Szaleństwo i choroba ma twarz Macierewicza

Macierwicz_odlot

Wedłu ministra Macierewicza „Rosja jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa świata”, pytanie tylko dla jakiego świata?

Jeśli chodzi o świat kolonizatorów, lichwiarzy i cynicznych agresorów, którzy uważają, że niewolnictwo i poddaństwo jest „obowiązkiem” narodów wobec anglosasko-syjonistycznych „panów”, to TAK. Rosja i słowiańszczyzna są obok Chin głównym zagrożeniem dla bezkarnych uzurpatorów. Tych, których minister Macierewicz jest żałosnym, ale i niezwykle szkodliwym poplecznikiem i ślepym narzędziem.

Pytanie tylko, jak długo psychopata i szaleniec polityczny będzie decydował o sprawach bezpieczeństwa narodu i państwa polskiego?!

PZ

Minister obrony Polski Antoni Macierewicz znów oświadczył o zagrożeniach, które Rosja jakoby stwarza dla Zachodu.

Według słów Macierewicza to, że nie wszyscy rozumieją „odmienność” Rosji od państw zachodnich, prowadzi do „systematycznych, powtarzających się błędów” w strategii odnośnie Moskwy.

„Przy całym szacunku do rosyjskiego narodu (…) to nie zmienia faktu, że (Rosja) jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa świata” – cytuje słowa ministra agencja informacyjna PAP.

Zdaniem Macierewicza rozszerzenie obecności NATO na wschodniej flance i zaplanowanie szczytu NATO w Warszawie na początku lipca stanowią „historyczny etap

więcej:http://pl.sputniknews.com/polska/20160616/3148993/Macierewicz-NATO-Rosja.html

Advertisements

15 komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Szaleństwo i choroba ma twarz Macierewicza

 1. julius

  amerykańskie drony zestrzelane nad Krymem

  Liked by 1 osoba

 2. paziem

  Idziemy na wojnę! Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zapowiedział, że polskie samoloty bojowe F-16 będą prowadzić misje rozpoznawcze przeciwko Państwu Islamskiemu.

  więcej:http://strajk.eu/polskie-f-16-poleca-na-bliski-wschod/

  Lubię

  • „(…) polskie samoloty bojowe F-16 będą prowadzić misje rozpoznawcze” – ano właśnie, mogą prowadzić jedynie misje rozpoznawcze, ponieważ do misji bojowej nie posiadają odpowiedniego wyposażenia.

   Lubię

 3. Metro

  Świetnie dobrane zdjęcie do tekstu. Nie ma jakiejś procedury coby Izaaka Singera wysłać na obserwację psychiatryczną? Nie mam wielkich złudzeń bo psychiatria to żydowska pseudonauka a psychiatrzy to zwykle żydzi, często obłąkani.

  Ale coś może da się zrobić? Wystarczy zacytować co rebe Singer miał do powiedzenia w sprawie „Smoleńska”. Trudno zignorować takie widome oznaki szaleństwa.

  Lubię

  • W jednym ze swoich filmów Woody Allen wypowiada kwestię: „mam kilku znajomych psychiatrów, to także Żydzi, każą sobie płacić za nieodbyte sesje”.

   I mniej więcej taka właśnie zasada dominuje w umowie TTIP, między USA a UE.

   Lubię

 4. APA

  To nie szalenstwo ,to STRACH !
  Zobaczcie jakie ma wielkie oczy.
  Co bedzie jak Rosjanie dotra do Warszawy,czym i gdzie uciekac ?!

  Lubię

 5. JS

  „Z oczami jak filiżanki”, „z oczami jak młyńskiego koła”, „z oczami jak okrągłe wieże” i z oczami jak Macierewicz – takie wizerunek ministra obrony budzi skojarzenia w nawiązaniu do baśni Hansa Christiana Andersena „Krzesiwo”. Był to opis psów pilnujących skarbów.

  Lubię

 6. A ta gęba to gęba wariata, czy raczej pasożyta -? – Uwaga! głoskę „t” w wyrazie „pasożyt” należy wymawiać dźwięcznie.

  Liked by 1 osoba

 7. grzanek

  Hehe, ciekawe kto stał za wczorajszą emisją w TVP2, tuż przed meczem Polska–Niemcy, „Krzyżaków”.

  Lubię

 8. Potomek Nemroda, hybryda czleko-podobna.

  Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s