Udział Kościoła w zażydzaniu Polski

a291Zadruga – fragment artykułu

Reasumując, stwierdzić należy, że w ciągu ostatnich dwóch stuleci istnienia Rzeczpospolitej przedrozbiorowej wsiąkło łącznie z frankistami w społeczeństwo polskie, ściślej biorąc, w jego warstwę szlachecką kilkaset tysięcy Żydów. Obliczamy najoględniej.

 

Z rozbiorami tempo tzw. nawróceń osłabło dość znacznie. Powodu nie trudno się domyślać. Za Polski niepodległej przejście na katolicyzm otwierało drogę do szczytowej warstwy narodu. W czasie rozbiorów uchodzenie za Polaka przestało być interesem.

Natomiast z odzyskaniem niepodległości od razu wzmogły się wśród żydostwa sympatie do chrzcielnicy. Z chwilą pojawienia się ruchów nacjonalistycznych, aczkolwiek skastrowanych przez znane odstępstwo Dmowskiego do katolicyzmu w latach 1925-27, przechodzenie Żydów z synagogi do kościoła nabrało cech panicznej ucieczki z getta. Wprawdzie cyfra 700 tysięcy neofitów w ciągu pierwszego dwudziestolecia wskrzeszonej Rzeczpospolitej, podana ostatnio przez niektóre pisma, może się wydać przesadną, ale i najostrożniej licząc, dochodzimy do cyfr, które muszą zastanowić. Obliczeń nietrudno dokonać. Według Rocznika Statystycznego mamy w Polsce 7000 kościołów parafialnych, do których należy dodać okrągło biorąc, 1000 nieparafialnych. Odliczamy kościoły wiejskie jako nie wchodzące w rachubę z braku Żydów po wsiach. Pozostaje 5000 kościołów po miastach i miasteczkach, przepełnionych żydostwem. Każdy kościół ma „ambicję” nawrócenia choć paru Żydów rocznie. I prawie w każdej miejscowości większej jest ksiądz , będący specem od nawracania Żydów. Tu i ówdzie stają do tej działalności całe instytucje, np. Laski pod Warszawą i Niepokalanów, który postawił sobie formalnie za cel”nawracanie masonów i Żydów”. Jeśli przyjmiemy, że każdemu z pięciu tysięcy kościołów udaje się rocznie nałapać 5 żydowskich dusz (liczymy przeciętnie i jak widać bardzo skromnie) to w ciągu lat dwudziestu otrzymamy cyfrę pięciuset tysięcy, która w dodatku automatycznie wzrasta z roku na roku ze względu na przychodzące na świat potomstwo w nawróconych małżeństwach żydowskich. Tak dochodzimy do cyfry 700 tysięcy podanej przez prasę.

Ostatnio jesteśmy świadkami neofityzmu masowego. Przybiera on takie rozmiary, że tu i ówdzie proboszczowie przystąpili do organizowania kursów neofickich. Nauki udziela jeden z księży, opłata wynosi kilkadziesiąt złotych za kurs. Tak oto Żydowin ochrzczony ucieka przed przykrościami nadciągającej burzy narodowej, kościół zyskuje wiernych, niebo kandydatów do zbawienia, proboszcze nowe źródła dochodów. A Polska, naród polski? Co się dzieje z narodem polskim w tym procesie, odbywającym się pod błogosławieństwem nienasyconych łapiduchów? Naród polski przeradza się nieznacznie, ale stale w dziwoląg niesłychany, do którego z pewnością nie przyznawaliby się nasi przodkowie z czasów Chrobrego.

Na szczęście, jak dotychczas, to tylko jego wierzchnia warstwa. Bo na to trzeba zwrócić uwagę, że zarówno kilkaset tysięcy Żydów ochrzczonych przed rozbiorami, jak i obecne masy neofitów przelały swą posokę w tę samą warstwę ludności: przed rozbiorami szlachecką, po rozbiorach w inteligencką, przeważnie powstałą z pierwszej.

zadruga1_________________________________

Redakcja WPS dziękuje Komentatorowi Julius za udostępnienie tekstu

 

Reklamy

63 Komentarze

Filed under Bez kategorii

63 responses to “Udział Kościoła w zażydzaniu Polski

 1. Crucesignatus

  re nana itd
  W sumie to dam sobie spokój bo z zaślepionymi żydowskimi impotentami umysłowymi szkoda polemizować do was żadne argumenty nie docierają Dalej będziecie jak mantrę powtarzać że okupanci Watykanu to legalna hierarchia Kościoła Katolickiego, to tak jakbym stwierdził że żydobolszewicy Lenin Trocki itd byli legalną władzą w Rosji i to ona odpowiada w równym stopniu co oni za ich zbrodnie. Cóż pewnie taka już wasza rola obrzydzanie katolicyzmu w oczach Polaków pod przykrywką patriotyzmu a wszystko po to by przygotować grunt pod nową fałszywą globalną religię żydowskiego antychrysta.
  W dziedzinie teologii ciemna jesteś(re nana) jak noc listopadowa jeżeli wypisujesz takie dyrdymały:
  „– jeżeli jesteś katolikiem, to jesteś posłuszny judeo satanistycznej sekcie
  – czy nie chodzisz do kościoła katolickiego tego nie wiemy, npisałeś wszak, że nie chodzisz do kościoła W NIEDZIELĘ i że nie dajesz na tacę; czyli niewykluczone, że wpłaczasz na kościół katolicki w inny sposób, albo oni ci płacą”
  ..żydowski jad nienawiści do zdrowej nauki katolickiej wyżarł ci do reszty mózg przez co teraz inteligencją nie grzeszysz sama siebie ośmieszasz i autorów tego portalu którym widać(słusznie czy nie)pasuje wylewanie pomyj na głowę prawych katolików którzy odrzucili posoborowych apostatów.Zuchy zobaczymy jak wam śmierć w oczy zaglądnie czy będziecie dalej tak odważnie zwalczać wiarę katolicką, poczytajcie sobie jaką śmiercią umierali słynni żydomasoni.

  Polubienie

  • nana

   no daj sobie spokoj, bo po co masz przedłużać swoją umysłową agonię? paszoł won ode mnie!

   Polubione przez 2 ludzi

  • @ Crucesignatus

   „Dalej będziecie jak mantrę powtarzać że okupanci Watykanu to legalna hierarchia Kościoła Katolickiego”
   A czy Pan zna inną, może inny Kościół, itd., itp.?

   „Cóż pewnie taka już wasza rola obrzydzanie katolicyzmu w oczach Polaków”
   Jeśli publikowane na naszej stronie fakty dotyczące Kościoła (Kościoła, a nie jakiejś grupy katolików) uważa Pan za nieprawdziwe, nic nie stoi na przeszkodzie wypunktowanie tych „kłamstw” i wykazanie, że faktycznie nimi są.

   „żydowski jad nienawiści do zdrowej nauki katolickiej wyżarł ci do reszty mózg”
   Czy sądzi Pan, że to właściwy argument do obrony własnych racji na rzecz katolicyzmu?

   „ośmieszasz i autorów tego portalu którym widać(słusznie czy nie)pasuje wylewanie pomyj na głowę prawych katolików którzy odrzucili posoborowych apostatów”
   Po pierwsze, nikt tu pomyj na nikogo nie wylewa, a po drugie jakie ma to znaczenie, że część katolików nie uznaje ustaleń SVII?
   Proszę sobie najpierw odpowiedzieć, do kogo należy wykładnia doktryny Kościoła i co mają do powiedzenia w tym Kościele katolicy z najniższego szczebla hierarchii, czyli owieczki, w tym np. nieuznający ustaleń SVII?

   My, WPS, nie wnikamy w istotę wiary, nie krytykujemy wiary, czy niewiary w Boga. Oceniamy jedynie katolicyzm, a zwłaszcza jego hierarchię oraz Kościół będący podmiotem prawa międzynarodowego w aspekcie uprawianej przezeń polityki: czy polityka ta jest korzystna z punktu widzenia narodu i państwa (państwa Polaków, a nie IIIŻydo-RP).
   Jeżeli taka forma dyskusji Panu nie odpowiada, to rzeczywiście lepiej będzie dla wszystkich, jeśli zrezygnuje Pan z komentowania – bo na bezsensownych utarczkach słownych nam nie zależy.

   Polubione przez 3 ludzi

   • „Proszę sobie najpierw odpowiedzieć, do kogo należy wykładnia doktryny Kościoła i co mają do powiedzenia w tym Kościele katolicy z najniższego szczebla hierarchii, czyli owieczki, w tym np. nieuznający ustaleń SVII?” – katolicy, przynajmniej niektórzy, stali się bardziej papiescy niż sam papież, wydaje im się że są mądrzejsi i zapominają że ich ukochany wódz, rzekomy namiestnik boga na ziemi jest podobno nieomylny w kwestiach wiary, więc jakim prawem podważają decyzje kościoła odnośnie podstaw doktrynalnych katolicyzmu? Czy nie mają świadomości że mają gówno do powiedzenia? A za odstępstwo zostaną potępieni i trafią do piekła? 😉 Kościół twierdzi że religia to nie szwedzki stół, przynajmniej tak słyszałem nie raz w kościele i na religii, nie wybiera się z niej co się chce i co jest dla kogo wygodne i przydatne, tylko akceptuje się wszystko albo nic, czyli albo jesteś katolikiem albo nim nie jesteś, „letnich” katolików w rozumieniu kościoła nie może być. Więc kto podważa postanowienia soboru SVII czy jakiegokolwiek innego lub podważa jakąkolwiek decyzję władz kościelnych jakiegokolwiek szczebla to nie jest katolikiem a najwyżej „heretykiem”. 😉 „Kościół posoborowy” wcale się nie zmienił, nadano mu jedynie „ludzką twarz”, strawną dla ludu, nic z najważniejszych podstaw doktrynalnych kościoła nie zniesiono, więc o co ta wojna? Czy to nie jest czasem sposób na rozbicie środowisk katolickich i podzielenie ich na przed i posoborowców a co za tym idzie podział społeczeństwa, jeszcze w dużej mierze katolickiego, na dwa obozy? A przy okazji zapędzenie katolików na fałszywą barykadę, walki w obronie „świętej i prawdziwej wiary katolickiej”?

    Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Udział Kościoła w zażydzaniu Polski — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. nana

  Henry,
  pojęcia nie mam. Nawet jeśli on jest tym Zdzisek to ja go nie czytałam. Napadł na mnie bez powodu, no to mu odpowiedziałam. Czasy trudne i ja nie chciałabym skrzywdzić niewinnego człowieka. Bo ja jeszcze nie straciłam wiary w człowieka. Tym niemniej swojej działki pilnuję i byle kogo na nią nie wpuszczam.

  Polubienie

 4. kojak

  Niestety najbardziej zazydzil polski kosciol JP II ! To on mianowal bydlaka i odrazajaca zydowska kreature Gotzlawa poslugujacego sie falszywym nazwiskiem Goclowski Abp Gdanskim ! Ten bydlak, oszust i zlodziej narobil nieobliczalnych szkod kosiolowi i Polsce ! To to ten bydlak byl glownym macherem ze strony kosciola przy okragłym stole . I przeforsowal ze Zydzi dostali pelnie wladzy na zlotej tacy nad Polska i Polakami ! I traktuja Polakow jak bydlo ! Nawet sie z tym nie kryja ! Zydzisko Bartman – Bartoszewski publicznie nazwal Polakow bydlem, ! To ta kretura Gotzlaw przyczynila sie do przedwczesnej smierci ks pralata Jankowskiego ! Ten bydlak uruchmil przeciw prałatowi wprost niezwykla nagonke polaczona z niezwyklym szczuciem na niego ! Niestety nikt z tzw Episkopatu Polski nie wystapil w obronie ks Jankowskiego . Nie wystapil bo JP II napchal do niego zydowstwa do obrzydzenia . Macharski ,Zycinski, Muszynski, Pieronek,Kowalczyk Gadecki …… , Wiadomo ze te indywidua nie beda bronic Polaka Jankowskiego ktory demaskowal ich absurdalna ilosc we wladzach panstwa Polskiego ! i I tak jest do dzisiaj ! Popieraja zajadle wladze zydowstwa w Polsce bandycko i bezczelnie milczac widzac tyle zla i dranstwa ! Ks kard Wyszynski w grobie sie przwraca widzac co te odrazajace kretury z tzw Episkopatu wyrabiaja !

  Polubienie

  • Korczma

   Poczytaj czy , aby Jankowski cos tam z Sb nie miał wspólnego i kto Bolusia najbardziej ściskam nie Jankowski może ? , ale przecież on nie wiedzial ,że to agent taka bidulka .

   Polubienie

   • Korczma

    Jeżeli chodzi o Wyszyńskiego . Pisałem ,ze nie mial zufania do zarazy żydowskiej ( chłodne spotkanie z Kuroniem ) nie ufam też gnojkowi z matką boską w klapie , ale ogólnie wielki kumpel Wojtyły plus ten list przepraszamy i prosimy o przebaczenie dlatego kardynał dla mnie na minus , a jeżeli wszystkie klechy na samo slowo Wyszyński dostają orgazmu to tym bardziej dla mnie podejrzane . Tyle .

    Polubienie

 5. julius

  Każdy Polak Słowianin ma obowiązek szanować tradycje i wierzenia naszych przodków. Dotyczy to tak czasów przedchrześcjiańskich jak i późniejszych. Katolicyzm naszych przodków trzeba rozpatrywać jako pewien okres w historii Narodu, zgubny i tragiczny dla dla wspólnoty słowiańskiej ale jednak coś co przez stulecia istniało. Jednak błedy popełnione wcześniej trzeba naprawić. Odrzucając chrześcijaństwo jesteśmy w stanie coś osiągnąć, trwając przy nim stworzymy ponownie warstwy uprzywilejowane i wykorzystywane a jako naród wylądujemy jak Indianie w rezerwtach.

  Polubione przez 2 ludzi

 6. julius

  Eliminując jednostki genetycznie obce, które zawsze będą działały przeciwko rdzennej ludności pod różną postacią, jesteśmy w stanie przywrócić dumę i należne nam miejsce. Hierarchiczność musi być zbudowana ale na zdrowych zasadach, całkowicie odrzucajacych chrześcijański porządek świata.

  Polubione przez 1 osoba

 7. korczma

  Napiszę krótko :
  Mamy rocznicę śmierci Wojtyły . Pejsate media już od soboty bombardują nas filmikami made in Poland and made in USA o wielkości tego człowieka .
  Mnie zastanawia jedno :
  Dlaczego Walter w swojej telewizorni nie puścił juz po raz setny Wojtyły – w głównej roli ten aktorzyna co to już chyba wszystkie banki w pejsatej TV reklamował . Przeciez to taki cudny film !!!!!!!!!!
  Ten aktorzyna pasuje tak do roli Wojtyły jak ja do roli islamisty . Kojarzy mi się ten facecik z debilnymi reklamami banków i z ciastkami , bo jest wlaścicielem cukierni .
  Pozdrawiam normalnych zwłaszcza Przemex , Pan Dariusz , Konrad . Przemexie pisz . Nie załamuj się chłopie .

  Polubione przez 1 osoba

  • Jeszcze się nie załamałem, tylko wiosna przyszła i roboty w polu w brud, więc na internet czasu jakby mało… 🙂

   Polubienie

   • Korczma

    znam to dobrze . Za PRL pole tętniło zyciem . Moja babcia i ja zarabialismy sporo na tytoniu – zawsze I klasa . Po dosciu do wladzy syjonistów pole to hu… dupa i pejsatych kamieni kupa . da sie jeszcze zarobić na kozle , mleczu ale tez zalezy od roku

    Polubienie

  • Ten odtwórca (P.Adamczyk – Żyd) roli Wojtyły był stypendystą Sorosa.

   Polubienie

   • Korczma

    Panie Dariuszu wiem o tym . Facet gra w filmikach klasy C a nawet D w tvn i reklamuje parchate banki tyle mu chyba tylkoz Wojtyły zostało . Filmik , który miał doprowadzić go na szczyt .Tyle . Szacunek dla pana panie Darku .Nastąpiła pomyłka w odniesieniu do tvn napisałem Walter , ale bodajże nastąpiła zmiana właściciela chociaz mam to osobiście tam gdzie mieszkają owsiki .

    Polubienie

 8. zydozerca

  PRYMAS I RESZTA PROSTYTUT Z KLERU
  KTÓRE Z ŻYDAMI DOJĄ FRAJERÓW
  KTO CIĘ CW..LU PRODUKOWAŁ I W ŁAJDACTWIE EDUKOWAŁ-PARCH CZY ROBOL ALBO UBEK TESTUJĄCY CHUĆ ŻYDÓWEK?
  KATZ-WOJTYŁA W WATYKANIE ĆWICZĄC PADY I CZOŁGANIE,BYŚ MU SŁUŻYŁ ZA POSŁANIE ?
  JAKI ZAPIS W TESTAMENCIE W PŁAZA ZMIENIŁ CIĘ,DEMENCIE?
  ILE RAZY DAŁEŚ DU..Y ADL W RAMACH POKUTY?
  LIGA PRZECIW ZNIESŁAWIENIU /ŻYDÓW /JEST NAJLEPSZA W PIE.DOLENIU? /od rzeczy/
  DELEGACIE CIOT,PEDAŁÓW,ZDRAJCÓW,GNID I AFERAŁÓW -PUSZCZASZ SIĘ BEZ OKULARÓW?
  KLERU PEAN NA CZEŚĆ BRONKA=POSUNĘŁA WAS „BIEDRONKA”?
  ILE SZMALU W WATYKANIE PIERZE/BIERZE ROTHSCHILD ZA JEB.NIE MARIONETEK I KATOLI,WDZIĘCZNYCH,ŻE ICH DUPA BOLI?

  PASOŻYTY I ŻEBRACY-WON DO GAZY SZUKAĆ PRACY PRZY ROBIENIU Z ŻYDÓW MACY !

  Zjudaizowane neokonserwatywne, liberalne i neoliberalne elity polityczne, gospodarcze społeczne i dziennikarskie, wrogie chrześcijaństwu i faktycznej podmiotowości obywatelskiej, wraz z liczącymi się przedstawicielami Episkopatu Polskiego Kościoła Katolickiego ponoszą wspólną współodpowiedzialność za transformację ustrojową i kolonizacje Polski przez żydów oraz jej skutki po 26 latach, w postaci:

  zniszczenia lub przejęcia za bezcen polskiego przemysłu,
  realizacji szokowych neoliberalnych, ludobójczych reform społeczno – gospodarczych ( ludobójczy charakter tych reform potwierdzili: doradca Balcerowicza prof. Jeffrey Sachs i Andrzej Lepper),
  ogromnego bezrobocia ( 2-3 razy większego niż podawane oficjalnie przez GUS),
  bezdomności i biedy,
  około 7 tysięcy samobójstw rocznie (lekarze mają polecone wpisywać inne przyczyny zgonu; jest to więcej niż wypadków na drodze),
  największej w dziejach Polski emigracji za chlebem 3-4 milionów Polaków,
  rosnącej przemocy finansowo-prawnej wobec zwykłych ludzi pozbawiającej ich własności i środków na przeżycie,
  drastycznego spadku dzietności – na 1 kobietę w wieku rozrodczym przypada 1,23 dziecka ( reprodukcja prosta to minimum 2,1 dziecka na kobietę) co daje nam 212 miejsce na 224 krajów świata, w sytuacji, gdy w Wielkiej Brytanii Polki odznaczają się najwyższą dzietnością ze wszystkich nacji;
  zdecydowanego poparcia w referendum wejścia do Unii Europejskiej przez wyżej wymienione elity,
  popierania wysyłania polskich żołnierzy do udziału w walkach i okupacji m.in. do Afganistanu, Iraku, w interesie USA i Izraela;
  poparcia dla niedemokratycznych oligarcho-banderowskich władz na Ukrainie i rozpętanej przez nich wojny domowej, z ludobójstwem w Donbasie podobnymi metodami do ludobójstwa 200-300 tysięcy Polaków w Zachodniej Ukrainie, w czasie ostatniej wojny; grozi to przeniesieniem konfliktu na teren Polski, odebranie kilkunastu powiatów dla tworzonego Euroregionu Karpaty i rozpętaniem wojny z Rosją, gdzie Słowianie – Polacy pójdą walczyć z innymi Słowianami – Rosjanami i innymi, wbrew polskiej racji stanu, w cudzym interesie, jak już nie raz bywało w historii.
  Dlaczego jest tak znaczący udział Episkopatu Polskiego Kościoła Katolickiego we współodpowiedzialności za obecny stan Polski ? Dlatego, że w latach osiemdziesiątych XX wieku był największą siłą polityczną w Polsce sprawując prawdziwy „rząd dusz” w społeczeństwie. Jego czołowi, polskojęzyczni funkcjonariusze: arcybiskup Bronisław Dąbrowski i biskup Alojzy Orszulik byli głównymi moderatorami między stroną opozycyjną, a władzą, w tym w Magdalence i przy „Okrągłym Stole”. Od tego czasu do chwili obecnej, miał i ma, na każdym szczeblu, o wiele większy zakulisowy wpływ na władzę i przemiany w Polsce niż się powszechnie wydaje.

  Podczas drogi krzyżowej w 2005 r w rzymskim Koloseum Kardynał Ratzinger, późniejszy Papież Benedykt XVI nazwał Kościół Rzymski „tonącą łodzią”, podkreślił, że „Chrystus cierpi, gdy w jego Kościele zapomina się o nim” i stwierdził: „Jak wiele brudu jest w Kościele i to pośród tych, którzy poprzez swe kapłaństwo powinni należeć całkowicie do Chrystusa, ile jest pychy i egoizmu„. W świetle przedstawionych wyżej faktów, dotyczy to także Polskiego Kościoła Katolickiego.

  Przyjrzyjmy się więc strukturze i stanowi duchowieństwa w Polsce, co daje wyobrażenie o możliwościach oddziaływania Kościoła na każdym szczeblu. W naszym kraju mamy około: 10 000 parafii, 30 000 duchownych i 10 000 kleryków. Liczba kleryków stanowi nadpodaż demograficzną w około 40-60 % w stosunku do liczebności struktur. Według normatywów wymyślonych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w latach 70-tych ubiegłego wieku: 1 parafia powinna posiadać nie więcej niż 2500 wiernych. Obecnie na 1 parafię przypada 3000 wiernych.

  Liczba biskupów w poprzednim ustroju wynosiła około 70 hierarchów czynnych i emerytowanych, a obecnie wynosi około 170 hierarchów, w zdecydowanej większości mianowanych przez Jana Pawła II.-katza/wojtyłę,żydowskiego cwela którego poddaństwo kontynuuje fernandel bergolio,jawna wtyka żydobanksterów.

  Dla porównania, w PRL-u aparat partyjny PZPR był na poziomie 17 000 etatów. W czasie PRL odbudowano kraj z potwornych zniszczeń wojennych: 38 % majątku i 1/3 ludności według szacunków Trybunału Norymberskiego, co w dużym stopniu potwierdza dr Ludwik Staszyński w książce pt. „W szponach ludobójców i grabieżców wydanie II”. Te zniszczenia były więcej niż dwukrotnie większe, niż w jakimkolwiek innym kraju w Europie i cofnęły nas w rozwoju bardzo znacznie wobec Zachodu, który tę wojnę wywołał i finansował. Więcej w tym temacie jest zawarte w wielowątkowym artykule pt. „W. Uszkujnik – Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i świata.” na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

  O ile w czasie Komunizmu Wojennego do 1956 r.,żydzi wymordowali od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy obywateli polskich, to następowała szybko odbudowa ze zniszczeń, w tym zniszczonej przez Niemców metodycznie w 80% Warszawy, po powstaniu warszawskim. Natomiast w okresie socjalizmu po 1956 r., do końca PRL-u, nastąpiła dzięki repolonizacji struktur nie tylko dalsza odbudowa, ale wręcz rozkwit własnymi siłami z kraju rolniczego do 10 potęgi przemysłowej świata, gdzie nie było bezrobocia, bezdomności, wykluczenia i biedy, a liczba samobójstw była ponad 3 krotnie niższa ( 80% z przyczyn sercowych, a obecnie ok. 80 % z przyczyn ekonomicznych), wystąpiła eksplozja” przyrostu naturalnego ludności Polski z 24 milionów w 1945 r. do 38 milionów w 1989 r.

  Po przełomie 1989 r. wrócili do władzy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego, zainstalowanego w Polsce przez żydowskie NKWD w latach 1944-1956, w tym tzw. „resortowe dzieci”, dzięki poparciu Kościoła Katolickiego. Od tego czasu prawie każda uroczystość, na każdym szczeblu, poprzedzona jest Mszą w Kościele, a udział bezpośredni biorą duchowni różnej rangi w zależności od rangi tej uroczystości. Kościół Katolicki w Polsce jest nie tylko beneficjentem Komisji Majątkowej Rządu i Episkopatu, ale również dokonanej prywatyzacji, funduszy unijnych w różnej postaci i z wielu innych źródeł. Wywiera bardzo duży wpływ w wyborach popierając na ogół partie pookragłostołowe, traktujące Państwo Polskie i jego Obywateli instrumentalnie, jako narzędzie dla realizacji obcych Państwu Polskiemu działań i interesów. Mało znane jest także jego duże oddziaływanie na tworzenie prawa i w zakulisowych mianowaniach na stanowiska na różnych szczeblach, w tym w najbardziej zdegenerowanym, rasistowskim wymiarze sprawiedliwości. Ludzie chodzący do Kościoła coraz więcej wiedzą i głosują nogami, przestając chodzić. W PRL-u do kościoła regularnie chodziło zdecydowanie więcej ludzi. Obecnie do Kościoła stale uczęszcza 39 procent obywateli polskich, w tym 2/3 przyjmuje regularnie sakramenty święte. W miarę docierania informacji o roli Biskupów KK w Polsce, ten odsetek będzie się zmniejszał jeszcze bardziej.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Polak stary

  Dlaczego zioniecie NIENAWISCIA dla tego i tych co i dobre jest w KOSCIELE i do polskiego Kosciola nalezy???
  Czy tak juz WAM zionacym nienawiscia zamacono w glowach, by wszyscy do wszystkich PRZECIW byli i ostatnio rzygacie tym co czytam i widze wyzej,nic nie czyniac po za tym ?
  Czy nie widzicie u siebie bledow wlasnych i wszelkiej „brzydoty” i jak ktos wyzej po „bydlecemu” pisze bydlakiem sam sie staje ???
  Malo tego skrywacie sie za plecami innych udajac „bohaterow” a w rzeczywistosci jestescie TCHORZAMI ,czesto prowokatorami i zdrajcami lub tymi,za ktorymi stoi sila tych co chca rzadzic Polska/Polakami i calym swiatem .
  To wcale nie sa nimi ci o ktorych piszecie !
  Swiatem rzadzic chca KARIEROWICZE i BOGACZE pelni PYCHY i zawisci ,sa tacy w kazdym narodzie !!!

  To,ze Zydzi sa na czele wszelkich karier u wladzy to nie nowosc,oni na to pracuja od urodzenia takim lub innym sprytem,takze wiedza czerpana z nauk zyciowych i niewola ciebie,ty zas tylko „pyszczysz” chocby w oparciu o slowo mowione czy pisane ale nie o czyn przynoszacy SKUTKI i ZWYCIESTWO .
  Oni juz to piec tysiecy lat czynia dominacje nad innymi nie-zydami i jakos nikt im w tym nie tylko nie przeszkodzil ale w du,e im lezie zawsze i wszedzie,korzystasz z tego co ci faryzejsko serwuja i omamiaja !!!
  PO CO DO NICH PO WSZYSTKO LECICIE a potem pyszczy kazdy z Was na swa nute ???
  „Omijaj zyda i nie bedzie ci bida .”
  A jezeli juz cie bieda dopadnie ,to wiedz ,ze i zyd przepadnie,bo sam na siebie bat kreci !

  POLKO i POLAKU BADZ UCZCIWYM CZLOWIEKIEM ZYJACYM W PRAWDZIE i SZACUNKU DO TYCH CO TEZ SA UCZCIWYMI LUDZMI !!!

  Zas tych co ida DROGA KLAMSTWA i FARYZEJSTWA scigaj od siebie ,unikaj ich .
  BUDUJ LOS Z PODOBNYMI do Ciebie MADRYMI POLAKAMI ,a takich jest wiecej niz lotrow i faryzeuszy .
  RAZEM TYLKO MOZEMY ZWYCIEZYC KAZDE ZLO , w tym i zle zydostwo ,czy pazernych szwabow !
  Polskiej niedzieli Zycze !

  Polubienie

 10. Polak stary

  Jeszcze tylko do „zydozercow” :
  Slusznie to wykladasz i informujesz ale jakie inne masz w tym dokonania ty inny idacy „z prawda na ustach czy pismie” ???
  Zrobiels cos skutecznego ,by Zyd i Niemiec nie panoszyl sie w Polsce za twojego zycia ???
  Czynmy wszyscy to co przynosi dla nas faktyczna WOLNOSC i SUWERENNOSC,WOLNOSC POLSKI i POLAKOW.
  Czyncie to WY MLODZI i PELNI WSZELKICH SIL .
  Sa tu tacy na portalu ?
  Ja juz za stary Polak i nie taki „stary a glupi” jak ktos wyzej przy ktoryms temacie „wyzyl sie na mnie” a nie na zydzie,chyba to byl „bohater w kominiarce” najemny antyterrorysta.
  Za mojej sluzby kominiarek nie ubieralismy bylismy Wojskiem Polskim zwanym LUDOWYM i nie najemnym a z poboru.
  Polska jeszcze wtedy i to co w niej nalezala do POLAKOW choc byla pod butem bolszewickim .

  Polubienie

 11. nana

  ciekawie piszesz, ale tylko w części się z Tobą zgadzam. Już wyjaśniam, gdzie.

  ” Zjudaizowane neokonserwatywne, liberalne i neoliberalne elity polityczne, gospodarcze społeczne i dziennikarskie, wrogie chrześcijaństwu”

  – oni mogą mieć tylko tyle władzy, ile władzy im ludzie dadzą. Jeżeli ludzie są bierni, to znaczy, że im to pasuje, bo gdyby ludziom to nie pasowało, to by się buntowali. Tak było od zawsze i tak jest również teraz. Wiec oni istnieją nie dlatego, że są silni, ale dlatego, że ludzie są słabi.

  ” zniszczenia lub przejęcia za bezcen polskiego przemysłu”

  – również to odbyło się za przyzwoleniem i z udziałem bardzo czynnym Polaków. Każdy Polak patrzył tylko na osiągnięcie korzyści własnych za nic mając Rodaka. Na wyścigi podlizywali się Polacy mówiąc a to po angielsku, a to po francusku czy niemiecku u nas w kraju, do kolonizatorów. Na własne oczy widziałam i słyszałam. I to nawet ludzie wykształceni!

  ” największej w dziejach Polski emigracji za chlebem 3-4 milionów Polaków”

  – zgadza się, ale Polacy tak chcą. Znam przypadek „młodego rolnika”, który miał jakiś tam niewielki, pozarolniczy biznes, ale mu nie szło. No to zostawił emerytowanym (czyli na utrzymaniu państwa polskiego) rodzicom przejętą od nich gospodarkę (jakieś 25ha) i pojechał do Wielkiej Brytfannii zarabiać, bo mu kasy trzeba. A dopłaty w Polsce idą na jego konto, czyli znowu wszyscy Polacy się na to zrzucają. Tak to chciwość i umiłowanie bożka mamona czyni z naszego kraju pustynię zasiedloną przez starców.

  ” drastycznego spadku dzietności”

  – no, tu już winni są panowie. Gdyby wykazali się nieco większą ikrą, to kobiety miałyby zapewniony byt, a tym samym także ich dzieci. Ja nie wiem, czy są u nas jeszcze mężczyźni. Na przykład 1abezmetki, którego uważałam za chłopa na schwał, w którymś tam momencie na neon24 zaczął parchy przepraszać za to, ze żyje. Stary mi pokazał, bo na słowo to mu wierzyć nie chciałam. Każdy tzw. mężczyzna jest bojaźliwy, strachliwy i spolegliwy. No, Panowie! przecież kobiety nie będą za Was i dla Was walczyć, bo jest to Wasze zadanie kraj uporządkować. Ceną za to będzie do zapłacenia, ale jak wiemy nie ma nic za darmo, nawet upodlenia, a nawet szczególnie upodlenia.

  ” zdecydowanego poparcia w referendum wejścia do Unii Europejskiej przez wyżej wymienione elity,
  popierania wysyłania polskich żołnierzy do udziału w walkach i okupacji m.in. do Afganistanu, Iraku, w interesie USA i Izraela;
  poparcia dla niedemokratycznych oligarcho-banderowskich władz na Ukrainie”

  – te decyzje były i są podejmowane nie przez Polaków, więc na konto Polaków nie można ich zaliczyć. Co najwyżej bierność i głupotę. Weźmy na przykład takiego Maciorowicza – on grozi każdemu niesłychanymi represjami za to, że ktoś myśli nie po jego linii i jednocześnie argumentuje konieczność takiego postępowania „stalinowskimi represjami”!!! Ludzie, czy nie widzicie, że „stalinowskie represje” to tylko domniemanie a represje faktyczne to działalność ipeenu i Macierewicza????

  ” Dlaczego jest tak znaczący udział Episkopatu Polskiego Kościoła Katolickiego we współodpowiedzialności za obecny stan Polski”

  – to nie jest udział znaczący, lecz całkowita odpowiedzialność za rozwalenie kraju spoczywa na kościele katolickim. To on miał dojścia i wejścia na całym świece, to on zarządza światowymi finansami przy pomocy „braci starszych w wierze”, czy też może ci „bracia starsi” mają jako doraźny taran właśnie kościół katolicki na usługach.

  ” Papież Benedykt XVI nazwał Kościół Rzymski „tonącą łodzią”, podkreślił, że „Chrystus cierpi,”

  – to jest totalna bzdura, ponieważ Chrystus „nie cierpi”. Jezus to była Inkarnacja, stworzona przez Boga w celu przeprowadzenia ludzi przez kolejny etap ich ewolucyjnego rozwoju. Bajki wymyślane przez ludzi nie mają nic wspólnego z prawdą. Jezus przyszedł na Ziemię w takiej postaci, ponieważ taka była Jego rola do spełnienia. To, co z Jego przesłania zrobili ludzie to zupełnie inna historia. A kościół rzymski był od początku „tonącą łodzią” ponieważ oparty był i jest na fałszu.

  ” kraju mamy około: 10 000 parafii, 30 000 duchownych i 10 000 kleryków.”

  – i jest to jak widać wystarczająca liczba katolickich urzędników by kraj taki jak Polska utrzymać w ciemnocie i niewiedzy.

  ” Dla porównania, w PRL-u aparat partyjny PZPR był na poziomie 17 000 etatów.”

  – no właśnie, czyli widzimy, że obecne partyjki z tego wnioski dla siebie wyciągnęły i się tych liczb trzymają nie rozrastając się nadmiernie. Ale jest to także i znak dla ludzi dobrej woli, dla POLAKÓW, ze jest możliwe racjonalne i sprawiedliwe zarządzanie naszym krajem przy pomocy 17 000 PATRIOTÓW.

  ” Te zniszczenia były więcej niż dwukrotnie większe, niż w jakimkolwiek innym kraju w Europie i cofnęły nas w rozwoju bardzo znacznie wobec Zachodu,”

  – aż tak bardzo to nas wojna nie cofnęła, ponieważ przed wojną były miliony bezrobotnych, analfabetów i nędzarzy zamieszkujących sutereny i strychy nieogrzewane. To nasz Duch Narodowy się przebudził i zjednoczył ludzi tak, ze możliwa była współpraca i odbudowa kraju.
  Tu należy zaznaczyć, że Armia Czerwona nie mogła nic zabierać z Polski, ponieważ ani Polski wówczas nie było, ani tym bardziej nie było nic, co mogła by Armia Czerwona zabrać. Niemcy zdemontowali co się dało w Generalnej Guberni, a reszta kraju była albo wówczas od stuleci pod niemiecką okupacją, albo zdewastowana wojna totalnie. To, co Zwycięska Armia Czerwona brała, to były naturalne wojenne łupy i zadośćuczynienie za zniszczenie Związku Radzieckiego. Maszyny i sprzęt wywożono z niegdysiejszych terenów niemieckich, a nie polskich. I prawo do tego miał Związek Radziecki w ramach wojennych odszkodowań. To Polacy powinni wreszcie zapamiętać i zrozumieć, i nie opowiadać bzdur podsuwanych nam przez cwanych Niemców.
  Niemcy w Związku Radzieckim zrabowali o wiele więcej i wymordowali tam dziesiątki milionów ludzi. Polacy powinni przestać być idiotami i zacząć myśleć logicznie.

  ” Trybunału Norymberskiego”

  – to było przedstawienie dla gawiedzi, bo ani nie dokonała się tam żadna sprawiedliwość, ani tym bardziej nie zmuszono Niemców do naprawienia szkód przez nich spowodowanych. Ot, po prostu Stalin się na ten cyrk zgodził, bo mógł widać coś za to ugrać. Zwykła dyplomacja, nic poza tym.

  ” O ile w czasie Komunizmu Wojennego do 1956 r.,żydzi wymordowali od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy obywateli polskich,”

  – tak mówią różne maciorewicze, ale rozumny człowiek powinien się nad tym głębiej zastanowić. Jaką bowiem mieliśmy faktycznie sytuację po wojnie? Otóż, było tak, że nic nie było wiadomo. Ludzie związani z PKWN mieli jasną linię postępowania, wypracowaną i opracowaną dużo wcześniej, a więc i środki na jej realizację. A Naród? A Naród to była zbieranina patriotów, złodziei, malwersantów, dywersantów, kolaborantów, oszustów i ludzi totalnie zdemoralizowanych przez lata okupacji. Do tego dochodziły miliony sierot wojennych, ludzie chorzy psychicznie, niestabilni psychicznie, kaleki i zdeprawowani młodociani, których należało resocjalizować. Było to zadanie dla tytana, ale Polacy sobie poradzili. By to osiągnąć, musiały być „czystki”, bo ludzie albo ukrywali swoją kolaboracyjną przeszłość, albo dokonywali aktu zemsty osobistej, albo zagubieni łapali w ręce co się dało nie zważając na nic byle tylko przeżyć… To sobie wręcz trudno jest wyobrazić, jaka zbieranina charakterów, życiorysów i dążeń była do uporządkowania. Jednak dzięki temu, że linia PKWN i Rządu Jedności Narodowej była jasna, można było stopniowo całą sytuację opanować. To było naturalnie nie na rękę dywersantom (zasilanym i finansowanym via caritas!) i samozwańczemu rządowi londyńskiemu, a także jakiejś tam ilości osób, chcących się urządzić bez względu na konsekwencje dla Narodu.
  Czyli sprawa nie była prosta, ale się udało. I to właśnie spowodowało „żelazną kurtynę”, bo przedostać się mogło na zachód, iż Słowianie okaleczeni wojną są w stanie dźwignąć zrujnowany kraj. Czyli bajka o ułomności Słowian względem „rasy panów” musiała by upaść. No więc czym wówczas zachód karmił by swoich durniów???
  Więc to, co się po wojnie działo nie było aktem złej woli ze strony Rządu Jedności Narodowej i „partii komunistycznych”, lecz było wynikiem wrogiej działalności zachodu wobec państw związanych sojuszem militarnym i gospodarczym ze Związkiem Radzieckim. Gdyby zachód nie wspierał i nie finansował V kolumn po wojnie, odbudowa przebiegła by szybciej i byłoby mniej ofiar „czystek”, czyli dostosowywania się społeczeństwo do życia w pokoju i wolności. Tak, WOLNOŚCI!

  ” Po przełomie 1989 r. wrócili do władzy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego,”

  – otóż nie byli to żadni potomkowie „komunizmu wojennego” a przeciwnie: do władzy doszli ci, którym nie udało się Polski powojennej zdestabilizować i przejąć pod władanie, czyli zachód skolonizował Polskę tak, jak chciał to zrobić tuż po wojnie.

  ” zainstalowanego w Polsce przez żydowskie NKWD w latach 1944-1956, w tym tzw. „resortowe dzieci”,

  – nie jest to prawdą, ponieważ nie ma u nas w rządzie ani potomków Gomułki, ani Gierka, ani Kani, ani Jaruzelskiego itd. itd. Więc żadne „resortowe dzieci” nie mają w Polsce władzy.
  Co do NKWD, to nie wiemy na ten temat nic oprócz tego, czym straszy nas zachód. Trzeba to mieć na uwadze. Jeżeli bowiem Stalin przy pomocy NKWD usuwał „żydów” i wpływy zachodu w Polsce powojennej, to przecież nie powinno nas dziwić, że NKWD jest dlatego tak piętnowane. Przecież nie z powodu krzywdzenia Polaków! Nad Polakami to obecny rząd przecież nie płacze!

  ” Od tego czasu prawie każda uroczystość, na każdym szczeblu, poprzedzona jest Mszą w Kościele,”

  – nie chodzi przecież o żadne „zbliżenie się do Boga” ale jest to jedynie akt posłuszeństwa wobec kościoła katolickiego. Nie ma takiego resortu w Polsce, w którym nie byłoby kapelana, czyli kontrola jest doraźna i oczywista.

  ” partie pookragłostołowe,”

  – a co my wiemy na temat tego „okrągłego stołu”? Od czasu do czasu ktoś wyskoczy z jakąś rewelacją i tyle. Ale co tak naprawdę się tam zdarzyło? Na logikę biorąc, zdecydowano oddać całość Polski łącznie z Polakami pod zasięg wpływów zachodu ale na warunkach „wynegocjowanych” przez Generała Jaruzelskiego, czyli bez rozlewu krwi. Można się zastanowić, jaki argument miał Generał Jaruzelski, ale będą to też tylko spekulacje. Faktem jest, że ZSRR był bardzo niestabilny i oprócz wojny niewiele mógł zrobić. Ponoć Generała Jaruzelskiego namawiał Bush senior usilnie, by Generał zgodził się kandydować na prezydenta. Są filmy dokumentalne – czy wiarygodne? Jak więc jest teraz u nas frakcja polityczna, że odżegnuje Generała Jaruzelskiego od czci i wiary?

  ” W PRL-u do kościoła regularnie chodziło zdecydowanie więcej ludzi.”

  – no oczywiście, ponieważ kościół katolicki nie miał politycznych wpływów i ludzie mogli wiarę praktykować dobrowolnie. Inna rzecz, czy kościół katolicki w ogóle nadaje się do praktykowania jakiejkolwiek wiary, ale po wojnie ludzie musieli jakoś dojść do równowagi i każda droga była dobra, nawet ta przez kruchtę.
  Faktem jest, że żadna religia nie przybliży żadnemu człowiekowi Boga, jeżeli człowiek sam, z własnej, nieprzymuszonej woli, nie będzie szukać z Bogiem więzi. Wiara może być wyłącznie na bazie dobrowolności – jako że Bóg dał ludziom wolną wolę. Natomiast spędy katolickie, organizowane przy pomocy gróźb i histerycznych nawoływań już straciły wpływ na ludzi.
  Wierzyć można i należy w Boga. Chodzenie do kościoła nie ma z tym nic wspólnego.

  Niech Duch zstąpi i zjednoczy nasz Naród.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  Polubione przez 1 osoba

  • kempes

   pisze pani bzdury. zyda trzeba sie pozbyc z polski i tyle. pomijajac juz wszelkie semityzmy itd. to… JEST NIESPRAWIEDLIWE BY JEDEN MIAL 2 CZY 3 OJCZYZNY – A DRUGI WCALE!!!ZYD sam przyznaje – ze jego ojczyzna jest izrael. izrael zas lezy nad jordanem . NO TO CZEGO TU CHCE? KOLEJNA SPRAWA – WAZNA. pisze pani dzietnosc i to ze winni sa panowie. ja znowu pani wleze do ogrodka i to znow porzadnie – niestety. otoz.. uznanie mnie np. za nieudacznika pani nie pomoze.(a kobiety – tak robia i argumentuja zazwyczaj) dlaczego. ? bo np. panowie szabelski ,czy frywolny – czy jak ich tam zwał – ktorzy nic nie robia tylko zyja z podrywu was panie …ZGODNIE STWIERDZAJA ZE..KOBIETY MAJA COS Z GŁOWA. wystarczy poczytac ich bloga. duuuzo jest lektury. pisza ze ucza trikow i sztuczek. (acha – czyli nie da sie pogadac normalnie a potrzebne sa sztuczki jakies tam..)poza tym.z dzisiejszymi kobietami ciezko sie gada. mam tu na mysli powazne tematy. takie jak rodzina i małzenstwo. niestety. pan szabelski pisze ze..WY KOBIETY – KIERUJECIE SIE EMOCJAMI. EMOCJAMI!!i cała sztuka to wywołac was emocje. wyciagam kiełbaske piesek sie turla a serdelek szczeka. to SA PRAKTYCY.. PRAKTYCY!!i co pani mysli . ze ja np. zaryzykuje wszystko a myszka moze zmienic emocje?? dzisiejsze kobiety nie nadaja sie na trudne czasy jako partnerki. nie wiedza kim chca byc. czy madonna – piosenkarka czy jakas swieta koscielna.moim zreszta zdaniem to … MYLA TE ROLE I TO OBIE. i TO WASZA KOBIECA NATURA JEST TEMU WINNA. takie czasy. pomijajac ekonomie dlatego wlasnie polacy i biali nie maja dzieci. ale.. u araba czy czarnego z afryki – bo jest egzotyczny – to.. brak willi jakos nie przeszkadza.wiec takie teksty sobie pani raczy darowac. temu ze polska tak stoi winne jest chrzescijanstwo tez. straszenie pieklami i opowiadane bzdury. dzis znowu bylo w tv. jak to ten pan bóg polakow kocha. jaki un milosierny. nie osmieszalby sie juz- gyby nawet istniał ten bóg.. widzac owoze tego ustroju i swego jakoby kosciola w polsce. nam te brednie nie sa juz potrzebne. kler jak pisał pan kosiur niebem nie dysponuje. no popatrzta wy sie. ale kase za usługe to w gotowce prawda. ? a wynocha z polski. razem z „milosierdziem”. co to mezczyzn jeszcze wasza natura jest winna i tyle. kobieca i tyle. facet to u was musi miec wszystko. a taka jedna z druga – zalozy jakas kiecke i juz ma sie za nie wiadomo co. potrzebny jest program nowego słowianskiego wychowania kobiet. ratujacy je z bredni zamieszczanych najpierw w brawach a potem w tinach. to je nauczyloby kim powinny byc. a co do kosciola – to wszak ma to na co zapracował. to czego chce. sa zdjecia w ksiazce – kiszczak mowi. ta ksiazka to bestseller. nie ze wzgledu na kiszczaka – ALE TE FOTOSY. to czego teraz skamle ? zle mu za prl- u było. ??inna sprawa. pisze pani – „polacy tak chca” . droga pani . ONI SAMI NIE WIEDZA CZEGO CHCA. bo chciec czegos w ogole to moze osoba SWIADOMA. a nie ZMANIPULOWANA. a zreszta… a co nas w tej chwili obchodzi czego oni chca? polakom potrzeba zmienic medialnie i koscielnie wgrywany program i tyle. by ratowac polske europe a nawet ziemie .(wiadomo zaczynamy od swojego podworka ). takiej polityki po prostu polska potrzebuje w tej chwili. a dopiero potem jak narod nauczy sie rozumu – bedzie mozna ustalic – czego chce. potrzeba nam zmiany opcji i madrych ludzi przy władzy. mezow stanu. W OGOLE TO – WIELE TRZEBA ZMIENIC. W POLSCE. moim zas zdaniem jesli trzeba to nawet – prawie wszystko.

   Polubienie

   • kempes

    acha i pani pisze ze kosciol nie mial wtedy władzy. alez… DANA STRUKTURE WLASNIE MOZNA SPRAWDZIC – KIEDY WLADZE – MA!!!MA!!!bo wtedy własnie widac do czego dazy i co ludzie maja z tego. a nie kiedy o wladze zebrze . a kosciol pokazał jak korzysta z tej władzy i.. co z nia robi.

    Polubienie

   • nana

    kempes
    3 Kwiecień 2016 o 17:43

    cóż, panie kempes, cham z pana. To tak na wstępie, bo zaraz odniosę się do reszty.
    Czy ja piszę bzdury, tego pan wiedzieć nie może, bo nie ma pan ku temu odpowiedniego potencjału. Więc jeśli już wyjaśniliśmy sobie podstawową sprawę, można iść dalej.

    Nie wiadomo, w jakich kategoriach pan myśli, ale biorąc rzecz dosłownie to nie ma żydów ani mahometan, katolików ani buddystów. Każdy rodzi się nagim człowiekiem i dopiero jest przez środowisko przypisywany do pewnych reguł – w tym przypadku religijnych.
    Ale po odrzuceniu tego sztucznego przyporządkowania jesteśmy takimi samymi ludźmi, czy to się komuś podoba, czy nie.
    Jeżeli tak panu zależy na pozbyciu się żydów z Polski, to dlaczego jeszcze oni tutaj są? No?!?
    Czy żydzi mają 3 ojczyzny? sądzę, że oni właściwie cały świat uważają za swój. No i co z tego? Jeżeli pan ze swojej strony też uważałby świat za własny, to przecież nic by się nie stało innego niż po takim podejściu żydów do świata. To pana psychika, pana świadomość każe panu stanąć przed żydami na baczność, bo oni mają ponoć 3 ojczyzny czy co tam jeszcze. Czyli jeżeli się pan im podporządkowuje, to czy jest to wina żydów? Niechże pan nie będzie śmieszny!

    Jeżeli mężczyźni twierdzą, że kobiety mają coś z głową, to kobiety twierdzą, że mężczyźni to kapciarze. Co na blogach piszą nie jest miarodajne dla niczego i nikogo.
    Jeżeli komuś potrzebne sztuczki i triki, to raczej panowie powinni stanąć na wysokości zadania by problem opanować. Nie wiem, czy z kobietami ciężko się gada, bo ze mną gada się lekko pod warunkiem, że ma się coś do powiedzenia. Ale ja jestem poza konkurencją, bo rocznik poważny i związany.

    Oczywiście, że kobiety kierują się emocjami! W przeciwnym razie nie byłyby w stanie wychować dzieci. Dziecko kosztuje wiele cierpliwości i pracy, więc tylko irracjonalna miłość i entuzjazm pozwalają matkom opiekować się potomstwem dzień i noc.
    Natomiast panowie powinni być racjonalni, bo wówczas strona emocjonalna jest uzupełniana tą racjonalną, czyli jak to mówią „bilans wychodzi na zero”.

    Nie wiem, po co i o co do mnie te pretensje o Arabów i „czarnych z Afryki”. Według mojego rozeznania prawdziwy mężczyzna nie ma problemu ze znalezieniem partnerki. Co do kobiet, to nie ma pan żadnej o nas wiedzy, a tylko jakieś głupawe wyobrażenia i stąd pana problemy.

    Faktycznie, teraz kobietom jest trudno, ponieważ odebrano im ich godność i zredukowano je do ciała użytkowego dla pana płacącego.
    Czy przyszło już panu do głowy, że nie byłoby ani jednej prostytutki na świecie, gdyby mężczyźni nie chodzili do burdeli???

    Oczywiście, wiele trzeba zmienić. Ale każdy zdrowy na umyśle człowiek zmienia siebie, a nie otoczenie. Na siebie człowiek ma całkowity i naturalny wpływ. Na otoczenie nie ma żadnego i stosując przemoc robi więcej szkody niż pożytku.

    Niechże pan się zastanowi, jakim mężczyzną chce pan być naprawdę, a właściwa kobieta zjawi się sama.

    Nigdzie nie napisałam, że kościół nie ma władzy. W Polsce Ludowej też miał, ale nie mógł mieszać w polityce, przynajmniej jawnie.

    Co do Ducha Świętego, to na tym polega właśnie katolicki trik, że wszelkie świętości podawane są w takiej formie, iż ludzie je odrzucają. I co robią odrzuciwszy to święte i prawdziwe? No, co robią? A no, zwracają się przeciw nieprawdziwemu i plugawemu. Czyżby nie było tego widać dziś?

    W całym swoim wywodzie posługuje się pan katolickimi kryteriami przypisując mi swoje własne wymysły.
    Powinien pan nieco popracować nad tym, żeby umieć oddzielić to, co się panu zdaje od tego, co jest.

    Był i jest Duch Święty. Był i jest Bóg Wszechmogący. I był Jego Syn Jezus, by przeprowadzić ludzkość tak, by weszła ona na wyższy stopień rozwoju.
    Temu sprzeciwia się kościół katolicki, blokując ludziom dostęp do prawdziwej wiedzy. A także manipulując energią, jaką każdy z nas w praktyce jest i nastrajając ją tak, by była „katolicka” a nie boska, jak tego chciał Stwórca.

    Bluźnienie przeciw Bogu nic Polakom nie da.
    Odwrócenie się od fałszu kościoła katolickiego i zwrócenie się ku Bogu Wszechmogącemu rozwiąże problemy od razu i skutecznie. Bez względu na to, ile „żydów” jest w Polsce.
    Życie to w praktyce proste równanie:
    świadomość Polaków + działanie z tego wynikające = sytuacja obecna.
    Znając sytuację obecną można podstawiając odpowiednie wartości x i y jako świadomość i działanie można dojść do podstaw problemów.

    Kobiety z reguły chcą rodzić dzieci, gdy mają do czynienia z mężczyznami. Niezdefiniowane ciapy, łajzy i jojczaki nie są kandydatami na partnerów, a co dopiero na mężów i ojców.
    Mężczyzna wie, że dzięki kobiecie może przekazać swoje geny i tym samym żyje w potomstwie po swojej śmierci.
    Memłasy, łajzy i ciamasy zorientowane materialnie nie dają kobietom poczucia bezpieczeństwa i dlatego nie widzą one w nich kandydatów na ojców ich dzieci.
    I mnie proszę o to nie winić.
    Kiedyś „we dwóch ze szwagrem” załatwiali mężczyźni problemy od ręki, z jakimi dziś rozbudowane sądy i policja sobie nie radzą. Cóż, nie mój problem.
    Każdy pan, który poczuł się urażony, powinien się nad sobą poważnie zastanowić. Nie było bowiem moim zamiarem kogokolwiek urazić i jeżeli ktoś się z czymś tam utożsamia, to proszę, ale na własny rachunek.

    Polubienie

  • kempes

   a ducha swietego tez juz nam nie potrzeba. juz byl taki jeden i wzywał by odnowił. jeszcze 30 lat takich rzadow i nie wiadomo czy cos z polski zostanie . po takiej odnowie. z zaslugami prlu – sie z pania zgadzam . ze stosunkiem do armii czerwonej tez. ale nie z ta dzietnoscia i nie z tym duchem.. pisze to by podsumowac. bo nam juz w polsce pasterzy nie potrzeba . ducha i pasterzy takich czy innych – zapraszamy nad jordan. wszak.. tam byla rozgrywana biblia. dac ukochanym pasterzom – owce i kozy i niech pasa do woli. i.. w koncu naprawde a nie tylko z literatury poznaja -CO TO JEST PRACA PASTERZA. ? wtedy moze zrobia nawet cos pozytecznego. wiele co pani pisze uwazam za sluszne . natomiast dzietnosc i przyczyne za bzdury.

   Polubienie

   • kempes

    to pani nic nie rozumie. ja tez mam duzy potencjał. baaaardzo duzy. nie docenia mnie pani. a za chama dziekuje . NAPRAWDE. bo kobiety zawsze wszak prawie leca na chamów. pani pisze ze gdyby mezczyzni nie szli do burdeli – nie było by prostytucji. a ja napisze .. i vice versa . gdyby zony – rozumiały mezow – to i prostytutek nie byloby prawie potrzeba. te triki wszak biora z obserwacji natury kobiecej. a co do boga. czy on jest czy nie jest to nas nie obchodzi. zyciem ,krajem ,swietem ,małzenstwem itd.. MUSZA RZADZIC – JASNE REGUŁY. zrozumiałe i sprawdzane dla kazdego. i musza byc skuteczne. a nie widzimisie jakiegos boga i jego humorek. jak ma ochote to spełni – a jak nie to nie. poza tym bog prawdziwy czy nieprawdziwy.. to i tak polak zaraz ma na mysli kosciol. i katolickiego czy zydowskiego boga. a poniewaz ten bog – ma małe rezultaty w budowaniu szczescia i silnej polski – to musi byc wyeliminowany. jedna idee trzeba zastapic inna idea. w kazdym razie duch znad jordanu musi byc z polski usuniety. bo inaczej .. bedzie to co bedzie . kult maryjow i wojtyłow ,wszelkich klesk a przede wszystkim kult lichwiarzy i ich idoli. uwazam ze… ONI JUZ DOSC MIELI CZASU TUTAJ. a ich owoce sa wprost tragiczne. nie potrzeba polakom replaya . w kazdym razie… w nowej polsce trzeba za wszelka cene przechwycic edukacje. to podstawa. potem media. wtedy bedzie mozna ukształtowac nowego czlowieka. nie potrzebujacego juz w ogole – 3 abrahamowych religii . i nie zyjacego juz fanatyzmami jak w islamie i sadyzmami ,lub przeciwnie – krzyzami i cierpieniami i masochizmami. tylko zdrowym rozsadkiem.

    Polubienie

 12. Przeorat pw. św. Piusa X, kościół pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny, W-wa, Radość, ul.Garncarska 32 – to tu zbierają się katolicy nieuznający ustaleń SVII – (poniżej zdjęcie wnętrza)

  A teraz proszę uważnie oglądać – to wnętrze tego samego kościoła (film autorstwa mojego kolegi)

  Polubienie

  • Crucesignatus

   Pisałem juz że bractwo św Piusa X uznaje zwierzchnictwo posoborowej sekty ale odrzuca rzekomo uchwały II SV co jest herezją bo jeżeli uznają modernistów za hierarchię KK(co jest oczywiście nieprawdą) muszą się jej bezwarunkowo podporządkować. FSSPX to żydowski koń trojański w ruchu tradycji katolickiej mający za zadanie skanalizowania jej Tą samą metodą Żydzi rozbijają środowiska narodowe. Bardzo ciekawy artykuł na temat bractwa św Piusa X – wpisać w google:
   „Kilka faktów o FSSPX – Bractwie św. Piusa X”
   re: przemex
   Uchwały II SV były sprzeczne z całą poprzednim nauczaniem KK jeżeli papież hierarchia łamie tradycję automatycznie zaciąga na siebie ekskomunikę i traci urząd. Proszę przeczytać treść papieskiej przysięgi koronacyjnej – wpisać w wyszukiwarkę tematy:
   „POSOBOROWI PAPIEŻE PAPIESKA PRZYSIĘGA KORONACYJNA”
   „Przysięga antymodernistyczna”

   Polubienie

   • Jesteś śmieszny, a cóż to jest to „całe poprzednie nauczanie kościoła”? Ten zbiór śmiesznych i urągających ludzkiej inteligencji dogmatów i doktryn w dodatku ustalanych bez pytania się o zdanie kogokolwiek i bez podania jakichkolwiek dowodów na ich słuszność? To „całe poprzednie nauczanie kościoła” nie ustalono w jednym momencie a na przestrzeni setek lat, na dziesiątkach soborów czy synodów, itp., często w okolicznościach, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnych. Wiele było różnych soborów i synodów na których podjęto o wiele bardziej szkodliwe decyzje ale jakoś nikt nie robi z tego afery na pół świata. Uczepili się SVII jak rzep psiego ogona i sieją zamęt pozostawiając całą zbrodniczą przeszłość kościoła w spokoju tak jakby tylko dzisiejszy kościół był szkodliwy. I od kiedy to na papieża spada z automatu ekskomunika i traci urząd? To papieże rzucali klątwami gdzie się dało i na kogo dało aż ludziom się to znudziło i przestało działać. Papieże mało kiedy oddawali władze dobrowolnie, przeważnie odbywało się to siłą. Po za tym obecna histeria z kościołem po i przed soborowym przypomina czasy papieży i antypapieży, widać komuś bardzo zależy na powrocie do tamtych czasów, stąd tyle jęków i sporów o postanowienia SVII.

    Polubienie

   • Crucesignatus

    Nie znasz nawet w stopniu podstawowym prawa kościelnego wiary katolickiej a próbujesz ją zwalczyć. Nie twierdzę że wszystkie prawdy od razu poznano ale wszystkie kolejne ściśle są związane z tymi fundamentalnymi które zostały objawione przez Boga nie przeczą sobie. Zmieniała się dyscyplina stosownie do czasów i okoliczności. Sądze po twoim wpisie że nie przeczytałeś przysiegi koronacyjnej więc ją wklejam:
    „Ślubuję:

    Nie zmieniać niczego z przekazanej mi tradycji ani niczego, co było przede mną strzeżone przez mych miłych Bogu poprzedników, ani nie naruszać, ani nie zmieniać, ani nie zezwalać na jakiekolwiek zmiany.

    Przeciwnie: z gorącym umiłowaniem, jako jej uczeń i dziedzic, ze czcią zachować przekazane mi dobro, ze wszystkich moich sił i całą moją mocą.

    Bronić Świętych Kanonów i Dekretów papieskich jako Bożych nakazów otrzymanych z Nieba, ponieważ jestem w pełni świadom, że Ty, którego miejsce zajmuję przy pomocy Łaski Bożej, którego Wikariuszem jestem z Twoją pomocą, poddasz najsurowszemu osądowi przed Twoim Boskim Trybunałem wszystko, co będę głosił.

    Gdybym miał dokonać czegokolwiek przeciwnego [tej przysiędze] albo zezwolić, aby taki czyn mógł być dokonany, Ty nie będziesz miał nade mną litości w straszny dzień Sprawiedliwości Bożej.

    Dlatego bez żadnego wyjątku, nakładamy najsurowszą ekskomunikę na każdego – czy to na Nas samych, czy to na kogokolwiek innego – kto ośmieliłby się powziąć cokolwiek nowego, co stałoby w sprzeczności z tą starożytną ewangeliczną Tradycją i czystością prawowiernej Wiary i religii chrześcijańskiej, albo kto chciałby coś zmienić poprzez swój czynny sprzeciw, lub też zgodziłby się z tymi, którzy podjęliby tak świętokradzkie przedsięwzięcie. (1)”

    tak więc jeżeli papież postanowi coś sprzecznego wobec przekazanej im tradycji(musi jej strzec i przestrzegać) automatycznie podlega ekskomunice i jest to określone w prawie kanonicznym.

    Polubienie

   • Korczma

    Przemex daj spokój szkoda czasu . Widzisz następny kleryk albo zakonnik .

    Polubienie

 13. Korczma

  Składam hołd wszystkim niewinnym ofiarom amerykańskich dronów bandyckiego USRAELA . Spoczywajcie w pokoju . Gdyby to Putin tak mordował to by dopiero szczekaczki agenturalne syjonizmu piały w żydomediach .
  Trump zapowiedział gdyby była taka potrzeba użycie broni jądrowej w Europie .

  Polubienie

 14. nana

  przemex
  3 Kwiecień 2016 o 17:38
  mądrze prawisz! gdy weźmie się pod uwagę całą inkwizycję zwaną świętą – czyli: lamanie kołem, wyłupianie oczu, ćwiartowanie, rozrywanie końmi, wbijanie na pal itd. by w końcu spalić sponiewieranego na stosie przy poklasku obłąkanej publiki – to człowiek powinien dać się zbadać na poczytalność gdy chodzi do katolickiego kościoła. Jak można tortury nazwać „świętymi”? I polowanie na ludzi światłych, szczególnie kobiety, upadlane przez kościelne gremia na wszelkie możliwe sposoby i palone żywcem na stosie!
  Ludziom wmówiono, że wiara w Boga jest jednoznaczna z katolicką religią. Nic podobnego!
  Wiara w Boga jest niezależna od wszelkich wykładni wymyślanych i stosowanych przez ludzi.
  Albo wierzy się w Boga albo nie. I sam Bóg tak zdecydował dając ludziom wolną wolę.

  Polubienie

  • Crucesignatus

   re nana
   czytaj i słuchaj dalej bajeczek które gojom od lat wbija do głowy żydowska propaganda, może jakieś konkretne podasz przykłady. Gdyby nie święta inkwizycja wyprawy krzyżowe przeciwko muzułmanom to Europa by już dawno nie istniała utonęła we krwi rewolucji teraz kiedy zabrakło tych katolickich wojowników widać jakie tego są konsekwencje na naszym kontynencie.

   Polubienie

  • Święta Inkwizycja miała ciekawą konstrukcję prawną. To święte oficjum pełniło funkcję prokuratorską: wskazywało przestępcę i wykazywało jego winę. Wyrok ferował już sąd lub władza świecka (i niechby się, który wychylił i uniewinnił lub dał za niski wyrok) – i Kościół miał tu „czyste rączki” – czyż nie kojarzy się to z żydowskim geszeftem? („W obronie Świętej Inkwizycji” – Roman Konik).

   Polowanie na kobiety – przeważnie zamożne – umożliwiało Kościołowi przejmowanie ich majątków, jeśli były pannami lub wdowami.

   Polubienie

 15. Sen sei

  Ale Wy ludzie wszystko wiecie najlepiej, nie macie żadnych watpliwości, skąd czerpiecie takie wnioski i wiedzę ? Bóg skoro wierzycie tak Wam nakazał , czy może macie w d.. co mógłby chcieć od człowieka dając wolną wolę. Czy człowiek to jego obraz ? Czy tylko niektórzy z ludzi … A co jest Waszym/Naszym dziedzictwem po Polsce sprzed chrześcijaństwa..? Bo niewiele tu wyczytałem a Polska Wielka jest mi ważną sprawą. Jakie macie cele, propozycje działania i metody aby je osiągnąć? Jakieś konkrety? Czy tylko biadolenie o żydostwie, katolach, etc. Pozdrawiam

  Polubienie

  • Żeby podjąć skuteczną terapię chorego organizmu, trzeba najpierw dobrze zdiagnozować chorobę, poznać przyczyny jej powstawania, bo skutki choroby znamy, widzimy. I temu właśnie jest poświęcona publicystyka na stronie WPS. (pPolityczne postulaty programowe istniały na stronie streemo.pl, ale ta strona zniknęła, niebawem zainstalujemy nasz program na nowej stronie).

   Na naszej stronie będzie także i o tym, co było przed chrześcijaństwem, a było wiele i trwało ok. 10 tys. lat, a żydo-chrześcijaństwo rozpanoszyło się na naszych ziemiach na dobre w XV/XVI w.

   Na razie proponuję przeczytać: Ocalić Masyw Ślęży jako wspólne dziedzictwohttp://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/117637,ocalic-masyw-slezy-jako-wspolne-dziedzictwo

   Polubienie

  • nana

   żeby mogła być „Wielka Polska” to muszą być najpierw „wielcy Polacy”, czy przy pomocy kogo chcesz to osiągnąć? Dziedzictwo „sprzed chrześcijaństwa” byłoby dziedzictwem sprzed dwóch tysięcy lat. Wiesz coś na ten temat wiarygodnego? Nic nie ma! wszystko „dokumenty” katolickie albo niemieckie. Do czego więc chcesz nawiązywać? Najpraktyczniej i najbezpieczniej jest zbudować państwo na zasadach uniwersalnych, a te to Dekalog i humanizm oparty na logice.
   Ludzie nie posiadający wiary w Boga to praktycznie zwierzęta. Z tym, że zwierzęta są kierowane bezpośrednio przez Stwórcę, a człowiek, któremu dana jest wolna wola jest gorszy od bestii nie posiadając oparcia w wierze w Boga. I nie ma to nic wspólnego z fanatyzmem i zasadami wymyślonymi pod kątem doraźnych potrzeb przez co cwańszych ludzi.
   Nie chcesz, nie wierz. Jak wystarczy ci wyobraźni, to zrozumiesz dlaczego wiara jest nie tylko pomocna, ale i potrzebna.
   Człowiek sam siebie nie zrobił. Stworzyła go Ewolucja, a Ewolucję stworzył Bóg. I nie jest to tylko moje zdanie, ponieważ ludzie utytułowani, astrofizycy, dochodzą do takiego wniosku po szerokich badaniach. Po prostu człowiek to nic nie znaczący element zdolny do samozniszczenia, ale nie zdolny do stworzenia czegokolwiek. Człowiek może tylko jedną formę martwej materii przekształcić w inną formę martwej materii. Na przykład z margla zrobić cement, z niego zaprawę i zbudować z cegieł dom. Ale zarówno margiel jak i glinę na cegły zrobił Bóg. Człowiek nie dałby rady. Ale jak chcesz, to spróbuj.
   Twoje zgorzknienie wynika z braku wiary, brak ci podstawy. Głową żadnych problemów człowiek nie rozwiąże, ponieważ do tego konieczne jest posiadanie WIEDZY, a tą uzyskuje się np. poprzez medytację, czyli jedną z form modlitwy.
   Bóg nikomu nic nie nakazał. Bóg dał ludziom wolną wolę i stąd problemy. Kiedyś były same anioły, była forma statyczna naszego Uniwersum. Wszystkim kierował Bóg. Ale było przez to „nudno”. Więc Bóg dał ludziom wolną wolę, by mogła mieć miejsce Ewolucja.
   Tak naprawdę to opierasz się wyłącznie na katolickich dogmatach, ponieważ nie znasz nic innego. Taka jest prawda. I gdy te dogmaty odrzucisz, to wydaje ci się, że możesz być „materialistą” albo „ateistą”, ale zarówno „materializm” jak i „ateizm” wymyślił kościół katolicki, ponieważ jest to tylko dla niego bardzo praktyczne. A ty zawsze jesteś po jego wpływem nawet o tym nie wiedząc.
   Uciec można bardzo prosto, wierząc w Boga bezpośrednio. Ale ludzie się boją, nie ma już w nich wiary, jest ślepe posłuszeństwo, wymuszone od wieków, wypalone ogniem w świadomości zbiorowej ludzi.
   Tym niemniej Bóg istnieje, jest dostępny każdemu na jego życzenie. Formą kontaktu z Bogiem jest modlitwa wypływająca z serca. Serce ma tą samą częstotliwość co nasza Ziemia Matka. A Ziemię Matkę stworzył dla ludzi Bóg. Rozpoznawanie Boga przy pomocy mózgu skazane jest na klęskę, ponieważ mózg zrobił Bóg, a więc mózg Boga pojąć nigdy nie będzie mógł. Człowiek może rozumieć jak działa komputer, który wymyślił człowiek. Ale komputer nie będzie nigdy rozumiał, jak działa człowiek, ponieważ komputer nie stworzył człowieka.
   Wcale nie należy w Boga wierzyć ślepo. Można śmiało robić próby, choć nie wolno z Bogiem kupczyć w formie „jak Ty mi to, to ja Ci to”, bo to nie zadziała. Jeżeli chcesz mieć jedzenie, bo jesteś głodny, to proś o jedzenie, a nie o kanapkę z szynką. Jeżeli chcesz mieć pracę, to proś o pracę, ale nie o jakiś konkretny etat, bo to też nie zadziała. Bóg wie, jak człowieka w jego środowisku zintegrować, człowiek tej wiedzy nie posiada. A więc jeżeli się Boga o coś prosi, to należy to wziąć i dopiero sukcesywnie rozumieć, dlaczego tak a nie inaczej się stało. Z jednego wynika drugie, bez pierwszego nie ma drugiego.
   Ślepa wiara to nie wiara, to ślepe posłuszeństwo. Wiara to zaufanie do Boga i otwartość na propozycje Ewolucji. czyli żywy proces uczestniczenia w zyciu.

   Polubienie

 16. nana

  poprawka do
  nana
  3 Kwiecień 2016 o 19:23
  ma być:
  „I co robią odrzuciwszy to święte i prawdziwe? No, co robią? A no, zwracają się KU nieprawdziwemu i plugawemu. Czyżby nie było tego widać dziś?”

  Polubienie

 17. Polecam ciekawe spostrzeżenia:

  Czy Jehowa to Diabeł ? – http://zmianynaziemi.pl/forum/czy-jehowa-diabel

  Polubienie

 18. nana

  Piosenka „To Ziemia” w wykonaniu Stana Borysa – polecam tekst pod rozwagę

  Uśmiechów wiele ma godzina zwykłego dnia,
  Nie zginiesz w tłumie, póki jeszcze umiesz
  Przystanąć, gdy zaśpiewa ptak…
  Przystanąć, gdy zaśpiewa ptak!

  Daleka droga twa, za dalą inna dal,
  Choć nie ma kresu, dobrze wiesz,
  Że droga ta prowadzi gdzieś…
  Że droga ta prowadzi gdzieś!

  Niewyśpiewany jeszcze świat,
  Niezapalone jeszcze światła,
  Co ludzką twarz jak dobry sen rozjaśnią,
  Obłoków zamyślona biel,
  Owoce drzewa, barwy dnia,
  To wszystko dzięki tobie trwa…
  To wszystko w tobie trwa!

  Wśród wielu ludzkich spraw
  Pamiętaj – nie jesteś sam.
  Ptak przelatuje, kwitnie kwiat…
  To ona – to Ziemia…
  Ziemia, ojczyzna ludzi!

  Polubienie

 19. partyzant

  ~Berehynia pisze pod tą notką na neon:

  Przepraszam, że piszę pod Pańską notką w sprawie tylko pozornie nie mającej nic wspólnego z jej tematem.
  Sprawa dotyczy notki nijakiego Ex Admina, tudzież Marxa8888 vel Marxa 007 i moich pod nią komentarzy – w ilości sztuk dwóch, które ów osobnik cichaczem usunął, blokując mi jednocześnie dostęp do komentowania pod jego wpisem.

  Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego i w pewnym sensie rozumiem jego desperację. On jak mało kto jest bardzo wyczulony na punkcie swego ego i zabolało go widocznie, że ktoś raczył obnażyć jego dwu, a nawet trójlicowość.
  Niestety, nie zarchiwizowałam swoich wpisów, ale to nie istotne. Trudno, mam nauczkę, że wdając się w polemikę z tego typu typami ludzkimi należy być ostrożną.
  Pierwszy komentarz odnosił się do zamieszczonego w jego notce zdania o treści:
  „Pojawienie się na SG serii antykatolickich wpisów nie stanowi chyba przypadku” .

  Napisałam w komentarzu, że Przypadki chodzą po Neonie, a ich seria może świadczyć o tym, że to z katolicyzmem jest coś nie tak.
  Wkleiłam na poparcie swojej nieśmiałej tezy cytat, z jego „spowiedzi” która wisi gdzieś tam i która wisiała również w okresie świątecznym, w czasie zadymy na Neonie.
  dot.
  „RELIGIA
  No tak. Jestem katolikiem, bo kiedyś rodzice zanieśli mnie do kościoła a tam ksiądz mnie polał wodą. Podobno święconą. Że czasy były komunistyczne, więc wszystkie dzieci chodziły na religię. Taka była wtedy moda. Ja też chodziłem, choć niewiele z tego pamiętam. Później kolega został ministrantem a że miał najlepsze płyty w klasie to i ja zostałem ministrantem. Cały interes prowadził fajny, wesoły ksiądz, którego nazwisko niestety nie zostało mi w głowie, więc tą część przygody uważam za całkiem przyjemną. Raz na rekolekcje przyjechał zakonnik w brązowym ubranku. Gość wyglądał jak mumia w opakowaniu i wszyscy zaczęli kombinować jak się zerwać z tego wykładu. Na szczęście odczekałem pierwsze pół godziny. Ten czas spędzony w kościele nigdy nie zapomnę tak jak nie zaponę tego człowieka i jego słów. Gdy miałem lat 19 stwierdziłem, że chodzenie na msze stało się dla mnie automatycznym klepaniem formułek i przestałem chodzić. Stwierdziłem też, że opowiadanie człowiekowi w drewnianym pudełku spraw prywatnych mnie nie interesuje, ponieważ nie wierzę żeby on miał prywatny telefon do Boga a skoro on z Nim rozmawia to może i mnie się kiedyś uda. Dalej uważam się za katolika, ale przy słowach „wierzę w kościół powszechny” milczę. Taki jest mój wybór.”

  Napisałam też, że faryzeusze atakują Pana za wpis rocznicowy, ale żaden z nich nie odniósł się do meritum działalności prezydenta Watykanu, który świadomie i z premedytacją wszedł w polityczną koalicję z lucyferiańskim korporacjonizmem i globalizmem. Jakoś tak napisałam.
  Na to wielce szanowny pan ex admin odpowiedział mi w swoim swoistym miłosierny stylu grzecznie-niegrzecznie odsadzając mnie od czci i wiary.
  Próbując przy tym udowodnić, że tylko on jest Polakiem, bo jest katolikiem, znającym na pamięć wszystkie mowy Romana Dmowskiego.
  Ja zaś jestem trollem, żydokomuszym, bo mam taki niewtenczas nick . I wogóle jak śmiałam się odezwać do świętego Marksa ex. No i takie tam wyssanki pojebanki w postaci cytatów o sowieckich żydach.
  Kiedy mu odpowiedziałam naprawdę grzecznie, że jeśli się publicznie obnaża ze swoim miałkim katolicyzmem „zaniesionym i polanym”, a z drugiej strony oburza na teksty o historycznej postaci, firmujacej ten katolicyzm, to niech się nie dziwi, że ktoś może mu to wytknąć.
  Napisałam mu w rownież, że komu jak komu ale mnie zależy na tym, żeby w moim kraju prawo i wszelkie urządzenia były w rękach Polaków , a nie tylko Polaków katolików, przechrztów, przebierańców, sprzedawczyków. Dodałam, że i bez jego apelu znam na pamięc to o czym mówił Dmowski. A także to, że na Kresach mieszkali także Polacy, którzy nie mieli sporych majątków jak jego rodzina, tacy zwyczajni-niezwyczajni Polacy, chodzący czasem do kościoła i słuchając o czym mówi Dmowski. I, że mam nieodparte przeświadczenie, że Dmowski … takiemu zaniesionemu i polanemu wodą nie podały ręki.
  Na koniec napisałam, że …. jego krzyż jest za krótki by zbudować kładkę nad przepaścią. No, to wziął i skasował moje wpisy.
  Ale oczywiście w swoim iście ekshibicjonistycznym stylu pozostawił swoje paszkiewile pod moim adresem. Jak jakiś głupek z zadęciami.
  I co mały miałki, człowieku? Masz satysfakcję?
  No to jak? Przywrócisz moje komentarze oraz 2 komentarze Katany , które też skasowałeś, bo wytknął ci jak krowie na rowie faryzejską obłudę. Czy skasujesz się „czem prędzej” sam, jak zapowiedziałeś o 19:04:29- Ex adminie Marksie? Tym razem na zawsze. By wstydu sobie oszczędzić.
  Czy nadal będziesz wisiał i palił głupa, szukając poklasku u ….
  Jesteś podłym człowiekiem.
  A mój nick i tak jest najpiękniejszy. Bo zrodził się z najpiękniejszego w świecie uczucia. I wara wszystkim od niego. Gryzoniom żerującym na niskich instynktach przede wszystkim.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/130796,udzial-kosciola-w-zazydzaniu-polski#comment_1295194

  Polubione przez 1 osoba

 20. kempes

  panie cruse. itd. nakazami papieskimi to mozna sobie podetrzec tyłek. drogi panie. nawet ten wasz jezus – gdyby przyszedł drugi raz – to powinien potepic te organizacje. w ogole koscioly i religie. kosciół katolicki a i inne bowiem to ..DOKLADNA ODWROTNOSC JEGO NAUK. grupa wiernych utrzymuje bogaczy. oo. a co na to swiety paweł?? on paweł – który tam mówił o pracy. ksieza mowia ten cytacik np. bezrobotnym. ale przeciez kosciół poparł ten ustroj. zaklady sprzedane . to gdzie ci bezrobotni – maja pracowac?? prawda ? poza tym dzis to juz nie wystarczy: ja chce pracowac. pracodawcy zadaja szkoł ,doswiadczenia. poza tym wierni nie znaja historii koscioła . nie wiedzą np. kto była – marozja . nie słyszeli o niej. i zreszta o wielu innych rzeczach. a historia papiezy.? duch swiety wybierał – takich łobuzów.??teraz leci serial wspaniałe stulecie. o sulejmanie I władcy turcji. wielu władcow tureckich miało oprocz bycia sułtanem i inny zawod. tak. sulejman był złotnikem i poeta. inny sułtan był np. ogrodnikiem. zajmował sie kwiatami osobiscie. a nie zył tylko z opowiadania bajek. kosciół zrobił moj panie juz tyle błedów ze – powinien zamknac jape. zbyt wiele błedow zrobił. nie potrzeba nam juz takich kosciołow. tak wiec z tymi nakazami – od boga to daj se pan spokój.

  Polubienie

  • Korczma

   Dobre . Jeszcze teraz nawet po gwałcie nie będzie można wykonac aborcji , cóz stary kawaler , stare dziady w sukienkach , baba co wpiepsza sałatkę na sali sejmowej i ma więcej jadu niz sto zmij – coż stara panna – brak chłopa będą decydować juz na 100 % o kobiecych dupach . Żenada .
   Masz rację – tyle mówią o robocie , a gdzie pracować? jak skurw… wszystko polikwidowali . Może tak jak ja – 25 lat w Reichu – po 13 h od pn do soboty i potem wrócić ze zniszczonym zdrowiem i masę pieniędzy wydawać na lekarzy – hieny i leki . Tem kraj to jedno wielkie zakłamanie , hipokryzja , wiara na pokaż i burdel totalny po 89 roku .

   Polubienie

   • Korczma

    W piątek mój sąsiad młody chłopak wraca z pośredniaka i pytam się go znalazłeś coś . Jego odpowiedz :
    Hu… znalazłem złożyłem podpis i następna wizyta 20 maja . Dali mi ulotkę z propozycją pracy , że jak znam niemiecki to mogę wyjechać , aby opiekować się staruszkami niemieckimi . Mam ten ulotkę mógłbym zrobić screeen i pokazać tylko po jaką cholerę ?

    Polubienie

 21. Tamaar
  30 Marzec 2015 o 17:48 Edytuj

  Bractwo Piusa X powstało jako bunt przeciwko Soborowi II który był zainspirowany przez masonerie ,to Sobór II ubóstwił jeszcze bardziej niż Sobór I Jezusa, twierdząc że Bóg może byc widzialny w postaci człowieka – wprowadził antropomorfizm, poza tym ułagodnił prawa do masonerii i innych zakonów, jak również nadał prawa żydom którzy do tej pory byli narodem wygnanym który zabijał Proroków a na Soborze uzgodniono ,że to starsi bracia w wierze i chrzescijanie im duzo zawdzieczaja i aby nawet w ROZMOWACH PRYWATNYCH ich nie obrażać i nie obwiniać itd itd….

  Co nie zmienia faktu ,że Sobór I tez był inspirowany przez masonerie , a apostoł Paweł – farazeusz był agentem żydowskim który kompletnie zmienił chrzescijanstwo na tzw – Kosciół Pawłowy i wprowadził w swoich naukach ideologie trojcy świętej ,a nawet Jezusa na oczy nie widział ,wiec defakto całe chrzescijanstwo dzisiejsze jest oparte na naukach agenturalno – masońskich.

  a żydzi jak to żydzi chcą mieć kontrole nad każdą ze stron,tak jak uzbrajają dwie strony konfliktu ,żeby sie nawzajem powybijały ,tak finansują i maja piecze nad różnymi odłamami chrzescijanstwa.

  Ps .idąc tym tropem to można stwierdzić,że każdy chrzescijanin nalezacy do jakiegokolwiek koscioła czy to Prawosławnego ,rzymskokatolickiego protestanckiego itd..prowadzi ludzi w sidła masonerii , co nijako jest prawdą ale również ma znamiona paranoi:), chociaz nie zaprzeczam ,że zamiłowanie G.Brauna do instytucji kościelnej -( nie do Boga )troche odstrasza .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s