Manifestacja przeciw totalitaryzacji i militaryzacji Polski

demokratura

W dniu 18 maja 2016 r.  ABW wykonując polityczne zlecenie obecnie sprawującej władzę w Polsce – partii PiS, dokonała zatrzymania p. Mateusza Piskorskiego i bezprawnego splądrowania siedziby partii Zmiana. W kilka dni później na niejawnym posiedzeniu Sądu Okręgowego w Warszawie wydano postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Mateusza Piskorskiego pod zarzutem szpiegostwa.

Akcja ABW w dniu 18 maja 2016 r. – służby kierowanej przez wcześniej skazanego w procesie Mariusza Kamińskiego,  osobę odpowiedzialną za spreparowane, fałszywe zarzuty i podstawy tzw. afery gruntowej skierowanej przeciwko wicepremierowi Andrzejowi Lepperowi – świadczy o tym, że bezpieczeństwo Polski i Polaków oddawane są za sprawą rządu PiS i poparciem prezydenta Andrzeja Dudy , w ręce osób skompromitowanych, instrumentalnie podległych zewnętrznym ośrodkom nacisku politycznego. 

Występowanie w następującej po sobie sekwencji niemal jednomyślnego uchwalenia w Sejmie ustawy o pobycie i przemieszczaniu się obcych wojsk w Polsce, przeprowadzanie w Polsce ćwiczeń NATO o wielkiej skali pod kryptonimem Anakonda, konfrontacyjna retoryka wypowiedzi wobec Rosji polskich i natowskich polityków, uchwalanie tzw. ustawy antyterrorystycznej, która tak naprawdę jest postępującą inwigilacją polskiego społeczeństwa i ograniczaniem praw protestu niezależnych organizacji politycznych – wszystko to wskazuje na proces nieuzasadnionej militaryzacji oraz postępującej totalitaryzacji Polski przez rząd PiS pod dyktando zewnętrznych ośrodków decyzji politycznych, związanych z imperialnymi i prącymi do wojny kręgami władzy wojskowej i finansowo-gospodarczej w Stanach Zjednoczonych, wywodzących się bezpośrednio bądź pośrednio z kręgów syjonizmu światowego.

Polska wybrana została za pole konfrontacji między światowym syjonizmem a Rosją, nawet za cenę lokalnego lub regionalnego, nuklearnego konfliktu wojennego.

Zadaniem polskich środowisk patriotycznych, narodowych i antyglobalistycznych jest nie tylko protest przeciwko obecnej polityce władz PiS, ale także budowanie trwałego ruchu antywojennego, którego celem jest suwerenna, bezpieczna Polska, pokojowo współegzystująca  ze swoimi sąsiadami na Wschodzie i Zachodzie Europy, Polska otwarta na pokojową i wzajemnie korzystną współpracę gospodarczą i kulturową z wolnymi narodami świata., które nie pozwolą sobie narzucić totalitarnego gorsetu imperialistów anglosasko-syjonistycznych, posługujących się zakłamaną retoryką „demokracji zachodniej” i tzw. „społeczeństwa otwartego”.

PZ

 

Papier firmowy PP i WPS przyciety (1)

 

ZAPROSZENIE

 

W dniu 18 czerwca, w Łodzi, w godzinach 15-17, przed siedzibą partii PiS, na ulicy Piotrkowskiej 143   [ między ulicami Zamenhoffa i al. Piłsudskiego] odbędzie się wspólna manifestacja

                           partii POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA i stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.

 

Hasła manifestacji brzmią:

NIE – dla wojny atomowej z Rosją na terenie Polski !!!

NIE – dla udziału Polski w imperialnej polityce USA i NATO !!!

NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!

Powodem manifestacji są ostatnie wydarzenia w kraju, łudząco przypominające pełzający zamach stanu, wykonywany tym razem przy udziale nie tylko własnych, ale i obcych służb oraz wojsk. Podejmowana jest cynicznie uchwała sejmowa ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej i praw Polaków, a jednocześnie rządzący łamią podstawy suwerenności Polski i bezpieczeństwa Polaków.

Wchodzi w życie podpisana przez prezydenta ustawa umożliwiająca pobyt i działania operacyjne obcych wojsk w Polsce bez zgody Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Uchwalana jest ustawa antyterrorystyczna, pozwalająca na kontrolowanie prywatnych mieszkań, kontrolowanie rozmów telefonicznych, nieskrępowany dostęp do baz abonenckich, cenzurowanie internetu i nawet jego całkowite blokowanie, co będzie łamać artykuły 14 i 54, 49 i 50 oraz art. 228 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 roku. Instalowane są bez zgody narodu-suwerena, bazy obcych, imperialnych i zaborczych wojsk na terenie Polski, wyposażonych w ofensywną broń nuklearną.

Łamane są artykuły 11 i 12 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, przez długotrwałą odmowę rejestracji partii ZMIANA, która od lat nie może uzyskać rejestracji w przedłużającym się postępowaniu sądowym – dotyczy to także wielu innych partii i stowarzyszeń społecznych, m.in. stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.

Na manifestację zaproszeni są wszyscy, niezależnie od światopoglądu i przynależności partyjnej, którym zależy na suwerenności, dobrobycie i przestrzeganiu praw Polaków. Fakt, że prawa te są zagrożone, i że podejmowane są próby zastraszania Polaków oraz wykluczania z życia publicznego osób o poglądach innych niż poglądy aktualnie rządzących – pokazuje ostatnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego, przewodniczącego partii Zmiana, pod bzdurnym zarzutem szpiegostwa, jak również próby militaryzacji kraju i  wprowadzanie totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce na żądania obcych państw.

     Manifestacja – kolejna z całej serii, jest czynem w obronie suwerenności Polski oraz obronie konstytucyjnych praw Polaków, jest dowodem, że naród polski jest świadom i gotów bronić swoich praw, określonych literalnie w art.1 i art. 4 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Załącznik:

 

PREZYDENT MIASTA ŁODZI

za pośrednictwem

Wydziału Zarządzania

Kryzysowego i Bezpieczeństwa

w Departamencie Prezydenta

Urzędu Miasta Łodzi

 

ZAWIADOMIENIE  O  ZGROMADZENIU  PUBLICZNYM

( tryb uproszczony)

 

Data zgłoszenia     11.06.2016       godzina zgłoszenia  12:20

Osoba zgłaszająca zgromadzenie .

Paweł Ziemiński

Organizator zgromadzenia

 Paweł Ziemiński ,   partia  POLSKA PATRIOTYCZNA, stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej

(Imię i nazwisko, data urodzenia organizatora oraz nazwa osoby prawnej lub innej organizacji, jeżeli w jej imieniu organizuje on zgromadzenie)

Adres (telefon) organizatora   . POLSKA PATRIOTYCZNA

Biuro partii i adres korespondencyjny: ul. Partyzantów 9, 21-050 Piaski

Adres poczty elektronicznej ( e-mail) organizatora ziemińskipawel@gmail.com

 

zawiadamia o zamiarze przeprowadzenia zgromadzenia, którego celem jest

 

Protest przeciwko naruszaniu przez rząd PiS Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

 

Data zgromadzenia, godzina rozpoczęcia i przewidywany czas trwania zgromadzenia  18.06.2016 r., godz. 15:00, czas trwania 2 godz.

Program zgromadzenia: 1. Słowo wstępne organizatora, 2. Przywitanie obecnych, , 3.Wystąpienia zaproszonych osób, 4.Wolne głosy,

Miejsce zgromadzenia, trasa przejścia, jeżeli planowane jest przejście uczestników zgromadzenia
ze wskazaniem miejsca jego rozpoczęcia i zakończenia  manifestacja stacjonarna przed siedzibą partii PiS w Łodzi. ul. Piotrkowska 143

Przewidywana liczba uczestników  100 osób

Język, w którym będą porozumiewać się uczestnicy zgromadzenia polski, rosyjski, angielski

Przewodniczący zgromadzenia odpowiedzialny za zachowanie porządku i bezpieczeństwa uczestników
zgromadzenia w czasie jego trwania (…) Paweł Ziemiński

Organizator zgromadzenia wraz z niniejszym zawiadomieniem przedkłada: (…)

zgodę o przyjęciu przez pana/panią oświadcza się, że p. Paweł Ziemiński, jako pełnomocnik partii Polska Patriotyczna na woj. łódzkie, wyraził zgodę na przejęcie i pełnienie obowiązków przewodniczącego zgromadzenia                                                                                                                                                                                   (imię i nazwisko przewodniczącego)

 

obowiązków przewodniczącego zgromadzenia.

Łódź, dnia 11.06.2016r                                                                                                        Paweł Ziemiński

(podpis organizatora zgromadzenia)

 

 

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Manifestacja przeciw totalitaryzacji i militaryzacji Polski

 1. zydozerca

  a dlaczego nie w Warszawie ? -koorwa bufetowa nie chce wydać zgody,bo promuje wyłącznie żydowskie szumowiny z KODu ?
  Won na stos żydowskie prostytuty !
  Zlikwidować rząd,parlament,wszystkie służby siejąc zamęt !

  Polubienie

 2. paziem

  Dyrektor
  Aresztu Śledczego
  w Warszawie Mokotowie
  płk Bogdan Kornatowski

  Uprzejmie proszę o przekazanie dr Mateuszowi Piskorskiemu wyrazów poparcia i solidarności ode mnie oraz członków Ruchu Społecznego „NOWA POLSKA”. Jeżeli dr Mateusz Piskorski sobie tego życzy, możemy na podstawie art. 90 par. 1, 2 i 3 kpk przystąpić do toczącego się przeciwko niemu postępowania jako organizacja społeczna. W załączeniu przekazuję scan potwierdzenia zgłoszenia do ewidencji i oryginał regulaminu naszego Stowarzyszenia.

  Z poważaniem.

  Ruch Społeczny „NOWA POLSKA”

  PREZES

  mgr inż. Andrzej Dziąba

  Polubienie

 3. obudzony

  Z goryczą muszę powiedzieć, że jesteśmy jako naród całkowicie rozbrojeni, stłamszeni, skutecznie rozbijani przez rodzimą piątą kolumnę pod przywództwem syjonistycznego USraela. Chazarska jaczejka okopała się na pozycjach władzy w Polsce i oddała nas pod zarząd międzynarodowych banksterów i terrorystów. Ogłupienie Polaków sięga Himalajów i tylko nieliczna grupa świadomych rodaków próbuje protestować przeciwko całkowitej i bezwzględnej uzurpacji prawa do rządzenia naszym państwem. Reszta narodu jest zupełnie nieświadoma możliwych scenariuszy rwoju wypadków, które były zaplanowane poza Polską i są ciągle wdrażane wśród nieświadomych mas. Ci ludzie nadal wierzą w PiS, PO, PSL i podzieleni, bezwolni nie potrafią zrozumieć, że wcale nie muszą na te partie głosować, chociaż ciągle się im to wmawia. Obecna sytuacja z obcymi wojskami w Polsce jest bardzo niebezpieczna dla Polaków biorąc pod uwagę fakt, że te wojska są zupełnie wyjęte spod polskiego prawa i polskiej jurysykcji. Kiedy słyszę moich rodaków, którzy cieszyli się jak dzieci i nadal są wniebowzięci, że PiS i Duda wygrali, twierdzą, że nareszcie teraz będzie nam jak w raju pukam im do głowy i tłumaczę: ile razy można was ludzie oszukiwać – 27lat? Co jeszcze można wam obiecać i tych obietnic przedwyborczych permanentnie nie dotrzymywać? Kiedy wreszcie przejrzycie na oczy i zaczniecie się interesować kto wami rządzi i jakie są ich ukryte motywy oraz komu są podlegli i kto nimi steruje. Nie mogę się powstrzymać, że wielu moich rodaków to mówiąc prosto powtarzając słowa Lenina – pożyteczni idioci. Tych pożytecznych idiotów nie brakuje w Sejmie, Senacie, wszystkich partiach politycznych i są to Polacy, ale mogą co najwyżej nosić teczkę za prezesem a wszelkie decyzje dotyczące narodu podejmują nie Polacy, ale obcy na naszej ziemi. To są Polacy – zaprzańcy, którzy za łatwą kasę milczą i są często nieświadomi w czym uczestniczą. Wśród sejmowych i partyjnych funkcjonariuszy znajdują się często ludzie kierujący się własnym interesem i karierą i nic, a nic nie obchodzi ich los rodaków. Znam osobiście dwóch parlamentarzystów i mogę powiedzieć, że żadnej kariery nie zrobili pracując na etatach, byli zwykłymi przeciętniakami, niczym szczególnym się nie wyróżniali. Ale pragnienie władzy, łatwe, duże pieniądze i kariera doprowadziła ich do szczytów władzy. Niczym szczególnym się nie wyróżnili, nie mają ani wiedzy, ani specjalnych umiejętności, aby piastować funkcję posła, ale wystarczyła chęć kandydowania w wyborach i kilkoma tysiącami głosów zdobyli upragnione miejsce w Sejmie. I tutaj jest pies pogrzebany, bo ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, aby władzę posiadali zawsze syjonistyczni Chazarzy, a polskie chłopki roztropki mogą być czasem gdzieś wybierani, ale po to aby tę władzę uwiarygadniać, legitymizować w oczach społeczeństwa.

  Polubienie

 4. zydozerca

  Czy ktoś pomyślał o stałej demonstracji przed aresztem na Rakowieckiej z żądaniem natychmiastowego uwolnienia M.Piskorskiego ?
  Koledzy partyjni – na co czekacie ?
  Wszyscy przeciwnicy NATO i UE,których oświecił artykułem Polska bez NATO – na co czekacie ?
  Pora powiedzieć stop bandytom=cwelom żydowskim ,zanim zaczną zamykać kolejnych „zdrajców” !!!

  Polubienie

 5. paziem

  Po akcji przeciwko lewicowej partii Zmiana ABW przeszukała mieszkania działaczy prorosyjskiej prawicy.
  W weekend służby przeszukały mieszkania Sławomira Marczewskiego i Marka Mareckiego z Krakowa.

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75398,20235794,abw-szuka-agentow-rosji-teraz-wsrod-skrajnej-prawicy.html#ixzz4BY9jZSSS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.