1 kwietnia. Wiadomości dobre i prawdziwe

prima-aprilis

 

W Polsce 1 kwietnia trwa przez 365 dni w roku

 

Wiadomość pierwsza, najważniejsza i niech nikt nie waży się jej zaprzeczać pod groźbą utraty odpustu, ponieważ potwierdził ją swoim autorytetem sam święty JPII:

Polska jest niepodległa, a III RP jest demokratycznym państwem prawa, które powróciło na łono rodziny zachodnich demokracji.

I niepodległość i wspomniane prawo są darem od naszej najukochańszej mniejszości żydowskiej oraz Kościoła – wypadałoby się jakoś im odwdzięczyć, pomyślmy nad tym.

8db172b09ece7369610c214577a250de

 

Unia Europejska wypłaca nam ogromne dofinansowania – i czy to źle, że wypłaca z naszych pieniędzy? Za rok 2014 winna jest nam jeszcze 9 mld zł. To nic, to drobiazg w porównaniu z wszystkimi dobrodziejstwami, które spływają na nas w wyniku członkostwa w obozie europejskim.

803bb50e7909969812156cc540ab37e7

 

Nikt nie musi już w Polsce pracować i ma prawo dowolnie i miło spędzać wolny czas. Możemy bez przeszkód korzystać ze wszystkich swobód seksualnych, z praw dla homoseksualistów. 8 mln naszych rodaków już bawi za granicą, a ich liczba rośnie systematycznie. Szczególnie upodobali sobie wyjazdy za granicę  młodzi. Ich życiowa postawa okazała się wielce patriotyczna, bo żaden wróg zachodniej demokracji nie może zarzucić rozwijającej się dynamicznie, dzięki europejskiej integracji, Polsce, że ma ponad 50% bezrobocie.

 

Nasz kraj rozwija się jak nigdy dotąd. Niebawem nikt nie będzie musiał opłacać składek emerytalnych, a emerytury przestaną być wypłacane w dotychczasowej wysokości. Każdy sprawiedliwie dostanie taką samą emeryturę państwową w wysokości 400 zł. Czy to mało? To rzecz względna, eksperci bankowi twierdzą, że złoty się umocnił przedwczoraj, a po niedzieli może być jeszcze mocniejszy. Jednak władze wychodząc nam naprzeciw stworzyły już możliwość powiększenia emerytury o 200-300 zł – wystarczy tylko oddać bankowi mieszkanie lub dom – wszystko już przygotowane.

 

Jesteśmy najzdrowszym w Unii społeczeństwem. Mamy najmniej lekarzy i pielęgniarek na 100 tys. mieszkańców. I choć na leki wydajemy najwięcej w UE, to spożywamy ich najmniej.

 

Zaraz po szczycie NATO w Warszawie, gdy tylko zwielokrotnimy swoją militarna potęgę o objazdową pancerną brygadę USA, pokonamy naszego odwiecznego i głównego wroga – Rosję, która od zawsze zagraża światowemu pokojowi i demokracji naszej zachodniej rodziny.

Np. teraz Rosja do spółki z Syrią chce zniszczyć Europę poprzez uruchomioną falę imigracji – tak donoszą media i władze. A władzy ufać wypada, ponieważ wspiera ją powszechny Kościół.

Rosyjsko-syryjskiemu imperializmowi musimy jednak dać zdecydowany odpór. Na wszelki wypadek, dla wzmocnienia militarnej potęgi i zagwarantowania zwycięstwa, nasza armia weźmie ze sobą krzyż i błogosławieństwo ojców Kościoła.

 

Nie znaczy to, że w kraju nie mamy żadnych problemów. Owszem są i to nawet poważne. Najgłówniejszym jest walka ze skutkami choroby wywołującej antysemityzm. I mimo, iż choroba ta zmierza do osiągnięcia swego apogeum, to jej skutki w postaci antysemityzmu występują tylko w stosunku do Żydów – przynajmniej tylko z taką jego formą walczą władze państwa i Kościoła. Ostatnio władze i Kościół chcąc chronić Żydów przed antysemityzmem próbują go przekierować na inne ludy semickie.

 

Drugi główny problem to fakt, że Niemcy znów powiększyły dzielący nas dystans we wprowadzaniu europejskich zdobyczy w postaci równych praw dla kobiet i mężczyzn. Otóż Niemcy wprowadzają na kolei oddzielne wagony dla kobiet i mężczyzn. I nie ważne, że jest to odpowiedź władz NRF na rosnącą falę gwałtów na kobietach podróżujących kolejami. Ważne, że jednakowe standardy europejskie dotyczyć odtąd będą kobiet i mężczyzn – a my jak zwykle w ogonie europejskiego nowatorstwa.

W niedalekiej przyszłości, dzięki postępom w upowszechnianiu osiągnięć genderu będzie można ten standard (oddzielne wagony) zastąpić nowocześniejszym i zrezygnować z oddzielnych wagonów, bowiem nie będzie wiadomo, kto jest kobietą, a kto mężczyzną. Będzie można także zmieniać płeć w zależności od potrzeb, bo jak uczy gender płeć nie wynika z cech fizycznych tylko z odpowiedniego kształtowania psychiki w środowisku.

Jak widać europejski nowoczesny postęp nie raz nas zaskoczy – przez jakiś jeszcze czas.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

28 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

28 responses to “1 kwietnia. Wiadomości dobre i prawdziwe

 1. Crucesignatus

  Czy ten artykuł to też żart prima aprilisowy? JP II nie był papieżem KK ani żaden z pozostałych uzurpatorów od 1958 roku jego nauczanie jest w opozycji do nauczania KK(Św Ojców). Żydowskie władze Rosji i zachodu razem do spółki niszczą narody które okupują organizując np najazd barbarzyńców na Europę i ogólnie politykę multikulturalizmu. Putin otworzył największy meczet w Europie(Moskwie) a teraz proszę obejrzeć jakie osobistości się tam znalazły:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdrada-w-monachium-2016-03

  Polubienie

 2. nana

  Fantastyczne !!!
  z tymi przejściowymi płciami szczególnie :))))))))))))

  A ja pamiętam – i mój Stary też, że 1. kwietnia Ratzinger wyszedł przed pałac papieski i ogłosił, że jp2 zakończył żywot, po czym zostały zamknięte wrota. Po jakimś czasie wyszedł znowu Ratzinger(?) i ogłosił, że papieżowi się nieco poprawiło i wrota zostały otwarte.
  I potem Ratzinger został papieżem.
  Gdybym sama to oglądała, to mogłabym przyjąć, że źle pamiętam, źle widziałam itd. Ale oglądaliśmy to razem ze Starym i jeszcze parę osób, i wymieniliśmy z tej okazji poglądy na temat śmierci papieża, tych zamkniętych wrót i Ratzingera.
  Gdyby on tego nie ogłosił, to nie moglibyśmy wyrazić takich opinii, bo nie mielibyśmy takich podstaw. Ale każdy z nas pamięta niemal dokładnie, co kto wówczas na ten temat powiedział.
  I jeszcze padła uwaga, że niefortunny dzień wybrał sobie papież na śmierć własną – bo „dzień wszystkich głupkow”, jak to obchodzą w anglojęzycznych krajach, czyli all fools day.
  No więc nie było wyjścia, tylko przenieść śmierć papieża na dzień 2. kwietnia.

  Polubione przez 1 osoba

 3. julius

  Zadruga – fragment artykułu

  Reasumując, stwierdzić należy, że w ciągu ostatnich dwóch stuleci istnienia Rzeczpospolitej przedrozbiorowej wsiąkło łącznie z frankistami w społeczeństwo polskie, ściślej biorąc, w jego warstwę szlachecką kilkaset tysięcy Żydów. Obliczamy najoględniej.

  Z rozbiorami tempo tzw. nawróceń osłabło dość znacznie. Powodu nie trudno się domyślać. Za Polski niepodległej przejście na katolicyzm otwierało drogę do szczytowej warstwy narodu. W czasie rozbiorów uchodzenie za Polaka przestało być interesem.

  Natomiast z odzyskaniem niepodległości od razu wzmogły się wśród żydostwa sympatie do chrzcielnicy. Z chwilą pojawienia się ruchów nacjonalistycznych, aczkolwiek skastrowanych przez znane odstępstwo Dmowskiego do katolicyzmu w latach 1925-27, przechodzenie Żydów z synagogi do kościoła nabrało cech panicznej ucieczki z getta. Wprawdzie cyfra 700 tysięcy neofitów w ciągu pierwszego dwudziestolecia wskrzeszonej Rzeczpospolitej, podana ostatnio przez niektóre pisma, może się wydać przesadną, ale i najostrożniej licząc, dochodzimy do cyfr, które muszą zastanowić. Obliczeń nietrudno dokonać. Według Rocznika Statystycznego mamy w Polsce 7000 kościołów parafialnych, do których należy dodać okrągło biorąc, 1000 nieparafialnych. Odliczamy kościoły wiejskie jako nie wchodzące w rachubę z braku Żydów po wsiach. Pozostaje 5000 kościołów po miastach i miasteczkach, przepełnionych żydostwem. Każdy kościół ma „ambicję” nawrócenia choć paru Żydów rocznie. I prawie w każdej miejscowości większej jest ksiądz , będący specem od nawracania Żydów. Tu i ówdzie stają do tej działalności całe instytucje, np. Laski pod Warszawą i Niepokalanów, który postawił sobie formalnie za cel”nawracanie masonów i Żydów”. Jeśli przyjmiemy, że każdemu pięciu tysięcy kościołów udaje się rocznie nałapać 5 żydowskich dusz (liczymy przeciętnie i jak widać bardzo skromnie) to w ciągu lat dwudziestu otrzymamy cyfrę pięciuset tysięcy, która w dodatku automatycznie wzrasta z roku na roku ze względu na przychodzące na świat potomstwo w nawróconych małżeństwach żydowskich. Tak dochodzimy do cyfry 700 tysięcy podanej przez prasę.

  Ostatnio jesteśmy świadkami neofityzmu masowego. Przybiera on takie rozmiary, że tu i ówdzie proboszczowie przystąpili do organizowania kursów neofickich. Nauki udziela jeden z księży, opłata wynosi kilkadziesiąt złotych za kurs. Tak oto Żydowin ochrzczony ucieka przed przykrościami nadciągającej burzy narodowej, kościół zyskuje wiernych, niebo kandydatów do zbawienia, proboszcze nowe źródła dochodów. A Polska, naród polski? Co się dzieje z narodem polskim w tym procesie, odbywającym się pod błogosławieństwem nienasyconych łapiduchów? Naród polski przeradza się nieznacznie, ale stale w dziwoląg niesłychany, do którego z pewnością nie przyznawaliby się nasi przodkowie z czasów Chrobrego.

  Na szczęście, jak dotychczas, to tylko jego wierzchnia warstwa. Bo na to trzeba zwrócić uwagę, że zarówno kilkaset tysięcy Żydów ochrzczonych przed rozbiorami, jak i obecne masy neofitów przelały swą posokę w tę samą warstwę ludności: przed rozbiorami szlachecką, po rozbiorach w inteligencką, przeważnie powstałą z pierwszej.

  Polubione przez 1 osoba

  • nana

   Jeżeli Polakom nawet i w tej sytuacji nie przeszkadza chodzenie do kościoła, to kto ich może zbawić?
   Dobrowolne odejście wyszystkich Polaków z kościoła katolickiego mogło by nieco sytuację wyjaśnić, ale nie ma co na to liczyć. W mózgi Polaków wbito katolickie prawdy i Polacy z nich samodzielnie nie zrezygnują. A ja ich przecież do tego namawiać nie będę. Bo i po co?
   Każdy ma obowiązek być swoim własnym mistrzem. Jeżeli nie chce nim być, to jest automatycznie niewolnikiem byle kogo. Ot, choćby kościoła katolickiego.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Czym różni się Kościół od żydowskich banków udzielających kredytów w CHF?
    Niczym, Kościół oferuje swoim klientom Niebo, którym nie dysponuje, a banki sprzedawały kredyt w walucie, której nigdy nie miały.

    Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: 1 kwietnia. Wiadomości dobre i prawdziwe — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | komp13

 5. partyzant

  „Znowu robią z nas głupków medialnych w ramach programu 500+
  Rządzący zabiorą wszystkim po 700 PLN, żeby dać niektórym 500 PLN. Urośnie armia urzędników do tego rozdawnictwa. Przemilcza się gorliwie fakt nierewaloryzowanej od 10 lat KWOTY WOLNEJ OD PODATKU dla k a ż d e g o podatnika która powinna wynosić 13.492 PLN na głowę a teraz wynosi 3.091 PLN! W Anglii kwota wolna jest 20 RAZY większa niż w Polsce!!

  […]Kambodża – najbiedniejszy kraj świata – ma tę kwotę 3 razy wyższą niż Polska […]

  […] kraje tzw. III Świata nie okradają tak swoich obywateli jak Polska!! : Kolumbia 47 512 zł , Ekwador 31 752 zł, Botswana 12 938 zł, Namibia 12.166zł, Maroko 11.171zł, Indie 10.015 zł, POLSKA – jedynie 3.091zł!!!!! […]

  DO PRZEMYŚLENIA DLA WSZYSTKICH:
  Czytaj Dalej->> http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/04/01/co-sie-dzieje-w-syrii-01-04-2016/

  (teraz już dwadzieścia parę x wyższa)
  Brytyjczycy podnoszą kwotę wolną do 11,5 tys. funtów rocznie, a żydo-PiS w Polsce co?..
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/04/01/brytyjczycy-podnosza-kwote-wolna-do-115-tys-funtow-rocznie-a-zydo-pis-w-polsce-co/

  Polubione przez 1 osoba

  • nana

   Dobrze, że to napisałeś. To ludzie powinni sobie uświadomić, więc należy powtarzać wciąż i wciąż.

   Polubienie

  • Po 26 latach budowy w Polsce żydowskiego kapitalizmu największym pracodawcą jest … Państwo Polskie – ok. 60% ogółu zatrudnionych (administracja publiczna, szkolnictwo, ochrona zdrowia, s-ki skarbu państwa, itd.). Znakomitą większość tych podmiotów stanowią przedsiębiorstwa nieprodukcyjne, a więc faktyczny dochód, który pozwala utrzymać całą sferę nieprodukcyjną, jest wytwarzany przez coraz mniejszą liczbę pracowników.

   Polubienie

 6. partyzant

  Kościół żydo-katolicki wyłączony spod prawa

  Najcenniejszy skarb narodowy – polska ziemia przechodzi w ręce żydłactwa katolickiego
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/03/31/kosciol-zydo-katolicki-wylaczony-spod-prawa/

  Polubione przez 1 osoba

 7. partyzant

  Panie Kosiur znów robią to samo kręcą panu licznik złośliwie nieproporcjonalnie aby pisać że to wy.

  Parchata prostacka metoda
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/130758,1-kwietnia-wiadomosci-dobre-i-prawdziwe

  Polubienie

 8. korczma

  Wypowiedz Dudy obłudy ” Polska powstała w momencie przyjecia chrztu przez księcia Mieszka I i miało to miejsce na Wielkanoc .”
  Przeciez to wypowiedz tak głupia , ze hill benny to naukowiec . Koniec czytania idiotyzmów .

  Polubienie

 9. julius

  Zbiór wymagań wobec Słowianina i Słowianki zawiera powinność: „Twój partner winien reprezentować wartość genetyczną nie niższą niż ty. Przyjrzyj się dokładnie cechom jego charakteru, zapoznaj się z historią jego rodziny, jakich miał przodków… Wstąp w związek małżeński tylko z kobietą (mężczyzną) Twojej rasy, aby wasze dzieci mogły dziedziczyć po was czystość krwi i całą spuściznę kulturową waszego ludu”.

  Polubione przez 1 osoba

  • nana

   możliwe, że intencje masz dobre, ale to, co napisałeś kwalifikuje cię do grona najzagorzalszych faszystów czy do „państwa islamskiego”.
   Ludzi światłych obowiązują uniwersalne, nadrzędne prawa, z których mogą – ale nie muszą – wynikać sentymenty narodowe.
   W naszej, polskiej sytuacji, konieczne jest bazowanie na naszym zdrowym nacjonalizmie, ponieważ zostaliśmy go pozbawieni. Ale w momencie, gdy jako Naród się zjednoczymy, powinniśmy natychmiast wprowadzić do naszej psychiki nadrzędne prawa uniwersalne, by nie stać się tym, czym stali się Niemcy pod „przywództwem” Hyclera.

   Polubienie

 10. kempes

  precz z dzuma znad jordanu. niepotrzebne na koscioly . ani jakichs tam jezus ktory nigdy nie istniał moze… a juz na pewno nie wiadomo – CO NAPRAWDE GLOSIL. polecam film- telefon słuchacza z koszalina. mowi on cytujac dokumenty koscielne ze papiez moze zmienic slowo boze jak chce i kiedy chce. a ile razy biblia byla zmieniana…? a ile zmian moze jeszcze ukryto…? wielu ludzi nie rozumie specyfiki – jezykow typu np. hebrajski. podam przyklad : wezmy polskie słowo -żaba. jak dziecko czy cudzoziemiec powie ZABA – to kazdy rozumie i nie zmienia to znaczenia słowa. w jezykach jak hebrajski czy tp. JEST INACZEJ. słowo wół ,po dodaniu gdzies kropki – czy kreski ZMIENIA ZNACZENIE .moze znaczyc wtedy np. kobieta a nawet przeklenstwo. jeszcze dane słowo moze miec- kilka odcieni znaczeniowych. w społeczenstwie zydowskim istniały rozne szkoly -co do tłumaczen i znaczenia. skad wiadomo ze akurat ta ma racje a nie tamta? a moze los i historia wynosly akurat te szkole – A NIE INNA…? I MOZE NIE MIALO TO NIC WSPOLNEGO Z MORALNOSCIA?? tylko innymi czynnikami…? w kazdym razie… bylo jak bylo. ale… PO CO NAM TE DYLEMATY ? NO PO CO?? nie wystarczy zdrowy rozsadek i to co słuszne i DOSWIADCZALNIE SPRAWDZONE ?? to ciekawe. zydowska religia w tym co prawe i dobre tak naprawde to ….NIE UMIE WLASCIWIE – ROZWIAZAC ZADNEGO PROBLEMU. za to w tym złym -SA SAME PEWNIKI. Bzdury -durne spory i ogłupienie narodu. albo wezmy wojtyłe JP II .i co polska ma -dzieki gloszonym przez niego komunałom -dobrego ? nic. poza pomnikami i rondami. po co nam ta dzuma . ?? a nad jordan. i dac zydom dzieła ich kultury. KTORE SAMI WYTWORZYLI. jednemu talmud ,drugiemu biblie a trzeciemu co innego. i niech trajluja miedzy soba ,wojuja,bija sie wersetami talmudu czy biblii. NAM NIC DO TEGO. a od nas wara.

  Polubione przez 1 osoba

 11. julius

  Jako Naród to Polacy nigdy się nie zjednoczą bo za dużo u nas żydów i mieszańców którzy ngdy do tego nie dopuszczą. Świadomość większości Polaków pochodzenia słowiańskiego jest na bardzo niskim poziomie. Tylko brutalne sposoby oczyszczenia rasy słowiańskiej mogą przynieść pozytywny efekt. Jednak na to się nie zanosi bo nie ma zgranej grupy Polaków zdeterminowanej żeby tego szlachetnego czynu dokonać. Oczywiście trzeba brać pod uwagę wiele czynników ogólnoświatowych ale to temat na dłuższy elaborat.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s