Dlaczego żydo-reżim IIIRP boi się partii „Zmiana”?

piskorskiBo to, że się jej wystraszył jest oczywiste, choć nie jest zaskakujące. Co ciekawe, strach żydo-reżimu przed „Zmianą” jest niezależny od rządzącej żydowskiej opcji.

 

Założyciele „Zmiany” złożyli wniosek o rejestrację partii zaraz po swoim kongresie założycielskim, w lutym lub marcu 2015r., a więc w trakcie trwania żydo-rządów PO. Oczywiście sąd rejestrowy, będący agendą żydo-reżimowego systemu, łamiąc prawo tegoż systemu, którego sam jest częścią składową, nie zarejestrował „Zmiany”. Czy było to do przewidzenia? Oczywiście, było.

 

Nie zamierzam porównywać naszego skromnego Stowarzyszenia WPS do posiadającej licznych członków i rozpoznawalnej w społeczeństwie partii „Zmiana” – mimo wszystko pojawiającej się, choć sporadycznie, w żydo-mediach -, ale jest dla nas oczywiste, że powody wstrzymania rejestracji „Zmiany” są niemal identyczne jak w przypadku WPS.

 

Przy okazji przypomnę tylko, że sąd rejestrowy w Warszawie nie dość, że nie zarejestrował WPS, to jeszcze ukradł nam opłatę rejestrową – 1500zł, a więc podwójnie złamał własne „prawo”. Ale z drugiej strony, czy po żydo-reżimowym systemie można było spodziewać się czegoś innego?

 

Żydo-reżim w każdy dostępny dla siebie sposób będzie usiłował eliminować wszelkie polityczne siły, których polityczny program będzie artykułował polskie narodowe i państwowe interesy.

 

Co jednak w przypadku partii „Zmiana” jest na tyle istotne, że żydo-reżim nie poprzestał na bezprawnym nie zarejestrowaniu partii, ale nasilił wobec niej represje do zatrzymania jej przewodniczącego, dr Mateusza Piskorskiego, włącznie?

Powszechne żydowskie media sugerują Polakom, że powody akcji ABW wobec „Zmiany” były dwa:

– szpiegostwo dr M.Piskorskiego na rzecz Rosji,

– finansowanie „Zmiany” przez Rosję – żydowskie gadzinówki używają terminu: „finansowani przez Kreml”.

 

Pierwszy ewentualny zarzut jest po prostu absurdalny. Bo jakież to ważkie informacje może przekazać osoba, która do takowych nie posiada dostępu, ponieważ nie pracuje w żadnej państwowej instytucji związanej z żydo-reżimem. Tajemnic gospodarczych wykraść nie może, bo gospodarka polska – zwłaszcza przemysł -, nie istnieje, co najwyżej może szacować rozmiary korupcji żydo-reżimowych funkcjonariuszy. Jednak takie informacje Rosjanie posiadają z własnego podwórka, w końcu i w Rosji w latach 1990 – 2000 panoszył się taki sam żydo-reżim. Na temat obronności IIIŻydo-RP Rosjanie wiedzą z pewnością znacznie więcej niż sam szef MON, syjonista A.Macierewicz i jego poprzednicy.

 

Traktując jednak zarzut szpiegostwa na rzecz Rosji jako działalność na rzecz obcego państwa i wrogą przeciw państwu polskiemu, nasuwa się natychmiast pytanie: jak potraktować wszystkich funkcjonariuszy żydo-reżimu IIIRP, którzy poczynając od 1990r. (a może i wcześniej, od 1980)  nie tylko szpiegowali i szpiegują, ale działają jawnie przeciw Polsce i Narodowi Polskiemu na rzecz: USA, CIA, Wlk.Brytanii, MI6, Izraela, Mossadu, żydo-masonerii UE? Dowody w tych przypadkach są na wyciągnięcie ręki.

0001301bcvd84tus-c102

 

Tu mamy popiersie R.Kuklińskiego, szpiegował na rzecz USA, a więc słusznego szpiega, którego żydo-reżim nagrodził ustawiając na cokole. Ale Polacy i tak wiedzą co trzeba, o czym nie omieszkali poinformować, umieszczając na cokole właściwą dedykację.

 

 

Drugi zarzut, finansowanie partii, pozornie wygląda nieco roztropniej. Ale gdyby nawet miało to miejsce, to Rosja, jako państwo poważne, nie zostawiłaby żadnych śladów.

A teraz już poważnie: w istniejącym w IIIŻydo-RP ustawodawstwie trudno taki zarzut udowodnić, gdyż oficjalnie mogą funkcjonować tzw. organizacje pozarządowe, fundacje itp. tworzone przez podmioty zagraniczne, które w sposób jawny mogą zasilać – sponsorować – i partyjne budżety, i urzędników państwa, i posłów, itp. Żydo-reżim – każdy – otworzył tu ogromną przestrzeń dla korupcji politycznej i gospodarczej – zresztą jest to cecha charakterystyczna państw kolonialnych, a takim jest IIIŻydo-RP.

Np. KLD, partia niejakich Donalda T. i Janusza L. (zresztą złodzieja, pasera, majątku narodowego w procesach „prywatyzacji”), była finansowana przez żydowskie fundacje z NRF, itd., itp.

 

Rzeczywistym jednak powodem represji żydo-reżimu wobec partii „Zmiana” jest fakt, że jej członkowie to w zdecydowanej większości ludzie młodzi, że „Zmiana” jest przez Polaków, przez młodych Polaków, rozpoznawalna. Żydo-reżim, także i ten w wydaniu syjonistów z PiS, nie ma dla młodzieży żadnych propozycji – bo przecież jako zarządcy okupantów, czyli żydowskiej finansjery z USA, mieć takich propozycji nie będą. Zatem polska młodzież nie ma przed sobą żadnych perspektyw. W tej grupie wiekowej niebezpiecznie rośnie ilość samobójstw. Perspektywy zarobkowej emigracji do państw UE, w których za sprawą podobnych żydo-reżimowych rządów rośnie bezrobocie, a w przyszłości emigrację może zablokować likwidacja strefy Schengen, są coraz gorsze. Wśród młodzieży narasta więc frustracja, radykalizują się nastroje. Żydo-reżim zaczyna być coraz bardziej świadom faktu, że będzie miał przeciw sobie coraz więcej Polaków, że do zastraszania społeczeństwa nie wystarczy już brutalność policji i mordowanie przypadkowych młodych ludzi.

A co, jeśli żydowskie USA wycofają się z Europy, na kim wtedy wesprze się żydowska V kolumna chcąca utrzymania żydo-reżimu w IIIRP? Zderzenie żydo-reżimu ze ścianą jest tylko kwestią czasu.

Warto, żeby i funkcjonariusze żydo-reżimowych służb, przecież w dużej mierze Polacy, także mieli świadomość tych procesów, no i oczywiście ich konsekwencji w postaci rozliczeń – bo działanie na szkodę Narodu i Państwa Polaków nie może pozostać bezkarne.

 

Dariusz Kosiur

______________________________________

2867627

Mamy w Polsce pierwszego więźnia politycznego

za: http://pl.sputniknews.com/polska/20160519/2867204/Zmiana-aresztowanie-Piskorski-przeszukania.html

Reklamy

48 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

48 responses to “Dlaczego żydo-reżim IIIRP boi się partii „Zmiana”?

 1. zydozerca

  NA ZMIANY NIE LICZCIE -CYKORZY/POLACY
  DOPÓKI ZE ZDRAJCÓW NIE ZROBI SIĘ MACY
  JAK PRZEBIEGA ORGANIZACJA SAMOOBRONY OBYWATELI PRZED ŻYDOWSKIM OKUPANTEM ? -NIJAK
  SŁOWA,SŁOWA,SŁOWA -AŻ WRÓG WAS POCHOWA

  Polubienie

 2. artjac

  Po Polsce krążą 4000 funkcjonariuszy,pomocników wywiadu mossad.A po Stanach Zjednoczonych zaledwie kilkaset osób z mossadu.Tak powiedział Syryjczyk który niedawno gościł w naszym bardzo nieszczęśliwym kraju.

  Polubienie

 3. artjac

  40000 osób z mossadu.Poprawiłem tą liczbę.Sorry za pomyłkę.

  Polubienie

 4. W związku ze szczytem NATO w Warszawie od 7 do 10 lipca będzie obowiązywał zakaz spontanicznych zgromadzeń, BOR zyska prawo do rejestrowania obrazu i dźwiękuhttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Projekt-ws-szczytu-NATO-dot-min-zakazu-zgromadzen-spontanicznych-do-komisji,wid,18336446,wiadomosc.html?ticaid=117099

  Tym samym żydo-reżim potwierdza, że Polacy nie chcą u siebie zbrodniczej NATO, chroniącej interesy żydowskiej finansjery USA i Wlk.Brytanii.

  Polubienie

  • kempes

   polacy chca. ale spokoju. godnych warunkow pracy. w ojczyznie . a nie na emigracji.mozliwosci zakladania rodzin. a rzad na to ze lekarstwem jest nato. i ustawy terrorystyczne. ale panie kosiur .. obaj wiemy ze to nic nie da. w czasie mundialu 78 a rgentynie gdzie grał moj ulubiony zawodnik mario kempes – tez rzadziła hunta . porywano ludzi gwałcono i zastraszano. kissinger spotykał sie z videla. i co to dało wszystko ? ano nic. bo terror nie rozwiazuje zadnego problemu. a potem była wojna o falklandy. z anglia . i co? i był koniec hunty. jest taki serial i film – słuzby specjalne. zastanowił mnie ten serial. w czasie ogladania. owszem . umieja zabic i wysledzic. maja zlasowane mozgi. nie wiedza czesto ci funkcjonariusze – dla kogo pracuja.. i.. ZNÓW TO SAMO. jaki problem te słuzby rozwiazały….? co stworzyły? a no zaden i nic. i co ze skrecania karkow? nic. terror nic nie da . ani nie rozwiaze. BO NIE MOZE. a le w tym serialu – o tych słuzbach najbardziej bawi mnie jeden funkcjonariusz. ten ktory – jak ktos ogladał – tak narzeka na te słuzbe zdrowia. bo przeciez walczy w interesie ludzi – ktorym taki stan panstwa jest akurat na reke. takze spokojnie i rozwaznie panowie. wezmy takiego franciszka. papieza. owszem polacy lubia egzotyke… wesela i zabawy. ale jp 2 oficjalnie przynajmniej był polakiem. i czy poprawil tym sytuacje koscioła…??- alez nie . to samo i franciszek. polacy przyjda i obejrzą show i.. dalej beda robic swoje. nie zmienia te dni mlodziezy niczego . co najwyzej prowokacja moze byc.

   Polubione przez 1 osoba

   • Korczma

    Oglądałem ten film . Zrobił go Patrick Vega . Całkiem niezły jak na żydorezim . Wiem o którego funkcjonariusza ci chodzi . Gra ten aktor , który grał lekarza w debilnym serialu ” Rex ” co to policjant i psiuniu łapią bandziorów .
    Faktycznie jedne wielkie jaja jak facet choruje na nózkę nie może chodzić i zmaga się ten pracownik służb specjalnych z tą pejsatą pojebaną słuzbą zdrowia i zawsze ma pod górkę pomimo ,że ma tylu znajomych lekarzy .
    Istne jajca !!!! . W kraju żydostanie Monthy Pythona nic nowego . Po prostu normalność .

    Polubienie

   • Korczma

    Polubienie

 5. kojak

  No coz ? To jasno i wyraznie mowi kim sa odrazajace smiecie z PIS ~! Absolutnie nie pozostawia zludzen w sprawie tych smierdzacych kanali i zwyrodnialcow !

  Polubienie

 6. Korczma

  Swoją drogą wczoraj niby szpieg rosyjski . Dziś już chiński . Jutro będzie szpiegiem z Ugandy . Kalkstein już głupieje całkiem od nadmiaru władzy .

  Polubienie

 7. Korczma

  Kojak wyobraż sobie ,że w każdej siedzibie CBS w biurach są portrety Kalksteina , Dudy i Szydłó a czepiali się pejsy Gomułki i Cyrankiewicza .

  Polubienie

 8. Przypomnijmy wizerunki bandytów IIIŻydo-RP wspierających żydo-banderyzm na Ukrainie:

  Nie zapominajmy, że Episkopat Kościoła w Polsce udzielił poparcia żydo-banderowskiej rewolcie.
  To wszystko na grobach zamordowanych ponad 200 tys. Polaków.

  Polubienie

 9. good why pay sutty

  Z jakiej ten facet się urwał choinki? Miałem wrażenie, że on mówi o jakiejś innej Polsce. Zapamiętajmy jego gębę.

  Polubienie

 10. Korczma

  Też coś dołożę :

  Polubienie

 11. good why pay sutty

  Rabbi Stanisław prześmiewczo o aresztowaniu M. Piskorskiego:

  Polubienie

 12. Korczma

  Ten Rabbi to ma codziennie pogadankę w TV trwam 19: 50 i pierdo… tam od rzeczy . Zaraz potem modlitwa . Jednego dnia jest on innego rebe Singer i zawsze przed modlitwą jak jest największa oglądalność przez tych najbardziej krewkich co ci jaja urwą jak coś żle o ich fanie Rydzolu powiesz . Dzięki WPS ja już jestem na to ścierwo odporny . Trzeba jednak przyznać ,że to są spece o ogromnej wiedzy i niejednego goja nabiorą na swoje gadki .

  Polubienie

  • Korczma

   Nie wiem czy to prawda , ale słyszałem od znajomego , że Rydzol urządzał imprezę . Były same szychy , a najwięcej było podobno złotych mercedesów .
   żródło TVP komentarze forumowiczów telegazeta strona 123 .

   Polubienie

 13. brutus141

  CZESC!
  KIEDY W KONCU POLACY OTWORZA OCZY I ODBUDUJA PEJSATYM ZDRAJCOM NARODU SANATORIUM POD KRAKOWEM ???
  CZAS NAJWYZSZY ODZYDZIC TEN KRAJ I ZAZYDZONA EUROPE !!!

  Polubienie

 14. good why pay sutty

  Konferencja partii Zmiana ws. nalotu ABW oraz aresztowania M. Piskorskiego:

  Polubienie

 15. żart

  Nie daj się,itd…- piosenka (śpiewała „Doda”

  Polubienie

 16. Korczma

  Co tu komentować . Normalne . Dziubka mają wam dać ?

  Polubienie

 17. Korczma

  Napiszę odp : Szedłem w pochodzie KOD . Spociłem się ze strachu . Pełno tam gwałcicieli , pedałów , śmierdzieli , złodziej , aferzystów . Boże jak ja się bałem . Tak własnie żydomedia funkcjonują . Jedyna różnica taka ,że bajki Szechtera czytają miliony a na WPS to co ja napisałem przeczyta górka 10 osób i to góra .

  Polubienie

 18. paziem

  Zawsze są takie preóomowe momenty, które pokazuja całą prawdę o ludzich. Czym jest TV „POd Prąd” było od razu wiadomo, ale że Maryś Kowalski, to pro syjonistyczna i pro anglosaska gnida, to znakomicie pokazuje powyższy filmik.

  Polubienie

  • Korczma

   Panowie wszystkie wasze audycje słuchałem i już dawno o tym mówiliście . Według mnie audycja o świętach majowych wunderbar . Jeszcze raz przepraszam za moja wcześniejszą wypowiedz .
   Widziałem go jakiś czas temu w pejs TV – czas – najlepsza oglądalność . Wtedy już było wiadomo co to za typ .

   Polubienie

  • grzanek

   Zgadzam się co do przełomowości tego nagrania, jednakże dla mnie bardziej istotne jest to co mówił pastor Chojecki, założyciel protestanckiej (jeden z największych amerykańskich autorytetów w tej materii, prof. E. Michael Jones określa sekty protestanckie mianem „judaizatorów” Kościoła) sekty pn. „Kościół Nowego Przymierza w Lublinie”, osobiście bliski przyjaciel Kowalskiego. Kowalski jaki jest – każdy widzi, dlatego nie będę się nad jego osobą rozwodził. Natomiast ta żarliwa obrona PiS-u w wykonaniu Chojeckiego (jak podejrzewam, nasłanego z USA prozelityzującego judaizatora, którego działalność w oczywisty sposób ma na celu odciągnięcie Polaków od tradycji katolickiej i skłonienie ich do konwersji na Protestantyzm, w którym – przypomnijmy – cnotą kardynalną jest pazerność, a oznaką bożej łaski – materialne bogactwo, vide np. https://prawda2.info/viewpost.php?p=252252 (włączyć napisy):

   ERGO dużo łatwiej wcisnąć ludziom neoliberalne bajki judejskie w rodzaju ASE) w moich oczach dowiodła, że jest to partia stanowiąca w sposób oczywisty ekspozyturę USrAela na Polin:

   Polubienie

 19. Korczma

  I jeszzce apelują o wpłaty przez PAY . Mam tam konto , ale hu…. ode mnie dostaną . Wolę wpłacić na WPS

  Polubienie

 20. julius

  Patrząc na Chojeckiego to zdaje się być szlachcicem jerozolimskim. Ta zaraza rozpleniła się w Polsce niesamowicie. Szlachta jerozolimska staje się powoli warstwą zwierzchnią w Polsce. Trzeba często i gdzie się da przedstawiać różnice pomiędzy szlachtą słowiańską a szlachtą jerozolimską. Nie można dopuścić, żeby te kreatury miały wpływ na dusze Słowian.

  Polubione przez 1 osoba

 21. good why pay sutty

  ObŻydliwa apoteoza Jednostki Syjonistycznej:

  Polubienie

 22. paziem

  Tak jak się spodziewaliśmy w realiach okupowanego kraju, wobec Mateusza Piskorskiego przed chwilą wydał postanowienie o areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy.

  Pierwszy, ale na pewno nie ostatni więzień politycznu reżimu PiSowskiego- Mateusz Piskorski, otwiera nowy rozdział w najnowszej historii Polski.

  Polubienie

 23. grzanek

  Jak przepędzono delegację Zmiany ze studia TVP Info:
  http://vod.tvp.pl/25138058/21052016-2155

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s