„Yankee Go Home” w Suwałkach

Suwałki1Yankee go home” oraz „Nie dla obcych wojsk” z takimi transparentami na Placu im. Marii Konopnickiej w Suwałkach pojawili się przedstawiciele partii Zmiana. Protestowali oni przeciwko obecności żołnierzy 2 Pułku Kawalerii Stanów Zjednoczonych.

Suwalczanie tłumnie zebrali się na Placu im. Marii Konopnickiej, by spotkać się z amerykańskimi żołnierzami. Mieszkańcy chętnie pozowali do zdjęć z członkami 2 Pułku Kawalerii USA, dzieci natomiast świetnie bawiły się oglądając amerykański sprzęt militarny. Jednak nie wszystkim ta wizyta przypadła do gustu.

Suwałki2

Podczas, gdy suwalczanie spędzali czas z Amerykanami dało się słyszeć wykrzykiwane słowa „Yankee go home” oraz „Nie dla obcych wojsk”. Okazało się, że do Suwałk przyjechali przedstawiciele partii Zmiana. Ich transparenty i okrzyki zwróciły uwagę przechodniów, żołnierzy i policji, która zainterweniowała. Protestujący bez zbędnych problemów po zaznaczeniu swojej obecności zniknęli z placu.

Suwałki3

Przypomnijmy, że amerykańskie wojsko pojawiło się w Suwałkach w ramach „Rajdu Dragonów 2”. Operacja została zorganizowana, by przećwiczyć techniki dowodzenia, wsparcia i swobody przemieszczania pojazdów i sprzętu. Przejazd „Rajd Dragonów” na trasie liczącej ponad 2200 kilometrów rozpoczął się w Niemczech i postępuje wzdłuż dwóch tras przez Czechy, Polskę, na Litwę i Łotwę, a zakończy się w Estonii.

za:http://www.suwalki.info/informacje-19258-Protest_w_czasie_wizyty_amerykanskich_wojsk.html

____________________________________

Reklamy

27 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

27 responses to “„Yankee Go Home” w Suwałkach

 1. Pingback: “Yankee Go Home” w Suwałkach — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. Pingback: Niespodziana gwiazda Krzysztof Karoń « Grypa666's Blog

 3. ja

  zolnierze radzieccy zostali zastąpieni przez usa i hitler synów.rosyjski polityk żyrynowski swego czasu powiedział ze polska była, jest i będzie prostytutką. kiedys sprowadzono najswietszych z krzyżami na płaszczach a teraz sprowadzono z krzyżami na czołgach. historia się powtarza .kkatolicki dał rozgrzeszenie i prosił o przebaczenie dla swoich morderców -hitlersynów.o co przebaczał ? bo za mało wymordowali Polaków ? ukraiński duchowny grekokatolik w telewizji polskiej w nocy powiedział ze przebacza polakom za ich bezeceństwa swego czasu na ukrainie .za jakie ?? ze prosi o przebaczenie to rozumiem. kkatolicki nie jest reprezentantem narodu polskiego. nie jest to organizacja wybierana w sposób demokratyczny tylko sa samozwańcami .sami siebie wybierają do władz i prezentuja sami siebie tj, geszeft wlasny osobisty. ponadto jest mocno zażydzony , chyba szczególnie w Polsce. Lista władz /żydów/ kkat w Polsce szukaj w google.

  Polubienie

 4. ja

  proszę o sprostowanie mojej w/w wiedzy na ten temat . może się mylę ? .

  Polubienie

  • Treść wspomnianej wypowiedzi Żyrinowskiego z formalnego punktu widzenia choć zgodna ze stanem faktycznym, jest jednak pozbawiona istotnego uzupełnienia i dla Polaków obraźliwa. To nie Polska i nie Polacy się prostytuują, ale żydowskie władze reżimu IIIŻydo-RP.

   Kwestia ukraińska
   W trakcie trwania rządów żydo-sanacji (1926-39) mniejszość ukraińska była traktowana jak obywatele drugiej kategorii – np.: blokowano dostęp Ukraińcom do oświaty, zwłaszcza do studiów wyższych, pozbawiono wsparcia ich rodzimą kulturę (takie wsparcie mieli Żydzi), poziom życia Ukraińców był niższy niż ludności Polskiej. Z nakazu władz likwidowano cerkwie, a w ich miejsce lokowano kościoły. Żydo-sanacja realizowała politykę Międzynarodowego Żyda, której celem było antagonizowanie ludności słowiańskiej – i jak widać polityka ta przyniosła rezultaty w postaci nienawiści Ukraińców do Polaków (i do Rosjan).
   Żydowskie władze IIIŻydo-RP realizują politykę analogiczną.

   Polubienie

   • „Treść wspomnianej wypowiedzi Żyrinowskiego z formalnego punktu widzenia choć zgodna ze stanem faktycznym, jest jednak pozbawiona istotnego uzupełnienia i dla Polaków obraźliwa. To nie Polska i nie Polacy się prostytuują, ale żydowskie władze reżimu IIIŻydo-RP.” – Żyrinowski jest żydem więc być może taka a nie inna jego optyka, facet z pewnością zdaje sobie sprawę z tego kto rzeczywiście rządzi Polską i na czyje zlecenie, choć z drugiej strony mogę zrozumieć że nie zawsze tacy ludzie jak Żyrinowski mogą sobie pozwolić na mówienie otwartym tekstem w każdej sprawie.

    Polubienie

   • Re: D.Kosiur…
    Nie antagonizowanie Panie Dariuszu, ale LIKWIDACJA ludnosci slowianskiej bez zadnych ceregieli…. (I to dokladnie dzieje sie w chwili obecnej przez zydowski syjonizm.)
    (przepraszam za wtracenie sie…).
    ======================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

 5. ja

  kkat swego czasu wymordował wiele ludzi i spalił na stosie żywcem za poglądy , które godziły w jego biznes. kopernik uniknął śmierci za to że ziemia nie jest płaska- cudem, bo był zakonnikiem .kkat ma pęłną mordę demokracji /hipokryzja/ . Rozumiecie owieczki ??nie wybaczam kkat za mordy wcześniej i teraz współczesne . nie daję wam rozgrzeszenia. ale wiem że sami siebie rozgrzeszycie.to chyba jest perpetum mobile ??

  Polubienie

 6. zydozerca

  NATO GORSZE NIŻ GESTAPO – POLSKIE BYDŁO CZCI JE ZA TO
  Witamy okupantów-niech zgnoją naród mutantów.
  Robolstwo,wieśniactwo i katodebile pod rządami zdrajców głupieją co chwilę.
  JAKI RZĄD-TAKI TRĄD
  Gdy żydowski łupieżca woła ratunku /ROSYJSKIE PROWOKACJE/ , wyje, że go krzywdzą, zbiegają się aryjskie cielęta i same rzucają mu się w paszczę. Uczta gotowa. W ten sposób Żydzi zdobyli wszystkie bogactwa, wszystko złoto świata. Napastnik, rabuś wyje, że go mordują. Ta sztuczka jest tak stara, jak sam Mojżesz… Żydzi ani na chwilę nie przestają się nią posługiwać. Żyd włożył rękę do cudzej kieszeni, a na nas spadł za to potop. Żyd sprowadzi na świat nieszczęście, a sam myk do Arki! i bezpieczny.
  L.F.CELINE

  Polubione przez 1 osoba

 7. Prosze czytac na stronie internetowej,jak Khazarowie zostali Zydami.
  Veterans Today.com , „The Hidden History of The Incredibly Evil Khazarian Mafia” (Updated)

  Polubienie

 8. Franz

  Nasuwa się teraz proste pytanie każdemu trzeźwo myślącemu Polakowi: gdzie są te wszystkie stowarzyszenia, grupy, ruchy kibicowskie, związki, partie narodowe nacjonalistyczne patriotyczne którze rzekomo każdego dnia walczą o dobro Naszej Ojczyzny? Ich piękne hasła „Bóg Honor Ojczyzna”, Gdzie oni są??? Dlaczego nie protestują przeciwko sprowadzaniu obcych żołdaków na Nasze Ziemie? Gdzie Ruch Narodowy, gdzie Kukizowcy, gdzie Marian Kowalski, przecież to u niego w Lublinie odbyła się ta hucpa z amerykańskimi najemnikami?!

  Od 1999r oficjalnie i legalnie na terenie państwa polskiego stacjonują szpiedzy i agenci obcego wywiadu- CIA, co na to WSZYSTKIE RUCHY i PARTIE NARODOWE??? Dlaczego nie protestują, dlaczego nie piszą, nie wrzeszczą i nie uświadamiają Polaków o tej jawnej zdradzie stanu??? Krzyczeć wszędzie „precz z komuną”, dać się zapędzić na idiotyczne, wymyślone specjalnie dla nich fałszywe barykady przeciwko KOD-owcom z KOR-u którzy znajdują się po obu stronach potrafią, a nie umieją wyjść zaprotestować przeciwko us-raelskim wojskom czy bazom CIA w Naszym Kraju????? Widać jak na dłoni że CAŁY RUCH NACJONALISTYCZNY w Polsce jest spenetrowany przez zachodnie agentury i nieustannie puszczany w „kanał”, i nie pomogą tu żadne ich lamenty czy udawane tłumaczenia, nikt już nie da się nabrać na ich „patriotyczny płaszczyk” i hasełka, oszuści prowadzą na manowce tę biedną ogłupioną polską młodzież która chce jak najlepiej dla Naszego Kraju, i tak to się kręci bez przerwy od 1989 roku!!!

  Polubione przez 1 osoba

 9. Kowalski z niejakim biskupem Chojeckim prowadzą kampanię na rzecz amerykańskich baz w Polsce…Agenci ‚patrioci’ w końcu się ‚uruchomili’..

  Polubienie

 10. Franz

  Zygmunt Wrzodak: Polityczni zbrodniarze:

  „Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium.

  Polityczni zbrodniarze, administrujący Polską w imieniu syjonistycznego świata przestępczego, ściągaja do Polski tzw. ,,tarcze antyatomową” w celu dlaszego konfliktowania się Polski w imieniu usraela z Rosja. Tarcza nas nie obroni, ponieważ jest to technologia przestarzała czyli wyjątkowo nieskuteczna. Polska od momentu wyjścia wojsk sowieckich z Polski nie jest zagrożona z żadnej strony napaścią wojenną. Do wojny dążą tzw. syjoniści z USA, im w budowie NWO, czyli podstępnego globalnego niewolnictwa, przeszkadza chrześcijańska Rosja.

  Wojna w Polsce już się jedna rozegrała na płaszczyżnie ekonomicznej, czyli rozbiorach ekonomicznych, które nadzorował układ tzw. ,,magdalenkowy” z Kwaśniewskim, Kaczynskim, Michnikiem, Geremkiem na czele.
  Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium. Każdy choć trochę szanujący się przywódca państwowy, odsuwa zagrożenia wojenne od swojego terytorium, a jastrzębie wojenni jak Kaczynski, Duda, Macierewicz, Waszczykowski, dążą do tego, aby z narodu polskiego zrobić nawóz do ziemi. To wyjątkowi nie bezpieczni okupanci Polski, to wyjątkowi obrzydliwi szpiedzy, ich gra Polską może skończyć się wyeliminowania Polaków z tej cześci Europy. Ci przybłędy, mają w razie czego gdzie uciekać po podpaleniu Polski.
  Pytam w imię czego Episkopat Polski wraz z oj. T. Ryzykiem popierają szaleńców i zbrodniarzy politycznych z obecnej klasy politycznej. W imię czego środowisko Michnika, Episkopatu, Rydzyka pragnie ewentualny konflikt nuklearny przenieść na terytorium swoich niewolników. Polacy brońmy się sami.”
  https://wirtualnapolonia.com/2016/06/05/zygmunt-wrzodak-polityczni-zbrodniarze/comment-page-1/#comment-194929

  Polubienie

 11. Re: Franz.
  Polska dostanie „piglulke” na „przeczyszczenie” od Rosjan w takiej dawce, ze Polacy beda czkac dupami przez 24 godziny na dobe…I zadne NATO I zadne SEATO, ani jewrejski kolkhoz nam nie pomoze, bo schowaja swoje syjonistyczne lby we wlasne odchody…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s