PACYFIKACJA Polaków !!

0d96f16084253d5d3bd6b8fab3c3f520,12,0–nastąpi zgodnie ze słowami dr Kękusia w lecie !. Podczas zjazdu Światowych Dni Młodzieży pod Krakowem lub PRZED zjazdem rzekomo PREWENCYJNIE. FAŁSZYWA FLAGA – atak terrorystyczny będzie tego znakiem .

autor: ninanonimowa

za: http://ninanonimowa.neon24.pl/post/131231,pacyfikacja-polakow

Ustawa 1O66 jak wiadomo umożliwia wprowadzenie obcych wojsk , każdych!. Świat  usłyszał od BONO jak to „faszystoskie”  Polska i Węgry  zagrażają  pokojowym planom Europy.

Zaraz po  słowach BONO świat zobaczył marsz ONRu , jako dowód ODRADZAJĄCEGO  się NAZIZMU w Polsce . Msza w kościele BYŁA PIECZĄTKĄ  ! pod dokumentem : TO SĄ POLACY ! widzicie ich przecież w najświętszym dla nich miejscu – kościele.

Budynki kościołów, w których w razie czego  ukryją się Polacy  będą zdobywane !! ŚWIAT WIDZIAŁ  nazistów  w nich , czuli się tam przecież jak w swojej twierdzy. Twierdzę się  zdobywa !! czyż nie ??.

Polski  nazizm  wtłaczany jest przecież opinii światowej od dawna !! – POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE  są tego dowodem. (Oświata od ponad 200 lat – a współcześnie także wszelkie media – znajdują się w łapach żydo-masonerii, czyli Międzynarodowego Żyda – D.Kosiur)

Na zjazd do Krakowa przyjedzie ponad milion osób różnych nacji . A wtedy nastąpi PROWOKACJA !.

NAZIŚCI z ONR zaatakują  kolorową młodzież ! DEMOKRATYCZNE  OBCE SIŁY WKROCZĄ celem obrony  obywateli  ŚWIATA  i tak  zacznie się  PACYFIKACJA Polaków.

Być może zostaną wykorzystani Ukraińcy przebywający już w Polsce !. Poznałam jednego walczył w Donbasie , czołgista ,teraz pracuje legalnie  w Polsce.

KANALIA Balcerowicz  zainstalowany został  na  „żydoskiej” Ukrainie . Jak żydostwo musi być pewne, że PLAN się POWIEDZIE , że już się nie kryją  z przejmowaniem władzy .

Nienawiść Ukraińców do Rosji , daje bezkarność działań Żydom. Kwestią czasu jest przyjęcie Ukrainy do UNII.

KATOLICYZM POLSKI  nieprawdopodobnie odrodził się po 1989r.  Odrodził się na szczeblach WŁADZY !! bo w Narodzie topnieje .

BÓG-HONOR-OJCZYZNA  jest idealnym hasłem !  do CZYSTEK NARODOWYCH , do PENETRACJI  zasobów historyczny  Państwa i Narodu polskiego. To napoleońskie hasło jest SPRZECZNE z Polską racją stanu ! , przyzwala na BEZKARNOŚĆ , stawia poza jakimkolwiek  prawem , wszystkich niszczących Polskę .

„ŻYDOSKI” KONKORDAT  – plus akcesja do UE to właśnie ROZBIÓR  CAŁKOWITY Polski.  To kościół katolicki w Polsce brał CZYNNY UDZIAŁ w PLANIE wypędzenia Polaków z Ojczyzny. Celem była ewangelizacja niewierzącego zachodu !.

Tak jak kiedyś  –GŁÓD w Irlandii / nie rozliczony do dziasiaj /  który wypędził Irlandczyków do AMERYKI. NIE ! Polacy !! nie za chlebem  —- Watykan chciał katolickiej Ameryki  , tak jak w 1989r chciał katolickiej Europy.

ŻYD ZMIENIŁ PLANY i Watykanu , Europy i Świata.

—————————-W Polsce słowiańskiej !!!!!!!!!!!!!!!! jest tylko ratunek

 

www.youtube.com/watch

 

——————–KTOŚ  DOKUMENTUJE !!/  polski rasizm / W JAKIM CELU ??

www.otwarta.org/kategoria/monitoring/nietolerancja/

___________________________________

bilde* Bono (Paul David Hewson), lider zespołu U2 przemawiając w Kongresie USA (- ?) skrytykował rządy w Polsce i na Węgrzech. Powiedział, że ich „hipernacjonalizm” jest zagrożeniem dla Europy. – http://www.rp.pl/Terroryzm/160419284-Bono-krytykuje-rzady-Polski-i-Wegier-Hipernacjonalizm.html#ap-1

Jak widać tonący brzytwy się chwyta – więc żydowskie USA do indoktrynacji młodzieży pilnie potrzebują „autorytetów” i nie gardzą nawet podstarzałymi „artystami” z kolczykami w uszach, a ci „artyści” nie gardzą żydowskimi pieniędzmi lub boją się, że ich „twórczość” trafi do innej niż koncertowa muszli. – D.Kosiur

___________________________________

Od Redakcji WPS

Faktycznie, dobór miejsca na zgromadzenie tak dużej liczby ludzi w ramach ŚDM jest najgorszy z możliwych. Praktycznie nie istnieją drogi ewakuacji, co w przypadku zamachu terrorystycznego lub zainicjowania prowokacji może skutkować zwielokrotnieniem ilości ofiar. Należy tylko wyrazić nadzieję, że do niczego takiego nie dojdzie.

Nie wydaje się żeby żydo-reżim i jego syjonistyczni mocodawcy z USA zdecydowali się na zbrojną akcję pacyfikacyjną w Polsce w chwili obecnej, gdy nie istnieje jakiekolwiek zagrożenie utraty władzy przez żydo-reżim IIIŻydo-RP  na rzecz polskich sił narodowych, ponieważ takie zorganizowane siły w Polsce – niestety – nie istnieją. Żydo-reżim roztoczył nad polskim społeczeństwem totalną kontrolę i blokadę wszelkiej niezależnej działalności politycznej. W oficjalnym obiegu politycznym, medialnym, mogą funkcjonować jedynie organizacje, partie, itp., które powstały z inicjatywy i inspiracji elementów żydo-reżimowej kamaryli, a więc takie, które nigdy nie wskażą jako źródła destrukcji państwa i wszelkiego zła na V żydowską kolumnę, na międzynarodowe siły żydowskie oraz na Kościół, choć mogą propagować moralny relatywizm, co jest stałym elementem żydowskiej walki z ludzką cywilizacją oraz pozorną walką z Kościołem. Żydo-reżim jest już przygotowany na wymianę dotychczasowych aktorów sceny politycznej na nowy żydowski zaciąg i tak Nowoczesna.pl zastąpi PO, a Kukiz’15 wymieni się z PiS.

 

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “PACYFIKACJA Polaków !!

  • Crucesignatus

   ..błyskawiczna reakcja żydocenzury w radiu Rydzyka

   Polubienie

  • „Ojciec” prowadzący zachował imponującą czujność rewolucyjnego syjonisty.
   Czym się różni Rydzyk od Michnika (poza wyglądem oczywiście) -?

   Polubienie

   • korczma

    Rydzyk się modli i oczywiście 21.00 obowiązkowo ogląda modlitwę na TV TRWAM . Potem trochę popierdzieli i udzieli rad w TV TRWAM posłom PIS- dy , którzy słuchają go jakby był Bogiem . Niechby , który w tym czasie sobie w nosie podłubał albo w dupie , gdy mówi ojczulek u siebie w TV oj opierda… przez Kalksteina byłoby równe , a w ramach pokuty nie Canossa , a pielgrzymka w sierpniu . Czym oni się róznią :
    Jeden pierdoli u siebie w TV Trwam a drugi w wybiorczej i na TVP Historia popalając fajkę i chwali się jak to siedział w więzieniu i oblał komunę . Kawałek oglądałem takiego programu i gdybym byl po paru browarach wypier…. telewizor przez okno .

    Polubienie

 1. korczma

  Co do audycjiw Trwam dzwoni jakiś w miarę rozgarnięty człowiek , zaczyna mówić prawdę o pejsatych potem się żali , że jego córka myje kible w Londynie i natychmiast jest przez ojczulka blocked .
  Podobnie jest w stacji należącej do syna pewnego zmarłego premiera . Posłuchajcie audycji z udziałem ludzi . Mnie z kubą W z tej stacji nic nie łaczy może identyczne zdanie w sprawie kleru .

  Polubienie

 2. O „zamachu terrorystycznym” na ŚDM słyszę już od dłuższego czasu, moim zdaniem jak o czymś mówi się zbyt wiele, to to się nie wydarzy, ludzie są przygotowani, w tym sensie że spodziewają się takiego wydarzenia a ewentualni „zamachowcy” pozbawieni są elementu zaskoczenia. A i szok w społeczeństwie jest mniejszy. „Zamachy” robi się wtedy gdy nikt się ich nie spodziewa. Choć kto wie co planuje żydo-reżim i jego mocodawcy, skoro międzynarodowy żyd planuje wojnę to jakiś katalizator podobny do prowokacji gliwickiej albo zamachu w Sarajewie być musi.

  Polubienie

 3. Metro

  Ja w sprawie ewentualnej prowokacji. Wiemy że będą obce wojska. Nowa ustawa, w trakcie uchwalania, mówi że obcy żołnierze nie muszą być nawet w mundurach. Najbardziej perfidna prowokacja będzie więc zgodna z prawem.

  Wiemy o 30-40 tys. funkcjonariuszy Mossadu w Polsce. PiSlamiści chcą wciągnąć do Polski US Army. Wiemy co ci barbarzyńcy potrafią robić, tutaj jest mowa o próbce ich możliwości: https://www.youtube.com/watch?v=ZlesqpdyE2w

  Mamy prawo oczekiwać prowokacji, już jest przeprowadzana demonizacja Polski na arenie międzynarodowej. To przygotowanie do ewentualnej akcji militarnej. Demonizacja wroga w żydomediach poprzedzała rozprawę z Niemcami (2WŚ), potem z Jugosławią, potem z Libią czy Irakiem. To samo dotyczy ciągle Rosji czy Iranu.

  CO NALEŻY WIĘC ROBIĆ? JAK POWINNIŚMY SIĘ ZACHOWAĆ?

  Polubienie

 4. korczma

  Taki mossadowiec może zgodnie z prawem dać ci w czapę jak nie zrozumieć co do ciebie mówi

  Polubienie

 5. korczma

  Tak sie bawi army Izrael . Co jak co , ale te Izraelki mi się nie podobają . Z taką do łóżka – never

  Polubienie

 6. kojak

  To juz widac wyraznie ze te Radio Maryja jest tylko zydowska szczekaczka syjonistycznych zbirow z PIS ! Te zenujacy pisowski belkot lejacy sie z tego Radio od rana do nocy jest do zniesienia ! Przypmonia juz wyraznie komunistyczna szczekaczke ,Tu mowi Radio Tirana ! , Juz dawnio sadze ze ten bandyckie zydowskie Radyjko od dawna jest czscia przestepczego zydowskiego ukladu rzadzcego Polska ! To moze brzmi szokujaco ale tak jest brutalna prawda ! Lepiej zeby te parszywe Radyjko zdechl Wowczas Polacy moze cos stworza a nie beda pchani w lapska zydowstwa przez geszfciarza ,,lojca T Rydzyka ktory tak naprawde kreci swoje lody a Polska i wiara stanowi w tym dodatek ! Bo nie sadze zeby on byl tak glupi i nie mial swidomosci ze zachowuje sie jak lajdak i oszust !

  Polubione przez 1 osoba

  • Metro

   Ostrożnie z Brzozą/Birkenbaumem. (Z)demaskował go już Andrzej Szubert/Opolczyk.

   Brzoza to kontrolowana opozycja, on tłumaczy na miejscowy język brednie jakichś amerykańskich ewangelików. Ci heretycy to bardzo głupi ludzie, stąd obsesja Brzozy na punkcie złota, Biblii czy powrotu Chrystusa na latającym rydwanie.

   Polubienie

 7. Pingback: Światowe Dni Młodzieży czy Szczyt NATO? Fałszywa Flaga | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s