Syjonistyczne, terrorystyczne NATO – precz!

10703538_728255063932795_9218560214634132094_n

Mołdawianie zablokowali pod Kiszyniowem kolumnę sprzętu wojskowego amerykańskich sił zbrojnych.

Polacy, Czesi – niestety – w analogicznej sytuacji zachowali się odwrotnie: przyjaźnie witali.

 

Dziesiątki Mołdawian, na znak protestu przeciwko NATO, podjęli próbę blokady pod Kiszyniowem kolumny amerykańskiego sprzętu wojskowego, który ma wziąć udział w manewrach Dragon Pioneer 2016, zaplanowanych na 3-20 maja.

 

Pomimo wczorajszych protestów amerykański sprzęt wojskowy dotarł do Mołdawii i weźmie udział w ćwiczeniach Dragon Pioneer 2016. Protestujący wykrzykiwali slogany i trzymali plakaty: „Obejdziemy się bez NATO”, „NATO – precz!”.

http://pl.sputniknews.com

___________________________________________

Sekretarz generalny NATO skomentował plany zwiększenia rosyjskiej obecności

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg nazwał rosyjskie plany stworzenia trzech dywizji w Zachodnim i Południowym Okręgach Wojskowych w celu przeciwdziałania zwiększeniu obecności sił sojuszu „już znajomym NATO zachowaniem, które organizacja obserwuje od wielu lat”.

„Od 2000 roku rosyjskie wydatki obronne trzykrotnie wzrosły. Na przestrzeni kilku lat zobaczyliśmy wiele nowego zaawansowanego sprzętu, ćwiczeń, znaczne wzmocnienie obecności wojskowej” — powiedział dziennikarzom Stoltenberg.

Podkreślił, że działania sojuszu mają „charakter obronny, proporcjonalny i nie są sprzeczne z zobowiązaniami międzynarodowymi”. „Robimy to, ponieważ chcemy wysłać wyraźny sygnał, że trzymamy się razem, dysponujemy odpowiednimi siłami obrony i powstrzymywania, dlatego będziemy reagować w dalszym ciągu” — oznajmił Stoltenberg, przypominając, że wcześniej sojusz postanowił zwiększyć obecność wojskową na wschodzie NATO.

Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow mówił wcześniej, że Moskwa nie jest zainteresowana nasileniem konfrontacji z NATO i nadal jest gotowa do poprawy stosunków z sojuszem.

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “Syjonistyczne, terrorystyczne NATO – precz!

 1. Korczma

  Wielkie brawa dla Mołdawian , a pejsy w Polsce mocno wkurwie…. bo okazało się , że prezydent Rosji ma również poparcie dużej części opozycji . Brawo Rosjanie nasi bracia Słowianie .
  Jeżeli chodzi o gorące przywitanie pejsatej USIzraelskiej najemnej armii . Gorące takie nie było . Widziałem tak głównie młode siksy , które robiły sobie z Jankesami zdjęcia . Na sam widok Usmanców dostawały orgazmu . W nocy jakieś ruchań…. i całe powitanie . Myślący człowiek inteligentny to tej armii co najwyżej pokazał gołą dupę i to mocno wypiętą pod odpowiednim kątem . Na pewno byli to wszyscy czytelnicy WPS .

  Polubienie

 2. partyzant

  Pejs macierewicz śpiewa dzieciom..

  Polubienie

 3. partyzant

  Wypędzanie liberała z człowieka

  – Dawajcie herb, bo go tracimy !
  – Proletariusze wszystkich krajów łączcie się !
  – Liberale wyjdź !

  Polubienie

 4. Pingback: Syjonistyczne, terrorystyczne NATO – precz! — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 5. julius

  Rzecznik prasowy rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa na swoim profilu na Facebooku wyjaśniła dlaczego nosi gwiazdę Dawida, jak przeszła na wiarę chrześcijańską i mówi o swojej nienawiści do nacjonalizmów.

  http://www.rusimperia.info/news/id27306.html

  Polubienie

  • Korczma

   ciekawe info . Nikt nie mówił ,że w Moskiwe nie ma idiotów .

   Polubienie

   • Korczma

    Swoją drogą przydał by się jej wykład pana Dariusza o nacjonalizmie . Kiedyś znałem wielu katolikow , którzy przeszli na Świadków Jehowy , bo tamci dali im dobrą robotę czy tak siebie nawzajem kochali . Oczywiście wszystko musi iść etapami . Najpierw niby jakieś zaproszenia na spotkania , potem dyskusja o Biblii itp . Katolicy ci długo miejsca u Świadków nie zagrzali . Z powodu pijaństwa dano im szybko kopa w dupę . Teraz jak jest nie wiem .Każdego można kupić .Kwestia ceny .

    Polubienie

 6. Max

  Dobra robota, wiernipolsce, Putin was hojnie wynagrodzi. I tak wszystko na nic.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s