Syjonistyczna wojna z pamięcią historyczną Polaków

hCLOCK-300x600

Syjonistyczne, czyli skrajnie antypolskie środowiska żydowskie  wypowiedziały konsekwentną wojnę narodowi polskiemu. Równolegle z trwającą od niemal 30 lat (czyli od czasu tzw. „transformacji okrągłostołowej” ) wojną ekonomiczną i demograficzną zapoczątkowano totalną wojnę z polską kulturą, obyczajowością, nauką, oświatą. Obecnie  przyszła kolej na wojnę z  pamięcią historyczną i symboliką narodowo-historyczną. 

Syjoniści wpadli na cyniczny i efektywny pomysł żeby – znając przywiązanie Polaków do tradycji narodowej i do samego pojęcia narodu – wszystkie swoje społeczne i historyczne manipulacje oraz jawnie wrogie polskości inicjatywy okraszać określeniem „narodowy”. Mamy zatem Ruch Narodowy, Narodową Radę Rozwoju, Narodowy Instytut Audiowizualny, Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz … Instytut Pamięci Narodowej.

Aktywiści tej ” historycznej czierierzwyczajki” jaką de facto jest IPN zainicjowali gniota prawnego i antypolskie, bo fałszujące historię,  przedsięwzięcie prawne, nazwane ustawą z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej ( http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/302_u.htm) , o zgrozo przyjęte niemal jednogłośnie przez zbiorowisko politycznych idiotów i zwykłych konformistów zwane dla niepoznaki Sejmem RP ( w związku z tym, że członków tego gremium nie wiążą instrukcje wyborców więc hulaj dusza bez kontusza, czyli co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie … w domyśle”polski smrodzie”) „”polski smrodzie”polski smrodz

Syjonistyczni prowokatorzy wiedzą także, że nie ma nic bardziej efektywnego politycznie, jak konfliktowanie Polaków z ich sąsiadami, głównie z innymi narodami słowiańskimi, a oczywiście najlepiej z Rosjanami. Z każdej takiej historycznej awantury można wynieść wymierne materialne korzyści, a do tego te polityczne też są nie do pogardzenia.

Historyczna mądrość mówi, że nie tylko jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę, ale  jeśli chcesz pokoju między Słowianami i stabilnej Europy – wyeliminuj żydowskich pośredników z dwustronnych kontaktów, a także wszystkie stworzone przez nich instytucje, nawet te najbardziej „święte”.

PZ 

 

 

DODATEK MIĘDZYNARODOWY:

 

 

 

Reklamy

36 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

36 responses to “Syjonistyczna wojna z pamięcią historyczną Polaków

 1. partyzant

  Wojna z pomnikami


  Pomnik Braterstwa Broni żołnierzy polskich i radzieckich.

  18 listopada 1945 roku – w Warszawie na Pradze odsłonięto Pomnik Braterstwa Broni. Monument upamiętniał walki żołnierzy polskich i radzieckich walczących na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Pomnik w 2011 r. był czasowy przeniesiony na czas budowy nowej stacji metra, a w tym czasie środowiska prawicowe PIS oraz IPN było za jego usunięcie. Z kolei wedle sondażu przeprowadzonego przez Radę Miasta wśród mieszkańców Warszawy, większość było za jego powrotem. Ostatecznie radni PO i PiS uchylili uchwałę o powrocie pomnika, wbrew woli mieszkańców. Jest od jakiegoś czasu trwa wojna z pomnikami prowadzona przez IPN oraz środowiska je wspierające.

  Pomnik, który wedle środowisk prawicowych oraz IPN nazywany pogardliwie „Czterema Śpiącymi”, rzekomo symbolizował „zniewolenia”. A na pomnik nie było wizerunków Stalina, Berii, ani członków aparatu represji NKWD ani UB, ale zwykłych żołnierzy radzieckich oraz polskich, którzy walczyli i ginęli na froncie wschodni podczas II wojny światowej. Polscy żołnierzy z frontu wschodniego, których po 1989 roku wysiłek zbrojny jest marginalizowany, a kombatanci dzisiaj są poniżani, pomijani, nazywanie obraźliwie „pachołkami Moskwy” . To jest bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa ocena….

  Dalej->> https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/11/18/wojna-z-pomnikami/

  Polubione przez 1 osoba

 2. paziem

  Biorący udział w programie, żydowski publicysta, Awigdor Eskin ( por. np. 19:30 i dalej w programie „Specjalny korespondent”) daje swą wypowiedzią i zachowaniem jeszcze raz dowód na syjonistyczną manipulację, dezinformację i w tym wypadku jadowity antypolonizm. Jak to nazwać?, kłamstwo jest silniejsze od jego natury, czy taż kłamstwo należy do jego natury?

  Polubione przez 1 osoba

 3. partyzant

  Katyń to szansa na pojednianie
  12 kwietnia 2016

  Nie bacząc na prowokacje IPN wspieranego przez polityków PiS, Rosjanie z szacunkiem odnoszą się do okrutnej prawdy na temat tragedii w lesie katyńskim. Ze współczuciem wspominają także ofiary katastrofy w Smoleńsku. Ich odpowiedzią na opluwanie miejsc dla nich ważnych, jest dbałość o miejsca ważne dla nas. Taka jest właśnie różnica pomiędzy odsądzanymi w Polsce od czci i wiary elitami rosyjskimi, a obozem rządzącym w Polsce.
  Byliśmy w Katyniu i Smoleńsku w delegacji ZMIANY, w ramach wyjazdu organizowanego przez…

  Czytaj->> http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2016/04/12/katyn-to-szansa-na-pojednianie/

  Polubione przez 1 osoba

 4. partyzant

  Władze Krymu oburzone postawą polskiego rządu

  Rząd Republiki Krymu zwrócił się z prośbą o pomoc do rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Władze półwyspu chcą przyjąć od Polski pomniki Armii Czerwonej, które zgodnie z nowym rozporządzeniem mają być w tym roku rozebrane.

  „Jesteśmy gotowi przyjąć i ulokować na terytorium półwyspu pomniki sowieckich żołnierzy – wyzwolicieli Polski, dla których nie ma miejsca na wyzwolonej przez nich ziemi. Prosimy MSZ Rosji o okazanie wsparcia w rozwiązaniu tej kwestii” – powiedział premier Republiki Krymu, Siergiej Aksionow.

  Aksionow twierdzi, że mieszkańcy Krymu są oburzeni postawą polskiego rządu, który wytoczył kampanię przeciwko „wyzwolicielom ich kraju od faszyzmu”.

  „Właściwie to nie jest walka z komunizmem, czy z sowiecką przeszłością, ale z historią. Polska historią” – powiedział premier.

  Polski rząd zadecydował w tym roku o demontażu ponad 500 „małych form architektonicznych”, które zostały wzniesione na znak wdzięczności Związkowi Radzieckiemu. Po demontażu konstrukcje mają trafić do muzeów.
  http://pikio.pl/rzad-krymu-chce-przyjac-demontowane-w-polsce-sowieckie-pomniki/

  Polubione przez 1 osoba

 5. Chutor

  Swiatowe dni mloziezy w wieku poborowym

  2014 – Igrzyska Olimpijskie w Rosji

  Znicz olimpijski zainaugorowal nie tylko olimpiade ale i podpalil Ukraine. Kozakom strazakom zmiast pomocy Donbasowi dano strozowanie olimpiady.

  2015 – Europa, Niemcy, emigranci, w Afryce i Azji rozeslano

  wici aby mlodziez tych kontynetow dala zastrzyk uzdrawiajacy
  zwiotczalej Europie, Niemcom w szczegolnosci. O dziwo zaproszeni po przetrapaniu tysiacow kilometrow pojawili sie na schadzce w doskonalej kondycji fizycznej.

  2016 – Swiatowe Dni Mlodziezy; Polska, wiadomo goscinnosc,

  plan na kilka milionow przybyszow; Ukraincy pozaplanowo. Potrzebne mlode rece do obalania pomnikow zolnierzy radzieckich, wyrazem wdziecznosci przyzna im sie troche ziemi; sluchy kraza, ze na niej mozna zapusci korzenie.

  Cokolwiek robisz patrz konca: w oddali slychac spiew
  – und morgen die ganzen Welt.

  Polubienie

 6. Fatalną sytuacją jest to, że nie mamy żadnej możliwości do publicznej polemiki z żydo-władzą IIIŻydo-RP. Ta sytuacja wygląda następująco: z jednej strony są syjonistyczni bandyci – ich władza, ich media i Kościół żydo-katolicki, a z drugiej, za betonowym murem, pozbawione wszelkiej komunikacji i materialnych środków społeczeństwo.
  Jak przebić ten mur? Jak dotrzeć do większej ilości totalnie zatomizowanych przez żydo-reżim odbiorców?
  Przecież tacy jak my, WPS, są blokowani, usuwani, za polityczną narodową postawę z różnych stron internetowych, tak jak ostatnio z Neon24.pl, na którym żydo-katolicy nie mogli sobie poradzić z rosnącą popularnością naszych poglądów.
  Publicystyka na WPS i być może na kilku jeszcze stronach o podobnym profilu polityczno-narodowym nie wystarczy.
  Marnym pocieszeniem jest fakt, że sytuacja przypomina nieco ogród zoologiczny, gdzie właśnie za betonowym murem siedzi krwiożerczy, zbydlęcony żydo-reżim, a my pełnimy jedynie rolę widzów. Problem w tym, że nam to zoo nie jest potrzebne, a mino wszystko to my dostarczamy bestiom żarcia.
  Likwidacja zoo to konieczność.

  Polubienie

  • partyzant

   Smutne to Panie Darku ale też tak to widzę, dodatkowo tworzone są takie trollnie/parcharnie jak neon24 gdzie było setki naiwnych, ja napisałem tam np. 6 tys komentarzy wszystko to jak i inni pobanowani ,pokasowani reszta uciekła i ma dość.

   Trollnia tak właśnie działa.

   Polubienie

  • nana

   Szanowny Panie Kosiur, czy ma Pan odwagę powiedzieć: CHCĘ, BY POMNIKI BRATERSTWA BRONI ŻOŁNIERZY RADZIECKICH I POLSKICH POZOSTAŁY NA SWOIM DOTYCHCZASOWMYM MIEJSCU !
   no czy ma Pan tę odwagę?
   Słowo ma moc sprawczą. Nie ma Pan ochoty się przekonać? I to w dobrej wierze, w szlachetnym celu.

   Tak nam dopomóż Bóg!

   Polacy mogą oczywiście też wygłaszać to zdanie. Może być w zaciszu domowym. Ale musi być powiedziane z pełnym przekonaniem. No to jak, są chętni?

   Polubienie

  • Jagienka

   Dariusz Kosiur:
   „Jak przebić ten mur(…)Publicystyka na WPS i być może na kilku jeszcze stronach o podobnym profilu polityczno-narodowym nie wystarczy.”

   Panie Kosiur:
   Uważam, że strony o profilu polityczno-narodowym powinny się połączyć i utworzyć coś wspólnego, właśnie o charakterze Neon24. Jestem przekonana, że ten akt połączenia sił stałby się początkiem upadku Neonu i podobnych mu żydo-reżimowych stron.

   Polubienie

   • @ Jagienka

    Kilka lat temu, sześć, czy siedem, wysłaliśmy zaproszenia niemal do wszystkich politycznych „niezależnych” stron internetowych z podobną propozycją. Nasza propozycja była bardzo skromna i sprowadzała się do postulatu umieszczania przez właścicieli stron wspólnego, jednakowego, dla wszystkich logo, np. „polskie strony narodowe”, a cała pozostała zawartość stron nie uległaby żadnej zmianie. Oprócz tego proponowaliśmy powołanie wspólnej redakcji, która redagowałaby komunikaty n/t najważniejszych zagadnień politycznych.
    Otrzymaliśmy zaledwie dwie lub trzy odpowiedzi o niemożności uczestniczenia w takim spotkaniu.

    Nie można wykluczyć, że ilość autentycznych narodowych stron internetowych nie przekracza liczby 5, a i ta może być mocno zawyżona.

    Kilka lat temu zainicjowaliśmy stworzenie KNP (Konwent Narodowy Polski) – już na drugim spotkaniu agentura rozbiła tę inicjatywę i powstały z tego jakieś żydo-katolickie popłuczyny.

    Nawet strona WPS była już kilkakrotnie likwidowana.

    Oczywiście nie poprzestajemy na tym i mimo porażek próbujemy nadal coś robić.

    Polubienie

 7. kojak

  Od 89 roku jest uorawiana hitlerowsko- goebelsowska propganda zydowskich pismakow ! Tej zydowskiej oblakanej wscieklizny nie idzie czytac Propaganda komunistyczna ? Co za bezczelnosc ! To zydowskie oszalale płsmaki ja uprawialy ! To zydowskie UB dokonywaly masowych zbrodni i masakry Polakow ! i te zdegenerowane gnoje mowia o komunistach ? To te bydlo bylo trzonem komunistow !

  Polubienie

 8. Jurek

  Ta chołota w podobny sposób zniszczyła wszystko, co zbudowali nasi słowiańscy pradziadowie. Gdzieniegdzie zostały mury, na których przylepiono tabliczki z napisem, że zbudował to jakiś średniowieczny bankier 🙂 W Jurze jest zamek z przed kilku tysięcy lat z taką tabliczką informującą że budowniczy i właściciel był przykładnie dobrym żydem. Tabliczka, a jakże , opatrzona jewrejskim flagami informował że generalnego remontu dokonano za kase jewrejskich niewolników a właściciel pozostał przebrany. Ale jeszcze w wiki pozostały ślady, że takiego morderczego człowieka ziemia nie widziała.
  Tożsamość i pamięć genetyczna pozostał jeszcze w kilku procentach populacji tubylczych Słowian. Miałem napisać Słowian polskich, ale przeciez to nonsen. Tu w Polsce mogą mieszkać Żydzi, Mongołowie, Katolicy polscy , ale przenigdy nie będą Polakami.
  Odradza się pamięć natury pogańskiej wśród młodzieży.

  Z tymi pomnikami i likwidacją dowodów rzeczowych na pewno jest jakiś głębszy podstęp. Znając nienawiść tych psycholi do Polaków, organizatorzy tego świńskiego podstępu, szykują się do przedstawienia, z natury podobnego do np. Jedwabnego. Już teraz słychać, że Polacy napadli na Niemcy razem ze Stalinem na czele 🙂 Niedawno gdzieś czytałem taka bzdurę która w odpowiednim czasie stanie się prawdą historyczną, że Rosjanie napadli na Polskę i mieli napaść na Niemcy, Anglię i Francję !!!! A Arabów da się przekonać, by pomścili niewinną krew germańskich lub francuskich przodków 🙂 . A co może nie.? Czuby przecież wmówiły niemal wszystkim Słowianom, że są nowymi żydami, narodami wybranymi i lali krew tych, którzy chcieli pozostać Słowianami. Inaczej nie będą zbawieni i pójdą do piekła 🙂
  Banderyzacja i hitleryzacja Polaków leci walcem i pełną parą. Bezbłędnie, wszak sprawdzoną metodę stosują ci sami psychopaci, którzy stworzyli te miłujące cudzą krew zastępy niemieckich i ukraińskich durni a niebawem – polskich. Przez tv i ambonę. Czy to małolat czy stara babcia – wszyscy chcą wojny z sowietami, jak mówią. Napytanie czy pójdą z siekierą rozpłatać brzuch Słowianki z Rosji nieco sztywnieją, ale zarazu wraca idea miłości do bliźniego żyda .

  Polubienie

 9. Pingback: Syjonistyczna wojna z pamięcią historyczną Polaków — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 10. APA

  POLACY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA !
  Na pamiec swoich przodkow –
  NIE IDZCIE PO NIC DO ZYDOW i NIEMCOW a oni sami sie wyniosa z naszych ziem !
  To jedyny sposob na nich wygrac wszelkie wojny bezkrwawo ,uzaleznienia i NIEWOLE z ich strony !!!
  Czy tu piszacy i dyskutujacy to przestrzegacie,czynia to wasi bliscy i znajomi,czynia to POLACY ????????????????????????????????
  KOGO WYBIERACIE DO RZADOW i WSZELKIEJ WLADZY ???
  U kogo macie konta bankowe ?
  U kogo pracujecie ?
  U kogo sie zaopatrujecie ?
  U kogo sie leczycie ”
  Czyje jecie jadlo i pijecie wszelkie plyny lacznie z woda pod ich okupacja ?
  Jakich macie opiekunow prawnych i sedziow,prokuratorow,adwokatow ?
  Czyje sa media ?
  W czyich swiatynaich sie modlicie i chrzcicie ?
  Kim sa wasi kaplani ???
  itd ,itp.
  Tych pytan jest bez konca !
  Wiec juz,dzisiaj ,jutro,pojutrze – NIE IDZ DO ZYDA i NIEMCA oraz ich SLUG MIESZANCOW krwi igenow PO NIC !!!
  Zrozumiano ?

  Polubienie

 11. były " polak " IDIOTA !

  OCZYWIŚCIE , ŻE JESTEM ZA WIELKĄ POLSKĄ 🙂 ALE TYLKO SŁOWIAŃSKĄ , A NIE ŻADNĄ TAM ” katolicką ” 😦 .. ALBOWIEM TEN ZBRODNICZY ” katolicyzm ” TO ZBRODNIA GRABIEŻ PASOŻYTNICTWO I LUDOBÓJSTWO :(… I TO WŁAŚNIE W IMIENIU OSZUSTA ŻYDOWSKIEGO JEZUSA :(.. samozwańczego syna ” boga ” 😦 nomen omen Jahwe 😦 !!!!!…..ps – No właśnie 🙂 … Bo nic , ani nikt z nas Słowian :), – nie zrobił takich IDIOTÓW/DEBILI 😦 JAK TEN ZBRODNICZY PASOŻYTNICZY SPRZEDAJNY ZDRADZIECKI OKUPANT WATYKAŃSKI :(…. ps – Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów o chrześcijaństwie !!! ….. To , – Żydowski hymn triumfu „Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…” „Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!” . I WSZYSTKO JASNE !!! …..amenT 🙂 ..QRDE :), – A SWOJĄ DROGĄ , JAK MOŻNA POWAŻNIE TRAKTOWAĆ ludzi CHORYCH PSYCHICZNIE :(, – vel – nomen omen – podstępnie i nielegalnie ” ochrzczonych ” bez własnej zgody i woli :))).

  Polubienie

 12. nana

  do:
  paziem
  13 Kwiecień 2016 o 01:07

  „rzecz nie w tym, czy ktoś ma to odwagę powiedzieć”

  – ależ oczywiście, że w tym rzecz!
  Niechże się Szanowny Pan przyjrzy: oni p o w i e d z i e l i, że chcą pomniki Braterstwa Broni z Armią Radziecką usunąć.
  A więc już na samą logikę biorąc, należy POWIEDZIEĆ, że one mają zostać na swoim miejscu.
  Właśnie to trzeba zrobić, jako pierwszy krok.

  Od razu tu wyjaśnię, że mam pewne opory we wchodzeniu z Panem w dyskusje. Moja dusza mi mówi, że traktuje mnie Pan z pewną dozą pogardy, czy może łagodniej to wyrażając – z poczuciem wyższości. Mnie jest to właściwie obojętne, ale też wymiana zdań nie ma w takim przypadku większego sensu. Czy poczuje się Pan ignorowany, jeżeli nie odpowiem na Pana ewentualny post?
  No, tak to działa.

  CHCĘ, BY POMNIKI BRATERSTWA BRONI ŻOŁNIERZY RADZIECKICH I POLSKICH POZOSTAŁY NA DOTYCHCZASOWYM MIEJSCU.

  JEST TO ICH NATURALNE MIEJSCE Z RACJI ICH ROLI W HISTORII ZWIĄZKU RADZIECKIEGO I POLSKI.

  POMNIKI TE MAJĄ NIE TYLKO WARTOŚĆ HISTORYCZNĄ, ALE TAŻE IDEOWĄ, BLISKĄ SŁOWIAŃSKIEJ DUSZY POLAKÓW.

  DODATKOWO SĄ ONE WYKONANE BARDZO ESTETYCZNIE, A TYM SAMYM STANOWIĄ NIEZAPRZECZALNIE OBIEKTY SZTUKI RZEŹBIARSKIEJ.

  Nie ma ani jednego RACJONALNEGO POWODU, by Pomniki Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich usuwać z polskich miast.

  Osobiste przekonania polityczne pewnych osób związanych z obecnym rządem pełniącym rolę rządu polskiego nie mają żadnego umocowania w społeczeństwie, które zostało pozbawione głosu, a więc i możliwości sprzeciwu wobec takich antypolskich działań.

  W wyniku referendum w Warszawie ludność stolicy wypowiedziała się ZA PRZYWRÓCENIEM POMNIKA NA JEGO STAŁE MIEJSCE.

  Warszawiacy zostali zignorowani i ich wola nie została przez rząd pełniący rolę rządu polskiego uwzględniona.

  A więc decyzje w sprawie Pomników Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich są podejmowane nie tylko że bez konsultacji z polskim społeczeństwem, ale też ewidentnie WBREW WOLI POLAKÓW.

  W państwie prawa takie decyzje nie mają mocy prawnej.
  Rząd pełniący obowiązki rządu polskiego głosi, że Polska jest demokratycznym państwem prawa.
  A więc decyzja o usuwaniu Pomników Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich jest bezprawna.

  Przeczytałam niedawno pokrętny argument, że pomniki powinny zostać usunięte, ale groby na cmentarzach powinny pozostać.
  A skąd taka dziwaczna logika?!?
  No to i Grób Nieznanego Żołnierza powinien zostać usunięty, bo przecież nie wiadomo, dla kogo on tam jest. Czy każdy żołnierz był wart oddawania mu honoru? czy nie było wśród tych „nieznanych żołnierzy” rabusiów, morderców czy wręcz gwałcicieli? Kto to może zaręczyć?
  JaK wiemy, w czasie wojny wielu żołnierzy ginie „bezimiennie”, to znaczy, rozerwani na strzępy na minie, pociskiem czy bombą. I śladu po nich nie ma. Albo gdy front przesuwa się szybko, ciężko ranni nie zawsze mogą być znalezieni i uratowani, a więc umierają oni w mękach, osamotnieniu i zapomniani. To dla Nich są takie pomniki. A zbiorowo, to dla Nich jest Grób Nieznanego Żołnierza. Jest to symbol poświadczający człowieczeństwo tych, którzy przy życiu pozostali, ale także tych, których wojna nigdy nie dotknęła.

  Niszczenie takich pomników jest barbarzyństwem.
  Niczym nie usprawiedliwionym barbarzyństwem.

  Pomniki Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich powinny pozostać na dotychczasowym miejscu i być otoczone przez Polaków szacunkiem i opieką.

  Są one bowiem symbolem odrodzenia się Polski, Polskiego Narodu i polskiej państwowości.

  Usunięcie Pomników Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich będzie jednoznaczne z likwidacją polskiej państwowości, a więc i Polski Naród straci podstawę istnienia.

  Wiemy, komu na tym zależy i nie musimy się na to zgadzać.

  WIECZNA CHWAŁA BOHATERSKIM ŻOŁNIERZOM ARMII CZERWONEJ ORAZ ŻOŁNIERZOM I. I II. ARMII WOJSKA POLSKIEGO ! ! !

  CZEŚĆ ICH PAMIĘCI ! ! !

  Polubienie

  • Korczma

   nana jesteś swietna tylko za bardzo nie jedz po szanownym doktorze , bo napisze ,ześ nowe wcielenie Toronto . Takich świetnych kobiet tzreba na WPS . Dawno nie czytalem , aby ktoś otarł tak nosa Jagience czy dr Ziemińskiemu . Nana będą ataki na ciebie , ale proszę nie rezygnuj pisania . jesteś wielka .

   Polubienie

   • Korczma

    Myslę ,ze nie traktuje cie tu nikt z pogardą po prostu dr ziemiński to jest nerwus i nie lubi jak ktoś ma inne zdanie . Tyle .

    Polubienie

   • nana

    Korczma, dzięki za dobre słowo. Ja nieustannie pracuję nad sobą, żeby więcej wiedzieć i więcej rozumieć. Z Jagienką to miałam nadzieję, że się dobrze ułoży, bo mam w pamięci, że napisała parę słów jak człowiek. Ale nie wyszło, nie moja wina, ja miałam dobrą wolę. Niech będzie tak, jak ona chce, mnie to nie rusza.

    Co do ataków na mnie, to ja tego zupełnie nie rozumiem. Przecież ja nie zabraniam mieć nikomu własnego zdania, ale też chcę mieć prawo do własnego zdania na zasadzie wzajemności. Tymczasem jest tak, że z jednej strony ludzie czekają, co napiszę, z utęsknieniem, z drugiej zaś od razu się przy tym nastawiają, że będą przeciw no i przeciw są.

    Ja nie piszę według jakiegoś planu, lecz spontanicznie. Jeżeli mi się temat rozwija, no to jest dłuższy wpis, jeżeli nie, to nie. Nic na siłę.
    Po prostu zobaczymy, jak się to wszystko rozwinie.
    Bardzo Ci, Korczma, dziękuję za wyrazy sympatii. Jednak proszę, nie gniewaj się, gdy wena mnie opuści albo napiszę coś nie po Twojej myśli. Tak to już jest w tą wolnością, że niesie ona ze sobą „niebezpieczeństwo niejednomyślności”.
    Pozdrawiam!

    Polubienie

 13. Dick

  Korczma czy jak mu tak to agent syjonistyczny . Nana trochę za ostro pojechałaś wyzywać jagienkę od gnid . Nieładnie , ale piszesz mądrze . Najgorzej jak dwie kobiety spotkają się w necie jedna i druga inteligentna , dojrzała i obie z ogromna wiedzą to kłótnia gotowa . Podobnie jak kłótnie o faceta . Jedna drugiej by serca urwała .

  Polubienie

  • nana

   Nic Jagience urywać nie zamierzam, niech jej nawet wisi, jak musi. Co do jej inteligencji, to nie byłabym taka pewna, choć w pierwszym momencie na to postawiłam u niej. Ja się z nią przecież nie kłócę. To ona kłóci się ze mną. O co? nie wiem. Napisała, że odróżnia saradelę od ziemniaka, na co ja napisałam, że umiem robić powrósła i wiązać snopki. O co jej chodzi, nie wiem. I mnie nie interesuje. Wyznaję zasadę, że świat jest tak duży, że ludzie nie muszą sobie wchodzić w paradę. Ja bardzo chętnie będę ją ignorować, ale ona nie da rady, bo gnida. Dlatego tak ją określiłam. Nie moja wina.

   Na czyjejś ocenie, czy jestem inteligentna to mi nie zależy i już wyjaśniam proces rozumowania:
   – jeżeli ja jestem tak samo inteligentna jak na przykład Ty, to nie ma o czym mówić, bo jest po równo, czyli nie ma powodu rozpatrywać wcale kwestii inteligencji
   – jeżeli ja jestem inteligentniejsza od Ciebie i Ty mnie chwalisz, to żadna dla mnie pochwała, ponieważ kto mnie chwali? głupszy?
   – jeżeli natomiast Ty jesteś ode mnie inteligentniejszy i chwalisz mnie, że ja jestem inteligentna, to w sumie nade mną się wywyższasz chwaląc mnie, czyli biorąc sobie prawo jako ten „mądrzejszy” do określenia stanu mojego umysłu.
   Sam więc widzisz jak to wygląda. I rozumiesz, że Twoje określenie mojej inteligencji nie może dla mnie być miarodajne..

   Polubienie

  • Anonimowy czytelnik

   Korczma jest spoko. Jedynym agentem jest tu Toronto, ale to bardziej nawiedzony głupek .

   Polubienie

 14. Chutor

  Jurek

  „Z tymi pomnikami i likwidacją dowodów rzeczowych na pewno jest jakiś głębszy podstęp.”

  Slowianie maja urzadzac rzezie samych siebie. Gdyby NATO zaczelo bombardowania Srodkowej Europy to przy obecnych srodkach masowego przekazu w indywidulnych rekach taka akcja moglaby miec zalosne skutki dla napastnikow.
  Natomiast jezeli Slowianie zniszcza sie wzajemnie to sily z ciemnogrodu oglosza wszem i wobec, ze czas polozyc temu kres.
  A teraz spojrzmy na to jak depopulacja krajow slowianskich moze przebiegac. Kazdy z tych krajow prawdopodobnie posiada rzad nieprzychylny tym nacjom. A wiec rosyjskie naczalstwo znajdzie powod aby zemscic sie na Polakach za ich brak wdziecznosci, podobnie po polskiej stronie propaganda bedzie taka sama. Po takiej rozgrzewce obie strony wymaszeruja by rzucic sie sobie do gardel. A tu nagle idac na miejsce kazni beda przechodzic obok pomnikow z postaciami ich dziadow: Polakow i Rosjan. I to moze byc kublem zimnej wody wylanych na mscicieli. Zamiast sie zabijac, polacza sie przeciwko wspolnemu wrogowi. Te zyczenia nie musi sie spelnic bo aby zapal sie nie ochlodzil beda czuwaly specjalne sily np banderowskie lub czarne watahy z Niemiec no i wlasnego chowu.

  Polubienie

 15. Państwo Komentujący,
  na prawdę rzecz nie w odwadze – tej nam nie brak -, żeby powiedzieć:
  CHCĘ, BY POMNIKI BRATERSTWA BRONI ŻOŁNIERZY RADZIECKICH I POLSKICH POZOSTAŁY NA DOTYCHCZASOWYM MIEJSCU.
  Rzecz w tym, jak realnie działać w aktualnych warunkach, żeby budować świadomość polityczną Polaków opartą na historycznej prawdzie, jak zwiększyć liczbę odbiorców narodowych polskich treści?

  Na stronie WPS wielokrotnie powtarzaliśmy tę myśl – CHCĘ, BY POMNIKI BRATERSTWA BRONI ŻOŁNIERZY RADZIECKICH I POLSKICH POZOSTAŁY NA DOTYCHCZASOWYM MIEJSCU – na różne sposoby:

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/09/18/w-pienieznie-usunieto-popiersie-gen-czerniachowskiego/comment-page-1/

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/23/rosja-swietuje-dzien-obroncy-ojczyzny/

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/119151,wraca-sprawa-pomnika-radzieckiego-generala-w-pienieznie

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/23/rosja-swietuje-dzien-obroncy-ojczyzny/

  Polubienie

 16. partyzant

  Prezentujemy poniżej wywiad z zespołem Sztorm 68 przeprowadzony przez naszą redakcję.

  Dalej–>> http://antykapitalizm.pl/2016/04/12/wywiad-z-zespolem-sztorm-68/

  Polubienie

  • partyzant

   Sztorm 68 charakteryzuje m.in. pozytywny stosunek do PRL, negatywne odnoszenie się do opozycji (Solidarność określana jest mianem „semickiej kliki”)

   google

   Polubienie

 17. partyzant

  Trupi odór międzynarodowego żandarma demoliberalnego imperializmu amerykańskiego będzie roznosił swoją nieprzyjemną woń w naszej stolicy. W dniach 8-9 lipca 2016 roku zbiorą się tam międzynarodowi gangsterzy, którzy pod płaszczykiem zaprowadzania demokracji nie zawahają się bombardować szpitali, szkół czy innych cywilnych obiektów. Tak właśnie działa NATO, a właściwie zbrojne ramię amerykańskich lichwiarzy.

  Pamiętamy zbrodnicze naloty NATO podczas wojny bałkańskiej, na Afganistan czy Libię. NATO nie jest niczym innym, jak kolejną organizacją mającą zamiar niszczyć państwa narodowe, a na słabsze państwa wywierać swą presję….

  Czytaj->> http://antykapitalizm.pl/2016/04/10/antysystemowcy-przeciwko-nato/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s