Są jeszcze w Europie normalne kraje, które blokują parady zboczeńców

0004E16P71N4NWMH-C317-F3

W żydowskiej Polsce lub jak kto woli w rządzonej przez Żydów IIIRP, promocja zboczeńców i wszelkich wynaturzeń jest legalna. Degeneracja kultury ma nie tylko ochronę prawną, ale i ochronę policji. To normalność, normalne społeczeństwo, znajduje się pod presją żydowskiego reżimu i jego agend – mediów, sądownictwa i policji, jest zagrożone i musi się kryć ze swoimi poglądami, etyką, moralnością, także i przed policją. Oto żydowski wkład w kulturę europejskich narodów. 

Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, dały o sobie znać już zresztą znacznie wcześniej. W Rosji już w 1917r. żydowska rewolucja zlikwidowała instytucję małżeństwa, promowała „wolną miłość”, homoseksualizm, do szkół wprowadzono wychowanie seksualne, w organizacjach młodzieżowych wprowadzono obowiązek zaspokajania popędu płciowego, wydano dekret o „uspołecznieniu panienek i pań”. Żyd, dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką – autorem tej koncepcji był żydowski zwyrodnialec L.Trocki. Żydo-bolszewicy chcieli przejąć kontrolę nad wszystkimi dziećmi poczynając od ich narodzin. – A czy dzisiaj degeneracja polskich dzieci i polskiej młodzieży nie jest celem żydowskiego reżimu obniżającego wiek szkolny i propagującego podobne treści niszczące tradycyjną etykę, moralność, kulturę?

Identyczna degeneracja kultury, rodziny, społeczeństwa dotknęła społeczeństwo węgierskie w trakcie żydowskich rządów w Węgierskiej Republice Rad w 1919r. – na szczęście był to eksperyment krótkotrwały, trwał zaledwie 133 dni. Węgrzy zlikwidowali zbrodniczy żydowski eksperyment, za co Żydzi zemścili się na nich w 1956r. prowokując krwawe węgierskie powstanie – żydowska inspiracja tej zbrodni miała aprobatę syjonistycznych USA.

Również Niemcy zostali poddani podobnym procesom degeneracyjnym w czasie trwania żydowskiej Republiki Weimarskiej. Degeneracja dotyczyła nie tylko kultury, moralności i obyczajów, ale także życia gospodarczego. Niemcy stały się areną gigantycznych afer gospodarczych, w których czołową rolę odegrali Żydzi. Dojście A.Hitlera do władzy było oczywistą konsekwencją żydowskich rządów Republiki Weimarskiej, przyczyniło się nie tylko do odrodzenia gospodarczego Niemiec, ale do uzdrowienia niemieckiej kultury. Żydowscy twórcy „kultury” okresu weimarskiego – degeneraci, siewcy zniszczenia, zła, dekadencji, przenieśli się do USA. Stamtąd w latach 1950/60 wyeksportowano do Europy ich twórcze idee – żydowską inspirację niszczenia kultury, narodów i państw zarówno kapitalistycznych jak i socjalistycznych – żydowska wiosna rozpoczęła się w Europie w 1968r i trwa.

To wszystko, o czym wyżej jest dzisiaj treścią programową żydowskiego tworu pn. Unia Europejska – w języku rosyjskim UE to [Jew-rosajuz] – przedrostek „Jew” w rzeczywistości dotyczy nazwy kontynentu, ale jednocześnie, choć przypadkowo, wiernie oddaje narodowość inżynierów tego ohydnego, antycywilizacyjnego tworu, który – co wielu katolikom wyda się nie pojęte – ma wsparcie hierarchii Kościoła otwarcie popierającej „europejską integrację”, a wynika to wprost z poniższej symbolicznie przedstawionej nie tyle koegzystencji, czy symbiozy, ale wręcz z jedności dwu religii.

judeochrystianizm-2

W opublikowanej w 1844r. broszurze pt. „W kwestii żydowskiej” Karol Marks napisał:

„Chrystianizm powstał z żydostwa i znów się w żydostwo przeobraził. (…) Chrystianizm jest to wysublimowana myśl żydostwa, żydostwo jest pospolitym zastosowaniem chrystianizmu, lecz zastosowanie to wtedy dopiero mogło stać się powszechne, gdy chrystianizm jako gotowa religia dokończył teoretycznie autoalienacji człowieka od siebie samego i od natury. (…)”

   Dariusz Kosiur

______________________

22 maja 2016r., w stolicy Mołdawii przeciwnicy marszu poparcia dla przedstawicieli mniejszości seksualnych doprowadzili do jego odwołania. Policja ewakuowała zgromadzonych aktywistów i zwolenników ruchu LGBT z uwagi na możliwość rozpoczęcia zamieszek.

Udział w marszuw marszu zboczeńców i degeneratów – D.Kosiur potwierdzili: przedstawiciel delegacji Unii Europejskiej w Mołdawii, przedstawiciel Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki w Kiszyniowie, ambasador Włoch w Mołdawii oraz szereg działaczy społecznych.

Autor: Józef Gawron,    za: http://pikio.pl

___________________________________

W sobotę 21 maja o godzinie 15 ulicami Gdańska przeszedł Trójmiejski Marsz Równości, firmowany przez organizację związaną ze środowiskiem homoseksualnym. W tym samym czasie zaplanowane były inne manifestacje. Część z nich się nie odbyła, jednak mimo tego doszło do zamieszek. Są zatrzymani.

 

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “Są jeszcze w Europie normalne kraje, które blokują parady zboczeńców

 1. paweł

  Chłopy z fiutami i baby z brochami to im nie przeszkadzają za to jak ateiści chcą uczcić swój dzień i swojego bohatera to wielki szum wielkie hallo i protesty babć radiomaryjnych . Zieją jak najgorsze żmije . Tacy to katolicy .
  Jeżeli niebo istnieje to tam nie pójdziecie a w piekle będziecie słuchać kazań waszego gieroja Wojtyły .
  Wy katolicy nawet żeście się na 1 mm nie zbliżyli do nauk waszego Żyda .

  Polubienie

 2. paweł

  Za czasów Janukowycza na Ukrainie lano po gołych dupach baby i po gołych kuta… facetów , którzy próbowali organizować takie manifestacje . Podobnie jest w Rosji . Zobaczymy jak teraz będzie , gdy rządzi tam zdegenerowany banderyzm .

  Polubienie

 3. Chutor

  Czy dieta kobiety w ciazy moze miec wiele wspolnego z tym, ze zrodzone przez nia dziecko bedzie mialo mesko-zenska mieszanke hormonalna?

  Polubienie

 4. Jerzy Brochocki – Rewolta Marcowa – narodziny, życie i śmierć PRL – http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/warto-przeczyta/5838-prl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s