Syjoniści tworzą nam historię

zionist-mediaOdkąd oświata i media znalazły się w żydo-masońskich i w żydowskich rękach rozpoczął się proces niszczenia narodowej świadomości. Wcześniej fałszowaniem historii zajmował się Kościół i jego kronikarze.

Dzisiaj nie tylko nie znamy prawdziwych dziejów narodów, ale, co wyjątkowo niebezpieczne, nie potrafimy wskazać na prawdziwe przyczyny regresu państwowości i niszczenia narodów. Nie umiemy także dostrzec rzeczywistych wrogów narodu i państwa.

Proces intensywnej eliminacji narodowych polskich elit przypada na wiek XX. Rozpoczął się od zamachu majowego w 1926r. z inspiracji żydowskiej finansowej międzynarodówki anglosaskiego świata. Powstałe wtedy żydo-sanacyjne rządy podjęły działania prawne i pozaprawne celem likwidacji przeciwników żydo-masońskiej dyktatury J.Piłsudskiego – niszczono dość skutecznie ludowo – narodową opozycję.

Od 1939r. likwidacja polskich narodowych elit miała już charakter masowych zbrodni realizowanych przez okupanta niemieckiego oraz okupanta radzieckiego. Tak w jednym, jak i w drugim przypadku istotną rolę odgrywały antypolskie elementy syjonistyczne żydowskie służące tym dwóm totalitaryzmom.

W opracowaniu „Obóz reakcji polskiej w latach 1939-1945” wydanym w 1948r. przez Główny Zarząd Informacji Wojska Polskiego (wojskowy kontrwywiad, tzw. IW) autorzy piszą wprost, że wszyscy przeciwnicy sanacyjnej kliki zostali wyeliminowani rękoma gestapo – np. dowódca AK, gen. S.Rowecki ps. Grot. Jak można się domyślać było to możliwe dzięki żydowskim współpracownikom i agentom gestapo, którymi wywiad AK w obydwu strefach okupacyjnych był przesiąknięty.

Analogiczna sytuacja miała miejsce w radzieckiej strefie okupacyjnej, w której NKWD było agendą żydo-bolszewii, ale o tym z publikacji ZG IW oczywiście się nie dowiemy.

W tym samym 1943r., w którym gestapo aresztowało gen. S.Roweckiego, tylko kilka miesięcy później, został zamordowany premier rządu na uchodźstwie, Naczelny Wódz PSZ, gen. W.Sikorski, również przeciwnik żydo-sanacyjnych władz i orędownik współpracy Polski z ZSRR. Ślady tej zbrodni prowadzą wprost do służb wywiadu brytyjskiego, który jak wiadomo powstał do ochrony interesów światowej żydowskiej finansjery.

 

Miał wiele szczęścia jeden z ostatnich wybitnych polskich nacjonalistów, założyciel przedwojennego ONR, przywódca Ruchu Narodowo-Radykalnego Falanga, Bolesław Piasecki, że po aresztowaniu w listopadzie 1944r. nie trafił na żydo-bolszewickich zbrodniarzy z NKWD, ale na Rosjan – był przesłuchiwany przez gen. I.Sierowa. Został zwolniony w lipcu 1945r.

Żydzi zemścili się na B.Piaseckim w 1957r. mordując mu syna. Prawdopodobnie zemsta była spowodowana przedwojenną narodową działalnością B.Piaseckiego oraz faktem, że po 1945r. dzięki Rosjanom potrafił zapewnić sobie nietykalność żydowskiego UB.

 

Analiza naszej historii poczynając od 1918r. pozwala wyciągnąć wniosek, że w wyniku likwidacji polskich narodowych – nacjonalistycznych – elit nie istniała szansa powołania w 1945r. polskiego narodowego rządu, który rozumiałby polityczną konieczność współpracy z ZSRR, jako gwarantem trwania i rozwoju państwa Polaków. Ta rola – rola rządu, władzy, przypadła z konieczności antypolskiemu żydostwu. Żydowska polityka polegała na podporządkowywaniu Polski Związkowi Radzieckiemu i na blokowaniu Polakom, nawet komunistom i socjalistom, dostępu do władzy – proces likwidacji polskich narodowych elit przez żydowskie UB trwał nadal.

Mimo propagowania haseł internacjonalizmu socjalistycznego wewnątrz bloku wschodniego, rzeczywista polityka żydowskich władz polegała na wzniecaniu nienawiści między słowiańskimi narodami, głównie jednak wobec ZSRR/Rosji – te antysłowiańskie działania przybrały na sile po 1953/56r., gdy Żydzi utracili bezpośrednią władzę. Ten kierunek żydowskiej polityki jest obecny także współcześnie w IIIRP. Kontrolowane przez Żydów oświata i media wykorzystując resentymenty oficjalnie budują nienawiść do Rosji, przy czym proces ten został zintensyfikowany przez aktualny żydo-rząd PiS.

 

Dzisiaj, gdy o władzę w Polsce ścierają się dwa żydowskie obozy, PiS – obóz anglosaski, PO oraz medialna wydmuszka, Nowoczesna.pl – obóz europejski, my Polacy nadal nie posiadamy swojej narodowej polskiej reprezentacji. Historia niebezpiecznie zatacza koło – wcześniej lub później żydowskie interesy świata anglosaskiego zostaną z Europy z pewnością wypchnięte na rzecz wpływów rosyjskich – to oczywiście dobrze, ale my Polacy na tym nie skorzystamy, jeśli nie zdołamy obudzić polskiego nacjonalizmu. Jeśli będziemy pozwalali, żeby:

syjoniści z PiS zmieniali polsko-rosyjską historię

 Dariusz Kosiur

 

Reklamy

54 Komentarze

Filed under Bez kategorii

54 responses to “Syjoniści tworzą nam historię

 1. Franz

  najnowsza historia Polski:

  Polubienie

 2. Korczma

  Dobrze . Dobrze .Problemy :
  Natknąłem się na takie problemy :
  ONR przedwojenny był zakładany przy dużym udziale pejsatych i z ich inicjatywy . Można by tu wymienić nazwiska conajmniej 15 pejsów .
  Sprawa Piaseckiego :
  Powołuję się tu na pejsate książki historyczne , których jest do kur… nędzy .
  Według nich Piasecki , aby ratować dupę poszedł na współpracę z Sierowem i dzięki temu przeżył .Przedstawiają one postać Piaseckiego negatywnie już o Sierowie nie wspominam .
  Mam trzy tomy historii 1918 – 1990 . Pewnie bym sobie nią podtarł pewną część tylną ciała , ale się nie nada . Kartki twarde i sztywne.
  Miałem jeszcze około 50 różnych pozycji z lat 93 – 2012 . Wszystko w śmieciach .
  Bo historia przedstawiana przez żydomasońskie pejsy czy przez Cenckiewiczów , Gontarczyków , Roszkowskich – Andrzej Albert to po prostu hu… dupa i kamieni kupa .
  jeżeli już coś czytać to pozycje Pająka , chociaż i on ostatnio plecie bzdury o Rosji ( znana kłótnia Ziemiński – Pająk ) .

  Polubione przez 1 osoba

 3. Bardzo dobry artykuł. Chciałbym zaprezentować swoją wypowiedź podczas VII Kongresu na rzecz Społecznego Panowania Chrystusa Króla, na który zostałem zaproszony przez pana Stanisława Papieża.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Wszystko mówiłem bez przygotowania, w bardzo dużych emocjach, popełniałem błędy gdyż mocno plątał mi się język, za co proszę o wybaczenie.

  Polubione przez 2 ludzi

  • partyzant

   obrońca: systemu feudalnego ,systemu ziemiańskiego

   kto mu plusów nabił?

   Polubienie

   • Korczma

    Też powiem szczerze nie za bardzo rozumiem to zdanie .

    Polubienie

   • Korczma

    Dać klerowi jeszcze chłopa panczyznianego o imieniu Vacek , bo juz ziemię mają i mamy sytem feudalny ha ha ha

    Polubienie

   • Ktoś kto wie, że w czasach gospodarki cechowej, a nie obecnej liberalnej, każdy młody człowiek, chcący rozpocząć pracę wykonywał ją bez żadnych przeszkód od początku będąc przeszkolonym. W zdegenerowanych systemach kapitalistycznym i socjalistycznym mieliśmy do czynienia z kumoterstwem, nepotyzmem i partyjniactwem w stopniu skrajnym – czyli nikt z zewnątrz, z ciasnego kręgu klanowego, nie mógł się przebić. W Starożytnym Rzymie, w czasach największego rozkwitu, pospólstwo otrzymywało bez żadnych kosztów chleb, wino i oliwę. W czasach średniowiecznych takie same profity społeczne otrzymywali poddani w wielu krajach Europy, czy to na zachodzie, czy na wschodzie, z resztą wtedy od Rusi aż przez Iberię i do Skandynawii było normalnie, bez żadnych zboczeńców. Lichwa, bankierstwo żydowskie/kabalistyczne czy inne badziewie właściwe liberalizmowi było przestępstwem, za które ścigano. Pańszczyzna nie była z kolei czymś normalnym, ale to był paradoks kilku systemów, w tym Polski, ale w naszym przypadku wynikły z wpuszczenia po Piastach obcych na nasz tron. Z resztą nie będę dyskutował, bo mogę zarzucić faktami na które nie dostanę odpowiedzi poza pyskówką. Wiem tylko tyle, że gdy socjaliści doszli do władzy pozamykali wszystko dla partyjniaków, a jak przyszli liberałowie, to przyjęli w swoje szeregi starą klikę, pokradli państwowe zakłady, wykupili je za 10000 razy mniejszą cenę, i teraz udają „wielkich prezesów”. Takie są smutne fakty. Póki nie ruszymy gospodarki i nie stworzymy szansy na zatrudnienie od zera Polaków spoza wykluczonego układu, tak jak w czasach cechów, to te 500+ i inne pomysły syjonistów można sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

    Polubienie

   • Korczma

    Panie Piotrze . Przecież pan wie ,że pana szanuje i taka prośba . Proszę o zamieszczanie innych pana wystąpień gdyby pan miał coś nowego .
    Niestety to co pan pisze to marzenia nie do spełnienia możliwe do zrealizowania tylko z mądrym narodem ( nie ogłupionym przez żydomasonów rządzących ponad ćwierć wieku ) , który niewątpliwie zmądrzeje w dalszej przyszłości , pogoni parchy i sprzedajnych gojów . Wtedy droga do realizacji pana postulatów będzie otwarta . Niestety my już będziemy na cmentarzu . Pan wierzy w Boga to pan będzie w niebie , ja nie wierze w bajki tysiąca i jednej nocy Szeherezady to mną zajmą się robaki . Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Korczma

    Te 500 plus to jest szaleństwo wymyślone przez Kalksteina mające na celu zyskać poparcie gojostwa po rządach złego Ryżego i nic poza tym . Facet przeciwny in vitro pewnie chce zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej a sam pipki na oczy nie widział . Żydki próbowali go kilka lat temu skumać ze Szczypińską , ale też gówno z tego wyszło.
    Oto rozmowa mojej znajomej z taką osobą jej sąsiadką , która ma 5 dzieci i parę pln wzięła z tego programu:
    ” Pani Wando co zrobi pani z pieniążkami ? pyta moja znajoma . Odp . ” Wie pani pojedziemy na wycieczkę do Zakopanego i Szczawnicy , potem do luksusowego kina” no i oczywiście jak zauważyła moja znajoma codziennie pod blok przyjeżdza samochód firmowy z pizzami .

    Polubienie

   • Korczma

    Tylko dlaczego ja mam i inni np pan Piotr sponsorować te wycieczki do Zakopca i Szczawnicy , pizze , lody , coca – cole , po której dzieciakom popsują się zęby i będzie znowu płacz bo dentysta w Judeopolonii bierze 120 pln za wyleczenie ząbka . Pieniądze w Judeopolonii rosną na drzewach .

    Polubienie

   • socjalnacjonalista

    Ja nabiłem „plusa” ale za bardzo dobrą analizę historyczną, a nie za całokształt poglądów. Spokojnie, trzeba się jakoś łączyć mimo różnic i szukać punktów wspólnych. I tak ludzi świadomych sytuacji Polskiej jest na lekarstwo…..

    Polubienie

  • W zasadzie niebawem postaram się wrzucić dłuższy film, na około pół godziny, będący pełną polemiką z tą całą Barbarą Dobrzyńską. Kurde, baba z jednej strony krytykuje Napoleona, z drugiej strony zachwala bonapartystów polskich. Z jednej strony walczy o polską kulturę, a z drugiej nie przeszkadza jej zaśmiecanie jej przez żydostwo. Myli też tradycję narodową z katolicką, sprowadza kulturę polską nie do rangi kultury narodowej, ale katolickiej. Kultura polska to kultura Polaków, a nie katolików co przyjechali z Bliskiego Wschodu albo Afryki i udają teraz naszych. Polską powinni rządzić Polacy i wiedzieć prym w generowaniu naszej rodzimej kultury.

   Polubienie

   • Korczma

    Z takimi ludżmi nie polemizuje . Szkoda czasu i zazwyczaj kończy się to wyzwiskami w stylu lewak , komuch , bolszewik .
    Kiedyś w polemice z jednym takim dzieciakiem po nazwaniu mnie lewakiem zapytałem go spokojnie ” co to jest lewak ? ” . Nie potrafił odpowiedzieć .
    Najgorsi są ci z Radia Maryja i Trwam od Rydzola . Oni by swoją nienawiścią zabili jak by tylko mogli .
    Żeby było śmieszniej nigdy do PZPR nie należałem , a moja siostra nie poszła na medycynę bo nie chciała się zapisać do Związku młodzieży Polskiej czy jak to się nazywało . Zaproponowano jej jakieś studia na Politechnice w zamian . Jednak szanuje PRL i podzielam zdanie pana Kosiura w tej sprawie .
    Niech każdy wierzy w co chce jeden w tłustego Buddę drugi w chudego , Krisznę , Siwę , Hare Krishna w me ch leśny itp . Jego prywatna sprawa . Nie wierzę , ale mam jedna żonę . Nigdy nie było zdrady a mogła być , nic nie ukradłem i żyję uczciwie . Ilu katolików może się takim czymś pochwalić? . Raczej niewielu .

    Polubienie

   • Powiem Panu, że wielu tych obecnych „AWS-PiSowców przy kościele” to dawni członkowie PZPR. Za komuny był trend zwalczania kościoła, teraz jest trend włażenia do kościoła, a oni idą z linią trendu.

    Ci z RM to banda debili. Banda leszczy co umie krzyczeć jedynie ryjem. Zabić? Ich można kijami rozgonić.

    Polubienie

   • Korczma

    Dziękuje Panie Piotrze za odpowiedz .
    Żartując sobie napiszę ,że w czasach PRL ominął mnie talon malucha i piękna encyklopedia , ale nie ominęły mnie kłótnie z żoną , której bardziej na tej encyklopedii niż na maluchu . W dodatku zabroniłem jej zapisywać się do partii w przeciwnym razie zagroziłem rozwodem .
    Kobiety wiele zniosą dla faceta .
    Chcąc jej to jakoś wynagrodzić sprzedałem mój ukochany motor i kupiłem czarno – biały telewizor , który w 74 roku kosztował naprawdę furę pieniędzy .
    Encyklopedię kupiłem już w Judeopolonii , Zapłaciłem ogromne pieniądze , ale jej poziom w porównaniu do tej PRL to hu… dupa i kamieni kupa , gdyż ta PRL była naprawdę super .
    W ostateczności za 40 pln kupiłem 4 tomówkę PRL i żona jest zadowolona.
    Panie Piotrze co do tych przebierańców kuta… – znam ich dokładnie całą furę .
    Jeden np wielki komunista . Nauczyciel rachunkowości w liceum ekonomicznym po 89 roku zaczął latać do Kościoła nie co tydzień , ale codziennie . Mało tego w czerwcu obowiązkowo na każde Boże ćiało . Znam takich kuta…… ów całe kopy .
    W samej PIS- dzie jest więcej byłych czerwonych niż ja mam włosów na głowie . Kryże nawet nie wspominał , ale jest jeszcze inny prokuratorek , były PRONOWIEC itp .
    Kiedyś powiedziałem pewnemu dziadkowi słuchającemu Maryję :
    jego odpowiedz do mnie to już jest kabaret Monthy Pythona . Autentyk
    ” Głupi lewaku . Są dobrzy i zli Żydzi . Ci dobrzy są w PIS podobnie ci byli czerwoni są dobrzy , bo to nasi ludzie ” , a jak ci się nie podoba wypierd… do Korei Północnej ” . Następnie doszło do przepychanki , gdzie moja osoba się broniła . Następnie dziadek poszedł na policję ze skargą ,że go pobiłem wydzierając się tam , że jestem komunistą i żeby mnie natychmiast aresztować . Właściwie na tej policji byłem razem z nim .
    Pobicia nie stwierdzono dlatego mnie wypuszczono . W dodatku nazwanie mnie komunistą nazwałem absurdem i sam mogłem dziadka pozwać za zniesławienie . Dałem sobie spokój szkoda czasu , nerwów i życia .

    Co tu komentować .
    Panie Piotrze jeżeli prowadzi pan blog proszę o adres .

    Polubienie

   • Korczma

    Dziś wiem ,że to moje postępowanie w tych latach 70 było idiotyczne . Człowiek uczy się na błędach .

    Polubienie

   • Korczma

    Swoją drogą tu musiało być bardzo śmieszne jak dwóch dziadków się szturchało , chociaż ja wyglądam młodziej niż na swoje lata .
    Co ten Rydzol zrobił z tymi ludżmi . Oni i nauki ich mistrza Chrystusa ? . Gdyby te luksusowe konie żyły w tej stadninie mieliby niezły ubaw .
    Tak na marginesie żona Stonesów już oficjalnie chce potężnych odszkodowań od idiotów . Sprawą zajmuje się jej prawnik .
    Zródłó niemieckie forum .

    Polubienie

   • Korczma

    Pop starosc nie radość nie zona Stonesów a jednego stonesa

    Polubienie

 5. Korczma

  Żeby nie być gołosłownym ocenie pejsatej historii to daję przykład takiego hu… dupy i kamieni kupy :
  Pierwszy fragment :
  „To w latach trzydziestych Piasecki wypracował model dialogu z władzą, który przyszło mu później prowadzić z władzami PRL. W moralności tego dialogu mieściło się wysługiwanie się policji, popieranie totalnego kursu państwa i każde świństwo – w zamian za miraż udziału we władzy.”
  Kolejny fragment :
  W nocy z 11 na 12 listopada 1944 roku Piaseckiego aresztuje NKWD. Wydał go współpracownik, żołnierz Batalionów Kadrowych – Ryszard Romanowski „Babinicz”, który potem pracował w MO. Piaseckiego przewieziono do więzienia na Zamku w Lublinie. Mógł spodziewać się tylko najgorszego. Nie kończących się przesłuchań, tortur, klozetowego sądu, kuli i dołu z wapnem.

  Tymczasem na Zamku dochodzi do najbardziej chyba niezwykłego i tajemniczego spotkania w dziejach najnowszych Polski. Antysowiecki polski faszysta, szef ONR Falanga, spotyka się z generałem radzieckiego bezpieczeństwa, późniejszym szefem KGB – osławionym [Iwan Aleksandrowicz] Sierowem, współodpowiedzialnym za mord w Katyniu, tym samym, który wkrótce podstępnie aresztuje 16 przywódców Polski Podziemnej. Spotkanie kończy się przekazaniem Piaseckiego polskim komunistom i w efekcie uwolnieniem.

  Tu nie było już niczyjej protekcji. Piasecki pomógł sobie sam. Na Zamku w Lublinie i w innych więzieniach NKWD siedziały tysiące jemu podobnych, lecz tylko on jeden zamiast skończyć w piachu lub śniegach Syberii, po siedmiu miesiącach rozmów najpierw z Sierowem, a potem z Władysławem [Gomułka], wychodzi na wolność.

  – Sierow był wielkim oprawcą, był geniuszem zła – ale przy tym człowiekiem myślącym kategoriami politycznymi – mówi Reiff. – Podobnie myślał Piasecki, który walczył o życie
  ZAPYTACIE KTO TEN SYF SPOŁODZIŁ ? OCZYWIŚCIE MOŚKI Z WYBORCZEJ . PRZEDSTAWIŁEM DOWODY ,ŻE ICH HISTORIA TO HU.. WIELKI JAK TRABA SŁONIA DUPA SZEROKA JAK U ZAWODNIKA SUMO I KAMIENI PEJSATYCH KUPA .

  Polubienie

  • Korczma

   Jeszcze w sprawie ONR wymienię główne postacie i założycieli . Pochodzenie żydowskie chyba , że się mylę . Może to ci dobrzy Żydzi ?
   Rossmann
   Mosdorf – zginął w Auschwitz . Tam pomagał Żydom i za to Niemcy go zabili.
   kolejni :
   Heinrich
   Kemnitz
   Martini
   Todtleben.

   Polubienie

   • Korczma

    Jeszcze Sierow tutaj pewnie maczał palce w aresztowaniu 16 , ale pejsy piszą dalej , że współodpowiedzialny za mord katyński , ale jak to oni mowa trawa bez żadnych dowodów . Mają mośki tupet .

    Polubienie

 6. paziem

  11 marca tego roku na ekrany polskich kin wszedł dramat „Niewinne”, zrealizowany w polsko-belgijsko-francuskiej koprodukcji. Film przedstawia historię cierpienia zakonnic z jednego z polskich klasztorów, które zimą 1945 roku zostały brutalnie zgwałcone przez radzieckich żołnierzy…

  Aleksiej Denisow, dziennikarz:

  — 9 stycznia 1991 roku w Krakowie rozebrano pomnik marszałka Związku Radzieckiego Iwana Koniewa. Tłum gapiów w milczeniu obserwował, jak powalono na ziemię posąg słynnego radzieckiego dowódcy, którego wojska w styczniu 1945 roku wyzwoliły ich miasto spod okupacji niemieckiej, a w tym samym czasie niedaleko Krakowa żołnierze Koniewa na zawsze wygasili piece krematoriów jednego z najbardziej ludożerczych wytworów nazizmu hitlerowskiego – obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Ale w styczniu 1991 roku ludzie, którzy zebrali się, by popatrzeć na publiczne znieważenie pamięci radzieckiego dowódcy, jakby o tym zapomnieli. Tak Polska weszła w nowy etap swojej historii, kiedy wyzwolicieli zaczęto nazywać „okupantami” i urągać pamięci, niszcząc ich pomniki i groby.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20160504/2721168/Ostatni-bastion-pamieci-I.html#ixzz47uRUB4Ij

  Siergiej Andriejew, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej:
  — Jeśli nazywać rzeczy po imieniu, to przeciwko Rosji toczy się wojna ideologiczna, wojna informacyjna. Najważniejszym elementem tej wojny informacyjnej jest wojna z naszą pamięcią historyczną, wojna z historią Rosji. Próbuje się nas przekonać, że mamy „występną”, jak powiedział Brzeziński, kryminalną historię. Że w przeszłości Rosja tylko krzywdziła innych.
  Oczywiście nie ma w tym nic nowego. Swego czasu Sołżenicyn w latach 80., kiedy mieszkał w Stanach Zjednoczonych i patrzył z tej strony, a był w opozycji, widząc, co się dzieje, napisał, że „Rosja była oczerniana przez wieki” i nie powinien nas zdradzić nasz instynkt przetrwania.
  Mamy historię narodu zwycięzcy! Mamy Wielką Historię! Były w niej czarne karty — nie można na ten temat milczeć, trzeba o nich wiedzieć, należy je właściwie ocenić. Ale w żadnym wypadku nie jest możliwe, abyśmy pozwoli się przekonać, że jesteśmy państwem z „kryminalną”, „występną”, „przestępczą historią”. To jest po prostu nieprawda. Jest to nieuczciwe. Po naszej stronie leży prawda!
  Ciąg dalszy nastąpi…

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20160505/2736848/film-bastion-pamieci-polska-pomniki.html#ixzz47uR65C00

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Pingback: Syjoniści tworzą nam historię — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 8. Historyk

  Posłuchajcie Ewy Kurek
  Dodam od siebie, że słowo „Qrwa” przy słowie żyd czy chazar, jest przepięknym romantycznym słowem.

  Polubienie

  • Korczma

   Słuchałem tej kobiety wcześniej . Wielki dla niej szacunek o ile to nie jest jakieś kukułcze pejsate jajo . Póki co uznanie .

   Polubienie

  • Tu w tej wypowiedzi – zajeżdża lekko smrodkiem…Np… Nie wie kto wymyślił termin ‚polskie obozy’…głeboko historycznie bada temat, a nie wie tak oczywistych rzeczy….Po za tym jej książki ukazują się w Izraelu…bo w tych książkach nie ma żadnej sensacji…np. pr. Filkenstein za swoją badawczą działalność został wydalony z Izraela i opluty na całym świecie…a powiedział on, że pochodzenie tkzw. Żydów nie jest od Abrahama tylko są to Chazarzy…mongoło-turcy….i nie mają żadnego prawa do Palestyny….
   Owa ‚badaczka’ z filmu jeszcze tego nie zbadała?…
   Ciekawa rzecz, że praca tej pani spotyka się z żydowską akceptacją…i nie jest antysemitką?

   Wniosek mój taki….my Żydzi uderzymy się w piersi…coś tam o sobie ‚polaczkom’ powiemy, ‚kogoś’ tam potępimy…zrobimy reset..a potem już będziemy mogli wspólnie z ‚polaczkami’ budować Judeopolonię..

   Polubienie

   • Korczma

    Janie lepsza taka dr Kurek o ile Żydki jej nie podrzucili niż 1000 Cenckiewiczów . Zawsze to jakiś kużwa postęp .

    Polubienie

  • No to nie ma co nawet wspominać i kukle Cenckiwiczu- ten to na polityczne zamówienie Kalksteina i z własnej matki zrobiłby – sowietkę – jak by taka potrzeba była…
   Czy to jest – postep – u Żydów…. Ja jednak skłaniam się do słowa – podstęp!… Żydzi urodzili się z podstępu, wychowani i nauczeni podstępu, żyją z podstępu, i wszystko czego się dotkną to budują na podstępie…
   Tak jak glista nie zmieni się w motyla – tak Żydzi nie staną się normalnymi ludźmi /może jednostki/…To już jest taki genetyczny – rodzaj …
   Wyobrażasz że oni zajmą się np. ..uprawą roli, pójdą pracować, do kopalni, na budowę, sprzątać ulice, – to jest wykluczone….to dział gojów…Przecież oni w szabas nawet w piecu nie rozpalą tylko wynajmują do tego – goja….

   Nie….. Ten typ nie podlega żadnym zmianom ani wstrząsom….
   Oni jedno wiedzą – jak z goja zrobić niewolnika…i ubolewam że goje tak lubią się sami siebie deptać….

   Polubienie

   • Korczma

    Janie pełna zgoda na 100 % . Rzeczywiście ciężko wyobrażić sobie takiego pejsacza Kalksteina , Lewandowskiego i całą ta bandę w normalnej ciężkiej robocie . Chociaż co niektórym gojom robić też się nie chcę i życie na koszt podatników jak najbardziej super .
    Od okrągłego stołu taki Kalkstein i ta cała banda pejsata nie przepracowała ani jednego dnia gdziekolwiek . Załapali się do sejmu i tak siedzą już ćwierć wieku a durni goje utrzymują to tałatajstwo . Żeby jeszcze coś dobrego dla kraju zrobili złego słowa bym nie powiedział , ale że owoce ich pracy to huj … wielki jak u słonia , dupa szeroka jak u zawodnika sumo i kupa pejsatych kamieni .
    O Żydach opowiadała mi moja babcia , która ich znała bardzo dobrze . Przed wojną mieszkała w małej miejscowości , gdzie 90 % to pejsy .
    Pisałem już o tym na WPS.
    Tak jak piszesz i z opowieści mojej prababci najczęściej takie odzywki pejsów do gojów ”
    Zimą – ” chcesz zarobić śmierdzielu napal mi w piecu . Inne ” nie zbliżaj się do tego goja śmierdziucha i nie bierz od niego kiełbasy ” . To powiedzenie parchatej Żydówki swojej córeczki , a tym gojem śmierdziuchem była moja babcia , która się z tą małą Żydówką kolegowała jak to dzieci .
    Ponadto moja babcia widziała jako dziecko jak parchaty o mało nie zabij dziecka za urwanie jednego jabłka z sadu w czasie burzy , bo jak wiadomo parchaty bał się burzy jak cholera i jak to dzieci wykorzystywali to , aby jakieś jabłuszko sobie z sadu urwać , chociaż swoje jabłka też miały.
    Co do tej dr Kurek . Napisałem ,że wolę ja niż PIS- klaka Cenckiewicza . Pozdrawiam .
    Goj Gierek cięzko pracował na swój kawałek chleba w kopalni , a to pierdolone żydowskie tałatajstwo ciągle go opluwa i pieje bo jego żona pojechała parę razy do Paryża , aby zrobić sobie fryzurę . Cholerni pejsacze pojechała za pieniądze męża cholerne parchy i od naszego bohatera wara i won !!!!!!!!!!.

    Polubienie

 9. Korczma

  Na pejsatej TV Historia trwa festiwal opluwania Gomułki i Gierka przez pejsy i ich giermków . Z Gomułki garbate nosy robią sobie po prostu komedie a jeżeli chodzi o Gierka wynależli sobie mośki filmik w archiwum jak to podczas uroczystości rocznicy powstania PRL Gierek składa kwiaty przy grobie Bieruta i tak jest za to ten Polak ciężko pracujący Gierczyna opluwany przez pejsy i gojostwo .
  TERAZ DRUKOWANE :
  Z OKAZJI 9 MAJA SKŁADAM HOŁD CZŁOWIEKOWI , KTÓREMU NIKT Z WAS NIE ZNA . CZŁOWIEK TEN ZABIŁ WIĘCEJ SZKOPSTWA W CZASIE CAŁEJ WOJNY NIŻ WY PEJSY MACIE WŁOSÓW NA GŁOWIE . PO WOJNIE DOSTAŁ PRACĘ W UB TO TAM PRACOWAŁ .
  Swoją drogą z utęsknieniem czekam na film jak garbate nosy opiszą jak ich wielki gieroj Lewartow płakał po śmierci Stalina i krzyczał „Wodzu jak mam żyć bez ciebie „. Dodatkowo niech mośki napiszą kim był z pochodzenia Bierut , ale tu już odwagi brak . Lepiej pluć na nieżyjących polskich bohaterów
  Teraz słucham co dla Polski zrobił Kalkstein oprócz pierdolenia głupot o ” tu stało ZOMO” , albo wygłaszaniu złowrogich przemówień na 2 maja ? .
  Oczywiście teraz to on odważny jak rządzi krajem i ma wokół siebie tabun zidiociałych marionetek .
  Oczywiście to gieroje . Przecież działali w żydowskim KOR i siedzieli w więzieniu . Kiszczak tak ich gnębił , aby potem razem z nimi wódkę pić . Wiecznie Polak głupi nie będzie i kiedyś zrozumie jak go żydostwo zrobiło w konia . Majstersztyk .

  Polubienie

  • Korczma

   Dla przypomnienia pejsata historia ta prawdziwa :
   Żydowskie Organizacje terrorystyczne w Palestynie :
   1. Hagana – wsławiła się porwaniami i morderstwami na żołnierzach angielskich .
   2. Grupa Sterna . Od 1943 roku na czele grupy staje Biegun lub Begin jak kto woli . Laureat nagrody Nobla .
   3. Grupa Sterna założyciel A . Stern
   Najbardziej krwawy mord tych organizacji ( wykluczam Haganę ) raczej umiarkowani terroryści .
   Atak na wioskę arabską . Wymordowano , zgwałcono i wyjmowano płody wielu kobietom arabskim .
   Tutaj nie jestem pewny , ale nie wykluczam może pan Dariusz potwierdzi , ale ten mord skomentował Begin tymi słowami :
   ” Trzeba to było zrobić . Inaczej Izrael by nie powstał ” . Z tym ,ze nie jestem pewien czy powiedział to Biegun .
   Opis mordu ,ze szczegółami jest w PRL ksiązkach . Prózno tego szukać w podręcznikach anglosaskich typu Doris Bensimon , Eglal Errara . Historia Izraela . Niestety tylko literatura żydowska anglosaska jest dostępna w księgarniach .
   Co się dzieje z tymi organizacjami po maju 48 roku .
   Zostają rozwiązane a ich członkowie zasilają siły zbrojne . Pewnie i służby specjalne . Ot zydostwo .

   Polubienie

 10. żart

  Ludzie (Żydzi) ludziom (Żydom) zgotowali ten los (wojny).
  Ludzie dzielą się na „wybrańców” (Boga) i „pospólstwo” (niewolników).
  To nie jest problem Żydów (syjonistów), tylko „kolaborantów” bankierów.
  Jak ptaszek komuś „nasra” na głowę (mózg), to jest niewolnikiem, myślenia „ptaszka” (ptasi móżdzek).
  Głupcy (bogacze) chcą zniewolić, myślących „inaczej”.
  Wierzy się w „dobro” ludzkości, a nie w Boga (wymyślonego-przewodnika).
  Pan Bóg, jest „przykrywką” (rozgrywającym) dla „elity” Ziemi.
  Zasłaniają się nim, jak tarczą (posrańce-nieuki).
  Lepiej jak rządzi „Bóg” (nauka-nie religia), aniżeli politycy.
  Systemy rządzenia ludzmi, są „przestarzałe”.
  Upłynie jeszcze dużo „krwi”, aby zrozumieć postępowanie „Natury-kosmosu” (Boga).
  „Wszystkich dziś ciekawość budzi,kto jest najszczęśliwszym z ludzi,itd..”- piosenka.

  Polubione przez 1 osoba

 11. partyzant

  Uczniowie żydowskiej szkoły z USA: Polska współwinna Holocaustu
  http://pikio.pl/uczniowie-zydowskiej-szkoly-z-usa-polska-wspolwinna-holocaustu/

  Polubienie

 12. partyzant

  ( WPS Producton)

  Pan dr Nabil Al Malazi wystąpienie przed ambasadą Izraela w Polsce

  Polubione przez 1 osoba

  • partyzant

   Wczorajsze

   Rozmowa z dr. Nabil al Malazi na temat wojny w Syrii.

   W niniejszym programie rozmawiamy z dr Nabilem Al Malazi
   Przewodniczącym Arabskiego Stowarzyszenia Diaspory Syryjskiej w Polsce na temat sytuacji w Syrii, masowej migracji, i innych tematach wokół konfliktu syryjskiego.

   Polubione przez 1 osoba

 13. żart

  Nowsza wersja piosenki „Furman” – (Zespół Śląsk).

  Polubienie

 14. socjalnacjonalista

  Trwa plan likwidacji nieistniejącego ruchu narodowego w Polsce. O nacjonaliźmie krytycznie, jednym tonem mówią żydzi korowscy – od Gronkiewicz Waltz po Wildsteina – masona i syjonisty odznaczonego przez syjoinistę Dudę judeopolonoijnym orderem. Za granicą trwa akcja nagłośniania polskiego „antysemityzmu” i „ultrafaszyzmu” i nie jest to bynajmniej robota tylko kor-owskiej opozycji, ale i korowskiej władzy i ich przyjaciół zza oceanu. Fakt antypolskich żydowskich manifestacji w USA, oskarżających Polaków o holokaust przemilczany, również w stu procentach w pisowskiej TVP Kurskiego.
  Co ważniejsze – walka odbywa się nie z prawdziwym ruchem narodowo-patriotycznym, a jego imitacją np. z takim ONRem, administrowanym przez „polsko-katolickich nacjonalistów” Klejckerta i Holochera, o narodowcach proatlantyckich – być może polskiego pochodzenia – jak Winnicki i pisowiec Zawisza nie można powiedzieć nic lepszego. Jedyne na co ich stać to protesty za „wolną Palestyną”, szkoda tylko że udają, że nie widzą, że od 89 Polska to protektorat żydowskiej finansjery i ich głównego kastetu do bicia – USA. Nie tylko narodowcy, ale w ogóle Polacy tego nie widzą, ale i tak żydowskie władze zrobią z tubylców w Polin antysemitów. Za wczasu. A na czele „ruchów narodowych” w judeopolonii, może stanie anty-islamska żydówka- prowokatorka Miriam? W sumie ta sama retoryka.
  Tak nas załatwiają. Panowie i Panie, nie ma nas. Polska nie nasza. Prawdziwi narodowcy są na wymarciu, ale i tak zwalcza się samo słowo-widmo.

  Polubione przez 1 osoba

 15. Historyk

  OBÓZ zagłady w AUSCHWITZ (Oświęcimiu) zbudowali nie hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenia koncernów, niemieckiego IG FARBEN oraz amerykańskiego STANDARD OIL COMPANY (SOC). Współudziałowcem SOC był żydo-chazar Dawid Rockefeler – założyciel powojennej Komisji Trujstronnej ((triraterale) – obok tak zwanego Klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej struktury żydo-masońskiego „rządu światowego”. (Wybudowane za pieniądze żydo-chazarskich bankierów z USA) komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy z SOC (z USA).

  (Matchis BORTNER i „StowarzyszenieOfiar Wojny”)

  W rządzonym przez Żydo-chazarów ZSRR wymordowano ponad 300.000.tysięcy Polaków w okresie czystek etnicznych w latach 1937-1939 r. Czyli jeszcze przed wojną.

  Lenina i Hitlera finansowali żydo-chazarscy bankierzy, Klub Londyński i banki czołowych krajów obecnej Hujni Europejskiej (według oficjalnych danych, zaczerpniętych z sowieckiej prasy, z 556 ważnych funkcjonariuszy żydo-bolszewickiego państwa, aż ponad 80% było żydo-chazarami, a Rosjanie stanowili niecało 5 % stanu osobowego.

  Dr. Romuald Gładkowski „Myślącym pod rozwagę”)

  WAŻNE!!!

  Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku.

  Polubienie

  • korczma

   dodam ojciec Busha konkretnie jego firma sponsorowała przewroty w Rosji i Niemczech czyli łożyła kasę na nazistów i Lenina .
   Bush , Kerry – ultramasoni czaszka i kości .

   Polubienie

  • good why pay sutty

   Historyk? aprobujący bzdurną (i kompromitującą intelektualnie środowiska ją kolportujące) teorię o chazarskiej jakoby etnogenezie Aszkenazów oraz siejący wulgarną dezinformację (Rockefeller to akurat jedna z niewielu rodzin „gojowskich” w establishmencie USA, zresztą odwieczny argument “anty-antysemitów” na „dówód”, że Stanami jakoby wcale nie rządzą jewreje)… ?
   Chyba taki “historyk” albo lepiej: histeryk.

   Wyraz Żyd pisany wielką literą jak najbardziej oznacza narodowość. Co do zbieżności (na pierwszy rzut oka) angielskich wyrazów „jewellry/jewel” (biżuteria/klejnoty) i „jew” się nie wypowiadam, natomiast już ekstrapolowanie tego na język polski jest kompletnie nieuzasadnione, gdyż nawet wymowa tych słów w oryginale (mn.w.: dżułelry, dżułl, dżuł) nijak nie przypomina polskiego „żyd”.

   Polubienie

   • good why pay sutty

    To tak, jakby sugerować, że polska nazwa dnia „sobota” pochodzi od Saturna, bo w j. angielskim sobota to Satur(n)day. Absurd.

    Polubienie

   • Witek

    Panie Kosiur kiedy pan w końcu wyrzuci tego Korczmę z WPS . Nie rozumie pan , że ten gnój robi tu krecią robotę i dostaje 10 PLN za wpis . Jeden Żyd i każdego robi tu w konia . Ludzie z doświadczeniem a dają się nabierać jakiemuś obrzezanemu .

    Polubienie

   • Witek

    good przestać piepszyć i pomóż Korczmę stąd usunąć Żyda..Good czego tyle ćpasz colę i coraz głupszy jesteś !!!!!!!

    Polubienie

   • Witek

    good smakowało ziele indyjskie ? wyborne coooollll !!!!!!!!!!

    Polubienie

 16. Witek

  Panie Kosiur kiedy pan w końcu wyrzuci tego Korczmę z WPS . Nie rozumie pan , że ten gnój robi tu krecią robotę i dostaje 10 PLN za wpis . Jeden Żyd i każdego robi tu w konia . Ludzie z doświadczeniem a dają się nabierać jakiemuś obrzezanemu .

  Polubienie

 17. Witek

  Korczma tu wieprz syjonistyczny

  Polubienie

 18. Witek

  Korczma tu wieprz syjonistyczny
  !!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s