Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian

12987067_10153979810167906_1508530481745983763_nA więc, co nam, Polakom i Słowianom, szykuje miejscowa, rządząca, żydowska V kolumna oraz jej mocodawcy z USA, czyli Międzynarodówka żydowskiej, światowej, finansjery. (kliknij w obrazek)  – D.Kosiur

_________________________________

autor: dr nowopolski

za: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131728,dzisiejsza-tragedia-polakow-i-slowian

Postnarodowe społeczeństwo III RP charakteryzuje się jedną cechą wspólną z poprzednimi pokoleniami; a mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu.

Artykuł włoskiego eksperta wojskowego Manlio Dinucci , wyjaśnia autentyczny cel i niebezpieczeństwa związane z instalacją nowego „systemu obrony przeciwrakietowej”  NATO w Polsce i Rumunii[i].  Autor opiera się przy tym na publicznych informacjach jego amerykańskiego producenta Lockheed Martin’a[ii].  System startowy Mark 4 przystosowany jest do wystrzeliwania zarówno „any-rakiet”, jak i (ofensywnych) rakiet. W tej sytuacji wystrzelone z pomorskiej bazy NATO rakiety typu „Tomahawk cruise missile”[iii] dosięgną bez trudności główne rosyjskie centra.  Ponieważ rakiety tego typu lecą tuż na ziemią, nie ma możliwości ich przechwycenia.

 .
W jednym z programów rosyjskiej telewizji, występujący w nim specjalista wojskowy, podkreślił że polska instalacja NATO jest dla Rosji „sprawą życia i śmierci” i na takim właśnie poziomie rozważane będą decyzje dotyczące jej unicestwienia.
.
Nie ulega wątpliwości, że prące do III wojny światowej państwa NATO (czytaj USA) zmuszą (sprowokują) Rosję do działania.  Tak więc, podobnie jak II wojna, III wojna rozpocznie się na polskim Pomorzu.  Wybuch tej pierwszej ściągnął na Polskę i świat ogromne nieszczęścia.  III będzie znacznie bardziej katastrofalna, a dla Polski i Polaków oznaczać będzie zapewne ostateczne unicestwienie.
 .
Być może taka jest wola Opatrzności, tym bardziej że koncepcja Polski lansowana przez „narodowe elity” wyczerpała się już dawno.  Na podobieństwo „bratniej” Ukrainy, III RP przypomina bezgłowego (pozbawionego autentycznych elit) pajaca, za sznurki którego pociągają wszyscy mający swe interesy w tym regionie.  Społeczeństwo polskie zdolne jest jedynie do wymiany jednego garnituru agenturalnych przywódców na drugi.  Truizmem jest stwierdzenie, że tak funkcjonująca III RP (znów na podobieństwo Ukrainy) musi ściągać na siebie ogrom nieszczęść, a na dodatek stanowi poważne zagrożenie dla całego regionu.
 .
Postnarodowe społeczeństwo III RP charakteryzuje się jedną cechą wspólną z poprzednimi pokoleniami; a mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu.  Jej obywatele gotowi są dosłownie na wszystko, aby tylko zostać zaliczonym do „Zachodu” . Również tą właściwością podobni są do Ukraińców i innych społeczeństw czwartej kategorii.
 .
Polacy nie są w stanie pojąć, że dla Zachodu, byliśmy zawsze i pozostaniemy, tym co dziś określają mianem „lesser peoples” (podludźmi).  Cała tysiącletnia historia Polski ukazuje to dobitnie.  Zachód wykorzystywał każdy pretekst i okazję by niszczyć i podbijać nasze terytoria.  Dopiero w 1410 roku (pół milenium od chrztu Polski)  udało się mocarstwowej Rzeczpospolitej powstrzymać „chrystianizacyjne”  zachodnie zapędy . I to nie na długo.  Polacy nie są w stanie pojąć prostej sprawy, że Zachód kieruje się jedną tylko zasadą – swym interesem.  Wbrew hałaśliwej propagandzie,  jakiekolwiek zasady moralne są mu całkowicie obce.  Demonstrował to nieprzerwanie na przestrzeni milenium i demonstruje to dziś.  Jedyne co się zmieniło to „zestaw wartości” w imię których  niszczy i eksploatuje on innych.
 .
Absurdalne uwielbienie Zachodu przez Polaków  równoważone jest nienawiścią i pogardą do swych naturalnych braci – Słowian.  Również w tej cesze identyfikować  ich można  z Ukraińcami.  Oczywiście nie wszyscy Polacy odpowiadają powyższej charakterystyce. Jednak jest ich wystarczająca liczba do pchania Ojczyzny ku zagładzie.
 .
Tragiczny koniec jest nieunikniony, jeśli mieszkańcy III RP nie przestaną kierować się powyżej przedstawionym paradygmatem i nie otrząsną z siebie wszawej agentury odgrywającej rolę „narodowych elit”.
comment_lELhiJ2zPn4eWF7C06BjWBzstHeVHlAo,w400ilustracje i wytłuszczenia:  Redakcja WPS
.
Z wieloma tezami autora koresponduje tekst „Dlaczego nacjonalizm?”https://programwps.wordpress.com/2016/05/15/dlaczego-nacjonalizm/

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian

 1. Korczma

  Znakomity tekst . Dziękuje .

  Polubienie

 2. Nie tyle czują miłość do ‚zachodu’ – co do Jerozolimy przyszłej stolicy nowego ładu światowego i swego światowego przywódcy -‚moszijacha’..

  Polubione przez 1 osoba

 3. Crucesignatus

  Czyżby operacja fałszywej flagi mająca uderzyć w przeciwników żydo-reżimu odpowiedzialngo za mord na kolejnym już Polaku(wcześniej w Białymstoku) podczas kadencji lokajów z PiSu?

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/4663-wybuch-bomby-we-wroclawiu-ladunek-byl-w-autobusie-145

  Polubienie

 4. Pingback: Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 5. kempes

  dlatego pisałem o tym wczesniej. polacy na punkcie zachodu maja wrecz pierdolca . hysia i to zdrowego. juz pomijajac hitlery i inne takie to … najlepszym przykładem np. jest sredniowieczny slask np. po okresie kolonizacji niemieckiej. i co z tego np. ze był rozwiniety gospodarczo. ale nie był polski i kwitła tam kultura niemiecka. i nie polacy mieli tam najwiecej do powiedzenia. to taki jest i zachod własnie. ale ogłupieni polacy tego wiedziec nie chca. no i jeszcze do tego ten katolicyzm nieszczesny. pcha tez nas tam. a.. przeciez..NIKT NAS TAM NIE CHCE.

  Polubione przez 1 osoba

  • przepraszam co maja ?! kempes moze takie stanowisko ty reprezentujesz , nie pisz o wszystkich Polakach jak o istotach bez mogow ! a od Slazakow trzymaj sie z dala ! ” sredniowieczny Slask ” ?! SREDNIOWIECZNA TO JEST RESZTA POLSKI ! NIE SLAZACY ! region , ludzie wykorzystywani przez niemcow potem ” swiatowya nowoczesna polske ” 🙂 🙂 🙂 tak jest do dzisiaj i jeszcze macie czelnosc ich obrazac ?! nikt nie jest bardiej pro polski niz Slazacy i MNIEJ ZAPATRZONY W ZACHOD !!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 6. osoba prywatna

  Polubienie

 7. Zdzisław Jankowski

  Aleksander Jabłonowski wraca do historii. Mówi o to co było kiedyś, co jest dzisiaj, co może być jutro. Chce obudzić sumienia społeczne, zawodowe, gospodarcze i polityczne. Mówi spokojnym nieskrepowanym głosem. Służy swoim talentem, tej samej ojczyżnie, której służyli dziadowie. Takich ludzi trzeba szanować, ze swoim słowem wydaję wojnę, łajdakom, zdrajcom, złodziejom.

  Polubienie

  • Jednak nie powinno umykać naszej uwadze, że stosunek do pana Jabłonowskiego do Rosji jest zgodny z żydowską, syjonistyczną, poprawnością polityczną.

   Polubione przez 1 osoba

   • …że stosunek pana Jabłonowskiego do Rosji jest zgodny z żydowską, syjonistyczną, poprawnością polityczną… Dobrze mówi. Zgodnie ze starą teorią o dwu wrogach. Z tej beczki miodu należy wybierać podstępnie
    wrzucony dziegć. po za tym „wszyscy zdrowi… 🙂

    Polubienie

 8. zydozerca

  Generalnie sytuacja zgniła do tego stopnia, że już prawdopodobnie tylko kilka eksplozji jądrowych może ją uzdrowić, przywołując do porządku tych, którzy chcieliby, żeby jutro Moskwa, Orzeł lub Petersburg wyglądały tak, jak dzisiaj Donieck lub Aleppo. Czasami nie ma innego wyjścia, niż konieczność użycia siły. Jeżeli się już jej używa, to należy tak uderzyć przeciwnika, żeby się nie podniósł. No, a że od następnego dnia świat nie będzie już nigdy taki sam – nic się na to nie da poradzić, to są konsekwencje działania tych sił, którym się wydawało, że można bez konsekwencji palić ludzi żywcem, strzelać z armat do blokowisk lub zestrzeliwać nieuzbrojony samolot bombowy po cudzej stronie granicy. Zawsze są jakieś konsekwencje, w tym przypadku kwestią zasadniczą jest to, kto będzie je ostatni ponosił.

  Zewnętrznie NATO nadal funkcjonuje, a nawet zamierza się rozszerzać, ale istnienie organizacji już dawno przestało mieć sens, bo sami członkowie sojuszu są nastrojeni przeciwko niemu, pisze „The Week”. Pakt Północnoatlantycki przeżywa trudne czasy. Pomimo tego, że Stany Zjednoczone aktywnie nawołują sojuszników do zwiększenia nakładów na obronę (przynajmniej do 2% PKB), apele Waszyngtonu są coraz częściej ignorowane. W 2015 roku Niemcy wydzieliły jedynie 1,2%, Włochy – poniżej 1%, a Francja – 1,8%. Jednak ograniczanie budżetów obronnych nie jest największym problemem sojuszu. Jest nim to, że Europa coraz częściej opowiada się przeciwko idei zbiorowej samoobrony, stwierdza The Week. Z badania przeprowadzonego niedawno przez inicjatywę „Przyszłość Europy” i polski Instytut Polityki Społecznej wynika, że ponad połowa Niemców nie zgadza się na użycie niemieckich wojsk do obrony pozostałych członków sojuszu, np. Polski lub krajów bałtyckich. Tylko 31% Niemców uważa, że ich kraj powinien wywiązać się ze swoich zobowiązań. Według raportu taka sytuacja ukształtowała się nie tylko w Niemczech. Bronić Polaków i mieszkańców krajów bałtyckich nie chce również większość Francuzów i Włochów. Piętą Achillesową obrony zbiorowej jest to, że kiedy ludzie przestają w nią wierzyć, to przestaje ona istnieć. Widocznie NATO osiągnęło punkt krytyczny – ocenia „The Week”.Struktury NATO, wojsko i dowództwo nadal funkcjonują, ale bez wsparcia państw członkowskich wszystkie obietnice dane Europie Wschodniej nic nie znaczą. Z NATO pozostały tylko pozory. Być może sojusz jest już martwy – sugeruje brytyjskie pismo.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Pingback: Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian | Wiara Przyrodzona

 10. Gabi

  No jasne Rosjanie i Ukraińcy nas kochają. Śmiechu warte !!!

  Polubienie

  • Kwestii politycznych nigdy nie rozważa się na poziomie jakichkolwiek uczuć, tylko wyłącznie na poziomie interesów własnych.
   ________________________
   Np. kwestia ukraińska
   W trakcie trwania rządów żydo-sanacji (1926-39) mniejszość ukraińska była traktowana jak obywatele drugiej kategorii – np.: blokowano dostęp Ukraińcom do oświaty, zwłaszcza do studiów wyższych, pozbawiono wsparcia ich rodzimą kulturę (takie wsparcie mieli Żydzi w IIRP), poziom życia Ukraińców był niższy niż ludności polskiej i żydowskiej. Z nakazu władz likwidowano cerkwie, a w ich miejsce lokowano kościoły. Żydo-sanacja realizowała politykę Międzynarodowego Żyda, której celem było antagonizowanie ludności słowiańskiej – i jak widać polityka ta przyniosła rezultaty w postaci nienawiści Ukraińców do Polaków (do Rosjan także).
   Żydowskie władze IIIŻydo-RP realizują politykę analogiczną.
   ____________________________

   A zatem, czy obecna polityka IIIRP względem Ukrainy winna być realizowana w oparciu o zalecenia (wytyczne) USA, czy jednak we współpracy z Rosją? Bo i Rosja i Polska względem Ukrainy miałyby zbliżone interesy.

   To samo dotyczy ewentualnej politycznej współpracy z Rosją wobec wspólnych dla Polski i Rosji zagrożeń płynących z Zachodu.
   (Polska gospodarka została zniszczona po 1990r. i proces degeneracji państwa trwa, Rosja odzyskała kontrolę nad własnym państwem w 2000r., a podlegała tym samym co Polska procesom realizowanym przez te same siły.)
   Gdy załatwimy już wspólne interesy, będziemy mogli rozmawiać o miłości i nienawiści – wyjaśniając historyczne i polityczne zawiłości.

   Polubienie

 11. Piotr z Gdańska

  Jeśli myślimy ,że Amerykanie nas kochają to jest eufemizm. Dla nich tylko kasa się liczy. To prawdziwe dla tych ze Wzgórz Golan.

  Polubione przez 1 osoba

 12. Miron

  Polska suwerenna to uwolnienie się od systemu judeo-rzymskiego czyli unia, nato, watykan, komunizm, banksterzy – syjonisci rozsiani po całym świecie. Ich domeną jest rzymska zasada dziel i rządź. … judaizm, chrześcijaństwo, islam zostały stworzone przez te same siły. My jesteśmy Słowianami https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/ i wara od nas!

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s