Co Polacy wiedzą i co myślą o Żydach?

697e7866888b8336e4c2e7c90e0591c7,35,1Tylko to, co wtłoczy w umysły totalna żydowska propaganda – że to naród prześladowany, także przez współczesnych Polaków-antysemitów. Że liczba Żydów w Polsce wynosi zaledwie 30 tys. (?). Bo kto zna liczby podane przez Żydów, Sz.Szurmieja – ok. 4 mln, czy przez S.Sierakowskiego – 3,3 mln?

 

 

Poniżej fragmenty publikacji prof. J.R.Nowaka, które dotyczą zaledwie skrawka wspólnej historii polsko-żydowskiej – żydowskich zbrodni na Polakach. Ta historia trwa, dzieje się współcześnie, dzisiaj, tu i teraz. Na razie – jeszcze – nikt do nas nie strzela, póki syjonistyczne USA przy pomocy Żydo-PiS lub ich żydowskich następców nie uruchomią w naszej części Europy wojny albo zbrodniczego terroryzmu znanego nam z Syrii. Jednak mimo braku działań wojennych straciliśmy po 1989r. niemal cały majątek produkcyjny, 8 mln ludzi – zmuszonych do zarobkowej emigracji. Tego wszystkiego nie wie i nie rozumie duża część polskiego społeczeństwa, jakże często bezmyślnie dumna, że oto stała się Europejczykami – Europejczykami bez własności, bez praw przynależnych narodowi w jego własnym państwie, skazana w konsekwencji zachodzących procesów na polityczny, a być może w przyszłości i na fizyczny niebyt.

Dariusz Kosiur

_____________________________

 

W najbliższym czasie ukaże się w „Warszawskiej Gazecie” moja bardzo krytyczna recenzja zafałszowań i dysproporcji w książce Piotra Zychowicza „Żydzi”.

Czesław Miłosz stwierdził w wywiadzie dla żydowskiego czasopisma „Tikkun” w USA (nr 2 z 1987 r.) na temat roli żydowskich komunistów: „Oni zajęli wszystkie czołowe pozycje w Polsce, również w bardzo okrutnej policji bezpieczeństwa (podkr- J.R.N).

Instytut Literacki w Paryżu w wydanej w 1967 r. książce Georga Fleminga „Polska mało znana”: „W okresie stalinowskim na przeszło sto dzienników, tygodników i miesięczników, wychodzących w samej tylko Warszawie w ich redakcjach było tylko dwóch nie Żydów”.(Podkr.- J.R.N.)

Najwybitniejszy chyba polski twórca pochodzenia żydowskiego w okresie po 1945 r., zawsze niezależny i „niepoprawny politycznie” Leopold Tyrmand tak pisał w 1972 r. w niegodnie przemilczanej dotąd w Polsce „Cywilizacji komunizmu”:„Amerykańskie uniwersytety przygarniają dziś Żydów, którzy przez ponad 25 lat swych służb w policjach politycznych Europy Wschodniej ciężko prześladowali ludzi (…).”

„(…) większość funkcjonariuszy komunistycznej policji politycznej była Polakami”, tylko, że byli usadowieni na niskich szczeblach bezpieki i nie mieli dosłownie nic do powiedzenia, gdyż w bezpiece całkowicie dominowali wysocy funkcjonariusze żydowskiego pochodzenia.”

Dość przypomnieć powiedzenie osławionego dyrektora X Departamentu stalinowskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w Polsce Anatola Fejgina: „Trzeba zabić polską dumę, rozstrzelać patriotyzm”.

Wybielaczom roli Żydów w UB i w stalinizacji Polski warto przypomnieć również jakże uczciwe świadectwo Polaka żydowskiego pochodzenia Andrzeja Wróblewskiego (do roku 1940 noszącego rodowe nazwisko Fejgin). Andrzej Wróblewski, wybitny krytyk teatralny, ojciec redaktora „Polityki” Andrzeja Krzysztofa Wróblewskiego i dziadek obecnego naczelnego redaktora ‘Wprost” Tomasza Wróblewskiego, stanowczo protestował przeciwko relatywizowaniu spraw żydowskiej odpowiedzialności za UB. Jednoznacznie akcentował : „Proporcjonalnie więcej było Żydów wśród katów niż wśród ofiar.”

 

(…) świadectwo najwybitniejszej polskiej pisarki po 1945 roku Marii Dąbrowskiej, zapisane w jej słynnym dziennikach pod data 17 czerwca 1947 roku: „UB, sadownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”. (Por. M. Dąbrowska: „Dzienniki powojenne 1945-1965”, Warszawa 1996,t.1,s.146),.

więcej na: http://jerzyrnowak.blogspot.com/2016/06/zydzi-komunizm-i.html

 

Już w poprzednim  wpisie pokazałem jak  wielkim skandalem i fałszerstwem jest całkowite przemilczenie w książce  P. Zychowicza  licznych faktów mordowania Polaków na Kresach od września 1939 r. przez zbolszewizowanych Żydów oraz roli  tychże Żydów w organizowaniu zbrojnej dywersji antypolskiej we wrześniu 1939 r.

Wymordowanie polskich policjantów w Sarnach

Profesor Ryszard Szawłowski ,dwutomowa monografii wojny polsko-sowieckiej 1939 r.  „Żydzi z bronią krótką w ręku wraz z kilkoma żołnierzami radzieckimi prowadzili polską policję granatową, plując na nich, krzycząc „przepuścić tych psów”. Policja szła bez pasów, z rękami w górze, szli na śmierć. Szli w pięciu grupach, około 300 osób.

Jak pisał polonijny autor Krzysztof Marek Raczyński : „W 1939 r. niektórzy Żydzi urządzali obławy na żołnierzy polskich, pochodzących z rozbitych przez wojska sowieckie oddziałów  i oddawali ich w ręce komisarzy ludowych. I nie były to przypadki pojedyncze. Znane są też sytuacje, gdy mordowano żołnierzy na miejscu”.

Mordowanie polskich więźniów w czerwcu 1941 roku

  Jedną z najczarniejszych plam w historii antypolskich działań zbolszewizowanych Żydów w czasie wojny był ich bardzo aktywny udział w mordowaniu polskich więźniów w czasie sowieckiego odwrotu po napaści na ZSRR w czerwcu 1941 roku. Chodziło o mordy na masową skalę. Autorzy  dokumentalnej pracy na ten temat: Krzysztof Popiński, Aleksander Kukurin i Aleksander Gurjanow oceniali, że w toku pospiesznej „ewakuacji”  więźniów zginęło od 20 000 do 30 000 polskich obywateli, głównie Polaków i Ukraińców. Zginęli zamordowani w więzieniach i w toku samej ewakuacji. (Wg. tekstu K. Popińskiego, A. Kukurina i  A ,Gurianowa; „Drogi śmierci”, Warszawa 1995,s.69). Z kolei – według ocen Stanisława Kalbarczyka w czasie czerwcowej „ewakuacji” z wszystkich więzień sowieckich zginęło razem około 50 OOO do 100 000 ofiar.(Por. tekst  S. Kalbarczyka: „Wykaz  łagrów sowieckich, miejsc przymusowej pracy obywateli polskich w  latach 1939-1943”,Warszawa 1993,cz.1,ss 11-12). Tylko w więzieniu w Łucku masakrę przeżyło tylko ok. 90 z 2000 więźniów. Zdumiewa , że tak mało pisze się dotąd w polskich  książkach o ilości ofiar „zbrodniczej ewakuacji” z 1941r., przewyższającej swą liczebnością zbrodnie katyńską.

Polacy znają mord kielecki, a nie znają liczby ofiar naszych dzieci, które zginęły na Syberii z głodu i zimna oraz hekatomby ofiar zsyłek, więzień i łagrów sowieckich. A przecież do tych ofiar przyczynili się w dużej mierze Żydzi, współpracujący z NKWD, a potem z UB”. (Podkr.- J.R.N.) (Wg. relacji M.Antonowicz z 28 marca 1996, znajdującej się w moim posiadaniu).

 Zychowicz w swej książce  szeroko przedstawia rzekome winy Polaków –  m.in. przez skrajnie stronniczy tekst kłamczuchy  A. Skibińskiej, twierdzącej, że Polacy zamordowali kilkadziesiąt tysięcy Żydów w czasie wojny (s.188), opis zbrodni popełnionych przez Polaków na Żydach (ss. 284-295), czy  historii o polskich szmalcownikach (ss. 319-328). Równocześnie tylko  półgębkiem w kilku słowach wspomina o żydowskich „atakach na żołnierzy WP”. A chodziło o bardzo znaczący udział zbolszewizowanych Żydów w zbrojnej dywersji przeciw  wojskom polskim na  Kresach we wrześniu 1939 r. Dywersja  ta była szczególnie haniebna. Chodziło bowiem o podstępny, zdradziecki atak  na wykrwawione już w walkach przeciw najeźdźczym wojskom hitlerowskim wojsko polskie. Zbrojne grupy dywersantów żydowskich, atakujące Polaków, splamiły się atakiem na pierwsze w drugiej wojnie  światowej wojska stawiające czynny opór ludobójczemu nazistowskiemu najeźdźcy.

Jak pisał profesor Tomasz Strzembosz: „Po zajęciu Grodna rozpoczęły się represje wymierzone głównie przeciwko młodzieży, przy pomocy zresztą tych samych dywersantów. Kim oni byli? Według jednogłośnej opinii, zarówno mieszkańców Grodna, jak jego obrońców ( w tym także policjantów i  żołnierzy ścierających się z dywersantami ) byli to Żydzi, zapewne w większości mieszkańcy tego miasta.

Kogo sponsorowano w Polsce po 1989 r.

(…) obrzydliwy paszkwil na Polskę i Polaków K. Jasiewicza „Pierwsi po diable” bardzo elegancko. wydany w 2001 r.  w objętości 1262 stron. nie mógł w żadnej mierze uskarżać się na  brak sponsorów . Tę antypolską książkę  sponsorowali :Fonds d’Aide auź Lettres Polonaises Independantes (Paryż), Fundacja z Brzezia Lanckorońskich (Londyn) i Polonia Aid Foundation Trust (Londyn). Równocześnie zaś  ksiązka ta ukazała się dzięki finansowemu wsparciu Komitetu Badan Naukowych, Ministerstwa Obrony Narodowej, Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Tak wsparto książkę paszkwilancką i antypolską (…)

więcej na: http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/87512-zydzi-a-komunizm-iii

 

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “Co Polacy wiedzą i co myślą o Żydach?

 1. julius

  Ja, Słowianin z dziada pradziada, którego przodkowie przelewali krew za ojczyznę pesymistycznie widzę przyszłość Polski jako kraju słowiańskigo. Słownie i propagandą nie jesteśmy w stanie dotrzeć do świadomości przeciętnego Polaka. Dla polskiego plebsu bycie dumnym Słowianinem nic nie znaczy, większość chce być parobkami a nie wojownikami. Ciężko jest skatoliczonemu plebsowi wytłimaczyć, że mogą być ludźmi na prawdę wolnymi i elity narodu mają dbać o interesy swoich pobratymców dla siły narodu i wyzwolenia jego twórczych możliwości w celu osiągnięcia rzeczywistego dobrobytu i potęgi państwa, W Polsce plebs chce być najwyraźniej okradany i zniewalany byle by mieć poczucie iluzorycznej wolnosci i możliwości konsumpcji bez wnikania kto decyduje o ich losach.

  Polubione przez 4 ludzi

  • Codreanu

   Jeżeli nazywasz ludzi inaczej myślących „skatoliczonym plebsem” to nie licz na to, że w tym kraju się coś zmieni.
   Takie wyzwiska sprawiają, że ludzie nie mogą się zjednoczyć.
   Ja się czuję katolikiem i jestem przeciwny temu syfowi, boli mnie ta rzeczywistosć co dzień.
   I co też mnie zaszufladkujesz?
   Jeżeli osoby uważające się za polskich patriotów, twierdzą o trochę inaczej myślących, że to „plebs”, „katole”, „po****wo”, to zaczynam się czuć obco w swoim kraju.
   Żydzi nie będą musieli nas eksterminować. Sami rzucimy się wzajemnie do gardeł.

   Polubienie

  • Jak prawdziwe niestety są te słowa

   Polubienie

 2. julius

  Tylko zdecydowane działanie dobrze wyszkolonej militarnie grupy rzeczywistych wojowników aryjskich jest w stanie zmienić bieg historii. Oczywiście wiem że Pan Dariusz powie że trzeba czekać na zewnętrzne okoliczności ale na to nie zanosi się jeśli nie zostanie rozpoczęta wojna. Szanuje naszych braci w krwi, wszystkich Słowian ale nasza wspólna krew musi zostać przelana, aby wyzwolić sie z okowów żydowskich. I nie jest to prowokacja jak co poniektórzy to nazywają. Śmiem twierdzić, że garstka ludzi w każdym kraju jest w stanie to przeprowadzić

  Polubienie

  • Czekanie na sprzyjające okoliczności nic nie da jeśli Polacy nie zorganizują się w miedzy czasie. Przypadek nie przyniesie wolności Polsce. Tylko samoorganizacja i przemyślane działanie w odpowiednim momencie może przynieść pozytywny skutek. Podejmowanie działań zbrojnych na chwilę obecną nie dość że jest niemożliwe z wielu względów to jeszcze w dodatku samobójcze, co nie oznacza że da się rozwiązać problemy Polski bez użycia siły. Bez walki zbrojnej zapewne się nie obejdzie. Bierzmy przykład z Donbasu i Syrii, bo to co tam się dzieje raczej nie ominie też Polski. Wolność nie spada z nieba, trzeba ją sobie wywalczyć. Jeżeli Polacy myślą że los Syrii czy Libii ją ominie i wojna, w jakiejkolwiek postaci, nigdy tutaj nie zawita to są głupcy i naiwni. To że na razie są pełne półki w sklepach i supermarketach, mają jeszcze ludzie jako takie emerytury czy renty, niektórzy jako taką pracę pozwalającą im na jako takie życie czy możliwość wyjazdu za granicę to nie oznacza że ten „dobrobyt” będzie zawsze, kiedyś to się skończy i nie będzie to koniec zbyt wesoły…

   Polubione przez 1 osoba

 3. julius

  Warunkiem podstawowy jest równoczesne uderzenie we wszystkich krajach liczących się w świecie.

  Polubienie

 4. julius

  Zastanawia mnie tylko jedno, że wszyscy ludzie którzy mówią o supremacji żydowskiej w świecie nie chcą zewrzeć szyków,żeby zniszczyć tę pajęczynę a przy minimum woli byłoby to możliwe

  Polubienie

 5. zydozerca

  Ponieważ nie potrafią się zorganizować unikając inwigilacji i nie mają dostępu do skutecznej broni oraz uważają,że nie warto poświęcać swojego życia dla ratowania zdegenerowanej,odmóżdżonej masy prostaków która podobnie ja polskie tępe bydło nie myśli ,jest tchórzliwa,ma wypaczone ambicje i zainteresowania dopasowując się do poziomu reszty stada –
  wina za obecny stan świata spoczywa nie na nielicznych w stosunku do reszty nacji żydach,lecz na pazernych,sprzedajnych ,skurwionych gojach ,ich prostytutach/ parobkach-politykach,naukowcach,pismakach,itd.typu duda,macierewicz,waszczykowski,tusk,komorowski,kaczynski,kwasniewski,merkel,hollande,obama,juncker,…..
  Cóż by żydzi-pijawki znaczyli bez ich ochrony i wsparcia?

  Polubienie

 6. zydozerca

  Dziwne jest tylko to,że rodziny i ofiary represji nie szukają zemsty i często wolą popełnić samobójstwo .Samosąd w naszym upadłym moralnie kraju jest ewenementem !
  Czy szczynukowicz,bufetowa,chyży ruj ,bucholtz,schechter itd.tabuny pseudosędziów i prokurwatorów nie zasługują na wyprucie flaków podczas upojnej jatki ? codziennie ,od lat !
  Dopóki koorwy po kilku akcjach odwetowych nie zaczną srać w gacie ze strachu o życie- będą się panoszyć coraz bezczelniej !
  Ci,co macie broń pod ręką -używajcie jej z podzięką !

  Polubienie

 7. APA

  Przeciez wystarczy tylko nie isc do nich PO NIC !
  Uswiadomicie w tym gojow ?
  NIGDY !
  Poniewaz GOJ NIE JEST W STANIE SAM SAMODZIELNIE MYSLEC i PRACOWAC U SIEBIE !!!
  Zobaczcie co sie stalo z wiejskimi gospodarkami w Polsce .
  Jego pole zarasta , obora,stodola sie wali a on zapier…la u obcych !!!
  I to sa rozumni ludzie ???

  Polubienie

 8. Woah! I’m really loving the template/theme of this blog.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s challenging to get that „perfect balance” between usability and visual appearance.
  I must say you have done a excellent job with this.
  Additionally, the blog loads extremely fast for me on Chrome.
  Superb Blog!

  Polubienie

 9. Zaczynaja juz od przedszkola.
  urzad.targowek.www.pl/page/index.php?str=42&id=1438

  Polubienie

 10. Na realidade, é verosímil obter boas pontuações do teste, sem nunca, efetivamente,
  desenvolvimento de diversos utilizável habilidades em inglês. http://iciclepunch01.pointblog.net/-Ingl-s-Acess-vel-Do-Jerry-formato-port-til-de-documento-3676061

  Polubienie

 11. My friend has to stop using some of anti-hil-loss products.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s