Szczyt hipokryzji, pełny teatr w sejmie!

SzydłoW dniu wczorajszym dwie mafijne grupy rządzące Polską od 10 lat, a w innych konfiguracjach od lat 26, dały pełen hipokryzji spektakl teatralny w polskim sejmie.

Dwie partie, które głosowały za wejściem Polski do Unii Europejskiej, które gorliwie głosowały za przyjęciem Traktatu Lizbońskiego, które w zgodnym, poddańczym otumanieniu dążą do zainstalowania w Polsce baz imperialnych sił USA – te dwie mafijne grupy, które już bez żadnego skrępowania łamią konstytucję i prawa człowieka, mają czelność powoływać się na suwerenność?! Gonić kłamców, hipokrytów i antyPolaków!

 

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

18 responses to “Szczyt hipokryzji, pełny teatr w sejmie!

  • Ziemkiewicz „endekiem”,a co na to ( pan Bóg) tzn. tyg.Myśl Polska? Narodowi Demokraci…

   Polubienie

  • Żydzi, jak widać, to zdolny naród, wszystko potrafią zorganizować, nawet polską narodową neoendecję. Ale nie należy do tej neoendecji wstepować, ani jej popierać, bo ona niczym nie różni się od tej syjonistycznej zgnilizny, którą znamy od 1990r.

   Polubione przez 4 ludzi

  • Ten cały R.Ziemkiewicz kiedyś, w programie „Warto Rozmawiać” o antysemityzmie, nazwał „lewakami” ludzi przeciwnych bankierom. Wtedy mnie wkurzył. To jego zdaniem szczytem „prawiactwa” ma być lizanie tyłka architektom globalizmu i finansistom światowych przewrotów niszczących normalność? Niech spada. Co gorsza, ludzie przed laty ogłupieni jacyś czy coś, uważali go za „typowego przedstawiciela nowoczesnej Endecji”, albo „nowym Romanem Dmowskim”. Być może on się wpisuje w liberalną, para-pogańską lub judeo-katolicką neoendecję dążącą do wojny z sąsiadami, ale nie jaką konkretną, co wywali syjonistów i banksterów.

   Polubienie

  • Codreanu

   Ziemkiewicz jest gorszym antypolonistą niż Gross. Serio.

   Polubienie

 1. Do ludu smoleńskiego i elektoratu PiS (zamieściłem na Pejsbooku w 2013r.)

  W niedzielę, 19.05.2013 J.Kaczyński apelował w Szczecinie o zatrzymanie wyprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom.
  Szczyt hipokryzji i bezczelności tego syjonisty przekracza wszelkie granice. Przecież on, jego brat i ich partie popierali akcesję Polski do UE. Przecież jego brat negocjował, podpisał, ratyfikował traktat lizboński w całej rozciągłości, a więc także podpisał zgodę na wyprzedaż polskiej ziemi.

  J.Kaczyński traktuje lud smoleński i swój elektorat jak stado bezwolnych baranów, bez politycznej świadomości i bez pamięci i ma niestety rację.

  Polubione przez 3 ludzi

 2. julius

  ” W październiku 2011 roku Hajdarowicz był już właścicielem 100 proc. udziałów w Presspublice. Jak rok później informowała „Gazeta Wyborcza”, duży udział w przejmowaniu wydawnictwa miał Leszek Czarnecki i jego Getin Noble Bank, który zdecydował się udzielić kredytu na transakcję.”
  To jest przykład jak można wykorzystać kreacje pieniądza w istniejącym systemie rezerwy cząstkowej.
  Wszystkim świadomym polskim słowiańskim nacjonalistom wiadomo jest, ze dotarcie do szerokich mas poskiego narodu wymaga posiadnia własnych mediów z których przekaz będzie docierał do dużej ilości odbiorców. Bolączką jest brak właściwego zorganizowania się i środków finansowych. Jednym z rozwiązań jest założenie własnego banku. Jeżeli ktoś uważa się za prawdziwego nacjonalistę to objęcie wyemitowanych akcji banku słowiańskiego nie będzie dla niego problemem. Zakładam, że słowiańskich nacjonalistów jest w Polsce dajmy na to pięć tysięcy. Jeśli każdy zainwestuje 10000 PLN to kapitał własny banku wyniesie 50 000 000 PLN. Wykorzystujac system rezerwy cząstkowej bank może udzielić kredytów na kwotę parunastokrotnie większą. Kredyty te przeznaczamy na założenie własnej stacji telewizyjnej, rozgłośni radiowej i innych ogólnie dostępnych mediów typowo komercyjnych z przekazem treści narodowych, jak również inne przedsięwzięcia inwestycyjne uwzględniające łączenie elementów narodowych z komercyjnymi. Co do telewizji to nadawanie można przeprowadzić np za pomocą białoruskiego transpondera satelitarnego. To jest tylko zarys ogólny, w rzeczywistości trzeba uwzględnić weryfikację akcjonariuszy, obronę przed kretami itp.

  Polubienie

  • To nie jest takie proste.

   Bank spółdzielczy (wymaga najmniej kapitału) – tworzony jest przez członków, których musi być co najmniej 10

   Wymagana jest zgoda KNB. KNB ma na to 3 miesiące z przedłużeniem na kolejne 3 miesiące czyli 6 miesięcy.

   Bank spółdzielczy aby uzyskać zgodę od KNB musi mieć odpowiedni kapitał – min. 1 mln € (ok. 4,5 mln zł).

   Dwie osoby – prezes i jeden członek zarządu muszą mieć akceptację KNB.

   Warunki jakie trzeba spełnić, aby uzyskać zgodę od KNB:

   – w banku spółdzielczym jest to 1 mln,

   – mieć pomieszczenia i urządzenia techniczne, zabezpieczające przechowywane w banku wartości ( tj. sejfy, kraty, alarmy),

   – założyciele oraz osoby przewidziane do objęcia stanowisk kierowniczych banków, mają dawać rękojmię ostrożnego i stabilnego zarządzania bankiem (klauzula generalna) – (tu jest ogromne pole do blokowania działalności),

   – dwie osoby z członków zarządu, muszą mieć wykształcenie i doświadczenie zawodowe niezbędne do kierowania bankiem. Jeżeli osoba ma 5 letni staż pracy w banku ma doświadczenie zawodowe. Znajomość języka polskiego ( można od tego odstąpić),

   – program działalności banku na okres co najmniej 3 letni.

   Ww. wymogi trzeba spełnić, aby uzyskać zgodę KNB na utworzenie banku.

   Zgoda KNB wydawana jest w formie decyzji, a decyzję taką można zaskarżyć do sądu administracyjnego.

   Większość decyzji ma formę natychmiastowego wykonania. Decyzja na utworzenie banku ważna jest przez okres 1 roku i jest to czas na uzyskanie drugiego pozwolenia. Drugie zezwolenie jest na rozpoczęcie działalności.

   Bank może zawiesić swoją działalność na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.

   Przesłanki wydania decyzji na prowadzenie działalności:

   – bank ma być przygotowany organizacyjnie na rozpoczęcie działalności,

   – zgromadzony jest w całości kapitał założycielski,

   – są warunki na przechowywanie środków pieniężnych

   _______________________________________

   Jak widać wszystko zależy nie tyle od spełnienia warunków koniecznych, co od decyzji KNB – a to już będzie decyzja polityczna.
   Mogę z dużym prawdopodobieństwem założyć, że tak jak partia „Zmiana” nie uzyskała rejestracji mimo spełnienia wszystkich wymogów formalnych, tak Polacy nie uzyskają pozwolenia na działalność bankową.

   Aczkolwiek jest to właściwy kierunek myślenia o próbie utworzenia niezależnego, polskiego ośrodka politycznego. Potrzebne jednak byłoby finansowe wsparcie zewnętrzne. Problem w tym, że nie istnieje w Polsce oficjalny, niezależny ośrodek polityczny (kilkuset – nawet kilkudziesięcio – osobowa narodowa elita), która z takim projektem mogłaby wyjść poza granice Polski.

   Polubione przez 2 ludzi

   • julius

    Sądzę, że formalności prawno proceduralne są do przejścia w zwykłym trybie zakładania banku w formie spółki akcyjnej. Natomiast na nieprzychylne stanowisko KNF I KNB miałoby na pewno wpływ weryfikowanie akcjonariuszy banku pod kątem rasowym, dotarłoby to do instytucji nadzorujących rynek finansowy. Bez sprawdzania pochodzenia etnicznego założycieli, bank zostałby szybko przejęty przez żydów. Problemem jest jak uniknąć podejrzeń o antysemityzm. Można na przykłąd spróbować wyselekcjonować wczesniej przyszłych akcjonariuszy banku co do ich aryjskiego pochodzenia, a dla niepoznaki do zarządu powołać nieświadomych żydów a następnie już po rejestracji banku wymienić zarząd. Tak sobie głośno myślę.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Ciekawy pomysł ale jak to już w Polsce bywa prawie niemożliwy do zrealizowania. Nie ma kto i nie a ma za co. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić sytuację w której zbiera się kilka tysięcy ludzi i daje po 10 tysięcy złotych wkładu w sytuacji kiedy ludiom ciężko odpalić, z różnych powodów, choć dziesięć czy pięćdziesiąt złotych. Wsparcie zagraniczne? Było by pięknie ale kto ma nas wesprzeć i kto o to wsparcie ma wystąpić? Społeczeństwo jest zbyt zaangażowane w walkę o przeżycie do następnego miesiąca, jego uwaga skupią się na dziesiątkach mało istotnych spraw. W takiej sytuacji ciężko znaleźć kogoś kto chciałby się zaangażować w taki projekt i jeszcze wesprzeć go finansowo z własnej kieszeni. A ludzi w Polsce bezinteresownych nie jest zbyt wielu, są tacy że zaraz by chcieli ciągnąć korzyści dla siebie. Byle kogo, niesprawdzonego czy niedoświadczonego, bez stosownej wiedzy nie da się zaangażować, bo wiadomo jak by się to skończyło. Nie mówiąc już o próbach paraliżowania i blokowania czy likwidowania takiej inicjatywy przez agendy żydo-reżimu.

    Polubienie

   • „Można na przykład spróbować wyselekcjonować wcześniej przyszłych akcjonariuszy banku co do ich aryjskiego pochodzenia, a dla niepoznaki do zarządu powołać nieświadomych żydów a następnie już po rejestracji banku wymienić zarząd.” – żydo-reżim działa według litery „prawa”, („prawa” tworzonego przez niego samego) tylko wtedy kiedy mu to pasuje ale kiedy czuje że jego pozycja i dominacja jest zagrożona postępuje bezwzględnie. Choćby udało się przeforsować w jakiś sposób powstanie takiego banku, to w momencie kiedy reżim kapnął by się że został zrobiony w bambuko to jego reakcja byłaby bezwzględna. A narzędzi mają sporo, przede wszystkim nagonka medialna dla sparaliżowania działalności banku byłaby niesamowita, a w przypadku jej choćby częściowego finansowania z zagranicy oskarżenia o agenturalność wobec choćby Kremla są pewne. Naloty służb i kontrole codziennie, drzwi by się nie zamykały. Możliwości mają wiele a jakby żadna nie pomogła to w końcu jakaś sfingowana afera korupcyjna z udziałem któregoś z członków zarządu lub założycieli i po banku…

    Polubienie

 3. obserwator

  Bardzo sluszne uwagi i propozycja jakie zamiescil „julius”.
  Na co wiec czekac POLACY SLOWIANSKIEGO pochodzenia ?

  Polubienie

 4. grzanek

  Ciekaw jestem, czy ta akcja to też aby nie z inspiracji obecnej władzuchny:

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/13717/legion-durnia-bialego—suplement

  I już jest powód, żeby wypłacić z polskiej kiesy [co najmniej] 65 mld amerykańskich $zekli…
  P.S. Obawiam się, że tych szekli mogą już teraz żądać nieco więcej, zgodnie z dogmatem Aszkenazyjskiej Szkoły Ekonomii, że wartość pieniądza jest zmienna w czasie (pieniądz traci na wartości).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s