Przeciw okupacyjnemu żydo-reżimowi potrzebne wszelkie działania

220px-Poczta_Polska_Mailbox

List z prywatnej poczty od polskich patriotów

 

Nazywam się  – (nazwisko znane redakcji) –  i wraz z gronem znajomych zrobiliśmy poniższą ulotkę patriotyczną, którą wydrukowaliśmy w liczbie 40 tysięcy sztuk i roznieśliśmy do praktycznie wszystkich skrzynek pocztowych w blokach, wieżowcach i domach jednorodzinnych w swoich miastach tzn Głogów, Polkowice i Lubin. Aktualnie próbujemy „puścić” tę ulotkę w KRAJ, tak aby była łącznikiem wśród Polaków, aby trafiła ona do jak największej liczby naszego społeczeństwa, wiem że sami nie jesteśmy w stanie tego uczynić, poza lokalnymi działaniami w swoim regionie, stąd moja prośba do stowarzyszenia WPS (oraz do innych patriotycznych grup) o to, aby podjęli państwo próbę pomocy w rozpowszechnieniu poniższej ulotki jeżeli jej treść zgadza się z pańskimi przekonaniami.

Nie rościmy do ulotki żadnych praw autorskich, mogą państwo zrobić to pod własnym szyldem, najważniejsze jest to aby dotarła ona do większości Polaków. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

ulotka_s1

 

ulotka_s2

(Kliknij w obrazek, żeby powiększyć)

_______________________________________

Od Redakcji WPS

A zatem Szanowny Czytelniku, odbij, powiel, prześlij pocztą internetową, powyższe ulotki

 

Podzielamy i popieramy treść postulatów prezentowanych w ulotkach. Cieszy nas niezmiernie, że pojawiają się tego typu spontaniczne działania. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że zakup polskich produktów staje się coraz mniej możliwy, albowiem kolejne żydo-rządy dokonały zniszczeń nie tylko w polskim przemyśle technicznym, ale także niemal całkowicie zlikwidowały produkcję polskich leków, polskie przetwórstwo żywności, zlikwidowały także ponad 700 tys. gospodarstw rolnych – a proces ich likwidacji trwa nieustannie -, dodatkowo realizując wytyczne UE, żydo-rządy prowadzą politykę ograniczania rodzimej produkcji żywnościowej. 

Dlatego do postulatów zapisanych w ulotkach proponujemy dodać i ten:

organizujmy się i kupujmy żywność bezpośrednio od polskich rolników

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Przeciw okupacyjnemu żydo-reżimowi potrzebne wszelkie działania

 1. Franz

  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam całą redakcję oraz sympatyków WPS.

  Polubienie

 2. Pingback: Przeciw okupacyjnemu żydo-reżimowi potrzebne wszelkie działania | 7777777blog

 3. Kto wywołuje wojny i w imię czego?

  Jeżeli w Polsce pojawią się bazy ss’usa – to po to by była wojna!…
  Pisowski reżim marionetkowy – to – wy!…będziecie mieli krew na rękach polskich dzieci, wnuków, matek, ojców, mężów i żon….
  Wasze szaleństwo i paramnoja z pewnością nie ujdzie bezkarnie…
  Jak nie w tym życiu to w innym..

  Polubienie

 4. ERROR 404 NSZ

  Franz ,ja puściłem 500 ulotek ,teraz szukam sponsorów na więcej ,będzie Białystok ,Sokółka,Czarna Bialostockaa później województwo…
  Pozdrawiam ERROR 40 NSZ , Białystok

  Polubienie

 5. zydozerca

  A pazerność polskich handlowców Państwu nie przeszkadza ? np.
  ser tłusty Piątnica 250g w cenie 5,30 ?
  Po kilka ekspedientek pilnujących zleżałego towaru ? – jakim cudem te pazerne ćwoki zarabiają na pensje ?
  Precz z dziadowskim,złodziejskim Społem /developerem od siedmiu boleści/ i resztą tej hołoty !
  Rolnik=producent dostaje śmieszne grosze za swoje produkty,a jaśnie państwo pośrednicy żądają co najmniej drugie tyle za transport !
  Precz z lichwiarzami i handlarzami !

  Polubienie

  • JS

   Zgadzam się z „żydożercą”. Akcja „kupuj polskie”, podobnie jak w latach 90-tych przeprowadzona kampania „kupuj amerykańskie”(Buy American), niczego nie dokona. Tylko zmiana systemu (nacjonalizacja i nałożenie taryf na import) może coś zmienić. System kapitalistyczny oparty jest na sieci pośredników, którzy zajmują się sprzedażą zarówno produktów polskich jak i obcych. Bycie pośrednikiem jest wyjątkowo atrakcyjne, ponieważ pośrednik niczego nie produkuje, a na jego marże zysku pracują producenci i konsumenci. W ostatnich latach wzrasta liczba pośredników, w czystych koszulach i garniturach, którzy nigdy nie zajmowali się uprawą ziemi i nigdy nie pracowali na hali produkcyjnej. Nie są to tylko tzw. hurtownie i dystrybutorzy. W USA ,na przykład, pojawili się pośrednicy, którzy zajeli miejsce pomiędzy producentami a hurtowniami i dystrybutorami, czyli wytworzyła się cała drabina pośredników. Jak długo będzie istniała możliwość uzyskania jakiejkolwiek marży zysku, tak długo będą pojawiali się pośrednicy, których biznes wymaga bardzo małych nakładów, a przynosi znaczny profit. Pośrednicy nie muszą robić żadnych inwestycji na nowe badania, nową myśl techniczną, nowe maszyny, czy też zaoranie pola i zakup nasion. Oni robią tylko kalkulację za biurkiem, a na ich zyski rolnicy i robotnicy pracują od rana do nocy. Nie oszukujmy się, że kupowanie polskiego produktu od pośrednika ratuje Polskę. Kapitalizm oparty jest na sieci pośrednictwa, czyli pasożytnictwa, dlatego ratunek istnieje tylko w zmianie systemu.

   Polubienie

  • :)))))))))))
   żebym tak mógł jakiegoś sera kupić w Kanadzie za 21,20 $/kilo!
   a o serze nie-GMO mowy nie ma!

   Polubione przez 1 osoba

 6. emigranci z USA

  Prosze nas emigrantow polskich poinformowac jak to jest faktycznie z tym handlem polskiej zywnosci u rolnika w Polsce – gdzie (?) na jego podworku,,bazarku,czy sa juz sklepy na wsi typowo-polskie z polska zywnoscia ?
  Bo aby kupowac to trzeba wiedziec gdzie i u kogo .
  To co do nas dociera to informacje jakie otrzymujemy –
  TAKICH SKLEPOW NIE MA !
  Jezeli sa to prosze podac i na jakiej zasadzie ten handel sie odbywa .
  Gdzie lezy prawda ?
  Byliscie mieszczuchy w takich sklepach na wsiach czy w malych miasteczakch ?
  Czy sa takie POLSKIE SKLEPY we wiekszych miastach ???
  Wladze lokalne zezwalaja na taki handel ???
  Prosimy o szczere odpowiedzi,nie obawiajmy sie PRAWDY !

  Polubienie

 7. konsument

  W czasie okupacji niemieckiej Polacy w sposób konspiracyjny dokonywali uboju zwierząt gospodarskich dla własnego użytku. Znam to z opowiadań moich rodziców, którzy w tamtych czasach żyli. Obecnie w czasie okupacji żydowładztwa nie mogę od rolnika bezpośrednio zakupić zwierzęta do uboju, ponieważ na każdym jest chip rejestracyjny i rolnik boi się złamać istniejące przepisy prawne tworzone z myślą o pośrednikach.

  Polubienie

 8. wierny Polsce przedwojennej

  Ano wlasnie ,taka jest w Polsce unijna rzeczywustosc – ZWIERZETA ZAREJESTROWANE !
  Znowu jestescie pod szmulo-szwabskim butem !!!
  Teraz kolej na „kulczykowanie gojow” i juz swoimi ulotkami ,petycjami i pismami mozecie sobie podetrzec wlasne tylki !!!

  Co wiec trzeba i mozna uczynic ?

  Macie wlasne pomysly doradzajcie sobie i po cichu bez rozglosu nie przez internet ale WE WSIACH NOCA REALIZUJCIE !
  Potraficie to ,umiecie to co wasi przodkowie ,czy juz tylko jestescie plastelina w rekach prowokatorow ???
  Ulotki was wyzwola ? A moze petycje i demonstracje tez z podpuchy ? .
  KTORA DZIS BABA na wsi umie krowe doic lub upiec chleb czy inne ciasto ?
  Jedzcie na wies i zapytajcie .
  Ktora baba i kiedy macala jaja kurze na wsi ?
  Powiesz – jaja macac,kury miec,co za glupota ?
  Jak juz, to szmula jaja,ktory sie do niej lasi i przebiera za „narzeczonego” ,wierzgac i przebierac z nim nogami modnie i nowoczesnie !.

  Ktory dzis chlop na wsi potrafi wieprzka zaszlachtowac ,on kury pod topor nie potrafi polozyc !
  I to jest dzisiejsza w skrocie polska rzeczywistosc .
  Zreszta jedzcie na wies i policzcie dzisja krowy i kury, swinie ( kto je ma i po co/na co hoduje),popatrzcie na zarastajaca chwastami MATKE ZIEMIE , ,zagladnijcie do stodol po ojcach i dziadkach napiszcie wspolczesna powiesc „CHLOPI” z dodatkiem „polscy”.
  Daliscie sie EOZEBRAC do golych kut.sow,ZADLUZYC do konca zycia, ,nauczyli was zrec z reki szmulo-szwabskie gowna i pic zatrute belty !
  Nawet studnie podpowiedzieli wam zasypac czego nawet za hitlera nie bylo i w kranie dostarczaja wam chemie,lecza (czytaj zabijaja) chemia,szczepia rtecia ,zeby wam wstawiaja z trucizna i jeszcze na pogrzebach zarabiaja !!!
  O to Polska wlasnie POLSKA UNIJNA z gojami kukielkami jaselkowymi, .

  WSTYDZCIE SIE POLACY,ze tak daliscie sie przerobic na szmulo-szwabskie kopyto i koryto !

  Polubienie

 9. Artur

  Dopowiem , że każdy goj używa antyperspirantu z potwornie szkodliwym Aluminium , myje ząbki fluorem a jak ktoś mu mówi żle robisz to stuka się w głowę . Polacy to od początku był niedorobiony naród pod względem umysłowym a widać to już od 966 roku całkiem wyrażnie . Nie dziwota ,że Szmule to odkryli i wykorzystali Kazimierza zwanego Wielkim , aby ich tu sprowadził . Do zbudowania tu kraju żydowskiego już bardzo blisko . Żydom się tu bardzo podoba : fajny klimat , położenie w środku Europy i co najważniejsze naród , któremu Bóg dał mało rozumku . Czego chcieć więcej dla Szmula ?

  Polubienie

 10. wierny Polsce przedwojennej

  Do tego dojamy pasterzy ,ktorzy sie na was pasa i nadal zalecaja wam „cierpienie w krzyzu” ,bo to latwiej sie bedzie zbawic !

  Radyjko maryjne wam zalozyli,pape na Watykan dali i to aktora , a jakze ,pieknie recytowal co mu global nalkazal ico,do czego dopusciles ludku bozy ?
  Dzis moski i salcie tancza na ulicach przebrani w zakonne lachmany ,piesni zawodza skoczne i chrystusem krolem was mamia , a tobie nawet wdowiego grosza brakuje,dzieci pracy nie maja ,gdzie da sie szlajaja,jak szmul im podpowie i zagra .

  Tego tez nie dostrzegacie ?
  A pewnie,przecie rozmodlone partie tez wam dano ,prezydenta jak malowana lale wam wybrano ,a prezia zbyt malego wzrostu na stolek postawiono i kwacze .
  Teraz gdy trwoga to do jahwe ,dlaczego by nie ,wiec ?
  Co czynic ,co nastanie ,dalej czekasz na zydowskie zmilowanie ?
  Musza znowu szwaba z platformersow wrocic z salonow unijnych i zastapic naczelnika ,bo zaczyna fikac, moze i na Wawel polozyc !
  Przy okazji zrobi sie ruchawki moze jakiegos goja ksiezule do sadzawki
  i juz majdan po ukrainsku i goje krwia splyna wislana dolina .

  SLEPOTO POLSKA – KIEDY W KONCU PRZEJRZYSZ NA OCZY i
  dostzrezesz jak robia cie w ciula i ciamajge ???

  To ja stary mam utrzyc cie uczona i nie douczona klaso partyjna i bezpartyjna oraz ta bezrozumna jak zwyciezac mamy ?
  GDZIE JEST POLSKA SLOWIANSKA MLODZIEZ ,NO GDZIE ???
  GDZIE SA TE BABY ,KTORE W PYSK NIE WALA SZWABA CZY SZMULA panoszacych sie w POLSCE ???

  Jak dlugo bedzie trwac gojowski MARAZM ?

  Dziejuje Prezesom tego portalu za przyslugi patriotyczne i tematy na czasie oraz dopuszczenie do glosu mnie i mego otoczenia z emigracji wilczej.

  Ale czy to cholota wchodzi na internet ?
  Gdzie nie spojrzysz wszedzie tylko sluzby i ich sludzy.
  Psia ich mac byla !

  Polubienie

 11. APA - druzyna wojskowa

  Dziekujemy Panu majorze ,
  STARY ZOLNIERZU WIERNY do konca ,
  na emigracyjnym chlebie.

  Wiemy jak cierpisz ,
  widzimy twe codzienne lzy
  plynace z twych starych oczu.

  Wiedz,ze my mlodzi wrocimy,
  w piecu napalimy ,
  nakrmimy psa,

  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA
  POKI MY ZYJEMY ,
  CO NAM SZMULOSZWABSKA PRZEMOC WZIELA
  PIESCIA ODBIJEMY !

  Polubienie

 12. APA - druzyna wojskowa

  Nam co Arturze zyczysz ?

  Polubienie

 13. zainteresowany

  Uważam że ulotka ma na celu zwrócenia uwagi na PROBLEM każdy z nas wie jaki. To jest tylko jeden z tematów głównym zamierzeniem jest wzbudzenie zainteresowania i chęć poszerzenia świadomości naszych braci i sióstr, wzbudzić chęć do działania POZDRAWIAM SERDECZNIE.

  Polubienie

  • Dokładnie! Uświadamianie i dowód, że są Polacy, którzy chcą zmienić okupacyjny stan rzeczy.
   Pierwsze mierzy w propagandę komercyjno-polityczną, a drugie — w agubienie i bezludzie przywódcze Polaków.

   Polubienie

 14. Mówcie po polsku. Nie produkt ale wyrób

  Polubienie

 15. PW

  Ulotka została zmieniona z uwagi na dodatkowe infgormację.
  Do pobrania na stronie w pliku wektorowym.
  http://www.wiernipolsce.com/web_documents/ulotka_5.2016_v4.zip

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.