Terroryzm w USA, czy terroryzm USA – ?

20160613ORLAND--slide-8H4X-largeWidescreen573„Największa masakra w historii USA” – (?)

50 osób nie żyje. Do zamachu doszło wczoraj w Orlando na Florydzie w klubie dla gejów „Pulse” – czytamy w The New York Times.

 

Zamachowcem okazał się Omar Mateena – oczywiście Arab – urodzony w NY. I oczywiście został zastrzelony przez policję. Jego ojciec powiedział NBC News, że „To co się stało nie ma nic wspólnego z religią”. Dodał, że jego syn wściekł się widząc dwóch mężczyzn – mówi się pederastów – całujących się na ulicy w Miami.

więcej na: http://www.nytimes.com

Dla każdego normalnego człowieka taki obrazek jest także ohydny, budzi zrozumiałą odrazę, ale normalny człowiek nie będzie zaraz strzelał do zboczeńców, bo cóż są winni swej obleśnej przypadłości. Normalny człowiek będzie strzelał – i byłoby to jak najbardziej uzasadnione – do propagatorów wszelkich dewiacji, do tych, którzy celowo degenerują kulturę i obyczaje narodów. Trudno natomiast, wnioskować o psychicznej kondycji zamachowca, bowiem tak się dziwnie składa, że FBI kilkakrotnie go przesłuchiwało na okoliczność terroryzmu, więc może musiał nim w końcu zostać (?).

Przy tej okazji burmistrz miasta Orlando, Buddy Dyer, na żądanie policji wprowadził stan wyjątkowy.

 

W historii USA zdarzały się „pomniejsze” masakry, o których – zdaniem rządzących USA – pamiętać nie tyle nie warto, ile się nawet nie powinno, wyjąwszy niezbędną masakrę z 11.09.2001 w WTC – niezbędną, bo zorganizowaną i potrzebną USA do agresji na Irak. Warto pamiętać, że  w tej agresji uczestniczył żydo-reżim z Warszawy – jako pełnoprawny element międzynarodowej wspólnoty.

 

Dariusz Kosiur

_____________________

 

Masowe samobójstwo członków organizacji „Świątynia Narodów”

 

Amerykańska prasa szybko wytłumaczyła te tragedię, masowym samobójstwem popełnionym przez organizację „Świątynia Narodów” i oficjalnie zabroniła działalności tej sekty. (W internecie wyczytałem, że w szczytowym okresie jej powodzenia miała ona w USA aż 35 tysięcy członków i na początku lat 1970-tych miała znaczne wpływy polityczne, zwłaszcza w północnej Kalifornii, gdzie mieszkałem kilka lat wcześniej.)

 

 

Natomiast w ukryciu pozostały następujące fakty:

– Wspólnota „Świątyni narodów” przybyła do Gujany w Ameryce Południowej w 1975 roku, z tego powodu, że w kraju jej powstania prześladowały ją spec-służby – były to zabójstwa, podpalenia, podłożenia bomb, o czym Wspólnota niejednokrotnie pisała w swej gazecie „Peoples Temple”.

– Te ataki służb specjalnych USA nie ustały po emigracji do Gujany (…) „nie zamykamy oczu na możliwość tego, że mogą nas dosłownie unicestwić”.

8 września 1977, na 14 miesięcy przed „samobójstwem”, CIA wysłało do Gujany specjalny oddział najemników, w celu porwania wszystkich dzieci Komuny i przewiezienia ich powrotem do USA. Przez dwa dni najemnicy obserwowali co się w tej komunie dzieje. Nie zauważyli jakichś specjalnych ograniczeń, ani uzbrojonych wartowników, niczego takiego na co byli przygotowani. (…) Na odwrót, usłyszeli pełne optymizmu amerykańskie pieśni narodowe i negro-spirituals śpiewane chórem. Widzieli jak rodzice odprowadzają dzieci do szkoły, a sami idą pracować polu względnie w swych warsztatach. Dowódca najemników Mejzor (?) przyznał się członkom komuny, że te obrazy tak wstrząsnęły i nim i jego „komandosami”, że nie potrafili wypełnić swojej misji.

– W ciągu całego swojego istnienia komunę odwiedzały oficjalne i nieoficjalne delegacje z USA, Gujany i innych krajów. Żadna z tych delegacji nie zauważyła jakichś form przemocy, prób zamiany jej członków w pozbawione samodzielności zombi, czy innych form zastraszania. W telegramie przesłanym do Kongresu, w imieniu wice konsula USA Richarda Mac-Koy’a, który odwiedził Jonestown 11 lutego 1978 roku czytamy: „Na podstawie swych osobistych obserwacji oraz rozmów z członkami „Świątyni Narodów”, a także z przedstawicielami rządu Gujany, konsul jest przekonany o niewiarygodności oświadczeń, że ktoś jest w Jonestown zatrzymywany wbrew swojej woli.” Amerykański adwokat Charles Gerri, który odwiedził Jonestown 5 listopada 1977 pisał „Ja byłem w raju. Widziałem wspólnotę, gdzie nie było takiego zjawiska jak rasizm”

– Wspólnota ta nie była organizacja religijną, „My jesteśmy nie religijną, ale w pełni świecką organizacją. Słowo „sekta” do nas nie pasuje. My potrzebowaliśmy go dla zamaskowania naszej działalności, gdy byliśmy w Stanach. Bez tego my nie moglibyśmy istnieć, nie mówiąc już o tym, by wspólnie wyjechać ze Stanów Zjednoczonych.” – mówił Jim Jones (twórca tej komuny) radzieckiemu konsulowi Fiodorowi Michałowiczowi Timofiejewowi 27 września 1978, kiedy to przyjechał on wraz z doktorem N.M. Fedorowskim by zaznajomić się z Komuną.

– Jim Jones nie był jakimś odrażającym fanatykiem, jaki go przedstawiano po śmierci. Popierało go i w swoim czasie starało się o jego wsparcie wielu polityków w Kalifornii. W 1976 roku pomógł on Georgowi Moscone zostać wybranym na burmistrza San Francisco (itd.).

– Wszyscy członkowie Wspólnoty dwa razy w roku przechodzili obowiązkowe badania lekarskie.

– Główna ulica w Jonestown nosiła imię Lenina.

– Członkowie Wspólnoty uczyli się języka rosyjskiego, czytali w oryginale Puszkina, Tołstoja, uczyli się konstytucji ZSRR i radzieckiego prawa.

W marcu 1978 roku, na 7 miesięcy przed „samobójstwem”, członkowie wspólnoty jednogłośnie przegłosowali na ogólnym zgromadzeniu, wniosek o przesiedlenie na stały pobyt w ZSRR, o zezwolenie na które oficjalnie poprosili konsulat radziecki w Gujanie.

Niedługo przed swoją zagładą, w obawie o swój los, Wspólnota przekazała na ręce konsula ZSRR w Gujanie, F. Timofiejewowi wszystkie swoje środki finansowe – w banknotach, czekach oraz poręczeniach finansowych. Jej członkowie, posiadający prawo podpisu w bankach, zostawili potwierdzenia, według których wszystkie wkłady „Świątyni Narodów” można było przekazać Związkowi Radzieckiemu poprzez radzieckiego konsula w Gujanie. (Wszystkie te środki finansowe zostały następnie przekazane przez Timofiejewa władzom Gujany.)

– Na koniec listopada 1978 był zaplanowany pierwszy wyjazd delegatów Wspólnoty do ZSRR w celu wyboru miejsca przyszłego pobytu …

18 listopada 1978 życie tych, prawdopodobnie w jakiś sposób naiwnych ludzi, nieoczekiwanie się urwało…

17 listopada, na dzień przed masakrą, na lotnisko w stolicy Gujany Georgetown (nie mylić z Jonestown) przybyla grupa „turystów’ z USA – 50-60 mężczyzn w wieku 20-30 lat, o dobrej budowie fizycznej. Wynajęli on kilka lokalnych samolotów, odlecieli z lotniska i dalszy ich los jest nieznany.

– 18 listopada na stołecznym lotnisku wylądowały wojskowe samoloty transportowe USA. Czegoś podobnego nie widziano od czasu gdy został anulowany traktat „Atkinsofielda”, zgodnie z którym USA miało prawo wykorzystywać lotnisko w Georgetown (władze Gujany wymówiły ten traktat po tym, jak w 1977 agenci CIA zniszczyli nad Barbadosem kubański pasażerski samolot, który wystartował z Gujany.)

– Wojskowi z USA przez dwie doby (!) nie dopuszczali do miejsca tragedii organów prawnych Gujany.

– Wszystkie zwłoki leżały twarzą w dół, prawie w jednakowej pozycji. Jest to niemożliwe przy samo-otruciu jakim by to nie było środkiem, tym bardziej cyjankiem potasu, po przyjęciu którego śmierć następuje prawie natychmiast. Pozycje zwłok i ich przestrzenny układ został zmieniony przez kogoś po śmierci tych ludzi, co jest możliwe tylko w pierwszych 2-4 godzinach po śmierci.

Obowiązkowa według praw USA sekcja zwłok o charakterze kryminalnym nie została przeprowadzona (- ?).

– Stany Zjednoczone proponowały władzom Gujany pochowanie wszystkich zabitych w specjalnie wykopanym rowie, bez zrobienia badania ich tkanek. Władze Gujany się z tym nie zgodziły.

– Tylko na trzeci dzień, kiedy zwłoki były już w stanie zaawansowanego rozkładu, na miejsce tragedii zostały dopuszczone władze Gujany i główny patolog Gujany, doktor Leslie Mootoo przeprowadził sekcję części zwłok. Zauważył on u zmarłych ślady wstrzyknięcia cyjanku potasu.

– Na zwłokach znajdowały się ukłucia w miejscach niedostępnych do zastrzyku wykonanego własnoręcznie (głównie od tyłu, w plecy na wysokości lewej łopatki – przyp. MG).

– Aby pozbawić się życia z pomocą cyjanku potasu wystarczy po prostu wypić tę truciznę. Nie ma żadnej potrzeby by sobie ja wstrzykiwać.

– Po długim zwlekaniu zwłoki zostały wywiezione na bazę wojsk lotniczych w Dower (USA, Pensylwania). Zostało zrobione tylko siedem sekcji zwłok (15 grudnia czyli w prawie miesiąc po śmierci), po czym wszystkie zwłoki zostały spalone przy zachowaniu ostrej tajemnicy.

– Na temat tej masowej śmierci nie przeprowadzono żadnego dochodzenia sądowego.

– 18 listopada, jednocześnie z „samobójstwem” w Jonestown, w stolicy Gujany (ponad 200 km od miejsca tragedii) zostali zamordowani pracujący tam członkowie „Świątyni Narodów”.

– W trzy dni później, w USA, w swoim gabinecie w pracy został zamordowany przyjaciel Jima Jonesa burmistrz San Francisco George R. Moscone. Prawdopodobnie zamierzał on wystąpić z oświadczeniem związanym z „samobójstwem” Jima Jonesa.

13 marca 1979 roku, 32 letni Michel Prokus (były agent CIA, zainstalowany w „Świątyni Narodów”, który później, przyznawszy się do tego, przeszedł na stronę Jima Jonesa) zorganizował konferencję prasową w numerze 106 motelu 6 na Kanas Avenue w miasteczku Mosto (Kalifornia). Rozdał on zabranym reporterom swoje oświadczenie na 42 stronicach, wyszedł do łazienki i się zastrzelił. W swym oświadczeniu stwierdził: „Prawda o Jonestown jest ukrywana z tego powodu, że organy władzy USA wzięły bardzo aktywny udział w jego likwidacji. Jestem o tym przekonany, gdyż w momencie mego wstąpienia do „Świątyni Narodów” sam byłem tajnym agentem…”

Tyle tłumaczenia z rosyjskiego. A oto moje (MG) uwagi.

– W tym wyliczeniu morderstw związanych z likwidacją Komuny Jonestown, dokonanym przez Mikołaja Poljakova, brakuje historii jeszcze jednego zbiorowego morderstwa. Cytuje za Wkipedią „Sprawę badał wysłannik rządu, kongresman Leo Ryan. 18 listopada doszło do tragedii. Część członków Świątyni Ludu zgłosiła się do kongresmana, chcąc razem z nim wrócić do USA. Tuż przed powrotem, na pasie startowym lotniska w Port Kaituma, oddalonego od Jonestown o pięć kilometrów, Ryan, trzej towarzyszący mu dziennikarze oraz kilkoro uciekinierów, zostało zamordowanych strzałami z broni maszynowej.”

– Ta bardzo istotna, niewiarygodna wręcz dla rzesz Polaków marzących o „raju” w USA, sprawa planowanych przenosin „Świątyni Narodów” do ZSRR jest prawdziwa. Cytuję za Wikipedia po angielsku:

On October 2, 1978, Feodor Timofeyev from the Soviet Union embassy in Guyana visited Jonestown for two days and gave a speech.[76] Jones stated before the speech that „For many years, we have let our sympathies be quite publicly known, that the United States government was not our mother, but that the Soviet Union was our spiritual motherland,” ….[76] Timofeyev opened the speech stating that the USSR would like to send „our deepest and the most sincere greetings to the people of this first socialist and communist community of the United States of America, in Guyana and in the world,” followed by cheers and applause from the crowd.[76] (…) By October 1978, Temple members met almost weekly with Timofeyev discussing a potential exodus to the Soviet Union.[74]

Szukałem jeszcze dalej, w google po angielsku. Z raportu zrobionego przez „Johna Judge” (pseudo Joe Holsingera, bliskiego współpracownika zabitego 18 listopada 1978 na lotnisku koło Jonestown senatora Leo Ryana) wynika, że początkowo w Jonestown było martwych tylko zaledwie 400 osób, jednak 600 komandosów angielskich „przypadkowo trenujących koło Jonestown” wyłapało jeszcze 700 uciekinierów (w Jonestown mieszkało bowiem około 1100 osób), „uśpiło” ich i nadające się do ekspozycji zwłoki dołożono do wcześniejszych, tak że otrzymano oficjalną liczbę 914 ofiar tragedii:

It seemed the first reports were true, 400 had died, and 700 had fled to the jungle. The American authorities claimed to have searched for people who had escaped, but found no evidence of any in the surrounding area.[23] At least a hundred Guyanese troops were among the first to arrive, and they were ordered to search the jungle for survivors.[24] In the area, at the same time, British Black Watch troops were on „training exercises,” with nearly 600 of their best-trained commandos. Soon, American Green Berets were on site as well.[25 ]The presence of these soldiers, specially trained in covert killing operations, may explain the increasing numbers of bodies that appeared. Most of the photographs show the bodies in neat rows, face down. There are few exceptions. Close shots indicate drag marks, as though the bodies were positioned by someone after death.[26] Is it possible that the 700 who fled were rounded up by these troops, brought back to Jonestown and added to the body count?

Co więcej, główny patolog Gujany dr Mootoo przed trybunałem swego kraju stwierdził, iż “za wyjątkiem trzech przypadków, wszyscy zostali zamordowani przez nieznane osoby”:

While the American press screamed about the „Kool-Aid Suicides,” Dr. Mootoo was reaching a much different opinion.[29](…)Instead, Dr. Mootoo found fresh needle marks at the back of the left shoulder blades of 80-90% of the victims.[32 ] Others had been shot or strangled. One survivor reported that those who resisted were forced by armed guards.[33 ] The gun that reportedly shot Jim Jones was lying nearly 200 feet from his body, not a likely suicide weapon.[34 ] As Chief Medical Examiner, Mootoo’s testimony to the Guyanese grand jury investigating Jonestown led to their conclusion that all but three of the people were murdered by „persons unknown.”

Bardzo ciekawa jest konkluzja powyższego opracowania, zrobionego w 1985 roku przez „Johna Judge” (Joe Holsingera?) utrzymującego, że senator Leo Ryan, został zabity przez CIA wraz z dziennikarzami „za dużo wiedzącymi” na temat morderstwa Martina Luthera Kinga w 1968 roku. Cytuję w tłumaczeniu na polski: „Ostateczną ofiarą kontroli mózgów jaka miała miejsce w Jonestown jest naród amerykański. … jeśli rozbieżność między prawdą o Jonestown i oficjalną wersją wydarzeń jest tak wielka, to jakie kłamstwa się nam serwuje odnośnie wielkich wydarzeń?”

No i już po publikacji – zapewne w prawie niedostępnych szerszemu ogółowi mediach – powyższego artykułu, mieliśmy i sztuczną „pierestrojkę” Gorbaczowa, która doprowadziła do instalacji baz US Army nie tylko w Polsce; i „islamski” atak na USA 11 września 2001, który otworzył drogę do podboju przez USA tak zwanego „heartland”, czyli samego ‘serca’ Euroazji…

 

 

Czy zatem powyższa fotografia nie jest zapowiedzią przyszłości nas wszystkich przeklętych przez Boga Izraela „gojów”, przyszłości jaką przygotowują Stany Zjednoczone dla symbolicznej ŚWIĄTYNI NARODÓW ŚWIATA? (Prawdopodobnie „komandosi” z USA/GB najpierw uśpili zgromadzoną, pod widzianym na zdjęciu Wielkim Dachem, społeczność Jonestown gazem anestezjologicznym – takim jaki zastosowano kilka lat temu w opanowanym przez Czeczeńców teatrze w Moskwie – a następnie wstrzykiwano nieprzytomnym ofiarom uśmiercający je cyjanek potasu. Zapewne dlatego z dopuszczeniem lekarzy i gujańskich oficjeli do miejsca tragedii zwlekano aż dwie doby, aż się ulotni gaz obezwładniający – no i oczyści się tereny przyległe do Komuny z rozkładających się trupów licznych uciekinierów.)

To, że bezpośrednia przyczyną likwidacji Wspólnoty Jima Jonesa była jej chęć emigracji do ZSRR wydaje się być całkiem prawdopodobnym. W okresie gdy maszyna propagandowa Zachodu wychwalała USA jakby jakiegoś „Boga Wolnych Narodów”, ucieczka ponad tysiąca Amerykanów do „Imperium Zła”, oznaczała by załamanie się planów „Re-konkwisty Europy Wschodniej przez Kapitalizm” na być może i dziesiątki lat.

Rosyjski komentator artykułu Poljakowa zauważa, iż w roku 1978 średnie szczeble władzy w ZSRR – zwłaszcza w Ministerstwie Spraw Zagranicznych – zostały już opanowane przez wrogów ustroju tak, że informacja o ponad tysiącu obywateli USA pragnących uzyskać AZYL POLITYCZNY (dokładnie taki) w Związku Radzieckim, nie dotarła w ogóle do otoczenia Breżniewa.

 

Tekst pierwotnie ukazał się na portalu http://www.rusproject.org

Tłumaczył: M.Głogoczowski

Tekst nie istnieje już na stronie: https://wiernipolsce.wordpress.com/2010/11/29/sobor-slowianski-i-jego-wrog-zaprzysiezony-za-oceanem/

______________________________

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Terroryzm w USA, czy terroryzm USA – ?

 1. Krzysztof Proch

  Jak długo nie rozróżni się definitywnie gejów od homoseksualistów będzie niestety coraz gorzej.

  Polubienie

 2. Metro

  Moja nieśmiała próba odpowiedzi na to pytanie.

  „Homoseksualizm” to termin oznaczający pociąg seksualny do osób tej samej płci. To termin naukowy, oczywiście fałszowany w żydonaukach. U białych i generalnie normalnych ludzi homoseksualizm jest zboczeniem. Homoseksualizm jest w psychologii normalnych ludzi zaburzeniem rozwojowym.

  „Gejowanie” (tfu!) to termin z żydomowy. Dobrze to opisał George Orwell: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowomowa
  „Gej” narzuca patologiczną optykę postrzegania świata właściwą aktywnym homoseksualistom całemu społeczeństwu jako wzór kulturowy. Zwykle robi to za pieniądze.

  Czytałem wypowiedzi tradycyjnych homoseksualistów wielce krytyczne wobec „gejów”. Tradycyjni homoseksualiści zwykle byli dyskretni, często niełatwo było się zorientować że mają takie przykre skłonności. Narzucanie agresywnej kultury homoseksualnej całemu społeczeństwu wcale im nie odpowiada. To na pewno nie są szczęśliwi ludzie, ta skłonność na pewno ich wyniszcza. Nie ma czego zazdrościć.

  „Geje” to politruki promocji zboczeń seksualnych. Zwykle robią to za pieniądze.

  Polubione przez 1 osoba

  • Są homoseksualiści wojujący i są umiarkowani. Ci drudzy są cisi, dyskretni, swoja orientację zostawiają dla siebie i sobie podobnym, nie obnoszą się ze swoimi problemami natury seksualnej w sferze publicznej i nikomu nie mają zamiaru dla kasy czy sławy narzucać swojej orientacji seksualnej. Natomiast ci pierwsi są wykorzystywani przez globalną finansjerę jako narzędzie do zniszczenia tradycyjnych wartości(i nie mam tu na myśli tylko „wartości chrześcijańskich”) i tym samym obalenia obecnego porządku społecznego, którego podstawą jest heteroseksualna rodzina a na którego gruzach mają zamiar stworzyć NWO. Przy czym geje bynajmniej nie będą beneficjentami korzyści ze zwycięstwa banksterii i wprowadzenia NWO. Są tylko narzędziem w ich rękach, po czym finansjera się ich pozbędzie w wyniku depopulacji i chipowania ludzkości. Geje będą im potrzebni tylko w okresie przejściowym, okresie chaosu z którego wyłoni się „nowy porządek”.

   Polubienie

  • Metro

   I jeszcze dopowiedzenie.

   W polskich warunkach, Krzysztof Skubiszewski był homoseksualistą ale na pewno nie był „gejem”. Choć było to inne czasy…

   Robert Biedroń jest „gejem” i homoseksualistą. Palikot jest „gejem”, nie musi być do tego homoseksualistą (nie wiem). Aby być „gejem” wystarczy promować zboczenia seksualne, nie trzeba w nich aktywnie czy pasywnie (w sensie: nadstawiać tyłek) uczestniczyć.

   Tak jak napisał przemex, „geje” to żołnierze rewolucji pod-kulturowej.

   Polubienie

 3. grzanek

  Z materiałów zapodanych u Makowa wynikałoby, że najprawdopodobniej jest to kolejny w rodzaju Boston Marathon Bombing czy inne Charlie Hebdo.
  http://henrymakow.com/2016/06/Orlando-Latest-in-Government-Mass-Shooter-Program%20.html

  Polubienie

 4. grzanek

  „Drastyczne” zdjęcia z miejsca zbrodni. 0 (słownie: zero) śladów krwi. Żadnych ciał (jedynie ta sofa udająca zwłoki):

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3638196/PICTURED-grim-scene-bullet-riddled-Orlando-nightclub-50-massacred-terrorist-swat-team-knocked-wall-killed-him.html

  Polubienie

 5. grzanek

  Morris Herman nt. „masakry” w Orlando:

  Polubienie

 6. JS

  „Zamachowcem okazał się Omar Mateena – oczywiście Arab – urodzony w NY. I oczywiście został zastrzelony przez policję. ”

  Oczywiście – mordercy zostają zawsze usunięci, aby nie mogli zeznawać. W ten sposób przyjmuje się oficjalną wersję wydarzeń.

  Najciekawsza była reakcja Hillary Clinton, która natychmiast po zabójstwie, jeszcze bez znajmości faktów, okrzyknęła to nieszczęsne wydarzenie „atakiem terrorystycznym”(CBS News). „Musimy podwoić nasz wysiłek w obronie naszego państwa przed zagrożeniami w kraju i za granicą. To oznacza pokonanie międzynarodowych grup terrorystycznych, współpracę z naszymi sojusznikami i partnerami (myślę, że tu chodzi o Izrael, Turcję itd.) w dotarciu do nich, gdziekolwiek by oni nie byli i umocnienie naszego systemu obrony w kraju. To również oznacza, że nie pozwolimy się zastraszyć i pozostaniemy wierni naszym wartościom”(?). Należy tutaj dodać, że „wartości”, które wyznaje Clinton w żadnym razie nie powinny być utożsamiane z wartościami moralnymi w tradycyjnym rozumieniu.

  Polubienie

 7. Metro

  Oczywiście dzisiaj nie wiemy, być może nie dowiemy się nigdy, czy to zdarzyło się naprawdę czy to jest tylko fakt medialny, nawiązując do wypowiedzi rebe Geremka.

  Osobiście przypuszczam że to tylko hiper-realistyczny teledysk, co tylko świadczy o kunszcie ludzi promujących takie wydarzenia. Wszystko jest wirtualne, w tym ~50 trupów. Moje gratulacje. Jeśli jest to prawdziwa hipoteza to z biegiem czasu wypłyną scenariuszowe mielizny (np. brak pogrzebów).

  Niezależnie od tego czy ta rzeźnia to fakt realny czy tylko wirtualny, została przeprowadzona w celu zmiany nastawienia społeczeństwa do pewnych problemów, to operacja psychologiczna.

  Moim zdaniem istnieją tutaj poważne analogie do „holokaustu”.
  Bezbronne ofiary („geje” czy żydzi) giną wskutek całkowicie nieuzasadnionej i niesprowokowanej ślepej nienawiści poddanej demonizacji grupy (muzułmanie czy naziści).
  Skutek będzie taki że ofiary („geje”, żydzi) będą domagać się współczucia a także bardziej materialnej rekompensaty, nabędą w społeczeństwie status grupy chronionej, uprzywilejowanej.
  Każda krytyka „gejów” czy żydów będzie uznana za groźną, prowadzącą bezpośrednio do nowego Orlando czy „holokaustu”.
  Napiętnowaniu ulegną osoby które przynależą do grupy, która przeprowadziła tą straszną zbrodnię (muzułmanie, naziści). Każda osoba krytykująca „gejów” czy żydów będzie potencjalnym fanatycznym muzułmaninem czy nazistą.

  Polubienie

 8. grzanek

  Prof. Mike Jones rozpracowuje Mateena i obnaża siły stojące za zamachem w Orlando:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s