„Sowieciarze” na NEon24.pl

hCLOCK-300x600

Określenia „sowieciarze” i „V kolumna Putina” robią  zawrotną karierę w tzw. „patriotycznych” i politycznie poprawnych, tj. prożydowskich, proamerykańskich i proPiSowskich mediach i internecie w Polsce. Ostatnio użyła tego określenia na portalu NEon24.pl  internetowa szumowina posługująca się ksywką  „Oficer Prowadzący”

 

 

@Oficer Prowadzący 16:40:01, dnia 29.03.2016  w wątku pt „Zacnemu gronu katolickich Administratorów Neonu” (patrz: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/29/zacnemu-gronu-katolickich-administratorow-neonu),  usuniętym przez „niewidzialną rękę” cenzury prewencyjnej należącą do jak mniemam niejakiej blogerki o ksywce Astra. 
Określenie „sowieciarz” w stosunku do osoby i publicystyki p. Dariusza Kosiura jest w wykonaniu Oficera Prowadzącego jak strzał w płot, tzn. całkowicie chybiony.

Etymologicznie bowiem wywodząc, „sowieciarz”, to zwolennik ideologii sowieckiej, systemu władzy sowieckiej, etyki sowieckiej, historiografii sowieckiej i wreszcie sowieckiego stylu dziennikarstwa oraz sowieckiej mantalności.

Idąc zaś dalej, system ideologii i władzy sowieckiej ( z wszystkimi ich wyżej wymienionymi konsekwencjami), to nic innego, jak system wprowadzony na terenie Imperium Rosyjskiego od roku 1917 przez żydowskich, rewolucyjnych terrorystów (przemyconych na teren Imperium i uzbrojonych oraz finasowanychi i wspieranych przez żydowskie, syjonistyczne środowiska osiadłe głównie w Stanach Zjednoczonych, ale wywodzące się z emigracji żydowskiej do USA z terenów dawnej Rzeczypospolitej, Niemiec, Austrii, Francji, Włoch itd).

Owi żydowscy terroryści ( imigranci) działali w oparciu o istniejące lub stworzone za żydowskie ( amerykańskie pieniądze) lokalne bazy terrorystyczne. Te ostatnie w dużym stopniu zlokalizowane były jako struktury terytorialne terrorystycznej, żydowskiej organizacji BUND na obszarze dawnej Rzeczypospolitej, w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Białystok, Wilno, Lublin, Grodno, Brześć, Żytomierz, Mińsk, Homel,a także na terenach dużych rosyjskich miast: Petersburg, Odessa,Twer, Jekaterynburg, a także Moskwa ( choć wówczas, tj. w 1917 r. w znacznie mniejszym stopniu). Liczebność aktywistów BUNDU sięgała 35000, a bezpośrednich bojowników-terrorystów ok. 3500.

Dariusz Kosiur w swej publicystyce stara się uświadamiać zmanipulowanemu edukacyjnie i medialnie polskiemu społeczeństwu, czym w istocie jest różnie przejawiający się syjonizm, który w swej formie państwowej na kilka dziesięcioleci zdominował system władzy ( z wszelkimi jego instrumentami: aparatem przemocy, finansami , mediami, edukacją, wymiarem sprawiedliwości) nawet tak potężnego Imperium, jak Rosja. W tym okresie była ona krajem sowieckim, tj. Rosją skolonializowaną przez ludobójczy odhumanizowany syjonizm.

Przetrenowany w Rosji scenariusz został następnie zastosowany w tzw. krajach socjalistycznych, w których zażydzeniu zostały poddane niemal wszystkie obszary bytu państwowego. Wobec oporu ciągle żywych nurtów narodowo-ludowej tożsamości zastosowano nowy scenariusz, tym razem posługując się hasłem tzw.” demokratyzacji” społeczeństwa i” urynkowienia” gospodarki, otwierając drogę do skutecznego niszczenia państw narodowo-socjalnych i zastapienia ich przez kolonializm ponadnarodowych banków i korporacji posługujący się anomią społeczną i rozpowszechnionym konsumpcjonizmem. W swoim wspólczesnym wydaniu syjonizm przybrał postać zbrodniczego, psychopatycznego globalizmu.

W obecnej chwili wobec niedostatecznej prędkowści sowietyzacji Europy i wobec przełamania przez Putina globalistycznej sowietyzacji Rosji ( czyli likwidacji państwowości rosyjskej w połączeniu z ludobójczym antysłowianizmem) światowy syjonizm realizuje scenariusz totalnego, regionalnego chaosu oraz globalnego kolonializmu ekonomicznego i kulturowego – z wykorzystaniem nowowczesnych technologii biologicznych, informatycznych, psychologicznych i twardych technologii wojskowych.

Konkludując zatem: określenie „sowieciarz” wobec D.Kosiura, który właśnie demaskuje propagatorów ludobójczego syjonizmu, jest nerwową reakcją ze strony najmitów światowego syjonizmu i współpracujących z nim – anglosaskich i watykańskich popleczników. Mamy zatem do czynienia z nerwową reakcją sowieciarzy.

PZ

 

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “„Sowieciarze” na NEon24.pl

 1. paziem

  Powyższy tekst zamieściłem dzisiaj w nocy na portalu NEon24.pl
  Nie wiem jak długo „powisiał”, gdyż dzisiaj rano nie znalazłem już ani mojego tekstu, a zarazem zablokowano mi zarówno możliwość publikowania, jak i komentowania na portalu, którego właścicielem jest rzekomo pan Ryszard Opara. Oznacza to całkowite już zdemaskowanie kadr administrujących i decydyjących o portalu NEon24.pl
  Należy sądzić, że jesteśmy w trakcie otwartej i totalnej wojny syjonistów spod znaku PiS i innych marek partyjnych z Polakami- zarówno w wymiarze politycznym, jak i publicystycznym. Zbliża się „patriotyczna orgia” 10 kwietnia, a potem przygotowania do ważnych wydarzeń w Polsce( szczyt NATO, wizyta papieża Franciszka, Dni Młodzieży, a być może jakaś grubsza prowokacja polityczna przy tej okazji). Polacy według scenariusza syjonistycznego – mają zamilknąć ?!.

  Cóż dodawać, należy raczej powtórzyć raz jeszcze tym kreaturom, że My jesteśmy u siebie, a oni są jedynie gośćmi w Polsce. Od nas tylko zależy, jak długo!

  Polubione przez 2 ludzi

 2. partyzant

  Trolnia parcharnia już nawet nie udaje czym jest

  Wczoraj zbanowali Kosiura za prawdę ba dziś zbanowali „bezmetki” za nic kompletnie za nic, napisał notkę kupowaniu a w niej dał komentarz że SKANDAL trzeba Kosiura przywrócić.

  I JUŻ GO NA NEON NIE MA.

  Wczorajszego wpisu też już nie ma.
  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/130666,nowoczesna-spoldzielczosc-mondragon

  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/
  „Brak postów”

  A na czołówce parch z niepoprawnych daun disobedient pisze kretynizmy, a przecież niby uny tak tych parchów z niepoprawnych ścigali że ich sobie tam naściągali.

  Polubione przez 1 osoba

 3. partyzant

  A w logo parcharni „niepoprawni” z którą tak „niby” admin na neon walczyli, kurczak parchaty.

  Polubione przez 1 osoba

 4. paziem

  Mój strzał był widocznie bardzo celny, bo sowieciarze z NEon24.pl zlikwidowali wszystkie moje posty w archiwum.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pingback: “Sowieciarze” na NEon24.pl — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 6. Crucesignatus

  A ja ostrzegam przed putinologicznymi żydowskimi trollami którzy widzą drzazgę w oku brata a ze swojego belki usunąć nie chcą. Od razu piszę że nie bronię koczowników z neonu:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawoslawny-duchowny-rosyjski-mowi-prawde-o-rosji-rosjanach-2016-03

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Co ja moge powiedzieć o duchownym, który mówi takie rzeczy:

   ” Pyt.: Czy także sądzisz ojcze, że przekleństwo mordu cara ciąży ciągle nad Rosjanami?

   Odp.: Tak, tak sądzę.

   Pyt.: Ojcze, czy nie traktujesz obecnych, post-pieriestrojkowych czasów jako powtórkę tego co się stało po 1917 roku? Hierarchia powtarza swoje zachowania. Wtedy odwróciła się plecami do cara a teraz zasadniczo odwraca się od Rosji, od swoich własnych pasterzy. Czy tak właśnie nie uważasz?

   Odp.: Tak, Rosja jest już zdradzona. Zdradzona i sprzedana. Kto nami rządzi? Nie ma ani jednego Rosjanina w rządzie Rosji. My, Rosjanie, stoimy na kolanach i kogo prosimy o jałmużnę? Żydów. Oni nami rządzą. O jakiej właściwie mówimy moralności? To jest niemożliwe, a nawet niewyobrażalne, aby porozumieć się z tymi władzami. One robią na co mają ochotę, nie pytają nas o nic. My nie jesteśmy dla nich żadnymi istotami ludzkimi. Tak, oni złocą nasze kopuły ale jak? Oni torturują i usuwają naszą Wiarę. To jest przerażające. Zmuszają nas do robienia rzeczy, których nie powinniśmy robić.”

   Ten duchowny nie zna historii, bądź świadomie propaguje kłamstwo. Zatem w jakim celu i dla czyich interesów to robi?

   Wkrótce opublikuję tutaj pewne informacje o otoczeniu Cara Mikołaja II w okresie tuż przed rewolucja lutową 1917 r. One wiele wyjaśniają.
   Zalecał bym krytyczne czytanie portalu ” Wolna Polska”

   Polubione przez 1 osoba

   • Crucesignatus

    Chętnie się z nimi zapoznam mimo iż wiem jakie było w owym czasie otoczenie Mikołaja i ogólna sytuacja państwa. Jednak proces zażydzania Rosji rozpoczął się o wiele wcześniej i wcale nie bez winy sprzedajnej części elit rosyjskich bez których Żydzi sami do władzy by nie doszli. My Polacy też ten błąd popełniliśmy i skończyło się na rozbiorach jednak razem z częścią Polski Rosja połknęła kolejną tym razem śmiertelną dawkę wirusa żydowskiego który ją później wykończył, warto też przypomnieć że inicjatorami rozbiorów były Prusy opłacane przez żydowskich bankierów, w Rosji miały bardzo duże wpływy na dworze carskim.

    Polubione przez 2 ludzi

  • Chcę tylko zauważyć, że film na YT nosi datę 2009r. – to data wstawienia YT. Nie wiemy, kiedy powstał, może przed rokiem 2000, wtedy jego wymowa byłaby dość poprawna (z zastrzeżeniem do religii, choć trzeba przyznać, że prawosławie w odróżnieniu od katolicyzmu jest związane z tradycją narodową – tradycją narodu i państwa rosyjskiego).

   Polubione przez 1 osoba

 7. kempes

  a kto te korporacje tworzy ? wiadomo . czyj duch je prowadzi i jakie cele?? dlatego nie potrzebujemy nic znad jordanu. ani koscioła ani judaizmu ,ani kultu ulmow , ani bełkotu w mediach – prowadzonych tez przez wiadmo kogo.

  Polubione przez 2 ludzi

 8. veri

  Bywam na różnych forach, portalach ( lubię wiedzieć co piszczy w propagandzie, kto i komu oraz jakie przypina łatki ) i … i dużo bym dał aby wiedzieć kto naprawdę jest kto. Jedno z tego wszystkiego wiem – maskowanie odchodzi na potęgę.

  Polubienie

 9. zamieściła: Berehynia

  Znalezione w „sieci” na najlepszym blogu wśród najlepszych komentarzy.

  http://najlepsze.blogi.pq.pl/?a=search&q=zygmunt+bia%B3as

  ~1abezmetki
  2 kwietnia 2016 o 01:11

  „Dzień dobry,

  Wpadam na chwilę by podzielić się moimi ostatnimi doświadczeniami związanymi z NE24.
  Obserwując postępującą i rozmyślną degradację portalu przez elementy antypolskie, zastanawiałem się nad celowością mojej dalszej tam obecności.
  Od jakiegoś czasu badałem rozmiar klatki dostępnych swobód i reakcję hasbary na publikacje promujące pro-polskie inicjatywy, kwestionujące obecny społeczno-ekonomiczny status quo. Osiągały one średnio po 2000 otwarć i nieodmiennie
  po inicjalnym pałowaniu, dźwigały się, odzwierciedlając pozytywną ocenę czytelników.

  Bezpośrednim powodem mojego wyrzucenia, bez uprzedzenia i wyjaśnienia było zamieszczenie pod wybranymi notkami, żądania odbanowania p.Dariusza Kosiura – podobnie, jak to uczyniłem w swoim czasie, broniąc „Partyzanta”

  Napisałem:
  „Banowanie Pana Kosiura to skandal. Natychmiast przywrócić Mu dostęp do Neonu. Wyczyścić rynsztok! Usunąć hasbarę!”

  Wkrótce po zamieszczeniu, stwierdziłem znikanie mojego żądania. Wdałem się wtedy w przepychankę; oni usuwali a ja wklejałem ponownie, aż do momentu zamknięcia dostępu do komentarzy, dostępu do portalu, kulminującego wreszcie usunięciem wstystkich publikacji i komentarzy. 404! Nie mam pretensji. Wróg zachował się jak tego mogłem oczekiwać.

  Co mnie zastanawia – to kompletny brak reakcji; Kamień w wodę. Wygląda na to, że ludzie są bardziej spacyfikowani, niż przed 1989r. Co ich trzyma na NE24? Jaki komfort moralny mają autorzy o uznanym dorobku, deklarujący pariotyczne i prospołeczne poglądy a swoją obecnością legitymizują rynsztok. Co oni tam jeszcze robią?

  To co się na NE24 dzieje to nie tylko ordynarne inwektywy na myślących inaczej, to nie tylko swobodna zmiana „nicków”
  najbardziej agresywnych chamów, wspieranych przez „administrację”, to nie tylko powrót Ruszkiewicza – osobnika o mentalności i galanterii zomowca, to nie tylko odkrycie prawdziwego koloru przez „Marksa8888″; to sterowany proces
  pozbawiania społeczeństwa ostatnich złudzeń wolności słowa w Polsce. Tak dłużej być nie może!”

  ———————
  W roku miło-sierdzia dobrze byłoby „mieć proporcium” w… banowaniu.
  Rozumiem banowanie, za „zezbydlęcenie”, za „ekshibicjonizm” i jednocześnie problemy z dopełniaczem i biernikiem, albo na własne życzenie – to nie ulega wątpliwości, ale tak „z głupia frant”? Tylko dlatego, że ktoś lubi inne książki? Albo nie przepada za markową, haftowaną odzieżą?

  „OBUĆ” SIĘ POLSKO!

  Polubienie

 10. zydozerca

  CZYM SIĘ RÓŻNI NEON 24,DZIENNIK KURWY&CHAMA&PEDAŁA CH..JOWEGO MARUCHY / NOTORYCZNIE OBRAŻAJĄCEGO „FEMINISTKI I INNE LUDZKIE ŚMIECIE”/ ,WIRTUALNA POLONIA -OZDOBIONE SYMBOLAMI RELIGIJNYMI OD ŻYDOWSKIEGO SALONU 24,FRONDY.PL, WPOLITYCE,NIEZALEŻNA,ITD. ?
  POZA PAROMA WYBITNYMI /NIEKIEDY/PUBLICYSTAMI –
  TEN SAM NIESTRAWNY BEŁKOT,WŁAŻENIE W D.. KK I PIS-owi /prawdopodobnie są sponsorami tych”niezależnych”komunikatorów,bo któż inny ma na to szmal?/
  KOLEJNY kościelno-PIS-owski PROJEKT ZAKAZU ABORCJI NATYCHMIAST OBNAŻYŁ PRYMITYWIZM,ZACOFANIE I PROSTACTWO ZAŁOŻYCIELI W/W PORTALI, PSEUDOPATRIOTÓW,TĘPYCH DEWOTÓW,DENNYCH AGENTÓW I IMPOTENTÓW-
  WZMAGAJĄC ODRAZĘ /MAJĄCYCH PORÓWNANIE/ CZYTELNIKÓW PORTALI ZAGRANICZNYCH TRZYMAJĄCYCH POZIOM Z DNIA NA DZIEŃ /GLOBAL RESEARCH ,NP./
  Niech się mnożą jak króliki odmóżdżone katoliki zamiast sięgnąć po słowniki !!!

  Polubienie

 11. Pingback: “Wschodząca Gwiazda” Jabłonowski — jak to je polactfo « Grypa666's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.