IIIŻydo-RP – tylko syjonistyczna, czy nazistowska?

comment_lELhiJ2zPn4eWF7C06BjWBzstHeVHlAo,w400

WARSZAWA, 19.05.2016r: KONFERENCJA PARTII ZMIANA – A JEDNAK „DEMOKRACJA” W III RP JEST ZAGROŻONA !

_____________________________________

A oto, co piszą żydowskie, syjonistyczne, kreatury w żydowskiej gadzinówce Michnika, znanej z zamieszczania antypolskich, antynarodowych, paszkwili, czego zresztą doświadczyło także WPS.

Jawny szpieg z partii Zmiana


Wojciech Czuchnowski (opcja żydostwa jew-ropejskiego, czyli PO, nowoczesna.pl, itp. – D.Kosiur)
Powstała w 2015 r. partia Zmiana nie jest – najłagodniej mówiąc – sympatyczną organizacją. Jej działacze głoszą, że „Polska jest okupowana przez NATO”, rosyjska interwencja na Ukrainie to akt dziejowej sprawiedliwości, a niepodległa Ukraina jest „banderowskim mutantem”.
Zmiana ma zresztą siedzibę w dawnym budynku TPPR, gdzie dziś mieszczą się niszowe organizacje typu Towarzystwo Polska – Białoruś czy Biuro Podróży „Kalinka”.
Oficer ABW pracujący do niedawna w tej służbie, twierdzi, że „przynajmniej do jesieni 2015 r.” nie było przesłanek, by podejrzewać Piskorskiego o szpiegostwo. Były pomysły, by postawić mu zarzut podżegania do nienawiści wobec innych nacji (wypowiedzi o Ukraińcach) albo ścigać przy pomocy służb skarbowych (wiele przedsięwzięć realizowanych za pieniądze z Rosji).
Według jednoźródłowej wersji zarzut szpiegostwa wobec Mateusza Piskorskiego dotyczy nie współpracy z Rosją, ale ze służbami Chin albo Iraku. – Oficjalna działalność na rzecz Rosji była tylko przykrywką dla pracy agenturalnej na rzecz innych krajów, które zresztą też głoszą idee wrogie NATO – twierdzi kolejny nasz rozmówca.
– W Polsce skończyła się wolność polityczna. Myśleliśmy, że mamy prawo głosić inny pogląd na to, jak powinna wyglądać Polska i jaka jest polska racja stanu – mówili wczoraj działacze partii Piskorskiego.

Na razie trudno odmówić im słuszności. Demokracja polega na wolności głoszenia poglądów. Nawet głupich i szkodliwych. W sytuacji, gdy prokuratura nie chce powiedzieć, co obciąża Mateusza Piskorskiego, cała akcja wygląda na pokazówkę przeciwko awanturniczej partyjce.

.
.
zamieścił: D.Kosiur
Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “IIIŻydo-RP – tylko syjonistyczna, czy nazistowska?

 1. obudzony

  Ależ w tej Warszawie pochowało się syjonistów lub kryptosyjonistów. Ten redaktorzyna ,,Wybiórczej” wyraźnie boi się, że Polska może wystąpić z NATO. Okupant boi się, że niektóre polskie ruchy i partie patriotyczne mogą obudzić naród i to jest dla nich niebezpieczne. To, co zrobili z partią ,,Zmiana” to duszenie opozycji w zarodku, zdusić za wszelką cenę, oskarżyć o cokolwiek byleby tylko szersza masa Polaków o takiej partii się nie dowiedziała. To właśnie tej prawdy się boją Michniki, Kaczyńskie Tuski i wielu innych i to z ich inspiracji stosuje się metodę pacyfikacji partii, które mogą podnosić świadomość narodową Polaków. W ten sam sposób potraktowano Leppera, którego najpierw próbowano zignorować, potem wyśmiewać i poniżać, później próbowano przekupić stanowiskami, następnie straszyć, a kiedy te wszystkie metody zawiodły to go po prostu zamordowano. Są filmy na youtube, gdzie żywy jeszcze Lepper mówi kto konkretnie wydał na niego wyrok, a byli to: Michnik i tzw wpływowi dziennikarze, politycy m.in Tusk, Kaczyński, Kalinowski, liberalny nurt biskupów kościoła kat(nikt inny jak biskupi poch. żydowskiego) oraz niektórzy wielcy pracodawcy w Polsce. Zauważam od dawna totalną penetrację wszelkich ruchów narodowych i patriotycznych w Polsce przez agentów żydowskich i syjonistycznych. Dotyczy to zarówno partii politycznych, ale i stron internetowych – oni chcą wiedzieć wszystko o wszystkich skłócać, rozbijać, trollować, byle jak najdalej od prawdy dla Polaków. Oni wpychają się na siłę, na chama, nikt ich tam nie zaprasza, a kiedy zachodzi potrzeba używają służb specjalnych, policji, sądów do zduszenia w zarodku narodowych inicjatyw.
  Wspólną cechą obydwu wymienionych przywódców były wielokrotne próby zbliżenia z Rosją i Białorusią, podróże do Rosji, tworzenie wspólnych inicjatyw gospodarczych i międzynarodowa wymiana kulturalna.
  Szechter i spółka niczego tak się nie boją jak zbliżenia Polaków z Rosjanami, bo wiedzą, że narody słowiańskie posiadają podobne dusze i mogą się wspólnie porozumieć. Wówczas wyszłoby czarne na białym kto tak naprawdę od wielu lat skłóca Polaków i Rosjan, napuszcza wzajemnie na siebie i nie pozwala, żeby Polacy na własne oczy przekonali się jak wygląda życie w Rosji tylko wierzyli Szechterom w ich kłamstwa i brednie. Polskojęzyczne media głównego nurtu wzorem zachodnich syjonistycznych gadzinówek na wszelkie możliwe sposoby kłamią o Rosji, oczerniają ją na arenie miedzynarodowej, próbują szkodzić politycznie i ekonomicznie, i o Rosji można mówić tylko negatywnie albo wcale.
  Poniżej wymienię sposoby szkodzenia Rosji:
  – wprowadzenie sankcji gospodarczych przez kraje UE na Rosję pod dyktatem USraela, które to sankcje paradoksalnie bardziej dotykają kraje UE i Saudów(cena ropy) niż samą Rosję
  – kłamliwe oskarżanie Rosji o udział w wojnie na Ukrainie
  – kłamstwa dotyczące rzekomego siłowego przejęcia Krymu
  – Kłamstwa dotyczące przemytu broni przez Rosję na Ukrainę za pomocą konwojów humanitarnych z pomocą dla ludności cywilnej
  – bezprecensowa sprawa śledztwa amerykanów dot FIFA i wymuszona dymisja prezydenta Seppa Blatera za brak uległości wobec USA i podtrzymanie decyzjo o przyznaniu Rosji organizacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej
  – kłamliwe i bezpodstawne oskarżanie Rosji o rzekome zagrożenie dla świata płynące z jej strony
  Jest tego o wiele więcej, a ja przypominam tylko te z ostatnich lat.
  Zagrożeniem dla całej syjonistycznej, okupacyjnej władzy w Polsce jest rzetelna wiedza Polaków o tym w jaki sposób kłamią, ogłupiają pokolenia, szkodzą Polsce i narodowi Polskiemu, stąd ich strach przez mediami rosyjskimi, które piszą prawdę, są obiektywne, pluralistyczne i stanowią przeciwwagę dla Zachodnich kłamstw.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Korczma

  Dziękuję pieknie za wpis panu i nicku Obudzony . Można prosić stronę internetową gdzie pan jeszcze pisuje , może blog .

  Polubienie

 3. paziem

  Mamy na bieżąco kontakt z p. Nabilem Malazi, członkiem zarządu partii Zmiana, który jest przed sala sadu na warszawskiej Woli, gdzie od kilku godzintoczy sie „rozprawa” , której celem jest założene z góry wydanie postanowienie o tymczasowym areszcie Mateusza Piskorskiego. Niezależni dziennikarze z możliwością rejestrowania video przebiegu rozprawy – niie zostali wpuszczeni na salę.

  Zapamiętajmy ten dzień ( 20.maja.2016) i nazwiska prokuratora( ów) ? i sędziów. To jest nie tylko czarny dzień polskiego sądoiwnictwa, ale otwarcie nowej epoki walki z narodem polskim. Polacy nie tylko nie mogą zostać obojętni w tym momencie, ale powinni zdać sobie sprawę, że nie można już ustępować dalej działaniom okupantów z USraela i NATO.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Korczma

  Pan dr ma rację , ale jak dla mnie wszystko rozejdzie się po kościach . Zapisać nazwiska prokuratorów , sędziów można , ale im i tak włos z głowy nie spadnie podobnie jak Ryżemu , Bolkowi i całej tej szarańczy . Człowiek zbydli się całkowicie , gdy widzi , że można coś zyskać , a za skurwysyństwa wie na 100 % , że niet kary . Pozdrawiam . Audycje super .

  Polubienie

  • Korczma

   Daję głowę , że Polacy będą obojętni i jeszcze masy z nich poprą PIS i chętnie powieszą za jaja Piskorskiego . Ci którzy coś kumają zajęci robotą na śmieciówce i głowią się , aby zarobić na kawałek chleba , a wielu Polaków ma to po prostu w dupie i nawet nie wie co to jest Zmiana . Założe się ,że stacja Rydzola pieje jak to Piskorski grożny agent chociaż tego gówna nie oglądam . Tutaj mamy już widzów parę mln .

   Polubienie

 5. Broniący się

  Odsunąć kurwy żydochazarskie od władzy a najlepiej zlikwidować fizycznie. Miejsce tych kurew jest na dnie Morza Martwego. Oni prowadzą świat w przepaść. Musimy się przed tymi bestjami bronić za wszelką cenę.

  Polubienie

 6. Broniący się

  Pis w pizdu razem z żydkiem Kalksteinem, Izaakiem Singerem i innym żydowskim gównem z Dudą na czele. Oni tylko udają Polaków..

  Polubienie

 7. żart

  „DEMOKRACJA” W III RP JEST ZAGROŻONA !
  Nic nie jest „zagrożone”.
  To tylko „marzenia”, ściętej „głowy” (papieża).

  Polubienie

 8. zydozerca

  Warszawa,31.03.2016

  RADA WARSZAWY
  PKIN
  PRZEWODNICZĄCA I WSZYSCY CZŁONKOWIE

  DLACZEGO K..WY -FIGURANCI NIE UDZIELACIE ODPOWIEDZI NA PROSTE
  PYTANIA?
  KTÓRĄ KADENCJĘ Z RZĘDU KISI SIĘ W RADZIE E.GRUPIŃSKA, O.JOHANN,ITP. ORAZ BYCZY SIĘ A.NEHREBECKA ?
  PO CHOLERĘ WARSZAWIAKOM TEN ŻAŁOSNY ORGAN,PRZECHOWALNIA PASOŻYTÓW?

  ZAPYTANIE
  1/KIEDY STOLICA ZOSTANIE OCZYSZCZONA Z PLAGI JEMIOŁY
  ATAKUJĄCEJ PO KOLEI STARE I MŁODE DRZEWA,POCZĄWSZY OD PARKÓW POPRZEZ SKWERY,TERENY SZKÓŁ,PRZEDSZKOLI,ITD.ORAZ OBSADZONE DRZEWAMI ULICE ?
  OD ZESZŁOROCZNYCH UPAŁÓW GALOPUJĄCE TEMPO JEJ ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ PRZYBIERA NA SILE, A ŚLADÓW ZAPOBIEGAWCZEJ NISZCZENIU DRZEW DZIAŁALNOŚCI SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA KONSERWACJĘ ZIELENI MIEJSKIEJ-BRAK.
  BURMISTRZ WOLI ,KTÓREMU OSOBIŚCIE ZGŁOSIŁAM PROBLEM PONAD ROK TEMU W TRAKCIE IMPREZY W PARKU MOCZYDŁO ,OLAŁ MOJE WEZWANIE DO PODJĘCIA DZIAŁAŃ, PASOŻYTA ZOSTAWIA SIĘ WYCINAJĄC ZDROWE RESZTKI GAŁĘZI PODCZAS PRZEŚWIETLANIA DRZEW.
  KIEDY WŁADZE MIASTA OPAMIĘTAJĄ SIĘ WRESZCIE I ZACZNĄ RATOWAĆ DRZEWA ORAZ WYMIENIAĆ USCHNIĘTE SADZONKI NOWYCH NA ZDROWE – ZAMIAST TRWONIĆ PIENIĄDZE NA BZDETY/ŚCIEŻKI ROWEROWE DLA CYMBAŁÓW/ I SKANDALICZNIE ZAWYŻONE WYNAGRODZENIA URZĘDNIKÓW RATUSZA /URZĘDÓW DZIELNIC/ RW ZA OPIER..ANIE SIĘ ?

  2/KIEDY ZOSTANĄ USUNIĘCI DYSCYPLINARNIE ZE STANOWISK NIEWYDOLNI I NIEKOMPETENTNI URZĘDNICY PRZYJĘCI DO PRACY PO ZNAJOMOŚCI Z POMINIĘCIEM FACHOWOŚCI ?
  W RENOWACJĘ PARKU WODNEGO IM.E.SZYMAŃSKIEGO WPAKOWANO 40 MLN ZŁ.
  NIE STARCZYŁO NA DOPROWADZENIE WODY OLIGOCEŃSKIEJ Z UJĘCIA ATTIS-U ,NA DOSADZENIE NOWYCH DRZEW I SADZONEK KWIATÓW ,NIE WSPOMINAJĄC O DEFINITYWNYM OPRÓŻNIENIU ZAMIENIONEJ W ŚMIERDZĄCY ŚCIEK OKRĄGŁEJ FONTANNY VIS A VIS STAWU NIEDALEKO UL.WOLSKIEJ,NA POMALOWANIE BALUSTRAD OGRADZAJĄCYCH BASENY,ZASŁONIĘCIE KOSZY NA ŚMIECI POKRYWAMI BLOKUJĄCYMI DOSTĘP PTAKOM,ITD.
  GDZIE SIĘ PODZIAŁY PIENIĄDZE NA TE PRIORYTETOWE CELE ?

  DLACZEGO NIE ZABEZPIECZONO SKRZYNEK Z OKABLOWANIEM PRZED WANDALAMI,CO PO OSTATNIM INCYDENCIE Z ICH UDZIAŁEM DOPROWADZIŁO DO WYŁĄCZENIA OBIEGU WODY I FONTANN ?
  P.O. NACZELNIKA WYDZ.OCHRONY ŚRODOWISKA NIE POTRAFIŁ DOTYCHCZAS ZORGANIZOWAĆ WYMIANY KABLI I ZAPOWIADA Z GÓRY,ŻE ZAJMIE TO MIESIĄCE ? !!!
  DLACZEGO W TAK PROZAICZNYCH SPRAWACH TRZEBA CZEKAĆ NA ZGODĘ RADY WARSZAWY,URZĘDU MIASTA ITP. BEZUŻYTECZNYCH ORGANÓW ?
  JAKIE KARY FINANSOWE PRZEWIDZIANO DLA TAKICH TYPÓW ZA CELOWE MARNOTRAWSTWO PUBLICZNYCH PIENIĘDZY I NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW?
  BRAK KAMER,BRAK OCHRONY W NEWRALGICZNYCH MIEJSCACH =BEZKARNA DEWASTACJA INFRASTRUKTURY,KTÓREJ NAPRAWY POWINNI FINANSOWAĆ URZĘDNICY Z WŁASNEJ KIESZENI

  3/DLACZEGO RADA WARSZAWY NIE WYRAZIŁA ZGODY NA POSIEDZENIU W 2013 NA PRZEDŁUŻENIE CIĄGU PRZEZROCZYSTYCH EKRANÓW AKUSTYCZNYCH WZDŁUŻ PARKU MOCZYDŁO I ODKRYTYCH BASENÓW ORAZ PARKU SZYMAŃSKIEGO PRZY AL.PRYMASA ?
  TA SAMA TRASA SZYBKIEGO RUCHU NA ŻOLIBORZU ZOSTAŁA OBUDOWANA EKRANAMI BEZ PROBLEMU -ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO UNIEWAŻNIENIA TEJ DECYZJI I OSŁONIĘCIA PARKÓW PRZED SPALINAMI I HAŁASEM.

  4/KIEDY ZE STADIONU OLIMPII W PARKU MOCZYDŁO ZNIKNIE UCIĄŻLIWY NIEDZIELNY TARG I PARKINGI Z GRILLAMI NA TRAWNIKACH ?
  ZDEWASTOWANY OD LAT TEREN STADIONU TO WYŁĄCZNIE ŹRÓDŁO DOCHODÓW DLA ZARZĄDU OLIMPII,KUMPLI MAFII PRUSZKOWSKO-WOŁOMIŃSKIEJ,KTÓRY NIE RACZYŁ DO DZIŚ WYMIENIĆ SZPECĄCEJ PARK INFRASTRUKTURY-OGRODZENIE,LATARNIE,ITD.
  MOJE APELE DO URZĘDU DZIELNICY WOLA O ZAJĘCIE SIĘ SPRAWĄ POZOSTAJĄ BEZ ECHA.
  WŁAŚCIWA LOKALIZACJA BAZARU-PUSTY PLAC PRZY TORACH KOLEJOWYCH PRZY WOLA PARK /AUCHAN/.
  5/KIEDY ZE ŚCIEŻEK ROWEROWYCH ZNIKNIE ŚLISKA FARBA OLEJNA I IDIOTYCZNE OZNACZENIA DLA DALTONISTÓW ?
  ILE ZŁAMAŃ SPOWODOWANO PRZEZ BEZMYŚLNOŚĆ I GŁUPOTĘ W RAMACH WYTYCZANIA WYBIEGÓW DLA LEMINGÓW ?
  DLACZEGO DO DZIŚ NIE SĄ OD NICH POBIERANE SKŁADKI/OPŁATY ZA BUDOWĘ KOLEJNYCH ŚCIEŻEK I NA REMONTY STARYCH?
  6/DLACZEGO MIMO USTAWY O OCHRONIE KRAJOBRAZU MIASTO SZPECĄ NADAL NICZYM KALKUTĘ IDIOTYCZNE BILBOARDY NA METALOWYCH SŁUPACH?
  KIEDY BURACTWO I WIEŚNIACTWO PRZESTANIE WYDAWAĆ ZGODY NA ZAŚMIECANIE I OBŻYDZANIE MIASTA ?
  OBROTOWY NEON „KOCHAM WARSZAWĘ” NA NAJNOWSZYM OSIĄGNIĘCIU BUDOWNICZYCH IV ŻYDO-RP -MINIBIUROWCU/ JAK ON SIĘ MA DO WYSOKOŚCIOWCÓW W KAŻDYM Z WIĘKSZYCH MIAST W CHINACH CZY MOSKWIE/ TO SYMBOL TRIUMFU AMATORÓW PO-ŻYDOWSKICH KAMIENIC TYPU L.SILVESTEIN CZY ŚWIRA BUFETOWEJ POD KONIEC 3 KADENCJI ,NĘKANEJ PRZEZ KONTROLE CBA?
  CIEKAWE,CO IM SIĘ UDAŁO WYKRYĆ I KIEDY ZA TO POLECĄ GŁOWY ?

  Polubienie

  • Korczma

   liczysz na odpowiedz ? zapomnij . Przecież oni dobrze wiedzą ,że ten naród to w większości idioci dlatego to robią niszcząc ten kraj całkowicie . Zresztą ty dla nich też jesteś kawałek nieszkodliwego gówna , co to pisze na WPS i coś tam trochę popyskuje . Oni maja z tego niezły ubaw , a na 99% tego nie czytają , a ty tracisz czas i nerwy .
   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

   • Korczma

    Na pocieszenie powiem ci ,że w innych miastach jest gorzej . U nas w czasie wyborów kandydat ba prezia zapowiadał miasteczka dla studentów , koniec z bezrobociem , które dochodzi do 35 % i Eldorado a wyszło jak zwykle hu… dupa i kamieni kupa a facet ma super fuchę .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s