Fundacja Estera – układ polityczno handlowy (?)

Miriam

Czy to nie dziwne, że nie wiedząc czemu, nagle w jednej chwili, jakby przy jakiejś zmowie, niemal wszystkie media w Polsce wylansowały na „ekspertkę” od spraw Islamu i wojny w Syrii kobietę, która nigdy w Syrii nie była i nie posiada podstawowej teologicznej wiedzy dającej jej prawo do interpretowania nauk Koranu?

Czy to nie zastanawiające, że tylu mądrych polskich profesorów, patriotów i ekspertów nie ma wstępu do mediów, a z „dziewczyny znikąd” do tego mało rozgarniętej, nagle zrobiono ”autorytet” z pierwszych stron gazet?

To intrygujące… I pobudza do snucia różnych “teorii spiskowych”, szczególnie, że Miriam Shaded – bo o niej mowa – swoją “naukową” wiedzę zdobywa między innymi z takich gadzinówek jak: pseudo katolicki portal fronda.pl, czy pro syjonistyczny portal euroislam.pl (którego Zarząd jest mocno powiązany z Gazetą Wyborczą, TVN, i Fundacją Batorego finansowaną przez G. Sorosa).

Co również ciekawe, p. Shaded jako źródło “wiedzy” o islamie poleca Harlequiny typu „Okrucieństwa w majestacie prawa” autorstwa Nonie Darwish. Trzeba odnotować, że ta amerykańska pisarka arabskiego pochodzenia jest założycielką organizacji „Arabs for Israel” – z Gwiazdą Dawida w logo – mającej na celu zjednoczenie Arabów w poparciu dla tworu syjonistycznego. Jakże wiarygodne źródło wiedzy, z jakże “teologicznie naukowej” księgi, nieprawdaż?

Ale cóż się dziwić… Dzisiaj media nawet z gwiazdy porno zrobią kobietę sukcesu i wzór do naśladowania dla małych dziewczynek…

Prezesowa i jej misja

Swoją karierę rozpoczęła od sprzeczności i hipokryzji. Z jednej strony pozuje na wyznawczynię chrześcijańskich wartości i obrończynię kobiet. Z drugiej, bierze udział w tak uprzedmiotowiających godność kobiety imprezach jak „Miss Exotica”.

Swój udział w konkursie – w którym świeciła gołą dupą – uzasadniała „koniecznością” dostania się do mediów, po to, by w przestrzeni publicznej rozpocząć “walkę” o godność kobiet, w tym szczególnie muzułmańskich! Hmmm… Poważnie?? Cóż za poświęcenie… Analogicznie, równie dobrze mogłaby zrobić loda prezesowi TVP, po to, aby dostać się do mediów, żeby móc później publicznie walczyć z prostytucją.

Kiedy wrzuciła do internetu swoje półnagie zdjęcia z podpisem: „nie chcę burki i nie chcę islamu”, jeden z komentatorów na facebooku celnie podsumował jej “działalność” sugerując, żeby wrzuciła zdjęcie swoich warg sromowych z podpisem – nie chcę majtek!

Nie obchodzi mnie, czy ktoś chce nosić majtki, czy nie. Że tak powiem – to nie mój problem! Tym bardziej jednak, nikogo nie powinno obchodzić to, czy ja chcę nosić chustę, czy nie. Bo niby z jakiej racji ktoś ma mi zabraniać zasłaniana mojego ciała, uważając to za bardziej szkodliwe, niż świecenie golizną? Czy ten cały teatrzyk musi się zatem odbywać pod hasłami ”obrony godności kobiet”?

Fałszywe intencje:

a) początki...

Zastanawiające jest to, że Fundacja wylansowana pod przykrywką „ratowania życia chrześcijanom” – po jednorazowym wybryku, nagle zajęła się walką z muzułmanami… Przeprowadzając małe śledztwo już dzisiaj wiem, że to właśnie walka z Islamem była najprawdopodobniej głównym celem tej Fundacji od samego początku jej istnienia.

“Pastor” werbujący chrześcijan w Damaszku, a prywatnie wujek Miriam Shaded (mąż siostry jej ojca) nazywa się Ibrahim Samara. Był on pastorem protestanckim w kościele w Damaszku, ale oficjalnym stanowiskiem Rady Anglikańskiej w Syrii został wykluczony z kościoła, w którym nauczał i nie jest przez nich uznawany. W internecie dostępne jest nagranie z czasów początku konfliktu w Syrii, na którym to zachwala życie chrześcijan mieszkających w muzułmańskim kraju i wolność religijną jaką się cieszą, żyjąc wśród nich. *(link, nr.1.)

Ibrahim Samara ma zakaz opuszczania Syrii. Jego wszystkie dzieci mieszkają w Stanach Zjednoczonych, a jeden z synów nawiązał bliską współpracę z Fundacją Barnabas Found. Inicjatywa została hojnie wsparta przez brytyjskiego milionera żydowskiego pochodzenia Lorda G. Weidenfelda – zagorzałego syjonistę, uczestnika spotkań „Bilderberg group”, blisko związanego z rodziną Rothschildów i przyjaciela H. Kissingera. Weidenfeld był także szefem gabinetu pierwszego prezydenta Izraela, Chaima Weizmanna. Człowiek z taką właśnie przeszłością jest głównym sponsorem Fundacji prowadzonej przez Miriam Shaded.

Lord G. Weidenfeld zmarł w styczniu 2016 r. Na swoje życzenie został pochowany na ziemiach okupowanych przez twór syjonistyczny. Na jego pogrzebie żydowski polityk Isaac Herzog wspominał go jako „zapalonego miłośnika syjonistycznego izraela” i dodał, że od najmłodszych lat, kiedy Weidenfeld był prawą ręką prezydenta Weizmanna, „aż do ostatniego dnia promował on programy na rzecz państwa izrael, nadania mu jego żydowskiego charakteru i działał dla jego bezpieczeństwa i obrony.”

Założyciel Fundacji Estera, Moner Shaded – ojciec Miriam – po przyjeździe do Polski w latach 70., pisze list do Billa Brighta, szefa Campus Crusade for Christ (CCC) zapraszając go, aby rozpoczął swoją posługę w Polsce, przy jego pomocy. W odpowiedzi otwiera on oddział w Warszawie, na czele którego staje, pod polską nazwą „Ruch Nowego życia”. Jedzie również na przeszkolenie do USA, gdzie kończy „kurs teologiczny” i przez 23 lata pracują ze swoją żoną dla CCC. Ostatecznie zakłada bratni kościół o innej nazwie Kościół Dobrego Pasterza.* (link.nr.10) Moner Shaded opowiada również: „Na wzgórzu Golan, w Syrii mój dziadek poznał Chrystusa, jako Pana i Zbawiciela, dzięki służbie Alfreda Freeda wiernego misjonarza ze Stanów Zjednoczonych.” To pokazuje, jak cała rodzina od pokoleń jest mocno związana z protestanckim misjonarstwem made in USA.

b) oszukani chrześcijanie…

Trzeba w tym momencie przytoczyć temat sprowadzonych przez Fundację Estera chrześcijan z Syrii. Jak się okazało znaczna ich część na drugi dzień wróciła do Syrii, składając zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez wspomnianą fundację. Polegało ono na jawnym oszustwie tych ludzi. W Damaszku zaproponowano im wyjazd do Polski na ”darmowe wakacje” w najlepszych warunkach. Miał on się rzekomo odbyć na zaproszenie i koszt zaprzyjaźnionych kościołów i Fundacji Estera. Według składanych obietnic, Syryjczycy mieli odpocząć od wojny i o nic się nie martwić. Wizę Schengen dostali na 3 miesiące.

Według relacji świadków już w Libanie okazało się, że Moner Shaded, który przyjechał ich odebrać, w polskim konsulacie bawiąc się w tłumacza oświadczył, że pochodzą oni z jakiegoś obozu dla uchodźców, co oczywiście było nieprawdą.

Po pierwszym i jedynym dniu pobytu w 5* hotelu w Warszawie, odebrano im paszporty, zapakowano ich do autokaru i wywieziono na komisariat, gdzie mieli złożyć swoje odciski palców. Kiedy zdezorientowani Syryjczycy dopytywali w jakim celu – bo przecież nie są uchodźcami – Shaded stwierdził, że to dla ubezpieczenia zdrowotnego (od kiedy to do ubezpieczenia potrzebny jest odcisk palca?). Okazało się również, że w grupie około 160- ciu osób znajdowało się tylko 10 dzieci od 2-13 lat.

Wyszło więc tutaj jedno z wielu publicznych kłamstw Miriam Shaded. Twierdziła ona bowiem, że robi to dla pokrzywdzonych dzieci z Syrii – według jej relacji, w sprowadzonej grupie było ich ok. 60 proc. Warto też zaznaczyć, że Damaszek – z którego sprowadziła Syryjczyków – był w tamtym okresie jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Syrii. Reasumując, mamy do czynienia z ewidentnym oszustwem i wprowadzeniem ludzi w błąd. Zrobiono z nich uchodźców, którymi nie byli i nie chcieli być. Czyżby stały za tym polityczne rozgrywki i finansowe korzyści (?).

Koniecznym jest też odnotować, że syryjskie rodziny – które odważyły się zaprotestować w Polsce przeciwko spiskowi Fundacji Estera, w który zostały wciągnięte – dostawały pogróżki i obraźliwe wiadomości. Sprawą gróźb karalnych i zniesławienia pod adresem pokrzywdzonych i oszukanych Syryjczyków zajęła się polska prokuratura i Helsińska Fundacja Praw Człowieka. (dowód w załączniku. Nr.1,2/skan)

c) podejrzane powiązania…

Żeby lepiej zrozumieć sens i cel działania Fundacji Estera, wróćmy do organizacji Campus crusade for Christ, z ramienia której działa Moner Shaded w Polsce.

CCC zostało założone w 1951 r. w Los Angeles przez wspomnianego Billa Bright [patrz – podpunkt a)]. Bright założył Campus crusade for Christ z inicjatywy i przy wsparciu Billy Grahama, od którego dostał 1 mln USD na rozpoczęcie działalności.*(link nr.9) Graham jest najbardziej znanym ewangelistą w USA i celebrytą. Mówi się o nim „pastor prezydentów”. Był doradcą od Eisenhowera po Busha; przyjaźnił się również z Obamą i popierał wszystkie interwencje zbrojne USA – od Wietnamu po Irak – zagrzewając Biały Dom do wojen.

Niektóre źródła podają* (link nr.2,3), że jego misja została hojnie wsparta przez członków satanistycznej rodziny Rockefellerów jak i żydowskiego finansistę Bernarda Barucha. To by tłumaczyło, dlaczego protestanccy prezbiterianie zalecają lichwę jako „wyraz umiejętnego bogacenia się”.

Campus Crusade for Christ to imperium wspierane przez rząd Stanów Zjednoczonych, datkiem wysokości prawie 500 mln USD rocznie!. Jest stowarzyszone z Military Ministry, mającym swoje oddziały w głównych bazach wojskowych USA. Deklarowany cel tych grup, to: „Wygrywać, budować i wysyłać w mocy Ducha Świętego, oraz ustanawiać ruchy duchowego rozwoju w społeczności wojskowej na całym świecie ”* (link .nr.4).

MM szerzy w amerykańskim wojsku protestancki fanatyzm. Pastorzy zajmują się praniem mózgów żołnierzom. Powołując się na wyrwane z kontekstu wersety protestanckiej Biblii, sankcjonują mordowanie muzułmanów i napadanie na suwerenne kraje, nazywając przy tym amerykańskich żołnierzy „opłacanymi przez rząd misjonarzami Chrystusa”. Ujawniono nawet, że prywatny kontrahent dostarczał ministerstwu obrony USA lunety celownicze z wygrawerowanymi wersetami biblijnymi.* (link.nr.4)

Podobną retorykę mogli usłyszeć świadkowie niedawno zorganizowanego przez protestantów w Polsce „Marszu poparcia dla Izraela”. Według ich relacji, uczestnicy manifestacji twierdzili, że twór syjonistyczny może mordować Palestyńczyków, bo to muzułmanie. Pomijając kwestie radykalizmu i mordowania tylko ze względu na inne wyznanie, to zapomnieli chyba o tym, że palestyńczycy to również chrześcijanie.

Dyrektor Generalny Military Ministry gen. Bob Dees stwierdził, że „trzeba przedsięwziąć środki przekształcenia narodu poprzez wojsko, które z kolei może oferować najskuteczniejszy sposób wpływania na duchową nadbudowę”. (link.nr.4)

Jest to odzwierciedleniem, wykorzystywania retoryki religijnej, która jest jednym z ważniejszych elementów tajnego planu wojennego Pentagonu, opracowanego w departamencie obrony Rumsfelda za administracji Bush-Cheney. Przeciwstawiono fanatyczny protestancki ”mesjanizm” – fanatycznemu wahabickiemu ”dżihadyzmowi” zwalczając radykalizm (który sami stworzyli!) radykalizmem (który również stworzyli!) .

Niektóre źródła podają, że Campus Crusade for Christ była jedyną organizacją tzw. chrześcijańską, która poparła zbombardowanie Iraku. Kościoły chrześcijańskie zdecydowanie potępiły tę agresję.

Z inicjatywy CCC w 2009 r. w Izraelu zostaje założona organizacja One for Israel, która ma na celu ewangelizowanie Arabów i żydów w jęz. hebrajskim i zjednoczenie ich we wspólnej religii syjonizmu protestanckiego. Ich motta to: „Bo najlepszym sposobem żeby błogosławić Izrael jest zrobić to z Jeshua” i „ Kochamy Izrael – ze względu na Jezusa”. W swojej działalności zajmują się również pomocą humanitarną dla tych, którzy przeżyli holokaust.(link.nr.5)

CCC zajmuje się także „pozyskiwaniem” ludzi – szczególnie nauczycieli akademickich, studentów, biznesmenów, sportowców, wojskowych i innych osób życia publicznego. Przypomina to praktyki masońskie, związane z przyjmowaniem do zakonu wolnomularskiego ludzi tych najbardziej potrzebnych, na wyższych stanowiskach, mogących dać coś w zamian (w internecie można znaleźć wiele informacji na temat przynależności do masonerii Billa Grahama; niektóre źródła (link.nr.6) dodają, że miał on być również członkiem osławionego satanistycznego clubu Bohemian Grove, w którym odbywały się słynne pedofilskie i gejowskie orgie, a do którego należała większość prezydentów USA, których był on duchowym doradcą) .

Syjonistyczny protestantyzm

Artykuł Michała Mazura (link.nr.7.) również rzuca pewne światło na Fundację Estera i jej cele. Autor opisuje – powołując się na między innymi artykuł z Centre for Research on Globalisation (link.nr.8) – jak miliony ewangelickich chrześcijan chcą wywołać III wojnę światową, aby przyspieszyć ponowne przyjście Jezusa – doktryna ta ma zalążek w protestantyzmie amerykańskim i nazywa się Dispensationalism.

Czym to jest? Mazur wyjaśnia. Wyznawcy dyspencjonalizmu, wierzą że:

– Jezus nie przyjdzie ponownie, dopóki Izrael nie zniszczy wszystkich ludów na Bliskim Wschodzie, które uważa za wrogie (…)

chcą przedstawić CAŁY islam jako zło wcielone – wydając książki, pamflety, prowadząc kampanię w mediach(…)

– doktrynę promują znani pastorzy tacy jak Jerry Falwell, Pat Robertson, Billy Graham, do tego autorzy sprzedający swoje książki w kilku dziesięcio-milionowych nakładach, jak np. Kim Riddlebarger

– związki z tą doktryną mają prominentni politycy, tacy jak John McCain, Joseph Lieberman, John Cronyn,Roy Blunt,Tom DeLay, Newt Gingrich(…)

– istnieją nawet organizacje jak np. Christians United for Israel (zrzeszające głównie protestantów), które politycznie i finansowo wspierają osadnictwo żydowskie na terenach siłą wydartych Palestyńczykom.

Warto też dodać, że Campus Crusade for Christ jest jedną z najbardziej propagujących dyspensacjonalizm organizacji, a słuchając wykładów z Kościoła Dobrego Pasterza, jak i rozmawiając mailowo z pastorem tegoż kościoła, wyłania się obraz syjonistycznego protestantyzmu, który wierzy, że twór syjonistyczny ma prawo do istnienia na ziemiach okupowanych i do obrony swoich (sic!) granic. A mimo że żydzi odstąpili od Boga i odrzucili Jezusa, to powrócą do niego. Zanim jednak to się stanie muszą wrócić na ziemie okupowanej Palestyny i odbudować tam swoją świątynię. Wówczas po ponownym przyjściu Jezusa, będą pełnili przewodnią rolę na świecie jako “naród wybrany” z “Mesjaszem”, który stanie na czele „Wielkiego nawróconego (na protestancki syjonizm) Izraela”.

Czy Fundacja Estera jest koniem trojańskim globalistów? Wszystko na to wskazuje. Prawdopodobnie za jej pomocą jest w Polsce prowadzona polityczna gra na rzecz lobbowania syjonistycznego planu, który ma na celu skłócenie całego świata z muzułmanami. Chodzi o demonizowanie całego Islamu, wywołanie kolejnych wojen i zbudowanie na tej nienawiści poparcia dla tworu syjonistycznego w celu odbudowania w Jerozolimie świątyni żydowskiej, na wzgórzu którego stoi dziś meczet Al Aksa. Wszystko po to, żeby przyspieszyć ponowne przyjście “Mesjasza”.

Z tych wszystkich informacji wyłania się ogromna hipokryzja Fundacji Estera. Biorąc pod uwagę jak protestancki fanatyzm ma wielki wpływ na wojsko amerykańskie i działania NATO – które jak wiadomo są największym terrorystą świata, i to na skalę globalną – Fundacja zamiast walczyć z urojoną islamizacją, powinna zająć się sprzątaniem syfu na własnym podwórku. [Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego. Mat. 7:3–5)]

Tak więc, Drodzy Państwo! Oceńcie to sami… Ale najprawdopodobniej pod przykrywką ratowania chrześcijan na Bliskim Wschodzie, jesteście perfidnie pchani w łapy żydowskiego “Mesjasza”, który z pewnością narodzi się w izraelu, ale z pewnością nie będzie to Jezus.

Sandrella Malazi

 

linki:

nr.1 http://www.cbn.com/cbnnews/world/2011/august/muslim-syria-full-of-christianhistory/?mobile=false

nr.2 http://www.bibliotecapleyades.net/bloodlines/rockefeller.htm https://bereadyforthelord.wordpress.com/2016/01/01/the-rockefellers/

nr.3 http://www.veteranstoday.com/2012/10/22/billy-graham-vote-to-support-israel/ http://www.deism.com/billygraham.htm

nr.4 http://multibook.pl/pl/p/William-Engdahl-Nieswieta-wojna.-Grzech-pierworodnyAmeryki/6129

nr.5 https://oneforisrael.org/about-one-for-israelhttps://oneforisrael.org/about-one-forisrael http://app.kehilanews.com/one-for-israel https://oneforisrael.org/

nr.6 http://www.theforbiddenknowledge.com

Reklamy

45 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

45 responses to “Fundacja Estera – układ polityczno handlowy (?)

  • Angelo

   Kłamstwa i pomówienia dotyczące działalności Fundacji Estera. Staraja sie Państwo zniesławić i uderzyc w jawnego wroga islamu. Przytaczane są rownież kłamliwe wpisy mające na celu potwierdzenia niby słuszności artykułu. Patykiem na wodę pisane i bzdurne wymyślone koncepcje. Oj widzę ze Shaded zaczynaja sie bać skoro podobają sie do tak karygodnych kłamstw i pomówień.

   Polubienie

   • Tamaar

    A co DOKŁADNIE jest kłamliwego w tym artykule??
    I bardzo się Pan myli , to fundacja estera stara się zniesławić jawnego wroga syjonistów.

    Polubienie

   • Ta strona służy do przekazu zachodniej propagandy, nie mającej nic wspólnego z prawdą.

    Zniesławianie polega na mówieniu nieprawdy, a tu jest prawda mówiona. Tamaar czyżbyś uważał, że Pani Miriam kłamie kiedy po prostu czyta cytaty z Koranu? Czy to po prostu sam Koran kłamie i ma na celu zniesławić muzułmanów?!
    „Smaczniejsze” cytaty pod tym linkiem:
    http://www.wykop.pl/artykul/3111331/instrukcja-zabijania-niewiernych-w-koranie/

    Ta strona służy do przekazu zachodniej propagandy, nie mającej nic wspólnego z prawdą. Nie zapominajmy, że według niemieckich mediów to Polak dokonał ostatnio zamachu, a kiedy nie dało się aż tak kłamać była to polska ciężarówka. O tym, że to nie Polak nią rozjeżdżał ludzi nie wspomniano.

    Polubienie

 1. Ziomek

  Hahahahahahaha, ale rak.

  Polubienie

 2. Korczma

  Składam hołd wszystkim niewinnym ofiarom amerykańskich dronów bandyckiego USRAELA . Spoczywajcie w pokoju . Gdyby to Putin tak mordował to by dopiero szczekaczki agenturalne syjonizmu piały w żydomediach .
  Trump zapowiedział gdyby była taka potrzeba użycie broni jądrowej w Europie .

  Polubione przez 1 osoba

  • Używają ich także do zabijania swoich farmerów (tylko 5% ziem uprawnych znajduje się jeszcze w posiadaniu farmerów), którzy odmawiają stosowania pasz i roślin GMO.

   Polubienie

   • Jagienka

    Po tym jak Niemcy przeprowadzili badania na swoim piwie i odkryli, że oprócz normalnych składników piwo zawierało karcynogen w postaci glifosatu, Amerykanie zrobili to samo z kalifornijskimi winami. Wszystkie gatunki wina wyprodukowane w Kaliforni zawierały glifosat pochodzący z herbicydu wytwarzanego przez Monsanto pod nazwą Roundup. Nawet wina produkowane w sposób konwencjonalny (organiczne) zawierały ten składnik, ponieważ przy spryskiwaniu przenosi się on z wiatrem. Glifosat po dostaniu się do gleby pozostaje aktywny przez dwadzieścia lat. Wniosek z tego, że owoce i warzywa produkowane przez organicznych farmerów nie stosujących herbicydów, pestycydów i roślin GMO również zawierają toksyny.

    Polubienie

 3. Jagienka

  Starsi bracia w wierze, bardzo zresztą sprytnie, doszyli do wniosku, że Jezusa można wykorzystać dla syjonistycznych i ziemskich celów. Propaganda żydowska, której w Kalifornii – ze względu na bliskość Hollywood – nie brakuje, przenika na wskoroś społeczeństwo. Wspomniane powyżej przykłady „przekształcania narodu poprzez wojsko” nie są mi znane. Wiem jednak, że agitacja wychodzi daleko poza tych „dzielnych legionistów”, którzy notorycznie upuszczają krwi nieszczęśnikom stojącym na drodze do chwały „narodu wybranego”.

  Z moich własnych obserwacji wspomnę przebogaty wybór publikacji nawiązujących tematycznie do Apokalipsy św. Jana. Dział religie/ezoteryka/ astrologia w księgarni Barnes & Noble (jedyna wielka księgarnia, jakiej się udało przetrwać w kryzysie) jest zawsze oblegany. Jest tam szeroki wybór „dzieł” Pata Robertsona i Billyego Grahama, chociaż pułki zalegają głównie autorzy mniejszego kalibru. Jeżeli chodzio o Pata Robertsona to nie byłabym taka pewna, że jest on całkowicie po linii syjonistycznego protestantyzmu, ponieważ posiadam jego książkę „The New World Order”, z roku 1991, gdzie Robertson krytykuje „rasę bankierów”, Rezerwę Federalną i wręcz twierdzi, że kryzys i nieład w USA i na świecie jest dziełem europejskiej finansjery, która prznikneła do Ameryki.

  W kulturze amerykańskiej TV jest ważniejsza jak książki i tu właśnie natknęłam się na kanał zwany u nas Daystar (prawdopodobnie twórcy nie chcą oficjalnie nazywać go Morning Star czyli gwiazdą poranną), który jest dosłownie przesiąknięty judajsko-protestanckim fanatyzmem. Obserwuję ten dziwny network religijny już od dwóch lat i ciągle jest dla mnie szokiem wizja rabina ubranego jak do modlitwy pod ścianą płaczu głoszącego dobrą nowinę o Jezusie i wspolnocie religijno-politycznych interesów żydów i amerykańskich ewangielików.

  Należy tu również wspomnieć radio. Tematy z Apokalipsy św. Jana – państwa Izrael, narodu wybranego, ostatniej bitwy między dobrem i złem, i powrotu Mesjasza – są niezwykle popularne po północy. Szczególnie na 640 PM, gdzie wielokrotnie przysłuchiwałam się propagandowym teoriom wyglaszanym prze żydów i przeznaczonym dla potestanckich słuchaczy. Wynikało z nich, że ostatnia bitwa ludzkości pod Armageddon oznacza w końcowym rezultacie nadejście Jezusa, czego przecież wszyscy chrześcijanie pragną. Protestancki syjonizm jest tylko jednym nurtem bardziej ogólnego trendu określonego jako chrześcijański syjonizm. A ze względu na wpływy chrześcijańskiego syjonizmu na politykę amerykańską powstała nawet nazwa Armageddon lobby.

  Tekst wyjątkowo interesujący, chociaż nie do końca mnie przekonał, że Fundacja Estera jest koniem trojańskim globalistów i częścią większego antyislamskiego planu stworzonego na gruncie tej filozofii. Armageddon lobby w ostatnich kilku latach nasiliło intensywność swojego działania , co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

  Polubienie

  • Tamaar

   Jeśli chodzi o Pata Robertsona, to nie znam jego książek i tez nie wgłębiałam się za bardzo w jego życiorys, ale wiem jedno że Satan zawsze miesza prawdę z fałszem, bo w jakiś sposób musi przekonać ludzi do tego by poparli jego idee i zachęcić ich do poparcia jej.

   Mi osobiście żeby Pata Robertsona postawić po stronie globalistów, wystarczy jego wypowiedz po tym jak Ariel Sharon zapadł w śpiączkę, a stało sie to zaraz po tym jak zmiękł pod koniec życia w stosunku do Palestyńczyków i nakazał wycofanie sie izraela ze strefy Gazy oddając im cześć ich ziem . Robertson wtedy powiedział, że udar izraelskiego premiera Ariela Szarona był karą Boską za „podzielenie ziemi Boga….. i że cyt : „Bóg uważa tę ziemię, za swoją, Czytasz Biblię i mówi:” To jest moja ziemia „, a dla każdego premiera Izraela, który decyduje, że ma zamiar wyrzeźbić ją i rozdawać , Bóg mówi:” Nie, to jest moje „.

   Pat Robertson to fanatyczny syjonista i jak dla mnie to go całkowicie przekreśla..i co by nie mówił o bankierach i NWO to jego poparcie dla izraela pokazuje ze stoi po tej samej stronie co oni.

   Polubienie

   • Korczma hunter głupoty

    Zeście się czepili tego syjonisty . Szkoda czasu na tego facecika . Wiadomo kto to jest . Konrad juz tu nie pisze . On by szerzej zdał relacje co za za typ .

    Polubienie

   • Tamaar

    @Korczma hunter głupoty , ale ja my mówimy o Pat Robertsonie – amerykańskim protestanckim ewangeliście, a nie o jakimś forumowiczu .. 😉 .

    Polubienie

   • Jagienka

    Tamaar:
    Wyraziłam jedynie swoją wątpliwość jeżeli chodzi o Roberstsona. W 1991 mówił on o świecie podzielonym na prawdziwych wiernych (różnych religii) i humanistycznych okultystów (masoneria) zagrażającym suwerennym państwom, i chociaż celowo nie wspomniał o grupie trzeciej, która z tymi dwoma nie ma nic wspólnego, to jak na religijnego fanatyka pisał zupełnie rzeczowo. Musimy pamiętać, że od tamtego czasu mineło ćwierć wieku i wiele się mogło w ludzkich światopoglądach zmienić; mało tego, nieprzyjemne zmiany mogły nawet zajść w fizycznm stanie ludzkiego mózgu (brednie wypowiadane na temat udaru Szarona). Tymi zmianami został dotknięty Pat Robertson. Zazwyczaj są to zmiany w ideologii mające pozytywny wpływ na kariery i przychody w banku tychże osób.

    Mój argument nie był za tym, że on nie należy do tego trendu. Przedstawiłam jedynie moją niepewność w tym temacie, a może nawet coś głębszego, a mianowicie fakt, że świata nie da się podzielić tylko na białe i czarne.

    Wszyscy ci pastorzy to przekonani o swojej szczególnej roli fanatycy. Większość normalnych ludzi przyjmuje ich teorie z delikatnym uśmiechem na twarzy aby nie urazić ich poczucia boskiego posłannictwa. Są oni doskonałym narzędziem w rękach zręcznych syjonistów i służących im polityków, takich jak wszczególnieni powyżej: John McCain, Joseph Lieberman, John Cronyn, Roy Blunt,Tom DeLay, Newt Gingrich i całe zastępy innych.

    Polubienie

   • Tamaar

    Rozumiem..
    a jeśli chodzi o wypowiedz cyt:” Wspomniane powyżej przykłady „przekształcania narodu poprzez wojsko” nie są mi znane.”

    nawiązująca do Military Ministry działającej z ramienia CCC w bazach USA, to teraz skojarzyłam, że czytałam coś na temat chęci wprowadzenia przez nich Teokracji – oczywiście protestancko syjonistycznej, a przypominając sobie wszystkie filmy Alexa Jonesa czy Jessie Ventury to wszystko składa sie w całość … gdzie na ich filmach pojawia się wizja wojska pilnującego porządku, czołgi na ulicach, czy obozy FEMA – dla niepokornych …. po prostu NWO … do tego wszystkiego jeszcze wywiady byłych żołnierzy, którzy mówia ze aby dostać awans w USArmy trzeba wstapic do masonerii…. , myśle, ze może byc tak ze na nizszych szczeblach pierze sie mózg bzdetami o tym, że prawdziwy chrzescijanin musi popierac israel, a na wyższych…składa ludzi w ofierze …

    Polubienie

   • Jagienka

    Tamaar:
    Jak by na to nie patrzeć, świat powraca do średniowiecza. Widzimy nowe formy feudalizmu i bierzemy udział w wyprawach krzyżowych, a wyznawcy islamu wyruszają na wojny z niewiernymi. Nienawiść religijna niszczy ludzkość. Narody ciągle wyżynają się w imię religii, pomimo upływu wieków nic się nie zmieniło w ludzkiej świadomości.

    Polubienie

 4. partyzant

  Panie Darku bardzo dobry/waży tekst, ja za linkowałem to wczoraj ale była wtedy 1/5 tekstu do dziś.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 5. sceptyk

  Wszystkie tzw. „fundacje” finansowane ze źródeł zagranicznych to agentury obcych interesów i powinny być zakazane=zlikwidowane jako szkodzące państwu i narodowi polskiemu.

  Polubienie

 6. W każdej nacji znajdą się polityczne prostytutki.
  Dlatego warto przypomnieć filmową relację z Konferencji na temat rzeczywistych przyczyn wojny w Syrii, która odbyła się w Sejmie RP dnia 19.03.2016 r.
  Jednym z istotnych wystąpień na tej Konferencji było przemówienie dr Nabila Al Malaziego, Przewodniczącego Klubu Syryjskiego w Polsce.

  Polubienie

  • Jagienka

   Syria jest bardzo ważnym punktem w wojnie informacyjnej pomiędzy Rosją a syjonistycznym USA. Może to trochę nie na temat, ale w ostatnim czasie nabiera rozpędu pewna interesująca sprawa, która dotyczny tzw. „papierów panamskich” i firmy adwokackiej Mossack Fonseca, której właścicielami są Niemiec Jurgen Mossack i Panamczyk Ramón Fonseca.
   11.5 milionów dokumentów zostało skradzionych z Mossack Fonseca (jedno z największych centrów prania brudnych pieniędzy) i następnie przekazanych do Suddeutsche Zeitung. „Papiery panamskie” to są dowody ukazujące niespotykany rozmiar korupcji i zręcznego ukrywania ogromych sum przed podatkami masowo dokonywane przez elity światowe. Dokumenty te kuriozalnie zostały przekazane przez Suddeutsche Zeitung do International Consortium of Investigative Journalists,ICIJ – dotowane przez Sorosa poprzez Open Society, czyli Fundację Otwarte Społeczeństwo. ICIJ jest również finansowane przez Rockefeller Family Fund, Carnegie Endowment, Ford Foundation i W K Kellogg Foundation.
   Zdecydowana większość informacji zawartych w dokumentach pozstała tajemnicą, jednak wieści zaczeły przeciekać do światowych mediów wielkim strumieniem na temat Rosji i Chin, a dokładnie na temat ukrytych dochodów Putina i Xi Jinpinga. Czy jest to strategiczny chwyt USA, który sprawia, że w oczach opinii publicznej ci dwaj niewygodni dla Amerykanów przywódcy ukażą się jako skorumpowani oszuści? Wygląda na to, że tak, ponieważ na temat „wrogów” Putina i Xi Jinpinga z „papierów panamskich” wyłuskano nie tak dużo, głównie dotyczyło to Poroszenki i saudyjskiej rodziny panującej, a także ojca Davida Camerona.

   http://www.vice.com/read/evil-llc-0000524-v21n12
   http://www.theguardian.com/news/2016/apr/03/what-you-need-to-know-about-the-panama-papers
   http://www.theguardian.com/news/2016/apr/03/panama-papers-money-hidden-offshore
   http://thefreethoughtproject.com/corporate-media-gatekeepers-declare-information-war-russiachina-hidden-hand-work/

   Polubienie

 7. Pingback: Fundacja Estera – układ polityczno handlowy (?) « Dziennik gajowego Maruchy

 8. Pingback: Fundacja Estera – układ polityczno handlowy (?) | examplewordpresscom12722

 9. Metro

  Qrwa, jak się ta fundacja nazywa? Przecież to kpina z gojów w żywe oczy! To jak plucie w twarz. Nikt nie czytał żydowskiej Biblii?

  Pomijam wszystko inne choć faktem jest że wśród heretyków syjonizm się szerzy jak zaraza. Upadli oni jeszcze niżej niż papiści a jest to przecież niełatwe

  Polubienie

 10. Ewald

  Żydowscy sku…le rządzą Polską od stuleci !..Jeżeli ktoś tego nie zauważa, ten jest prostak i ANTYPOLAK !!!

  Polubienie

 11. Jagienka

  Syria jest bardzo ważnym punktem w wojnie informacyjnej pomiędzy Rosją a syjonistycznym USA. Może to trochę nie na temat, ale w ostatnim czasie nabiera rozpędu pewna interesująca sprawa, która dotyczny tzw. „papierów panamskich” i firmy adwokackiej Mossack Fonseca, której właścicielami są Niemiec Jurgen Mossack i Panamczyk Ramón Fonseca.

  11.5 milionów dokumentów zostało skradzionych z Mossack Fonseca (jedno z największych centrów prania brudnych pieniędzy) i następnie przekazanych do Suddeutsche Zeitung. „Papiery panamskie” to są dowody ukazujące niespotykany rozmiar korupcji i zręcznego ukrywania ogromych sum przed podatkami masowo dokonywane przez elity światowe. Dokumenty te kuriozalnie zostały przekazane przez Suddeutsche Zeitung do International Consortium of Investigative Journalists,ICIJ – dotowane przez Sorosa poprzez Open Society, czyli Fundację Otwarte Społeczeństwo. ICIJ jest również finansowane przez Rockefeller Family Fund, Carnegie Endowment, Ford Foundation i W K Kellogg Foundation.

  W większości informacje zawarte w dokumentach pozstały tajemnicą, jednak wieści zaczeły przeciekać do światowych mediów wielkim strumieniem na temat Rosji i Chin, a dokładnie na temat ukrytych dochodów Putina i Xi Jinpinga. Czy jest to strategiczny chwyt USA, który sprawia, że w oczach opinii publicznej ci dwaj niewygodni dla Amerykanów przywódcy ukażą się jako skorumpowani oszuści? Wygląda na to, że tak, ponieważ na temat „wrogów” Putina i Xi Jinpinga z „papierów panamskich” wyłuskano nie tak dużo, głównie dotyczyło to Poroszenki i saudyjskiej rodziny panującej, a także ojca Davida Camerona.

  http://www.vice.com/read/evil-llc-0000524-v21n12
  http://www.theguardian.com/news/2016/apr/03/what-you-need-to-know-about-the-panama-papers
  http://www.theguardian.com/news/2016/apr/03/panama-papers-money-hidden-offshore
  http://thefreethoughtproject.com/corporate-media-gatekeepers-declare-information-war-russiachina-hidden-hand-work/

  Polubienie

 12. Jagienka

  Syria jest bardzo ważnym punktem w wojnie informacyjnej pomiędzy Rosją a syjonistycznym USA. Może to trochę nie na temat, ale w ostatnim czasie nabiera rozpędu pewna interesująca sprawa, która dotyczny tzw. „papierów panamskich” i firmy adwokackiej Mossack Fonseca, której właścicielami są Niemiec Jurgen Mossack i Panamczyk Ramón Fonseca.

  11.5 milionów dokumentów zostało skradzionych z Mossack Fonseca (jedno z największych centrów prania brudnych pieniędzy) i następnie przekazanych do Suddeutsche Zeitung. „Papiery panamskie” to są dowody ukazujące niespotykany rozmiar korupcji i zręcznego ukrywania ogromych sum przed podatkami masowo dokonywane przez elity światowe. Dokumenty te kuriozalnie zostały przekazane przez Suddeutsche Zeitung do International Consortium of Investigative Journalists,ICIJ – dotowane przez Sorosa poprzez Open Society, czyli Fundację Otwarte Społeczeństwo. ICIJ jest również finansowane przez Rockefeller Family Fund, Carnegie Endowment, Ford Foundation i W K Kellogg Foundation.

  W większości informacje zawarte w dokumentach pozstały tajemnicą,
  jednak wieści zaczeły przeciekać do światowych mediów wielkim strumieniem na temat Rosji i Chin, a dokładnie na temat ukrytych dochodów Putina i Xi Jinpinga. Czy jest to strategiczny chwyt USA, który sprawia, że w oczach opinii publicznej ci dwaj niewygodni dla Amerykanów przywódcy ukażą się jako skorumpowani oszuści? Wygląda na to, że tak, ponieważ na temat „wrogów” Putina i Xi Jinpinga z „papierów panamskich” wyłuskano nie tak dużo, głównie dotyczyło to Poroszenki i saudyjskiej rodziny panującej, a także ojca Davida Camerona.

  http://www.vice.com/read/evil-llc-0000524-v21n12
  http://www.theguardian.com/news/2016/apr/03/what-you-need-to-know-about-the-panama-papers
  http://www.theguardian.com/news/2016/apr/03/panama-papers-money-hidden-offshore
  http://thefreethoughtproject.com/corporate-media-gatekeepers-declare-information-war-russiachina-hidden-hand-work/

  Polubienie

  • nana

   U szkopów wyglądało to tak, że jedna taka (kiedyś mówiło się o takich „zdzira”) tresowana na takie okazje (nie pokazują jej normalnie, jak innych spikerów, tylko w sytuacjach specjalnych) powiedziała na wstępie coś takiego: „co łączy piłkarza (tenisistę?), światowej sławy skrzypka i Prezydenta Putina? o tym w dalszej części wiadomości”. No to ja szybko chwyciłam kartkę, długopis i czekałam na te wieści, żeby zapisać. Zawsze zapisuję takie sprawy, żeby mi się potem nic nie zdawało, ale żeby wiedzieć. Pierwsze informacje były praktycznie o niczym. Potem zaś było sporo gadania o „panamskiej firmie” umożliwiającej obcokrajowcom lokowanie pieniędzy, czy też otwieranie firm-skrzynek pocztowych i jakie to nieetyczne, niezgodne z prawem i nielojalne wobec ludzi płacących w kraju podatki. I tyle. Ani nazwiska tego skrzypka, piłkarza (tenisisty, bo było wymiennie?) ani nic o Prezydencie Putinie nie było powiedziane. Ani słowa!
   No to przyczaiłam się na kolejne wiadomośći. Tym razem była zdzira i jeszcze jedna, niby fachowiec od finansów, Zapowiedź była niemal identyczna, na początek wiadomości było o byle czym, no i potem o tej Panamie i tych firmach skrznkach pocztowych. I znowu żadnych konkretów. Za to ta druga – prawie jak ta pierwsza z wyglądu – wyjaśniała naukowo, jak to nieładnie okłamywać ludzi płacących podatki w kraju. Ogólnie. Żadnych konkretów, żadnych dowodów.
   Ta zdzira wystąpiła z obcislych spodniach z dzianiny z obniżoną talią, wiążanych tasiemką jak spodnie od dresów, czyli te farfocle były w punkcie, jaki miał stać w centrum zaiteresowania, czyli tuż nad cipką – bo po co owijać w bawełnę? Oni wiedzą, co i jak pokazać, żeby – głównie faceci – patrzyli na to tam, a wiadomości wchodzą im do głowy niejako mimochodem.

   No więc ja pytam: A CO OBCHODZI SZKOPÓW, ILE, GDZIE I CZY W OGÓLE PREZYDENT PUTIN MA PIENIĄDZE ALBO ICH NIE MA????
   Jest to wszakże sprawa między Rosjanami a Ich Prezydentem. I jest to wyłącznie wewnętrzna sprawa Rosji I Rosjan !!!

   A w tej chwili coś tam gadają o tym, że w tej „panamskiej aferze” żadne nitki nie prowadzą do Badenii Wirtenbergii. Więc czy maskują chwilowo te „wiadomości” czy może są one „rozbrajane”?
   Jakże durni są ludzie na zachodzie, że można ich tak podejść.

   Polubienie

 13. Islam to nie jest jedyna dziedzina, w której media opierają się na celebrytach a nie na naukowcach.

  Polubienie

 14. krzysiek

  słuchałem wiele razy pani Shaded, przeczytałem również niniejszy artykuł i obejrzałem film, który jest do niego dołączony. Muszę przyznać (choć oczywiście mogę się mylić), że pani Miriam jest dla mnie bardziej przekonująca tym, co robi, niż ten artykuł oraz wykład pana dra Nabil Al Malazi. Po prostu nie widzę nic złego w tym, co ona robi, wręcz przeciwnie. Natomiast szczucie na nią, bo tak odbieram ten artykuł, nie poparty właściwie żadnymi wiarygodnymi źródłami, jest trochę mało poważne. Wciąż jednak zastrzegam, iż mogę się mylić, bo świat ten jest niesamowicie pokręcony i nie wykluczam, że to wszystko być może ma jakieś podwójne dno.

  Polubienie

  • Tamaar

   Słuchał pan wiele razy Shaded i jak pan wnioski wyciągnął z jej wypowiedzi?? to dziewczyna nie posiada PODSTAWOWEJ wiedzy o tematach które porusza, i lansowanie jej w mediach jako „eksperta” to kpina z ludzkiej inteligencji . shaded to zwykła populista przesiagnieta nienawiścią , i jesli ten artykuł nazywa pan szczuciem , to jak pan nazwie to co ona robi w mediach od kilku miesięcy?? proszę pana.. trzeba być konsekwentnym. Poza tym nawet ludzie mający związek z mediami mówia ze ta dziewczyna to ewidentna ustawka.

   tutaj Moner Shaded sam mowi z czyjego ramienia działa (- CCC- a o tym co to jest prosze poczytac.) :
   http://fpcj.blogspot.com/2007/10/missionary-spotlight-moner-stenia.html

   a jesli chodzi o żródła to jest ich bardzo wiele w internecie , wystarczy tylko poszukac jak sie chce. A wykorzystywanie retoryki religijnej przez m.in. rodzine Rokeffelerow do rozgrywek politycznych i lansowanie syjonistycznych pastorów jest znane od czasów zimnej wojny, kiedy USA robił wszystko żeby skierować propagandowo ludzi w kierunku walki ze” złym satanskim komunistycznym ZSRR” i wprowadzic swoj niebianski kapitalizm made in USA , a zdrugiej strony w tym samym czasie CIA równiez uzbrajało i stworzyło grupy wahabickich terrorystów do walki z niewygodnymi politykami .. to fakty znane i nie zaprzeczalne , a jesli pan uważa, że kobieta która szerzy taką nienawisc jaką szerzy, a do tego jest protestantką, działajaca na zlecenie sekciarskiego kosciólka swojego ojca – ktorego sekciarskie powiazania i lider Bill Bright – stwierdzil ze :zbombardowanie Iraku przez Busha jest usankcjonowane biblijnie i to kara Boska dla Iraku od „ludu bożego usa” , i uważaja ze muzulmanów można mordować , ma prawo walczyc z radykalizmem wahabickim i mało tego wogóle z CAŁYM islamem , majac w tym czasie takie same poglady co wahabici… no to pan jest takim samym hipokrytą jak owa paniusia i nowa celebrytka, która poza gadaniem bzdur w mediach niestety nie ma nic madrego do powiedzenia. i GWARANTUJE panu , że ona kłamie i robi to z czystą świadomością.

   tu tez ciekawe informacje:
   http://www.talk2action.org/story/2007/11/10/124313/91

   Polubienie

  • Karolina

   Jak można zrobić karierę polityczną w Polsce? Wystarczy seria operacji plastycznych i pan z dalekiego kraju gotów zasponsorować fundację i oprawę medialną!!!

   http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/08-06-2014-prosto-z-syrii-wolanie-o-pomoc-i-o-nowy-dom,1291698.html?playlist_id=20223

   Polubienie

  • 92 10-12-11 spune: fa upgrade la driverele de la placa video.1. cu ce aplicatie rulezi filmul ?2. ti se face ecranul negru si cand te uiti la un film de pe youtube in fucenlrles? +46V-a ajutat acest raspuns?

   Polubienie

 15. Tekst głupi, obraźliwy i bez treści.
  „Przedstawiają islam jako zło wcielone” Co w tym dziwnego? Cały islam opiera się na koranie, gdzie jest masa wersów wrogich i nienawistnych wobec niemuzułmanów. Tzw. umiarkowani muzułmanie nie potępiają zamachów, a nawet okazują z nich radość.
  „Chcą bronić swoich granic!” No zdumiewające. Wszyscy powinni bronić swoich granic. Jak intruz nielegalnie przekroczy granicę, powinien być odstrzelony.

  Polubienie

 16. Hilal farhat

  Polacy, uważajcie na Miriam i uważajcie w jaki sposób manipuluje Polakami. Każdy wie i zna konflikt na bliskim wschodzie i każdy wie jak syjonisci którzy Miriam popiera „lubią” Arabów i Muzułmanów. Powiem w skrócie i ze akcję Miriam z delegalizacja islamu jest tylko dobrze przygotowanym planem żeby Żydzi wrócili do Polski a ponieważ te Żydzi i Arabowie się nie lubią to trzeba zakazać islam i wyrzucić emigrantów. Niedługo o tym napiszę na moją stronę, adres podam innym razem.http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

  Polubienie

 17. Pingback: Fundacja Estera – układ polityczno handlowy | Pokój na Ziemi

 18. Dorota Warchlewska

  Przed Miss Exotica Miriam Shaded wyglądała zupełnie inaczej!!!! Poszperajcie w sieci, ona miała mnóstwo operacji plastycznych!!!!
  https://ohpatryk.com/2015/10/21/miriam-shaded-to-zaginiona-siostra-blizniaczka-natalii-siwiec/

  Polubienie

 19. emir

  artykuł napisał prawdopodobnie idiota

  Polubienie

 20. jil

  Jak widzę wiernipolsce to portal wierni allahowi. Obrońcy kozojebów, ale przy takim poziomie gówna w głowie trudno się dziwić.

  Polubienie

 21. It’s great to read something that’s both enjoyable and provides prtiaamgsdc solutions.

  Polubienie

 22. Kasia

  Jeśli religia ma w swoim świetym piśmie,nawrócenie chocby siła na swego boga( ew.zabicie)to takich wyznawców nie wolno wpuszczać,chyba że jest to naród samobójców.Pomóć im na miejscu,takie dorodne chłopy dadzą radę u siebie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s