4.06.1989 – 4.06.2016 – 27 lat żydowskiej okupacji Polski

Dzisiejsza IIIŻydo-RP jest rezultatem zamachu stanu, który w sierpniu 1980r. przeprowadziła żydowska V kolumna.

 

„Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę.”

„Przestrogi dla Polski” – Stanisław Staszic, 1789r.

 

Nie powiodły się Żydom wcześniejsze próby powrotu do utraconej w 1956r. władzy: w czerwcu 1956r., w marcu 1968r., w grudniu 1970r., w czerwcu 1976r.

 

Nieudane próby pozwoliły Żydom zdobyć doświadczenie i dopracować nową metodę przejmowania władzy, która otrzymała później nazwę „kolorowych rewolucji”.

 

Jednak i w 1980r. nie zdołaliby dokonać zamachu stanu i zapoczątkować okresu demontażu PRL (zresztą całego bloku państw socjalistycznych) bez finansowej pomocy i agenturalnego zaangażowania Zachodu, głównie USA oraz Kościoła.

Ten żydowski, syjonistyczny, plan przejęcia władzy w Polsce rozpoczął się na dobre w latach 1970., gdy żydowskie finansowe instytucje Zachodu oraz zachodnie żydo-reżimy zaproponowały ekipie E.Gierka udzielenie kredytów na gospodarczy rozwój kraju. Udzielenie kredytów wiązało się oczywiście z wymuszeniem przyjęcia przez władzę PRL warunku liberalnego traktowania opozycji – ma się rozumieć opozycji żydowskiej (funkcjonariuszy i potomków żydo-bolszewickich rządów 1944-56), bo tylko taka mogła w Polsce istnieć. Polska opozycja (opozycja złożona z Polaków) nie tylko nie posiadała form organizacyjnych, ale po prostu nie istniała, o co skutecznie zadbały zbrodnicze żydowskie władze PRL przed 1956r., mordując resztki polskich narodowych elit, które uszły niemieckiej i żydo-bolszewickiej okupacji (niemiecki koncentracyjny obóz w centrum Warszawy, KL Warschau funkcjonował do 1953r.!).

 

Fragment ze stenogramu tajnego przemówienia Jakuba Bermana [odznaczonego w 1983r.(!!!) medalem Krajowej Rady Narodowej] do Żydów w Polsce, wygłoszonego

na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku:

Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim

swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć

tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać

i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło

Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej role.

 

Scenariusz demontażu bloku wschodniego był projektem ostatniego etapu „zimnej wojny”. Zachód, czyli żydowska światowa finansjera USA i Wlk.Brytanii, nie pogodziła się z faktem, że tak duży obszar Europy od 1945r. znajduje się poza ich kontrolą i poza możliwością czerpania z niego zysków przez żydowskie korporacje finansowe. Jak wiemy Polska była ważnym, ale tylko jednym z elementów tej gry.

 

Nie wolno Polakom zapomnieć !

 Żydowska okupacja to nie tylko niszczenie i rozkradanie narodowego majątku Polaków, to także:

– likwidacja ponad 10 mln miejsc pracy, ponad 700 tys. gospodarstw rolnych,

– uczynienie z Polski kraju całkowicie zależnego pod względem gospodarczym, finansowym, żywnościowym, energetycznym, prawnym, od zewnętrznych żydowskich decydentów,

– ekonomiczne wymuszenie emigracji – 8 mln Polaków opuściło kraj,

– doprowadzenie do załamania demograficznego narodu,

– blokowanie Polakom działalności gospodarczej,

– blokowanie Polakom odzyskiwania nieruchomości,

– blokowanie Polakom działalności politycznej,

– likwidacja polskiej armii,

– niszczenie polskiej kultury

– ustawa zezwalająca na wkroczenie do Polski wojsk obcych (okupacyjnych) i użycia ostrej amunicji.

 

Możliwe polityczne wybory dla Polaków w IIIŻydo-RP

Możemy wybierać żydowską syjonistyczną PO lub jej mutacje, KOD, Nowoczesna.pl

tusk-schudrich

6995994-aleksander-kwasniewski-bronislaw-900-637

      albo skrajnych syjonistów, Kaczyńskiego i PiS !

lech_kaczynski_synagogue_21-12-2008_1

twarze polityków

uid_7d3eacca66d84556b713ca7123d2dc801390207670062_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

                      Mamy także inny wybór:

93931

                lub

0002791g2lteg6i3-c116-f4

      Wybierajmy dobrych prezydentów !

?????????????????????????????????????????????

Ale pamiętajmy,

32da9be7a86383b5aadd744a5c8de3f8

ważne, żeby kandydat reprezentował właściwe wartości.

fcmxoi1

 

        Bądźmy zawsze wierni Kościołowi Katolickiemu i jego nauczaniu :

„nacjonalizm jest grzechem” (bo wyklucza żydowskie rządy)

z11395279q

 

Pamiętajmy !

To jedyna gwarancja kontynuacji sukcesu polskich przemian

wp_bezdomny_kowalewski_600

6c1c7664-7806-40d0-a1ef-52c4901d0856.file

 

Zakłady Ursus przed przemianami, czyli w okresie radzieckiego (ZSRR) zniewolenia PRL i po, w niepodległej, zintegrowanej z Zachodem, IIIŻydo-RP

       635224597193849564  ruiny-zaklady-mechaniczne-ursus-158545-large

700_000_dzieci_w_polsce_267x165_crop

 Może kiedyś te sukcesy skłonią nas w końcu do poważnych refleksji.

Dariusz Kosiur

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “4.06.1989 – 4.06.2016 – 27 lat żydowskiej okupacji Polski

 1. Pingback: 4.06.1989 – 4.06.2016 – 27 lat żydowskiej okupacji Polski — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. zydozerca

  „Nie powiodły się Żydom wcześniejsze próby powrotu do utraconej w 1956r. władzy: w czerwcu 1956r., w marcu 1968r., w grudniu 1970r., w czerwcu 1976r…”
  -a kiedy oni tę władzę utracili ?
  21 lat premierem był żyd J.Cyrankiewicz,po drodze inne marionetki wykonujące rozkazy żydowskie za pośrednictwem poleceń od Rosjan.
  Skoro po rewolucji żydowskiej 85% stanowisk kierowniczych w Rosji objęły parchy-wiadomo,że władzy raz zdobytej nie oddały do dziś.
  Putin próbuje ich ograniczyć,ale jak widać jest to zadanie prawie niewykonalne.Przypominam,że dlatego Izrael ma nowego ministra obrony znającego rosyjski,byłego bramkarza w burdelach.

  Polecam film żyda Stanleya Kubricka „Dr Stranglove” z P.Selersem -przedsmak III wojny św. obnażający głupotę i brak wyobraźni rządzących USA pod żydowskie dyktando psychopatów.

  Polubienie

 3. Wartości zachodniej, chrześcijańskiej cywilizacji łacińskiej

  Polubienie

 4. Longin

  Czemu gen. Czesław Kiszczak oddał władzę potomkom bermanowców? Czy był dogadany z Rokefelerem?

  Polubienie

 5. Pingback: Niespodziana gwiazda Krzysztof Karoń « Grypa666's Blog

 6. ja

  nie wyrazam zgody aby kkat miał wpływ na polskę.jest zażydzony. lista kkat w Polsce w gogle.nalegam aby tkonstytucyjny /sztuczny twór/ . nie ma w innych krajach– został zlikwidowany , tak samo jak kkat.i jego konkordat.tylko w Polsce jest konkordat/panszczyzna/

  Polubione przez 1 osoba

 7. Pingback: 4.06.1989 – 4.06.2016 – 27 lat żydowskiej okupacji Polski | forumemjot dla Polski

  • Kiedyś, w okresie przedreferendalnym do UE raz czy dwa wpuszczono mnie szkoły średniej i mogłem rozmawiać z młodzieżą. (Oczywiście było to cwane zagranie żydo-reżimu, który w ten sposób chciał zwiększyć frekwencję w referendum, a to, jak kto będzie głosował, za, czy przeciw, nie miało przecież żadnego znaczenia.)
   Bardzo miło wspominam to doświadczenie. Mamy dobrą młodzież. Charakterystyczną cechą młodych jest wielka plastyczność ich umysłów. Przyjemnie jest kształtować – ale nie indoktrynować – te umysły dostarczając im uczciwej wiedzy, wnioski młodzi wyciągają sami szybko i logicznie.
   Niestety, system oświaty i media w żydowskich rękach degenerują ten wspaniały okres życia – dostarczają fałszywych treści.

   Polubienie

   • Pytek

    Zgadza się, agresja i propaganda medialna są porażające, ale właśnie tym bardziej zadziwiające jest jak w umysłach ludzi zostawionych samym sobie, na pastwę propagandy budzi się świadomość i niezależne myślenie.

    Niewiele trzeba żeby Polacy odebrali wrogom stery państwa i dlatego takie nerwowe ruchy Systemu i tyle wysiłku i środków w podtrzymanie iluzji polskiego państwa, które prowadzi jakaś tam niby suwerenną politykę. A i tak ludzie tego nie kupują.

    Mina Kidawy-Błońskiej jest najlepszym komentarzem. Oni wiedzą, że są przegranymi, że są na śmietniku historii i jedyne co tak na prawdę ich martwi to wizja rachunku jaki już im Naród wystawi. Dlatego prawdopodobnie pozwolono na trochę patriotycznej retoryki i rządy PiS – żeby upuścić pary spod pokrywki i zyskać na czasie.

    Polubione przez 1 osoba

 8. Ten,na zdieciu po prawej stronie,jest odpowiedzalny za sytuacje,w jakiej znajduja sie Polska,i Polacy.Dlatego zainstalowano go w Watykanie. Drugim
  takim byl niejaki L.K,jednego zrobili sw,drugiemu zafundowali Watykan.

  Polubienie

 9. ja

  pracuję w firmie budowlanej , która na zgliszczach fabryki ursusa ul.hennela buduje dla żyda mieszkaniówkę. Podpisać umowę na budowę przyjechał żyd w jarmułce z Izraela.czesc zgliszczy nie została usunieta.chyba dlatego żeby zydowka Gronkiewicz Waltz mogla pokazac wszystkim kto w Polsce rzadzi.obecnie wygląda tam jak po wybuchu w czernobylu.

  Polubienie

 10. ja

  największy udział i odpowiedzialność za niszczenie polski i narodu polskiego miał swiety zyd jp II ./swiety natychmiast/ takie było haslo.

  Polubienie

  • Zainstalowano ich w K.K,po to,zeby rowno prali mozgi naiwnym parafianom.
   A,ten spend(SDM),ktory uruchomil niejaki jp2,to czemu ma
   sluzyc?.Kazda,inwestycja sakralna w Polsce,czy w kazdym
   innym kraju,opanowanym przez Vatykan,jest wlasnoscia
   Watykanu.Niejaki Stachu D,nie chcial aby SDM,odbyly sie
   na Bloniach,bo Blonie juz maja,trzeba walczyc o nowe tereny.Nikt,z W-wy,nie byl w stanie sprzeciwic sie kapciowemu,kapciowy,pokazal,kto rzadzi w Polsce.

   Polubienie

 11. Artur Pieprzyk

  …..zapamiętajcie lemingi jedną rzecz , którą będę powtarzał jak mantrę do usranej śmierci ……bez miecza Demoklesa ta szarańcza nie ustąpi pola nawet o 1mm…..bo tylko miecz Demoklesa może u nich wywołać ciężką depresję , biegunkę , nerwicę i zawał serca ……..Pierdolony PiS po każdym dojściu do władzy wprowadza co rusz nowe prawa gruntów ,które sukcesywnie doprowadzą do wywłaszczenia Polaków z ich ziem…….tak było 2006 i tak jest teraz ….zresztą z pozostałymi „partiami” jest dokładnie tak samo …..NIE ZATRZYMACIE TEGO ŚCIERWA W INNY SPOSÓB…….i niech mi tu żadne żydowskie ścierwo nie wyjeżdża z jakąś ustawą anty ……

  Polubienie

 12. Nacjonalizm TAK,ale tylko w IZRAELU.

  Polubienie

 13. Żadnego KRK kiedy wreszcie ten pasożyt katolicki przestanie się mieszać do polityki?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s