Wnuk żydowskiego zbrodniarza o M.Piskorskim i o WPS

Bartosz Węglarczyk, bo o nim mowa, to polityczno-medialny wychowanek A.Michnika, wnuk żydo-bolszewickiego zbrodniarza, Józefa Światły vel Izaaka Fleischfarba.

Od 1989 do 2011 był dziennikarzem żydowskiej gadzinówki Michnika, pełnił w niej przez wiele lat funkcję szefa działu zagranicznego. W latach 90. był jej korespondentem w Moskwie i w Brukseli, a w latach 1998–2004 w Waszyngtonie.

W latach 2012-2013 był redaktorem naczelnym miesięcznika „Sukces”, należącego do Presspubliki. W latach 2013-2016 był zastępcą redaktora naczelnego w dzienniku „Rzeczpospolita”. Prowadził m.in. programy Słoń a sprawa polska w Superstacji, Dzień Dobry w TVN, Top Model, Zostań modelką, był ekspertem w programie Milionerzy, itp., itd. Od marca 2016 jest dyrektorem programowym Onet.pl.

 

Słowo o równie pracowitym dziadziusiu (na zdjęciu obok)

Józef Światło vel Izaaka Fleischfarb – jeden z głównych zbrodniarzy żydowskich w MBP (UB). W 1953r. uciekł na Zachód ze strachu przed karą za zbrodnie na Polakach. W Polsce pozostawił żonę oraz dwoje dzieci. Jego rodzina po marcu 1968 wyjechała do Izraela. Światło zmarł w USA w 1994r. Otrzymywał od IIIŻydo-RP emeryturę i z pewnością znacznie wyższą niż inny żydowski zbrodniarz, zwykły komendant obozu koncentracyjnego w Świętochłowicach, Salomon Morel, któremu przelewano do banku w Tel Awiwie równowartość 5 tys. zł.

 

Swiatlo-RFEDziadziusia także do publicystyki ciągnęło, ale o własnych zbrodniach nie powiedział słowa.

Niemal natychmiast po ucieczce Fleischfarba przytuliła go finansowana przez CIA syjonistyczna, żydowska rozgłośnia radiowa, tzw. Radio Wolna Europa (RWE) – medialny oręż do walki z państwami socjalistycznymi, które zrzucały żydowskie jarzmo. 

Tak się składa, że oboje rodziców byłej pierwszej damy IIIŻydo-RP (A.Komorowskiej) służyło w UB pod płk. Światło – Jan Dziadzia i ocalona z holokaustu Chana Rojer, którzy – jak podaje Wikipedia -, w 1968 na fali czystek antysemickich ! – a nie na fali oczyszczania aparatu państwa z żydowskich zbrodniarzy i ich potomków – zostali wysłani na wcześniejszą emeryturę (!).

 

Dariusz Kosiur

więcej nt. Światły: http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=65660

 

Wnuk żydowskiego zbrodniarza, żurnalista żydo-mediów, o M.Piskorskim i o WPS

 

Lider prorosyjskiej partii Zmiana w siedzibie agencji TASS w Moskwie wyrażał obawy o wolność mediów w Polsce.

W Polsce trzeba zbudować platformę dla niezawisłych mediów – mówił Mateusz Piskorski, który wrócił właśnie z kolejnej podróży na okupowany Krym.

W styczniowym wyjeździe na Krym wraz z Piskorskim – przedstawiającym się w Moskwie jako dziennikarz – wzięła udział „grupa niezależnych dziennikarzy i blogerów” z Polski. Owych dwóch nieznanych blogerów – Jan Wsół i Wojciech Grzymała – wzięło udział wraz z Piskorskim w konferencji w Moskwie.

Według Piskorskiego postanowili oni założyć Forum Niezależnych Mediów w Polsce.

(Wystąpienie prezesa WPS, P.Ziemińskiego rozpoczyna się w 40 min. 37 sek. filmu)

Celem Forum ma być – według słów byłego posła Samoobrony i obecnie lidera otwarcie prorosyjskiej partii Zmiana – „obiektywne opisywanie wydarzeń politycznych, kulturalnych i ekonomicznych w strefie postradzieckiej, w tym w Rosji”.

Obecnie takich obiektywnych informacji z Rosji brakuje, bowiem – mówił dalej Piskorski, którego szeroko cytuje agencja TASS – „większość polskich mediów wykonuje polecenia swych zachodnich partnerów i właścicieli”.

Piskorski komentuje też szeroko polską politykę. Mówi podczas konferencji m.in. o tym, że Polska nie prowadzi niezależnej polityki zagranicznej, lecz podporządkowaną interesom Stanów Zjednoczonych. – Wam to w Rosji trudno zrozumieć, ale duża część polskich polityków czuje kompleksy wobec Waszyngtonu – tłumaczy Piskorski rosyjskim dziennikarzom.

Piskorski ocenia nawet polskich dziennikarzy i otwarcie „wyraża radość” z niedawnego wyrzucenia z Rosji korespondenta „Gazety Wyborczej”, który jego zdaniem „nawet nie był dziennikarzem, lecz specjalistą od czarnego PR wobec Rosji”.

Gospodarzem pobytu „polskich blogerów” na Krymie był Jurij Bondarenko, szef finansowego przez Kreml Rosyjsko-Polskiego Centrum Dialogu w Moskwie. Bondarenko również szeroko komentował na konferencji polskie media, choć jego oburzenie skoncentrował na sobie portal onet.pl. Jego zdaniem opowieści w Polsce o kremlowskich trollach w polskim internecie to „brednie”, bowiem „w Rosji nie ma ludzi mówiących po polsku, zwłaszcza umiejących używać liter typu ą, ę”.

CZjmZPQWYAAux6A

Na konferencji był również inny uczestnik wyprawy Piskorskiego na Krym – szef antysemickiego i prorosyjskiego ugrupowania Wierni Polsce Suwerennej Paweł Ziemiński. Ziemiński utrzymuje swą stronę, po polsku, na rosyjskim serwisie V Kontaktie, gdzie publikuje teksty, np. o „Zbrodniach CIA w interesie Międzynarodowego Żyda”.

Ziemiński wygłosił podczas konferencji wystąpienie o sytuacji w Polsce, jednak po zdaniu zaczynającym się od stwierdzenia „Rosjanom może się wydawać, że Polska ma własny rząd i parlament…” telewizja RT przerwała relację z konferencji i wznowiła ją dopiero po zakończeniu wystąpienia Ziemińskiego.

za: http://www.rp.pl/Swiat/160129510-Piskorski-w-Moskwie-walczy-o-media-w-Polsce.html

wytłuszczenia w tekście: Redakcja WPS

_____________________________________

Poniżej film z konferencji w agencji TASS z całym wystąpieniem prezesa WPS, Pawła Ziemińskiego (materiały WPS)

wystąpienie trwa od 38 min. 17 sek. – 43 min. 53 sek

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Wnuk żydowskiego zbrodniarza o M.Piskorskim i o WPS

 1. czyli Rosyjska tv nie transmitowala Zieminskiego ?

  Polubienie

  • Niestety, nie – nie wszystko w Rosji jest w rosyjskich rękach, choć coraz więcej.

   Polubienie

   • inna nana

    Oczywiście wystąpienie Ziemińskiego przerwali Żydzi . Niech się bidulka poskarży do Putina przecież to jego idol . Bóg Putin się na to godzi , żeby nie wszystko w Rosji było w rosyjskich rękach . Tyle lat rządzi i nic z tym nie zrobił no i jeszcze jak ci Żydzi w Rosji mogli przerwać wystąpienie lidera WPS . Przemawia facet zafascynowany panem i takie zachowanie ? Ci przeklęci Żydzi . Może po prostu Rosjanie mają dość opowiadania bajek i nie chcą zaogniać i tak złych kontaktów z Polską .

    Polubienie

   • Nie podoba się nam komentarz „innej nany”.

    Mimo, to Pani pogląd, że „Rosjanie (…) nie chcą zaogniać i tak złych kontaktów z Polską.” traktujemy jako racjonalny – także braliśmy to pod uwagę.
    Winna jednak Pani uznać, że jako bezpośredni uczestnicy zaistniałego zdarzenia możemy o nim dysponować nieco większą niż Pani wiedzą.

    Polubienie

   • paziem

    Link już jest publiczny i można zobaczyć to co ekipa WPS rejestrowała na żywo z przebiegu konferencji w TASS w Moskwie

    Polubienie

 2. grzanek

  On gdzieś tę informację nt. rzekomego pochodzenia od Fleischfarba zdementował, dlatego dla dobra Portalu nie kolportowałbym jej tutaj. Chyba że Panowie macie na to jakieś wiarygodne kwity.

  Polubienie

  • Adamski

   Spojrz Pan na zdjecie dziaduni, opublikowane powyzej…jakie jeszcze dowody sa tutaj potrzebne? Testy DNA? A moze to tak jak w swiecie filmu: wszelkie zbierznosci faktow i podobienstwa do prawdziwych osob sa przypadkowe i niezamierzone… jak splodzenie tego trutnia z TVN.

   Polubienie

   • grzanek

    Obawiam się, że gdyby gadzinówka Szechtera lub ten cały dziennikarzyna osobiście pozwał włodarzy WPS o zniesławienie, takie tłumaczenie jak pan prezentuje mogłoby nie wystarczyć.

    Polubienie

  • Załóżmy, że nie jest wnukiem.
   My mamy takie samo prawo twierdzić, że jest wnukiem żydowskiego zbrodniarza, jak on, że WPS jest antysemickie i prorosysjkie.

   Polubione przez 1 osoba

 3. grzanek

  “Ziemiński wygłosił podczas konferencji wystąpienie o sytuacji w Polsce, jednak po zdaniu zaczynającym się od stwierdzenia „Rosjanom może się wydawać, że Polska ma własny rząd i parlament…” telewizja RT przerwała relację z konferencji i wznowiła ją dopiero po zakończeniu wystąpienia Ziemińskiego”.

  – Wot psikus. To pokazuje, że RT też nie jest w pełni „niezależna”. Ciekawi mnie, jak wytłumaczyli te „kłopoty techniczne” prezesowi Ziemińskiemu.

  Polubienie

 4. julius


  RT założona przez rząd rosyjski w imieniu którego działał Michał Lesin, żyd po matce do czego przyznał się w wywiadzie radiowym.
  Na fotgrafii jedna afrykanka, dwóch żydów i jeden prawdopodobny aczkolwiek nie potwierdzony żyd.

  Polubione przez 1 osoba

 5. paziem

  Korczma, jednak zwykły syjonistyczny troll z ciebie wychodzi. I tak to natura ciągnie wilka do synagogi :)))

  Polubienie

 6. Pingback: Jak Zachód zrobił Polskę w konia « Grypa666's Blog

 7. zydozerca

  Kto wie,dlaczego zablokowano Konserwatyzm.pl ?

  Proszę przestać komentować wypowiedzi żydowskich degeneratów ze ścierwomediów – zamilczanie albo ośmieszanie to jedyna stosowna reakcja.
  Poza tym wpierd..l i masakra-ale,niestety,Polaków,nie stać na takie wspaniałomyślne gesty.
  Nawet Pudzianowski/ ? /z kolegami nie dali rady jednej zapasionej suce wynajętej przez Sorosa,fundując jej seans pokory przy przepychaniu i zatkaniu rury na amen.
  Mniej slów-więcej czynów !

  Polubione przez 1 osoba

 8. hubalblog

  film z wypowiedzą dr Ziemińskiego jest usunięty

  Polubienie

 9. L.”Kaczynskiemu”,czy jak mu tam,bardzo do twarzy w tym nalesniku na glowie.Genow,nie da sie wytepic.Zyd,zawsze
  pozostanie Zydem,chociaz sie ochrzci dla osobistych /zawodowych korzysci. Kaczynscy sa tego niezbitym dowodem.Jaroslaw,potrafi chodzic dwa razy dziennie do
  kosciola,zawsze przy fleszu kamer.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s