Państwowe, majowe święta w IIIŻydo-RP

pobierz.phpPragniemy przypomnieć Państwu audycję o polskich, majowych świętach państwowych. O dniu zakończeniu II wojny także, o którym uczy się nasza młodzież już według nowej daty, wszak żydo-reżim IIIŻydo-RP przynależy do Zachodu.

Nie ma narodu i państwa bez historycznej świadomości jego obywateli

 

 

 800px-HaymarketRiot-Harpers       Manifestacja w Haymarket w Chicago 1886   fot.Harper’s Weekly

 

pap_19000000_030a       Konstytucja 3 maja” – Jana Matejki

 

Jan Suchorzewski herbu Zaremba poseł gnieźnieński na sejm 1786r. i województwa kaliskiego na Sejm Czteroletni w 1788r. , brygadier bracławskiej brygady kawalerii próbował nie dopuścić do uchwalenia konstytucji 3 maja 1791r., rzucając się pod nogi króla i grożąc, że zabije swojego sześcioletniego synka nie chcąc, aby żył w niewoli, jaką daje konstytucja.

 

kamionek_wersje_rzez_pragi_aleksander_orlowski_08  „Rzeź Pragi” – Aleksandera Orłowskiego

 

z12920354Q  images

                        Świątynia Opatrzności, czy Opaczności ?

catholic-all_seeing_eye-300x229  novus_ordo

                                              – i dla porównania 

 

gilotynarewolucja    Karykatura z symboliką terroru rewolucji francuskiej z roku 1819 autorstwa Brytyjczyka George’a Cruikshanka

 

Rewolucja francuska miała bardzo wyraźny hebrajski charakter, przyznaje  Archives Israelites  (6 czerwca 1889 r.)

Najważniejsze postaci rewolucji: Robespierre – prawdziwe nazwisko Ruban, Marat to Mosessohn.

Już w roku 1789 Maximilien Marie Isidore Robespierre (1758-1794) opublikował dzieło zatytułowane “To Protect the Political Rights of the Jews” [W obronie praw politycznych Żydów]. Ochronę praw Żydów oczywiście uważano za priorytet rewolucji.

10 sierpnia 1792 roku obalono monarchię i ustanowiono paryską komunę – Dzień Jahwe. Na Marii Antoninie egzekucji dokonano 16 października 1793 roku Dzień sądu Jahwe. Mordu na królu dokonał główny kat, żydowski oprawca i mason Samson oraz jego syn Henry. Samson był zresztą rekordzistą gdy idzie o egzekucje.
Mordy rozpoczęły się pod czerwonym znakiem Rotszyldów, stąd czerwony sztandar, ale także czerwone czapeczki jakobińskie.
Lata wcześniej główny człowiek Rotschyldów, wykonawca ich poleceń, Iluminat Weischaupt przyjechał do Francji by planować obalenie monarchii, zabicie króla i rewolucję (inspiratorami rewolty Cromwella w Wlk.Brytanii byli również przedstawiciele „międzynarodowej nacji finansowej”).
.
793323b84b22cb-645-349-11-472-4712-2550
   A to już współczesne marsze protestu, wśród protestujących znajome syjonistyczne gęby
.
I chyba najwyższy czas skończyć już z żydowskimi rewoltami.
.
Dariusz Kosiur

 

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Państwowe, majowe święta w IIIŻydo-RP

 1. Korczma

  Kalkstein sobie wybrał 2 maja dzien flagi na wystąpienie i pochwały PIS – dy jakie już mają osiągnięcia nad jakimi reformami pracują itp . Oczywiście chmara klakierów PIS-dy daje mu brawa co chwila . Wytrzymałem 10 minut bo dłużej tego dziadostwa oglądać się nie da .
  Fakty :
  Rządy PIS – dy to jeden wielki zamordyzm i republika kolesi , ale o tym już dokładnie pisał pan Piotr Marek podając przykłady z życia . Różnica z PO żadna jedynie nastąpiła zmiana warty wśród idiotów , którzy tym krajem rządzą .
  Żadnych reform nie ma i nie było za to są idiotyczne decyzje w stylu 500 plus mające na celu zyskać poparcie gojów po rządach Ryżego . PIS-da skończy jak PO po 8 latach rządów . Tylko co potem ? . Tego nikt nie wie . Przez wiele lat jeszcze tej stajni Augiasza po rządach żydostwa nikt nie uprzątnie , bo tak naprawdę nie ma nikogo do uprzątania jak pisze pan Dariusz Kosiur .
  Panie Dariuszu prosze potwierdzić , albo zaprzeczyć .
  ONR – główną rolę w zakładaniu tej organizacji odgrywali pejsaci . Może nazwisk nie wymienię .
  Swoją drogą pejsy krytykują Fidela za jego wystąpienia . Gdy się ogląda Kalksteina i te brawa to Fidel mu nawet do pięt nie dorasta .

  Polubienie

  • Korczma

   Tylko koni żal szanowni PIS -dzielce .

   Polubienie

  • paziem

   Korczma,
   „Przez wiele lat jeszcze tej stajni Augiasza po rządach żydostwa nikt nie uprzątnie , bo tak naprawdę nie ma nikogo do uprzątania”

   skąd to przeświadczenie. Masz zbyt mało wiedzy o współczesnej Polsce, zbyt mało wiary w czyn narodowy Polaków, czy może strarasz się wdrukować w polską świadomość niemoc i beznadzieję?

   Polubienie

   • Korczma

    Rozumiem dla pana jestem pejsatym agentem jak niejaki zorba , ale to naprawdę nieprawda . Świat to nie tylko agenci panie dr . Napisałem tylko swoja opinię , chyba mam do tego prawo . Jeżeli jest inaczej bardzo się cieszę . Mam mało wiedzy czy duzo ? jakie to ma znaczenie . ze mnie prosty facet nie dr historii czy ekonomii . Proszę poczytać wpsiy pana Dariusza sprzed kliku dni . Moim zdaniem pisze podobnie jak ja pisząc o braku alternatywy dla rządów pejsaczy wsród narodowców , bo nie ma prawdziwych narodowców . Tylko o to mi chodziło .
    Pozdrawiam pana dr .

    Polubienie

   • paziem

    Co to znaczy ” nie ma prawdziwych narodowców”? – przy władzy, czy w ścieku głównego nurtu? To prawda, alwe że nie ma w ogóle to kłamstwo. Zatem niech pan nie bierze tego zbyt osobiście, ale wyłącznie „patriotyzm elektroniczny”, to coś z czy trzeba u siebie walczyć. Między koniecznym realnymm krytycyzmem, a sianie defetyzmu jest mała granica i proszę jej nie przekraczać- chyba , że nieświadomie, ale nieswiadomym człowiekiem pan raczej nie jest ?!

    Polubienie

   • KORCZMA

    Dziękuje za poświecenie mi czasu . Przyjmuje do wiadomości , że pan do mnie napisał i biorę krytykę na klatę bo ma pan 100% rację . Niech pan nie odbierze tego w ten sposób , że wchodzę panu w dupę , ale proszę mi uwierzyć traktuje pana czy pana Dariusza czy pozostałe osoby jak prawdziwych patriotów kochających swój kraj i nie wiem jak dziękować za stworzenie WPS .

    Polubienie

  • KORCZMA

   Jeszcze w związku ze świętami majowymi przypomnę pioseneczkę Kazika ” artyści to porostytutki ” , bo utwór na czasie .
   Niejaki Englert , który dawał buzi Edwardowi tak się wkurw… , że groził Kazikowi sądem do którego nigdy nie doszło . Oj prawda w oczy kole .
   Co dziś robią bohatyry tego teledysku np :
   Englert – grywa w głupkowatych serialach robionych przez TVN , bodajże kilka lat temu grał jakiegoś detektywa . Serial bodajże zerowa oglądalność bo znikł z TVN .
   Tyszkiewicz – bierze udział w idiotycznych programach w TVN . Taniec z gwiazdami .
   Zmarły Mikulski . Ten z Klossa awansowany na prowadzącego Koło Fortuny .
   Żydowski reżim super płaci . Zarabia się masę siania .
   Ocenę moralności pozostawiam czytelnikom WPS .

   Polubienie

 2. Korczma

  3 maja – wszystkie pejsate TV – przemawia Dudosław I Wspaniały . Wielki katolik zapalający w grudniu menory .
  Skupienie na twarzy Dudosława ogromne . Od razu przypomniało mi to Kaszpirowskiego . Tylko z tamtego był jakiś pożytek bo potrafił trochę leczyć chociaż ludzką psychikę .
  Zwiększenie kwoty wolnej od podatku mija rok i nie ma . Będzie honor u pana , będzie dymisja a gdzie tak jaka dymisja z takiej fuchy !!!!!
  Dobrze ,ze tego dnia można pooglądać filmy na płycie np świetny Znachor albo kryminały na ZDF lub ARD bo inaczej człowiek by zgłupiał .
  Jak Przemexie żyjesz w tym pejsatym matrixie . Praca w polu wre ? . Gdy ktos ci w polu powie Boże dopomusz to pewnie niezle się wkur… . Pozdrawiam.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.