Manifestacja przeciw pełzającemu zamachowi stanu PiS

logo-wps

W dniu 27 maja, w godzinach 15-16, przed siedzibą partii PiS w Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej 143 [między ul. Zamenhoffa i al. Piłsudskiego] odbędzie się wspólna manifestacja partii POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA oraz Stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.                                    

 

ZAPROSZENIE

 

W dniu 27 maja, w godzinach 15-16, w Łodzi, przed siedzibą partii PiS na ulicy Piotrkowskiej 143

[między ulicą Zamenhoffa i al. Piłsudskiego]

odbędzie się wspólna manifestacja

partii POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA

oraz

Stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.

 Hasło manifestacji brzmi:

Nie ma zgody na nowy zamach majowy !!!

 

Powodem manifestacji są ostatnie wydarzenia w kraju, łudząco przypominające pełzający zamach stanu, wykonywany tym razem przy udziale nie tylko własnych, ale i obcych służb oraz wojsk. Podejmowana jest cynicznie uchwała sejmowa ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej i praw Polaków, a jednocześnie rządzący łamią podstawy suwerenności Polski i bezpieczeństwa Polaków.

Wchodzi w życie podpisana przez prezydenta ustawa umożliwiająca pobyt i działania operacyjne obcych wojsk w Polsce bez zgody Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Procedowana jest ustawa antyterrorystyczna, pozwalająca na kontrolowanie rozmów telefonicznych, nieskrępowany dostęp do baz abonenckich, cenzurowanie internetu i nawet jego całkowite blokowanie, co będzie łamać artykuły 14 i 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 roku. Instalowane są bez zgody narodu-suwerena, bazy obcych, imperialnych i zaborczych wojsk na terenie Polski, wyposażonych w ofensywną broń nuklearną.

Łamane są artykuły 11 i 12 Konstytucji, przez długotrwałą odmowę rejestracji partii ZMIANA, która od lat nie może uzyskać rejestracji w przedłużającym się postępowaniu sądowym – dotyczy to także wielu innych partii i stowarzyszeń społecznych, m.in. stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.

Na manifestację zaproszeni są wszyscy, niezależnie od światopoglądu i przynależności partyjnej, którym zależy na suwerenności, dobrobycie i przestrzeganiu praw Polaków. Fakt, że prawa te są zagrożone, i że podejmowane są próby zastraszania Polaków oraz wykluczania z życia publicznego osób o poglądach innych niż poglądy aktualnie rządzących – pokazuje ostatnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego, przewodniczącego partii Zmiana, pod bzdurnym zarzutem szpiegostwa.

     Manifestacja – pierwsza z całej serii, jest czynem w obronie suwerenności Polski oraz obronie konstytucyjnych praw Polaków, jest dowodem, że naród polski jest świadom i gotów bronić swoich praw, określonych literalnie w art.1 i art. 4 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

 

DODATEK z przebiegu manifestacji:

 

Manifestacja1

Piknikujących Łodzian i gości spacerujących po Piotrkowskiej staraliśmy się wyrwać z letargu w jaki wprowadzani są codzienną dezinformacją tzw. demokratycznych mediów. Polacy  żyją w całkowitej nieświadomości niebezpieczeńtw, jakie niesie realizowana przez PiS na polecenie USA – polityka konfrontacji z Rosją.

Manifestacja2

Pozytywnym zjawiskiem jest fakt, że w szeregach partii Zmiana – większość, to młodzi ludzie, krytycznie nastawieni do skutków polityki układu magdalenkowego i jego obecnej reprezentacji w postaci PiS. Ta najbardziej proamerykańska i prosyjonistyczna partia prze obłędnie do konfliktu z Rosją. Inicjując i przegłosowując niemal jednogłośnie uchwałę o obronie suwerenności Polski, ta obłudna grupa hipokrytów jednocześnie uchwala ustawę o obecności i sposobie przemieszczania się obcych wojsk w Polsce bez zgody Sejmu RP. Kłania się zastosowanie w trybie pilnym art. 129 kk wobec większości posłów na Sejm VIII kadencji.

Manifestacja3

Manifestacją w Łodzi – w proteście przeciwko aresztowaniu Mateusza Piskorskiego oraz splądrowaniu przez ABW siedziby partii, której Mateusz Piskorski przewodzi,  zorganizowana przez partie Polska Patriotyczna, Zmiana oraz stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej – otwiera serię protestów przeciw naruszaniu zasad suwerenności Polski, a zarazem działań w obronie gwałconego bezpieczeństwa i praw Polaków przez kompradorską, wasalną i antypolską partię PiS. 

Zapraszamy Polaków w dniu 18 czerwca 2016 r. do masowych protestów przeciw antypolskiej polityce PiS i jej psychopatycznych urzędników rządowych.

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Manifestacja przeciw pełzającemu zamachowi stanu PiS

 1. Paweł

  Jakbym był młodszy sam bym pojechał :
  Reakcja władzy :
  Kalkstein się pośmieje . Podejrzewam , że kto wie czy nie płatni hejterzy oplują uczestników manifestacji :
  Kto czyta TG TVP1 i TVP2 str 123 , 831 wie o co chodzi .
  Za rok reaktywują Berezę Kartuską wsadzą tam grzanków , szczypiorów , Kosiurów i będą lać po pysku ile wlezie .
  Nie po to Kalkstein codziennie śnił o władzy przez 8 lat . Dostawał orgazmu na samo słowo władza , żeby się teraz przestraszyć jakieś manifestacji .
  Powodzenia życzę .Lepsze to niż nic .

  Polubienie

  • Paweł

   Interesuje mnie jedno czy agendy żydoreżimu użyją siły czy uznają ,że to kabaret i szkoda na to czasu . Proszę jak by było możliwe o umieszczenie na WPS materiałów z manifestacji .

   Polubienie

 2. Pingback: Manifestacja przeciw pełzającemu zamachowi stanu PiS | 7777777blog

 3. trybun ludowy

  Lepsza manifestacja niz obecna demokracja !

  Co na to NIEZRZESZENI i BEZPARTYJNI ?
  No i oczywiscie POLSCY CHRZESCIJANIE .
  Czy Polak przy zyciu sie ostanie ???

  Wedlug planow szmuloszwabsko masonskich ,
  by na swiecie pol miliarda ludzi zylo
  i troche parobkow bylo,
  to wlasnie dzielo szatana ruszylo !

  Manifestacjami ich nikt nie zatrzyma,
  oprocz medycyny ,beda ludzi zywnoscia dozynac.
  Pomoga im w tym „religijni”
  i platni mafijni !!!

  By temu zapobiec i zycie ocalic ,
  TRZEBA CICHO DZIALAC ,
  nikomu sie nie chwalic .

  Trzeba sie jednoczyc ,
  w jedna wielka sile ,
  wszech narody swiata
  macie sil na tyle.

  By wrogow pokonac,
  madrze i gromadnie,
  niech wreszcie na swiecie
  plemie to przepadnie !

  Polubione przez 1 osoba

 4. Niestety zabraklo systematycznej pracy w terenie i niestety bedzie to tylko egzotyczna grupka wtajemniczonych , a szkoda. Jaki procent Polakow wie o WPS ? , o Zmianie ?, A ilu wie o ich celach ?

  Polubienie

 5. paziem

  Fragment z przebiegu manifestacji. Jak zwykle lokalna łódzka TV3 przeprowadziła dłuższy wywiad, ale odwagi i….. pozwolenia Kurskiego starczyło jedynie na pokazanie krótkiej migawki

  http://lodz.tvp.pl/25544990/27052016-2145

  od 6:30

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s