Łódź, 27 maja br., manifestacja przed siedzibą Żydo-PiS

PiSgłosujeHasło manifestacji: Nie ma zgody na nowy zamach majowy !!!

Wspólna manifestacja Polski Patriotycznej, Zmiany oraz WPS

Manifestacja1

 

Piknikujących Łodzian i gości spacerujących po Piotrkowskiej staraliśmy się wyrwać z letargu w jaki wprowadzani są codzienną dezinformacją tzw. demokratycznych mediów. Polacy  żyją w całkowitej nieświadomości niebezpieczeńtw, jakie niesie realizowana przez PiS na polecenie USA – polityka konfrontacji z Rosją.

 

Manifestacja2

 

Pozytywnym zjawiskiem jest fakt, że w szeregach partii Zmiana – większość, to młodzi ludzie, krytycznie nastawieni do skutków polityki układu magdalenkowego i jego obecnej reprezentacji w postaci PiS. Ta najbardziej proamerykańska i prosyjonistyczna partia prze obłędnie do konfliktu z Rosją. Inicjując i przegłosowując niemal jednogłośnie uchwałę o obronie suwerenności Polski, ta obłudna grupa hipokrytów jednocześnie uchwala ustawę o obecności i sposobie przemieszczania się obcych wojsk w Polsce bez zgody Sejmu RP. Kłania się zastosowanie w trybie pilnym art. 129 kk wobec większości posłów na Sejm VIII kadencji.

 

Manifestacja3

 

Manifestacją w Łodzi – w proteście przeciwko aresztowaniu Mateusza Piskorskiego oraz splądrowaniu przez ABW siedziby partii, której Mateusz Piskorski przewodzi,  zorganizowana przez partie Polska Patriotyczna, Zmiana oraz stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej – otwiera serię protestów przeciw naruszaniu zasad suwerenności Polski, a zarazem działań w obronie gwałconego bezpieczeństwa i praw Polaków przez kompradorską, wasalną i antypolską partię PiS. 

 

Zapraszamy Polaków w dniu 18 czerwca 2016 r. do masowych protestów przeciw antypolskiej polityce partii PiS i jej psychopatycznych urzędników rządowych.

 

Paweł Ziemiński

 

PS

Poniżej link do filmowych fragmentów z przebiegu manifestacji. Lokalna łódzka TV3 przeprowadziła dłuższy wywiad, ale jak zwykle odwagi i … pozwolenia Kurskiego starczyło jedynie na pokazanie bardzo krótkiej migawki.

http://lodz.tvp.pl/25544990/27052016-2145

__________________________________

Ci z Państwa, którym starczy wytrwałości mogą obejrzeć migawki z manifestacji rozpoczynające się w 6 min. 30 sek. wiadomości łódzkiej TV, ale trwają one zaledwie 34 sekundy, jednak najpierw  obowiązkowe oglądanie reklam (1,5 min).  Migawki z manifestacji są poprzedzone informacją o marszach środowisk narodowych w Toruniu i Łodzi upamiętniających śmierć płk.Pileckiego. Otóż ci maszerujący w Toruniu i Łodzi „narodowcy” wznosili – według mediów i członków SLD – okrzyki nacjonalistyczne, nacechowane mową nienawiści – krzyczeli bowiem „precz z komuną”. Jednak przekaz dotyczący tychże „narodowców” trwał 114 sekund, a więc prawie 4 razy dłużej niż informacja o manifestacji – także narodowych środowisk – Polski Patriotycznej, Zmiany oraz WPS, które takich, archaicznie dzisiaj już brzmiących, okrzyków nie wznoszą.

Cóż, jak widać żydo-reżim IIIŻydo-RP udziela koncesji i popiera tylko te środowiska narodowe, które sam zorganizował i wyposażył we właściwe treści. Celem tychże środowisk narodowych, ich treści, czyli faktycznie żydo-reżimowych inżynierów od socjotechniki, jest ośmieszanie i deprecjonowanie w społeczeństwie autentycznych idei nacjonalistycznych i nacjonalistów, bo stanowią zagrożenie dla trwania żydowskiego reżimu w Polsce.

D.Kosiur

Reklamy

13 Komentarzy

Filed under Polityka

13 responses to “Łódź, 27 maja br., manifestacja przed siedzibą Żydo-PiS

 1. Klemens

  TVP tylko urywek wypowiedzi prezesa Ziemińskiego pokazała. Manipulują informacją. Trzeba docierać do masowego odbiorcy. Tymczasem bez WPS Neon24 traci na wartości. Ludzie tam wchodzili czytać Dariusza Kosiura. Wracajcie na portal. Element PiSu się szerzy.

  Pisze Astra:
  Do „dychy”? :)))) Jeszcze dobijamy, ale… za Marxa było ponad 20 tys. za Ruszkiewicza 25-30 tys… jeszcze m-c temu 15-17 tys a dzisiaj jest ok.12 tys. Dlaczego? … bo blogerzy odchodzą, ale Repsol…

  Polubione przez 1 osoba

 2. paziem

  Rozmowa ze Stanisławem Remuszko, polskim dziennikarzem i publicystą.

  — Sprawa zatrzymania Mateusza Piskorskiego stała się swoistym testem na odwagę. Publikacje w opiniotwórczych dziennikach informują, ale nie komentują, tylko „Rzeczpospolita” onegdaj opatrzyła swój felieton nagłówkiem „Mateusz Piskorski, pierwszy więzień PiS”. Panie Redaktorze, jakby zareagował Pan na tę, w cudzysłowie, brawurową akcję ABW? Na forum „Gazety Wyborczej” zamieścił Pan wpis, którego treść pragnę teraz udostępnić odbiorcom Sputnika. Pozwoli Pan, że zacytuję:

  Zanim zostanę zatrzymany, zdążę publicznie oświadczyć, że:
  1. Postrzegam pana Putina jako męża stanu historycznej rangi.
  2. Bardzo przejmuję się wojną domową na Ukrainie.
  3. Rosję uważam za państwo, które nie ma żadnych agresywnych zamiarów wobec nikogo, a już wobec Polski zwłaszcza.
  4. Od czasu rozpadu ZSRR obserwuję Rosję pilnie i widzę, że pod względem demokracji, praw człowieka, pluralizmu mediów itp. ogromnie zmienia się ona na plus.
  5. Prócz tego, dwa albo trzy razy udzieliłem wypowiedzi panu Leonidowi Siganowi z ruskiego radia, krytykując polskie media za totalną krytykę wszystkiego, co rosyjskie.
  6. Wysoko cenię niektóre osiągnięcia rosyjskiej gospodarki, nauki, techniki, kultury, zgadzam się w pełni z panem redaktorem Czuchnowskim, że powody zatrzymania pana Mateusza Piskorskiego powinny być bezzwłocznie podane do publicznej wiadomości.
  Stanisław Remuszko
  Podpis, numer telefonu komórkowego
  A więc, Panie Redaktorze, czym się Pan kierował, umieszczając ten wpis?

  Kierowałem się zwykłym ludzkim odruchem, ale i aspektem dziennikarskim, cóż to bowiem jest za wiadomość, która nie zawiera jakiś dodatkowych, elementarnych informacji naświetlających sprawę? Zatrzymano człowieka, oskarżono o szpiegostwo, o jakiś spisek, no nie mam pojęcia, właśnie tu nic nie wiadomo. Ja ze swojej strony, w sposób nieco ironiczny, chciałem powiedzieć, że to wszystko, co napisałem, bez żadnej ironii, jest prawdą. To są moje poglądy. I uznałem, że w ten sposób zaprotestuję przeciwko takiemu sposobowi postępowania — że się z niewiadomych powodów zamyka człowieka, i taka solidarność, proszę Pana.
  — Podał Pan numer komórki. Czy były telefony, a jeśli tak, to jakiej treści?
  Uprzejmie informuję, że jeśli zabieram głos na jakichś forach, to przeważnie podaję swoje imię, nazwisko, w odróżnieniu od innych internautów, a także numer telefonu. Nikt z tego jednak nie skorzystał, to zabawne, świadczy o tchórzostwie ludzi, którzy się chowają za anonimami, a jakby zadzwonili, to już nie byliby tacy anonimowi. A ja mam takie poczucie, że zachowałem się odpowiednio, podając pod swoim oświadczeniem numer telefonu.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20160528/2949961/zatrzymanie-piskorski-abw-zmiana.html#ixzz4A1fvUH5C

  Polubione przez 1 osoba

 3. Chwała PIS

  Bardzo dobre – 45 % Polaków popiera partię PIS . W czerwcu robimy duży skok a tu jacyś szaleńcy chcą budzić Polaków !!!!!!!!!!!! . Wy budziki jesteście ? . Wynocha do psychiatry .
  Polacy kochają PIS . Nie wykluczone , że gdy wejdzie nowe prawo blokujące hazard i strony bukmacherskie zablokujemy również takie stronki .
  Kim ten WPS jest ? , czym jest ta Zmiana ? . Polacy z PIS – PIS z Polską .
  Pozdrowienia dla Pana Toronto .

  Polubienie

  • Skoro jest tak jak Komentator pisze, to dlaczego boi się pokazać własnej gęby i podpisać ją nazwiskiem?
   Zobaczylibyśmy, czy to paskudna gęba syjonista, czy tylko politycznego imbecyla z naszego słowiańskiego kraju.

   Polubienie

 4. APA

  PiS ?
  Aaaa , to ta partia.ktora nie ma w swych szeregach POLAKOW SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA !
  Czy to tak trudno zrozumiec baranom i owieczkom ,ze dalej daja sie wodzic za nos i wierza jak w Walese z Matka Boska w klapie marynarki.
  Taaa ludzie kiedy wam spadnie bielmo z oczu ?
  W Polsce jeszcze nie powstala POLSKA PARTIA SLOWIANSKA !!!

  Kiedy powstanie to skonczy sie w Polsce zydowskie panowanie.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. P rzybłędy I S zmaciarze….Przyczepiło się gówno do statku i udaje że płynie…

  Polubienie

 6. sceptyk

  Gdyby to była manifestacja pod hasłem”Nie ma zgody na żydo -rządy (Nieistotne czy to PO-PSL PIS czy inny szyld).Polska dla Polaków rządzona przez Polaków” to może bym dołączył.

  Polubienie

 7. paziem

  JAK WESPRZEĆ/NAPISAĆ DO MATEUSZA PISKORSKIEGO?
  Ponieważ wielu z Was zadaje pytanie jak wysłać list lub pieniądze do Pierwszego Więźnia Politycznego IV RP, z naszej strony krótka instrukcja:
  1) POMOC FINANSOWA
  Dowolnej wpłaty dokonujemy na konto nr: 80 10 10 1010 0401 9413 9120 0000
  Adresat/Odbiorca: Areszt Śledczy Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka 37
  Tytułem: Piskorski Mateusz Andrzej syn Jerzego
  2) LIST
  Ponieważ wszystkie listy przechodzą przez cenzurę w prokuraturze, wysłanie na adres aresztu powoduje konieczność odsyłania poczty do prokuratury. Najlepiej więc list włożyć do koperty zaadresowanej:
  Mateusz Andrzej Piskorski s. Jerzego
  02-521 Warszawa, ul Rakowiecka 37
  Areszt Śledczy Warszawa Mokotów
  Następnie kopertę okleić zwykłym znaczkiem i włożyć w kopertę adresowaną do prokuratury czyli:
  01-163 Warszawa, ul. Ostroroga 24E
  Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji
  Oraz ją także opatrzeć znaczkiem.

  za:https://www.facebook.com/partia.zmiana/?fref=photo

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s