Żydowska nienawiść wykracza poza żydowski standard poprawności

z20046839Q,-KOD--Nowoczesna--GW--Lis--Olejnik-i-inne-ladaczni

Jako Polak i polski nacjonalista podpisałbym się pod treścią na transparencie, gdyby została uzupełniona o pozostałe syjonistyczne, antypolskie elementy, np. o PiS.

Skoro treść hasła odnosi się tylko do jednej politycznej opcji żydo-reżimu jest oczywiste, że inspiratorów tegoż przedsięwzięcia należy szukać w żydo-reżimowej opcji przeciwnej.

Zresztą tydzień wcześniej na Stadionie Narodowym kibice wygwizdali żydo-reżimowego prezydenta z PiS, A.Dudę. Więc niejako zwalczające się żydowskie obozy osiągnęły remis, 1 : 1. Szkoda tylko, że czynią to kosztem nieświadomych politycznie Polaków, atomizując społeczeństwo i wprowadzając sztuczny, nieprawdziwy, podział na zwolenników i przeciwników żydowskich obozów politycznych.

 

Skądinąd nie ma w treści transparentu niczego złego. Nie jest to nawoływanie do użycia przemocy, a jedynie ostrzeżenie. Zresztą w czasie niemieckiej okupacji, a Polska znajduje się aktualnie pod okupacją – zmienił się tylko okupant, Niemców zastąpili Żydzi – i z łatwością można to wykazać, wrogom Państwa i Narodu groziła kara śmierci. A każdy, kto wspiera okupanta, kto wspiera żydo-reżim IIIRP, bez względu na żydo-reżimową opcję polityczną, jest wrogiem Państwa i Narodu Polskiego – im dłużej będziemy dochodzić do tej konstatacji, tym dłużej będzie trwało niszczenie narodu i demontaż państwa.

 

Jest tylko w tym zdarzeniu i w wielu mu podobnych również, małe ale. Mianowicie „haniebne” i  „nienawistne” – takie określenia pojawiają się w żydo-mediach – hasła mają swoich inspiratorów i służą one walce nie polskich przecież obozów politycznych. A więc, jeśli mamy mówić o rzeczywistych sprawcach haniebnej nienawiści, to musimy wskazać tu jednoznacznie na elementy żydowskie, bo to ich walka i ich polityczne obozy.

 

Polski język nienawiści – tyle, że nienawiść żydowska

Polski język nienawiści – to tytuł z żydowskiej gadzinówki Michnika (GW 10.05.2016, str.3) – jest przedmiotem badań żydowskiego Stowarzyszenia przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita”.

z20046568Q,Warszawa--26-wrzesnia-2015-r---akcja-HejtStop-w-raNapis „Anty Jude” na murze w Warszawie zamalowują przedstawicielki żydo-rządu, jego pełnomocniczka ds. równego traktowania, M.Fuszara i premier E.Kopacz – 26.09.2015

 

Odpowiedzmy najpierw na pytanie, czy lansowanie i wprowadzanie do naszej kultury eutanazji, powszechnej aborcji, ideologii gender, niszczenie rodziny pod pozorem dodawania jej praw, promocja zboczeń seksualnych, ekonomiczna realizacja społecznych nierówności, wymuszanie zarobkowej emigracji, wykluczenie społeczne, obniżanie poziomu oświaty i medialnego przekazu, itd., itp., jest przejawem miłości żydo-reżimowych rządów do polskiego narodu, czy nienawiści i nie tylko chęci, ale wręcz wyraźnego dążenia do jego degeneracji i zniszczenia?

 

Czy polski naród ma, czy nie ma prawa do obrony przed podobnymi działaniami żydo-reżimowych okupantów?

 

A zatem tzw. język nienawiści – chodzi o napisy antyżydowskie – nie jest nienawistną postawą Polaków, ale obronną, wyjątkowo skromną i nieporadną reakcją na nienawiść, na jawną wrogość i przestępczą działalność żydo-reżimowego systemu i jego funkcjonariuszy. Ewentualne żądanie postawienia ich na szubienicy będzie jak najbardziej usprawiedliwionym żądaniem za popełnione przez nich zbrodnie przeciw Polskiemu Państwu i Narodowi.

Każda zbrodnia musi zostać ukarana.

 

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Żydowska nienawiść wykracza poza żydowski standard poprawności

 1. korczma

  Mamy dziś 10 maja , więc kolejna miesięcznica – transmisja TRWAM . Różnica taka , że za Ryżego nie było wojska . Teraz być musi wszak Singer minister .Dziwię się , że 2 tygodnicy nie ma , byłoby częściej .
  Ludzie nie mają co do gara włożyć , służba zdrowia dalej hu… dupa i kamieni kupa , podwyżki rent i emerytur po 4 pln , ale najważniejsza miesięcznica .
  Informacja niemiecki internet forum :
  Blisko 4 mln a nawet 5 mln Polaków rozważa i bliska jest podjęcia decyzji o opuszczeniu Polski nie widząc tu dla siebie przyszłości . Informacje podał niejaki Peter mieszkający w Krakowie .

  Polubione przez 1 osoba

 2. artjac

  My prawdziwi Polacy musimy wyzwolić Polskę spod jarzma żydowskiej.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Nie wiem, i trudno mi powiedzieć – jaka część Polaków wie, bądź zdaje sobie sprawę z tego – jaki stricte reżim obecnie okupuje Polskę ? Jeżeli po 1945 r. media donosiły to co de facto chciały, a wręcz musiały donosić, a po 1989 r. w dalszym ciągu donosiły to co chciały donosić, to niby gdzie ten potencjalny Polak miał znaleźć prawdę ? Manipulowania umysłami niezmienny ciąg dalszy.

  Polubione przez 1 osoba

 4. good why pay sutty

  Jak na prawica.net cenzurują niewinne komentarze:

  Już nie istnieje: http://www.prawica.net/comment/51550#comment-51550

  Polubione przez 1 osoba

 5. good why pay sutty

  Kolejna próba, póki co jeszcze wisi:
  http://www.prawica.net/comment/51553#comment-51553

  Polubienie

 6. good why pay sutty

  No i mnie zbanowali… Koniec mojej przygody z prawica net. Najgorsze, że nawet wejść tam nie mogę, kompletnie. A wystarczyło przecież zablokować możliwość komentowania. Gorliwa ta Hasbara, nie ma co…

  Polubienie

 7. Nikt

  Operacja Fałszywej Flagi

  Najlepszy z blogierów Neon24/ Bogusław Jeznach/ pożegnał się z czytelnikami i zawiesił swój blog ze względu na pobyt w szpitalu/operacja na jaskrę/pozostali blogierzy i czytelnicy składali mu życzenie szybkiego powrotu do zdrowia pod notką /zawieszam blog/zaraz po tym pojawiło się kompromitujące Jeznacha oskarżenie Krystyny Trzcińskiej/ dokumenty IPN/ Jeznach to żyd i mason/ dokumenty tajnych służb/ raporty szpicli/ prywatne listy Jeznacha/wszystko prawdziwe/ Neon przeniósł Trzcińską do lochu/ Trzcińska przedstawiła bardzo ważnego Polaka dla bytu Polski/ „Bogumiła Boguchwała”/ obsesyjnego głupca/ symbol Polaka-patrioty/Cymbał Bogumił Boguchwał – maniak i antysemita- odpierał zarzuty żydowskich blogierów i naiwnych broniących szlachetnego Bogusława Jeznacha/ Jeznach wcale się zarzutami nie przejął/ „To są rzeczy stare…krążą w sieci od blisko 20 lat, wciąż uzupełniane nowymi „dowodami” i komentarzami”/”Bogumił Boguchwał” nie potrafił nawet dobrze pisać po polsku/ polski cymbał- patriota został skompromitowany i przez żydów opluty/ Jeznach nie przerywał radosnych wymian serdeczności z dobrze życzącymi mu wielbicielami/ w tym samym czasie Ex Admin napisał/ moralnosc-uczciwosc-i-przyzwoitosc-a-krystyna-trzcinska/ gdzie odgrywał rolę oburzonego obrońcy Jeznacha/ Ex Admin przejął się swoją rolą/ Repsol przywołał go do porządku aby nie przesadzał/ podejrzane wymiany informacji odbyły się pomiędzy nadzorującymi adminami/ Husky wstawił notkę do lochu/ czy-krystyna-trzcinska-to-zydowka/ żydzi świetnie się zabawiali/ wyśmiewali Bogumiła Boguchwała/nie zapomnieli włożyć w to wszyskto WPS/ pod notką Husky poddenerwowana Trzcinska dopytywała się o dziwne dialogi między Adminami/czy Ex Admin dostał jakieś pieniądze zabrzmiało pytanie/ jakaś paniusia niezwiązana z grupą napisała, że to prowokacja/ Rypsol ostrzegł, że może być zbanowana i ma pisać na temat/ biorący udział w operacji zorientowali się, że za dużo wyszło na światło dzienne/ notkę oburzonego Ex Admina usunięto/ notkę Husky usunięto/ nie ma żadnych dowodów/ Jeznach stał się jeszcze bardziej lubiany i podziwiany/ Bogumił Boguchwał – głupi polski patriota – całkowicie skompromitowany/ zainteresowanie upadającym neonem wzrosło niepomniernie/ Jeznach „kocha różnorodność” i planuje szybki powrót na neon/ wraz z Jeznachem przybędzie tam nana/ już się z nią kontaktował, już o tym rozmawiał/ żydzi uwędzili kilka pieczeni przy jednym ogniu.

  http://trzcinska.neon24.pl/post/131575,boguslaw-jeznach-na-neon24-pl-to-ten-tw-ps-filip

  http://jeznach.neon24.pl/post/131512,zawieszam-blog

  http://dd.neon24.pl/post/131577,czy-krystyna-trzcinska-to-zydowka – usunięte

  http://neon-admin.neon24.pl/post/131586,moralnosc-uczciwosc-i-przyzwoitosc-a-krystyna-trzcinska – usunięte

  Polubienie

 8. Jak dobrze poczytać co jakiś czas trzeźwe i świadome patriotycznie teksty.

  A swoją drogą – niemiecka okupacja w gruncie rzeczy przecież też była żydowska. Aż się płakać chce, gdy widzi się na youtube filmy rzekomo sławiące rasę aryjską i pokazujące z sentymentem niejakiego Hitlera. To są zazwyczaj twory wrzucane przez Anglosasów lub Niemców. Oni tam na Zachodzie rzeczywiście popadli w kompletną ciemnotę, już im ta ich modyfikowana genetycznie żywność całkiem mózgi wyżarła.

  Niestety, statystyczny Polak nie jest lepszy, jeśli chodzi o ogłupienie:/ Ale cóż – to są lata, wieki mamienia, psucia krwi, demoralizacji, rozpijania i wykorzeniania wszystkiego, co słowiańskie.

  Polityką trzeba się interesować, lecz na pierwszym miejscu jest zawsze kultura. Bez odrodzenia kultury słowiańskiej nie będzie słowiańskiej władzy. Krzewić trzeba, krzewić tę kulturę. Przede wszystkim słowiańskie wartości duchowe, to jest droga naszego odrodzenia. Poprzeczkę musimy sobie ustawiać bardzo wysoko, bo słowiańska etyka ma niesłychanie wyśrubowany poziom.

  Życzę Panu Dariuszowi i Panu Pawłowi, aby zawsze pozostali tak czujni i przytomni jak dotąd.

  Sława!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.