KU PRZESTRODZE MŁODYCH

Prezentujemy tekst zamieszczony na stronie Klubu Inteligencji Polskiej.  Autor, Jan Paluszkiewicz, dedykuje swój tekst ludziom młodym oraz tym wszystkim, którzy bezrefleksyjnie odbierają polityczny przekaz żydowskich, syjonistycznych polityków i mediów oraz hierarchów Kościoła katolickiego.

Opowieści bohaterskiego podziemia walki z komuną nie mają żadnej wartości, to tylko opowieści prymitywnych durni napisane na zamówienie zdrajców i renegatów z Polski, na zamówienie V kolumny USA i kleru.

Przypisywanie pokonanym wrogom nieludzkich cech okrucieństwa, nieziemskiej potęgi, stawia zwycięzców w szeregach herosów. Podawane nam dziś historyczne fakty o zbrodniach i okrucieństwach PRL, o patriotycznej walce podziemia – z tym państwem potworem -, stworzyły nam wizję pokracznego reżimu zwalczanego 45 lat przez patriotów, w którym żyliśmy nie mając pojęcia o zbrodniach na nas popełnianych i nie mając pojęcia o istnieniu partyzantów!

Pomocnikiem w pisaniu „prawdziwej” historii jest IPN, w ich rękach akta sądowe pospolitych morderców, ludobójców, banderowców, przeistaczają się w akta patriotów, bohaterów, którzy walczyli z reżimem komunistycznym i zostali skazani przez komunistyczne sądy, nawet na karę śmierci!

Mordercy, którzy napadali na miasteczka, na wioski, zamieszkałe przez Polaków, rabowali mienie mieszkańców, gwałcili kobiety, mordowali mieszkańców i palili całe wioski, są dziś bohaterami narodowymi III RP, tylko dlatego, że to polskie sądy wydały na nich wyroki, tylko dlatego!

Wielu z tych żyjących bandziorów ma dodatek emerytalny za swoją walkę z komuną, za straconych bandziorów na podstawie wyroków sądowych, ich bękarty otrzymali odszkodowanie finansowe!

Dziś bękarty pospolitych złodziejów skazanych za kryminalne przestępstwa otrzymują odszkodowania za cierpienia tatusia złodzieja lub mordercy.

By nie być gołosłownym. Wawrzecki- afera mięsna, był członkiem egzekutywy warszawskiego KM PZPR, był też dyrektorem miejskiego handlu mięsem w Warszawie został skazany na karę śmierci, wyrok wykonany. IPN uznał, że to był wyrok umotywowany politycznie! Idiotyzm IPN promieniuje na cały kraj. Skoro IPN uznaje PZPR za organizacje zbrodniczą, a skazany był częścią tego zbrodniczego systemu ,to w oparciu o jaki przepis jest ofiarą systemu, którego był częścią?

Syn Wawrzeckiego na mocy wyroku sądowego dostał odszkodowanie od nas wszystkich za śmierć ojca! Wawrzecki został zrehabilitowany! Wyrok śmierci za kradzież ani w roku 1965, ani obecnie, nie był i nie jest na świecie czymś wyjątkowym, do dziś w wielu państwach świata za grabież majątku jest kara śmierci.

Prawda o czasach PRL, o przywilejach ludzi pracy, o przywilejach mieszkańców PRL, obnażyłaby rolę plugawych zdrajców w rozmontowaniu systemu.

Karol Wojtyła w prawdziwej historii, w prawdziwych rozmiarach był tylko pachołkiem USA, podobnie jak jego firma!

W PRL do roku 1980 było 5 strajków! 1956- Poznań, 1970- Wybrzeże, 1976- Ursus i Radom , 1980 – Nowa Dęba, Świdnik, Wybrzeże , wszystkie strajki miały wyłącznie podłoże ekonomiczne, również te strajki w latach 80-tych miały podłoże ekonomiczne. Wszystkie biły we władzę z prozaicznego powodu, to władza była właścicielem zakładów i to władza była dawcą dóbr każdego rodzaju!

Powodem strajków 1980 roku, były braki w zaopatrzeniu, zakup czegokolwiek trzeba było wystać w kolejkach.

Napisana na zlecenie renegatów z V kolumny USA i kleru historia nowej Polski, opisuje stan gospodarki, zaopatrzenia, totalnych braków w PRL w latach 1980-1989, braków za które oni i tylko oni ponoszą pełną odpowiedzialność!

Prawda zdrajców i renegatów nazywa się propagandą, nie historią!

Po zarejestrowaniu NSZZ Solidarność, organizowane strajki przez V kolumnę USA wspomaganą przez kler i Wojtyłę osobiście, prowadziły nas do katastrofy!

Dziś ci zdrajcy i renegaci piszą naszym dzieciom i wnukom nową historię, tworzą nową rzeczywistość. Twórcy tych historycznych wypocin o swojej roli płatnych zdrajców skromnie milczą. Jeden z renegatów został Noblistą, drugi świętym!

Jaką wartość ma pokojowa nagroda Nobla już wiemy, przykładem największy ludobójca świata Barak Obama! 99% świętych kościoła katolickiego, to zwyrodniałe kanalie bez ludzkich cech!

Za dolary z USA, pod nadzorem fachowców z CIA i kleru, odbywał się demontaż państwa, waliły się jego solidne struktury.

9 lat strajków nie jest wstanie wytrzymać żadne państwo świata ani dziś ani 30 lat temu. Bezustanne strajki trwające bez przerwy 9 lat musiałyby zrujnować gospodarkę każdego państwa, musiałyby doprowadzić do chaosu, do totalnych braków nie tylko podstawowych artykułów żywnościowych.

V kolumna renegatów opłacana przez USA wspierana przez kler, organizowała strajki przeciw fatalnemu zaopatrzeniu, które było skutkiem tych strajków.

Kto dziś pamięta jakie były strajki? Przypomnę wam tylko niektóre rodzaje strajków.

1. Strajk ostrzegawczy,

2. Strajk właściwy,

3. Strajk solidarnościowy,

4. Strajk rotacyjny,

5. Okupacyjny,

6. Kroczący,

7. Strajk wahadłowy,

8. Strajk włoski,

9. Strajk czynny, tyle co pamiętam.

W tych wszystkich strajkach była oprawa religijna, był klecha, który zachęcał do wytrwania, który instruował, zalecał, radził, klecha razem z V kolumną USA i bezmyślnymi umęczonymi robotnikami, wyli Hymn Jeszcze Polaka nie zginęła, którą właśnie razem rozwalali.

KK 4

Robotnicy- ofiary V kolumny i kleru, nie widzieli nic złego w śpiewaniu Hymnu podczas rozwalania tej Polski, która miała nigdy nie zginać!

Polska była w Europie pierwszą ofiarą USA nowego rodzaju demontażu państwa, rozbić państwo od środka bez wojny i przejąć go we władanie.

Tak zrobili z Polską, jesteśmy niewolnikami we własnym kraju, kraj bez własności obywateli, jest tylko folwarkiem obcych. USA rozwalają kolejne państwa nie tylko w Europie.

Obalić legalną władzę drogą zamieszek, rozbić państwo i władzę w nim powierzyć swoim ludziom, tak jest dziś na Ukrainie.

Gdy w sterowanej przez USA demokracji, władzę – przez niedopatrzenie USA -, przejmuje patriota, ktoś, kto bardziej dba o dobro swojego narodu niż o dobro USA, to z dnia na dzień niezależne od prawdy media, z patrioty robią zdrajcę, z dziewicy prostytutkę.

Nic nie znacząca opozycja przemienia się w oka mgnieniu w V kolumnę USA, tak już się dzieje na Węgrzech, a teraz i u nas. Zdrajców nigdy i nigdzie nie brakowało.

Gdy zdrajcy odnoszą zwycięstwo, to oni piszą historię i ona ma wartość zdrajców.

Trawa wojna z Orbanem na Węgrzech i z PiS u nas!

Plugawe media, które jeszcze rok temu opiewały geniusz Orbana, tworzą nowego Orbana, skorumpowanego Orbana, otoczonego siecią skorumpowanych ministrów. (Z tymi dwoma zdaniami należy polemizować – Autor nie dostrzegł, że mamy tu do czynienia z dość często stosowaną przez żydo-media metodą indoktrynacji, tzw. umyciem przez oplucie, czyli faktycznie przydania aureoli narodowych wybawicieli Orbanowi i PiS. – D.Kosiur)

Wszystko dlatego, że wbrew interesom USA zawarł umowy gospodarcze z Rosją, którą ma obowiązek zwalczać w interesie USA! Za dolary USA, pod fachową opieką CIA, wspierani przez kundli z UE, renegaci z Węgier już uczestniczą w protestach przeciw Orbanowi, czyli przeciw Węgrom!

Renegaci węgierscy opłacani przez USA są gotowi rozwalić Węgry, tak samo jak renegaci z Polski, byle pretekst wystarczy by wyjść na ulicę, w zamian za koryto władzy dla siebie. (Analogiczna polemika dotyczy także dwu kolejnych zdań. Autor nie zauważył, że zarówno na Węgrzech i w IIIRP żydostwo z USA dąży do wykreowania następnych politycznych kreatur, ponieważ dotychczasowe wyczerpują już jakiekolwiek zaufanie społeczne. I np. w IIIRP żydowskie partie PiS i PO zastąpione zostaną przez takie żydowskie twory jak Nowoczesna.pl i Kukiz’15. Nie zapominajmy, że zarówno Orban i PiS zostali wypromowani przez żydowskie media, które nigdy nie popełnią błędu i nie wypromują autentycznych narodowców. – D.Kosiur)

Dokładnie tak jak zrobili to renegaci u nas, jak zrobili to renegaci na Ukrainie.

Wracam do tematu, naszą historię napisali zdrajcy V kolumna USA. 26 lat, to długi czas by wykształcić młodzież na swoje potrzeby, by nauczyć ich „prawdziwej” historii.

W krzewieniu „prawdy” wspierają ich wszystkie istniejące media i „ociekający prawdą i miłością do bliźniego” Kościół katolicki.

Serwilizm mediów wobec rządzących jest zaprzeczeniem demokracji!

W państwach w jakikolwiek sposób powiązanych z USA, istnieje jeden rodzaj demokracji, demokracja USA, inny rodzaj demokracji, nie jest demokracją.

prawda

OTUMANIONA MŁODZIEŻ bombardowana przez wszystkie niezależne od prawdy media, faszerowana wiedzą „historyczną”, podejmuje irytujące dyskusje z ludźmi wiekowymi, zarzuca im nieznajomość faktów historycznych, obronę prawdy nazywa lewactwem, a obrońców prawdy komuchami!

Wiedza młodzieży o tamtych czasach budzi zdumienie, ta wiedza to brednie, bezwartościowe brednie.

Dopóki żyją świadkowie tamtych czasów, jest możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z wiedzą świadków tamtych wydarzeń.

Historia jest napisana na zamówienie zdrajców, zdrajców odpowiedzialnych za 7 milionowe bezrobocie- wliczając w to bezrobotnych, którzy za chlebem opuścili kraj!

Zdrajców odpowiedzialnych za bezdomność kilkuset tysięcy osób, za nędzę milionów, za samobójczą śmierć z przyczyn ekonomicznych tysięcy Polaków rocznie.

Za odbieranie dzieci rodzinom pozbawionym wcześniej pracy, za odbieranie dachu nad głową i środków na utrzymanie.

Od roku 1990 do dziś w kraju było tysiące strajków, tysiące protestów, tysiące głodówek, nigdy, w żadnym proteście nie uczestniczył klecha! NIGDY. Dlaczego?

Wojtyła miał pełną gębę słów o godności człowieka, o jego ludzkich prawach do życia, do rozwoju, do szacunku, jego duch święty odmienił oblicze tej ziemi i z tej odmiany jest zadowolony kler, zadowoleni zdrajcy i renegaci. 35 milionów ludzi przeklina dzień, w którym duch święty odmienił oblicze ziemi, tej ziemi!

Curie Skłodowska

(…) Eskimosi i klechy nie maja powodu do narzekania, mają tu RAJ, a Polacy nie słyszą, nie widzą, totalni analfabeci!

Źródło:

katerina404

22 stycznia 2016 at 21:49 · Odpowiedz

katerina404

22 stycznia 2016 at 21:50 · Odpowiedz

santa

22 stycznia 2016 at 22:57 · Odpowiedz

http://www.monitor-polski.pl/uboj-rytualny-na-niepelnosprawnej-polce-i-jej-synu-w-sosnowcu/comment-page-3/#comments

Opublikowano za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/04/jan-pluszkiewicz-ku-przestrodze-mlodych/ ; Votan9

____________________________________

wytłuszczenia: Redakcja WPS

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “KU PRZESTRODZE MŁODYCH

 1. partyzant

  – Jeżeli media narodowe mają wpływać na społeczeństwo, to muszą być oglądane – powiedział Jarosław Kaczyński i tu tkwi clou problemu. Musimy to oglądać. Czy chcemy, czy nie.

  » http://sigma.neon24.pl/post/131233,jaja-bzdyklaczy-xix-czyli-m-u-s-i-m-y-ogladac-tv

  Polubienie

 2. partyzant

  Jak żydzi rozbroili system bezpieczeństwa Polski.
  Po obaleniu PRL-u, zaczęto budować nowe Państwo. Niestety gorące serca to zbyt mało by zbudować nową…

  » http://fischer.neon24.pl/post/131254,jak-zydzi-rozbroili-system-bezpieczenstwa-polski

  Polubienie

 3. partyzant

  ZMIANA-> https://www.facebook.com/partia.zmiana

  Kolejny raz wychodzi na jaw antyspołeczne oblicze PiSu. Tym razem podobnie jak niegdyś uczynił to rząd Leszka Millera przymierza się do zabrania zniżek na przejazdy dla osób niepełnosprawnych, uczniów i studentów.
  Faktem jest, że ustawa została uchwalona jeszcze za rządów PO/PSL, ale uczciwie trzeba przyznać że to na obecnym rządzie ciążyć będzie odpowiedzialność za jej wprowadzenie.
  Dalej sądzicie że jest jakas różnica miedzy PO a PiSem?

  http://natemat.pl/178021,niepelnosprawni-studenci-i-uczniowie-straca-znizki-na-przejazdy-nowe-przepisy-wchodza-od-stycznia

  Polubienie

 4. partyzant

  Słuchaczka RM: – Dobrze, że Ojciec Święty nie jezdzi tramwajami, bo jak by zobaczył, że dziewczyna siada chłopakowi na kolanach i całuje się z nim, to by musiał pomyśleć tylko jedno: No ku**a jakaś zwyczajna.

  Telefon do RM: – Ojciec mówi o pornografii, a może zaczęlibyśmy jej zwalczanie od kościołów, od tych kobiet, które przystępują do komunii w spódniczkach tak krótkich, że im cały interes widać, a kapłan, zamiast to przez mikrofon zganić, to tylko się oblizuje.

  Słuchaczka RM: – Idę sobie ulicą, patrzę, a tu takie szesnastoletnie ku… wkładają za wycieraczki samochodów ulotki agencji towarzyskich. Patrzę za chwilę, a jedną taką ulotkę wyciąga nasz ksiądz proboszcz. No to pytam się jego, po co mu ona. A ksiądz odpowiedział, że przyda się jako zakładka do książki. Już nie wiem, co o tym myśleć.

  Dalej–>>> http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/04/20/co-sie-dzieje-na-swiecie-20-04-2016/comment-page-2/#comment-10034

  Polubienie

 5. partyzant

  Waszyngton oskarża Rosję o prześladowanie Tatarów
  SIEĆ VOLTAIRE | 24 KWIETNIA 2016

  13 kwietnia 2016 roku, prokuratura Krymu zakazała działalności Medżlisu, „parlamentu Tatarów krymskich”, organizacji separatystycznej wspieranej przez Turcję i Ukrainę. To właśnie dane stowarzyszenie zorganizowało blokadę dróg wiodących z Ukrainy na Krym i wysadziło linie wysokiego napięcia, pogrążając półwysep w mroku i chłodzie.

  Rosyjski wymiar sprawiedliwości uznał, że w związku z prowadzeniem przez Medżlis działalności terrorystycznej pozbawia go prawa do zrzeszania się.

  Wbrew temu, co sugeruje nazwa, „parlament Tatarów krymskich” nie jest organem przedstawicielskim, lecz biurem zrzeszającym 33 osoby wybierane przez 220 członków stowarzyszenia politycznego Kurultay.

  Przewodniczącym Medżlisu Tatarów krymskich jest Refat Czubarow, a jego najbardziej aktywnym działaczem, ukraiński deputowany i agent CIA Mustafa Dżemilew. Obydwaj panowie są skądinąd założycielami „Międzynarodowej brygady islamistów” i „Krymskiego rządu na wygnaniu”. Obydwie organizacje mają swoje siedziby w Chersoniu i celem ich działalności jest sabotaż bazy wojskowej na Krymie [1].

  Większość członków tych organizacji sympatyzuje skądinąd z partią islamską Hizb at-Tahrir, będącą odłamem…..

  Czytaj Dalej->> http://www.voltairenet.org/article191447.html

  Polubienie

 6. ja

  to ze wojtyla miał zydowskie pochodzenie można się dowiedzieć.ja to wiem.ale moherowe berety i ich dzieci i wnuki będą nauczane już od przedszkola nowej prawdy.my ugrzęźli a czort karty rozdaje jak mawial Pawlak.co robic ???ciezka walka .media zydowskie sa nie do pokonania.nalezy dowiadywać się prawdy od :polska suwerenna,podziemna telewizja,tvasme itd.

  Polubienie

  • grzanek

   ASME? Czyli rebe Mich alkiewicz et consortes, naczelni rajfurzy Aszkenazyjskiej Szkoły Ekonomicznej na Polskę? Chyba pomyliłeś portale, kolego. My tutaj koszernych ekonomistów nie uznajemy.

   Polubienie

 7. korczma

  Piekne dziękuje za ten temat i świetne poprawki pana Dariusza . Za to kocham WPS .

  Polubienie

 8. Pingback: KU PRZESTRODZE MŁODYCH – examplewordpresscom45485

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s