Międzynarodowy Żyd planuje zniszczenie białej rasy

Multikulturalizm-2

„Czarna arystokracja miesza w Rosji”

Filmowa wypowiedź doktoranta nauk matematyczno-fizycznych Sergieja Sałla

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “Międzynarodowy Żyd planuje zniszczenie białej rasy

 1. korczma

  I gówno mu się uda . Ilu jest Żydów na Świecie garstka w porównaniu z białą rasą . My się garbatym nosom nie damy . Będziemy walczyć o życie . Nie poddamy się i dzięki WPS wygramy . Po prostu w to wierzę . Żydzi nie są Bogami kiedyś też zdechną pewnie urodzi się mądzrzejsze pokolenie Polaków i damy radę parchom . Tego już nie dożyję , ale wiem ,że tak będzie .

  Polubione przez 1 osoba

 2. partyzant

  Na Górze Zyndrana w Polsce południowej odkryto wielkie kamienne budowle, gród i warownie sprzed 4.200 lat (2.200 p.n.e.)
  Tak doniosłego odkrycia nikt się nie spodziewał, bo archeolodzy badają stanowisko archeologiczne w Maszkowicach w Małopolsce już od początku XX wieku.

  Jego skalę można porównać tylko do starożytnych Myken czy innych stanowisk archeologicznych świata śródziemnomorskiego. Do tej pory, najstarsze kamienne obiekty architektoniczne znane w tej części Europy, to głównie kościoły z ok X wieku. Wykopaliska z Maszkowic są starsze od nich o bagatela 3000 lat.

  W wyniku wykopalisk natrafiono głównie na pozostałości osady zamieszkanej od 1000 do 50 roku p.n.e. Archeolodzy z UJ pod kierownictwem dr. Marcina S. Przybyły pojawili się w Maszkowicach w 2010 roku. Niespodzianka czekała na nich pod pozostałościami osady z końca epoki brązu i z epoki żelaza – okazało się, że są tam relikty osiedla starszego o ponad pół tysiąca lat.

  Naukowców zaskoczył rozmach pradziejowych budowniczych. Wierzchołek naturalnego wzgórza ścięto, tworząc…..

  DALEJ->> https://treborok.wordpress.com/na-gorze-zyndrana-w-polsce-poludniowej-odkryto-wielkie-kamienne-budowle-grod-i-warownie-sprzed-4-200-lat-2-200-p-n-e/

  Polubione przez 2 ludzi

 3. partyzant

  Słowiańscy królowie Lechii i kroniki ignorowane przez historyków – Janusz Bieszk

  Polubione przez 1 osoba

 4. zydozerca

  Według akt przejętych przez Pełnomocnika Rządu RFN ds. Służby Bezpieczeństwa Państwa byłego NRD tzw. Instytut Gaucka w części grup zawodowych na terenie Dolnego Śląska nawet 70% kadry kierowniczej zostało zarejestrowane jako TW lub objęte statusem informatora służb. Szczególny reżim dotyczyć miał prokuratorów, milicjantów, funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości i administracji państwowej, mediów i instytucji kulturalnych, reprezentantów robotników, dyrektorów i kierowników zakładów przemysłowych, a także kierownictwa szkół – warunkiem zatrudnienia i kariery był pozytywny wynik procedury weryfikacyjnej Wewnętrznej Służby Wojskowej (późniejszej WSI) i Zwiadu Wojsk Ochrony Pogranicza. Akta z tych czynności trafiały następnie do GRU i Stasi. Stworzona w ten sposób atmosfera „wzajemnego zrozumienia” uczyniła z Dolnego Śląska późniejsze zagłębie postkomunistycznych interesów.
  /folwark kapusia R.Dutkiewicza/
  Pierwsze „samobójstwa
  Rozpad bloku wschodniego skutkował exodusem działaczy i funkcjonariuszy z posad w sferze budżetowej wprost do sektora prywatnego. Wrocław stał się krajową potęgą windykacyjną. Utworzono tam wszystkie najważniejsze kancelarie tej branży, a w niektórych z nich załatwić można było niemożliwe. Apatia i spolegliwość były powodami dla których w tym właśnie mieście Jeremiasz Barański zakupił, a może otrzymał, willę, gdzie dzielono strefy wpływów tzw. mafii paliwowej oraz goszczono, a właściwie blichtrem salonu korumpowano, działaczy politycznych wszelkich opcji, prokuratorów i oficerów. Wrocławska prokuratura prowadziła również postępowania karne przeciwko wicepremierowi ostatniego rządu PRL, szefowi Głównego Urzędu Ceł, kontrahentowi pruszkowskich gangsterów i zarazem agentowi AWO – Ireneuszowi Sekule (sygn. akt IV Ds. 17/94). Sekuła odpowiadał w czasie transformacji ustrojowej za inwestowanie majątku PZPR, a w praktyce za utworzenie kilkudziesięciu tzw. nomenklaturowych spółek wyjętych spod nadzoru likwidatora partii. W latach masowego przemytu nadzorował służby celne, a w maju 1990 roku utworzył spółkę Polnippon, której jedynym realnym projektem były formalnie skrajnie nierentowne linie lotnicze. Sekuła zakupił w NRD dwa samoloty Iljuszyn 18D (polskie rejestracje SP-FNB i SP-FNC) o zasięgu powyżej 7000 km. Rejsy kierowano m.in. do Turcji, Kongo, Pakistanu i ogarniętych wojnami Afganistanu, Somalii i Jugosławii. Czy Sekuła wypełniając zobowiązania agenta AWO przewoził dla wojskowych służb specjalnych ładunki „wrażliwe” – broń, narkotyki, kamienie szlachetne?
  Śledztwa dotyczące nierentownych interesów ciągnęły się przez wiele lat, akta zbierały kurz. Wkrótce po tym, jak sprawa trafiła do sądu, Sekuła został odnaleziony w swoim biurze z trzema ranami postrzałowymi brzucha i klatki piersiowej. W liście pożegnalnym przygotowanym na komputerze pisał, że „zabrakło mu kilku dni”. Sam wezwał pomoc. Zmarł w szpitalu. Sprawa została umorzona jako targnięcie samobójcze, zamknięto też postępowania karne dotyczące Polnipponu. Nagły zgon tego agenta AWO przerwał niewygodne spekulacje na temat gospodarczego przeznaczenia lotów oraz koneksji samobójcy z masową defraudacją, służbami specjalnymi i Pruszkowem.
  Handel organami – Izrael, Kosowo, Chiny i ….Wrocław?
  W połowie lat 80-tych we Wrocławiu narodził się projekt masowego handlu organami ludzkimi. Niechlubnym architektem „komercyjnego” sektora transplantologicznego był doktor medycyny – powiązany z wywiadem wojskowym i aparatem partyjnym brat wpływowego prokuratora Prokuratury Apelacyjnej. Cena tylko jednej nerki na czarnym rynku to kilkadziesiąt tysięcy dolarów amerykańskich, a niemal każdy element ciała człowieka – komórki, tkanki lub narządy – wykorzystany może zostać do transplantacji. Warunkiem pozostaje jedynie zgodność dawcy i biorcy, co można na koszt skarbu państwa potwierdzić badaniami w szpitalnym zaciszu, bez wzbudzania przy tym żadnych podejrzeń. Wybrane placówki medyczne wspierały proceder. Handel organami do przeszczepów stanowi stosunkowo często spotykane i milcząco akceptowane przez władze źródło pozabudżetowego finansowania służb wojskowych. O tego typu praktyki oskarżane było wojsko Izraela. Tamtejsi lekarze mieli pobierać organy od zmarłych w aresztach młodych Palestyńczyków z Zachodniego Brzegu Jordanu i Strefy Gazy. Podobne przypadki odnotowano na Bałkanach, gdzie donoszono o uprowadzeniu setek Serbów przez kosowskich Albańczyków w czasie wojny w latach 1998-99. Na terenie Albanii w obozach miano pobrać ich organy a następnie zgładzić. W Chinach masowo sprzedawano narządy straconych więźniów. W żadnym z przytoczonych przypadków nie zdołano nikomu udowodnić winy. W Polsce nigdy nawet nie próbowano podjąć tego tematu na drodze karnej. Podobnie jak wielu innych gałęzi „przemysłu” znajdujących się we Wrocławiu i Legnicy a nielegalnych lub realizowanych w oparciu o korupcyjne powiązania i protekcję ze strony czynnych urzędników państwowych.

  Kazimierz Turaliński – REGION Europa 4/2012
  Autor szeregu książek i publikacji nt. rządzącej Polską mafii i afer.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. partyzant

  Przemówienie Donalda Trumpa dla AIPAC
  Pełna transkrypcja wypowiedzi kandydata na prezydenta USA.

  >>https://www.youtube.com/watch?v=bHmINZRwiZU

  Przemawiam dziś do was jako dozgonny sojusznik i prawdziwy przyjaciel Izraela. (wiwaty, aplauz)

  -> http://zaprasza.net/a.php?article_id=33658

  Polubienie

 6. ERROR 404 NSZ

  Pokolenie ; Galeria handlowa,mc donalds, Egipt , przykro…
  Rozumiem , że ktoś nie ma pojęcia o polityce i globalnych zależnościach
  Rozumiem , że ktoś nie ma pojęcia o mikro i makro ekonomii..
  (…)
  Nie rozumiem jednakowoż poziomu indolencji w Polakach…
  o podstawach fizyki i logiki nie mówiąc ….
  Przykro…

  Polubienie

 7. ERROR 404 NSZ

  Chodziło mi o to co wrzucił Franz..
  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. paziem

  Grupa Emira Kusturicy rozpoczęła koncert w Paryżu od wykonania hymnu Rosji

  Znany serbski reżyser Emir Kusturica, występując w Paryżu ze swoim zespołem muzycznym „The No Smoking Orchestra”, zaczął koncert od wykonania hymnu Rosji.

  „To był wspaniały koncert. Dlaczego zdecydowaliśmy się zacząć od hymnu Rosji? Bo jest ładny, podoba nam się” – powiedział dla RT producent Emira Kusturicy, Mirko Radenović.
  Podkreśla się, że francuska publiczność dobrze przyjęła taki krok artystyczny, a wielu Rosjan słuchało hymnu na stojąco. Przypomnijmy, że koncert w Paryżu odbył się na drugi dzień po tym, jak film Kusturicy „Po Mlecznej Drodze” nie został przyjęty do programu Festiwalu Filmowego w Cannes.
  W jury powiedziano, że film przysłano po ustalonym terminie i sędziowie nie zdążyli obejrzeć go. Kusturica, który pracował nad filmem cztery lata, zauważył, że nigdy wcześniej spóźnienie nie było przyczyną odrzucenia obrazu.
  Emir Kusturica jest znany ze swoich sympatii do Rosji i prezydenta Władimira Putina. Reżyser zapowiadał wcześniej, że chce nakręcić film w języku rosyjskim, a do zdjęć wykorzystać terytorium Krymu.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160418/2577880/Kusturica-hymn-Rosja.html#ixzz46DwJI3FA

  Polubienie

 9. ja

  dla sikory fuche zalatwila jego zydowska zona z usa -zydy

  Polubienie

 10. ja

  zazydzenie polski jest gorsze od państwa isis.ludobojstwo w białych rękawiczkach .liste zydow u władzy w Polsce czytaj w gogle.

  Polubienie

 11. ja

  liste zydow w Polsce zacznij od jp II oraz żydowskiego kkat.

  Polubienie

 12. ja

  w Polsce zostały polskie :śmietniki, kanaly dla bezdomnych, ulice /chyba/ i krawężniki przy ulicach. krawezniki zabierzcie do domu. nie oddawajcie i nie sprzedawajcie swoje kawałki kuli ziemskiej obcym. wasze wnuki wam tego nie daruja. mam taka nadzieje.

  Polubienie

 13. ja

  groby waszych dziadkow, ojcow nie daruja wam tego .będą was nachodzić w snach .będą was uczyc jak należy postepowac. wasze matki opuszcza was. bedziecie samotni. zaMordujecie wASZE MATKI . ok ????

  Polubienie

 14. Janek

  Siergiej myli się co do Hyksosów, ponieważ nie byli Egipcjanami, tylko barbarzyńskimi żydami, którzy podbili Egipt głównie oszustwem i kłamstwem, przemocą ekonomiczną, tak jak pdbijają świat współczesny. Ustanowili wówczas dynastię fałszywych faraonów, trwającą ok. 150 lat, potem Egipt odzyskał niepodległość.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s