W.Waszczykowski w/s Sawczenko – cymbał, czy antypolska kreatura?

56eaa6c6327e416d84644f3e72336b42W.Waszczykowski (PiS), szef MSZ IIIŻydo-RP, bynajmniej nie jest Żydem, ale wysługującą się syjonistycznemu żydostwu USA antypolską kanalią. Cóż, tylko takie indywidua tworzą polityczny wizerunek Polski po 1989r. i nawet dobierają sobie właściwych duchowych patronów. – Poniżej list poetki, L.Ogińskiej, do Redakcji Gazety Warszawskiej.

Ciekawe, kiedy – za ile jeszcze lat -, Polacy, którzy biorą udział w organizowanej przez żydo-reżim wyborczej hucpie, mającej poparcie hierarchii Kościoła, zorientują się, że nie istnieją różnice między syjonistycznymi szumowinami z PiS i takimi samymi z PO i że hierarchia Kościoła niczym się od nich nie różni – jest tak samo antypolska, antynarodowa i antypaństwowa.D.Kosiur

____________________________

Szanowny Panie Redaktorze!

Witold Waszczykowski postawił tezę, za którą w normalnych warunkach powinien być natychmiast zdymisjonowany! Uzależnił on polskie relacje z Rosją od tego, czy Rosjanie wypuszczą banderowską lotniczkę Sawczenko. Miejmy nadzieję, że deklaracja Waszczykowskiego bierze się z naiwności i niewiedzy, jednak gdy ktoś jest nieukiem i naiwniakiem, to nie powinien być szefem MSZ.

Sawczenko zgłosiła się na ochotnika do faszystowskiej formacji Ajdar, której działalność i nadużycia potępiła nawet ultraliberalna formacja Amnesty International. Nadużycia? Na Ukrainie ogławia się ludzi, wiesza na hakach, topi w studniach – jak za niedawnych czasów na Wołyniu i Podolu. Robiono to wtedy pod banderowską flagą, robi się to i dziś. Panu Waszczykowskiemu dobrze z oczu patrzy, ale z łba się kurzy! Ślepy dostrzegłby tryzub na koszulce Sawczenko. Po wojnie niemiecka swastyka została zakazana, ale ukraiński tryzub dalej istnieje w herbie państwa. Nazwę „Tryzub” obrała ukraińska organizacja, której lider Dymitr Jarosz obiecał, że Polakom zorganizują „drugi Katyń”! Gdy polscy mężczyźni bili się na wojnie z Niemcami, banderowcy spod znaku tryzuba „walczyli” z polskimi dziećmi, matkami, starcami.

Ukraińcy nam obiecują „drugi Katyń”? Oby tylko Katyń! Na Wołyniu i Podolu wieszano dzieci na jelitach matek, tępymi piłami przecinano na pół, obcinano kobietom piersi, rany posypywano solą!

Świadek zdarzeń pod Stanisławowem opowiadał mi:

Staliśmy na środku wsi, jeden z grupy banderowców wyskoczył, chwycił dwuletniego chłopca i na oczach mdlejącej matki – wbił go na płot! Wyrwał kołek i potrząsając wierzgającym dzieckiem wrzeszczał:

– Macie swojego orła białego!

Panie Waszczykowski! Broniąc Sawczenko, broni pan nie polskiej racji stanu, ale morderców tego polskiego dziecka wbitego na pal pod Stanisławowem!

Panie Waszczykowski! Dziś Polakom w Niemczech dzieci zabiera Jugendamt? Pan się o Sawczenko upomina? Niech pan się upomni chociaż o jedno rodzicom – przez Niemców – zabrane dziecko! O jedno!!! Udowodni pan wtedy, że kieruje panem faktycznie racja stanu a nie – koniunkturalizm, czyli przecząca zdrowemu rozsądkowi proukraińska polityka!!!

 

Fotografia

(Dzieciom polskim zamordowanym przez UPA)
 
Na fotografii starej
z czterdziestego czwartego
rośnie skrwawione drzewo,
tu dzieci ukrzyżowano…
Druty, jak róże, wplecione w nadgarstki…
Anioła nie ma nad nimi,
rok jest
czterdziesty czwarty,
na fotografii wśród zimy…

Wiszą tam dzieci wśród cieni,
ból ich zatrzymał na zdjęciu,
a czas zatrzymał ich cząstkę,
Czy świat się zmienił? Czy zmienił…
…Bo one wciąż wiszą – za Polskę…

Matki w liściach i kirach,
nie ma skowronków, ni księdza,
nie ma szeptunek, ni wróżek
…tylko z drzewa mogiła,
drut kolczasty, jak róże…

Mam fotografię starą
ból nieskończoność uwięził…
Oczy dziecięce, martwe
z zamarzniętą wiarą
białą
na drzewa gałęzi.

Płacz umilkł dawno.
Na soplach splecione dłonie…
Pójdą do Matki Boskiej,
pójdą do Niej.
Na fotografii polskiej…

Lusia Ogińska

za: http://warszawskagazeta.pl/felietony/lusia-oginska/item/3791-waszczykowski-i-sprawa-sawczenko

Reklamy

18 komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “W.Waszczykowski w/s Sawczenko – cymbał, czy antypolska kreatura?

 1. korczma

  Petru pamiętam tego pajaca z Oxfordu .

  Lubię to

 2. korczma

  Waszczykowski a kto to jest ? a brałem z nim udział w szkoleniu w USA . Ależ to tępak był .

  Lubię to

 3. korczma

  Waszczykowski a kto to jest ? a brałem z nim udział w szkoleniu w USA . Ależ to tępak był .

  Lubię to

 4. No cóż – przerażające, nic się nie zmieniło – jeden żydo-reżim zastąpił wcześniejszy żydo-reżim

  Lubię to

 5. korczma

  Waszczykowski : Boże : ministrze gore !!!!!!!!!!!

  Lubię to

 6. to ten co nienawidzi rowerzystów i wegetarian? widać zdrowy tryb życia jest mu nie na rękę, bo Polacy żyją za długo..

  Lubię to

 7. korczma

  Pilne
  Niezależne portale podają , że szef partii Zmiana Piskorski dziś o 6 rano został zatrzymany przez ABW :
  Wszystko się sprawdza co pisałem . Prawdopodobnie już niebawem taki sam los czeka WPS a panu Kosiurowi i Ziemińskiemu będziemy wysyłać paczki do więzienia .
  Jeżeli jednak nic takiego nie nastąpi będzie to znaczyć , że ten portal od początku był kontrolowany przez żydostwo . Podobnie jak parchaty Neon 24.
  Na końcu zabiorą się za dupy czytelników np moją , Przemexa .
  Wiedziałem , że Kalkstein straci cierpliwość , ale że tak długo wytrzymał . To cud .

  Lubię to

 8. Mściciel

  Za każdego zabitego przez służącą chazarom policję zabić trzeba jedną policyjna Qrwę. To proste. Pierdolnąć pałą stalową w łeb albo wsadzić między żebra długi nóż. I będzie jednej Qrwy mniej. Oni zapominać, że mają służyć Narodowi a nie dziczy chazarskiej.

  Policja jak się okazuje to zdrajcy Narodu Polskiego. To żydowskie gestapo.

  Lubię to

 9. Krzysztof Proch

  To się nazywa szabes goj.

  Lubię to

 10. artjac

  do Krzysztof Proch.To pan ma rację że to szabesgoj.Szabesgoj to Polak który służy tylko żydowi zamiast Polakom.Szabesgoj jest sto razy gorszy od żydów,bo wykonują za żydów najbrudniejszą,najparszywszą robotę a żydzi dobrze wiedzą do czego są zdolni szabesgoje.Poza tym coraz więcej w policji-gestapo jest ukraińców a Polaków coraz mniej.A prawie wszyscy wyżsi oficerowie policji-gestapo są żydami.

  Lubię to

 11. artjac

  Wśród wyższych oficerów policji-gestapo jest wielu oficerów najbrutalniejszego,najnikczemniejszego wywiadu mossad.Po Polsce krążą 40000 funkcjonariuszy,pomocników wywiadu mossad.A 2000 ludzi wywiadu mossadu należą do tak zwane kidono czyli tajny szwadron śmierci.I ten kidono likwiduje fizycznie tych Polaków-patriotów niewygodnych dla żydowskich okupantów upozorując na nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s