziennie czyli nic i pionowo leci w dół.

    Polubione przez 1 osoba

 8. Pingback: „Sowieciarze” na NEon24.pl | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 9. Polak stary

  Czy mozecie wyjasnic po co te przepychanki internetowe ?
  Jestescie w swym gronie ,znacie sie ,wystepujecie pod wlasnym imieniem i nazwiskiem smialo i otwarcie na temat zawladniecia Polski przez zydow i dalsze zniewalanie Polakow – trzeba Wam wchodzic tam gdzie smierdzi czosnkiem i cebula ???
  Jako stary juz Polak z duzym doswiadczeniem zyciowym i internetowym w rozpoznawaniu „kto jest kto”,na wielu portalach banowany ,takze i tu (dosc dawno) doradze Wam jedno :
  BADZCIE POLAKAMI DO KONCA SWEGO ZYCIA !
  I obojetnie gdzie los i przeznaczenie Was przemiescilo – NIE PCHAJCIE SIE DO ZYDOSTWA i ich slug PO NIC.
  Czy tak wazne jest by z zydostwem sie szarpac na rozne sposoby ?
  Piszcie i dzialajcie dalej z wlasnym sprawdzonym gronem,a piszecie wiele i w oparciu o prawde szczegolnie Pan Dariusz Kosiur z otwarta przylbica ,wiec po co pchac sie na „neony” ,w dodatku do faryzeuszy i klamcow .
  Judasz zawsze bedzie judaszem i z judaszami wspolzyl bedzie,obojetnie czy to Zyd czy Polak w Polsce czy za granica.
  Rozwijajcie sie i dajcie pisac innym,tym bardziej w czasach kiedy to Polakow skloca sie i nastawia jeden na drugiego,a przeciez wiemy ,ze tylko wrog nasz moze to czynic i czyni caly czas,w tym jego sludzy za kase !
  My POLACY badzmy ludzmi HONORU ,nie pchajmy sie do zydow po nic.
  Inna sprawa z mieszana krwia polsko-zydowska ,z tymi trzeba „inaczej”,bowiem rozne „opary i wyziewy” dzis w Polsce egzystuja.
  Rozwijajmy przyjaznie i wzajemna pomoc.
  POLACY ORGANIZUJMY SIE !!!
  Na ratunek i obrone nigdy nie jest zapozno.
  Pozdrawiam Polske i MADRYCH Polakow !

  Senior A.P.

  Polubienie

  • (Dziwna rzecz, zamieściłem odpowiedź, pojawiła się i zniknęła – ?)

   Pan Augustyn Pyryt – nieprawdaż ?

   Nasza działalność na Neon24.pl nie jest całkiem bezsensowna.
   Po pierwsze, uzmysławiamy Internautom, że Neonem administrują filosemickie i/lub syjonistyczne żydowskie szumowiny, które dobrały sobie podobne grono komentatorów, usuwając wcześniej poważnych, kulturalnych, zainteresowanych interesem narodu i państwa, Komentatorów.
   Po drugie zwiększamy liczbę odbiorców narodowej publicystyki, co zapewne jest solą w oku administracyjnych szumowin i ich mocodawców.
   To jest totalitarny żydo-reżim i dlatego warto z nim walczyć na wszystkich możliwych publicystycznych frontach.

   Panie Augustynie, żydo-reżim zlikwidował prawie wszystkie strony, na których kiedyś publikowałem.
   Strona WPS jest już kolejną, trzecia lub czwartą, którą uruchomiliśmy po likwidacji przez żydo-reżimową agenturę poprzednich.

   Stworzyć polską narodową organizację jest dzisiaj jeszcze trudniej, niż uprawiać narodową publicystykę, którą, jak Pan widzi, syjonistyczna szumowina stara się wyeliminować.

   Polubienie

   • nana

    starają się eliminować, ale przecież oni już przegrali, bo się starać muszą A MY NIE. Przecież nas trzymanie sie prawdy nie kosztuje żadnego wysiłku.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s