Żydowskie rządy Polski i USA prowokują Rosję

12986953_251641818517271_4978012625269035051_n

Nie potrzebujemy na Bałtyku amerykańskich, syjonistycznych bandziorów

Żydowskie władze IIIŻydo-RP oraz ich syjonistyczni mocodawcy z USA urządzają prowokacyjne ćwiczenia wojsk na Bałtyku w pobliżu granic Rosji. Nie może więc dziwić reakcja Rosji na taką jawną prowokację.

Żydowskie władze IIIŻydo-RP oraz syjonistyczne USA stanowią zagrożenie dla pokoju w Europie.
Postępowanie żydowskich władz IIIŻydo-RP jest łamaniem nie tylko prawa międzynarodowego, ale przede wszystkim jest sprzeczne z żywotnymi interesami Polskiego Narodu, który ma prawo do pokojowej egzystencji zwłaszcza z naszymi słowiańskimi sąsiadami.

Żydowskie władze naruszają własną Konstytucję RP w następujących punktach:
art. 104 p.1; art. 126 p.2; art. 134 p.1 i 2; art. 146 p.8.

Działania żydowskich władz IIIŻydo-RP są przestępczą, syjonistyczną grą, podyktowaną interesem kół światowej żydowskiej finansjery, tej samej zbrodniczej międzynarodowej grupy terrorystycznej odpowiedzialnej za światowe rewolucje i wojny, a współcześnie za skolonizowanie państw Europy środkowo-wschodniej, za zbrodnie „arabskiej wiosny”, za agresję na Jugosławię, Irak, Libię, Afganistan, Sudan, za żydo-rebelię na Ukrainie, …

Żydowskie, syjonistyczne bandy uzurpujące sobie władzę nad Polakami sprawują ją nielegalnie od 1980/89r. na mocy mandatu uzyskanego zaledwie od kilku do kilkunastu procent – w zależności od wielkości fałszerstwa wyborczej frekwencji – uprawnionych do głosowania. Nie posiadają więc żadnego mandatu wynikającego nawet z narzuconej Polakom żydowskiej demokracji.
Działalność żydowskich rządów kwalifikuje się pod Trybunał Stanu – ale i ta instytucja także znajduje się pod syjonistycznym nadzorem.

Dariusz Kosiur

 

 

Syria_Rosja_operacjahumanitarna

__________________________________________________

AXIS OF EVIL – OSIE ZŁA

comment_lELhiJ2zPn4eWF7C06BjWBzstHeVHlAo,w400Dwa rosyjskie samoloty bojowe wielokrotnie (20 razy) przeleciały w poniedziałek i wtorek w pobliżu amerykańskiego niszczyciela rakietowego na wodach międzynarodowych na Bałtyku; na pokładzie okrętu był polski śmigłowiec – poinformowali w środę anonimowi przedstawiciele władz USA.

za:  

Na pewno będzie bardzo jasna odpowiedź ze strony rządu polskiego. Jest oczywiste, że jest bardzo zdecydowane stanowisko Stanów Zjednoczonych, zapewne pozostali sojusznicy zrobią także to, co jest niezbędne w takiej sytuacji” – powiedział Macierewicz dziennikarzom.

Szef MON ocenił, że przeloty rosyjskich samolotów bojowych nad ćwiczącym na Bałtyku amerykańskim okrętem, na którego pokładzie znajdował się polski śmigłowiec, to wyraz wrogości Rosji wobec Polski, USA i NATO. „Rosja powtarza swoje nastawienie, swoje agresywne zamiary, których jesteśmy świadkami już od wielu, wielu lat. Agresywny ton rosyjski, agresywne zachowania rosyjskie nasilają się niestety, o czym uprzedzaliśmy od dawna naszych partnerów z NATO” – powiedział.

Szef MSZ Witold Waszczykowski zapowiedział, że Polska zastanowi się nad wspólną odpowiedzią z Amerykanami. „Niestety od jakiegoś czasu już możemy obserwować tego typu prowokacyjne zachowanie, bądź to rosyjskich samolotów, bądź okrętów podwodnych, które testują nasze systemy obronne. Pytanie jest, w jakim celu, do czego jest to im potrzebne” – mówił.

za: http://www.rp.pl/Rzad-PiS/160419580-Macierewicz-Odpowiemy-na-incydent-na-Baltyku.html#ap-1

russia_wants_war

Reklamy

24 Komentarze

Filed under Bez kategorii

24 responses to “Żydowskie rządy Polski i USA prowokują Rosję

 1. Pingback: Żydowskie rządy w Polsce i w USA prowokują Rosję — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. partyzant

  Gazeta.ru publikuje szczegóły lotu bombowca Su-24 nad niszczycielem „Donald Cook” na Morzu Bałtyckim.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160415/2554571/cook-su-24-incydent.html

  Polubienie

 3. partyzant

  Ambasador Siergiej Andriejew: bycie rusofobem w Polsce bardzo się opłaca [WYWIAD]

  – Bycie rusofobem w Polsce bardzo się opłaca. I było tak również za czasów poprzednich rządów. Problemy mają osoby, które szukają z Rosją porozumienia i apelują o podjęcie dialogu. Ich niezwłocznie nazywa się „agentami Kremla” i „pożytecznymi idiotami” – mówi w rozmowie z Onetem ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew. – Nasze relacje są w bardzo złym stanie i nie widzę obecnie szans na ich poprawę. Każdy gest dobrej woli Kremla spotyka się z niechęcią Polski. I jeżeli ktoś myślał, że usunięcie pomników sowieckich uderzy w Rosję, był w błędzie. Ta decyzja podważyła prestiż Polski na arenie międzynarodowej – podkreśla Andriejew. – Zresztą sami Polacy, o czym jestem przekonany, chcą, by pomniki zostały – dodaje….

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ambasador-siergiej-andriejew-bycie-rusofobem-w-polsce-bardzo-sie-oplaca-wywiad/nxn1x5

  Polubienie

  • kojak

   Z tymi pomnikami to nie jest taka jednoznaczna sYtuacka ! Powinien byc zrobiony ich przeglad i czesc tych ktore szerza jednnoznacza bandycka sowiecka propagande powinna byc usunieta ,inne na pewno nie ! Nie ulegajmy tak bezkrytyczne ruskiemu obledowi ,ktory chce zebysmy klamniali sie niekedy w pas rusklm mordercom bandytom i nieobliczlnym sowieckim zwyrodniacom ktorzy skale przemyslowa gwalcili mordowali i okaleczali kobiety ! Ruscy juz zapomnieli o swoich kryminalnych nieludzkich wyczynach ! Nie mozemy sie dac teroryzowc ruskiem bezczelnemu i bandycko kryminalnmu terorowi ! Nie jestem rusofobem ale nie mozna bezkrytycznie tolerowac rusklej bandyckiej buty ! tRusek to Rusek niezaleznie jaki bandyta tam rzadzi to Rusek ! Tak bylo za cara tak bylo za komuny, teraz tez nie sa tacy cacy ! Nalezy z nimi rozmawiac ale pistolet trzymac przygotowany gotowy do strzalu !

   Polubienie

 4. partyzant

  Sąsiad Polski zwraca się w stronę Rosji

  – Rosję musimy traktować jako strategicznego partnera do rozwiązania globalnych problemów, a nie jako część problemu – powiedział Miroslav Lajčák, szef dyplomacji Słowacji, podczas rozpoczętej w Bratysławie konferencji Global Security Forum (GLOBSEC 2016) poświęconej bezpieczeństwu międzynarodowemu. Lubomír Zaorálek, czeski minister spraw zagranicznych, dodał w rozmowie z Onetem, że „w przeszłości nie mieliśmy tak wielu rozległych i skomplikowanych kryzysów jednocześnie jak obecnie”….

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/msz-slowacji-rosja-strategicznym-partnerem-europy/yf9qp3

  Polubienie

 5. Rosyjskie bombowce są u siebie, czego nie można powiedzieć o amerykańskich okrętach wojennych…

  Polubione przez 1 osoba

 6. Pingback: Żydowskie rządy Polski i USA prowokują Rosję. | PrzemexBlog

 7. partyzant

  USA: To my pobiliśmy ISIS
  [Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo to jest polityka tzw. zachodu, a właściwie syjonistyczna…]
  http://www.wicipolskie.org/?p=17222

  Polubienie

 8. kojak

  WIDAC NA DLONI KOLEJNY RAZ KIM SA ODARZAJACE ZALGANE SYJONISTYCZE BYDLAKI Z PIS WYVCIERAJCE SWE MORDY POLSKA I PANEM BOGIEM ! WIDAC ZE TE BYDLO JEST TYLKO SYJONISTYCZNYM PSEM LANCUCHOWYM ! KOLEJNY RAZ UJAWNIL SWA ODRAZACA SYJONSTYCZNA MORDE KANALIA MACIAREWICZ ZDEGENEROWANY OSZUST I ZWYRODNIALEC 1 JUZ NIE MOGE PATRZEC NA TA ODRAZAJAC MORDE LAJDAKA I ZWYKLEGO GNOJA !

  Polubienie

 9. pnch

  Te sama informacje wyzional z siebie niejaki Balceras na zydowskiej stronie neon24. Roznica polega na tym, ze Balceras za 3 mld USD gotowy bylby podcierac dupe syjinistycznej armii na wzor Egiptu i Izraela.
  Wniosek: zzydowiony jest Balceras a innej propagandy anizeli zydowska juz nie ma. Nadaje sie Balceras do rzondu, skolowalby kase dla soltysowej na reformy i na nowe stanowiska urzednicze w celu rozwoja miedzymorza.

  Polubienie

  • Przynajmniej jego pisanina stworzyła asumpt do komentarza o następującej treści:

   To była kurtuazyjna prowokacja USA u bram Rosji
   Sprawa jest poważniejsza. Nie chodzi o przećwiczenie lądowania polskiego śmigłowca na amerykańskim niszczycielu rakietowym 4 klasy. Jest to okręt przystosowany do obrony przeciwlotniczej, rakietowej grup okrętów NATO w tym lotniskowców. Został wyposażony miedzy innymi w system obrony przeciwlotniczy Aegis ostatniej generacji. Obecnie system ten jest modyfikowany testowany. Jego nowym zadaniem ma być współpraca z systemem obrony realizowanym przez baterie Patriot. Obecnie nawet gdyby Patrioty rozmieścić w Polsce, to obrona przed atakiem ze strony rosyjskiej będzie nie efektywna. Państwa europejskie pracują nad nowym własnym systemem, USA tez myśli o modyfikacji swoich pocisków i nowym systemie obronnym. Nie bez znaczenia jest fakt, że na pokładzie USS Cook może się znajdować nawet 90 pocisków rakietowych Tomahawk mogących przenosić głowice jądrowe. Okręt ten znalazł się, bez zapowiedzi, według różnych źródeł 70 mil, lub 70 kilometrów od bazy wojskowej w Kaliningradzie. Czyli teren wokół Kaliningradu był w zasięgu systemów radarowych i walki elektronicznej amerykańskiego okrętu. Zasięg ten dla systemów radarowych zainstalowanych na tym niszczycielu to 130 km.
   Tak więc reakcja Rosjan była zrozumiała. Oślepili amerykański okręt wyłączając całą elektronikę statku, w tym łączność. Rosjanie mają kilka systemów do oślepiania systemów elektronicznych. W warunkach bojowych zniszczyli by elektronikę niszczyciele bezpowrotnie za pomocą impulsu elektromagnetycznego. W tym wypadku statek oślepiono za pomocą wspominanego systemu Jibiny. System oślepiania elektroniki przeciwnikach znajduje się w gondolach podwieszonych pod skrzydłami. Widać to na zdjęciu powyżej, urządzenie trochę przypomina dodatkowy zbiornik na paliwo lub bombę. Te systemy są stosowane w samolotach lotnictwa morskiego Su-24, a nie Su-34 jak pisze autor. W samolotach myśliwskich w tym Su-37 stosuje się zupełnie inny system oślepiania elektronicznego w oparciu o elektronikę instalowanego w tych samolotu radaru. Technologię tę wprowadzono z myślą o samolotach stelh, w tym PAK-a 50. System Jibiny wprowadzał by zbyt duże odbicie fal radarowych, niweczył by tym samym ideę niewykrywalności tych samolotów. Niestety system Jibiny działa tylko na systemy walki elektronicznej gdy samolot zbliża się do celu. Stąd Rosjanie by skutecznie oślepiać statek musieli kilkadziesiąt razy latać nad nim. W wyniku czego USS Cook nie zrealizował swojej szpiegowskiej misji i testów synchronizacji z systemem obrony Patriot.

   Fischer

   Polubienie

 10. partyzant

  Macierewicz w swoim żywiole

  Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz znalazł się nareszcie wczoraj w swoim rewolucyjno-wojennym żywiole oceniając, że wczorajszy incydent na Bałtyku „to jeszcze jeden przejaw agresywnych zamiarów Rosji”.

  dalej->> https://adnovumteam.wordpress.com/2016/04/14/wojna-domowa-na-ukrainie-14-04-2016r-418-dzien-od-nowego-rozejmu/

  Polubienie

 11. partyzant

  Ubiegłoroczne osiągnięcia USA: 23 tysiące zrzuconych bomb głownie na cywilów:

  Polubione przez 1 osoba

 12. zydozerca

  Przypomnienie :
  MĄDRY UCZY SIĘ NA BŁĘDACH,GŁUPI Z GOŁĄ DUPĄ SZWENDA

  Ministerstwo spraw zagranicznych USA przyznało, że załoga niszczyciela USS Donalda Cooka jest mocno zdemoralizowana, po tym jak rosyjski samolot wojenny Suchoi-24 (Su-24) przelatywał nad nimi na Morzu Czarnym, nie posiadając przy tym ani bomb, ani rakiet, tylko elektroniczny przyrząd wojenny.

  Video to przedstawia przybycie niszczyciela USS Donalda Cooka na Morze Czarne, aby zająć pozycję w pobliżu rosyjskich wód terytorialnych

  10 kwietnia 2014 roku niszczyciel USS Donald Cook przypłynął na Morze Czarne, a 12 kwietnia rosyjski bombowiec Su-24 przelatywał nad nim – incydent, który według wielu mediów całkowicie zdeprymował załogę okrętu do tego stopnia, że Pentagon zaprotestował [1].

  USS Donald Cook (DDG-75) jest niszczycielem z wyrzutnią rakiet czwartej generacji, którego podstawową bronią jest rakieta samosterująca Tomahawk z zasięgiem 2,5 tys. km, mogące przenosić głowice nuklearne. W ramach rutynowej misji USS Donald Cook posiada 56 rakiet Tomahawk, a w konfiguracji ofensywnej 96.

  Ten niszczyciel USA jest wyposażony w system ostatniej generacji Aegis. To jest zintegrowany system, który zapewnia łączność między systemami obrony przeciwrakietowej wszystkich okrętów, na których jest zainstalowany – w ten sposób tworzy się sieć, która gwarantuje wychwytywanie, ściganie i zniszczenie setek celów w tym samym czasie. USS Donald Cook jest również wyposażony w cztery duże radary, których wydajność można porównać z mocą wielu stacji radarowych. W celach obronnych posiada on jeszcze 50 rakiet przeciwlotniczych różnych typów.

  Latający nad USS Donaldem Cookiem rosyjski Su-24 nie miał bomb i rakiet, tylko gondolę zamontowaną pod kadłubem, która według rosyjskiego czasopisma Rossiyskaya Gazeta [2] zawierała elektroniczny przyrząd wojenny zwany Jibiny.

  Podczas fazy zbliżania się przyrząd ten miał zneutralizować wszystkie radary niszczyciela, urządzenia kontrolne, systemy informacyjne itp. Innymi słowy, ten wszechpotężny obecnie używany i montowany system Aegis w celach obronnych nowoczesnych okrętów NATO został wyłączony jak telewizor pilotem.

  Rosyjski Su-24 symulował następnie atak na Donalda Cooka rakietami, który przedtem został dosłownie ogłuszony i oślepiony. Jak podczas ćwiczeń, nieuzbojony rosyjski samolot powtórzył manewr ataku rakietami 12 razy, po czym oddalił się.

  USS Donald Cook natychmiast obrał kurs do portu w Rumunii.

  Po tym incydencie, który przez atlantycką prasę został przemilczany mimo wielu komentarzy specjalistów sektora obronnego, Donald Cook nie zbliżał się już do rosyjskich wód terytorialnych.

  Według specjalistycznych mediów 27 marynarzy USS Donalda Cooka prosiło o zwolnienie ich z aktywnej służby.

  Dyrektor centrum badawczego do prowadzenia walki za pomocą systemów elektronicznych i oceniania tz. środków „zredukowanej widoczności” rosyjskiej akademii lotnictwa, Władimir Balybin, skomentował:

  «Tym bardziej jest skomplikowany system radarowo-elektroniczny, tym łatwiej jest go zakłócić za pomocą systemów do elektronicznego prowadzenia walki»

  Video prezentuje amerykański system Aegis. Używany przez nowoczesne okręty wojenne Navy oraz ciągle montowany na statkach marynarki NATO system obrony przeciwrakietowej mógłby być więc całkowicie zneutralizowany przez rosyjski system do zagłuszania elektroniki.

  Polubione przez 1 osoba

 13. partyzant

  USA poskarżyły się na przechwycenie samolotu-wywiadowcy przez rosyjski Su-27 nad Bałtykiem
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160417/2568700/USA-Baltyk-samolot.html

  Polubienie

 14. partyzant

  AMERYKO WON !
  Amerykański samolot zwiadowczy został przechwycony przez rosyjski myśliwiec podczas rutynowego lotu nad Bałtykiem.
  http://orbo.neon24.pl/post/131098,ameryko-won

  Polubienie

 15. korczma

  A w mediach nie tylko polskich straszny szał po Rosja prowokuje USA na bałtyku i jeszcze za to gówno pejsate tzreba będzie ze 20pln płacić – rachunek z prądem . w niemieckich mediach to samo jakie to prowokacje wyprawia Rosja . zawsze myślałem ,że te Szkopy bardziej mądrzy a to głupizna jeszcze wieksza niż Polacy .

  Polubienie

 16. Re: Artykul…
  Gdyby ta NATO-wska lajba wplynela nawet do Moskwy za przyzwoleniem Rosjanow, to I tak zydowskie szczekaczki wyszczekiwalyby na Rosjan, ze NATO-wscy najemnicy sa przez nich terroryzowani…
  Czyzby ten okret wojenny zamierzal wprowadzac (na swych bagnetach) zachodnio-zydowska „demon-kracje”…I wszelkie roszczenia „prywatyzacjno-restruktyryzacyjne” dotyczace rosyjskiej (glownie) stacji paliw I energii???…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s