Wojna, w której Polska jest z góry spisana na straty

DSC_4986Tomasz Omański, dyrektor Polskiego Centrum Kultury i Dialogu w Kalinigradzie: chyba już najwyższa pora by nazwać pare spraw po imieniu. W ciągu ostatnich paru miesięcy byliśmy obserwatorami spiętrzenia się złych, złosliwych incydentów na linii Warszawa – Rosja.

 

Były to szkodliwe dla Polski, pieniackie i małostkowe wypowiedzi i decyzje. Mam na myśli barbarzyńską walkę z pomnikami historii a także ostatnie odmowy wjazdu do Polski ludziom którzy chcieli odwiedzić groby swych poległych na polskiej ziemi przodków.

Nie wpuszczanie do Polski Rosjan na motocyklach jest małostkowe i ośmieszające polską dyplomację. Choć oczywiście jak najbardziej uprawnionym było by tu pytanie o zawartość polskich interesów w polskiej dyplomacji, promującej tak ochoczo wszystko co związane z Izraelem. Ale to już całkiem inna historia…

Często słyszę jak zdumieni Rosjanie pytają: Komu przeszkadzają pomniki radzieckich żołnierzy w Polsce?

Bardzo gorzkie myśli mnie wtedy nachodzą.

Jak do tego doszło że my, naród z 1000 letnią historią daliśmy sie tak upodlić i zniewolić???

Obecni namiestnicy urzedujący w Warszawie od 25 lat okradają nas i co gorsza ogłupiają. Od 1990 roku uczestniczymy w Polsce w jakimś obłędnym kalejdoskopie wyborczym – partie zmieniają nazwy,a tak zwani  politycy lawirują od jednej partii do drugiej, ale przecież kazdy z nich musiał otrzymać tzw ” stypendium” w USA i odbyć staż za oceanem, w jakiś dziwnych amerykańskich fundacjach zanim pozwolono mu piastować ważniejsze stanowiska w kraju. Nikt obcy i nie powołany nie ma prawa pojawić się w tu w tym panteonie „przedstawicieli” narodu. Za przykład niech posłuży śp. Andrzej Lepper który ponieważ praktyk za oceanem nie odbył, a co gorsze zbyt dużo wiedział i mówił, musiał się w końcu powiesić. U myślących ludzi wszystko to musi wywoływać najgorsze skojarzenia.

Do tego warto też dodać modne ostatnio obłędne promowanie leśnych bandytów tak zwanych „żołnierzy wyklętych”, czy wręcz osądzonych zdrajców takich jak agent CIA, Kukliński. Widocznie działa tu stara zasada.”Byli to łajdacy ale przcież nasi łajdacy, bo ideologicznie słuszni”

Promowanie partyzantów którzy w powojennych czasach mordowali zwykłych polskich chłopów we wsiach a nawet dzieci to widocznie recepta na nową ideę narodową Polski

Bądźmy uczciwi, to właśnie za oceanem napisano scenariusz wpychania Polski do konfliktu z Rosją. My już jesteśmy uczestnikami tej wojny! Jeszcze nikt nie strzela, ale już bezwolnie wykonujemy wrogie przecież, kroki przeciwko Rosji. Polska pełni rolę dyżurnego antyrosyjskiego krzykacza na scenie Unii Europejskiej, nasze zadanie to także torpedowanie inicjatyw ekonomicznych Rosji, zabieganie o wszelakie sankcje wobec Rosji, oraz co najważniejsze: gubernatorzy naszego kraju powinni za wszelką cenę sprowadzić do Polski jak najwiecej oddziałów krzewicielki pokoju i demokracji- armii USA. Już za polskie przecież pieniądze powstaje projekt przekopu mierzei wiślanej- projekt o jednoznacznym znaczeniu wojskowym w razie zbrojnego konfliktu z Rosją.

Do bólu przypomina mi to sytuację z czasów poprzedzających wybuch drugiej wojny światowej, a przecież chyba nie trudno przedstawić sobie oczyma wyobrazni „Prezesa na uchodźctwie”

Media w kraju nad Wisłą wykupione do cna przez anglo-niemiecki kapitał od ćwierć wieku szczuja nas przeciwko naszym słowianskim sąsiadom na wschodzie. W myśl zasady iż dzień bez opluwania Rosji jest dniem straconym.

Skutki uczestnictwa w tym konflikcie, polski biznes a pośrednio i wszyscy Polacy już odczuwają, ale niestety to dopiero początek. Burzenie pomników radzieckim żołnierzom w Posce będzie trwać, tak samo jak trwać będą marsze UPA na Ukrainie czy też marsze weteranów SS w Rydze, dopóki trwa wielka konfrontacja – wojna w której mój kraj, Polska jest z góry spisana na straty.

autor: Tomasz Omański

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “Wojna, w której Polska jest z góry spisana na straty

 1. KORCZMA

  Swietny wpis pana Tomasza :
  Kilka faktów dla idiotów pejsów rządzących judeopolonią :
  Niedawno przebywał w Rosji minister spaw zagranicznych Francji . Spotkanie z Putinem było bardzo owocne . Putin dostał zaproszenie od żabojada do Francji . Pieskow orzekł ,że spotkanie było udane i serdeczne . Widać ,że karakan żydowski Hollande coś zrozumiał i stara się poprawić stosunki z Putinem . Nasze pejsy , cóż debile .

  Polubione przez 1 osoba

  • KORCZMA

   Następny karakan zapiał . Mam w dupie unię . Leję na nią ciepłym moczem jak również na PIS – de i wypowiedzi tego typa . Bardziej sobie cenię i chętniej słucham siniaków pijących browar na ulicy . Ciekawiej mówią .

   Polubione przez 1 osoba

 2. joj

  Ciekawy ten tekst Pana Omańskiego

  Polubione przez 1 osoba

 3. partyzant

  Jarek aka Banderosław powstrzymał globalne ocieplenie !!!

  Więc na kolana chamy, niedowiarki i modlić mi się tu w podzięce do jarka i pis.

  http://pikio.pl/fronda-pis-zatrzymalo-globalne-ocieplenie-to-kolejny-sukces-rzadu/

  Polubione przez 1 osoba

 4. APA

  „Polska spisana na straty ” ?
  Co za bzdury i co za marzenia ???
  Polska to gaska a lisek za plotem.
  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA POKI MY ZYJEMY … !
  I na lisow jest sposob .
  Z wilkami tez damy sobie rade.
  Inna sprawa z niedzwiedziem i kojotami ale na to potrzebny oddzielny temat .
  GLOWA DO GORY POLKI i POLACY !

  Polubione przez 1 osoba

 5. Metro

  Istnieją szokujące analogie pomiędzy aktualną polityką „polskiego” rządu a polityką sanacyjnych trepów w 1938-39 roku. Sam tego nie wymyśliłem, mówił o tym Władimir Wolfowicz Żyrinowski.

  Tak jak wtedy, rząd w Warszawie (staram się nie używać określenia „polski rząd”) prowadził awanturniczą politykę wrogą swoim sąsiadom, odrzucającą rozsądne propozycje sojuszu z ich strony (wtedy: ZSRR i Trzecia Rzesza), w całkowitym podporządkowaniu interesów kraju dyspozycjom żydomasonerii (wtedy: Paryż i Londyn, teraz Nowy Jork i Londyn). Sanacyjne trepy odrzuciły całkowicie rozsądne propozycje sojuszu składane zarówno przez Berlin (Korytarz gdański i gwarancje granic) jak i Moskwę (rozszerzenie strefy wpływów do Morza Czarnego). Dzisiaj warszawski rząd niewolniczo realizuje dyrektywy z Nowego Jorku (chociażby poparcie dla TTIP) i rozbija jedność Grupy Wyszechradzkiej.

  Sanacyjne trepy uwierzyły w wizje mocarstwowej Polski przy godnej pożałowania armii, co się szybko zemściło we wrześniu 1939 roku. Wtedy wysłali ułanów z szabelkami na czołgi. Dzisiaj Rosyjska Armia jest w naprawdę dobrej formie, co niedawno udowodniła. Wojsko Polskie jest w rozsypce po ćwierćwieczu pejsodemokracji.

  Sanacyjne trepy przeprowadzali czystki etniczne we własnych granicach wobec zarówno Niemców jak i Ruskich, opierając się na mglistych obietnicach sojuszu z Judeoanglosasami. Taka polityka troszkę poddenerwowała zwłaszcza kanclerza Hitlera.

  Tak jak wtedy, Judoeanglosasi chcą wojny. Tak jak wtedy, Polacy mają służyć za mięso armatnie. Tak jak wtedy rząd z Warszawy w razie zagrożenia ucieknie, zapewne do swoich sponsorów z Londynu. Zobaczymy gdzie sie znajdzie mocny w gębie a szalony rebe Singer vel Maciarewicz.

  Polubione przez 1 osoba

  • KORCZMA

   Antek policmajster dołączy do swojego dzieciaka z USA , którego na początku zrobił swoim doradcą , a potem wyjeb. do USA . Niech dzieciak studiuje dalej . Pewnie taki był prikaz Kalksteina , bo rebe Singer już na początku zrobił z siebie debila .

   Polubione przez 2 ludzi

 6. Metro

  A-ha. Ostatni zakaz wjazdu dla Nocnych Wilków to zapewne kolejny przejaw budowania wizerunku Polski jako chorobliwie rusofobicznego, noefaszystowskiego (stąd ci „żołnierze wyklęci”), niewolniczo podpiętego pod Nowy Jork reżimu, podobnego do administratorów w Pribałtyce.

  Taka polityka warszawskiego reżimu znowu upodabnia go do sanacycjnych trepów które się tak widowiskowo skompromitowały w 1939 roku.

  Pewne rzeczy w historii się nie zmieniają. To zdumiewające i niestety bardzo smutne.

  Polubione przez 1 osoba

 7. KORCZMA

  Antek policmajster dołączy do swojego dzieciaka z USA , którego na początku zrobił swoim doradcą , a potem wyjeb. do USA . Niech dzieciak studiuje dalej . Pewnie taki był prikaz Kalksteina , bo rebe Singer już na początku zrobił z siebie debila .

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s