Żydzi z PiS kontra Żydzi z PO – walka kosztem opluwania Polaków

4601f54b31c883d5c8f8cbf93bb54a12

 

„SCHNEPF, TY ŻYDOWSKA MORDO, WYNOCHA Z POLSKI”

 

„To tylko jeden z kilkuset hejtów wywołanych kampanią pomówień, oszczerstw i kłamstw uruchomioną przez skrajnie prawicowe media przeciwko mnie, mojej żonie, dzieciom i rodzicom. Autorzy doniesień, Dorota Kania, Ryszard Makowski i Cezary Gmyz nie oszczędzili nikogo, sięgnęli po absurdalne argumenty, a nawet sugerując, że nie jestem tym, kim jestem. W całej tej hecy przypominającej najgorsze momenty w przedwojennej i powojennej historii Polski idzie o odwołanie mnie z funkcji ambasadora w USA.(…)

 Fala antysemickich hejtów dotarła za ocean budząc konsternację, a przede wszystkim skutecznie burząc z mozołem budowany przeze mnie wizerunek Polski tolerancyjnej, bez rasizmu i antysemityzmu. Moim prześladowcom powiem tylko tyle: aby odwołać ambasadora nie trzeba rujnować opinii o własnym kraju. Na swoim posterunku pozostanę jak długo będę potrzebny. (…)

 11 marca 1968 r. na Krakowskim Przedmieściu zatrzymał mnie milicyjny patrol. Zomowcy odebrali mi legitymację szkolną, a następnie, w zaułku Domu bez Kantów, dali lekcję historii, skutecznie przekonując, że teraz mogą wszystko. Wyrazili głęboki żal, że „Hitler nie dokończył swego dzieła przerabiając Żydki na mydło”, a następnie sięgnęli po argumenty w postaci gumowych pał. Wraz z maturą otrzymałem wilczy bilet w postaci opinii potwierdzającej, że jestem „czynnikiem aspołecznym”.

W marcu 1980 grupa milicjantów wtargnęła na salę w budynku Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Browarnej, przerwała mój wykład do studentów Iberystyki, zakuła w kajdanki i osadziła na komendzie przy Jezuickiej. Postawiono mi zarzut szerzenia antyrządowej i antysystemowej propagandy przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu. Już na wstępie jednak, szczery do bólu dyżurny sierżant przypomniał mi, że moje miejsce od dawna jest w Izraelu.

 

Nauczyłem się żyć na krawędzi. Boję się jednak o swoje dzieci, którym ktoś zapewne też powie kiedyś „wynocha!„. Boję się o Polskę.

https://www.facebook.com/ryszard.schnepf

 

– Rozpłakał się był na pejs-booku ambasador IIIŻydo-RP w USA, Ryszard Schnepf.

Nie mniej los wyrzuconych przez jego pobratymców z Polski po 1990r. 8 milionów emigrantów zarobkowych jakoś go specjalnie nigdy nie martwił.

 

Szef MSZ IIIŻydo-RP, W.Waszczykowski (PiS) w Radiu Dla Ciebie (jedno z żydo-mediów) krytycznie ocenił internetowe wpisy „polskiego” ambasadora w USA R.Schnepfa: Myślę, że przesadził.

W.Waszczykowski poinformował, że na początku roku Schnepf otrzymał powiadomienie, że latem zakończy się jego kadencja. Kto go zastąpi – zobaczymy? Może jakiś polako-katolik o żydowskich korzeniach i z pewnością zasłużony w dziele budowy Judeopolonii -?

 

A swoją drogą jak oni rozpoznają, który z nich do jakiej opcji aktualnie przynależy? To wbrew pozorom nie jest wcale pytanie głupie. Niektórych może nawet zaskoczyć fakt, że wśród politycznych doradców i współpracowników w kwestiach np. polityki energetycznej żydo-rządów PiS w latach 2005-2007 znaleźli się Żydzi z dwóch, wydawałoby się przeciwnych opcji politycznych, np. R.Schnepf, H.Szlajfer, przyjaciele Michnika (opcja PO) i P.Naimiski (także Żyd), kolega i współpracownik A.Macierewicza (opcja PiS) – różne polityczne opcje, a cele polityczne te same: na rzecz żydostwa i zawsze przeciw Polsce !

 

W Kancelarii Premiera Marcinkiewicza (PiS) wyjątkowo silną pozycję zajmował jego doradca Ryszard Schnepf, pełniący funkcję sekretarza stanu ds. międzynarodowych i mający zasadniczy wpływ na obsadę tej części Kancelarii, która jest odpowiedzialna za politykę zagraniczną. M. in. nominatami Schnepfa są dyrektor i zastępca dyrektora departamentu polityki międzynarodowej. Jego związki z Premierem datują się jeszcze z czasów rządu Jerzego Buzka i po dziś dzień Premier publicznie podkreśla, że łączy ich osobista przyjaźń.

(Schnepf) Zapewniał, że ma dobre stosunku ze Stefanem Mellerem, co gwarantuje bezkonfliktowość na linii Kancelaria MSZ. Było to zapewne szczególnie istotne dla Premiera w sytuacji, gdy ministrem spraw zagranicznych był polityk Unii Wolności, ściśle związany z lewicą laicką, a istotną rolę w MSZ odgrywał inny znany przywódca tej formacji Henryk Szlajfer.

Za: Tygodnikiem Katolicko-Narodowym (którego narodu -?) Głos (A.Macierewicza), „Dywersja, czy głupota” http://www.glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202006/021/strona/gaz_i_ropa.html

 

A co robił tate, Maksymilian Marian, zrozpaczonego i zatroskanego o Polskę ambasadora Schnepfa?

W lipcu 1945 w stopniu porucznika dowodził pododdziałem w operacji określonej później mianem „obława augustowska”. Celem akcji była likwidacja polskiego podziemia zbrojnego. Perfidia tej akcji polegała na tym, że podziemie zbrojne wierne żydo-sanacyjnej władzy w Londynie zostało przez nią wystawione na odstrzał żydo-bolszewickiej władzy w PRL. Żyd z Londynu wystawiał Polaka do likwidacji Żydowi z Polski.

Potem tate Maksymilian Marian działał jako publicysta Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce i pełnił funkcję szefa Studium Wojskowego na Uniwersytecie Warszawskim. Był dyrektorem w Żydowskim Instytucie Historycznym. Sprawował stanowisko dyrektora administracyjnego w Gminie Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

Zasłużona rodzina, cały czas w służbie Judeopolonii.

 

Dariusz Kosiur

____________________________________________

 

Ryszard Schnepf: historyk, wychowanek Geremka, został ambasadorem w Urugwaju z poręki Krzysztofa Skubiszewskiego. Współzałożyciel żydowskiej loży w Polsce – B’nai B’rith

(„Nasza Polska” z 30 sierpnia 2005 r.) o Schnepfie m.in.:

„Od pierwszych chwil skłócony z Polonią. Przez potomków Polaków z Urugwaju i Ameryce Łacińskiej zwany, z uwagi na dwuznaczną, uwłaczającą godności dyplomaty konduitę (zajmował się głównie interesami z miejscowymi Żydami oraz ryzykownym handlem sprowadzanymi bezcłowo luksusowymi samochodami), ‚awanturnikiem polskiej dyplomacji'”. Ostro potępił sposób zachowania się Schnepfa przywódca Polonii w Ameryce Łacińskiej prezes Jan Kobylański, który wyzwał Schnepfa od „agentów KGB i Castro”. Z kolei to właśnie Schnepf szczególnie mocno przyczynił się do odwołania Jana Kobylańskiego z funkcji honorowego konsula RP w Montevideo. Ukarano go tak za jednoznaczne poparcie dla prezesa Edwarda Moskala, protestującego przeciw ciągłym ustępstwom wobec szkalujących Polskę środowisk żydowskich. Niejednokrotnie zwracano uwagę na bardzo szkodliwą rolę odegraną przez R. Schnepfa w Ameryce Łacińskiej. Na przykład polonijna działaczka Elżbieta Szczepańska pisała w tekście „Polonia, czyli ofiary i oprawcy” („Głos” z 1-8 kwietnia 2006 r.), iż: „Ryszard Schnepf, będąc ambasadorem RP w państwach Ameryki Łacińskiej, działał na szkodę Polaków i Polski”.

za: http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/warto-przeczyta/7536-7536

 

Reklamy

51 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

51 responses to “Żydzi z PiS kontra Żydzi z PO – walka kosztem opluwania Polaków

 1. Pingback: Żydzi z PiS kontra Żydzi z PO – walka kosztem opluwania Polaków — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. Dzisiaj odbyłem rozmowę w biurze poselskim jednego z posłów (żydo)PiS i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że to syjonistyczne dupki, co ludzi mają gdzieś, Polacy, szczególnie młodzi od polityki mają siedzieć z dala, mamy jedynie zapierniczać za nich za marne grosze, a rządzenie zostawić im. Korytowe antypolskie bydlęta. Co ciekawe do posła szło dwóch gości co chwaliło się obecnością na Majdanie i znajomością z Julią Tymoszenko. Taki oto oraz mamy „dobrej zmiany”.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Korczma hunter głupoty

  Muszę jeszcze dopisać , że codziennie chodzę do marketu i kupuję 5 kg słodyczy Walzmana zwłaszcza krówki i codziennie je wpiepszam .
  Takie to moje CV i bardzo proszę PIS-dę o robotę dla mojego bezrobotnego sąsiada . Facet bezpłodny dzieci niet to i 500 pln niet .
  Dobre CV ? super.

  Polubienie

  • Panie!
   Aby się sąsiad na fuchę załapał to niech nie straszy, że głupi bo dostanie jakieś niebezpieczne zajęcie.
   Pisda mu dobrą pracę w biurze jak powie, że jest młodym żydem z jakiegoś uznanego amerykańskiego środowiska,
   albo jeszcze lepiej jak jeszcze przyśle zdjęcie.
   Jak dobre zdjęcie, to nie musi być z Ameryki, wystarczy były MINISTRANT z Bielan.

   Polubienie

 4. kojak

  Oni sie ustawiaja bydlaki zawsze po dwioch stronach barykady ! Jak jedne zydowstwo rzadzi to drugie zydowstwo bacznie sie rozglada ! Robi to patrzac gdzie sa gniazda niezadowolenia i astra sie do nich przeniknac, nastepnie od sradka stara sie stanac na czele buntu ! I gdy jedni upadaja drugie bydlaki juz czychaja zeby ryje swoje wsadzic do koryta ! Tak ze nie ma przypdku ze tu bydlak Maciarewowicz a tu bydlak Michnik ! Tak czy owak rzadzi zawsze Icek Nowak !

  Polubione przez 2 ludzi

  • zorbaG22

   Oczywiście że USA po 10 latach niszczenia Polski puczem Solidarności osadziło tu jedną agenturę, rocznikowo to ci najstarsi 1947-49.
   Wyssali nienawiść do Polaków z mlekiem mamełe kiedy mieli łomot w 1956 i 1968. Przechowalniami były ATK i Uniwerek Wyszyńskiego no i podrzędne urzędnicze etaty a chcieli więcej jak ich dziadkowie z żydowskich władz III RP nie mylić z PRLem.
   W w małej miejscowości widziałem tę prawidłowość, tzn starsi ludzi mnie uświadomili kto był kim tuż po wojnie a za Gomułki wyleciał.
   Oprócz marcowych rekrutowano Polaków ale takich nieszkodliwych z marginesu i z przeszłością za którą ich trzymali krótko. Stąd wzięli się cinkciarze, meliniary,prostytutki obecnie wszystko w parlamencie. Stąd się wzięły chłopaczki z PO, Nowoczesnej, Kukiza, także ich zbieranina tworząca KOD. Tak się kształtowała III RP „bis”. W 1987 późniejszy poseł PiS walnął z rozbrajającą szczerością ” no to wkrótce nasze kamienice ich ulice”.
   Nie ma żadnej rywalizacji, uprzątnięto tylko partie które wg. Waszyngtonu mogły okazać się nielojalne i polskie m.in.Samoobrona, LPR, SLD [ Millera nie Kwaśniewskiego], teraz grają o zbyt wysoką stawkę żeby element niepewny się plątał. Część agentów już nie żyje.
   Status grupy prowadzącej mają tuzy z PiSu, ta najstarsza pierwotna agentura. Takie nazwiska jak Kaczyński, Modzelewski, Morawiecki to skóra cierpnie każdemu Polakowi. Widocznie z Polakami ma nastąpić ostateczna rozgrywka skoro ich wysunięto do rządzenia.
   Proszę sobie prześledzić chronologię wydarzeń politycznych, gospodarczych, wciągania do Unii prawie przystawiając Polakom pistolet w 1992 roku. To wszystko robota PiSu, a pionki polityczne, najemnicy Kaczyńskich i Olszewskiego z Korwinem włącznie tylko statystowali w tym szoł.
   No i jeszcze jedno, prawie wszyscy to ukraińscy żydzi z przeszłością dziadków w strukturach komunistycznej władzy, zepchnięci na margines za Gomułki mniej więcej. Na nich są takie papiery w archiwach [których IPN nie zniszczył] że prędzej Polskę podpalą niż pozwolą żeby się Polacy dowiedzieli i przystroili nimi drzewa. Dotyczy to też obecnego zażydzonego kleru którym ukraiński żyd z Wadowic wyfaszerował Polskę, wcześniej szykanując i usuwając polskich księży bo wcześniej tacy byli i dzieciom polskim krzywdy nie robili. Katolicyzm który stał się sektą polityczną wewnątrz judaizmu światowego to już oddzielne zagadnienie, „posoborowe”

   Polubione przez 3 ludzi

   • W tekście zapomniałem dodać, że W.Waszczykowski pochwalił się w Radiu dla Ciebie, że tylko w 2015r. polskie placówki dyplomatyczne na Ukrainie wystawiły ponad 900 tys. wiz.

    Polubienie

  • T.Sakiwicz – dziwna postać. Jego krewnym był ponoć ks.W.Raba, zamordowany przez Ukraińców w 1918r.
   Sakiewicz rozpoczął nagonkę na abp S.Wielgusa, ponieważ Wielgus podczas pobytu na stypendium naukowym w Monachium miał obserwować tam na zlecenie wywiadu PRL ukraińską, banderowską diasporę. („Zamach na Arcybiskupa. Kulisy Wielkiej Mistyfikacji” – S.Karczewski)

   Sakiewicz działał z ks.Blachnickim (urodzonym w Rybniku w 1921r., matka z d. Miller) w tzw. ruchu oazowym – ruch odnowy Kościoła. Ciekawostką jest, że F.Blachnicki za udział w ZWZ trafił na 14 miesięcy do Oświęcimia. W 1941 r. został przeniesiony do więzienia w Zabrzu. Rok później odbył się jego proces w Katowicach, został skazany na karę śmierci zamienioną po 5 miesiącach na 10 lat więzienia. (?) – (A może było to szkolenie przyszłego agenta -?)

   Czy to Ślązak, Słowianin, Aryjczyk – ?

   Blachnicki zm. w 1987 w Carlsbergu, w Niemczech (?) – według śledztwa IPN z 2001-5r. był inwigilowany przez SB i prawdopodobnie otruty.
   Prymas S.Wyszyński miał poważne zastrzeżenia do działalności ks.Blachnickiego w Kościele.
   W 1994 żydo-rząd IIIŻydo-RP odznaczył Blachnickiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Od 1995 trwa proces beatyfikacyjny.

   Wygląda to na jakiś żydowsko-banderowski wątek agenturalny.

   Polubione przez 1 osoba

 5. robi

  Wytwórnia Filmowa „”Путь к Катарсису” | Droga ku Oczyszczeniu” przedstawia film „POKOLENIE,” poświęcony pamięci Przodków.

  Od właściwego wychowania naszych dzieci, od wpajania im odpowiednich wartości, zależy przyszłość Słowiańskich Narodów.
  -Sławomir Słowian-

  Wieczna chwała bohaterom wyzwolicielom.

  Polubione przez 1 osoba

 6. ale heca

  Cytat:
  „W lipcu 1945 w stopniu porucznika dowodził pododdziałem w operacji określonej później mianem „obława augustowska”. Celem akcji była likwidacja polskiego podziemia zbrojnego. Perfidia tej akcji polegała na tym, że podziemie zbrojne wierne żydo-sanacyjnej władzy w Londynie zostało przez nią wystawione na odstrzał żydo-bolszewickiej władzy w PRL. Żyd z Londynu wystawiał Polaka do likwidacji Żydowi z Polski”.

  KOMENTARZ
  Oblawa Augustowska to akcja zbrojna przeciw zolnierzom polskiego podziemia niepodleglosciowego dokonana przez ARMIA CZERWONA, NKWD i kompanie ukrainskiego zyda Mykoly Schnepfa (tate R.Schnepfa) z rozkazu zydowskiego bekarta i dyktatora J.Stalina, odpowiedzialnego rowniez za napasc na Polske we wrzesniu 1939r i zbrodnie na narodzie polskim.

  Polubienie

  • Prawie prawda (oprócz tego: „zydowskiego bekarta J.Stalina” – nawet Żydzi nie potwierdzą tej bzdury z prostego powodu, bo to Stalin rozpoczął realizację odżydzania władz ZSRR).

   Powinien sobie Komentator zadać przynajmniej dwa pytania:
   – która armia na świcie pozwoli sobie, żeby na jej tyłach działały wrogie siły?
   – jaki był sens – dla Polski i Polaków – prowadzenia walki z ZSRR przez polskie podziemie (zwłaszcza, że jej skutek był z góry do przewidzenia)?

   Polubienie

 7. ale heca

  Pierwsza sprawa…
  Nie jest istotne co glosi zydowska propaganda n/t pochodzenia Stalina, poniewaz zydy nie beda przyznawac sie do tego, ze morderca milionow ludzi J.Stalin mial zydowskie pochodzenie, bo to powoduje powstanie zlej opinii o zydach.
  Zreszta historia zydow jest rowniez pisana w tym samym tonie i zydzi ukazuja siebie wylacznie jako narod przesladowany i wiecznie cierpiacy.
  Przypadek Stalina jest identyczny jak przypadek Hitlera, ktory tez mial zydowskie pochodzenie.
  W zwiazku z tym opieranie sie D.Kosiura na zydowskiej propagandzie jest po prostu samo osmieszaniem sie D.Kosiura.

  Istotna jest z kolei opinia Rosjan n/t mezatki E.Dzugaszwili z domu Geladze, ktora pracowala u zyda Davida Papisniedowa w Gori jako pomoc domowa.
  Istotna jest rowniez reakcja jej meza Beso Dzugaszwili (szewca i alkoholika), ktory dowiedziawszy sie, ze to nie jego dziecko po prostu od niej odszedl oraz istotne jest, ze zyd D.Papisniedow dawal pieniadze na wychowanie Jozka Dawida Dzugaszwili (Stalina) i czul sie do tego zobowiazany.

  Druga sprawa…
  D.Kosiur pominal fakt, ze „Oblawa Augustowska” to decyzja Stalina i robota armii czerwonej i NKWD, ktorych bylo tysiace i oddzial ukrainskiego zyda Mykoly Sznepfa (okolo 100 osob) nie mial wielkiego wplywu na bieg wydarzen, bo wszystkim kierowali dowodcy sowieccy.
  Tymczasem D.Kosiur ukazuje wylacznie zyda M.Sznepfa, jakby to on organizowal „Oblawe Augustowska” i ponosil pelna odpowiedzialnosc co sprawia wrazenie, ze D.Kosiur probuje usunac w cien zbrodnie armii czerwonej i NKWD na Polakach.

  Trzecia sprawa i najbardziej bulwersujaca to sugestia D.Kosiura, ze Stalin walczyl w Polsce z wrogami (szkoda, ze D.Kosiur nie nazwal polskich partyzantow terrorystami), ktorzy nie pozwalali Stalinowi zaprowadzic dyktatury w Polsce.
  Polscy partyzanci zachowywali sie identycznie w stosunku do nowego sowieckiego okupanta jak do bylego niemieckiego okupanta, wiec ich reakcja na kolejnego wroga Polski jakim byly okupacyjne wojska sowieckie jest jak najbardziej uzasadniona zwazywszy na fakt, ze w momencie pojawienia sie armii czerwonej na obszarze Rzeczpospolitej w styczniu 1944r, sowieci w sposob podstepny dokonywali masowych aresztowan polskich partyzantow, mordowali polskich dowodcow i zolnierzy partyzanckich, wywozili niepokornych na Syberie do karnych obozow pracy przymusowej lub na sile wcielali ich do komunistycznej armii agenta NKWD Z.Berlinga i byl to zamierzony i w pelni swiadomy proces wyeliminowania przeciwnikow politycznych Stalina w Polsce, a nie zadne „wyzwalanie” Polski o czym dodatkowo swiadczy okres TERRORU STALINOWSKIEGO po zakonczeniu dzialan wojennych w Europie w maju 1945r i „Oblawa Augustowska” przeprowadzona w lipcu 1945r jest tego przykladem, a takze wieznienia UB i NKWD wypelnione zolnierzami polskiej partyzantki, tysiace grobow pomordowanych polskich partyzantow przez NKWD i UB, ucieczka z Polski tysiecy Polakow przed terrorem stalinowskim w Polsce.

  Pytania jakie postawil D.Kosiur na koncu swojego krotkiego komentarza demaskuja IDEOLOGIE BOLSZEWICKA, ktora przesiakniety jest D.Kosiur do szpiku kosci.
  A jesli D.Kosiur nie rozumie sensu walki polskich partyzantow z sowieckim okupantem Polski to nie wie co to jest HONOR i nie rozni sie od smieci, ktore plyna z pradem.

  Polubienie

  • Pisze Komentator wierutne bzdury.
   Jak to możliwe, żeby jeden człowiek był mordercą milionów. Pisanie w ten sposób o Stalinie i Hitlerze to czysty idiotyzm.
   Żydowskie czystki w aparacie władzy ZSRR w latach 1930. prowadził na zlecenie Stalina prokurator generalny A.Wyszyński, stryjeczny brat kardynała Wyszyńskiego.

   Tzw. terror stalinowski był w Polsce faktem, ale był realizowany przez żydostwo, które w oczywisty sposób, o czym już wcześniej wspomniałem, eliminowało elementy wrogie wobec ZSRR i wobec żydowskiej władzy w PRL. Zachód planował wojnę z ZSRR, odstąpił od tych planów w 1947r. Polskie podziemie wypełniało więc zadania żydo-sanacyhnego rządu w Londynie, stąd w oczywisty sposób musiało zostać wyeliminowane.
   Gdyby Zachód nie zlecił zamordowania gen.W.Sikorskiego, nie doszłoby do żydowskich rządów w Polsce i do mordowania Polaków i mielibyśmy już od 1945r. pzryjazne stosunki z ZSRR.
   ZSRR nie miał innego wyjścia, musiał eliminować wrogie sobie siły.
   Dramatem Polaków było to, że pozbawieni polskiego przywództwa byli wystawiani przez Żydów z Zachodu na odstrzał Żydom ze wschodu.

   Można się z nami nie zgadzać, ale nie warto na tej stronie prowadzić żydowskiej, syjonistycznej propagandy.

   Polubione przez 1 osoba

   • nana

    Dźwignąć kraj po dwóch rewolucjach, wojnie domowej i II. wojnie światowej mógł tylko przywódca mający oparcie w narodzie. Stalin miał oparcie w Narodzie, ponieważ zwalczał tzw. wrogów ludu, czyli element obcy niszczący Rosję i Rosjan.
    Natomiast Polska i Polacy swoje istnienie zawdzięczają polityce prowadzonej przez Stalina, polityce dalekowzrocznej i opartej na rozumie. Z „sojuszów” z państwami socjalistycznymi Związek Radziecki nie czerpał praktycznie żadnych korzyści a przeciwnie – wpierał te kraje w odbudowie po wojnie i w rozwoju gospodarczym.

    O ile sojusz z zachodem oznacza zawsze zależność kolonialną, o tyle sojusz ze Związkiem Radzieckim był korzystny dla obu stron. Stalin wiedział, że silne państwa socjalistyczne będą choć w części samodzielne i to pozwoli dźwignąć się z ruin Związkowi Radzieckiemu.

    To, co miały do odbudowy państwa Bloku Wschodniego było zrujnowane przez Niemców.

    Natomiast to, co miały od odbudowania kraje zachodnie było zrujnowane przez nie same – czyli „alianci” najpierw zbombardowali, a potem odbudowali, czyli interes się kręcił.

    Jest niepojęte, dlaczego Polaków przekonują mrzonki i fantazje, a zupełnie nie są Polacy zainteresowani faktami.

    Polacy potrafią wygadywać takie bzdury, że „gdyby Stalin nie wszedł to…” (w domyśle: byłoby cudownie ) ale zupełnie ignorują fakt, że „gdyby Stalin nie wszedł to” by Polski nie było, ponieważ Niemcy przeznaczyli Polaków na zagładę.

    Tylko Rosjanie ujęli się za Polakami, tylko Rosjanie poświęcili życie tylu setek tysięcy Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej, żeby Polaków ratować. Ani jeden ussamerykanin, ani jeden anglik czy francuz nie walczył o wyzwolenie Polski spod niemieckiej okupacji.

    Bo i jak? przecież oni byli zakolegowani z niemcami, choć udawali że prowadzą z nimi wojnę. I dziś także kolegują się tak samo i też przeciw Rosji.

    Co do rabowania Polski przez Armię Czerwoną, to należy podkreślić raz jeszcze, że po sześciu latach okupacji żadnej Polski nie było a więc i nie było co w tej nieistniejącej Polsce rabować.

    To, co Armia Czerwona zabierała z terenów zdobytych, to było niewielkie zadośćuczynienie za zrujnowanie przez Niemców europejskiej części Związku Radzieckiego. I tak był to tylko ułamek tego, co powinni byli Niemcy Związkowi Radzieckiemu zadośćuczynić.

    A więc te zdobyczne maszyny i inne urządzenia to się Związkowi Radzieckiemu należały, jako częściowe wyrównanie strat wojennych, wyrządzonych przez Niemców.

    Poza tym to starano się na polskich ziemiach zachodnich zostawić tyle sprzętu, by mogło ruszyć rolnictwo. Dostarczano chłopom polskim także żywy inwentarz. A więc Polacy przejmowali domy z maszynami rolniczymi. I znam z opowieści świadków, że Polacy przejmowali gospodarstwa, szabrowali je, sprzedawali co się dało by jechać w inne miejsce i tam proceder kontynuować. Możliwe to było, bo nie było ewidencji w powojennym zamieszaniu.

    Zaprzaństwo i nikczemność niektórych Polaków jest nie do pojęcia. Szczególnie bezczelni są ci, którzy nigdy niczym złym ze strony Rosjan, Armii Czerwonej nie byli dotknięci.

    Wygadują głupoty o masowych gwałtach, rzekomo dokonywanych przez Armię Czerwoną. Nic takiego nie miało miejsca, lecz jest to zwykła zachodnia propaganda, by zdyskredytować Zwycięzców II. wojny światowej, czyli Związek Radziecki, który pokrzyżował szyki „międzynarodowemu żydowi”. Za gwałt Czerwonoarmistom groziła kula w łeb. I nie było przeproś.

    Jest oczywiste, że zachód chce zakłamać historię tak, by móc na nowo rozpętać wojnę światową.
    Jednak sprawiedliwości staje się zadość. Teraz mieszkańcy zachodu będą służącymi dla „uchodźców” i dobrze im tak. Należało żyć i postępować uczciwie.

    Ataki zachodu na Rosję i Rosjan mają wciąż ten sam cel: pozbawić ludzkość orientacji i zepchnąć ją w otchłań wojny światowej.
    Rosjanie wyjdą z tego silniejsi niż poprzednio. I Rosja będzie przewodzić światu, ponieważ tylko Rosja ma właściwy do tego potencjał duchowy.

    Polubione przez 1 osoba

   • ale heca

    re: D.Kosiur,

    A co wy towarzyszu Kosiur spadliscie z ksiezyca i pierwszy raz slyszycie o zbrodniach stalinowskich i hitlerowskich ?
    Stalin mial wladze absolutna w ZSRR i podobnie Hitler mial wladze absolutna w Niemczech i obydwaj wydawali rozkazy, wiec na nich spada glowna odpowiedzialnosc za zbrodnie i taka regula obowiazuje na calym swiecie.
    Czystki w aparacie wladzy i w partii komunistyzcnej przeprowadzone na polecenie Stalina dotyczyly wszystkich jego przeciwnikow, a nie tylko zydow i robienie ze Stalina „pogromce zydow” jest polprawda, poniewaz w otoczeniu Stalina wciaz przebywali zydzi, ktorzy byli lojalni wobec niego i to towarzysz D.Kosiur tworzy mity, poprzez podawanie polprawd i w ten sposob probuje manipulowac faktami historycznymi.

    Towarzysz prokurator generalny ZSRR A.Wyszynski jest wspolodpowiedzialny za zbrodnie, poniewaz dzialal na polecenie Stalina, a nie na swoje wlasne i Stalin mial wglad do list i je zatwierdzal.
    Z kolei przepisy prawne w ZSRR byly tak skonstruowane, ze wystarczylo podejrzenie o anty-panstwowa dzialalnosc i na tej podstawie zapadaly wyroki skazujace, co jest niesprawiedliwe, poniewaz to nie sa zadne dowody popelnienia przestepstwa.
    W/g tych bandyckich przepisow rodem z ZSRR odbywaly sie w Polsce procesy sadowe przeciw Polakom, ktorych oskarzano o dzialania na szkode ZSRR – podobny proces mial miejsce w Moskwie w czerwcu 1945r wobec podstepnie porwanych i uwiezionych na Lubiance dzialaczy polskiego rzadu podziemnego – vide „Proces 16-tu”.
    To sa dowody, ze ZSRR dokonywal SAMOSADOW NA POLAKACH w/g swoich bandyckich przepisow i robil to nielegalnie.
    Wobec tego nazywanie Polakow przez towarzysza D.Kosiura „wrogami” ZSRR jest bezczelnym klamstwem i oszczerstwem nie majacym nic wspolnego z faktami historycznymi, bo jednoczesnie w ten sposob towarzysz D.Kosiur probuje legalizowac bandytyzm ZSRR wobec Polski i narodu polskiego.
    To ZSRR byl wrogiem Polski i narodu polskiego, a nie odwrotnie jak probuje to nazywac towarzysz D.Kosiur i to ZSRR w sposob nielegalny i silowy narzucal Polsce i Polakom wrogi ustroj komunistyczny jako NOWY OKUPANT Polski, nie majac zadnego mandatu od narodu polskiego na zaprowadzenie komunizmu i dyktatury komunistycznej w Polsce.
    Z powyzszego wynika wniosek, ze towarzysz D.Kosiur jest STALINOWSKA TUBA PROPAGANDOWA i propagatorem interesow ZSRR.

    Prawda jest, ze wykonawcami zbrodni na Polakach byli zydzi, zarowno rosyjscy jak i polscy oraz niewielka ilosc komunistow polskich, rosyjskich, ukrainskich etc, ale nalezy zaznaczyc, ze to byla AGENTURA ZSRR OBCA IDEOLOGICZNIE I KULTUROWO ORAZ NIELEGALNA w/g polskiego prawa, poniewaz narod polski nie udzielil im mandatu na sprawowanie wladzy w Polsce i w zwiazku z tym dzialania sowieckiej (radzieckiej) agentury w okupowanej przez nich Polsce sa ZBRODNIA PRZECIW POLSCE I NARODOWI POLSKIEMU.

    Prosze nie wciskac Polakom kitu o „przyjaznym” ZSRR i „przyjaznym” Stalinie, poniewaz przecza temu takie fakty, jak:
    – NAPASC ZBROJNA ZSRR NA POLSKE W 1919 ROKU i obrona Polski przed bolszewikami.
    – Uklad Stalina z Hitlerem z 23 sierpnia 1939r, ktory dotyczyl NAPASCI ZBROJNEJ NA POLSKE I ROZBIORU POLSKI.
    – WYMORDOWANIE PRZEZ STALINA OKOLO 25 TYSIECY KADRY WOJSKOWEJ I POLSKIEJ INTELIGENCJI WIOSNA 1940 ROKU.
    – CZYSTKI ETNICZNE NA KRESACH WSCHODNICH RZECZPOSPOLITEJ PRZEPROWADZONE NA POLECENIE STALINA I WYWOZKA OKOLO 2 MILIONOW POLAKOW W GLAB ZSRR NA ZATRACENIE.

    Prosze nie wciskac Polakom kitu, ze to „zachod” zlecil zamordowanie gen.W.Sikorskiego, bo przecza temu fakty historyczne.
    Zbrodni na gen.Sikorskim dokonal „zachod” w porozumieniu ze Stalinem i propaganda stalinowska jaka posluguje sie towarzysz D.Kosiur czyni automatycznie z towarzysza D.Kosiura AGENTA ZSRR w formie przenosnej.
    A biorac pod uwage role zydostwa w ZSRR, towarzysz D.Kosiur staje sie automatycznie zwolennikiem interesow MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ, ktora uzyla ZSRR jako baze, z ktorej komunizm mial rozlac sie na cala Europe do czego z kolei nie chciala dopuscic Polska i ostro zwalczala ruch komunistyczny w Polsce, ktory dzialal przeciw niepodleglosci Polski i wazna role odgrywal w tym anty-polskim ruchu komunistycznym agent Moskwy W.Gomulka, ktory byl za oderwaniem Slaska i Pomorza od Polski.

    To wy towarzyszu bolszewiku D.Kosiur jestescie propagatorem zydo-bolszewizmu w Polsce oraz zydowskich idei komunistycznych ZSRR i zydo-bolszewika Stalina, z ktorym narod polski nie mial i nie ma nic wspolnego ze wzgledu na roznice cywilizacyjne, ktore wykluczaja sie wzajemnie.
    Wasza „logika tamudyczna” (pokretnosc) towarzyszu D.Kosiur jest zwodnicza, ale nie jest w stanie wygrac z faktami historycznymi i LOGIKA, ktora jest nauka poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzen.

    Polubienie

   • ale heca

    re: nana
    Cytat: „Stalin miał oparcie w Narodzie…”

    KOMENTARZ
    Tak, Stalin mial oparcie w narodzie…. ale wybranym przez diabla, czyli w ZYDACH, ktorzy dobili Rosje w 1918r i razem ze Stalinem dokonywali czystek w Rosji z tzw. „burzuazji”, do ktorej zaliczali sie rowniez Polacy zamieszkujacy na obszarze dawnej Rzeczpospolitej, ktora w wyniku agresji ZSRR na Polske, utracila Kresy wschodnie i w ten sposob Polacy znalezli sie pod panowaniem zydo-bolszewickiego ZSRR.
    W latach 1929-1934 Stalin „wyczyscil” ponad 200 tysiecy Polakow z zajmowanego przez nich obszaru – wymordowal ponad 100 tysiecy, a reszte kazal wywiezc do obozow koncentracyjnych na Syberie, a przejawszy ich ziemie i majatki pobudowal kolchozy.

    Druga fala stalinowskich „czystek” Kresow wschodnich Rzeczpospolitej z „polskiej burzuazji” nastapila po 17 wrzesnia 1939r i byla przeprowadzana od lutego 1940r do czerwca 1941r i objela prawie 2 miliony Polakow, dla ktorych Stalin przygotowal „kurorty lecznicze” w obozach koncentracyjnych pracy przymusowej na Syberii i tam ich „leczyl” z polskosci i mysli politycznie niepoprawnych.
    A w miedzyczasie Stalin wymordowal okolo 25 tysiecy kadry wojskowej i polskiej inteligencji wiosna 1940r, zeby pozbawic narod polski elity przywodczej.
    Po odkryciu przez Niemcow masowych grobow pomordowanych Polakow na poczatku 1943r, Stalin bezczelnie klamal i oskarzal Niemcow o zbrodnie na Polakach, a nastepnie Stalin zerwal stosunki dyplomatyczne z polskim rzadem na uchodztwie w Londynie.

    Neo-stalinistka „nana” chwali Stalina i zydo-bolszewickie ZSRR argumentuje podobnie jak ZYD J.Kuron w okresie PRL, ktory rowniez mowil o samych korzysciach jakie uzyskala Polska i Polacy od ZSRR.

    Tego typu propaganda byla modna do chwili, kiedy nie wyszly na jaw fakty historyczne o bandytyzmie i zbrodniach Stalina i rabunkowej polityce ZSRR wobec Polski okupowanej przez ZSRR.
    Ponad 23 tysiace wagonow kolejowych naladowanych POLSKIMI DOBRAMI MATERIALNYMI I KULTUROWYMI jakie SOWIECI wywiezli z Polski na polecenie Stalina do ZSRR poczawszy od 1945r to rzekome „nic” i „rekompensata” w/g neo-stalinistki „nana”.
    Ta sowiecka dzicz kradla wszystko co mialo jakakolwiek wartosc i okradala ze wszystkiego Polske i Polakow – tacy to byli „przyjaciele”.
    Sowiecka dzicz ukradla nawet Polsce traktory, ktore Polska otrzymala od UNRRA i kradli tez zywnosc i lekarstwa jakie Polacy otrzymali od UNRRA !
    Najwieksza pomoc finansowa dla UNRRA pochodzila z USA i wynosila 2.7 miliarda owczesnych dolarow.
    Sowiecka dzicz okradala Polakow na ulicach ze zlotych obraczek i bizuterii.
    Sowiecka dzicz okradala Polakow z rowerow, bo u nich takich nie bylo i nawet kradli drzwi z kosciolow i domow w Polsce.

    Sowiecka dzicz brala z Polski wegiel kamienny za darmo.
    Sowiecka dzicz wywiozla z Polski 20 ton uranu, uzyskanego z wydobycia i przerobki rudy uranowej w Sudetach, korzystajac z pracy niewolniczej zolnierzy polskiego podziemia niepodleglosciowego skazanych przez NKWD i UB na wieloletni pobyt w wiezieniu za wrogosc do ZSRR.

    Neo-stalinistka „nana” nawet slowa o tym nie napisala nie mowiac o NEO-STALINISCIE towarzyszu D.Kosiurze, ktory broni Stalina i zydo-bolszewickie ZSRR.

    Gdyby neo-stalinistka „nana” miala co najmniej 8 lat w 1945r to czerwonoarmiejcy tez by „wyzwolili” nane nie raz, ale kilkanascie razy i „nana” doznalaby przyjemnosci fizycznej i psychicznej, a nawet przyjemnosci zszywania narzadu plciowego i wtedy mialaby o czym wspominac.

    Polubienie

 8. zydozerca

  Newsweek.plPolska

  Dwustu ludzi dobrej zmiany [LISTA] fragment do litery G jak g…wno

  14-03-2016 , ostatnia aktualizacja 16-03-2016 09:32

  „Teraz, k…, my” – krytykował 19 lat temu Jarosław Kaczyński apetyt działaczy AWS na państwowe stołki. Dwa lata temu narzekał na panoszącą się w Polsce korupcję, nepotyzm i kolesiostwo. Dziś opłacane przez podatnika posady dostają działacze PiS i ich bliscy. Oto lista.

  Czytaj też: Jak PiS obsadza stanowiska? Liczy się lojalność

  Grażyna Ancyparowicz – członek Rady Polityki Pieniężnej, uczestniczka kongresów PiS

  Zdzisław Antoń – dyrektor lubelskiego KRUS, szef klubu radnych PiS w powiecie

  Wojciech Arndt – członek rady nadzorczej Polskiego Holdingu Obronnego, były szef gabinetu politycznego Ryszarda Legutki w Ministerstwie Edukacji za rządów PiS

  Maciej Badora – szef wałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej, działacz PiS

  Sylwester Bania – prezes Zakładu Energetycznego Okręgu Radomsko-Kieleckiego, działacz PiS

  Stanisław Batóg – wicedyrektor świętokrzyskiego oddziału ARiMR, działacz PiS w Staszowie

  Piotr Bączek – szef SKW, były radny powiatowy PiS

  Ernest Bejda – szef CBA, były kandydat PiS do Sejmu

  Jan Białkowski – dyrektor zachodniopomorskiego oddziału ANR, były kandydat PiS do sejmiku

  Mariusz Bober – prezes Grupy Azoty, kolega Dawida Jackiewicza

  Jerzy Borcz – szef podkarpackiego oddziału ANR, radny PiS

  Stanisław Borkiewicz – dyrektor biura spraw korporacyjnych TVP, wieloletni znajomy Jacka Kurskiego

  Damian Bosowski – szef powiatowego biura ARiMR w Głubczycach, działacz PiS

  Katarzyna Bracka – szefowa radomszczańskiego biura ARiMR, zaangażowana w kampanię prezydencką miejscowego kandydata PiS

  Dariusz Byczkowski – wicedyrektor opolskiego oddziału ARiMR, radny PiS

  Marcin Chludziński – prezes Agencji Rozwoju Przemysłu i członek rady nadzorczej PZU, protegowany wicepremiera Piotra Glińskiego

  Kazimierz Choma – szef lubelskiego oddziału ANR, powiatowy radny PiS

  Jacek Chwalenia – członek rady nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości, fizjoterapeuta-rehabilitant, radny PiS

  Czesław Cichoń – zastępca do spraw pracowniczych w spółce z grupy KGHM, działacz PiS

  Mariusz Ciechanowski – dyrektor biura organizacyjno-administracyjnego UW we Wrocławiu, działacz PiS

  Ewelina Czechowska-Malczewska – szefowa biura ARiMR w Słupcy, kandydatka PiS na radną

  Bartosz Czarnecki – doradca w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, syn europosła PiS Ryszarda Czarneckiego

  Wojciech Dąbrowski – szef spółki PGNiG Termika, były PiS-owski wojewoda mazowiecki (w 2007 r. policja zatrzymała go za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu)

  Leszek Dec – szef suwalskiej strefy ekonomicznej, wojewódzki radny PiS

  Kazimierz Drzazga – wiceprezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, radny sejmikowy PiS

  Zbigniew Dżugaj – wiceprezes PGE Dystrybucja, działacz PiS

  Dariusz Figura – członek rady nadzorczej Lotosu, radny PiS

  Zdzisław Filip – prezes spółki z grupy Tauron, sejmikowy radny PiS, kolega Beaty Szydło z podstawówki

  Jan Frania – wiceprezes PGE Dystrybucja, sejmikowy radny PiS

  Filip Frąckowiak – wiceszef TVP Polonia, były kandydat PiS na posła

  Paweł Gajewski – szef gabinetu prezesa TVP, były działacz młodzieżówki Solidarnej Polski

  Maria Garbacz – kierownik biura ARiMR w Biłgoraju, członek władz Solidarnej Polski

  Krzysztof Gałaszkiewicz – dyrektor lubelskiego oddziału ARiMR, przewodniczący zarządu PiS w powiecie zamojskim

  Paweł Gilowski – dyrektor generalny UW w Lublinie, syn byłej wicepremier w rządzie PiS Zyty Gilowskiej

  c.d.

  Polubienie

 9. te n a n a ………..,,,,,,tobie w łepku poprzewracało się to co wypociłaś tu te bzdety brednie o gwałtach o tym co im jest dane zadośćuczynienie , w,,,,,,,,wia mnie takie kłamstwo po prostu no nie a pałac w STUDNICY kto spalił ? kto meble w domu w STUDNICY siekierą rąbał ? na pytanie szto ty diełasz to sałdat – ja za to krow prolewał. co ty za bzdety wypocasz komu tym co nie wiedzą jak było . takimi tekstami nie wkurzaj Polaków.

  Polubienie

 10. zorbaG22

  Po pierwsze jakich Polaków zabijał Stalin? tych którzy mieli polskie nazwiska jak obecnie okupujący Polskę żydzi ze zdobytymi w Katyniu słowiańskimi nazwiskami ?
  Po drugie to III Żydopospolitą po wojnie kształtował nie Stalin a Retinger, ten sam który wybił Polaków w powstaniu warszawskim, ten sam który wepchnął Polakom Bieruta, ten sam który założył żydowską grupę Bilderberg i stworzył syjonistyczny twór na gruzach Europy pod nazwą Unia Europejska, wreszcie ten sam który rytualnie ubił niepotrzebnego już Sikorskiego i jego córkę. A myśleli że co dostaną za zasługi dla syjonizmu…zrobili swoje i zostali zutylizowani w katastrofie żeby było politycznie i żeby się skórka politycznie zwróciła. I zwróciła się, ich synełe zbudowali na niej mit na którym wożą Polandesza jak przygłupa.
  Stalin po śmierci Roosevelta miał dość kłopotów bo Truman trzymany na pasku przez autorów II wojny odszczekał powojenne ustalenia z Churchilla i Stalina z Rooseveltem. Zachód postanowił odbić Grecję ubiając Greków i Polskę ubijając Polaków przy użyciu rozmaitych band Żołnierzy Przeklętych.
  I nie była to bitwa Rosja -zachód tylko USA – Anglia o strefę wpływów w Europie. W zamieszaniu powojennym nie przykładano wagi do tego czy sie posługują komunistami czy patriotami byle zabijali w interesie diaspory. Potem się i tak Słowian uprzątnie.
  Teraz Polską i Ukrainą rządzi żydówka Nudelman [ Nuland] żona potomka Łazara Kaganowicza którego Stalin nie zdążył ubić. A taki był z Kaganowicza Rosjanin taki jak jak z prowodyrów partyzantki powojennej Polacy.
  Większość katów Słowian z NKWD których Stalin nie dopadł wylądowała bezpiecznie w USA a ich potomkowie właśnie zalewają Europę terrorystami islamskimi, znamienne że co drugi złapany szef terrorystów to obywatel Europy w 2-3 pokoleniu i wychowanek katolickich szkół. Jak w administracji Hitlera, co drugi to żyd i Jezuita.
  Są to fakty znane ludziom oczytanym a te baśnie historyczne które tu niektórzy sadzą świadczą albo o agenturalnej antypolskiej działalności albo o pustym łbie, szkoda oczu.

  A jak już piszecie o układach wśród potomków żydokomuny która przejęła Polskę po 1989 r. to użyjcie prawdziwych nazwisk, nie Kurski tylko Sommerstein ukraiński żyd spowinowacony z Modzelewskimi, nie premier Olszewski tylko Oksner krewny dwóch prezydentów Izraela itd.

  Polubione przez 1 osoba

  • nana

   zorbaG22
   6 Kwiecień 2016 o 01:53

   Chłopie, Ty się nie leń lecz pisz więcej!!! Może Twój punkt widzenia rozjaśni nieco w tych zaczadzonych łbach pożytecznym idiotom.

   Pozdrawiam, jeśli mile widziane.

   Polubienie

  • korczma

   Zorba G22 świetny wpis . Dziękuje , abys częsciej coś skrobnął .

   Polubienie

  • ale heca

   re: zorbaG22,

   Twoje slowa sa jak woda na mlyn propagandy stalinowskiej, poprzeplatanej prawda i klamstwami, wiec zaczynamy odklamywanie…

   Otoz najwiekszym katem Slowian byl zydowski bekart Jozef Dawid Papisniedow aka Dzugaszwili (ksywa: Stalin), bo to z jego polecenia doszlo do zbrodni na Slowianach w latach 1929-1934, podczas tzw. „rozkulaczania” i sztucznie wywolanego „glodomoru”, czego glownymi wykonawcami byli rosyjskie zydy, NKWD i armia czerwona.
   Poza tym nikt nie smial sprzeciwic sie Stalinowi, bo automatycznie znikal z zycia publicznego, czyli „szedl do gleby”, albo do „kurortu leczniczego” na Syberie.
   Ty „zorbaG22” pomijasz te fakty milczeniem i tym samym oczyszczasz Stalina z ogromu zbrodni, a jednoczesnie tworzysz nowa historie, ktora masz zamiar oglupic Polakow, ale twoje spreparowane klamstwa maja „krotkie nogi”.

   Ublizasz tez dowodcom i zolnierzom polskich oddzialow partyzanckich walczacych w obronie Polski z niemieckim i sowieckim okupantem oraz z komunistyczna szumowina i zydowska agentura (PPR i ZPP) przybyla z ZSRR w celu przejecia wladzy w Polsce i to dowodzi, ze bydle jak ty nie ma HONORU, nie wie co to jest HONOR ZOLNIERZA i bezczelnie falszuje historie.
   To czyni was, zwolennikow komunizmu i stalinizmu SPRZEDAJNYMI PROSTYTUTKAMI rodzaju meskiego i zenskiego.

   Podzial swiata na 2 strefy wplywow (sowiecka i amerykanska) znany byl juz w pazdzierniku 1941r – vide mapa Gomberga i te sprawy ustalili miedzy soba zydy amerykanskie i zydy sowieckie na czele ze Stalinem.
   Zadaniem Stalina bylo dojscie do Berlina i to zostalo ustalone na najwyzszym szczeblu pomiedzy Stalinem a Rooseveltem, chociaz w 1945r doszlo do malego incydentu, kiedy gen.amerykanski G.Patton rozpoczal wyzwalanie Pragi (Czechoslowacja) nie wiedzac, ze istnieje tajne porozumienie Ameryki ze Stalinem, na co szybko zareagowal glowny dowodca wojsk amerykanskich w Europie gen.Eisenhower i nakazal wycofanie sie Pattonowi za Berlin.
   W ten sposob sowieci zajeli Prage i Wieden.

   Stalinowska mosc „zorbaG22” probuje rowniez uniewinnic Stalina i zrzucic wine na Ameryke za sytuacje panujaca w Polsce po zakonczeniu II w.s. w Europie, ale zaprzeczaja temu fakty historyczne.
   NKWD, armia czerwona, MBP-UB, KBW i MO prowadzily akcje zbrojne na obszarze Polski, ktorych zadaniem bylo wyczyszczenie Polski z „zaplutych karlow reakcji” i „wrogow klasowych” jak glosila komunistyczna propaganda, czyli los przeciwnikow komunizmu i stalinowskiego totalitaryzmu byl w rekach sowieckiego okupanta, bo Stalin poczul sie wlascicielem Polski.
   Stworzony przez Stalina rzad komunistyczny w Polsce byl zlozony z przeszkolonych agentow Moskwy, a Mikolajczyk byl tylko przyslowiowym „kwiatkiem” do stalinowskiego kozucha, zeby pokazac zachodowi, ze do rzadu stworzonego przez Stalina wchodza rowniez przedstawiciele chlopstwa.
   Natomiast Stalin wyrazil kategoryczny sprzeciw wobec wejscia do jego rzadu prawowitych przedstawicieli rzadu polskiego na uchodztwie w Londynie.
   Na konferencji w Poczdamie (lipiec/sierpien 1945r) Ameryka i Anglia przypomnialy Stalinowi o wycofaniu wojsk sowieckich z Polski i przeprowadzeniu wolnych wyborow w Polsce, ale Stalin nie spelnil tych zadan i pobyt wojsk sowieckich i terror stalinowski utrwalal sowiecka okupacje Polski, a w 1946r wybory w Polsce zostaly sfalszowane.
   Do tego trzeba dodac, ze MBP-UB mordowala rowniez patriotyczna czesc polskich dzialaczy chlopskich przeciwnych komunizmowi i dyktaturze stalinowskiej w nocnych akcjach przeprowadzanych w calym kraju.
   Wniosek:
   Ameryka i Anglia nie okupowaly Polski tylko robil to Stalin przy pomocy armii czerwonej i NKWD i ten prosty fakt historyczny obala mity jakie tworzy stalinowska mosc „zorbaG22” piszac ze wszystkiemu winny jest zachod i takie klamstwa moze tylko pisac stalinowska swolocz.

   Powstanie Warszawskie to wielki i skomplikowany temat i wskazywanie palcem na J.Retingera, ze „wybil Polakow w powstaniu warszawskim” (slowa „zorbaG22”) jest oznaka niepoczytalnosci stalinowca „zorbaG22” i wyrazna oznaka celowego falszowania polskiej historii pod ideologie stalinowska.
   Zydowski bekart J.Stalin bylyby z was dumny, ze godnie go zastepujecie !

   Polubienie

 11. nana

  do: ale heca
  6 Kwiecień 2016 o 05:45

  parchu faszystowski, pomiocie hyclerowy, paszoł won ode mnie.

  Dla mnie określenie „stalinowska nana” to byłby komlement, gdyby nie pochodził z twojej parchatej mordy.
  Ja jestem prostą, wiejską kobietą, kierującą się podstawowymi zasadami moralności i etyki, a więc rozumującą w kategoriach prawdy uniwersalnej opartej na logice.
  Mnie nie obchodzi, czy ty nurzasz się w szambie czy tylko spożywasz gówno na śniadanie jako danie główne. To jest towoja parszywa sprawa.
  I żądam, żebyś się parchu nie wpirzał do mnie, bo ja ci tego prawa nie daję. Zaduś się nawet swoimi parchastymi poglądami, ale ode nie won!

  Polubione przez 1 osoba

  • korczma

   nana szkoda nerwów na kanalie . Daj spokój . dla mnie jesteś wielka i czytać dla mnie twoje wpisy to zaszczyt , a parchami się nie przejmuj . Jesteś patriotką , ale cóż mamy w Judeopolonii to co mamy . Mam nadzieję ,że półgłówki za 30 – 50 lat zmądrzeja – to będzie juz nowe pokolenie i wywalą z Powązek Lewartowów , usuna pomniki Piłsudzkich , Wojtyłów . to jednak nuta dalekiej przyszlości . Trzymaj się nana .

   Polubione przez 1 osoba

   • korczma

    nana , ale heca to nastepne wcielenie bydlaka syjonisty Toronto . ogólnie znany na WPs.

    Polubienie

   • nana

    Dzięki za dobre słowo. Człowiek niby niezależny, ale jednak miło, gdy ma bratnią duszę.
    Pozdrawiam Cię serdecznie!

    Polubione przez 1 osoba

   • ale heca

    re: korczma – niedorozwoju umyslowy, cepie i gnido,
    Sam jestes bydlakiem oraz komunistyczna i stalinowska kanalia.
    Twoj idol Stalin zainfekowal Polske zydo-komunistami przeszkolonymi w Moskwie i Kujbyszewie i utrwalal zydowska wladze nad Polakami w okupowanej przez siebie Polsce.
    Napisz list do Stalina z wnioskiem, ze niepotrzebnie odbudowal JUDEOPOLONIE w Polsce, ch*ju na kaczych lapach.

    Polubienie

  • ale heca

   re: nana
   Twoje komunistyczne i stalinowskie majaczenia czynia z ciebie automatycznie zawszony i parchaty pomiotem.
   A morde to masz ty i krowa stalinowska suko.

   Polubienie

 12. ale heca

  re: Jurek,
  Wy wszyscy zwolennicy: komunizmu, ZSRR, Stalina, Putina, Gomulki, Jaruzelskiego, PRL etc trzymajcie sie od Polaka jak ja z daleka na 3 ch*je w bok.
  A jak nie macie argumentow na obrone swoich tez o wyzszosci komunizmu (obiecanego wam raju przez zydow) nad kapitalizmem (prywatnym biznesem) to nie zachowujcie sie jak wsciekle psy i bydlo.
  Po waszych komentarzach widac co soba reprezentujecie, tumany.
  Powielacie komunistyczne i stalinowskie bzdety, ktorych nie potraficie nawet uzasadnic i zaklamujecie jednoczesnie historie Polski, i oglupiacie Polakow, ktorych wystarczajaco oglupia propaganda koscielna i zydostwo u wladzy w Polsce przez ostatnie 70 lat.

  Polubienie

 13. ale heca

  Chłopi przeciw komunistom.
  Działalność Franciszka Rejmana ps. „Wilk”, „Bicz” na tle przemian politycznych w latach 1944-1946.

  Nie ma drugiego nazwiska, które pojawiałoby się tak często w raportach Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (PUBP) w Rzeszowie.
  W latach 1945-1946 Franciszek Rejman i jego podkomendni budzili prawdziwy strach i przerażenie wśród wszelkiej maści kolaborantów i osób wysługujących się nowej władzy komunistycznej. Z powodu jego działalności żaden członek PPR, funkcjonariusz UB, MO, NKWD, żołnierz KBW czy zwykły ORMO-wiec mieszkający na terenach powiatów rzeszowskiego, kolbuszowskiego i dębickiego nie mógł się w tym okresie czuć bezpiecznie.
  Skala przeprowadzonych przez jego oddział akcji oraz ich brutalność i bezwzględność, przez długi czas ograniczały rozbudowę komunistycznej administracji na tym terenie i podtrzymywały morale społeczeństwa.
  Jego działalność stanowi potwierdzenie tezy, że powstanie antykomunistyczne po wojnie miało charakter przede wszystkim chłopski.

  Jeszcze za życia stał się legendą i postacią symbolizującą walkę ugrupowań chłopskich przeciwko sowieckiemu zniewoleniu.
  Powiązania wielu działaczy chłopskich z jego oddziałem stanowiły dla władz komunistycznych pretekst do rozwiązania rzeszowskich struktur PSL w 1947r.
  W podręcznikach szkoleniowych dla milicjantów i funkcjonariuszy SB oraz materiałach historycznych MSW przedstawiany był jako bezwzględny i wyrachowany zabójca, z którym organa bezpieczeństwa były zmuszone toczyć nieustanną walkę w obronie tzw. „demokracji ludowej”.
  Czyż można sobie dzisiaj wyobrazić piękniejszą laurkę dla „Żołnierza Wyklętego”?
  http://tajnahistoriarzeszowa.pl/2013/10/19/chlopi-przeciw-komunistom-dzialalnosc-franciszka-rejmana-ps-wilk-bicz-na-tle-przemian-politycznych-w-latach-1944-1946/

  Polubienie

 14. ale heca

  Władysław Kojder – dzialacz Polskiego Stronnictwa Ludowego w Krakowie zamordowany przez zydowskie UB w 1945r.
  (UB bylo stalinowska agentura w Polsce).

  Relacja Zofii Drąg, gosposi Kojdrów:
  – Dnia 17 września 1945 około godziny 19-tej wtargnęło do mieszkania Władysława Kojdra kilkunastu uzbrojonych i umundurowanych w polskie mundury mężczyzn. W mieszkaniu w tym czasie przebywał Władysław Kojder, który pod wieczór wrócił z Krakowa, jego córeczka Elżbieta lat 7 i śpiący synek Andrzej lat 3. Zona Władysława wyszła w tym czasie do sąsiadów. Napastnicy wpędzili mnie do pracowni i wezwali do położenia się na podłodze. Po kilkunastu minutach napastnicy zabierają z sobą Władysława Kojdra. Na krzyk córeczki Elżbiety zbiegli się bliscy sąsiedzi i młodzież. Po odejściu napastników stwierdzono, że zabrali maszynę do pisania, a z szuflady bilon srebrny 2-złotowy związany w chusteczce (kilkadziesiąt sztuk), z szafy garderobę damską, dwa płaszcze i kilka sukienek Aurelii.

  Zaalarmowana, miejscowa młodzież ruszyła w kierunku, gdzie uciekli napastnicy. Po przebiegnięciu 150 metrów w kierunku szosy Przeworsk-Łańcut uczestnicy pościgu natknęli się na człowieka, który zaczął do nich strzelać. Następnego dnia w pobliżu znaleziono nową, wojskową czapkę, bez orzełka, z metką łódzkich zakładów krawieckich.

  Brat Władysława, Stanisław natychmiast powiadomił o zdarzeniu przeworski Urząd Bezpieczeństwa. Nikt jednak z funkcjonariuszy do Grzęski się nie pofatygował. Prowadzone przez rodzinę i przyjaciół poszukiwania nie przyniosły efektów. Później działacze PSL ustalili, że przewodnikiem grupy napastników miał być sekretarz PPR w Przeworsku o nazwisku Frylich wskazujący drogę do domu Kojdera.
  Byli członkowie Batalionów Chłopskich mieli ustalić, że porwanego wojskowym samochodem przewieziono najpierw do Rzeszowa, skąd następnie zabrano w lasy świlczańskie, gdzie dokonano egzekucji.

  Z późniejszych ustaleń wiemy, że kilka dni po zdarzeniu na świeży grób natrafiły miejscowe dzieci pasące w pobliżu krowy. Przy zwłokach nie znaleziono dokumentów. Zabitego ludowca – jako NN – pochowano na cmentarzu w Rudnej Małej. Dopiero w styczniu 1946 roku, po kilku miesiącach bezskutecznych poszukiwań, Aurelii Kojder okazano w rzeszowskiej prokuraturze znalezione przy zabitym rzeczy: chusteczkę do nosa, szelki i inne. Kobieta rozpoznaje własność męża. Dopiero wiosną 1946 dochodzi do ekshumacji zwłok i uroczystego pogrzebu w Przeworsku. W czasie oględzin zwłok ustalono, że do Kojdera oddano 27 strzałów. 10 kul trafiło w tył głowy, 17 z bok. Nie była to więc przypadkowa zbrodnia, lecz zaplanowana egzekucja…
  http://www.podkarpackahistoria.pl/2016/03/wladyslaw-kojder-niezwykle-zycie-tajemnicza-smierc/

  Polubienie

  • kempes

   panie ale heca. przyznajmy panu racje . ok. ale polacy z tej nazwijmy to prawej opcji . maja na punkcie zachodu i katolicyzmu wrecz pierdolca. i prosze to wyrazenie zostawic na moja odpowiedzialnosc. to zachod sprzadał tych wykletych. tak sprzedał polske w 39 roku ,a potem w jałtach i teheranach. ci ludzie powinni juz kolo 44roku uciekac na zachod. a nie byc wykletymi. poza tym polacy z tej prawicy maja fioła na punkcie 20 – lecia miedzywojennego. tak zabawne dla nich jest – ze pan hrabia ma dwor a oni sa dla pana hrabiego niczym. matoły. to czego dzis tacy nie wala tu – DO POLSKI. jest jeszcze lepiej jak w 20 leciu miedzywojennym. bo pana hrabiego zastapil pan kapitalista. u ktorego trzeba zapitalac. za 1500 zl. a zachod doprowadzil do wspaniałego dobrobytu w polsce. to ci emigranci w anglii robia. ???? panie oni po przyjezdzie do polski to powinni byc skierowani do psychiatry. uciekaja z takiego dobrobytu. teraz kosciół. teraz rzadzi , ma wpływ na wladze . odzyskuje majatki. tylko wiernych jakos coraz mniej. a maryja tak przeciez wszystkim pomaga. no babina ma takie spracowane rece. ona juz nie wie komu tu pomoc. wie pan dlaczego to wszystko pisze?? odpowiem panu. w kazdym aspekcie zycia tego prawicowego – tych hasełek – JEST KLAPA. KLAPA. zachod nas sprzedał. i bez rosji. kosciół i ukochany kapitalizm – nie pomagaja. po gimnazjach wzorowananych na przedwojniu mlodziez wychodzi – coraz głupsza. a prawica nie umie nic zaproponowac. i moze pan wszystkie ulice nazwac fieldorfami i cytowac takie wydarzenia. jak pan opisuje. ale..JAK POLACY WYMRA TO ZYDZI POZDEJMUJA TE TABLICE. to nie jest wszak ich historia. a zamiast waszych bohaterow – bedzie ulica szmula rabina jakiegos tam. tacy jak pan umieja tylko zyc przeszloscia. i stalinizmem i komunizmem. i 70 – tym rokiem, radomiami 76 i 80 rokiem. i walka z ubecja. a co na teraz?? a no nic. nienawisc do rosji. zastapi ci pełny garnek. ale heca. . no heca to rzeczywiscie tu jest. ze nie lubisz pan rosji – jeszcze rozumiem. ale zeby wielbic zachod i usa. zachod – ktory zrobil z polski – kraj 3 swiata – mambuko.?? no.. to rzeczywiscie heca jest. pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

   • ale hucpa

    Mój dziadek służył przed wojną w wojsku, i jedynym w plutonie umiejącym czytać/pisać był kto? a no właśnie żyd. Zresztą ze wsi z której pochodził dziadek też piśmienny był tylko żyd , nie licząc jednej rodziny świadków jehowy. Na sąsiedniej wsi po gimnazjum (sic!), uwaga, był jeden chłop, który z takim wykształceniem pewnie by został starostą powiatowym gdyby nie to że był prawosławny.
    Hehehe Bohater wojny bolszewickiej, prosty chłop z naszej wsi , jak wracał na prrzepustke to zamiast prosto do domu to się bidny tułał po całej Polsce i pewnie umarł by z głodu i stresu gdyby nie patrol żandarmeri , który go półżywego wyniósł z przedziału kolejowego. Takie to były dobre czasy. Ciekawe czy wrócom jeszcze

    Polubione przez 1 osoba

   • ale hucpa

    przepraszam, trochę w pośpiechu i niechlujnie to napisałem.
    Gwoli wyjaśnienia Powinno być: Bohater wojny polsko-bolszewickiej z 1920

    Polubienie

   • ale heca

    re: kempes

    Wiem o tym, ze spora grupa Polakow ma wyprane mozgi koscielna propaganda, sa okaleczeni i niezdolni do normalnego myslenia i zauwazylem, ze ten sam problem wystepuje posrod ugrupowan, ktore uwazaja sie za polskie i narodowe, poniewaz liderzy tych ugrupowan uwazaja za dogmat slowa R.Dmowskiego, ktory powiedzial, ze: „katolicyzm stanowi istote polskosci” , czyli cos czego nie mozna podwazyc.

    Zakladajac, ze katolicyzm stanowi istote polskosci, to przywodcy KK prowadza z kolei swoja wlasna polityke koscielna od 325r do 1965r (w latach 962 – 1870 byla to polityka pro-niemiecka), ktora wielokrotnie byla antypolska i szkodzila Polsce, a po 1965r KK to w istocie ZYDO-MASONO-LIBERTYNSKA SEKTA KATOLICKA i najwyzszy czas, zeby „narodowcy” umieli odroznic dogmaty wiary katolickiej od polityki sekty KK do 1965r oraz polityki po 1965r, poniewaz po 1965r sekta KK istnieje tylko z nazwy, bo praktycznie realizuje interesy ZYDO-MASONERII, ktora dazy do zaprowadzenia JWO (Jew World Order – zydowskiego porzadku swiata).

    Ja z kolei pisalem w przeszlosci, ze nie zgadzam sie z twierdzeniem R.Dmowskiego, ze „katolicyzm stanowi istote polskosci” i napisalem, ze chrzescijanstwo jest dodatkiem do polskosci, poniewaz polskosc wywodzi sie ze slowianszczyzny, ktora jest rdzeniem polskosci – slowianskiej kultury, obyczajow oraz slowianskiego DNA, a chrzescijastwo w swojej czystej formie wzbogaca polskosc.
    Poza tym nazwa „Polska”, wywodzi sie najprawdopodobniej od nazwy plemienia Polan i nie ma nic wspolnego z katolicyzmem i chrzescijanstwem.

    Jesli chodzi o rozgrywki polityczne w Europie przed 1939r to wina lezy przede wszystkim w anty-polskiej polityce uprawianej przez niemieckiego agenta i Litwina J.Pilsudskiego oraz towarzyszy z jego najblizszego otoczenia.
    Ten niemiecki agent i zdrajca po prostu zwalczal narodowy charakter panstwa polskiego i sabotowal dzialania korzystne dla Polski i Polakow.
    Analizujac postepowanie J.P. doszedlem do wniosku, ze ta litewska kanalia miala w sobie zlosc i celowo szkodzila Polsce i Polakom.
    A kiedy zaczelo robic sie goraco na linii Niemcy – Polska to byli towarzysze J.P. zaczeli szukac na gwalt sojusznikow, m.inn. w Anglii i Francji – jedynymi panstwami w miare przyjaznymi Polsce, ktore dysponowaly sila militarna w Europie.
    A prawde mowiac nikt nie byl zainteresowany losem Polski i porozumienia obronne zawarte miedzy Polska, a Anglia i Francja byly wylacznie porozumieniami na papierze i po tonie negocjacji pomiedzy Polska a Anglia widac, ze uklad ten byl jedynie formalnym porozumieniem, a nie gwarantem pomocy.
    Anglia i Francja zdradzila Polske, ale to nie byla przyczyna kleski Polski we wrzesniu 1939r.
    Ta kleska Polski byla napasc Niemcow i ZSRR na Polske, czyli nie ma skutku bez przyczyny.

    Ty „kempes” piszesz krytycznie o „zachodzie” , ze „zachod” to i tamto, ale calkowicie pominales wredna robote MIEDZYNARODOWEGO ZYDOSTWA i ZSRR, ktorzy oprocz Niemcow byli glownymi wrogami Polski – vide:
    1. pakt Ribbentrop-Molotow z sierpnia 1939r i ROZBIOR POLSKI pomiedzy Niemcy i ZSRR,
    2. zbrodnia katynska na okolo 25 tysiacach kadry wojskowej i polskiej inteligencji dokonana na wiosne 1940r,
    3. usuniecie okolo 2 milionow Polakow z Kresow wschodnich II RP w glab ZSRR, poczawszy od lutego 1940r i konfiskata polskich majatkow przez Stalina.
    Istnieje wiec zasadnicza roznica miedzy polityka uprawiana przez tzw. „zachod”, ktory nie angazowal sie zbytnio w sprawy Polski, a bandycka polityka ZSRR i Stalina, ktory fizycznie i z premedytacja likwidowal Polakow i wszelkie objawy polskosci i to sa dowody, ze byl wrogo nastawiony do Polski i Polakow, i chodzilo mu glownie o zagarniecie Polski.
    Formalnie byly uklady miedzy trzema mocarstwami w Teheranie, Jalcie i Poczdamie, a praktycznie w Polsce byla armia czerwona i oddzialy NKWD i reguly ustalal sam Stalin.

    Na razie tyle. Odpowiem pozniej na reszte komentarza „kempes”.

    Polubienie

 15. ale heca

  UTRWALACZ „WADZY” LUDOWEJ A.HUMER W POWOJENNEJ POLSCE NA SLUZBIE U STALINA

  Adam Humer (wł. Umer, urodzony 24 kwietnia 1917 r. w Camden w USA, zmarł 9 września 2001 r. w Warszawie) jeszcze w okresie międzywojennym związał się z ruchem komunistycznym.
  W czerwcu 1936 r. wstąpił do Komunistycznego Związku Młodzieży Zachodniej Ukrainy. Po ataku Związku Sowieckiego na Polskę wyjechał do Lwowa, gdzie kontynuował studia prawnicze (rozpoczęte w 1936 r. na KUL). W maju 1941 r. rozpoczął praktykę w prokuraturze we Lwowie. Przez cały okres okupacji hitlerowskiej Humer (jak sam później napisał w życiorysie) ukrywał się.

  Po ponownym wkroczeniu Armii Czerwonej w sierpniu 1944 r. objął funkcję kierownika Wydziału Informacji i Propagandy Powiatowej Rady Narodowej w Tomaszowie Lubelskim.
  Nie pracował tam jednak długo. Dwunastego września został kierownikiem Sekcji Śledczej WUBP w Lublinie (po reorganizacji Sekcji VIII Wydziału I).

  W sierpniu 1945 r. został przekazany do dyspozycji Wydziału Personalnego MBP, a 4 września objął funkcję zastępcy kierownika Wydziału VIII (śledczego) Departamentu I.
  W pionie śledczym MBP Humer pełnił służbę do końca 1954 r., najpierw na stanowisku zastępcy kierownika Wydziału IV Samodzielnego, a od 1 lipca 1947 r., po reorganizacji,
  zastępcy dyrektora Departamentu Śledczego.
  Z tego stanowiska został odwołany 31 grudnia 1954 r., zaś 31 marca 1955 r. został zwolniony z Komitetu do spraw Bezpieczeństwa Publicznego (KdsBP) „w związku z przejściem na inną pracę” (radcy prawnego w Ministerstwie Rolnictwa).

  Polubienie

 16. ale heca

  PROSTO W SLEPIA ZWOLENNIKOM KOMUNIZMU I STALINA

  August Emil Fieldorf (1895–1953), generał brygady WP.
  Aresztowany przez NKWD 7 III 1945 r. (pod fałszywym nazwiskiem
  Walenty Gdanicki) został wywieziony do obozów na Uralu. Do kraju wrócił 26 X 1947 r. Od stycznia 1948 r. był rozpracowywany przez MBP.
  10 XI 1950 r. stawił się na wezwanie do UBP w Łodzi, został zatrzymany
  i przewieziony do aresztu MBP w Warszawie na ul. Koszykowej.
  16 IV 1952 r. Sąd Wojewódzki dla m.st. Warszawy skazał gen. Fieldorfa na karę śmierci. 20 X 1952 r.
  Sąd Najwyższy utrzymał wyrok, Rada Państwa odrzuciła prośbę rodziny o ułaskawienie.
  Wyrok wykonano 24 II 1953 r

  Polubienie

 17. nana

  bardzo śmieszne jest to, że zachód wie obecnie lepiej, co i jak było w Polsce po wojnie, co robił a nawet myślał Stalin a wszystko dlatego, że Związek Radziecki pod przywodztwem Stalina dźwignął się z ruin rewolucji zainicjowanych, zorganizowanych i opłaconych przez zachód, dźwignął się z ruin II. wojny światowej, pogonił kota bandytom z zachodu osiągając nad nimi zwycięstwo.
  Wypisz wymaluj dokladnie to samo, co zachód robił w Iraku, Afganistanie, Libii a teraz robi w Syrii. Teraz nie ma Związku Radzieckiego i Stalina, ale jest światła Rojsa i ma ona światłego Przywódcę Władimira Putina.
  Nie pomoże rozpowszechnianie głupot i kłamstw, kalumni i oszczerstw. Ludzie się przebudzają z propagandowego zaczadzenia i PRAWDA zaczyna do ludzi docierać mimo medialnych manipulacji.
  Według zachodniej wykładni „zly” Stalin zapewnił spokój światu na piećdziesiat lat, a „dobry” zachód w tym czasie zrobił kilkadziesiąt lokalnych wojen i przewrotów politycznych, a obecnie prze do III. wojny światowej.
  Do kogo ta mowa, zakłamane zaprzaństwo, co? PRAWDA ZAWSZE JEST JEDNA, NIE MOŻNA JEJ ZMIENIĆ, NATOMIAST MOŻNA I NALEŻY JĄ ODKRYĆ, ale nie przy pomocy zakłamanych „dokumentów” preparowanych na doraźne potrzeby przez żądny krwi ludzkiej zachód.

  żadne akcje żadnego hu/cpa PRAWDY nie zmienią.
  Generał występujący pod fałszywym nazwiskiem to nie generał,a tchórz.

  Polubienie

 18. nana

  przepraszam za literówki, pracę mam pilne w ogrodzie no to się spieszę.

  Polubienie

 19. Krótka rozprawa między Alem Hecą a Diabłem

  ale heca:
  – „Nazywam się milion: bo za miliony nienawidzę i cierpię katusze,
  Dlatego wasz „komunistyczny ” WPS nocą odwiedzać muszę.”

  diabeł udający odźwiernego przed WPS (zgryźliwie):
  – Ale panie heca, niech się pan tak nie podnieca. Nawet piekło się już sprywatyzowało, a panu ciągle kapitalizmu mało?

  Polubione przez 1 osoba

 20. Polska rządzona od 1945 r. przez tych samych żydokomunistów zbliża się ku upadkowi.

  Polubienie

 21. Żenujące komentarze

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s