Czyżby żydo-reżim IIIŻydo-RP już trząsł portkami?

28b38ffa-1361-11e2-a686-0025b511226eNajwiększa żydowska gadzinówka donosi: „ABW szuka agentów Rosji. Teraz wśród skrajnej prawicy”. A gdzie? – w mieszkaniach Sławomira Marczewskiego i Marka Mareckiego.

 

1.  W weekend służby przeszukały mieszkania Sławomira Marczewskiego i Marka Mareckiego z Krakowa. U pierwszego (…), zarekwirowano 53 przedmioty, w tym laptop, nośniki danych i telefony komórkowe. Obaj panowie są byłymi działaczami Unii Polityki Realnej, a potem Kongresu Nowej Prawicy, (…) popierali politykę Władimira Putina i głosili hasła antyukraińskie.

2.  W 2014 r. prawicowcy, u których ABW zrobiła teraz rewizję, razem ze Zmianą pojechali na Ukrainę, gdzie niszczyli pomniki UPA i Stepana Bandery. Robili to w taki sposób, by winą obarczona została mniejszość polska w tym kraju. Według naszych służb akcja była finansowana przez Rosję. Teraz działacze z Krakowa planowali wziąć udział w demonstracjach anty-NATO podczas nadchodzącego szczytu.

3.  Marczewski, jak pisze, zerwał już z UPR, związał się z Obozem Wielkiej Polski i popiera prorosyjskiego antysemitę, reżysera Grzegorza Brauna.
Na swoim blogu nawołuje do czytania „Mein Kampf” Hitlera i twierdzi, że „antysemityzm to protest przeciwko potędze żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie”.   więcej: http://wyborcza.pl/

__________________________

Ogromne wojska, bitne generały,

 Policje – tajne, widne i dwu-płciowe –

 Przeciwko komuż tak się pojednały?

Przeciwko kilku myślom… co nienowe!

                                                „Siła ich” – C.K.Norwid

 

Ad.1  Trudno o inny wniosek, niż postawiony w tytule. Żydowski reżim musi mieć poważnego pietra o swój parszywy byt, skoro wysyła swoje najlepsze agentury do pojedynczych osób, do zwykłych obywateli, którzy ani nie są członkami poważnych ugrupowań politycznych, ani tym bardziej ich przywódcami, więcej, nie są nawet członkami jakichkolwiek partii. Żydowski reżim wybrał się na polowanie na muchę ale nie z łapką na muchy, tylko z czołgiem. To dobrze – niech antypolska, syjonistyczna hołota boi się Polaków.

Jeśli żydowski reżim chce w ten sposób zastraszyć Polaków, czyli głownie przy pomocy żydowskich gadzinówek opisujących działania jego agentury (ABW), bo nie przy pomocy czołgu – ABW – polującego na muchę, nie tylko popełnia błąd, ale i się ośmiesza. Ośmiesza się z prozaicznego powodu: bo kto w Polsce zna panów Marczewskiego i Mareckiego? A zatem cel działań żydo-reżimowej ABW: zastraszenie Polaków poprzez publikację o najściu na ich mieszkania, nie tylko spalił na panewce, ale wykazał śmieszność, prymitywizm myślenia i zarazem strach żydo-reżimu przed Polakami – i to nie przed całym społeczeństwem, ale przed trzema osobami, przed panami, M.Piskorskim, S.Marczewskim i M.Mareckim – i nie przed ich siłą fizyczną, czy jakąś nadprzyrodzoną i sprawczą mocą zdolną zdławić żydowski reżim i wyrzucić na śmietnik sojusze z syjonistami, ale przed ich poglądami, których posiadania i prezentowania nikt nigdy zabronić nie może. Czy dotrze to w końcu do syjonistycznych łbów? – Wątpię, strach ma przecież wielkie oczy.

 

Ad.2  Żydowska gadzinówka stawia zarzut panom Marczewskiemu i Mareckiemu, że niszczyli pomniki UPA i Stepana Bandery. Stawia ten zarzut dość perfidnie, bo chcąc zakamuflować swoją radość z ludobójstwa na Polakach, posługuje się argumentem, że pomniki niszczono w sposób wskazujący na sprawstwo polskiej mniejszości. W polskiej Polsce taka gazeta zostałaby natychmiast zlikwidowana, a ewentualna demonstracja przeciw NATO, którego sojusznicy – w tym warszawski żydo-reżim -, nigdy nie potępili ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, uzyskałaby poparcie władz.

 

Ad.3  Tutaj żurnalista żydowskiej gadzinówki zasługuje na plus. Wykazał się bowiem znajomością teatru absurdu dając popis tej techniki zaledwie w czterech słowach:prorosyjski antysemita Grzegorz Braun” a jest przecież dokładnie odwrotnie, bo G.Braun to Żyd i rusofob. Takich wyżyn absurdu nie sięgał nawet mistrz Eugène Ionesco.

fafdbc28-6104-11e3-8f6a-0025b511229eA że pan Sławek Marczewski, którego mam przyjemność znać osobiście i ucinamy sobie czasami pogawędki, nawołuje do czytania „Mein Kampf” Hitlera, to moim zdaniem nie ma w tym absolutnie nic złego. Przeciwnie, wynika zapewne z faktu, iż pan Sławek ceni sobie wartości zachodniej demokracji, a już szczególnie ich czołowego przedstawiciela, USA. Przecież właśnie w USA 2 stycznia 1938r. człowiekiem roku tygodnika TIME został nie kto inny, tylko sam Adolf Hitler.

 Na poniższym filmie pan M.Marecki występuje w programie TVP. Jak zatem wytłumaczyć fakt, że żydo-reżim dopuścił aż tak okrutnego ruskiego szpiega przed kamery, który w dodatku obnażył unijne fałsze żydo-reżimowych funkcjonariuszy? A może to właśnie wśród syjonistycznego kierownictwa TVP należy szukać ruskich szpiegów dezawuujących w ten sposób szczytne zdobycze międzynarodowej społeczności?

 

_____________________

A teraz puśćmy wodze fantazji i wyobraźmy sobie przez chwilę, że żyjemy nie w Polsce okupowanej przez syjonistyczną międzynarodówkę, nie pod żydo-reżimem, ale w polskim, narodowym, suwerennym państwie, którego służby i agentura ścigają nie Polaków patriotów, nacjonalistów, ale syjonistyczne męty i nygusów.  Ot, pierwszy lepszy przykład:

Jacek Saryusz-Wolski, potomek łódzkich folksdojczy

Kontrolerzy NIK negatywnie ocenili umowy zawierane w 2002r. przez zarząd Fundacji Centrum „Natolin”, której prezesem był Wolski (sam Wolski zarobił ok. 0,5 mln złotych) –  http://fakty.interia.pl/polska/

Informacje BIP IPN

W teczce pracy tajnego współpracownika o ps. „Łukasz” znajdują się doniesienia dotyczące Jacka Saryusza-Wolskiego.

W aktach paszportowych Jacka Saryusza-Wolskiego znajduje się zabezpieczenie wyjazdów za granicę z datą 9.01.1974 dokonane przez Biuro Paszportów MSW. Zabezpieczenie zostało wniesione po powrocie w 1973 r. wyżej wymienionego z pobytu służbowego we Francji; powód – „brak jakiegokolwiek obowiązku patriotycznego i obywatelskiego”

Akta zawierają również informację o zastrzeżeniu wyjazdów zagranicznych na okres 2 lat począwszy od 15.10.1985; powód – „utrzymywanie kontaktów z osobami znanymi z szeregu negatywnych inicjatyw politycznych”. Ponadto wśród materiałów znajdują się liczne decyzje o odmowie wydania paszportu z lat 1974-78 i 1985-87.

za: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/

lub tu: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/12936?katalog=2

Czyż nie jest to gotowy materiał dla służb i prokuratury przyszłej polskiej Polski?

Funkcjonariusze reżimowych służb winni rozważyć potwierdzony przez historię fakt, że żaden reżim nie jest wieczny, każdy musi upaść. A więc wypada życzyć funkcjonariuszom służb IIIŻydo-RP więcej roztropności i powściągliwości w wykonywaniu poleceń żydo-reżimowych władz, które kiedyś będą musiały odejść, ale wy – funkcjonariusze -, zostaniecie – może warto pomyśleć o swojej przyszłości w polskiej Polsce – ?

Dariusz Kosiur

_________________________

 

Reklamy

9 Komentarzy

Filed under Polityka

9 responses to “Czyżby żydo-reżim IIIŻydo-RP już trząsł portkami?

 1. Tutaj ‚ruski agenet’ agituje i szpiduje gierojów z usa..

  Polubione przez 1 osoba

 2. Re: Artykul.
  Amerykanscy najemnicy nie beda gadac na zaden temat.
  Ich interesuje kasa..
  =========
  Jasiek z toronto

  Polubione przez 1 osoba

 3. grzanek

  „(…) popiera prorosyjskiego antysemitę, reżysera Grzegorza Brauna”.

  – Haha. Koń by się uśmiał. Jaki tam z niego „antysemita”, jak już to „self-hating Jew” (oficjalnie, na pokaz).

  Polubione przez 2 ludzi

 4. ABW i SBU podpisały umowę o wzajemnej ochronie informacji

  W siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie podpisano porozumienie ws. wzajemnej ochrony, wymiany, informacji niejawnych. Umowę podpisali gen. Dariusz Łuczak i generał-pułkownik Wasyl Hrycak.
  http://www.polukr.net/blog/2015/08/abw-i-sbu-podpisaly-umowe-o-wzajemnej-ochronie-informacji/
  _____________________________________________

  A więc żydo-reżimowe zgraje po dwu stronach granicy będą ścigały Polaków niszczących pomniki ukraińskich ludobójców.
  To dość interesująca sytuacja, ponieważ nawet tak wrażliwi na punkcie holokaustu Żydzi milczą o mordowaniu przez OUN-UPA swoich ziomków – chyba, że chodzi większy geszeft.

  Polubione przez 1 osoba

 5. moherowy beret

  Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd i podajecie,że Saryusz-Wolski pochodzi z folksdojczów?Pochodzi z rodziny żydowskiej.Czy trzeba stale kłamać?

  Polubione przez 1 osoba

  • To nie jest kłamstwo, to jest prawda.
   Trzeba tylko wiedzieć, komu Niemcy proponowali podpisanie folks-listy. Taka możliwość istniała tylko dla Polaków pochodzenia niemieckiego oraz dla Żydów, którzy wcześniej zmienili wyznanie na ewangelicko-augsburskie – ta ostatnia możliwość dotyczyła przodków J.S-Wolskiego.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s