Do żydo-rządu B.Szydło oraz Marszałków Województw IIIŻydo-RP

13006703_1761402820760405_6933486297344067820_n

1.04.2016r. Sejm przyjął ustawę o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej. Teraz przepisami zajmie się Senat.

 

Treść ustawy:  http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/302_u.htm

Za przyjęciem ustawy głosowało 438 posłów, jedynie Lidia Gądek z Platformy Obywatelskiej wstrzymała się od głosu.

Ustawa zobowiązuje samorządy do zmiany obowiązujących nazw, które upamiętniają lub propagują komunizm lub inny ustrój totalitarny, w ciągu 12 miesięcy od wejścia w życie nowych regulacji.

 

APEL

do funkcjonariuszy żydo-rżimu

W związku z powyższym zwracamy się do funkcjonariuszy żydo-reżimu IIIRP, B.Szydło oraz do Marszałków Województw, o niezwłoczne wywiązanie się z uchwalonej przez sejm IIIŻydo-RP ustawy i usunięcia wszystkich nazw ulic, placów innych miejsc oraz pomników upamiętniających postać Józefa Piłsudskiego.

J.Piłsudski, terrorysta (udział w zamachu na cara Rosji) i bojówkarz socjalistycznych organizacji inspirowanych przez żydowską międzynarodówkę dążącą do wzniecenia żydo-bolszewickiej rewolucji, agent austrowęgierski i niemiecki, dostarczony do Polski podobnie jak W.Lenin kolejowym wagonem z terenu Niemiec – zadaniem Lenina był terrorystyczny zamach stanu (zamordowanie rodziny carskiej) oraz wywołanie żydo-bolszewickiej rewolucji, zadaniem Piłsudskiego było doprowadzenie do upadku odradzającej się Polski (wojna z Rosją 1919-21) i umożliwienie rozprzestrzenienia się żydo-bolszewickiej rewolucji z Rosji do Niemiec.

W dniach 12-15 maja 1926r. J.Piłsudski dokonał zbrojnego zamachu stanu na legalnie i demokratycznie wybrane władze II RP.

Po przewrocie majowym Piłsudski wprowadził system autorytarnych rządów opartych na armii i swych zwolennikach – zwany przewrotnie „sanacją”, czyli uzdrowieniem. Piłsudski i jego współzamachowcy ograniczyli znacznie rolę parlamentu. 2 sierpnia Sejm II RP przyjął nowelizację konstytucji, wzmacniającą wydatnie rolę prezydenta (wyznaczonego faktycznie przez Piłsudskiego), który mógł wydawać rozporządzenia z mocą ustawy i rozwiązywać obie izby parlamentu na wniosek rządu. Od przewrotu majowego rozpoczął się okres prześladowań (niejednokrotnie zabójstw) przeciwników politycznych, głównie narodowców i ludowców. W 1934r. Piłsudski i jego kamaryla uruchomili obóz koncentracyjny dla swoich przeciwników w Berezie Kartuskiej.

 

Dariusz Kosiur

___________________________

PS

Poniżej prezentujemy list o podobnej treści jaki został skierowany do władz Łodzi (list czytelny po kliknięciu w obrazek)

 

img_gcsi_98314151692067C721B...xwidth_1280_maxheight_890.jpg (800x618)

 

Podobne petycje, zgodnie z obowiązująca już ustawą, winniśmy kierować do wszelkich władz samorządowych z żądaniem usuwania imion osobników (np. żydo-bolszewik J.Kuroń), którymi żydo-reżimowe władze IIIŻydo-RP upamiętniają miejsca publiczne.

38 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

38 responses to “Do żydo-rządu B.Szydło oraz Marszałków Województw IIIŻydo-RP

 1. Korczma

  Napisze krótko : Kalkstein kilka dni temu powiedział ,że rząd Szydło to eksperyment , a więc moim zdaniem Kalkstein juz ma parcie na premierowanie i należy oczekiwac na przełomie listopad / grudzień wywalenia Szydło na zbita mordę jako nieudany eksperyment , a ona powie ,ze Kalksteinek to wybitny człowiek i polityk . Ciekawe czy za przykładem Marcinkiewicza Szydełko dostanie supe fuchę u Goldmana . Pewnie tak .
  Polityka i politycy w Judeolonii to MuppetShow . Sorry obraziłem Fazziego i hu.. dupa i kamieni kupa . Zwykły syf kreowany przez smierdzieli.

  Polubienie

 2. R.P.G

  „W dniach 12-15 maja 1956r. J.Piłsudski dokonał zbrojnego zamachu stanu „

  Polubienie

 3. zesB

  R.P.G, tak, przeklamanie w druku o 30 lat, to tak pro forma.
  Dwoch jeszcze jest: katz, ktory wprost bruzdzi nadana mu na chybcika swietoscia ale najprawdopodobniej mit o tym sprzedawczyku dla przyszlych pokolen niepodwazalnym pozostanie i motorowkowy, ktorej to mendy imieniem juz za jej zycia lotnisko nazwano, rzecz niepraktykowana.
  W kolejce juz nastepny bochater czeka, kurdupel, ktorego na chama foruja.
  Jezeli dzisiaj historia tworzona jest w sposob zaklamany, nie mozna miec zaufania do tego, co pisane jest o starych czasach

  Polubienie

 4. kojak

  Trzeba powiedzic ze bandyta Pilsudski nawet bydlak nie potrafił wykonac tego zamachu ,gdy padli pierwsi zabici Pilsuski stracil glowe i sie zwyczajnie rozkleil ! Sprawe wzial w swoje rece gen Orlicz -Dreszer mowic do Pilsudskiego ,,Kurwa wez sie w garsc bo nas powiesza na latnich ,, Ten zdegerowany bydlak robi za bohatera ! Trzeba powiedzic ze w wyniku zamachu Pilsudskiego zginelo ponad 400 osob To bandytom z PIS nie przeszkadza ! Natomist Jaruzelskiego bydlaki z PIS za 9 gornikow by z grobu wykopali ! Ot syjonistyczne bydlo suzace tym samym silom co Pilsudski ! Nie slyszalem tez nigdy aby ksieza kiedykolwiek odprawili msze za dusze poleglych Polakow

  Polubienie

  • Korczma

   Też nie słyszałem , a Jaruzel się nawrócił wołał księdza bo się bezlebuba i dr Solfernusa w piekle przestraszył . Podobnie było z Husakiem.
   To ty nie wiesz Kojak ,że Zydek Zydka popiera .

   Polubienie

   • Korczma

    w piekle sa tylko takie kobitki i nie ma sie czego bać

    Polubienie

   • kojak

    nie wiem czy sie Jaruzel nawrocil , to mowi kosciol i to dosc metniacko . Pogrzeb mial w zasadzie jak ateista ale sie nawrocil ! kosciol zachowuje sie jak skonczony lajdak Mam co do postawy kosciola coraz wieksze oburzenie ! Piszesz metniacko i bez sensu

    Polubienie

   • „To ty nie wiesz Kojak ,że Zydek Zydka popiera” – Oczywiście, że popiera, dlatego wy żydzi z takim oddaniem popieracie żyda Kosiura przebranego, podobnie jak wy żydki, za 100 procentowego Słowianina.

    A w tym portalu, z tego co czytam was, to praktycznie piszą tylko sami żydowscy przebierańcy. Wnioskuję, że prawdziwych Słowian zablokowaliście bojąc się, ze ujawnią o was prawdę, wy żydowska V kolumno wiecznie ryjąca, judząca i skłócająca Polaków po to by bezczelny żyd bezkarnie nadal doił ogłupianych Polaków.

    Polubienie

   • korczma

    Szanowny panie zadra 04 proponuje wizytę u psychiatry . Nie wiem ile kosztuje ale pewnie ze 100 pln . jeżeli pan jest biedny to pożyczę .

    Polubienie

   • Dominacja ŻYDÓW w Trzecim Obiegu – Portale i blogi prowadzone przez ŻYDÓW udających Polaków, Słowian i narodowców http://i.imgur.com/wVjDzpJ.png

    Polubienie

   • korczma

    Szanowny panie zadra rozumiem ,że Polak to jest tylko pan reszta to garbate nosy , chociaż hu… go wie . W tym kraju wszystko mozliwe .

    Polubienie

   • Jagienka

    „zadra01”
    Napisał/a:
    „Dominacja ŻYDÓW w Trzecim Obiegu – Portale i blogi prowadzone przez ŻYDÓW udających Polaków, Słowian i narodowców http://i.imgur.com/wVjDzpJ.png

    Pan/Pani „zadra01” wydaje się być osobą inteligentną, a nawet tak siebie przedstawia podkreślając swój krytyczny dystans do zebranej tutaj grupy piszących.
    W złośliwym ataku na WPS, „zadra01” posłużył/a się pewną stroną „http://i.imgur.com”, na której każdy może umieścić jakąś fogografię lub stworzony przez siebie obrazek (image) i zupełnie anonimowo go opublikować. Takim właśnie anonimowym „obrazkiem” jest mały wykres zatytułowany „Dominacja ŻYDÓW w Trzecim Obiegu – Portale i blogi prowadzone przez ŻYDÓW”. Kto zebrał te „fakty” dotyczące blogów, nie wiadomo, a więc autor czy autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za fałszywe informacje w ten sposób umieszczone w internecie. Po dłuższym namyśle doszłam do wniosku, że twórcami diagramu „Dominacja ŻYDÓW w Trzecim Obiegu” mogą być manipulatorzy z kręgów syjonistycznych, gdyż to właśnie oni mają najwieksze doświadczenie w nazywaniu białego czarnym i czarnego białym. Czy wskazanie bezpośrednio na pana/panią „zadrę01” jako autora tego fałszerstwa byłoby krokiem zbyt daleko idącym? Chyba nie, gdyż inteligencja „zadry01” chyba nie pozwala na zaakceptowanie anonimowego „źródła” wiedzy, odnaleźenego gdzieś na „wysypiskach śmieci” internetu. A więc jest wysoce prawdopodobne, że to jest „dokument” autorstwa „zadry01”, który on/ona tutaj – a może również na innych stronach- w tak zadziorny sposób reklamuje.

    Polubienie

 5. korczma

  Panie Kojaku są świadkowie ,że wolał księdza do spowiedzi podobnie Husak . Pan pisz dalej z sensem , mogę pisać bez sensu a pan nie czytaj . masz pan wybór

  Polubienie

 6. nana

  Partyzant, mój Stary mi powiedział, że Cię odbanowali na neon24. Zobacz, bo ja tam nie zaglądam i polegam na słowie Starego.

  Polubienie

 7. volviak19

  Tym samym trzeba też zamalować wszystkie nazwy placów i ulic im.Unii Jewropejskiej- bo to org.terrorystyczna i faszystowska.

  Polubienie

  • korczma

   I potem kulka w łep od Żyda i robisz pod siebie . Pamiętam 5 lat temu jakiś 3 gnojków pijanych – wiek jakieś 14 lat napisało na kirkucie Żydy do gazu . Wszystkich gliniarzy postawiono na nogi , wszyscy łapacze dwoja się i troją a jak w końcu zlapali dzieciaków to nic nie pamiętali jak wytrzeżwieli.

   Polubienie

 8. zydozerca

  Rząd planuje powołanie spółki – Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”. Jej roczny budżet miałby wynosić 4,7 mld zł. Jednym ze sposobów finansowania spółki ma być podniesienie opłat za wodę. Podatkiem mają być objęte przede wszystkim firmy, głównie elektrownie i elektrociepłownie (do tej pory były one zwolnione z dodatkowych opłat).
  Politycy zdają się być świadomi skutków tych rozwiązań, gdyż w projekcie ustawy możemy znaleźć następujący zapis:

  „Zniesienie obecnie istniejących zwolnień z tytułu opłat za pobór wód będzie oznaczało zwiększenie ilości procedur i obowiązków po stronie przedsiębiorców, którzy będą ponosili nowe koszty z tytułu wykonywanej przez siebie działalności.”

  Podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, Mariusz Gajda, stwierdził:

  „Są pewne opłaty symboliczne, które nie pokrywają rzeczywistych kosztów usług wodnych. Państwo musi zaś dbać o te wszystkie zasoby wodne, prowadzić monitoring, nie mówiąc już o tym, że musi inwestować w różnego rodzaju obiekty chroniące przed powodzią i suszą i nie ma przełożenia tego na użytkowników.”

  Polacy odchodzą z pracy przez program 500 zł na dziecko

  Rząd jest również zainteresowany pobieraniem opłat za wodę pochodzącą z deszczu i śniegu.
  „Jednocześnie zakłada się, że opłatą zostanie objęty także odpływ wód opadowych i roztopowych”

  Podatek ma być naliczany od powierzchni dachu.

  „Opłata, która będzie zobowiązywała albo zmuszała wręcz do retencjonowania wody w miejscach, gdzie ona spada, czyli na danym terenie danej nieruchomości. Ten, kto nie będzie tej retencji prowadził, będzie ponosił opłaty. Dla tych właścicieli nieruchomości będzie to na pewno nowość i wzrost kosztów, bo dzisiaj tych kosztów zazwyczaj nie ponosili, albo ponosili tylko koszty usunięcia wód opadowych z ich nieruchomości” – mówił Gajda

  Polityk Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że zmiany są wymuszone dostosowaniem prawodawstwa polskiego do unijnego. Inaczej Polska nie będzie mogła liczyć na dotacje m.in. na ochronę przeciwpowodziową.

  „Gospodarka wodna w naszym kraju wymaga reformy i to na kilku płaszczyznach. Jedna z nich to dostosowanie polskich przepisów do prawa UE. Jest to warunek ex ante, bez którego nie możemy skorzystać z finansowania wspólnotowego m.in. na ochronę przeciwpowodziową. Kolejne to kwestia zarządzania gospodarką wodną, w tym inwestycjami, a także opłaty, jakie korzystający z wód podziemnych czy rzek będą musieli zapłacić.”

  Politycy partii rządzącej przyznali, że każdy Polak zapłaci za te rozwiązania ok. 30 zł rocznie. Ustawa ma być uchwalona do końca czerwca i wejść w życie z początkiem przyszłego roku.

  Źródło: money.pl / polskieradio.pl/polskie piekiełko

  wojna o wodę w Ameryce Płd- zakazana kradzież deszczówki

  Polubienie

 9. zydozerca

  Globalna wioska chciała odebrać Boliwijczykom „nawet deszcz”. Problemu walki o wodę w Boliwii dotyczy m.in film w reżyserii Iciar Bollain pod tym własnie tytułem.

  W wielkim skrócie: 4 września 1999 roku boliwijski rząd pod przewodnictwem byłego prezydenta Boliwii Hugo Banzera udzielił koncesji na sprzedaż wody konsorcjum kontrolowanemu przez amerykańską firmę Bechtel. Oddał więc w prywatne ręce międzynarodowej korporacji wodociągi z wodą pitną! Ceny za dostawy wzrosły dwukrotnie, a WODA dla wielu Boliwijczyków stała się droższa niż jedzenie. Rząd wprowadził licencję na korzystanie ze wszystkich źródeł, łącznie ze studniami publicznymi. Rolnicy musieli starać się o pozwolenie nawet na zbieranie deszczówki (!), ponieważ rząd zakazał jej gromadzenia. Na początku 2000 roku, w trzecim co do wielkości mieście Boliwii – Cochabamba, rdzenni Indianie wyszli na ulice, groźne zamieszki i protesty przypominały wojnę domową, która została nazwana La guerra del agua – Wojna o wodę i trwała od stycznia do kwietnia 2000 roku, gdy umowa z korporacją została anulowana. Strajki i zamieszki spowodowały wprowadzenie w kraju stanu wyjątkowego i rozszerzyły się na inne miasta. Kilkaset osób zostało rannych, było też kilka ofiar śmiertelnych. Sytuacja stała się na tyle poważna, że pracownicy Bechtela uciekli z okupowanej przez protestujących Cochabamby. Efektem zwycięstwa koalicji rolników, robotników przemysłowych oraz cocaleros (rolników uprawiających kokę) było objęcie prezydentury kraju przez ówczesnego lidera i kongresmena Evo Moralesa, pierwszego indiańskiego (Aymara) prezydenta Boliwii, który rządzi krajem od 2005 roku.

  Polubienie

  • korczma

   Może jeszcze napiszesz ile lat Boliwia cięzko pracowała , aby wyjść na prostą po Sachsie i pejsatych rozwiązaniach . Bardzo długo.
   Po tym jak dowiedziałem się ,ze u banderowców będzie zatrudniony żydek Balcerowicz wypiłem szampana , a niech ich jeb… jak nas . Ci Ukraińcy z Zachodu jeszcze wieksi kretyni od nas . będą ich teraz Żydki jeb…..

   Polubienie

  • Niesamowita jest bezczelność żydów. Ten np. przyjął sobie nick „zydozerca” mający sugerować durnym gojom, że to niby Polak, Słowianin nienawidzący żydów (oczywiście taki cwany mosiek musi od czasu do czasu opluć też żydów by się uwiarygadniać w oczach ogłupianych gojów). A jak wygląda prawda? Ten wasz mosiek o nicku zydozerca ze wszystkich sił służy żydowi Kosiurowi, też jak on przebranego za 100% Słowianina, taki to z niego jest zydozerca.

   Polubienie

   • kojak

    ZADORA ! PANIE DAJ PAN SOBIE NA WSTRZYMANIE ! jAKBY kOSIUR BYL ZYD WYWALI BY CIE STAD NA ZBITY PYSK Z PREDKOSCIA DZWIEKU ! TYLKO TU MOZESZ PISAC TAKIE IDIOTYZMY I MASZ GWARANCJE ZE ZOSTANA OPUBLIKOWANE SPROBUJ PAJACU TAKIE WYPOCINY GDZIE INDZIEJ NAPISAC !

    Polubienie

  • A ZŁO udające GOJA bez przerwy opluwa nasze świętości, bez przerwy napuszcza jednych gojów na drugich, bez przerwy ryje i judzi usiłując śmiertelnie skłócić wszystkich ze wszystkimi po to by czyimiś rękoma złote rybki łowić samemu pozostając w cieniu.

   Polubienie

   • kojak, a myślisz, że mnie nie wywali to żydzisko? Wywali gdy mu doniosą mośki, że pojawił się ktoś taki jak ja piszący prawdę o tych żydowskich przebierańcach na chama udających gojów. Tym bardziej gdy uzna, ze nie miałby ze mną ŻADNYCH szans w dowolnej merytorycznej polemice.

    Polubienie

 10. korczma

  zadra ty jesteś albo pojebany , albo nastepny po toronto wysłany przez syjonistów

  Polubienie

  • korczma

   zadra poznałbym za 5 minut ten jego ryj . Twarze pana Kosiura i Ziemińskiego są słowiańskie z naszego szczepu i przestań wąchać marychę . to nie zdrowo .

   Polubienie

 11. ja

  trzeba szybko zmieniac nazwy ulic na pilsudskiego , jpII i innych gnoi żydowskich. pomniki lenina zamieniać na pilsudskiego i jp II. gdzie jest pochowana babcia jp II zydowka ??znajdz to .lenin to zyd /oczywiste/ ale dlaczego zydy go niszcza to dla mnie zagadka.

  Polubienie

 12. ja

  nie uwierzę w to aby kosiur i zieminski byli żydowskimi kretami

  Polubienie

 13. ja

  jak nie wierzyc dla polska suwerenna , to komu ???dla kkat??? nie stanowczo. nie chciałbym zostać ostatnim Mohikaninem. mam propozycje aby poczynając przy pomocy organizacji kuli ziemskiej np. onz i inne od 1. 01.2017 wszyscy zaczeli mowic prawde pod kara śmierci. ok???

  Polubienie

 14. ja

  panie kosiur i zieminski proszę o komentarz.

  Polubienie

  • Korczma

   Chłopie daj spokój . Przychodzi jakis .. pisze głupoty i D. Kosiur ma tracić czas na komentarz . Pewnie to nowe wcielenie toronto . Olać to gówno . Popisze i wróci do swoich

   Polubienie

  • nana

   do „ja,
   26 Kwiecień 2016 o 07:53”

   czyli co? mają udowadniać rozpinając specjalnie dla ciebie rozporki?!?
   świntuchu, starasz się, ale cienko ci to idzie. Ani Pan Kosiur, ani Pan Ziemiński nic ci udowadniać nie muszą. Nie podoba ci się tu, to paszoł won! Trochę już ci farba odpryskuje, farbowny polaczku.

   Polubienie

   • korczma

    Własnie nana masz rację . Do cholery każdy ma wystawiac kuta…., aby coś udowodnić . dojdziemy do paranoi Pozdrawiam . Nana rzodkieweczka rosnie ?

    Polubienie

 15. nana

  korczma
  26 Kwiecień 2016 o 11:12
  Rzodkieweczka rośnie, a jakże! także szczypiorek i … no, trochę boję się napisać, ale bez tego ogórków porządnie nie ukisi – czyli czosnek. Wybierałam polski, patriotyczny i może taki jest?
  Pozdrowienia odwzajemniam 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.