Rosyjska kontra dla agresywnego syjo-NATO

putinJakby to żartobliwie powiedział prezydent W.Putin -? – nasi zachodni „partnerzy” nadzieją się na naszą kontrę.

 ____________________________________________
.
Minister obrony Rosji Sergiej Szojgu

W celu przeciwdziałania NATO Rosja tworzy nowe dywizje na zachodzie i południu kraju

.

Dwie nowe dywizje zostaną stworzone w Zachodnim Okręgu Wojskowym i jedna – w Południowym w celu przeciwdziałania zwiększeniu obecności sił NATO przy rosyjskiej granicy – oznajmił dzisiaj minister obrony Rosji generał armii Sergiej Szojgu.

„Ministerstwo Obrony podejmuje szereg działań w celu przeciwdziałania zwiększeniu obecności sił NATO w pobliżu rosyjskiej granicy. Do końca roku w Zachodnim Okręgu Wojskowym zostaną stworzone dwie nowe dywizje i jedna — w Południowym Okręgu Wojskowym” — powiedział Szojgu podczas telekonferencji.

Według niego, obecnie są przygotowywane miejsca dyslokacji tych formacji.

„Wydałem polecenie stosowania podczas budowy obiektów najnowszych rozwiązań budowlanych. Chodzi o konstrukcje modułowe. Technologia produkcji masowej i dostawy modułów pozwala na budowę budynku w ciągu trzech — maksymalnie czterech tygodni” — podkreślił minister.Dodał on, że w razie konieczności budynek można szybko zdemontować i przemieścić na nowe miejsce. Jednocześnie tak samo szybko przygotowuje się systemy zaopatrzenia, w tym kotłowy.

.
____________________________________________
.

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu wezwał NATO do rozmów. Podkreślił, że „komunikowanie się przez celowniki” nie jest skuteczne. Także według słów ministra dialog między Rosją i NATO został zamrożony.

.

Nie mamy nic przeciwko wznowieniu stosunków z NATO, lecz można to zrobić wyłącznie na podstawie wzajemności, poszanowania interesów narodowych oraz pod warunkiem jednakowego i niepodzielnego bezpieczeństwa dla wszystkich. Jednocześnie preferujemy kontakty z sojuszem przy stole negocjacyjnym, a nie przez celowniki” — powiedział dzisiaj Szojgu podczas V Moskiewskiej Konferencji ds. Bezpieczeństwa Międzynarodowego.

Mówiąc o sytuacji wokół zestrzelenia przez Turcję rosyjskiego Su-24, Szojgu podkreślił, że sojusz sam zrobił z siebie zakładnika polityki niektórych członków.

„Akt tureckiej agresji wobec rosyjskiego samolotu bombowego w Syrii wyraźnie pokazał, że sojusz został zakładnikiem ryzykownej polityki poszczególnych członków” — powiedział.

Reklamy

85 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

85 responses to “Rosyjska kontra dla agresywnego syjo-NATO

 1. (komentarz przeniesiony ze strony: http://pl.sputniknews.com)

  autorka: nana

  15:05 04.05.2016 Edytuj
  Ludzieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  TO SĄ PRZECIEŻ PRZYGOTOWANIA DO WOJNY !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Durnowate Polaki, otrząśnijcie się wreszcie !!!!!!!!!!!!!

  Polacy – albo ci, których Polacy wynieśli do władzy czynnie lub biernie – są podżegaczami wojennymi !!!!!!!!!!!!!!

  TO SĄ BARDZO POWAŻNE SYGNAŁY Z ROSJI !!!!!!!!!!!!

  Polacy, opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!

  Coraz bardziej mam ochotę opuścić ten kraj, zwany Polską, ponieważ mierzi mnie to bezgraniczne ogłupienie Rodaków, czy też tego elementu, który uważa się za Polaków. Uważałam za swój obowiązek – jako Polka – przypominać Polakom prawdę, budzić ich sumienie.

  Widać, że siły demoniczne wzięły w Polsce górę i Polacy to truchła bezwolne.

  Bohaterska Armia Czerwona uratowała Polaków od śmierci z rąk Niemców.

  Naturalnym spadkobiercą Związku Radzieckiego jest obecna Rosja, a spadkobierczynią Bohaterskiej Armii Czerwonej jest obecna armia rosyjska.

  A więc Rosja i jej armia mają moralne prawo obrócić w perzynę wywalczony dla Polaków w 1944 roku obszar, który nikczemni Polacy zamienili w żmijowe gniazdo wrogie Rosjanom.

  Ratować można coś, co jest szlachetne i piękne. W Polsce nie ma jak widać nic z tych rzeczy.

  No to Szanowny Panie Putin! – jeżeli konieczne, wal Pan atomówką w tą kupę nikczemników, dla których nawet Groby Bohaterów nie są święte. Plugastwo należy zmieść z powierzchni ziemi. Mnie też, bo urodziłam się w tym plugawym, polakowym plemieniu i kolektywnie powinnam podzielić jego los.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160504/2714002/NATO-Rosja-dywizje-granica.html#ixzz47gpdHU00

  Polubienie

  • KORCZMA

   Panie Dariuszu sorry ,że nie na temat , ale może pan potwierdzić bądz zaprzeczyć ,że główną rolę w powstaniu ONR zagrało żydostwo .

   Polubienie

   • KORCZMA

    Nana szczere gratulacje , bo pan Dariusz byle czego na WPS nie publikuje . Sam przeczytałem twój wpis 3 razy . Nana – pani Nano szacunek wielki . Gdyby pani lubiła piwo chętnie by się z panią napił .

    Polubienie

   • Jak to było w 1934r., to trzeba by prześledzić. Dzisiaj wszelkie narodowe ruchy, szczególnie te odwołujące się nazwą do okresu przedwojennego, zostały odtworzone i są kontrolowane przez Żydów lub agenturę żydo-reżimu (ONR, NOP, MW, RN itd., itp.).

    Polubione przez 1 osoba

   • KORCZMA

    Dziękuje panie Dariuszu . Trochę to śledziłem i natrafiłem na nazwiska przynajmniej 10 pejsów , którzy grali pierwsze skrzypce w zakładaniu ONR . Nazwisk nie wymienię , bo szlak mnie trafi , ale totalne zdziwienie u mnie z tej informacji .

    Polubienie

  • QWERT

   nana, weź coś na uspokojenie, jakiś czopek ! tylko go nie gryź !
   A jak zwracasz się do Prezydenta Rosji to Szanowny Panie PREZYDENCIE !

   Polubienie

   • KORCZMA

    Weż co QWERT syjonisto ty sobie weż nastepujace środki :
    Sennax – łatwiej się wypróznisz syjonisto .
    alax jak masz zaparcie podobne do Pazdziocha z pejsatych Kiepskich
    Colon C proszek zaparcia
    Dagomed – zaparcia
    Dulcobis – na przeczyszczenie
    I wez sobie jeszcze syjonisto Nervosol , a od Nany 100 metrów w bok . Na prezydenta Rosji tez powiem Putin i co obrazi się kutafoń…. syjonistyczny.

    Polubienie

  • Tamaar

   Ale dlaczego walić w Polskę, nie lepiej zrzucić bomby na pentagon, wall street, i siedzibe Knessetu w israhellu ? przecież to z tamtąd idą wszystkie rozkazy .

   Polubienie

 2. Metro

  Trzy razy szacunek dla nany.

  Moim zdaniem pierwsza atomówka należy się Warszawie. Jak pisał bodajże Andrzej Niemojewski, w 1915 roku 40% ludności miasta stanowili starsi bracia. To było wówczas drugie największe skupisko starszych braci po Nowym Jorku.

  Proponowałbym z zaskoczenia, aby rebe Singer vel Maciarewicz nie zdążył uciec jak jego wielcy poprzednicy 18 września 1939 roku.

  Wszystkich uczciwych Polaków z Warszawy i okolic przepraszam.

  Polubienie

 3. Metro

  Trochę nana przesadza. Najprawdopodobniej to nie będzie wojna nuklearna.

  Pamiętam jak gdzieś to tłumaczył Nikołaj Starikow. On mówił że wszyscy wiedzą iż ewentualna wojna nuklearna z Rosją mogłaby się skończyć likwidacją planety Ziemia. Dlatego zachodni „partnerzy” (żydomowa to piękny język) używają innych metod militarnych w konflikcie z Rosją. Zachodni partnerzy wspierają uzbrojoną „opozycję” (żydomowa to piękny język) lub wspierają nie-atomowe armie do podgryzania Rosji (np. Gruzja, Ukraina czy może Pribałtyka i Polska).

  Raczej nie będzie konfliktu uzasadniającego użycie strategicznej broni jądrowej. Oczywiście zawsze można użyć pocisków ze zubożonym uranem który powoduje wyniszczenie ludności. Kto chce niech zobaczy zdjęcia pod hasłem: genetycznie uszkodzone dzieci z Faludży: https://www.google.pl/search?q=fallujah+children%27s+%27genetic+damage%27&biw=1366&bih=633&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiS4sPu48DMAhUHiCwKHeFHDsMQ_AUIBygC

  W Małorosji trzeżwo myślący ludzie żartują że Amerykanie będą walczyć z Rosją do ostatniego Ukraińca. To samo może być z Polakami.
  Pamiętać należy że dla syjonistów pełzający krwawy konflikt z Rosją, niemożliwy do wygrania, szkodliwy dla obu stron (np. Rosji i Polski) już jest wielkim SUKCESEM. Ich sukcesem jest wojna domowa w Małorosji nawet w obecnej, na wpół zamrożonej fazie. Największą cenę płaci społeczeństwo Małorosji po obydwu stronach. Dla żydobanderowców w Kijowie i ich mocodawców to jest sukces. Tak samo może być w Polsce. Rebe Kalkstein to dobry odpowiednik rebe Poroszenko.

  Nie jestem fanem pogrobowców NSZ ale Aleksander Jabłonowski głupio nie mówi, faktem jest że na kanale fanatyków: https://www.youtube.com/watch?v=rZqBHfUDPKw&list=PLZJ_elU0AU3SiErC93rEv44u-cBIPRJjT

  Polubienie

  • partyzant

   ~Metro

   Świetne twe wpisy, pozdrawiam.

   Polubienie

  • nana

   Nikogo nie chcę straszyć, ale właśnie podlewałam ogród, psy bawiły się na podwórzu i na północy łupnęło tak, jakby tFu 16 podwójnie przełamał barierę dźwięku (była ok. 18.20h).

   Kiedyś w NRD radzieccy lotnicy tak się zabawiali robiąc hałas, ale było to o wiele „mniejsze” w sensie nie tyle huku, co odczuwania wielkości tego huku. Ja strachliwa nie jestem, ale wszystkie psy chciały mi wejść jednocześnie na ręce, tak się przestraszyły – no to zrozumiałam, że to nie żadna burza z piorunami tylko coś poważniejszego.

   Bardzo chcę, żeby był na świecie pokój, żeby ludzie się dogadali – w końcu wszyscy jesteśmy śmiertelni więc nie ma się właściwie o co bić. Tym bardziej trudno jest zrozumieć stanowisko ussa, za wszelką cenę chcącego zbrojnej konfrontacji.

   Mistrzowska polityka zagraniczna w wykonaniu Pana Ławrowa nieustannie rozminowuje polityczny parkiet międzynarodowy, ale wciąż podkładane są nowe miny i wyciągane nowe armaty.

   Przykładem tego może być Turcja, która na współpracy z Rosją mogła naprawdę kolosalnie zyskać, a jednak tam doszły do głosu osobniki, które Turcję rujnują i zrujnują.
   Można tylko się zastanowić, dlaczego w tej sytuacji unia uchwaliła właśnie – co słyszałam dziś w niemieckim dzienniku – zniesienie wiz dla Turków.

   Może chodzić o ewakuację „uchodźców” z Turcji, czyli niedobitki bojówek sformowanych i wyposażonych przez zachód do walk z Rosją w Syrii. Tak, tak. Kolesie jak widać ewakuowali się do Turcji i Turcja nawet chętnie ich przyjęła, a teraz może „europie zachodniej” dyktować warunki.

   Stabilna Turcja nie miała szans na wejście do unii, ale ta dzisiejsza, już waląca się na peryferiach, nagle ma przywileje.
   Oczywiście, wpuszczani będą „niektórzy uchodźcy” do unii.

   Kiedyś oglądałam wypowiedź Erdogana, całkiem konkretną, a nawet wręcz antyunijną, antyzachodnią i odważną. Ale widać u nich rodzina to rzecz ważna, skoro syn Erdogana był ważniejszy ze swoimi przekrętami niż przyszłość całej Turcji.

   Skojarzyłam sobie natychmiast Stalina i Jego Syna, wziętego do niemieckiej niewoli, którego to Syna Stalin nie chciał wymienić na niemieckiego generała, okazując tym samym szacunek dla Żołnierzy Radzieckich będących w niemieckiej niewoli.

   Widać Wschód i zachód to dwa różne wymiary; Wschód ma wymiar duchowy, a zachód wymiar materialny, opanowany przez demony.

   Materia nigdy Ducha nie pokona, bo taka jest istota rzeczy.

   Od ludzi zależy, w którą stronę podąża nasz świat.

   Cały czas myślę, że kocham życie z wzajemnością i chętnie usłyszałabym śpiew ptaków w przyszłą wiosnę.
   Jednak można odnieść wrażenie, że zachód dąży do zepchnięcia świata – a konkretnie Rosji – do punktu, z którego jest jedno, jedyne wyjście: totalna wojna.

   Rosja się stara na wszelkie możliwe sposoby i wojny nie chce, ale zachód stwarza sytuację taką, że

   „jeżeli Rosja wojny nie chce, to niech Rosja robi to, co jej zachód karze”.

   Kto wie, jak rozwiązać ten dylemat?

   Oczywiście, naiwni powiedzą, że co Rosji szkodzi podporządkować się zachodowi. A no szkodzi to, że zachodowi podporządkowanie się Rosji nie wystarczy, bo następnym krokiem będzie wprowadzanie coraz większego zniewolenia i to nie tylko Rosjan, bo gdy zabraknie już wymordowanych Słowian, demony dobiorą się do swoich ziomali.

   Więc może problem polega na tym, żeby wytłuc te demoniska i nie stać się przy tym mordercą?

   Kiedyś rzuciłam okiem w BagavadGita i tam Shi Krishna powiedział do Arjuny, który miał wątpliwości, czy ma prawo w wojnie zabijać ludzi, szczególnie swoich krewnych – że takie prawo ma, bo tamci nie mają duszy, czyli praktycznie są już martwi.

   I to mogłoby wyjaśnić wiele.

   Rosjanie – ludzie wyposażeni w dusze, mają ludzkie cechy i myślą w ludzkich kategoriach; nie chcą nikomu szkodzić, chcą uniknąć wojny – jako że w wyniku wojny mogą umrzeć.

   Natomiast na zachodzie nie ma ludzi, ponieważ te kreatury nie mają dusz, a więc są martwi i tym samym umrzeć nie mogą. Więc dla nich masowa rzeź nie jest rozpatrywana w ludzkich kategoriach jako tragedia, ale tylko jako zaspokojenie żądzy zabijania.

   No nic, idę do roboty, bo wiosna krótka i potem mi nie wyrośnie jak należy.

   Polubienie

   • partyzant

    100/100 Nanna 🙂

    Polubienie

   • partyzant

    ~Nana

    71 lat temu Ludowe Wojsko Polskie wraz z Armią Czerwoną zdobyło Berlin.
    Chwała Bohaterom!

    Polubienie

   • KORCZMA

    Weż co QWERT syjonisto ty sobie weż nastepujace środki :
    Sennax – łatwiej się wypróznisz syjonisto .
    alax jak masz zaparcie podobne do Pazdziocha z pejsatych Kiepskich
    Colon C proszek zaparcia
    Dagomed – zaparcia
    Dulcobis – na przeczyszczenie
    I wez sobie jeszcze syjonisto Nervosol , a od Nany 100 metrów w bok . Na prezydenta Rosji tez powiem Putin i co obrazi się kutafoń…. syjonistyczny.

    Polubienie

 4. partyzant

  dr Jan Przybył, Marcin Janowski i Józef Białek przedstawiają rezultaty transformacji gospodarczej w Polsce po 1989 roku a także wyjaśniają:

  -Dlaczego Polska już nie jest jednym z najbardziej uprzemysłowionych krajów świata?
  -Dlaczego Polacy mało zarabiają, chociaż ciężko pracują?
  -Dlaczego Polaków nie stać na posiadanie dzieci i polski naród wymiera?
  -Dlaczego w Polsce nie ma pracy dla ludzi wykształconych?

  —–
  „Polska II Japonia” ,film WPS mi się przypomniał był świetny i zrobił na mnie wielkie wrażenie

  Polubienie

 5. Metro

  Panowie z WPS! Teraz mam apel, całkiem na poważnie.

  Najpierw zacznę, wzorem Jezusa z Nazaretu, od przypowieści.

  Był sobie jeden Amerykanin. Mieszkał we Francji. Miał stronę w Internecie za pomocą której chciał obudzić naród. Był całkiem dobrze wyedukowany, strona była prowadzona na nie-niskim poziomie i pewnie sporo ludzi obudził.

  We Francji miały miejsce jakieś zamachy terrorystyczne. W ich wyniku wprowadzono w kraju pełzający stan wyjątkowy. Francuskie UB przekonało Amerykanina do zamknięcia strony internetowej. Już nie działa.

  Podałem to jako przypowieść ale to zdarzyło się naprawdę.

  Amerykanin to Daryl Bradford Smith, ksywa: Francuski łącznik.
  Strona to: http://iamthewitness.com
  A tak kiedyś wyglądała: http://web.archive.org/web/20160125215036/http://iamthewitness.com/
  Tu jego opowieść: https://www.youtube.com/watch?v=JPkHI9CovF8

  Popłuczyny po NSZ to nie mój film ale Aleksander Jabłonowski może grac rolę proroka (od 2:00 oraz 5:00): https://www.youtube.com/watch?v=CVjr7yaiVCw

  Jabłonowski mówi: NIE DAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ!

  To głupie nie jest. Pytanie do Was – czy coś więcej można powiedzieć?
  Będzie stan wojenny, Wasza strona internetowa zostanie zamknięta, zresztą jak nie zostanie zamknięta to niewiele będziecie mogli powiedzieć bo za powiedzenie czegokolwiek będzie groziło więzienie albo coś więcej. Wiemy jak to działa w Małorosji.

  Pytam się Was bo to Wy pchaliście się na afisz.

  Polubienie

 6. Artek

  Magdalena Ogórek przesiąknęła DNA Węglarczyka i bliska jest transferu do PiS.

  http://www.fakt.pl/politycy/magdalena-ogorek-zgadza-sie-z-jaroslawem-kaczynskim,artykuly,631582.html

  Polubienie

 7. partyzant

  Turcja oznajmiła, że spodziewa sie tego lata 2,5 miliona rosyjskich turystów.

  Nic o tym nie wiem.
  Że niby mieliśmy tam wysłać piechotę?
  Nie było takiego planu.

  Polubienie

 8. Jagienka

  Ludzie, czy wy jesteście pod wpływem środków odurzających, czy może zatraciliście resztki rozsądku?
  A najbardziej zawiódł mnie pan Dariusz Kosiur, który cytuje teksty będące wytworem neurotycznej osobowości. Reszta zachwyca się i gratuluje.

  Ogarnia mnie przerażenie, kiedy czytam następujące słowa:

  „No to Szanowny Panie Putin! – jeżeli konieczne, wal Pan atomówką w tą kupę nikczemników, dla których nawet Groby Bohaterów nie są święte. Plugastwo należy zmieść z powierzchni ziemi. Mnie też, bo urodziłam się w tym plugawym, polakowym plemieniu i kolektywnie powinnam podzielić jego los.”

  „Kiedyś rzuciłam okiem w BagavadGita i tam Shi Krishna powiedział do Arjuny, który miał wątpliwości, czy ma prawo w wojnie zabijać ludzi, szczególnie swoich krewnych – że takie prawo ma, bo tamci nie mają duszy, czyli praktycznie są już martwi.”

  „Natomiast na zachodzie nie ma ludzi, ponieważ te kreatury nie mają dusz, a więc są martwi i tym samym umrzeć nie mogą. Więc dla nich masowa rzeź nie jest rozpatrywana w ludzkich kategoriach jako tragedia, ale tylko jako zaspokojenie żądzy zabijania.”

  Panie Kosiur i wszyscy pozostali, czytajcie powyższe cytaty powoli i ze zrozumieniem. O ile te słowa reprezentują Wasz stosunek do Polaków, Polski(naród, przyroda, zwierzęta, zabytki, itd) i Zachodu(„bazkształtny twór, masa bez duszy”) to muszę Wam cynicznie pogratulować. Właśnie tutaj przekroczyliście Rubikon. Zamiast stowarzyszenia patriotycznego, które rządzi się mądrością polityczną, rozwagą i szeroko pojętym dobrem narodu staliście się ogłupiającą i ogłupioną, a może i nawet niebezpieczną, sektą.

  Farewell WPS !

  Polubienie

  • Proszę o wyrozumiałość dla odrobiny ironii – może i autoironii, sarkazmu, złośliwości. Nie możemy być bez przerwy okrutnie serio.
   Poza tym staramy się przyczyniać do zwiększenia zainteresowania stroną WPS, a cóż nie czyni tego lepiej od skromnych kontrowersji.

   Polubienie

   • Jagienka

    @Pan Dariusz Kosiur

    Przykro mi, ale nie jestem w stanie zdobyć się na autoironię i sarkazm w temacie bombardowania Polski bronią atomową. Jeżeli chodzi o Stany Zjednoczone, panie Kosiur, to normalni ludzie mają tutaj tyle samo do powiedzenia, co i w Polsce. To jest właśnie ten smutny fakt, którego wiele osób nie rozumie.

    Myślę, że znajdziecie Panowie inny sposób na zwiększenie zainteresowania stronę. Liczę na pański talent pisarski. To będzie lepsze jak kontrowersje.
    Pozdrawiam!

    Polubienie

   • Czytelnik

    Czasami Tu zaglądam i zdarza mi się to i owo przeczytać 😀 dlatego zastanawiam się jakich to użyć metod by obudzić świadomość Polaków?
    Jak im uzmysłowić fatalny kierunek w którym podąża Polska, bez obrażania ich słodkiego śnienia ? ????

    Polubienie

   • Jagienka

    @Czytelnik

    Polacy są świadomi w jakim kierunku podąża Polska. Niech się Czytelnikowi nie wydaje, że On jeden nie śni i posiada jakąś szczególną wiedzę w tym temacie. Pytanie pozostaje, Czytelniku, co powinno nastąpić po tym „obudzeniu”. Na to pytanie Polacy już nie mają odpowiedzi.

    Polubienie

   • Czytelnik

    Ojciec św Jan Paweł II w Brzegach powiedział ” robota w korporacji i karta z debetem oto wasz majestat, oto wasza godność. …. Hu…j z wami Polacy!” 😀

    @jagienka słyszałaś o świadomym śnieniu? (Jasnesny.wordpress.com )
    Ja już dawno wyzbylem się złudzeń. Żyje dniem dzisiejszym i nie potrzebuje karmić się bajkami religijnymi ani fantazjami pseudonarodowymi, by dalej trwać . I żeby jasne było, nie dziele życia lepsze i gorsze. Uważam że każdy rodzaj Życia jest jednakowo cenny.

    Ps.Nana już na początku napisała – opamietajcie sie!

    Polubienie

   • good why pay sutty

    “Pytanie pozostaje, Czytelniku, co powinno nastąpić po tym „obudzeniu”. Na to pytanie Polacy już nie mają odpowiedzi”.

    @Pani Jagna jak zwykle “hit the nail on the head”. Right on the spot, sister. Keep up the good work.

    Polubienie

   • Czytelnik

    Pytanie pozostaje, Czytelniku, co powinno nastąpić po tym „obudzeniu”. Na to pytanie Polacy już nie mają odpowiedzi”.

    Odpowiadam – nieprzejmowac sie i dalej śnić heheheh .
    Przebudzony trzeźwy rozum będzie wiedział najlepiej co czynić żeby przetrwać. Ale najsampierw trzeba sobie uświadomić ze snimy , a następnie pokonać strach przed przebudzeniem, i wreszcie się obudzić – uuuffff sporo tego

    Polubienie

   • Jagienka

    Panie Czytelniku:
    Proszę nie cytować mi tutaj pani Nany, z której ust (lub pióra) wylewa się lawa błota. Aby nastąpiła jakakolwiek wymiana myśli, rozmówcy muszą okazać sobie szacunek, nawet ci najwięksi adwersarze. Tego wymaga kultura osobista. O ile nie czytał Pan wypowiedzi Nany – tu i teraz -proszę znaleźć odrobinę czasu na ich przeczytanie i właściwe zrozumienie. To, że umieścił Pan w swoim komentarzu Jana Pawła II i Nanę jako reprezentatów przeciwnych sobie opcji filozoficznych kompromituje Pana intelektualnie. Aby nie było żadnych wątpliwości, że jestem obiektywna w tej sprawie, informuję, że piszę to wyjaśnienie nie jako ortodoksyjna katoliczka, tylko agnostyczka.

    Polubienie

  • Dumny Kacap

   ”Jagienka ”
   Wara ci od Nany, żmijo
   Idź pierdzielić swoje banialuki gdzie indziej.

   Polubione przez 1 osoba

   • Dumny Kacap

    Nana wracaj!
    My Ciebie lubimy i potrzebujemy!!!

    Polubienie

   • Korczma

    Też się przyłączam do glosu pana powyzej .Nana chociaż od czasu do czasu cos napisz.

    Polubienie

   • Jagienka

    Ja was nie odłączam od matczynej piersi Nany, dziadki. Swój do swojego ciągnie. To jest potrzeba taplania się w błocie, pochrząkiwania i od czasu do czasu pociągnięcia za wezbrany sutek, z którego płynie mleko narodowej nirwany.

    Pożegnałam się z WPS przed Naną, w moim wpisie do dr. Ziemińskiego – „Farewell WPS ” – pozostałam tutaj odrobinę dłużej, a dokładnie pod tym tematem, aby wyjaśnić moją pozycję i opowiedzieć na sypiące się zniewagi, fałszywe oskarżenia i obelżywe epitety. Internet przesączony jest tego rodzaju polskością – taka polskość kwitnie i w kraju, i za granicą. W pełni teraz rozumiem poglądy wielu rodaków, którzy oddzielają się od tej „polskości” murem.

    Bolesne Pochrząkiwanie
    *
    „My Ciebie lubimy i potrzebujemy!”

    Bez ciebie żyć nie umiemy!

    Dla ciebie umrzemy!

    O Nano!

    Na twoje zawołanie,

    My, oddział oddanych ci żołnierzy

    Ustawimy się na ruskiej granicy kupą.

    Prezydencie Putin, niech Pan dobrze atomówką mierzy,

    Weźmie na cel i wcale się nie stracha bezwstydną polską „d….pą”!

    Czy to jest rodzaj literatury, który Korczmy i „dumne kacapy” lubią? Chyba tak, ponieważ są to „poezje z błotnego dołka”.

    Polubienie

 9. paziem

  Pani Jagienko, proponowałbym jednak chwilą się zastanowić nim pani coś napisze na temat WPS. Emocjonalność kobiet jest urzekającą cechą ich natury, ale w nadmiarze prowadzi do nieszczęścia. Tę samą prośbę mam do pani Nany. Życzyć zagłady własnej nacji i ziemi i polewac to sosem hinduistycznym dla usprawiediwiania własnych frustracji, to nie jest program dla przyszłej Polski. Jesli pani jest konsekwentna, to szkoda uprawiać rabatki lepiej kopac schron- no chyba, że chce pani z sobą zabrać dla zdrowia do schronu ekologiczną marchewkę?

  Polubienie

  • Jagienka

   @ Dr. Paweł Ziemiński

   Dziękuję Panu za zdystansowanie się do wypowiedzi pani Nany. Jestem osobą raczej zrównoważoną, a jedyna emocja, która towarzyszła mi przy pisaniu mojego komentarza był niepomierny szok, jaki przeżyłam czytając beznamiętne sugestie dotyczące zniszczenia Polski bronią atomową, rozpoczynając od mojego miasta, Warszawy. Tej właśnie Warszawy, która rękoma Polaków podniesiona została z gruzu. Nie, moja reakcja nie była emocjonalna, moja reakcja była normalna.

   Przepraszam za określenie WPS sektą. Gdyby komentarz pani Nany był umieszczony przez nią samą, a nie przez pana Dariusza Kosiura, nigdy nie doszłabym do podobnego wniosku. Odwołuję to nieszczęsne określenie.

   Korzystając z okazji nadmieniam, że zawsze lubiłam tą stronę, ponieważ pisze na niej wielu interesujących ludzi. A ja wpadam tutaj głównie dla czytania. Od czasu do czasu zostawiam jakiś komentarz, o ile czas pozwoli. To wszystko – nie ma w tym żadnych wielkich ambicji, tylko sama normalność.

   Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienie.
   Pozdrawiam!

   Polubienie

  • KORCZMA

   Panie dr nana napisała świetny tekst . Trochę przejaskrawiła i co z tego/ . Pan to kużwa to zawsze taki poważny i nerwus . Dla mnie nana jako kobitka jest cudowna .
   Co do schronu .
   Jeżeli jest dobra działka to taki schron widziałem u Niemca byłego Wehrmachtowca u którego przez ponad 20 lat pracowałem .
   Przeliczyłem na Polskie pieniądze i naprawdę schron – lux ze wszystkim to koszt około 300 tys PLN.
   Zainwestuje większość jak taka kobitka jak nana z wielkimi jajami razem ze mną tam zamieszka . Jagienki nam nie trzeba , bo trójkatów nie preferuje żartując sobie z tego . Więcej luzu . I sam panie dr zaopatrzył by się pan w działkę . Poczułby pan jak smakuje rzodkiewieczka , pomidorek , szczypiorek , sałata bez GMO . Pan tylko jesz z rynku zwykłe gówno , które pan na bazarku kupi .Nana pisz dalej .

   Polubienie

  • Janina

   Jagienka nana odeszła .Daj już spokój . Trochę prawdy o tobie napisała . Boli cię to ? . Swoją drogą pani może trochę chamska , ale mówiąca prawdę a to w niej cenię . Barwna postać na WPS .

   Polubienie

   • Jagienka

    @Janina
    Ja Pani nie znam i nie ośmieliłabym się charakteryzować Pani osoby. O ile przychodzimy tutaj, to po to aby wymieniać poglądy i zainteresowania, a nie obrażać ludzi, którzy są nam zupełnie nieznani. Aby powiedzieć o kimś, że mówi prawdę, trzeba tą prawdę wcześniej poznać. Przepraszam, że wprost zapytam, czy Pani wie o mnie coś, czego ja nie wiem?

    Polubienie

  • Dumny Kacap

   ”Jagienka”
   Nie wysilaj się. Twoje intelektualne gówno na mnie nie działa. Poza tym jesteś dość przeciętna. No nie dał Ci bozia talentu ,co poradzisz. Może dawanie dupy wychodzi lepiej , nie próbowałaś?
   A teraz spadaj bo przynudzasz.

   Polubienie

 10. nana

  gdybym wiedziała, że ta gnida jagienka jest tu czynna, to przecież bym nic nie pisała, bo gnidami się brzydzę. Ona nie ma nic do powiedzenia, dlatego może zaistnieć wyłącznie podpinając się pode mnie. Jak to gnida.

  Panie Ziemiński, czy nie wie Pan co to przenośnia? czy nie rozumie Pan procesu wizualizacji? czy naprawdę sądzi Pan, że Władimir Putin walnął by bombą w Polskę tylko dlatego, że ja tak napisałam?
  Może Pan śmiało usunąć moje wpisy. Co to za róznica neon24 czy WPS?
  Widać nie ma jedności między właścicielami WPS.
  Co do mojej marchewki, to nie Pana sprawa, Panie Ziemiński. Jak zechcę Pana rady, to Panu o tym powiem.
  W każdym razie nie dziwi mnie, że WPS istnieje tylko tak niemrawo. Jaki pan, taki kram.

  PS
  z tą gnidą jagienką proszę mnie nie stawiać w jednym szeregu

  Polubione przez 1 osoba

  • KORCZMA

   Nana olej tą Jagienkę . Kobita się nudzi to po tobie jeżdzi . Szkoda nerwów . Będziesz się denerwować to coś zle zasiejesz ? Warto olać to .

   Polubienie

  • KORCZMA

   Panie dr nana napisała świetny tekst . Trochę przejaskrawiła i co z tego/ . Pan to kużwa to zawsze taki poważny i nerwus . Dla mnie nana jako kobitka jest cudowna .
   Co do schronu .
   Jeżeli jest dobra działka to taki schron widziałem u Niemca byłego Wehrmachtowca u którego przez ponad 20 lat pracowałem .
   Przeliczyłem na Polskie pieniądze i naprawdę schron – lux ze wszystkim to koszt około 300 tys PLN.
   Zainwestuje większość jak taka kobitka jak nana z wielkimi jajami razem ze mną tam zamieszka . Jagienki nam nie trzeba , bo trójkatów nie preferuje żartując sobie z tego . Więcej luzu . I sam panie dr zaopatrzył by się pan w działkę . Poczułby pan jak smakuje rzodkiewieczka , pomidorek , szczypiorek , sałata bez GMO . Pan tylko jesz z rynku zwykłe gówno , które pan na bazarku kupi .Nana pisz dalej .

   Polubienie

  • KORCZMA

   i plus od pana Darka widać Pan Dariusz cię poparł i super . Oczywiście wszyscy są anonimami , ale czuję ,że pan Dariusz w przeciwieństwie ,że nie dr tylko mgr to ma super poczucie humoru i głównie nie taki nerwus jak pan dr Ziemiński , ale nic już więcej nie pisze , bo pan dr zaraz mnie zbanuje i nazwie agentem garbatych nosów na forum , chociaż do pana dr trzeba mieć szacunek chociażby za jego szeroką wiedzę .

   Polubienie

   • nana

    KORCZMA
    5 Maj 2016 o 08:14

    jak widać jesteś jedynym mężczyzną tutaj. Dzięki za zaproszeie do schronu. Ale ja raczej odstąpiłabym miesce w nim komuś młodszemu, bo mnie raczej bliżej niż dalej do końca. Miło mi było zawrzeć z Tobą tę wirtualną znajomość. Dziękuję za wszystkie Twoje dobre słowa pod moim adresem. Życzę Ci powodzenia!

    Polubienie

  • paziem

   Pani nano,

   najgorzej jak ktoś koniecznie chce uzyskać papiery kombatanta w walce o prawdę. Jaki ja miałbym mieć cel banując pani wpisy, jeśli one nie są obraźliwe lub z intencja spamowania? Zalecam konieczny dystans do siebie i swojej misji, gdyż inaczej można popaść w niepotrzebne i fałszywe uproszczenia i uogólnienia . I pani niestety padła tego ofiarą.

   Panie Korczma, ja mam wystarczająco dużo poczucia humoru. Cierpliwość do pana heppeningów internetowych chyba o tym świadczy? Ale musi pan wybrać: czy chce się pan jedynie dobrze bawić, czy też zmierzamy wspólnie do czegoś konkretnego?!

   W WPS nie ma zasadniczej różnicy zdań, ale nie jesteśmy sektą smoleńską, czy jakimś PiSDuda graidołem, gdzie obowiązuje dyscyplina myśli i hipokryzja działań. Dlatego coraz częstsze próby różnych „zbawicieli”, aby nas podzielić – skazane sa na niepowodzenie.

   Polubienie

 11. Chutor

  Czy nadchodzi wojna przeciw bogom

  Zdawaloby sie ze takie pytanie jest absurdalne. Ale czy nie nalezy stawiac takich pytan jezeli realia polityczne na ziemi sa rowniez absurdalne.
  A oto argument: wyscig zbrojen w swiecie osiagnal taki pulap, ze uzycie nagromadzonych srodkow glownie nuklearnych bedzie wiodlo do zaglady zycia na ziemi. Do tego nalezy dodac, ze w potencjalnym rozgardiaszu aktywne elektrownie atomowe uczynilyby nadchodzaca apokalipse jeszcze bardziej przerazajaca.
  I to tylko czastka tego uzbrojenia jest wystarczajaca by osiagnac samozaglade. Co za marnotrawstwo, po wymarciu ludnosci cale sterty bomb atomowych moga walac sie po ziemi bo nie ma juz wrogow by ich uzyc.
  Na pocieszenie trzeba dojrzec inna mozliwosc. A mianowicie te dotychczasowe napiecia polityczne to GRA aby uzasadnic przesadne zbrojenia na potrzeby ziemskie ale moga one byc zuzytkowane w wojnie kosmicznej lub ziemskiej, w ktorej jak to okreslil Putin NATO i Rosja beda partnerami.

  Polubienie

 12. ja

  nie można lekcewazyc narodu rosyjskiego , który będzie bronic swojej matki-rosji przed wszystkimi wrogami np.polskimi.konsekwencje poniesie narod polski bo zydowskie polskie władze ewakuują się do usa zydy lub do Izraela jak było w 1939 r.

  Polubienie

 13. KORCZMA

  Order Orła Białego dostał między innymi Żyd Wildstein . Następni w kolejce , ale to już za rok :
  Waćpan Terlikowski
  Kalkstein obowiązkowo.
  Błaszczak
  Szczypińska . Kilka lat temu pejsy chciały , aby Kalkstein razem z nią ten tego . Sporo artykułow w prasie , ale gówno z tego wyszło
  Wszyscy , którzy pracują w Gazecie Polskiej . Też Order się należy .
  Ze sportu
  Radiomaryjny Adamek . Modlitwa ojca z Torunia nie pomogła . Dostał po gębie od Ukraińca . Dobrze ,że pejsom nie zapłaciłem 10 euro za oglądanie tego chłamu
  Oczywiście też . Kubica powinien dostać order . Wszak jest szczęsliwym posiadaczem krwi świętego . Zazdroszczę mu.

  Polubienie

 14. good why pay sutty

  Pani Jagience należy się medal za cierpliwość 🙂

  Polubienie

 15. Crucesignatus

  Jak widać żydostwo wschodnie(kremlowskie) i zachodnie to ta sama mafia która chętnie wymazałaby Polaków z powierzchni ziemi za pomocą rosyjskiego i natowskiego mięsa armatniego na posyłki a na miejscu Polski zainstalowała drugie swoje gniazdo Judeopolonię. Rosja Chiny NATO itd to tylko pionki na szachownicy międzynarodowego Żyda który będzie rozgrywał je tak aby unicestwić jak najwięcej gojów dlatego wojna NATO z Rosją jest niewykluczona przy czym nuklearna tutaj nie wchodzi w grę.
  nana
  Armia Czerwona i idące za nią żydowskie NKWD były sto razy gorsze od gojów niemieckich.Szacunek należy się tylko zwykłym sołdatom którym rzeczywiście mogło się wydawać że idą wyzwalać Polskę podczas gdy było inaczej sami byli ofiarami bolszewizmu międzynarodowego Żyda. A tak trochę z innej beczki poczytajcie z wiarygodnych źródeł o operacji preszowsko-dukielskiej(jestem z tych stron)i o tym jak Stalin wysłał na pewną śmierć dziesiątki tysięcy „swoich” żołnierzy z I i II Frontu Ukraińskiego. Mam relacje od osoby w rodzinie która była świadkiem tych wydarzeń. Rosjanie ginęli tam jak muchy i sami żołnierze mieli świadomość że Stalin ich zdradził(z relacji)

  Polubienie

  • @ Crucesignatus
   „Armia Czerwona i idące za nią żydowskie NKWD były sto razy gorsze od gojów niemieckich.”

   Według spisu powszechnego z 1946r. w PRL mieszkało 23,9 mln Polaków (zginęło 6 mln). Do 1980r. przybyło Polsce 14 mln ludzi – (38 mln ludności).

   Nie ma już PRL, jest zintegrowana z Zachodem III RP, członek UE i NATO.
   Od 2004r. ubyło w III RP ok. 8 mln Polaków (nie wspominając o stratach w majątku narodowym przekraczających znacznie straty polskie w wojnie z IIIRzeszą i z ZSRR).
   ___________________________
   Człowieku, nie wstyd wypisywać brednie?

   Polubienie

   • Crucesignatus

    re:Pan Dariusz K
    Przyrost naturalny w latach powojennych wcale nie wynikał w sposób znaczący z prowadzonej polityki przez władze PRL ale z tego że naród miał jeszcze wtedy zdrowy katolicki kręgosłup moralny. W Polsce też była wtedy prawie wszędzie „biedusia” praca była ale ciężka i kokosów się nie zarabiało no chyba że ktoś wstąpił do „partii” albo pracował w dużych ośrodkach przemysłowych. Jeżeli była czyjaś zasługa w odbudowie kraju rozwoju przemysłu to tylko samym Polakom to zawdzięczamy ich sprytowi gdyż starali się coś dla Polski robić chociaż system był antypolski bezbożny.Różne też były stopnie zażydzenia w okresie PRL ja np dobrze oceniam rządy Gomułki(chyba jako jedynego) który próbował wyrwać Polskę spod jarzma żydobolszewii. Słono za to zapłacił on i jego rodzina a wiem coś o tym bo z Krosna pochodził.

    Polubienie

   • Czytelnik

    Niebooj jaby Cygaretusie, Polska jest na dobrej rzymskokatolickiej drodze i tak łatwo z niej nie zrezygnuje .A Co do zaradnosci polaków, to powiem tyle, że mechanizmy przystosowawcze organizmów żywych są znane i powszechne w przyrodzie, żadne novum zarezerwowane wyłącznie dla jednej rasy czy gatunku . Pewnie gdyby nie wola uwczesnych imperatorow kacapskich to dalej byś młócił zboże ,jak twoi zaradni i sprytni pradziadowie, cepem na tle powojennych ruin stolicy ,
    Ps. Sw. Tomasz z Akwinu powiedział : „ukradli ci rower? Ukradnij i ty”

    Polubienie

  • kempes

   pisze pan brednie. polecam ksiazke christopher hale – kaci hitlera. autor co prawda wybiela wszedzie zydow , brakuje mu tez wiedzy na temat polski. niemniej jednak – na temat ludobojcow z ss mozna sie sporo dowiedziec. gada pan brednie. jak wszyscy prawie owładnieci dzuma znad jordanu . ale to wszak NIC DZIWNEGO – PRAWDA? no bo.. operacje jak spinacz , czy konkordaty. a wszak wyznawcy – na zasadzie -klep klep klep- słowo w słowo .. powtarzaja to co ich kaplani. tym bardziej ze???SAMI I SAMODZIELNIE MYSLEC -NIE UMIEJA. albowiem zamiast WIEDZY wola oni WIARE.

   Polubienie

   • korczma

    Panie Dariuszu wypierd… takich syjonistów z WPS . To z IPN nasłane . Uczniowie Cenckiewicza .

    Polubienie

 16. korczma

  I pewnie jakis student od ojca dyra z Torunia z tego jego uniwerku psia mać

  Polubienie

 17. julius


  jak się patrzy na te postacie to wszyscy bezpłatne bilety wstępu do synagogi mają na swoich facjatach wypisane.

  Polubienie

  • KORCZMA

   Pierdo… ich wszystkich .Zakazane mordy . Wziąłbym jakiegoś końskiego bata rozebrał to tałatajstwo i lał po gołych dupach ile wlezie . Tylko na to zasłużyli .

   Polubienie

 18. julius

  Zdjęcie oczywiście przedstawia osoby z tzw.koalicj „Wolność, Równość, Demokracja” .

  Polubienie

 19. nana

  No więc spójrzmy na całość, o co tak właściwie chodzi.
  Otóż, niejaka gnida pejsata o ksywie jagienka przyczepiła się do mnie z darma racji. Ja z tą kreaturą nie chcę mieć nic wspólnego, jako że ją właściwie oceniłam praktycznie od początku jako gnidę. Ale gnida jak to gnida, nie popuści. Zaznaczyć tu należy, że owa jagienka z dwudniowym zarostem ma amerykańskie obywatelstwo, mieszka w ussa i udaje taką zdalaczynną patriotkę. Jak wiemy, amerykańskie obywatelstwo można dostać wyłącznie wówczas, gdy się dana osoba wyrzeknie obywatelstwa dotychczasowego. W przypadku przyznania ussamerykańskiego obywatelstwa taki kandydat musi znać na wyrywki ichnią historię, przysięgać na ichnią konstytucję i śpiewać amerykański hymn wyuczony na pamięć trzymając rękę na sercu. To tak z grubsza o tym gnidzim patriotyzmie, zamienionym na dolce.

  I teraz przejdźmy dalej:
  zamieściłam tekst, który czytelnicy odebrali jako emocjonalny, co było moim zamierzeniem. Faktycznie, grozi nam wojna. Wojna na naszym terenie. I faktycznie dobrze byłoby dla Polski i Polaków, gdyby Polacy wystąpili czynnie przeciw stacjonowaniu wojsk obcych, głównie amerykańskich, na naszym, polskim obszarze, zwłaszcza pod wschodnią granicą. Dlaczego? Otóż dla rozumnego człowieka jest łatwe do zrozumienia, że jeżeli kikut demoni ussa chce wojny z Rosją, ale nie nuklearnej, to ona gdzieś odbyć się musi. W tej sytuacji ustawianie wojsk na terenie Polski może oznaczać, iż to właśnie Polska ma być tym terenem pod wojnę. Ewentualnie Ukraina, pozbawiona praktycznie armii i przywództwa. Tak czy siak, na główne ofiary wojny przeznaczono Słowian.
  Gdyby mój wpis potraktować jako przesadę, to tak samo należało by potraktować wypowiedź Pana Ławrowa o mobilizacji i stacjonowaniu wojsk rosyjskich na ich zachodniej granicy. Jestem przekonana, że Pan Ławrow mówił śmiertelnie poważnie.
  Sytuacja obecna Polski jest podobna do tej z 1939 roku, gdy zachód wszelkimi siłami destabilizował Polskę, skłócał nas z Rosjanami i za wszelką cenę chciał zapobiec sojuszowi Polski ze Związkiem Radzieckim.
  Tak jak dziś zachód wbija klin między Polaków i Rosjan, by analogicznie jak siedemdziesiąt lat temu posłużyć się Polakami. Z tym, że wtedy Polacy nie chcieli wojny ze Związkiem Radzieckim. A dziś? A dziś Polacy są do tego stopnia ogłupieni, że szli by mordować Rosjan „za Katyń”, cokolwiek by to miało oznaczać.

  Więc na przykład pierwszym odruchem Pana Kosiura było zamieścić mój tekst. Następnie, jak widać, został on zmitygowany przez Pana Ziemińskiego i Pan Kosiur się skorygował. Po czym do akcji weszła brodata jagienka i Pan Kosiur zaczął się tłumaczyć.
  Jak to jest możliwe, że właściciel portalu WPS tłumaczy się ze swojego postępowania tej brodatej dziewicy wtórnej, karmionej ziemniakami z saradelą?
  A jednak!
  I tu widzimy, że byle kto może Polaka zachwiać w jego opinii, może go nakłonić do zaprzaństwa, jak nie przymierzając ta gnida jagienka.
  W jakim więc stanie znajduje się psychika przeciętnego Polaka, jeżeli osoby rzekomo samodzielnie myślące robią takie wolty tylko na skutek plwocin gnid ussmańskich?

  Ja chciałam wyzwolić w Polakach chęć do działania i przeciwdziałania złu.

  Natomiast ta pejsata jagienka chciała osiągnąć cel przeciwny i co dziwne, Pan Kosiur natychmiast poszedł wyznaczonym przez nią śladem.
  I Pan Kosiur napisał coś takiego:
  ” Proszę o wyrozumiałość dla odrobiny ironii – może i autoironii, sarkazmu, złośliwości. Nie możemy być bez przerwy okrutnie serio.”
  Czyli zagrożenie wojną to żart!
  I dalej:
  ” Poza tym staramy się przyczyniać do zwiększenia zainteresowania stroną WPS, a cóż nie czyni tego lepiej od skromnych kontrowersji.”
  skromnych kontrowersji? To znaczy, że WPS nie jest portalem politycznym, lecz areną dla błaznów, żeby było weselej?
  Niedawno napisałam coś tam na WPS. Było to po zbanowaniu mnie na neon24. Nie miałam zamiaru się na WPS specjalnie udzielać, bo szkoda mi czasu. Ale mój Stary pokazał mi, że Pan Kosiur napisał u siebie na blogu (?), że „Nana pisze teraz na WPS” odpowiadając na czyjeś pytanie, co się dzieje z naną.
  W związku z tym poczułam się zobowiązana do napisania jeszcze kilku komentarzy, by wypowiedź Pana Kosiura miała uzasadnienie. Jednym słowem, chciałam by zachował Pan Kosiur wiarygodność.
  A teraz Pan Kosiur robi z siebie błazna tłumacząc się pejsatej gnidzie jagience. Dlaczego?

  WPS propaguje powszechnie opinię, że nie ma w Polsce siły politycznej przyjaznej Rosji.
  Jednocześnie WPS pojechał do Rosji na zaproszenie Rosjan i nawet Pan Ziemiński prezentował swoje zdjęcie w czapce marynarskiej w Sewastopolu.
  No więc zachodzi pytanie: w jakim celu Rosjanie zaprosili Panów z WPS? Czy dla ich ładnych oczu? Czy może po to, żeby panowie z WPS stworzyli właśnie tę silę polityczną, przyjazną Rosji.
  Ale nic takiego nie ma miejsca.
  Zamiast tego Pan Ziemiński raczył był powiedzieć, że co prawda Pomniki Chwały Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej są demontowane, ale on osobiście nie może nic zrobić przeciw.
  A nie łaska składać tam kwiaty, dopóki to możliwe?
  A nie łaska czynnie sprzeciwiać się temu barbarzyństwu?
  Co to za sympatia dla Rosjan ze strony WPS, jeżeli Panowie Kosiur i Ziemiński korzystali z gościnności Rosjan a dla Rosjan mają w zamian jedynie wyraz niemocy?

  W jakim celu ludzie mieliby się interesować stroną WPS, jeżeli nie ma na niej nic konkretnego?
  Jechanie na „żydach” jak widać już się zużyło. To czy dlatego ma być wesoło?
  I może dlatego ta pejsata gnida jagienka ma takie wzięcie, ponieważ mnie atakuje?
  Czy o to Panu Kosiurowi z tą wesołością chodzi?
  Ja się gnidami brzydzę i tu bywać nie będę. Czytanie informacji na tym portalu wnosi niewiele do mojej wiedzy, a zabiera dużo czasu. W większości są to przedruki i kopie. To mogę poczytać u źródła.
  Wierni Polsce Suwerennej? a kiedy taka była? Wszystkie Rzeczpospolite były tylko teoretycznie Polskami, obowiązywała w nich łacina i język francuski. Jedyną, suwerenną i jednorodną Polską była Polska Ludowa. Ale o tym na WPS mało i coraz mniej.
  Za to dyskusje z gnidami z ameryki, które to gnidy atakują Polaków w Polsce, maja stanowić atrakcję i przyciągać czytelnika.
  Jeżeli to ma być Polska i taka gnidzia ma być jej suwerenność, to marny los Polaków.
  Ja w tym udziału brać nie zamierzam.

  Polubienie

  • kempes

   abstrachujac juz od jagienki itd. to… WŁASNIE TO NAS ROZNI. mnie i pani. dlatego ja własnie gnid znad jordanu nie chce ratowac. dlaczego ? BO SADZAC Z OWOCOW – NIE MA TO SENSU. w wielu sparawach sie zgadzamy własciwie. OPROCZ – TEJ JEDNEJ. pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

  • kempes

   a poza tym to popieram pani wypowiedz . widzi pani. jeszcze 20 – 30 lat .. rzadow zachodu tutaj i nas NIE BEDZIE. BO ZNISZCZA NAS EKONOMICZNIE. obejrzałem ten filmik o transformacji. przerazajacy. ALE TAK JEST. my polacy musimy przynalezec do SŁOWIAN. polska w ogóle z powodu nie wiem. jakiegos kompleksu czy katolicyzmu – ma w ogóle jakiegos PIERDOLCA NA PUNKCIE ZACHODU. najezdzali nas za piastow ( a o innych wczesniejszych najazdach- moze nawet nie wiemy ??) pod grunwaldem zachod padł. a polacy dalej swoje. zabory a polacy dalej swoje. coz.. naucza sie w koncu ALBO… Z POWODU TEGO PIERDOLCA – WYGINA!!!

   Polubienie

  • A ja odpowiem całkiem serio….Kopię ziemiankę…..Nie mam wątpliwości, że się przyda….I nie obawiam się Rosjan – tylko polskojęzycznych bezmózgów tutaj….na wzór tych po 1945 r. co palili wioski, rabowali i mordowali…

   Polubienie

   • Korczma

    Zainwestowałbym w bunkier , ale nie mam działki . Byłby on dużym bezpieczeństwem przed rebe Singerem , Kalksteinem siwym gołąbkiem tym od dyplomacji całą PIS – dą , PO , Petru – swetru i całym tym śmierdzącym szambem . Będę szukał działki .

    Polubienie

   • Polecam lekką, termiczną ziemiankę – /podziemną , 2m./…w lesie gdzieś blisko wody…

    Polubienie

  • Szanowni Państwo,
   naszym założeniem jest, żeby strona WPS była dostępna dla wszystkich komentujących, dla różnych politycznych opinii, także dla adwersarzy nacjonalizmu, o ile komentarze nie wykraczają poza przyjęte normy kultury wypowiedzi i nie są żydowską propagandą, indoktrynacją, czy personalnym atakiem.

   Strona WPS jest przede wszystkim przeznaczona do prezentacji narodowych polskich poglądów, do oceny sytuacji politycznej z polskiego, narodowego i państwowego punktu widzenia, usiłujemy także dołożyć małą cegiełkę (niestety nasze internetowe możliwości są skromne) do budowy narodowej świadomości Polaków, a bieżąca informacja jest naszym ostatnim celem.

   Pani „nano”,
   Pani komentarz uznałem za wartościowy i zamieściłem go świadomie przewidując zresztą, że może wywołać dyskusję właśnie z powodu niewłaściwego odczytania intencji jego Autorki.
   Niestety nie przewidziałem, że wywoła aż tyle zbędnych emocji i spowoduje całkowicie niepotrzebne bazarowe polemiki, na pisanie i czytanie których na prawdę nie warto tracić czasu – nie temu winna służyć wymiana politycznych poglądów między inteligentnymi Polakami.
   (A więc nie „zagrożenie wojną jest żartem”, ale – może nie tylko żartem, co także sarkazmem, zniecierpliwieniem bezsilnością Polaków – wołanie do prezydenta W.Putina o atomowy atak.)

   Rzeczywiście, WPS prezentuje pogląd, że nie istnieje w Polsce autentyczna polska organizacja narodowa (Pani nazwała to siłą przyjazną Rosji – to prawie to samo, ale jednak prawie) – nie możemy przecież za taką uznać skromnego Stowarzyszenia WPS, które podejmowało już dwukrotnie próby stworzenia większej organizacji. Jak na razie agentura żydo-reżimu bardzo skutecznie likwiduje takie inicjatywy.
   Proszę także nie oczekiwać, że podzielimy się z Czytelnikami całą wiedzą o naszych kontaktach z Rosjanami, czy Białorusinami – byłoby to działanie ze wszech miar nie polityczne.

   Należy jednak mieć świadomość, że Rosja będzie realizowała racjonalną politykę uwzględniającą rosyjskie interesy państwowe – co jest słuszne i oczywiste, ale co przy braku w Polsce wspomnianej polskiej siły narodowej może być dla nas nie zawsze korzystne, czego doświadczyliśmy w pierwszych latach po 1945r. – właśnie z powodu braku politycznej polskiej siły narodowej (po 1926r. i w czasie okupacji zniszczenie OWP, a 1943r. mord na gen. W.Sikorskim).

   Polubienie

  • partyzant

   ~nana

   Daj spokój i wracaj.

   Polubienie

  • paziem

   Pani nano,

   widzę u pani coraz większą eskalację kłamliwych opinii na temat WPS i prób wkładania np. w moje usta czegoś, co nigdy nie powiedziałaem ( np. na temat pomników żołnierzy radzieckich). Sugeruje pani ze wszystkich sił jakąś rzekomą „nielojalność” WPS względem Rosji? Jakieś błaznowanie imponderabiliami tożsamości patriotycznej rosyjskiej ? To już nie są jedynie pani „interpretacje”, ale wręcz insynuacje. Pozostaje do wyjasnienia cel pani publicystyki w tym stylu ?

   Zarzuca pani WPS rzekomy brak konkretnych działań? Ale jakoś nie ukazuje pani swojej konkretnej działalności?! Żenującą byłaby dla mnie konieczność przypominania o realnych i bardzo konkretnych działaniach członków naszego stowarzyszenia. Ktoś naprawdę uczciwy bez trudu znajdzie przykłady takich konkretnych działań.

   Jednocześnie prazentuje pani zupełnie naiwny pogląd na konieczne warunki i na sposób budowania naprawdę wpływowego i efektywnego środowiska politycznego mogącego być partnerem dla adekwatnych i proporcjonalnych środowisk rosyjskich. Te ostatnie, jak zresztą spostrzegłem, zna pani wyłącznie intuicyjnie, emocjonalnie i życzeniowo, a zapewniam panią, że rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona i odmienna od pani wyobrażeń.

   Konkludując wyrażę pogląd, że pani ostatnie publikacje, a szczególnie powyższy komentarz, są nie tylko nierzetelne, ale zatrącają wręcz o chęć zniechęcania do WPS. Na szczęście nie po deklaracjach i oracjach, ale głównie po czynach można i powinno się oceniać poszczególne osoby, jak i środowiska polityczne.

   Polubienie

 20. KORCZMA

  Nana twoja decyzja i może weż Nervosol i faktycznie nie czytaj WPS . Nikt tu żadnej Jagience w dupę nie wchodzi a tym bardziej WPS . Po prostu Jagienka się oburzyła Pan Dariusz jej odpowiedział . Tyle i aż tyle . Fakt też mnie trochę poirytowała jego odpowiedz , bo dla mnie trochę nieprzemyślana . Nie sądzę , aby temat pejsów się żużył , a zużyje się wtedy jak jakieś nastepne pokolenie Polaków ich rozliczy i stąd przepędzi w kebie ni matry , ale to szybko nie nastąpi nie z dzisiejszymi Polakami w wiekszości głąbami .
  Dla mnie WPS jest wszystkim i jest w moim sercu . Tobie nana nie odpowiada . Trudno . Twoja decyzja .

  Polubienie

 21. KORCZMA

  Twoich wpisów będzie mi bardzo brakować . Może jednak pan Kosiur i ziemiński by przeprosił . Szkoda takiej inteligentnej kobiety .

  Polubienie

 22. APA

  Jak ma byc zrozumienie wsrod autentycznych Polek i Polakow jak dzis nie ma tego nawet miedzy mezem a zona w rodzinach MIESZANYCH obywateli polskich ?!
  Poznaliscie sie RODACY wzajemnie w co zescie sie wzenili,poznaliscie swoje drzewa rodowe ,w tym gospodarze tego portalu ???
  Za kim i zaczym ida wasze serca i rozum – mozemy o tym podyskutowac ,zarowno te osoby co podpisuja sie „nana i jagienka”,inni, jak i wlasciciele portalu,takze przydzieleni do dyskusji z „urzedu” ???

  Ano wlasnie ,PIECDZIESIAT PROCENT OBYWATELI POLSKICH na dzien dzisiejszy to juz MIESZANA KREW i GENY z obcymi od 1050-ciu lat ,a moze wiecej to trwa !!!
  Za kim i za czym ta krew i geny sie opowiadaja to widac w kazdej dyskusji na polsko-jezycznych portalach, a tym bardziej przy osobistych spotkaniach i dyskusjach .
  I tu jest pies pogrzebany ,nastepuje ZANIK POLSKOSCI.wchodza w gre klotnie i przepychanki,takze smierdzace kadzidlo i zla atmosfera !
  Jak chcecie to damy wam proste porady jak oczyscic polska krew i jak uchronic/obronic POLSKO-SLOWIANSKI NAROD POLSKI,ktory nie tylko jest zniewalany przez naszych wrogow z kazdej strony swiata ale i juz unicestwiany .
  Jest to mozliwe i latwe by znowu byc POLSKA i POLAKAMI,trzeba tylko tego chciec i naprawde wspolnie razem dzialac zgodnie ze slowianskim rodowodem .
  Na poczatek jeden warunek wstepny – bez klotni i przepychanek ,kto lepszy a kto gorszy,bardziej lub mniej wyksztalcony.
  Drugi warunek to to ,ze w dyskusji wezma udzial tylko sami SLOWIANIE i na POLSKIM PORTALU ,a nie na scenie teatru lalek,cyrku czy jarmarku.
  Pamietajmy zawolanie Jerzego Zieby :
  „POLACY DLA POLAKOW !”
  Jak narazie to i on odzewu nie ma ,wprost przeciwnie naraza sie „rodom przebranym” i oby nie podzielil losu Sp.A.Leppera,ktoremu rowniez nawet przyjaciele nie pomogli, w tym i najblizsza rodzina.

  Polubienie

 23. Czytelnik

  Ratuj się trzodo Ma. Świetliste info prosto z Jeruzalem Nowego

  Polubienie

 24. Jagienka

  Nana:
  „Jak wiemy, amerykańskie obywatelstwo można dostać wyłącznie wówczas, gdy się dana osoba wyrzeknie obywatelstwa dotychczasowego. ”

  Jest to kłamstwo. Polacy zamieszkujący USA mają najczęściej podwójne obywatelstwo- polskie i amerykańskie. Jedno nie wyklucza drugiego.

  Nana:
  „W przypadku przyznania ussamerykańskiego obywatelstwa taki kandydat musi znać na wyrywki ichnią historię, przysięgać na ichnią konstytucję i śpiewać amerykański hymn wyuczony na pamięć trzymając rękę na sercu. ”

  Zgadza się. Czyli kandydat musi posługiwać się językiem angielskim i znać historię USA. Z tego, co słyszałam, wymogi Federacji Rosyjskiej również kładą wielki nacisk na znajomość języka i historii Rosji. Jestem wielką zwolenniczką podtrzymania tych wymogów. Mam nadzieję, że państwo polskie żąda od osób, którym rozdaje polskie paszporty, dobrej znajomości języka polskiego i polskiej historii.

  Nana:
  „Zaznaczyć tu należy, że owa jagienka z dwudniowym zarostem..”

  Nawet mój mąż nie nosi dwudniowego zarostu, chociaż ostatnio są one bardzo modne, jeżeli chodzi o mężczyzn, nie kobiety. Kobiety w starszym wieku mają z zarostem kłopoty z powodu braku równowagi hormonalnej. Jeszcze nie muszę się martwić tym problemem.

  I tak się to ciągnie dookoła; gadu, gadu, „ta gnida jagienka”, „niejaka gnida pejsata”, „brodata dziewica wtórna” itd, itp…
  Jeden „mędrzec” opowiada drugiemu durnoty i nikt się nie zatrzyma i nie zastanowi nad następującą wypowiedzią Nany:

  ” Naturalnym spadkobiercą Związku Radzieckiego jest obecna Rosja, a spadkobierczynią Bohaterskiej Armii Czerwonej jest obecna armia rosyjska.

  A więc Rosja i jej armia mają moralne prawo obrócić w perzynę wywalczony dla Polaków w 1944 roku obszar, który nikczemni Polacy zamienili w żmijowe gniazdo wrogie Rosjanom.”

  Czy Rosja ma rzeczywiście prawo?
  Czy tylko Rosjanie wywalczyli naszą niepodległość?
  Czy Polacy są naprawdę nikczemni, a może nikczemnicy siedzą na rządowych stołkach i nie są Polakami?
  Czy w czasie rządów Jelcyna w Rosji również Rosjan można było traktować jako nikczemnych?

  Uważam prezydenta Putina za genialnego polityka. Jest on konsekwentny i cierpliwy. Czeka na dogodne okazje i wykorzystuje je. Czytając o jego dojściu do władzy i powolnym tworzeniu ugrupowania oddanych mu ludzi porównałam to z niemądrymi i chaotycznymi decyzjami niektórych polskich działaczy. Mówię tu o patriotach, a nie osobach w służbie obcych interesów. Wydzieranie się całą piersią ludzie…., albo kupą mości panowie, nic nie pomoże. Jest jednak nadzieja. Nadzieja wymaga pracy, rozsądku i przemyślenia. Może i my będziemy mieli kiedyś naszego putina.

  Polubienie

 25. „”Nasz Dziennik”: PiS chce stworzyć nowy superresort. Na jego czele ma stanąć Mariusz Kamiński
  =====================================

  Marionetki PiSu liczą na powrót swoich mocodawców w USA do władzy, tych odpowiedzialnych za zamachy 11 września i światową kampanię wojenną pod nazwą „wojny z terroryzmem”, odpowiednie ruchy już są podejmowane za oceanem:

  http://www.voltairenet.org/article191635.html „Мattis przeciwko Trumpowi” Thierry Meyssan

  „W samym czasie, gdy media relacjonują prawybory w Stanach Zjednoczonych jako rozgrywkę pomiędzy Тrumpem i Cruzem z jednej strony, oraz Hilarią Clinton i Sandersem z drugiej – w rzeczywistości powstaje cały mechanizm, mający zablokować drogę miliarderowi Trumpowi, który zagraża interesom klasy panującej „Białych Anglosaskich Protestantów” (ang. WASP). Thierry Меyssan wyjaśnia, co jest stawką w tej grze i o czym nikt teraz głośno nie chce mówić. Artykuł przeznaczony jest dla czytelników zaznajomionych z tematem.”

  Kiedy przegłosują polski „Patriot Act”, który dał Chertoffowi i jego kolesiom z sekty olbrzymią władzę w postaci Departament of Homeland Security, wzorowany i nadzorowany przez służby izraelskie, szkolące teraz oddziały policji, FBI, DEA w całych Stanach (stąd dramatyczny wzrost brutalności)?

  Czyżby szykowała się jakaś operacja „fałszywej flagi”, jak podpalenie Reichstagu?
  ——————————————–
  Ktoś w UE robi nas w balona: http://www.voltairenet.org/article191627.html

  „Kto zapłaci Turcji 3 mld euro rocznie na wojnę przeciwko Syrii?”

  Od wielu tygodni podkreślamy, że trzy miliardy euro rocznie, które Unia Europejska obiecała Turcji, nie są przeznaczone na pomoc dla migrantów, tylko służą finansowaniu wojny przeciwko Syrii. Poseł do Parlamentu Europejskiego, pani Sophie t’Veld (Liberalni Demokraci), wyraziła w Brukseli swoją konsternację, jak ten skandal wyszedł na jaw. Według niej UE i Turcja nie podpisały żadnej umowy.

  W historii Unii Europejskiej zdarzyło się po raz pierwszy, że decyzja Rady Europejskiej została sformułowana wyłącznie w oświadczeniu prasowym.

  Od tego momentu dalsze tuszowanie tej manipulacji wydaje się niemożliwe.

  Kto będzie więc płacił 3 mld euro rocznie?

  I który budżet zostanie obciążony?

  Polubienie

 26. obudzony

  @nana i @Jagienka

  Skoczyłyście sobie do gardeł i wyzywacie się od żydówek, pejsatych itp. Proponuję trochę lodu na rozgrzane głowy i chwilę zastanowienia nad tym w czym tak naprawdę uczestniczycie, bo powoduje to wg. nie niepotrzebny chaos na forum i wcale nie służy informacji, ale zaciemnianiu i mąceniu(chyba, że to jest wasz cel).

  Należy dobitnie powiedzieć, że P Kosiur słusznie proponował sarkazm i humor, bo sprawa zagrożenia atomowego Polski oczywiście istnieje, ale nikt nie bierze dzisiaj tego zbyt poważnie. Otóż dostrzec należy, że ciągłe kreowanie rzekomego zagrożenia ze strony Rosji dla Europy przez USA, NATO, wszystkie media głównego nurtu to tylko straszak dla wszystkich krajów i narodów, powodujący chaos, zamieszanie, a w mętnej wodzie jak widać ryby panikują. Tak naprawdę nikomu na Zachodzie nie zależy na tym, aby unicestwić całą ludzkość przyciśnięciem jednego przycisku, bo kto będzie im wtedy służył? Komu będą oferować kredyty na lichwiarski procent, które kraje będą podbijać grabiąc ich bogactwa, komu będą sprzedawać swoją zatrutą żywność i szczepionki, kim w końcu będą rządzić jeżeli większość ludzi na Ziemi zginęłoby od eksplozji nuklearnej, a reszta umarłaby na chorobę popromienną?

  Tak naprawdę kluczem do zrozumienia tego faktu jest zrozumienie mentalności osobników psychopatycznych, którzy sterują kompleksem militarno-bankowo-przemysłowym w USA i dobranych osobników, którzy dzięki nim sprawują władzę w ich kolonii, czyli UE. Świetnie to opisuje Andrzej Łobaczewski w swojej książce pt. ,,Ponerologia Polityczna” – Nauka o naturze zła w adaptacji do zagadnień politycznych, która jest efektem pracy co najmniej jednego pokolenia psychiatrów klinicznych, którzy swoje badania prowadzili w całkowitej konspiracji i ich zapiski, wnioski z obserwacji osobników dotkniętych tą przypadłością opisuje i rozszerza o swoje własne badania i wnioski autor.
  Chodzi o to, że nie wszyscy psychopaci biegają z nożami i bronią po ulicach i siedzą potem w więzieniach, ale bywają psychopaci- ,,węże w garniturach”, którzy są dyrektorami koncernów, politykami, bywają ministrami rządów, premierami, prezydentami państw, kierują armią lub wywiadem. Ich wspólną cechą jest to, że nie odczuwają czegoś takiego jak wyrzuty sumienia z popełnionego czynu, oni tego tzw. sumienia po prostu nie posiadają.
  Zdają sobie oni sprawę ze swojej odmienności od reszty ludzi dlatego często maskują swój brak emocji np histerycznie płacząc publicznie, bo tak robią inni czujący ludzie, ale dla nich łzy lub płacz innych ludzi mogą być czymś abstrakcyjnym, dziwnym, niezrozumiałym i śmiesznym. Tak naprawdę w każdym zawodzie może się znaleźć osobnik psychopatyczny, który bardzo często tak dobrze się maskuje, że jego współpracownicy nie mają pojęcia z kim pracują, bo taki osobnik może piąć się po szczeblach kariery nie zważając na innych ludzi i często nie ma problemu np ze zwalnianiem ludzi co odczytywane jest jako odważny menadżer, który nie boi się podjąć odważnych decyzji. Oczywiście nie należy rozumieć tego jako przykład psychopatii, bo także normalni, czujący ludzie także muszą i podejmują takie decyzję, z tym, że oni w środku bardzo to przeżywają, a psychopata robi to ,,na zimno”. Dla psychopaty świat istnieje po to, żeby móc zdobyć maksymalna kontrolę nad otoczeniem, osiągnąć maksymalną władzę, maksymalne dochody zupełnie nie licząc się z resztą ludzi. Dla psychopaty ludzie są tylko środkiem do wykorzystania, który postrzegają jako wrogi element, ponieważ ludzi czujących, odczuwających współczucie dla innego człowieka, żal, miłość jest np 95% na Ziemi a ich tylko np 5%.

  Dodać do tego należy, że dla jednostki psychopatycznej popęd do posiadania władzy, pieniędzy, złota, kontroli innych jest nieograniczony, nie ma takiej granicy po osiągnięciu której psychopata osiąga samozadowolenie. Do końca swoich dni będzie chciał posiadać jak najwięcej i nie spocznie póki nie umrze.
  Czy pamiętacie może częstą kwestię powtarzaną w hollywodzkich produkcjach: ,,Sky is the limit”? – czy przypomina wam to coś teraz?

  Kolejną cechą psychopaty jest łatwość kłamania, patologiczne, wielopiętrowe kłamstwo przechodzi mu przez usta z łatwością, bo nie posiada czegoś takiego jak sumienie i nie odczuwa z tego tytułu żadnych jego wyrzutów. Kłamstwo uważa tylko za środek do celu i nie widzi w tym niczego złego, a to, że reszta okłamanych mu wierzy to utwierdza go w przekonaniu, że to są ,,frajerzy”, którzy dają się oszukiwać.

  Niezwykłą cechą jednostek psychopatycznych nie do końca zbadaną jest ich wzajemne ,,odnajdywanie się w tłumie” zupełnie jak psy wyczuwają siebie w społecznych relacjach tworząc niebezpieczne dla reszty społeczeństwa struktury czy to firm, czy ośrodków władzy.

  Cechą ludzi nas normalnych, posiadających uczucia wyższe, odczuwających miłość, empatię do innych ludzi, krajów, narodów jest dziecięca naiwność i niczym nieuzasadnione przekonanie, że często czarujący człowiek siedząc naprzeciwko nas jest taki sam jak my i także podobnie odczuwa. Tutaj nie chodzi o to, żeby nagle zacząć innych ludzi traktować nieufnie, ale zdać sobie sprawę, że wiele takich osób funkcjonuje np. w polityce i widzimy ich na co dzień w telewizji nie mając pojęcia jakim tak naprawdę jest człowiekiem.

  Problem całej obecnej ludzkości polega na tym, że bezwiednie oddała władzę jednostkom psychopatycznym, ufając im bezgranicznie, a te jednostki w ciągu kilkuset lat osiągnęły tak niebotyczne poziomy władzy nad innymi ludźmi włącznie z własnymi armiami, wywiadami, podporządkowując sobie emisję waluty dziesiątek krajów, tworząc własne struktury medialne, militarne, polityczne i religijne. Tych ludzi po prostu nie ma kto zdiagnozować, bo przecież sami do psychiatry nie pójdą, a są zbyt potężni, aby przyznać się do tego reszcie ludzkości, bo i po co.
  Ci psychopaci przez kilkaset lat działali w całkowitej konspiracji jednocząc się potajemnie w celu zdobycia władzy na całej planecie i niemal się im to udało. Działo i dzieje się to za pomocą całego mnóstwa tajnych stowarzyszeń, gdzie nie można się zapisać, bo oficjalnie nie istnieją, bo to oni obserwują daną osobę i widzą cechy podobne jak u nich wciągają takich ludzi, którzy potem im służą. Dzisiaj wiemy o wiele więcej o tych organizacjach, ale przez wiele lat ani prasa, ani zwykli ludzie nie mieli pojęcia, ani jak działają, ani w ogóle, że istnieją. Dzisiaj niektóre z tych organizacji działają jawnie lub półjawnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy czym tak naprawdę się zajmują. Można do tego grona zaliczyć wszystkie loże masońskie rozsiane po całym świecie, Iluminati, Klub Rzymski, Komisję Trójstronną, Bank Światowy, Unię Europejską, MFW, FAO, Bank Rozliczeń Międzynarodowych, Lions Club, całe mnóstwo tzw. zakonów, np Czerwonej podwiązki, Św. Jerzego oraz całego mnóstwa innych pomniejszych organizacji stworzonych przez jedne i te same osoby i pod ich kierownictwem.

  Stąd wymyślili sobie psychopaci NWO czyli Nowy Porządek Świata – jeden Światowy Rząd, jedna Światowa religia, brak gotówki, zaczipowane społeczeństwa jak teraz bydło, całkowita kontrola ludzkości oczywiście pod ich ,,światłym” nadzorem.

  Po takim naświetleniu problemu proszę spojrzeć na przywódcę Rosji, której brakuje psychopatom na świecie do kolekcji. Jest to ogromne terytorium z ogromnymi bogactwami nad którymi pragną przejąć kontrolę i tego najbardziej pragną. Od czasów Rewolucji bolszewickiej w Rosji próbowano kilkakrotnie Rosję położyć na kolana, a potem rozgrabić. Ich plany przejrzała świadoma część rosyjskiej elity wojskowej i dlatego umieścił Władimira Putina na pozycji władzy. Ten wybitny strateg wraz z armią doskonałych doradców, odziedziczonym po ZSRR wywiadem punktuje Zachodnich agresorów czyniąc ruchy wyprzedzające i wybijające Zachodnim uzurpatorom argumenty z ręki. Potrafi przewidywać ich ruchy i zachowania, stąd wściekłość Zachodnich mediów i spirala kłamstw na jego temat. Psychopaci są bezsilni, bo ,,już byli w ogródku już witali się z gąską”(lata 1991-1999), aż nagle Rosja za sprawą Putina podniosła się z kolan i powstała silna jak feniks z popiołu. W tym momencie po wieloletnich kłamstwach dotyczących siły rosyjskiej armii serwowanych nam codziennie przez media podległe USA okazało się po wygraniu wojny w Syrii, że Rosja posiada broń lepszą niż USA, a systemy rosyjskie potrafią ,,oślepić i ogłuszyć” wojska USA i NATO w promieniu 600 kilometrów. Rosyjskie czołgi przewyższają amerykańskie, bo trafione pociskami Bandytów z ISIS pozostały nienaruszone, a amerykańskie trafione pociskami rosyjskimi wybuchały jak purchawki. Nie wspomnę o systemach rosyjskiej obrony przeciwrakietowej, które już sprzedano do Iraku i w kolejce ustawiają się kolejne państwa.

  Podsumowując – to nie Polacy jako naród proszą Amerykę o tarczę antyrakietową, aby honorowo umierać za garstkę psychopatów nią rządzących, ale polscy syjoniści z PiS, PO, SLD, którzy chrzczeni nie wodą, ale ,,nożem” realizują interesy wąskiej psychopatycznej grupy ludzi.
  Kaczyńscy, Borowscy, Tuski i wielu, wielu innych posiadają wprawdzie polskie obywatelstwo, polskie paszporty i dowody osobiste i twierdzą, że są Polakami, ale to zdecydowanie za mało, żeby być Polakiem.
  Polacy swoją ojczyznę mają w swoim sercu, a chazarzy w Talmudzie i Izraelu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s