No i kto tu jest ruskim szpiegiem?

marcin-c5bcydc582ak-rey

Panowie M.Piskorski, S.Marczewski, M.Marecki, czy jednak Żydo-PiS? A sprawa, bynajmniej nie jest błaha.

Oto, bowiem największa żydowska gadzinówka donosi:

 

Rząd PiS wysyła przedstawiciela, wiceministra rozwoju Radosława Domagalskiego, na organizowane pod patronatem prezydenta Rosji Władimira Putina Forum Ekonomiczne w Sankt Petersburgu bojkotowane przez rząd PO-PSL po inwazji na Krym.

(…) zmianę frontu tłumaczy resort wicepremiera Mateusza Morawieckiego? „Polska chce podejmować rozmowy o trudnych sprawach, zwłaszcza w tych obszarach, w których współpraca gospodarcza jest możliwa, niezależnie od uwarunkowań politycznych”.

Takie uzasadnienie stawia Polskę w gronie zwolenników tak zwanych pragmatycznych relacji z Rosją. A oddziela od sojuszników (martwią się w żydowskiej gadzinówce – D.Kosiur): państw bałtyckich, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Ich w Petersburgu reprezentować będą ambasadorowie.

za: http://wyborcza.biz/biznes/

 

No i co Państwo na to?

Wyjaśnienie wolty Żydo-PiS jest dość proste. Zacznę jednak od dominującego w żydo-mediach tematu – od Brexitu.

Oczywiście wynik referendum w Wlk.Brytanii, zostać, czy wyjść z UE, jest przesądzony od samego początku. Tak samo jak oczywista była akceptacja przez Duńczyków traktatu z Maastricht – i nie ważne, że przypieczętowana policyjnymi kulami w 1992r. Podobnie było z polskim dwudniowym akcesyjnym referendum, gdzie w ciągu zaledwie sześciu godzin do zamknięcia lokali wyborczych frekwencja urosła z 14% do 56% – ?

Wyborom w żydo-reżimach (czy to kapitalistycznych, czy żydo-bolszewickich) zawsze towarzyszą cuda nad urnami – było nie było, to w końcu chrześcijańska cywilizacja, dla której żydowskie cuda to nie pierwszyzna. Wynik referendum, Brexitu, jest tylko niewiadomą dla ludu, ale jego organizatorzy znają go od dawna.

 

Powody, dla których organizowane jest referendum w Wlk.Brytanii są dwa:

– światowa, czyli żydowsko-anglosaska finansjera (lub Międzynarodowy Żyd), chce postraszyć europejskie żydostwo wycofaniem się z Europy, co w oczywisty sposób może skutkować utratą władzy przez tzw. europejskich Żydów, jeśli nie podpiszą umowy TTIP, czyli nie wezmą na utrzymanie anglosaskiego żydostwa dysponującego systemem bankowym i siłą militarną USA,

– upadek żydowskiego kapitalizmu zmusza do wycofania się MŻ (USA, Wlk.Brytanii) z Europy.

Warto pamiętać, że Wlk.Brytania – czyli MŻ – zagwarantowała sobie w traktacie akcesyjnym pozostawienie własnej waluty oraz że brytyjską składkę do budżetu UE pokryją pozostali członkowie, w tym oczywiście Polska. Te dwa warunki brytyjskiego członkostwa w UE, która przecież jest projektem światowej żydo-anglosaskiej finansjery, świadczą o żydowskiej przezorności. W ten sposób MŻ chciał zabezpieczyć własne interesy na wypadek, gdy unijny projekt się nie powiedzie – wiele wskazuje na to, że żydowska przezorność zostanie wynagrodzona i żydowską UE szlag trafi. Zdechnie każdy organizm, którego jedynym przeznaczeniem jest żywienie pasoży(t/d)a.

 

Który z tych dwu wyżej wymienionych powodów ma znaczenie pierwszorzędne nie potrafię powiedzieć zwłaszcza, że każdy z nich związany jest z upadkiem żydowskiego kapitalizmu. W każdym razie to te powody stanowią główne źródło inspiracji dla żydowskiej polityki USA, która w państwach Europy środkowo-wschodniej usiłuje wzniecić antyrosyjską wojenną histerię. Nasze kraje według tej żydowskiej polityki mają stanowić dla Rosji barierę oddzielającą ją od Europy Zachodniej.

 

I tu dochodzimy do wyjaśnienia wolty Żydo-PiS.

Co by złego nie powiedzieć o J.Kaczyńskim, jednego zarzucić mu nie można: braku inteligencji.

z16511587PŻydo-reżim zdaje sobie sprawę, że w zmieniającej się sytuacji politycznej, gdy symptomy upadku żydowskiego kapitalizmu – USA – są coraz bardziej czytelne dla społeczeństw Zachodu, trwanie żydo-reżimowych rządów – zwłaszcza w naszej części Europy – jest kwestią czasu. Jest także kwestią czasu przeorientowanie polityki na inne bieguny polityczne. Osłabienie USA, czy Zachodu, to w oczywisty – logiczny – sposób wzrost znaczenia Rosji.

V żydowska kolumna w Polsce chcąc w takiej sytuacji nadal utrzymać władzę będzie próbowała wyeliminować wszystkich Polaków, którzy mają kontakty z rosyjskimi politykami i którzy w Rosji upatrują nie tylko strategicznego partnera, ale chcieliby przynajmniej nawiązania przyjaznych stosunków politycznych i gospodarczej współpracy. A jeszcze groźniejsi dla żydo-reżimu są ci, którzy oprócz prezentowania poglądów próbują politycznej działalności. Tacy Polacy stanowią oczywiste zagrożenie dla żydowskiego reżimu nie posiadającego przecież autentycznego poparcia społecznego, nie wspominając o fakcie braku prawnej, konstytucyjnej, legalności – jest on przecież w prostej linii emanacją stanu wojennego junty Jaruzelskiego i Kiszczaka, która dokonała pałacowego zamachu stanu w sierpniu 1980r.

Stąd żydo-medialna i agenturalna akcja łapania ruskich szpiegów, czyli dorabiania Polakom gęby zdrajców, gdy tymczasem, jak donosi żydowska gadzinówka, w buty ruskiego szpiega wszedł żydo-reżimowy minister z polecenia żydo-rządu PiS.

W ten to właśnie sposób żydo-PiS w imieniu całej V żydowskiej kolumny realizuje stare żydo-bolszewickie hasło: władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy.

Ano, poczekamy, zobaczymy.

 

Dariusz Kosiur

________________________

PS

17.06.2016  Jak doniosła największa żydowska gadzinówka:

„Prezes Orlenu Wojciech Jasiński na imprezie Putina”

W czwartek na organizowanym pod patronatem prezydenta Rosji Forum Ekonomicznym w Sankt Petersburgu prezes Orlenu Wojciech Jasiński podpisał kontrakt na zakupy ropy od rosyjskiego koncernu Rosnieft.http://wyborcza.biz/biznes/

A więc w szeregach Żydo-PiS mamy kolejnego ruskiego szpiega. Tym razem jest to były minister w żydo-rządzie PiS z lat 2005-2007, a obecnie prezes Orlenu, W.Jasiński, który jako ówczesny minister negocjował z Rosją jak najwyższe ceny gazu dla Polski. Takie polecenie otrzymał od swojego pryncypała, J.Kaczyńskiego. A zatem i owego pryncypała, głównego herszta „dobrej zmiany”, możemy uważać za ruskiego szpiega, który swoją działalność na rzecz Rosji rozpoczął przynajmniej od 2005r. i to prawdopodobnie na polecenie USA.

Ale się porobiło -?   – D.Kosiur

 

z16583145Q,Wpis_CejrowskiegoZ dumą zamieścił to zdjęcie na fb W.Cejrowski, Żyd, katolik, stypendysta G.Sorosa

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “No i kto tu jest ruskim szpiegiem?

 1. paziem

  To pewnie jakś banderowska knajpa, gdyż te przyrastają w Polsce jak grzyby po deszczu….deszczu kazionych dienieg z syjonistycznych interesów na Rusi Kijowskiej

  Polubienie

 2. Tamaar

  smutni panowie z ABW , nawiedzili kilka dni temu nie tylko S.Marczewskego , M.Mareckiego (wypytując między innymi o dr. Kękusia) ale również p. Albina Siwaka… dzieje sie dzieje panowie, radze się przygotować na możliwe odwiedziny .

  Polubienie

 3. walerianda

  Nic dodać nic ująć oprócz przesadzonej informacji o organizatorach Sierpnia 1980. Nie ważcie się już nigdy przypisywać autorstwa Ugrom aż d0 mojej śmierci.

  Polubienie

 4. 17.06.2016 Jak doniosła największa żydowska gadzinówka:

  „Prezes Orlenu Wojciech Jasiński na imprezie Putina”

  W czwartek na organizowanym pod patronatem prezydenta Rosji Forum Ekonomicznym w Sankt Petersburgu prezes Orlenu Wojciech Jasiński podpisał kontrakt na zakupy ropy od rosyjskiego koncernu Rosnieft. – http://wyborcza.biz/biznes/

  A więc w szeregach Żydo-PiS mamy kolejnego ruskiego szpiega. Tym razem jest to były minister w żydo-rządzie PiS z lat 2005-2007, a obecnie prezes Orlenu, W.Jasiński, który jako ówczesny minister negocjował z Rosją jak najwyższe ceny gazu dla Polski. Takie polecenie otrzymał od swojego pryncypała, J.Kaczyńskiego. A zatem i owego pryncypała, czyli głównego herszta „dobrej zmiany”, możemy uważać za ruskiego szpiega, który swoją działalność na rzecz Rosji rozpoczął przynajmniej od 2005r.i to prawdopodobnie na polecenie USA.

  Ale się porobiło -?

  Polubienie

  • http://pl.sputniknews.com/opinie/20160622/3209354/Dobry-komunista-bo-chinski-Piotr-Gadzinowski.html
   Widać że tego wyraźnie że przedstawiciele i architekci żydo-rezimu nie są aż tak głupcy na jakich wyglądają. USA się zapada pod każdym względem ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki, więc powoli chcą się podpiąć pod Chiny i Rosję, najwyraźniej chcąc pozostać u władzy, jednocześnie odwracając uwagę społeczeństwa od dokonywanej właśnie „dobrej zmiany”, antykomunistyczną i antyrosyjską retoryką. Przy czym Polacy mają zostać wyeliminowani z przyszłego dialogu z Chinami i Rosją, dzięki temu warunki współpracy zostaną ustalone przez żydo-reżim, Polacy nie będą mieli nic do gadania. Kwestią otwartą pozostaję tylko to na ile ta „dobra zmiana” jest konsultowana czy podyktowana z USA a na ile to samowola reżimu. Oraz czy rządy w Pekinie czy Moskwie chcą współpracować fałszywymi i nieobliczalnymi ludźmi, których zdanie i tym samym prowadzona przez nich polityka może się zmienić w każdej chwili.

   Polubienie

 5. Zenek

  Otoz to,dzis nikt z lemingow nie wie KTO JEST KTO.
  Dla Kalsteina !! szykuuja jjuz miejsce na Wawelu .
  Ale nie doczekanie ich ,predzej Wawel pojdzie tym razem z dymem jak przyfajczy ruska rakieta ,choc jeszcze nie wiadomo gdzie zostanie odpalona.

  Polubienie

 6. Duda podpisał specjalną ustawę. W treści m.in. zakaz spontanicznych zgromadzeń i nowe uprawnienia BOR – http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20249789,duda-podpisal-specjalna-ustawe-w-tresci-m-in-zakaz-spontanicznych.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.