Dedykacja dla królowej Elżbiety II z okazji 90-ki

elzbieta-ii-R1

Życzenia z dedykacją dla królowej byłego imperium Międzynarodowego Żyda w ramach kultury zjudaizowanego Zachodu.

.

.

.

Dedykacja dla królowej:

 

Takimi programami raczy widzów Tv byłego „brytyjskiego” imperium.

Jak Państwo zauważą i w Polsce istnieje p0dobny program – produkcja jest licencyjna, kupiona z Zachodu. Oczywiście daleko nam jest jeszcze – mimo wszystko – do poziomu Zachodu, ale szybko nadganiamy stracony dystans. Wystarczy popatrzeć na te niedogolone gęby polityków, dziennikarzy występujących w telavizjach, na coś co nazywa się fryzurą u męskich a i u żeńskich osobników, na te dziwne u występujących okulary, które mają sugerować żydowski wyglądu, na damską opaleniznę z solarium, która ze wspomnianym zarostem na męskich gębach także ma zacierać różnice między białym a żydowskim wyglądem.

To właśnie serwują nam opanowane przez żydostwo media na całym Zachodzie – żydo-media. Zniszczyć, zgnoić kulturę białego człowieka – oto cele syjonistycznej demokracji Zachodu.

Narody Zachodu pozbawiono narodowych mediów, pozbawiono wpływu na ich własna kulturę – syjonistyczna zgnilizna rozlała się szeroko i jak śmiertelny rak drąży organizmy narodów białej cywilizacji .

Dariusz Kosiur

322

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Dedykacja dla królowej Elżbiety II z okazji 90-ki

 1. Korczma

  Gówno mnie obchodzi ta cała królowa , jej syn Karol jego Kamila jej wnuki czy prawnuki a jak widzę ich gęby wyłączam komputer . Zdecydowanie wolę w ży

  Polubienie

 2. Korczma

  żydomediach oglądać życie sexualne karaluchów komentowane przez Czubównę albo japońską godzillę . Przynajmniej jak oglądam to mi się żygać nie chce .

  Polubienie

 3. Pingback: Dedykacja dla królowej Elżbiety II z okazji 90-ki — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 4. partyzant

  Żydowska trollnia neon

  „Votan9” zmieścił bardzo ciekawy teks z „Klubu Inteligencji Polskiej”
  I za to dostał się do lochu uny już nawet nie udają.

  @ Autor
  Idziesz do lochu , tonąc w bagnie nihilizmu .Przykro mi . :)))
  @Repsol

  http://votan9.neon24.pl/post/131240,ku-przestrodze-mlodych

  Polubienie

 5. Artek

  Telewizja Narodowa i dręczenie KODu – thriller w reżyserii Eugeniusza Sendeckiego

  Polubienie

 6. zydozerca

  ELŻBIETA II =ŻYWA OBŁUDA Z RODU NIEMIECKICH SUK BELZEBUBA , w klubie Bilderberg obciąga z czuba
  Królowa narkotyków,żydowska szmata z nawyku,dozgonnie chciwa padlina spiskami się wsławiła;
  komitet 300 matołów do okrągłego stołu wzywa na posiedzenia w sprawie melodii beczenia; nie mogą się dogadać: lepiej zdechnąć czy spadać ze stanowisk do ciupy,zwracać forsę i łupy ?
  izba lordów żydowskich z potomkami piratów oraz służby specjalne to jej stajnia wariatów; żyd Cameron na czele sojuszników Obamy chce,by państwo islamskie się zajęło ich łbami:
  polowanie z sukcesem na autorów zamachów to pozbycie się z rządów terrorystów/lajdaków; trzeba uciąć łbów parę ciot rządzących za karę i wyłapać kompanów torturując wytrwale;
  kupa degeneratów propagandą podparta już dowiodła,że mafii/królów przeznaczeniem jest Tartar;

  na karku 90-ka,a wiedźma przy zbrodniach się krząta z synami/wnukami/masonami i sprzedajnymi zbokami;
  z Rothschildem długami związana przebiła k.rwy szatana i nie jest,o dziwo, ścigana;
  dynastia od stuleci z żydami płodzi dzieci -tak kochają mamonę,kundle popier.olone,
  pycha i chciwość bez miary zmieniła w bestie poczwary;
  od Gurkhów ich odróżnia dziedziczna mózgu próżnia-cud,że nie ścięły im głowy fundując gwalt zbiorowy w wojence na Falklandach,trenując kroki tanga dzikusy z angolami wzmocnione narkotykami;
  karol-dzieło łajdaka,ks.filipa/buraka ,z aparycją wieśniaka to czołowa pokraka-razem z ojcem majaczy ośmieszając bogaczy;
  jako tampon camilli coraz bardziej się chyli pod ciężarem obciachu ,zamiast z matką gnić w piachu;
  wojny,spiski,grabieże,niewolnictwo,kolonie-tak rodzinę dołują,że ssie żydów namolnie;
  tylko twardziel wytrzyma NWO wprowadzanie, gdy ma już w kartotece zbrodni full z wyuzdaniem;
  nic dziwnego,że corkie to psowate potworki a królowa na smyczy-żmija pełna goryczy,że żydostwo z jej zdaniem coraz rzadziej się liczy;
  zaś gonitwy na koniach to rodzinna sodomia tak jak spółki z żydami i ich parch-ekonomia;
  przez wieki nabrali wprawy w zbijaniu majątku z trawy- bez konopii i maku ta dynastia żebraków wyginęłaby szybko w hańbie kur.w/łajdaków.

  Cameron na studiach penetrował martwą świnię?

  Opublikowano: 22.09.2015 | Kategorie: Polityka, Seks, Wiadomości ze świata

  Wyspami wstrząsnęły fragmenty biografii premiera Davida Camerona. Książka napisana została przez byłego wiceprzewodniczącego Partii Konserwatywnej, Michaela Ashcrofta, a jej fragmenty opublikował brukowiec „Daily Mail”.

  Autor publikacji, lord Michael Ashcroft, to były polityk torysów, który nie ukrywa, że jego głównym motywem jest zemsta na premierze. W 2010 roku ze względu na naciski ze strony ówczesnego koalicjanta torysów, Liberalnych Demokratów, nie otrzymał żadnego stanowiska w rządzie – jako oficjalną przyczynę podawano m.in. fakt, że Ashcroft, należący do jednego z 40 najbardziej zamożnych ludzi w Wielkiej Brytanii, korzystając z luk prawnych, nie płaci w swoim kraju podatków. Były wiceprzewodniczący hojnie wspierał jednak Partię Konserwatywną. Był też zamieszany w aferę z 2006 roku, kiedy na jaw wyszło, że partie – niezgodnie z brytyjskim prawem wyborczym – utrzymywały się z niejawnych dotacji, udzielanych w formie kredytów, dzięki czemu nie musiały informować o nich opinii publicznej. Ashcroft udzielił torysom jednego z największych kredytów w wysokości 3,6 mln funtów.

  Polubienie

 7. obudzony

  Mam odruch wymiotny jak widzę w polskojęzycznych mediach jakąkolwiek informację o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Nic mnie to nie obchodziło i nie obchodzi, a żydomedia w Polsce są niczym innym jak dokładną kalką mediów Zachodnich i próbują mi wmówić, że jakaś Pippa i William, to najważniejsze osoby w państwie. Ten od dziesięcioleci idealnie wylukrowany we wszystkich możliwych mediach wizerunek brytyjskiej rodziny królewskiej pokazuje ich jako ciepłych, normalnych ludzi, mieszkających w pałacach i od czasu do czasu machających łapką do rozentuzjazmowanego tłumu, bądź to w telewizji, bądź gdzieś w plenerze.
  Nazwa Windsorowie wymieniana w mediach po tysiąckroć skutecznie wmówiła durnym Brytyjczykom, że mają swoją rodzinę królewską. Ta królowa Elżbieta nie jest Brytyjką, ale Niemką Saxon-Gotha-Coburg, a swoje nazwisko przejęła od nazwy zamku Windsor, aby poddani jej Brytyjczycy, Australijczycy, Kanadyjczycy i cholera kto wie jeszcze myśleli, że to ich królowa. Z wielu medialnych informacji wymykających się oficjalnej cenzurze mediów głównego nurtu wyłania się obraz połączonych więzami krwi rodów od setek lat ukrywających swoje pochodzenie jak i rzeczywistą ich rolę w dzisiejszych czasach. Śmiem twierdzić, że wyspy brytyjskie nazywane przez niektórych wyspami Rotszyldów, to nic innego jak jedna wielka przykrywka dla tajnego ośrodka władzy, kapitału, handlu narkotykami i kto wie czym jeszcze. Warto się przez chwilę zastanowić po co światowej finansjerze potrzebne są rody królewskie w wielu krajach Europy, a np w takiej Rosji te banksterskie rodziny z USA zleciły bolszewikom zamordowanie cara Mikołaja wraz z rodziną. Podobnie Rewolucja Francuska przez Rotszyldów zaplanowana i sfinansowana usunęła w niebyt francuską monarchię. Dlaczego pozwolili i nadal pozwalają funkcjonować dworom królewskim w wielu krajach Europy, a przecież zapowiadali ponad sto lat temu w Protokołach Mędrców Syjonu, że zlikwidują wszelką władzę królów i rządów krajów, które się im nie podporządkują? Może tutaj leży klucz do rozwiązania problemu, bo te rodziny władające kiedyś swoimi królestwami zgodziły się przystąpić do spółki z banksterami i pozwoliły ograbić swoich poddanych za cenę własnego dobrobytu i bogactwa. Należy także pamiętać, że Mayer Amschel Rotschild udzielał pożyczek wielu koronowanym głowom także w Anglii i Francji głównie na prowadzenie wojen. Warto także zwrócić uwagę, że to obecne Niemcy, głownie Frankfurt to wylęgarnia rodzin banksterskich, bo taki Rotschild to tylko nazwa pochodząca od rote schild(czerwona gwiazda Dawida) która stała się herbem tej rodziny, a wiele źródeł podaje że Meyer Amschel nazywał się po prostu Bauer. Warto zwrócić także uwagę na niemieckie nazwiska banksterskiej kliki w USA np. Warburg, Kuhn&Loeb, Heinz, Schiele, Oppenheimer i inne. Od co najmniej trzech stuleci, koligacjach rodzinnych związanych z koncentracją kapitałów, zmianach nazwisk, łączenia z innymi rodami na świecie powstała międzynarodowa hydra bankiersko-przemysłowo- wojskowa, a jednym z jej przejawów jest Mossad – tajna prywatna osobista policja Rotszyldów. Istnieją ludzie którzy próbują zaalarmować świat, że brytyjska rodzina królewska wraz z banksterami to uczestnicy największego na świecie mafii handlującej narkotykami i skutecznie eliminującymi konkurencję, która próbuje na tym zarobić. Posiadając na własność USA i takie organizacje jak CIA, FBI, NSA, policję, armię można kontrolować zarówno światowy handel narkotykami, a poprzez tzw królewską pocztę przemycać co się tylko chce.
  Po co tak właściwie Brytyjczykom potrzebna jest ogóle rodzina królewska skoro mają rząd, premiera, ministrów? Dlaczego rząd brytyjski zgadza się utrzymywać za miliony funtów całe rody nierobów i parchów, którzy nic nie robią dla kraju, a wręcz przeciwnie szkodzą mu na potęgę. To samo dotyczy innych koronowanych głów w Europie np. Holandii, Danii, Belgii, Hiszpanii, Norwegii i powiem tak: jeżeli te wszystkie rody są przedstawiane w cenzurowanej prasie jako dobre, normalne, ciepłe wiem, że uczestniczą w czymś odrażającym i pełnią ciemną rolę w interesach banksterskiej kliki. Jeżeli ktoś ma dobrą prasę w Zachodnich mediach musi być sukinsynem, ludzie, całe kraje, ich przywódcy którzy temu dyktatowi się przeciwstawiają są przez media głównego nurtu opluwane, wyszydzane, a potem przy pomocy armii USA lub NATO najeżdżane i grabione.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.