M.Piskorski „szpieguje” dla Rosji, a Żydo-PiS, Żydo-PO, dla kogo?

kneset_w_Krakowie

Czołówka Żydo-PiS-u na obradach Knestetu 27.01.2014 w czasie trwania rządów Żydo-PO.

Z wyboru Dudy na lokatora Belwederu bardzo cieszyli się „polscy” Żydzi twierdząc, że to najlepszy kandydat na prezydenta dla Polaków.

 

A.Duda, już prezydent, staje w obronie unijnej flagi deptanej przez Włodzimierza Knurowskiego.

 

„(W.Knurowski) Kiedyś mi się skarżył, że spora cześć jego kłopotów ze zdrowiem wystąpiła po poturbowaniu go przez tatę Pana Prezydenta, również pro-unijnego Pana Dudę Starszego.”   /-/ Eugeniusz Sendecki  –  za:  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/131709,andrzej-duda-utrudnial-knurowskiemu-deptanie-flagi-uehttp://

 

A poniżej inna kreatura Żydo-PiS-u, która będzie miała pomnik na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie – mam nadzieję, że długo nie postoi, a i z Wawelu także zostanie wyeksmitowana.

Zatrzymanie Mateusza Piskorskiego zapewne jest także zemstą okupanta za publiczne antykapitalistyczne, anty-NATO-wskie i anty-USraelskie manifestacje organizowane przez „Zmianę”. Partia „Zmiana” jest zagrożeniem dla interesów żydowskich. I dlatego okupant chce nas zastraszyć.

To co mnie w sprawie zatrzymania Mateusza Piskorskiego najbardziej bulwersuje to cyniczna bezczelność żydo-PiS!!!

Żydo-PiS czyli „Prawo i Sprawiedliwość” pokazuje, czym jest Prawo i Sprawiedliwość w Polsce pod jego żydowską okupacją. Zatrzymanie byłego posła, obecnie lidera partii Zmiana, Mateusza Piskorskiego nastąpiło przede wszystkim w związku z jego obecną działalnością polityczną i prezentowaną przez niego sympatią wobec Rosji. Jest to po prostu polityczne polowanie na czarownice. Nie ma to zatrzymanie lidera Zmiany bezpośredniego związku z jego wcześniejszą działalnością poselską i dlatego oficjalnie nie doszło do złamania artykułu 105 konstytucji. Choć zemsty na byłym „Lepperowcu” jako dodatkowego motywu represjonowania Mateusza Piskorskiego wykluczyć nie można. Ale nie to jest najgorsze w tej sprawie. Najbardziej obżydliwe w niej jest to, że  zamieszany w ten bandytyzm jest kryminalista ułaskawiony przez Obłudę Dudę – Kamiński!

Minister koordynator służb potwierdził informację o zatrzymaniu Mateusza Piskorskiego. Mariusz Kamiński dodał, że były poseł Samoobrony ze Szczecina jest podejrzany o szpiegostwo na rzecz Rosji.

To jest  ten sam kryminalista Kamiński, który sfabrykował wymierzoną w Andrzeja Leppera „aferę gruntową”.  Został za nią skazany, przez Dudę ułaskawiony i dalej uprawia swój kryminalny, przestępczy proceder. (Wypada dodać, że kryminalista Kamiński fabrykując dowody przeciw A.Lepperowi wykonywał polecenia szefa Żydo-mafii PiS, J.Kaczyńskiego, któremu podległy żydo-reżimowi aparat sądowniczy nie postawił w tej sprawie żadnych zarzutów. – D.Kosiur)

 

Teraz widzimy czym jest Prawo i Sprawiedliwość pod rządami żydowskiej mafii „Prawo i Sprawiedliwość” – służący żydowskim interesom kryminaliści ścigają służących polskim interesom niewinnych Polaków.
A co zakrawa dodatkowo na farsę III Rzydopospolitej – nadal są agenci wpływu bredzący o tym, że Polską rządzi „ruska agentura”. I nadal są tacy, którzy w to wierzą. Ale gdyby Polską nadal rządziła ruska agentura, to sympatyk Rosji, Piskorski, dzięki jej wpływom byłby senatorem, ministrem, marszałkiem sejmu albo i premierem. A Kalksteiny, Kamińskie, Macierewicze i Waszczykowskie siedzieliby jak mysz pod miotłą. Albo i za szkodzenie Polsce zasuwaliby w kamieniołomach.

Niech żyje Prawo i Sprawiedliwość w Judeopolonii pod żydowską okupacją Prawa i Sprawiedliwości.

 

Andrzej Szubert

(z prywatnej poczty)

_______________________________

Pokaz i zastraszenie

Przypadek  Mateusza Piskorskiego  jest tak prymitywny, że aż powinien zawstydzić Polaków – tak nisko bowiem ceniona okazuje się być ich inteligencja, samodzielność myślenia, zdolność przeniknięcia prowokacji – ale także odwaga i niezależność. Oto przecież minister  Mariusz Kamiński, posłowie PiS i publicyści związani z tą partią otwartym tekstem mówią jaka była przyczyna i jaki jest cel aresztowania lidera ZMIANY. Po pierwsze – jak stwierdził koordynator służb specjalnych – chodziło o „pokazanie ich sprawności”. Po drugie – co dopowiadają portale pro-rządowe aresztowanie Mateusza ma „zrobić wrażenie na Rosji”. Proszę jeszcze raz to dokładnie przeczytać –  obóz rządzący jasno mówi, że sprawa ma charakter pokazowy!  Nawet nie starają się udawać, że „coś jest na rzeczy”, co powtarzają nawet niektórzy przestraszeni, że podzielą los Piskorskiego.

Konrad Rękas   za: http://chart.neon24.pl/post/131774,sprawa-piskorskiego

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “M.Piskorski „szpieguje” dla Rosji, a Żydo-PiS, Żydo-PO, dla kogo?

 1. Smakosz

  Jak to?Przecież wolno szpiegować tylko Qrwom żydochazarskim. Nikomu więcej. Une są przecie świniami świata a my wieprzowinę lubimy.

  Polubienie

 2. Kurna Olek

  Na tym portalu za wklejenie filmu z Kaczyńskim na spotkaniu z armia Andersa. Pan Kosiur i Pan Zieminski zareagowali tak:
  Dariusz Kosiur
  15 Luty 2016 o 11:01
  Oj, coś podupadł intelektualnie Komentator – bo gdzie wywód, że Putin jest Żydem i że Rosja wesół z USA działają przeciw katolickiej Polsce?

  Lubię

  Odpowiedz
  paziem
  14 Luty 2016 o 18:45
  To nie cenzura tylko papier toaletowy używany w nagłej potrzebie. I nie odkrywaj na tym portalu prawd dawno odkrytych . Już ci radziłem Autostrado do żydowskiego nieba: onanizuj się niepublicznie, albo w innym towarzystwie, polecam „patriotyczne gremia”, jak: niezalezna.pl ; Gazeta Polska, TV Trwam( w obłudzie i zakłamaniu) itp.

  A tu proszę ta sama wklejka pod tytułem M.Piskorski „szpieguje” dla Rosji, a Żydo-PiS, Żydo-PO, dla kogo?

  Polubienie

 3. obudzony

  Podpisuję się pod tym obydwiema rękami!!
  Panowie chyba czas zadać sobie w końcu pytanie co jeszcze musi zrobić władza okupacyjna przeciw naszej Ojczyźnie, aby Polacy w końcu powiedzieli w sposób dobitny i dający do myślenia tej uzurpatorskiej hucpie dość!! Skuteczne pacyfikowanie partii polskich i osób z zacięciem patriotycznym i autentycznie narodowym jak w zwierciadle odbija ich talmudyczną obłudę, nienawiść i pogardę do wszystkiego co niesyjonistyczne i nieżydowskie.
  Co do ośrodków sterowania władzy to wiadomo, że Kalkstein, Tuski, Boni, Lewandowski, Bielecki i wielu innych są sterowani trochę z ambasady Izraela, trochę z Gminy żydowskiej w Warszawie, a trochę zza oceanu przez ambasadę amerykańską. W sumie i tak na jedno wychodzi. Wszystkich nas przecież i tak nie zabiją, ale pojedyncze jednostki, które nie zawaham się użyć tego określenia oddały życie za swoją Ojczyznę(np. ostatnio Lepper) moim zdaniem nie zostały odpowiednio głośno,,oprotestowane” przez Polaków. Wiemy, że jesteśmy narodem łatwowiernym, łatwo nas oszukać, ale do ciężkiej cholery ileż razy można dać się oszukiwać??
  Niejaki Kaczyński wypłacając z kasy zadłużonego państwa polskiego na ponad bilion złotych nieswoje pieniądze dla polskich rodzin kupuje sobie w ten sposób wyborców PiS-u, nadal zadłużając Polskę. Dobry gospodarz najpierw tamuje odpływ żywej gotówki z kraju drenowanej poprzez zachodnie banki, sieci handlowe i firmy zagraniczne(oceniane wg różnych źródeł w 2015 roku na ok 100 mld PLN), a dopiero potem wypłaca, ale tym najbardziej potrzebującym, a nie rozdaje na prawo i lewo. To jest dopiero talmudyczna mentalność – powiedz, że dasz im pieniądze-, daj nie swoje – ale ich, zadłużaj ich nadal. Za kilkanaście lat umrzesz, co porządziłeś sobie to twoje i na chwałę Izraela, a za to Polacy zostaną z jeszcze większym długiem.
  Szalom

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Tak jest niech sobie idzie posłuchać męczennika Wojciecha Sumlińskiego.

  Polubienie

 5. kombajnista

  NATO zatrzymało lidera polskiej opozycji Mateusza Piskorskiego
  http://www.voltairenet.org/article191869.html

  Polubienie

 6. kombajnista

  MONSANTO -KORPORACJA USA
  umowa TTIP. W rachunku ciągnionym wyglądać to będzie TAK ! :
  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/131794,monsanto-korporacja-usa

  PIS jest za !!!

  Polubienie

 7. APA

  Ma ktos jeszcze zludzenia czyja to partia zwana PiS ?
  Juz w samej jej nazwie jest obluda i faryzejstwo.

  Od kiedy to plemie zmijowe i dzieci diabla sa sprawiedliwi ???

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s