Szaleństwo i choroba ma twarz Macierewicza

Macierwicz_odlot

Wedłu ministra Macierewicza „Rosja jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa świata”, pytanie tylko dla jakiego świata?

Jeśli chodzi o świat kolonizatorów, lichwiarzy i cynicznych agresorów, którzy uważają, że niewolnictwo i poddaństwo jest „obowiązkiem” narodów wobec anglosasko-syjonistycznych „panów”, to TAK. Rosja i słowiańszczyzna są obok Chin głównym zagrożeniem dla bezkarnych uzurpatorów. Tych, których minister Macierewicz jest żałosnym, ale i niezwykle szkodliwym poplecznikiem i ślepym narzędziem.

Pytanie tylko, jak długo psychopata i szaleniec polityczny będzie decydował o sprawach bezpieczeństwa narodu i państwa polskiego?!

PZ

Minister obrony Polski Antoni Macierewicz znów oświadczył o zagrożeniach, które Rosja jakoby stwarza dla Zachodu.

Według słów Macierewicza to, że nie wszyscy rozumieją „odmienność” Rosji od państw zachodnich, prowadzi do „systematycznych, powtarzających się błędów” w strategii odnośnie Moskwy.

„Przy całym szacunku do rosyjskiego narodu (…) to nie zmienia faktu, że (Rosja) jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa świata” – cytuje słowa ministra agencja informacyjna PAP.

Zdaniem Macierewicza rozszerzenie obecności NATO na wschodniej flance i zaplanowanie szczytu NATO w Warszawie na początku lipca stanowią „historyczny etap

więcej:http://pl.sputniknews.com/polska/20160616/3148993/Macierewicz-NATO-Rosja.html

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Szaleństwo i choroba ma twarz Macierewicza

 1. julius

  amerykańskie drony zestrzelane nad Krymem

  Polubione przez 1 osoba

 2. paziem

  Idziemy na wojnę! Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zapowiedział, że polskie samoloty bojowe F-16 będą prowadzić misje rozpoznawcze przeciwko Państwu Islamskiemu.

  więcej:http://strajk.eu/polskie-f-16-poleca-na-bliski-wschod/

  Polubienie

 3. Lily

  Izaak Singer :<(((

  Polubienie

 4. Metro

  Świetnie dobrane zdjęcie do tekstu. Nie ma jakiejś procedury coby Izaaka Singera wysłać na obserwację psychiatryczną? Nie mam wielkich złudzeń bo psychiatria to żydowska pseudonauka a psychiatrzy to zwykle żydzi, często obłąkani.

  Ale coś może da się zrobić? Wystarczy zacytować co rebe Singer miał do powiedzenia w sprawie „Smoleńska”. Trudno zignorować takie widome oznaki szaleństwa.

  Polubienie

  • W jednym ze swoich filmów Woody Allen wypowiada kwestię: „mam kilku znajomych psychiatrów, to także Żydzi, każą sobie płacić za nieodbyte sesje”.

   I mniej więcej taka właśnie zasada dominuje w umowie TTIP, między USA a UE.

   Polubienie

 5. APA

  To nie szalenstwo ,to STRACH !
  Zobaczcie jakie ma wielkie oczy.
  Co bedzie jak Rosjanie dotra do Warszawy,czym i gdzie uciekac ?!

  Polubienie

 6. JS

  „Z oczami jak filiżanki”, „z oczami jak młyńskiego koła”, „z oczami jak okrągłe wieże” i z oczami jak Macierewicz – takie wizerunek ministra obrony budzi skojarzenia w nawiązaniu do baśni Hansa Christiana Andersena „Krzesiwo”. Był to opis psów pilnujących skarbów.

  Polubienie

 7. A ta gęba to gęba wariata, czy raczej pasożyta -? – Uwaga! głoskę „t” w wyrazie „pasożyt” należy wymawiać dźwięcznie.

  Polubione przez 1 osoba

 8. grzanek

  Hehe, ciekawe kto stał za wczorajszą emisją w TVP2, tuż przed meczem Polska–Niemcy, „Krzyżaków”.

  Polubienie

 9. Lily

  Potomek Nemroda, hybryda czleko-podobna.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.