Być albo nie być dla Polski to: pozbawić władzy syjonistyczne szumowiny!

1461795_554685857933345_145258780_nWszystko, co wspiera trwanie syjonistycznej władzy w Polsce musi być bezwzględnie wyeliminowane z naszego życia politycznego – dotyczy to wszystkich koncesjonowanych przez panujący żydo-reżim partii i organizacji politycznych, ale także władz antypolskiego Kościoła. Lecz nigdy nie osiągniemy tego celu, jeśli nie podejmiemy wspólnego narodowego wysiłku organizacyjnego. Nie może on jednak odbywać pod sztandarami Kościoła i musi być wolny od żydowskich pośredników, albowiem te dwie siły zniszczą każdy narodowy ruch i jego naturalne dążenia do budowy współpracy Słowian. Ponadto polityczny realizm nakazuje właśnie w Rosji widzieć strategicznego partnera dla realizacji celów polskiej polityki narodowej i państwowej. Stąd niebywała wobec Rosji wrogość wszystkich sił żydo-reżimu w Polsce oraz światowych żydowskich imperiów USA, Wlk.Brytanii i żydo-reżimów państw UE. D.Kosiur 

____________________________________

Nie będzie żadnych baz NATO w Polsce, ani realnej pomocy

za: http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/4449-nie-bedzie-zadnych-baz-nato-w-polsce-ani-realnej-pomocy

Pan minister spraw zagranicznych mógł się przekonać osobiście na konferencji bezpieczeństwa na Słowacji, że nie będzie w Polsce żadnych baz NATO, nie będzie żadnych sił zachodnich, żadnych mitycznych już dwóch brygad.

Co więcej raczej nie będzie żadnej realnej pomocy, w przypadku gdyby doszło do eskalacji napięcia, nie mówiąc już o wstępie do konfliktu. Nie można się po NATO spodziewać niczego bardziej realnego, niż realne jest samo NATO, a to jak wiadomo No Action Talk Only.

Jeżeli chcemy przetrwać potencjalny konflikt, to musimy sami być w stanie powstrzymać nieprzyjaciela. Obie koncepcje liczenia na NATO i na specjalne stosunki z USA to jedna wielka fikcja i wielkie kłamstwo, którym kolejne zastępy polityków mamią społeczeństwo, lansując rusofobiczną politykę głupiej, niepotrzebnej i bezpodstawnej wrogości.

Problem polega jednak na tym, ze nie potrzeba żadnych baz obcych wojsk w Polsce. To nie jest nam, ani NATO do niczego potrzebne, ponieważ takie miejsca będą priorytetowymi celami strony przeciwnej w przypadku konfliktu. Poza tym z dynamiki użycia sił głównych wynika zupełnie coś innego niż fizyczna obecność wojsk, a przede wszystkim sił głównych i sił wsparcia kolejnych rzutów. Liczy się przede wszystkim manewr, a nie przebywanie na jakimś rejonie. Z samego faktu przebywania obcych żołnierzy w kraju wynikają tylko komplikacje, przede wszystkim, bowiem ktoś musi pokrywać koszty ich pobytu.

Dla nas o wiele ważniejsze od zabiegania o obecność wojsk NATO w Polsce powinno być zabieganie o wypracowanie procedur stałego wsparcia lotniczego, które w razie wojny, będzie dokonywać ataków na terytorium nieprzyjaciela. Nie można pozwolić na to, żeby maszyny sojusznicze latały tylko do granicy Polski, a zaplecze wojsk nieprzyjaciela – było poza ich zasięgiem z powodów politycznych. Chodzi o jedno dowództwo i jedno działanie na jednym polu walki wobec nieprzyjaciela, kimkolwiek by on nie był. Dzisiaj to istnieje, – ale tylko na papierze. Oczywiście komponent lotniczy może, a nawet powinien wspomagać nas z baz na zapleczu Sojuszu np. we Włoszech, Niemczech, Belgii, może Czechach, Danii. To są odległości umożliwiające bezpieczne działanie sił lotniczych państw NATO w razie konfliktu na Wschodzie.

Drugim elementem, o jaki możemy i powinniśmy zabiegać powinno być wsparcie morskie, chodzi o prawdziwą blokadę morską państwa, z którym prowadzilibyśmy wojnę, nawet jeżeli byłaby to tylko i wyłącznie wojna proxy z użyciem państwa pośredniego, które nie ma dostępu do morza. Mówimy o pełnej blokadzie komunikacji morskiej państwa agresora, co byłoby bardzo trudne ze względu na skalę. Jednakże właśnie w ten sposób można wywrzeć wpływ poprzez NATO na tego typu przeciwnika, z jakim nam grozi konfrontacja.

Trzecim elementem, o jaki możemy zabiegać, powinno być pełne zerwanie jakiejkolwiek współpracy cywilnej i gospodarczej z państwem agresorem, w przypadku jego ataku na kraj NATO. Trudno jest sobie wyobrazić np. sytuację wojny z Rosją, w której – Niemcy nadal płaciliby Rosjanom za gaz, a Amerykanie kupowaliby silniki do rakiet kosmicznych, przecież to byłyby pieniądze przekazywane na to, żeby prowadzić z nami wojnę. To jest bardzo ważne, jedność państw zachodnich i innych współdziałających z nimi państw jak np. Japonii, Australii i Nowej Zelandii, musi być jednoznaczna i powinna obejmować sankcje wobec tych krajów, które się do naszych sankcji wobec agresora nie przyłączą.

Natomiast, jeżeli chodzi o wojnę to jesteśmy skazani sami na siebie, nikt nam nie pomoże w żaden sposób. Czas najwyższy, żeby politycy to sobie uświadomili, a w konsekwencji zmienili pryncypia polityki zagranicznej, jak również obronnej. To, w jakim stanie jest dzisiaj nasze państwo, powoduje że nie bylibyśmy w stanie z nikim walczyć, jesteśmy skazani na przegrana nawet z o wiele słabszym przeciwnikiem. Przecież nawet sam fakt, że wystawiamy tylko 100 tys. armię jest żenujący. To o wiele za mało w stosunku do potrzeb, przed jakimi stoimy w czasie pokoju, a co dopiero wojny z termonuklearnym supermocarstwem. Trzeba sobie z tego zdać sprawę i działać już, teraz, zaraz, a nie apelować naiwnie o pomoc, której nikt nam, jako słabemu państwu nie da.

Obecnie w realiach rządów prawicy, dochodzi kwestia, której nie braliśmy pod uwagę wcześniej. Otóż, nie można wykluczyć sytuacji, w której nasi zachodni Sojusznicy mogliby liczyć na reset polityczny w Polsce, właśnie w wyniku przegranej wojny z nieprzyjacielem. O problem napaści na NATO nie ma się w ogóle, co martwić, ponieważ przecież nie liczą się fakty, tylko to jak sprawy będą przekazane przez media. Przy naszej słabości, przeciwnik sam może wykazać się prowokacją przeciwko sobie, o którą oskarży nas, potem sprawy potoczą się jak po sznurku. Czy ktoś dzisiaj wie i rozumie, kto rozpoczął ostatnią serię wymiany ognia i walk w Górnym Karabachu? Obie strony zachowują się jak gołąbki pokoju – pokazując palcami wrogów z drugiej strony.

Dlatego ostatecznie zejdźmy na ziemię nie będzie żadnych baz NATO w Polsce – raczej nie będzie żadnej realnej pomocy, konflikt skończy się zanim NATO zdąży zareagować inaczej niż konferencją ministrów spraw zagranicznych, wyrażających oburzenie itd.

AUTOR: KRAKAUER ( OBSERWATORPOLITYCZNY.PL)

Opublikowano: wtorek, 19, kwiecień 2016 12:24

Reklamy

59 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

59 responses to “Być albo nie być dla Polski to: pozbawić władzy syjonistyczne szumowiny!

 1. Korczma

  Takie wpisy pana Kosiura jak ten na górze cholernie podbudowują na duchu i za to dla niego wielkie podziękowania .

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Korczma

  I już tradycyjnie :

  Polubione przez 2 ludzi

 3. partyzant

  Wielka Lachia, czysta potęga.
  Od kilku tygodni słyszymy judaistyczno-germańskie pomruki nakazujące nam świętowanie jednego z najazdów „Zjednoczonej Europy” zwanego „chrztem Polski”. Po pierwsze, najprawdopodobniej żadnego chrztu nie było, a już na pewno nie było żadnej „Polski”, była potężna Lachia (lub Lechia). Ekipa w czarnych sukienkach i wystylizowanych czapeczkach, kolekcja „Prêt-à-porter Wczesne Średniowiecze”, już ponad 1000 lat walczy z naszą słowiańską tożsamością, zakłamuje naszą historię, podważa naszą pogańska potęgę, nie uda im się złamać naszego słowiańskiego ducha! Przez tysiące lat byliśmy potęgą, wielkość mamy w genach i do wielkości tej powrócimy!

  Polubione przez 4 ludzi

  • Tylko żyd potrafi tak zgranie przypisywać gojom swoje cechy, ten największy oszust i pasożyt. A tylu was ten KK uratował z holokaustu, ale nie oczekuj od żyda żadnej wdzięczności.

   Polubienie

  • Potęga oszczerstw. Choć większość najbogatszych na listach Forbesa jest ŻYDAMI… to ludzie i tak przypiszą bogactwo i złodziejstwo klerowi. Niestety, ogłupiany 24 g/dobę goj nie potrafi już odróżnić DOBRA od ZŁA, słonia od mrówki, miliardów od milionów.

   Polubienie

  • To właśnie dzięki Chrześcijaństwu Europa bardzo szybko nadrobiła wszystkie zaległości. Następnie wyszła w rozwoju na czoło. A następnie udało się chrześcijańskiej Europie wyprzedzić wszystkie współczesne jej CYWILIZACJE świata o lata świetlne. Łącznie z cywilizacją Wielkich Chin.

   Polubienie

  • Chrześcijańska Europa wyprzedziła wszystkie cywilizacje świata nawet pomimo tego, że żydowska LICHWA wynosiła 108 %. 

   Polubienie

 4. partyzant

  Tyle się w ostatnim czasie nasłuchaliśmy od zwolenników PiSu o „obronie Polski” o „naszych wewnętrznych sprawach”, tymczasem rzekomo patriotyczny rząd przyznaje otwarcie, że o tym czy okupanci wejdą na nasze ziemie, decydują Niemcy i Amerykanie. Nic w tym zresztą dziwnego bo okupant niczyjej zgody nie potrzebuje – tylko po co te niepodległościowe frazesy w ustach rządzących?

  Polubione przez 1 osoba

 5. zydozerca

  HAJKA GRUNDBAUM ZAPROSIŁA TIMMERMANSA NA PARADĘ SCHUMANA I POBYT W SZYMANACH /PODTAPIANIE,WALCOWANIE,TORTURY I GRILLOWANIE/

  PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM-WNIOSEK O ROZWIĄZANIE PARLAMENTU I ROZWALCOWANIE MAFII RZĄDZĄCEJ ORAZ ŻYDÓW Z LEMINGAMI POPIERAM-H.G-W

  BUFETOWA JESTEM OJ-DANA ,ODDANA,SIEJĘ SIARĘ W MIEŚCIE OD SAMEGO RANA;
  WCIĄŻ WYCIĄGAM KASĘ OD WAS BO MAM CHCICĘ,ODKĄD ZAROBIŁAM GRABIĄC KAMIENICĘ;
  NAGRODY I PREMIE,DZIAŁKI I PREZENTY,MILIONY Z ŁAPÓWEK/OD DEVELOPERÓW/ DZIELĘ W TAKT OMERTY;
  DO PSEUDO-ROBOTY NAJGORSZĄ HOŁOTĘ ZEBRAŁAM Z ODPADÓW LEŻĄCYCH POD PŁOTEM-RASOWE CHAMICE ZARADNE W NIERZĄDZIE Z UMYSŁEM KRETYNEK PILNUJĄ MI GRZĄDEK;
  LUBIĘ WYSIADYWAĆ NA NICH MAFII JAJA,BO ODÓR TYCH ZBUKÓW JAŹNIE NAM ROZDWAJA;
  MÓJ BURDEL W RATUSZU SŁYNIE W OKOLICY Z TEGO,ŻE SIĘ PUSZCZAM Z KADRĄ W TAJEMNICY- NA KOSZT PODATNIKÓW LATAM NA WYCIECZKI,BY GORSZYĆ OWIECZKI ATAKAMI CIECZKI;
  PERWERSJA Z BEZPRAWIEM TAK NAS OPĘTAŁA,ŻE W KUŹNI PRZEKRĘTÓW WCIĄŻ DAJEMY CIAŁA;
  DO KRYCIA NA CITO MAM TYLU PRAWNIKÓW,ŻE NIKT MI NIE WYTKNIE FAŁSZOWANIA KWITÓW; KRADNĘ I POZUJĘ JAKO MAFII CIPA-Z ŻYDAMI W RATUSZU SZUMI CICHA LIPA;
  WYCIĘŁAM PÓŁ PARKÓW W KOCHANEJ STOLICY BO SIĘ FORSY Z REKLAM NIE MOGĘ DOLICZYĆ;
  NIE WYDAŁAM GROSZA NA ZWALCZANIE SUSZY- DRZEWA,KRZEWY,TRAWA TO OBRAZ MEJ DUSZY;
  POZWALAM BEZKARNIE MASAKROWAĆ ZIELEŃ, BY BIURWOM ZAPEWNIĆ MOŻLIWOŚĆ WYCIELEŃ;
  JAKO FAWORYTA DONALDA RYŻEGO I RADY WARSZAWY DBAM O PARTII EGO;
  ŻYDOWSKIE ROZKAZY WYKONAĆ BEZ SZMERU TO CREDO RZĄDZĄCYCH PROSTYTUT U STERU;
  ROZKOPAŁAM MIASTO JAK KRET I DŻDŻOWNICA, TAK MNIE D..PA SWĘDZI- NIKT MNIE NIE ROZLICZA;
  NIE BUDUJĘ MIESZKAŃ,ŻŁOBKÓW,SZKÓŁ,PRZEDSZKOLI ŻEBYŚCIE POCZULI, JAK SIĘ WAS CHROMOLI;
  WYSYPISKA ŚMIECI ROZMIESZCZAM,JAK LECI-NAJLEPSZY KAMPINOS,BO Z DALEKA ŚWIECI; LASY MAJĄ WABIĆ ODOREM ROZKŁADU-SKORO SAMA GNIJĘ, NIE BĘDZIE TU SADÓW;
  DLA WAWRA SZYKUJĘ CUD:SPALARNIĘ ŚMIECI,BĘDĘ TAM GRILLOWAĆ RZĄD+PARLAMENT CIECI;
  ROZDAJĘ BUDYNKI WRAZ Z LOKATORAMI- NIECH ICH WŁAŚCICIELE PUSZCZAJĄ Z TORBAMI ;NADRABIAM W PODWYŻKACH I EKSMISJACH ZWŁOKI-TO SĄ ZA PRL ODE MNIE WYROKI;
  DZIĘKI ZA ABSENCJĘ PODCZAS REFERENDUM-DZIĘKI NIEJ SZABRUJĘ TRZY KADENCJE Z RZĘDU.

  Polubienie

 6. nina

  Dzielne mądre Panie zostały usunięte z neon24. Żydoski to portal , od samego początku taki był. Wszystkie persony włącznie z Guzowatym / pisał na NOWYekran , teraz neon24/. Cwany projekt -KOŃ TROJAŃSKI z krzyżem dla zmyły.
  Dlaczego piszę na nim ?. Aby czytający go Polacy nie byli karmieni samymi kłamstwami. Bawią się nami raz banują , odwieszają . NAJWAŻNIEJSZA jest informacja a dla niej każde miejsce jest dobre !.
  ———————————————–
  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/18/skonczyc-z-kultem-zyda/

  Polubione przez 1 osoba

 7. Pingback: Być albo nie być dla Polski to: pozbawić władzy syjonistyczne szumowiny! — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 8. partyzant

  Żydo-PiS chce pieniędzy za wodę. Zdrożeją prąd i zakupy. Zapłacimy nawet za deszczówkę i śnieg

  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/04/19/zydo-pischce-pieniedzy-za-wode-zdrozeja-prad-i-zakupy-zaplacimy-nawet-za-deszczowke-i-snieg/

  Polubienie

 9. partyzant

  żarcik

  Polubione przez 1 osoba

  • Jagienka

   Rasizm, megalomania, jak również częste mijanie się z prawdą dla osiągnięcia celów propagandowych nie pomagają tej stronie. Krytykując inne blogi należy wykazać się czymś lepszym, ponieważ droga od szczytnych idei do rynsztoka może być krótsza, jakby się z pozoru wydawało.

   Nie, ja „żarcika” o Reaganie Nie Lubię*

   To między innymi dzięki Reaganowi, Polska znalazła się w obecnej opłakanej kondycji. Obama nie jest wyjątkowy, mimo wszystko ignorantowi Reaganowi daleko było do poziomu intelektualnego Obamy.
   „Zarcik” wraz z napisem powstał w mieście Ferguson(USA) – tak, to samo miejsce gdzie policja znęca się nad czarnymi obywatelami- a osobami za „żarcik” odpowiedzialnymi są Mary Ann Twitty (pracownik sądowy), Rick Henke(policjant) i William Mudd (policjant). Wszyscy troje zostali zwolnieni przez miasto Ferguson z pracy za rasizm. Nie mam dla tej trójki współczucia. Bezrobocie da im wiele czasu na medytacje.

   Polubienie

   • partyzant

    Racja Pani Jagienko, żałowałem od razu że to wkleiłem ale cóż tak się stało, czasem mi się jakaś durnota spodoba i nie pomyślę tylko na szybko 🙂

    Polubienie

   • Jagienka

    Należy Panu wybaczyć. Czasami coś zrobimy, ale nie ze złej woli. Mnie też się to zdarzyło i teraz tego żałuję. Cenię Obamę za jego krytyczny stosunek do Izraela i za to, że nie da sobą manipulować syjonistom.
    Czołem „Partyzancie”!

    Polubienie

 10. nina

  ARCY CIEKAWA SPRAWA !!! tu można , tak myślę znalezć przyczyny niezrozumiałych dla nas ruchów pejsatego plemienia . Właśnie kończę czytać ! im dalej tym ciekawiej.

  http://blackevo.kewlnet.tk/E-book/book/Michael%20Drosnin%20-%20Kod%20Biblii%20II.pdf

  Polubienie

 11. pnch

  Taka pisanina nie jest otucha a tylko doluje, bowiem od 25 lat nie ma pozytywnych jej nastepstw. Przeciwnie, zniewolenie dlugiem i ignorancja wrogow, Panstwo Polskie i inne panstwa zadluzajacych jest coraz wieksza i calkowicie bezkarna, tak jak i bezkarne staly sie kradziez i zabor.
  Trudno zyc w takim swiecie, w ktorym panujace zasady, cyniczna obluda podbudowane sa zaprzeczeniem nabytych poprzez wychowanie.

  Polubienie

 12. grzanek

  Aresztowano koszernych terrorystów. Aż dziw bierze, że państwo Izrael jednak czasami nazywa rzeczy po imieniu [vide “Describing the newly identified group as a „Jewish terrorist network”, authorities said in a statement that six members had been arrested (…)”].

  Read more: http://www.smh.com.au/world/jewish-extremist-cell-uncovered-in-west-bank-israel-20160420-gobfh7#ixzz46RBO8Oeo
  Follow us: @smh on Twitter | sydneymorningherald on Facebook
  : http://www.smh.com.au/world/jewish-extremist-cell-uncovered-in-west-bank-israel-20160420-gobfh7

  Polubienie

 13. Obecnie podstawowym obowiązkiem POLAKÓW, jest przygotowanie struktur organizacyjnych (bez udziału żydów), które w każdej chwili są w stanie przejąć ster państwa (Królestwo Polskie), we własne ręce!

  https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/13043634_663707807100450_1191837823811441025_n.jpg?oh=62ebdab4eed0a1becdc8d7246a2e98fd&oe=57B44E52

  Polubione przez 1 osoba

   • Gdybyś był inteligentny to wiedziałbyś choćby to, ale czasem za idiotę ktoś musi myśleć: Lista 200 najbogatszych Rosjan (2014) to głównie Żydzi i ani jednego Rydzyka czy biskupa, ale ZŁO i tak będzie robić z KK i Rydzyka złodzieja i bogacza by odwrócić uwagę od prawdziwych pasożytów dojących gojów od tysięcy lat.

    Polubienie

 14. APA

  No wlasnie przejac wszystko z rak zydowskich w Polsce,dac wladze POLAKOM
  i
  wiecej NIE ISC PO NIC DO ZYDA czy NIEMCA !!!

  Polubienie

 15. partyzant

  Afera „Panama Papers” – Dlaczego?
  –Thierry Meyssan DAMASZEK (SYRIA)–

  Wbrew pozorom afera „Panama Papers” nie doprowadzi do ograniczenia finansowych sprzeniewierzeń lub do polepszenia regulacji, lecz wręcz przeciwnie. Cały ten system skoncentruje się nieco bardziej wokół Wielkiej Brytanii, Niderlandów, Stanów Zjednoczonych oraz Izraela, w taki sposób, że tylko ci będą sprawować nad nim kontrolę. Naruszając zasadę równości przed prawem oraz etykę zawodową, członkowie międzynarodowego konsorcjum dziennikarzy śledczych stali się poplecznikami wrogów wolności i obrońcami wielkiego kapitału. Fakt, że ponoć przy okazji wybrali sobie do odstrzału jakiegoś oszusta, niczego nie zmieni.
  Wyjaśnenie….

  Czytaj->> http://www.voltairenet.org/article191351.html

  Polubienie

 16. partyzant

  Rząd PiS wprowadzi podatek za deszcz i śnieg
  http://pikio.pl/rzad-pis-chce-wprowadzic-podatek-za-deszcz-i-snieg/


  Jutro za każdy oddech, BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ czy jak to szło?

  Polubienie

 17. partyzant

  Incydent na Bałtyku: odosobniony przypadek czy wieloletnia praktyka?
  http://trybuna.eu/incydent-na-baltyku-odosobniony-przypadek-czy-wieloletnia-praktyka/

  Polubienie

 18. partyzant

  to też była kiedyś normalna strona
  http://www.wyszperane.info/

  A teraz zobaczcie sami, same krzyże i tak wszędzie parchy się instalują.

  Polubienie

 19. nina

  ———-UWAGA !!!!! ŻYD SOROS utworzył w POLSCE FUNDACJĘ !! ściągającą uchodzców !! http://refugees-welcome.pl/

  Polubienie

  • No tak….”Polska’ jak zwykle ciągle w ogonie U E ..Ciągle nie może nadrobić czasu by sprostać ‚normom’ U.E. Postępowa Unia ma już ’emigrantów’ , w końcu jest komu strzelać, podkładać bomby, gwałcić i rabować kobiety tubylcze — a u nas co..?…G….no…Nic…Życie toczy się jak butelka po asfalcie…-nuda…
   W zwiazku z tym mam otwarte pytanie do vel -Kaczyńskiego i Macierewicza….Panowie…na litość……Kiedy u nas będą zamacy?

   Polubienie

   • good why pay sutty

    Wszystko w swoim czasie. Latem mamy przecież szczyt NATO, Światowe Dni Młodzieży, także okazja znajdzie się niejedna…

    Polubienie

 20. Chutor

  Kazdy pies ma swoj dzien

  Wystarczy spojrzec na mape historyczna swiata by sie przekonac, ze z uplywem czasu wladze lokalne jak i globalne naleza do roznych grup.
  Odebranie/pozbawienie kogos wladzy to wyraz czynu. Czyn nie zawsze jest warunkiem niezbednym, conditio sine qua non, aby zamienic sie rolami. Uprzedni narod niewolnik moze stac sie panem a jego dawny pan niewolnikiem na prosbe tego drugiego. Takie sytuacje mogly zaistniec w czasie ostatniej wojny gdy zydowski wlasciciel kamienicy mogl szukac schoronienia u swego dawnego lokakora. Miedzy tymi skrajnymi mozliwosciami istnieje wiele dostepnych dzialan by wolnosc przyblizyc albo oddalic. Ruch we wlasciwym kierunku jest nie tylko wtedy gdy prowadzi do pelnego oswobodzenia ale i takze gdy taka mozliwosc sie powieksza. Jak w chinskim powiedzeniu: wielka podroz zaczyna sie od pierwszego kroku.
  Jednym z wielu przykladow jak osiaga sie niepodleglosc moga byc Indie i ich bierny opor przeciwko Imperium Brytyjskiemu.

  Polubienie

 21. Kiedy w Polsce zacznie działalność Hatzalah – żydowskie „ochotnicze pogotowie ratunkowe” – będzie to ostateczny sygnał, że szykowana jest krwawa operacja „fałszywej flagi” by rozpętać antyrosyjską wojenną histerię.
  Oni są zawsze pierwsi na miejscu podczas ważnych katastrof „by ratować”, tzn. by dobijać rannych i zacierać ślady, jak w przypadku zamachów 11 września 2001 czy też zabójstwa dziennikarza Michaela Hastingsa przy pomocy tzw. „Boston brakes” (również księżna Diana).

  Polubienie

 22. Abstand halten

  Nie zaden wyjatkowy a durny Polak tak, jak i Ukrainiec.
  Jak powstanie miedzymorze, to bedzie to zydonia. Juz wysylaja Bucholtza, by ukradl Ukraincowi to, co jeszcze jego.

  Polubienie

 23. W teleturnieju „1 z 10” pytania są coraz bardziej tendencyjne – ku chwale Wielkiej Brytanii, Izraelowi, przeciwko PRLowi, tematyka coraz bardziej wojenna…

  Polubienie

 24. W ramach przygotowań do wojny z Rosją, marionetki i agenci…
  Na szczęście reszta Grupy Wyszehradzkiej obrała inny kurs, więc jest szansa, że plany rozpoczęcia kolejnej wojny przez zwyrodniałych ludobójców Zjednoczonego Królestwa we wschodniej Europie się nie powiodą.

  Polubienie

 25. julius

  Nie ma takiej siły w Polsce, która byłaby w stanie wyeliminować rządy syjonistów na drodze parlamentarnej jak i poza nią. Naród polski ma już tak obrobione mózgi, ze tylko wojna może je zmienić. Kościół katolicki tylko utwierdza naród w wegetacyjnym trwaniu, czasem dla tzw narodowych katolików wystawi księdza jak tego z Białegostoku żeby namieszać na stronie ruchów nacjonalistycznych i pokazać że rónież w kościele są ludzie o tych poglądach. Większa część będzie uważała księdza za bohatera i z nowu spadnie splendor na KK jaki to on jest patriotyczny. I tym sposobem wszystko się będzie po staremu kręciło.

  Polubienie

  • ved

   Julius wyjąłeś mi to z ust. Każda oddolna inicjatywa podjęta przez Polaków natychmiast nakrywana jest żydowską czapką albo zaczyna działać w cieniu krzyża co na jedno wychodzi, tak jakby Polacy niezdolni byli do samodzielnego myślenia. Ratunkiem dla nas jest odkłamanie naszej przedchrześcijańskiej historii i obaleniu mitu Słowianina lepiacza glinianych garnków. Byliśmy potężnym i niezależnym imperium, po 1050 latach zniewolenia jesteśmy postrzegani jako europejskie głupki.

   Polubienie

 26. Chutor

  julius

  celne uwagi

  Polubienie

 27. Re: Artykul…
  Moze cos dla rozrywki n/t zydow w Rosji…


  =====================
  zapodal
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

 28. Pingback: Być albo nie być dla Polski to: pozbawić władzy syjonistyczne szumowiny! | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s