Judeo-chrześcijańskie rozterki prezydenta Dudy

Duda_menoraPrezydent A.Duda: Co zrobić, by coraz więcej ludzi ufało temu, że ich głos oddawany w wyborach parlamentarnych, prezydenckich, samorządowych ma rzeczywiście znaczenie?

 

„(…)możemy ubolewać nad tym, że frekwencja wyborcza w naszym kraju w zasadzie we wszystkich wyborach jest, porównując nas z krajami Europy Zachodniej, a nawet sąsiadami z Europy Środkowo-Wschodniej, relatywnie niska” (…),

„(…)co zrobić, by tę frekwencję podnieść? Co zrobić, by coraz więcej ludzi ufało temu, że ich głos oddawany w wyborach parlamentarnych, prezydenckich, samorządowych ma rzeczywiście znaczenie. Że przez swój głos mają szansę realizować swoje potrzeby i wizję tego, w jakim kierunku powinny być prowadzone polskie sprawy”  – prezydent A.Duda.

 

Prezydent Duda z wielkim uznaniem wyraził się ostatnio o demokratyzacji prawa wyborczego,  o demokratyzacji Polski, o godnej podziwu i pochwaly pracy PKW przy okazji 25 rocznicy uchwalenia rzekomo „demokratycznej ordynacji wyborczej”.

Jednocześnie pan prezydent dał wyraz swoim rozterkom o frekwencję wyborczą Polaków w ostatnich latach. I zadał polityczne, czy wręcz egzystencjalne pytanie wzorem Nikołaja Czernyszewskiego ( 1862r.), czy Włodzimierza Lenina ( 1902 r.) – Co robić? W ustach prezydenta Dudy zabrzmiało to bardziej praktycznie, bo spytał : co zrobić?

Rozterka polityczno- egzystencjalna  A.Dudy jest być może łatwa do wyjaśnienia, jeśli tylko spojrzymy na jego osobę i jego formację duchowo-moralną przez pryzmat wewnętrznej rozterki, której polem jest intelekt, dusza, a być może nawet ciało prezydenta Polski.  Źródłem owej rozterki jest jak podejrzewam konieczność pomieszczenia w sobie żyda i katolika.

Nie są to twierdzenia wyssane z palca, albo wyraz mej, jakby ktoś chciał interpretować, „mowy nienawiści”, bądź etniczno-religijnej nietolerancji, co mogłoby uruchomić z rozkazu ministra M.Kamińskiego ABWuowskie szwadrony poprawności politycznej wobec mojej osoby. Pan prezydent Duda dał kolejny raz publicznie dowód swojemu rozdwojeniu, a nawet jak myślę zdecydował się na kolejne kłamstwo- tym razem dogmatyczno-religijne ( kilka dni wcześniej dopuścił się kłamstwa politycznego, interpretując KOR, jako grupę polskich intelektualistów przejętych losami polskich robotników).

Pan prezydent był łaskaw powiedzieć, cytuję:

” Podkreślałem już wielokrotnie, że kulturowo należymy do Zachodu od 1050 lat – od kiedy weszliśmy do świata kultury judeochrześcijańskiej, czyli od Chrztu Polski, od wielkiej  decyzji księcia Mieszka I” za: http://www.prezydent.pl/

Zderzenie w jednej osobie tych sprzeczności religijno-moralnych, które żydowi, jako reprezentantowi narodu rzekomo wybranego każą traktować innego człowieka, a zwłaszcza chrześcijanina jako goja, osobę drugiej kategorii, której praw można nie przestrzegać, której potrzeby duchowe można pomijać, a potrzeby materialne jedynie tolerować i to w granicach pomyślności własnego interesu ekonomicznego – przyznam nie jest łatwe do pogodzenia. Co gorsze ta rozterka wewnętrzna nie dotyczy jedynie pana prezydenta Dudy, ale wielu świecznikowych polityków, „stróżów prawa” i przedstawicieli tzw. czwartej władzy w Polsce.

Wszyscy wyżej wymienieni „rozdarci wewnętrznie” zapominają nieostrożnie, że są obserwowani, a ich czyny oceniane i dlatego nie powinni się dziwić, czemu Polacy nie chodzą chętnie do wyborów, czemu niechętnie lub w ogóle nie płacą za tzw. abonament radiowo-telewizyjny i czemu nie przyznają wielkiej wiarygodności słowom polityków.

Polacy bowiem czekają, jak sądzę, że wreszcie pojawią się politycy, sędziowie, dziennikarze, działacze samorządowi itd, którzy jasno, odważnie i z pełną odpowiedzialnością powiedzą swym wyborcom: ” jestem Polakiem i mam obowiązki polskie”.

Kończąc kieruję apel do hierarchów kościoła katolickiego w Polsce o wykładnię ostatniego wystąpienia prezydenta Dudy. Czy to Chrystus się mylił, czy też myli się wielu biskupów katolickich, a za nimi pan prezydent Andrzej Duda?!

PZ

Zapisz

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Judeo-chrześcijańskie rozterki prezydenta Dudy

 1. Pytek

  Skoro kulturowo należymy do „Zachodu” to skąd w Polsce tak wielka mniejszość Chazarska?

  Polubienie

 2. obudzony

  Pan Andrzej Duda chazarem raczej nie jest, bo nie zakładają mu mycki podczas świąt Chanuki, ale np. były prezio Kwaśniewski, Kaczyński, Tusk taką myckę na głowę zakładali. Wg. mojej obserwacji jest to jeszcze jeden sposób, aby rozpoznać kto żyd, a kto swój. Także były Bul-Komorowski i Kalinowski z PSL-u podczas oficjalnych obchodów tych żydowskich świąt takiego nakrycia głowy nie mieli. Andrzej Duda wie, że byłby nikim, gdyby nie jego koszerny teść i żona, dlatego chodzi na smyczy Kaczyńskiego, Gminy żydowskiej w Warszawie oraz ambasad USA oraz Izrahella. Stąd wynikają jego łamańce językowe i historyczne, wije się jak piskorz i wcale nie wiadomo kto te przemówienia mu pisze. Pan Kornhauser ojciec szanownej małżonki prezydenta zasłynął jako polonofob i kłamca słynnym wierszem o pogromie kieleckim.

  shalom!

  Polubienie

 3. czytelnikw

  Trole Obudzony i Karczma kiedy wy w końcu przestaniecie wydurniać się na WPS . Proszę o wprowadzenie moderacji , aby jakoś temu przeciwdziałać . Karczma już przestał ,a obudzony dalej wypisuje herezje . Ludzie idżcie do przedszkola i tam dawajcie wykłady . Słuchaczy będzie dużo .

  Polubienie

  • obudzony

   @czytelnikw
   Trole Obudzony i Karczma kiedy wy w końcu przestaniecie wydurniać się na WPS . Proszę o wprowadzenie moderacji , aby jakoś temu przeciwdziałać . Karczma już przestał ,a obudzony dalej wypisuje herezje . Ludzie idżcie do przedszkola i tam dawajcie wykłady . Słuchaczy będzie dużo .

   Czytelnik jeżeli o mnie chodzi to dostałbyś ode mnie kopa w d. od razu, ale nie jestem właścicielem strony. Napisałem na tej stronie więcej komentarzy na różne tematy i zawsze piszę zgodnie z prawdą. Jeżeli jeszcze raz użyjesz inwektyw wobec mnie bez merytorycznej krytyki poproszę właścicieli portalu o bana dla ciebie.
   Stara chazarska metoda polega na odwracaniu kota ogonem i właśnie ty to robisz.
   Zauważam także, że nie używasz polskich znaków diakrytycznych, zupełnie jak przedszkolak właśnie, albo agent prowokator, który używa komputera gdzieś zza mórz i tworzy tutaj chaos! Jeżeli chodzi o wykłady to one nie są dla ciebie, bo dla mnie jesteś nikim. To już kolejny twój post zawierający inwektywy wobec mnie niczym nie poparte i nie uzasadnione.

   Bez odbioru.

   Polubienie

 4. czytelnik

  Do szanowny pan Obudzony .
  Wać panu brak kultury i zaśmiecasz pan WPS wypocinami . Kto cię obudził ? raczej syjonistyczny budzik .
  Proszę oglądać ten skecz i uczyć się kultury , aby nigdy pan nie był tutaj nowym Korczmą . To moja rada drogi panie z syjonistycznym budzikiem .

  Polubienie

 5. APA

  Duda ,ani nikt inny nie uczyni cuda.
  Duda brzmi podobnie jak obluda.
  ale
  wezmy pod uwage to,ze w Polsce mamy juz ponad polowe ludnosci o zmieszanej krwi z inna niz slowianska !

  Wiec co mozna dokonac ?

  Radzcie Panie i Panowie nie klocac sie po zydowsku,bowiem zyda nie przegadasz a Polaka nie upijesz ,chyba,ze sie sam zachla.

  Polubienie

 6. Re;Pytek
  Skad?,bo w Polsce,zylo im sie najlepiej/najwygodniej.Tu byli najbogatsi.
  Kim sa najbogatsi w Polsce?,nowo-bogatcy
  po 1989r. To rasa handlowa,znaja sie/sa
  najlepsi w tym fachu.

  Polubienie

 7. paziem

  Według prezesa Kaczyńskiego antysyjonizm jest formą anysemityzmu:

  http://ziut.neon24.pl/post/132412,kaczynski-stereotypowo-o-antysemityzmie-i-antysyjonizmie

  Polubienie

 8. Dla Kaczynskiego,anty-polonizm,polako-zerstwo,za normalna rzecz uchodzi. Na to nie ma paragrafow.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s