Jaja majowe, czyli targowica „narodowa” i „Pisduda” w natarciu

Maj3_Matejko

Maj, to dla Polaków niebezpieczna pora – ciśnie się na usta. 

Rozpoczęło sie od rekolekcji w wykonaniu ” narodowca” M. Kowalskiego:

„Czarująca” Ryfka z TV „Pod Prąd” zapowiedziała wystep VI kolumny, która ma zbałamucić Polaków propozycją „ruchu narodowego” , silnego Bogiem, „antyliberalnego”  ( Kowalski, jako były sympatyk UPR wspaniale godzi w sobie liberalizm, watykanizm, proatlantyckość oczywiście z obowiązkowym…antysowietyzmem i rusofobią).

„Ruch narodowy” w wykonaniu M.Kowalskiego działa podobnie jak terroryści z ISIS, pierwsza bomba ma spowodować ofiary wstepne, ale nastepna bomba( którą jest ów Marian i jego koledzy) ma pozbawić życia pospieszających na pomoc ( czyli młodych, naiwnych narodowców).

Zamiast komentarza przytoczę treść otrzymanego prywatnie listu w sprawie  wywiadu z M.Kowalskim://///////////////////////////////////////////////////

 

” witajcie

 (…w dniu antypolskiego, antysłowiańskiego święta)

 

Tak, to jest oczywista oczywistość, to nie są prawdziwi Polacy, to nie są polscy narodowcy czy patrioci, ale qr..ka żydowska hołota, VI, czy nawet VII Kolumna.

Trzeba mieć sporo cierpliwości, żeby tego słuchać, czy wysłuchać.

Pojawia się sporo ciekawych wątków i faktów.

Agitacja na rzecz uchodźców przez kościół i zakony.

Do czego zdolni są niektórzy, jak Palikot, że odczytuje przesłanie episkopatu.

W tym całym programie, jak i sam program, który do tego należy, powstaje ciekawy obraz, jak mocno i w jaki sposób jest zorganizowana ta cala pajęczyna, która nas osacza.

jest to zagospodarowywanie ostatniego możliwego skrawka, jakichkolwiek jeszcze błąkających się samotnie ludzi, którzy może szukają możliwości przyłączenia się do jakiejś opozycji.

no i powstaje coś takiego.

Opozycja stopnia 1

opozycja stopnia 2

opozycja stopnia 3

opozycja stopnia 4,

ale żadna nie jest opozycją, be jest przez nich stworzona, kontrolowana, i uwaga, ma na celu może nawet wyłowienie, kiedyś i uwięzienie prawdziwych Polaków.

Kowalskiego nie zamkną w więzieniu, ale prawdziwego Polaka, który by tam poszedł, i coś naprawdę chciał wyłapią.

Musimy mieć w pamięci to, co powiedział gdzieś Nabil Al Malazi: na terenie Polski działa ok. 40 tys agentów Mosadu.

Gdzie są i co robią? Ano myślę, że i taką działalnością się zajmują, jak szkoleniem i naprowadzaniem Mariana Kowalskiego.

Ta prowadząca, wyszczekana panienka, wcale nie ma fizjognomii słowiańskiej, wręcz przeciwnie, posiada typowe, żydowskie rysy twarzy.

Jest ich w Polsce ponad 4 miliony. Gdzie są i co robią?

Ilu ich zjedzie się do Polski w następnym czasie?

Polskie większe miasta pełne są dziwnych osiedli, ekskluzywnych niemal fortyfikacji, a często stoją one jako pustostany, prawie od lat.

mieszkają tam w niektórych mieszkaniach ludzie, dziwni, tajemniczy, gdzieś z Australii, Hiszpanii, i z innych państw przybysze.

przykładem może być osiedle Zielona Etiuda we Wrocławiu, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie przez rok, na ulicy Turniejowej, mieszkałem.

myślę, że duża część tych osiedli czeka na nich, a duża część z tych 40 tys. pracowników, zajmuje się bezpiecznym transferem, torowaniem drogi na polskie rynki, do kariery zawodowej, do zarządów, rad nadzorczych, itp., itd.

 

Pozdrawiam serdecznie

J. ”

 

2 maja do ataku przystąpił nieformalny, antypolski ruch o nazwie „Pisduda”:

 

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/andrzej-duda-bialo-czerwony-sztandar-jest-nieodlacznym-elementem-polskosci/hy4v50

 

 

Prawdziwej powagi dodał prezydent Duda odznaczając orderem Orła Białego kolejnych masonów

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-wreczyl-ordery-orla-bialego/690ykg

 

Całość pobłogosławił  hierarcha KK

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/obchody-3-maja-rozpoczete-msza,640646.html

 

PZ

 

 

 

Reklamy

32 Komentarze

Filed under Bez kategorii

32 responses to “Jaja majowe, czyli targowica „narodowa” i „Pisduda” w natarciu

 1. Wszyscy Jesteśmy Sowietami!

  Dowiedziałem się o nowych ‚histortcznych’ rewelacjach…Otóż ‚zakon’ PC-
  Kalkstein i spółka z.o.o. ..na czele z jakąś kukłą Cenckiewicz czy jak mu tam ogłosił iż— nie było armii wojska polskiego podczas II wojny św na wschodzie. ,!!…
  Warszawy nie wyzwoliła armia polska tylko -sowiecka, która stala się kolejnym okupantem.. W zdobyciu Berlina również nie brało udziału wojsko polskie – tylko to byli sowieci….

  .Wojsko polskie z Sielc nad Oką to. — nie było – Wojsko Polskie!– – tylko Wojsko sowieckie..!.. – to nowa doktryna historyczna na dziś…
  Jedynym wojskiem polskim – po wojnie byli – ‚wyklęci’ którzy walczyli z okupantem sowieckim….
  .I tak oto – pospolici bandyci i menty.. poukrywani w lasach rabujacy i mordujący zwyklych Polaków , kobiety, starców, dzieci- — zostają – bohaterami!…armią polską!…i teraz mają – swoje -sława bohaterom!…../brzmi znajomo/

  No więc i ja nie służyłem w wojsku Polskim – tylko w sowieckim…Więc- wszyscy z czasów PRL jesteśmy – sowietami!..

  Wszyscy Jesteśmy Sowietami!

  Polubienie

  • KORCZMA

   Bo my według Dudosława I Wielkiego katolika to drugi sort , oni to sort 1 . Dudosław I Wielki razem z PIS – dą to lepsi Polacy . My to bolszewia .

   Polubienie

   • KORCZMA

    3 maja – wszystkie pejsate TV – przemawia Dudosław I Wspaniały . Wielki katolik zapalający w grudniu menory .
    Skupienie na twarzy Dudosława ogromne . Od razu przypomniało mi to Kaszpirowskiego . Tylko z tamtego był jakiś pożytek bo potrafił trochę leczyć chociaż ludzką psychikę .
    Zwiększenie kwoty wolnej od podatku mija rok i nie ma . Będzie honor u pana , będzie dymisja a gdzie tak jaka dymisja z takiej fuchy !!!!!
    Dobrze ,ze tego dnia można pooglądać filmy na płycie np świetny Znachor albo kryminały na ZDF lub ARD bo inaczej człowiek by zgłupiał .
    Jak Przemexie żyjesz w tym pejsatym matrixie . Praca w polu wre ? . Gdy ktos ci w polu powie Boże dopomusz to pewnie niezle się wkur… . Pozdrawiam.

    Polubienie

   • KORCZMA

    Ciekawe jak rozpoznać sort pierwszy : Dudosław I Wielki , PIS- da , kler od sortu 2 czyli nas . Już wiem . Różnice są takie :
    Sort 1 sra pachnącym gównem , sortowi pierwszemu nie śmierdzi pod pachami , a więc nie używają dezodorantów ze szkodliwym aluminium i nogi im w lecie nie śmierdzą .
    Niestety my sort 2 mamy takie wady .

    Polubienie

  • wysocki

   żałosny jesteś. jedyne co ci zostało to modlitwa o rozum.

   Polubienie

   • Sęp

    Korczma to jajcarz i agent żydowski na WPS . Wysocki czy jak ci tam pomódł się za siebie w TRWAM inaczej trafisz do piekła i diabły jaja ci urwą

    Polubienie

  • KORCZMA

   antek policmajster wzywa do broni , a sam spierd…. do braci z USA ha ha ha . Policmajster wie chociaż jak się z KBKS strzela ? gdzie on sobie strzelał z broni , którą kupił na odpuście . Przestał strzelać jak mu się kapiszony skończyły . Antek policmajster .

   Polubienie

 2. tamaar

  Czy ja śnie ? Kowalski z towarzystwem twierdzi że prawdziwa opozyvja to Pis a ruch Kukiz15 to targowica majscs na celu zniszczenie wspanialego prawdziwie polskiego ruchu jakim sa Piso świrki.?. Jakims dziwnym sposobem tasmy kukiz-zawisza wyciekly zaraz po tym jak kukiz 15 nie poparł Pisu , wiec jak juz to myślę że to Pis za pomocą swojej agentury RN chcislo rozbic kukiz15 , ale im nie poszło. .. i tez oststnio zaczęłam mysleć ze Korwin został stworzony po to żeby zbierac wokol siebie elektorat po to zeby inne ruchy nie dostaly sie do sejmu..

  Polubienie

 3. Pingback: Jaja majowe, czyli targowica “narodowa” i “Pisduda” w natarciu — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 4. APA

  Wszystko Panie i Panowie zgadza sie i idzie zgodnie z planem ,nawet klimat temu sprzyja – NOWY BABILON !
  Na szczescie jeszcze nie kwitna jablonie w Polsce,
  u nas na emigracji juz zakwitly .
  Skrzynie z „amero” ladowane sa na ciezarowki,banki gotowe do „akcji”.

  Polsko ty bialo czerwona zakwitlas dzis majem,
  jak tobie dzis trzeba chlopcow chocby z jednym jajem !

  Polubienie

 5. Kolejny syjonista przeniósł sie do krainy ‚plugawego robactwa’ – zmarł Gocłowski..

  Polubione przez 1 osoba

  • KORCZMA

   Nikomu śmierci nie życzę , ale płakać po nim nie będę . Mam nadzieję ,że trafi do piekła jak coś takiego jest . Ciekawi mnie czy żydorezim ogłosi żałobę 1 – 2 dniową . Wcale bym się nie zdziwił . Dołaczył do pewnego arcybiskupa z Lublina i Glempa- będzie 3 muszkieterów w piekiełku . W każdym razie żydorezim będzie beczał wszystkie media żydorezimu będą beczeć i obowiązkowo transmisja mszy na TVP 1 lub TVP 2 .
   Niedawno umarł młody ksiądz na nowotwór . Nie o to chodzi ,ze był księdzem , ale był wielkim dobrym wspaniałym człowiekiem tolerancyjnym dla wszystkich . Jak wierzył w niebo już w nim jest . Niech mu ziemia lekką będzie . Spoczywaj w pokoju dobry człowieku .

   Polubienie

 6. partyzant

  Historię myśliwca wielozadaniowego F-35, przedstawianego jako przyszłość sił lotniczych państw NATO, czyta się jak instruktaż w dziedzinie tego, jak nie robić samolotów.

  […]Nie mające końca opóźnienia, rosnące koszty i coraz więcej dowodów na to, że główny atut tej maszyny, tj. niski profil radarowy dzięki technologii stealth, niewiele jej pomoże na współczesnym polu bitwy przeciwko potęgom takim jak Rosja czy Chiny. Liczne usterki dotyczą też oprogramowania F-35, na które jak dotąd jest tylko jedna recepta – resetowanie systemów.[…]

  Cierpliwość kończy się nawet sprzyjającym projektowi amerykańskim politykom. Budżet przekroczony o 163 mld dolarów, harmonogram prac opóźniony o siedem lat, nieustannie rosnące koszty przepadłe – najdroższy projekt w historii lotnictwa wojskowego staje się przykładem niezdolności kompleksu militarno-przemysłowego.

  Komisja amerykańskiego Senatu wezwała tymczasem na przesłuchanie w tej sprawie dyrektora testów operacyjnych z Departamentu Obrony, J. Michaela Gilmore’a. Ujawnił on dość przygnębiający obraz rzeczy. „Latający superkomputer”, jak go lubi nazywać sam producent, na współczesną wojnę kompletnie nie jest gotów. Otóż to pełne przetestowanie chciało sprawdzić ostatnio amerykańskie lotnictwo. Sześć myśliwców F-35A trafiło do bazy lotniczej Mountain View w stanie Utah, gdzie po wstępnym oblataniu, miały zostać wykorzystane do testu startu w warunkach alarmowych.

  Na sześć myśliwców zdołał wystartować jeden! Pozostałe maszyny poległy na problemach z inicjalizacją swoich podsystemów, a restarty uniemożliwiły ukończenie procedury startowej na czas. Jak wyjaśniał Gilmore, w najnowszej wersji oprogramowania samolotu, Block 3iR6.21, aby zapewnić funkcjonowanie wszystkich systemów, od włączenia samolotu do wzniesienia się w powietrze, potrzeba było przeprowadzić nie mniej niż 27 cykli włączania i wyłączania. Obejmowały one zarówno fizyczne wyłączenia całego samolotu i restarty całego samolotu, jak i software’owe restarty poszczególnych komponentów….

  Dalej–>>> http://www.dobreprogramy.pl/Latajacy-superkomputer-nie-wystartuje-bez-kilkunastu-resetow-i-to-mialaby-kupic-Polska,News,72798.html

  Polubione przez 1 osoba

  • KORCZMA

   A hu… z nim . Kolejny pejsacz już od lat pierdo… głupoty w żydomediach . Kalkstein rządzi od jesieni a , Żydek Bronek nie zakazał jeszcze oglądać Klossa i pancernych ? . Bronku do dzieła :
   Przez weekend w pejsatej superstacji , Tv Puls Kloss i pancerni lecą a ty mordy nie wydzierasz , koszuli nie drzesz na sobie , nie spuszczasz się z wsciekłości . Co się z Żydem dzieje ?

   Polubienie

 7. paziem

  ” Czcigodny mistrz Wildstein
  Po 1989 roku roku konspiracyjna loża Kopernik została podzielona na trzy, wśród których znalazł się „Przesąd Zwyciężony”. Loża zaczęła działalność w 1991 roku. Jej pierwszym Czcigodnym Mistrzem był obecny prawicowy publicysta Bronisław Wildstein. Do masonerii przystąpił we Francji. Kiedy przewodził loży, kierował Radiem Kraków. Od lat twierdzi publicznie, że odszedł z masonerii.”

  Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/959150,krakowska-masoneria-ma-sie-dobrze-nasze-szeregi-powoli-rosna,id,t.html

  także:

  http://www.fakt.pl/Wildstein-jest-masonem,artykuly,189861,1.html

  Polubienie

  • KORCZMA

   A hu… z nim . Kolejny pejsacz już od lat pierdo… głupoty w żydomediach . Kalkstein rządzi od jesieni a , Żydek Bronek nie zakazał jeszcze oglądać Klossa i pancernych ? . Bronku do dzieła :
   Przez weekend w pejsatej superstacji , Tv Puls Kloss i pancerni lecą a ty mordy nie wydzierasz , koszuli nie drzesz na sobie , nie spuszczasz się z wsciekłości . Co się z Żydem dzieje ?

   Polubienie

 8. KORCZMA

  Przeep za 2 komentarze jakas mala awaryjka u mnie

  Polubienie

 9. olekaa

  czy nadal WPS jest zbanowane na jude-neon?

  Bo mi ktoś kłamie że nie.

  Polubienie

  • KORCZMA

   Widocznie Żydy za duzo wódy wypili i odbanowali , ale jak wytrzeżwieją zbanują a zrobi to piekna jak noc nadająca się do teledysku M.Jacksona z Wiilkołakiem piękna radiomaryjna Astra .

   Polubienie

  • WPS zostało z Neon24.pl usunięte.

   Teksty „stanislava”, czyli Pawła Ziemińskiego, zostały całkowicie usunięte: http://wps.neon24.pl/
   Teksty „Rzeczpospolitej”, czyli Dariusz Kosiura, są na razie dostępne: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/

   Zatem, na Neon24.pl nie ma miejsca dla polskiej narodowej publicystyki – wnioski są więc oczywiste.

   Polubienie

   • partyzant

    neon to parcharnia ,oni tak kłamią oszukują że szok

    Polubienie

   • nana

    no tak, ale Wy. Panowie, jesteście zaangażowani politycznie. Natomiast ja, prosta kobieta wiejska, czym ach! czym mogłam im zagrażać? cóż takiego – oprócz prawdy – jam ci tam pisała, że zniszczyli ślad wszelki po mnie?
    Ale co tam jakiś neon czy inna jarzeniówka. To zdechnie samo z siebie.
    Ważną sprawą jest wiadomość na Sputnik Polska
    „Dwie nowe dywizje zostaną stworzone w Zachodnim Okręgu Wojskowym i jedna – w Południowym w celu przeciwdziałania zwiększeniu obecności sił NATO przy rosyjskiej granicy – oznajmił dzisiaj minister obrony Rosji generał armii Sergiej Szojgu.

    Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160504/2714002/NATO-Rosja-dywizje-granica.html#ixzz47gpJiaSp

    Dokleję tu mój komentarz stamtąd, bo marchewkę idę siać i nie mam czasu
    nana
    15:05 04.05.2016 | Edytuj | Skasować
    Ludzieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    TO SĄ PRZECIEŻ PRZYGOTOWANIA DO WOJNY !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Durnowate Polaki, otrząśnijcie się wreszcie !!!!!!!!!!!!!

    Polacy – albo ci, których Polacy wynieśli do władzy czynnie lub biernie – są podżegaczami wojennymi !!!!!!!!!!!!!!

    TO SĄ BARDZO POWAŻNE SYGNAŁY Z ROSJI !!!!!!!!!!!!

    Polacy, opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!

    Coraz bardziej mam ochotę opuścić ten kraj, zwany Polską, ponieważ mierzi mnie to bezgraniczne ogłupienie Rodaków, czy też tego elementu, który uważa się za Polaków. Uważałam za swój obowiązek – jako Polka – przypominać Polakom prawdę, budzić ich sumienie.

    Widać, że siły demoniczne wzięły w Polsce górę i Polacy to truchła bezwolne.

    Bohaterska Armia Czerwona uratowała Polaków od śmierci z rąk Niemców.

    Naturalnym spadkobiercą Związku Radzieckiego jest obecna Rosja, a spadkobierczynią Bohaterskiej Armii Czerwonej jest obecna armia rosyjska.

    A więc Rosja i jej armia mają moralne prawo obrócić w perzynę wywalczony dla Polaków w 1944 roku obszar, który nikczemni Polacy zamienili w żmijowe gniazdo wrogie Rosjanom.

    Ratować można coś, co jest szlachetne i piękne. W Polsce nie ma jak widać nic z tych rzeczy.

    No to Szanowny Panie Putin! – jeżeli konieczne, wal Pan atomówką w tą kupę nikczemników, dla których nawet Groby Bohaterów nie są święte. Plugastwo należy zmieść z powierzchni ziemi. Mnie też, bo urodziłam się w tym plugawym, polakowym plemieniu i kolektywnie powinnam podzielić jego los.

    Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160504/2714002/NATO-Rosja-dywizje-granica.html#ixzz47gpdHU00

    Polubienie

   • KORCZMA

    nana kocham cię za te wpisy .

    Polubienie

 10. partyzant

  Jarosław Kaczyński z Bratem negocjowali Traktat Lizboński, to Jarosław go zachwalał, to PiS za nim glosowało, to śp.Lech Kaczyński go podpisał (odbierając ostatecznie III Rzeczypospolitej suwerenność nad Polską) – a potem Jarosław Kaczyński dwukrotnie domagał się utworzenia „silnej armii europejskiej” – by zdławić autonomię Polski. Jednak naiwni w głębi serca mieli nadzieję: „A może tylko tak mówił, bo musiał – a teraz zrzuci maskę?…”
  Point des rêveries, Messieurs, point des rêveries.

  Oto fragment wczorajszego przemówienia WCzc.Jarosława Kaczyńskiego:
  „UE traktujemy jako element naszego bezpieczeństwa. Dzisiaj być w Europie, to znaczy być w Unii Europejskiej. Realna przynależność do Europy, to przynależność do UE. Chcemy być w UE – to pogląd większości Polaków. Ci, którzy dzisiaj próbują twierdzić, że jest inaczej, ci, którzy mówią o jakichś referendach w sprawie wyjścia Polski z UE są szkodnikami, awanturnikami politycznymi”.
  http://macgregor.neon24.pl/post/131454,mysl-polska-waszczykowski-zadal-cios-polakom#comment_1302891

  Polubienie

 11. nana

  KORCZMA
  4 Maj 2016 o 16:15

  czuję się bardzo wzruszona i wręcz pałam ideologicznym rumieńcem – niczym ta dzięcielina mickiewiczowska.
  Widzę, że walczysz tu dzielnie i tym bardziej doceniam fakt, że odnajdujesz we mnie jakieś wartościowsze elementy. Nie umiem sie obchodzić z komplementami. Bo przywalić komuś to żadna sztuka, ale co zrobić z taką uczuciową deklaracją? toż to bardziej kruche niż ming-polcelana! Tak czy siak – dziękuję i podrawiam!

  Polubienie

  • KORCZMA

   Dziękuje nana za miłe słowa , ale najbardziej mnie zaskoczyło to , że co niektórzy kretyni piszą tu , że zostałem tu nasłany przez żydostwo . Szaleństwo idiotów nie zna granic . Pozdrawiam . Piszesz nana duzo mądrzej niż niejeden kretyn doktorek czy profesorek na uczelni . Czekam na twoje wpisy jak garbate nosy manny z nieba tym bardziej ,że jak pisałem od dawna już tu nie pisze Chum czy Konrad a Przemex zapierdziela w polu .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s