Trasa „Pochodu Słowiańskiego” przebiega przez Polskę

SobórSłowiański_HerbInformujemy, że w dniach 26.06 – 07.07.2016 m.in. przez Polskę będzie przebiegać trasa „Pochodu Słowiańskiego”, czyli delegacji reprezentującej Międzynarodowy Związek Organizacji Społecznych „SOBÓR WSZECHSŁOWIAŃSKI” z siedzibą w Moskwie.

 

Organizacje i osoby zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami Soboru Słowiańskiego prosimy o kontakt z Pawłem Ziemińskim na adres emailowy podany na stronie:  wiernipolsce1.wordpress.com

W godzinach przedpołudniowych,  w poniedziałek 27 czerwca 2016 r. zaplanowane jest spotkanie w hotelu „U Witaszka” ( Czosnów k/ Warszawy, kierunek Gdańsk).

Następnie w tym samym dniu zapraszamy zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniu na Polach Grunwaldu ok. godz. 17:00. W dniu następnym 28.06.2016 zainteresowane osoby mają możliwość w godzinach przedpołudniowych spotkać się z delegacją SOBORU SŁOWIAŃSKIEGO w hotelu Panorama w Szczecinie.

W kolejnych dniach delegacja ( i towarzyszący jej artyści )odwiedzą miejsca związane z dziejami Słowiańszczyzny na terenach Niemiec, Czech i Słowacji, gdzie odbędzie się festiwal słowiański w Nitrze.

W drodze powrotnej delegacji planujemy spotkanie w Łodzi lub w Warszawie w dniu 7 lipca 2016 r. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

logo-wps

Zwracamy się także do organizacji i osób gotowych wesprzeć finansowo program spotkania z delegacją w dniach 27.06 i 07.07. 2016, o zgodnie z możliwościami wpłaty na wskazane na naszej stronie konto,  z dopiskiem „Grunwald”. Ekipa WPS będzie się  starać dokumentować filmowo przebieg spotkań z delegacją SOBORU SŁOWIAŃSKIEGO w Polsce.

 

Paweł Ziemiński

Prezes Stowarzyszenia 

Wierni Polsce Suwerennej

oraz

pełnomocnik ogólnopolski

ds. rozbudowy struktur organizacyjnych

partii Polska Patriotyczna

Zapisz

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Trasa „Pochodu Słowiańskiego” przebiega przez Polskę

 1. Obsrywator chazarski

  Mam nadzieję, że największy „Słowianin” na świecie Bolesław Tejkowski tam się nie pojawi.

  Bernard vel Bolesław Tejkowski – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, koncesjonowany przez PZPR i SB quasi-opozycjonista i antysemita, członek PZPR, „Sztandarowy” antysemita i wódz” nie tylko tzw. „polskiego ruchu narodowego”, ale również ogólnosłowianskiego – czytaj ogólnopogańskiego; w ZMP pełnił funkcję przewodniczącego zarządu uczelnianego na Politechnice Krakowskiej. W jego najbliższym otoczeniu działali: Stefan i Andrzej Bratkowscy, Kryg, Ullman i Wollen. W przełomowych miesiącach 1956 r. Bernard Tejkowski został etatowym pracownikiem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Krakowie, jako główny pomocnik towarzysza Marka Waldenberga. „Benio” zasłużył się wówczas broniąc Józefa Cyrankiewicza, nie tylko przed atakami antysemitów. Dzięki wdzięczności Cyrankowicza, za pośrednictwem Mateusza Ochsa, otrzymał Tejkowski mieszkanie w Warszawie, co było w owych czasach znacznym wyróżnieniem. Tejkowski, ciągle jeszcze jako Bernard i towarzysz partyjny, współdziałał Lista żydów w zniewalanej Polsce – żydostwo, żydokomuna, żydolew… z Kuroniem, Modzelewskim i Baumanem.
  Kilka lat później Tejkowski zmienił imię na Bolesław – na pamiątkę króla Bolesława Śmiałego – i założył grupę „Światowid” o bardzo
  jednoznacznym nastawieniu antykatolickim. Powiązania polityczne tej grupy z sowieckim w Polsce namiestnictwem nie były w tym czasie nazbyt starannie kamuflowane. Przez całą dekadę lat siedemdziesiątych, Tejkowski prowadził swoją neopogańską działalność, pracując na dobrze platnym etacie Zarządu Głównego Towarzystwa Krzewienia Kultury Świeckiej. W roku 1981 zorganizował w Warszawie „zjazd”, który powołał „Polski Związek Wspólnoty Narodowej”, występując generalnie przeciwko NSZZ „Solidarność”. Również po wprowadzeniu stanu wojennego czynił najprzeróżniejsze umizgi i starania, aby uzyskać jakieś koncesje w ramach „realnego socjalizmu”. 23 września 1988 r. nagłośniono list Tejkowskiego do ministra Kiszczaka, w którym napisał: „Ograniczony system wielopartyjny powinien gwarantować 51% udziału w Sejmie dla PZPR”. We wszystkich wystąpieniach Tejkowskiego i jego hałaśliwych wygłupach antyżydowskich, chodzi o to i tylko o to, aby kompromitować te formacje polityczne, które odwołują się do tradycji narodowych.

  http://web.archive.org/web/20081210124749/http://www.polonica.net/

  Polubienie

 2. Pingback: Trasa “Pochodu Słowiańskiego” przebiega przez Polskę — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. APA

  Na wstepie dyskusji w tym temacie pytamy :
  Gdzie mozna znalezc wiedze o „Miedzynarodowym Zwiazku Organizacji Spolecznych – SOBOR WSZECHSLOWIANSKI” z siedziba w Moskwie ?
  Link,strona internetowa ,inne publikacje o tym zwiazku i jego zarzadzie w jezyku polskim.
  To wazne ,chcac popierac dzialalnosc SLOWIANSKA , a nie dajmy na to zydowska lub inna.
  Zyjemy w takich czasach kiedy trzeba wiedziec napewno „KTO JEST KTO i KOMU SLUZY „.
  Z gory dziekujemy za informacje .

  APA- druzyna wojskowa

  Polubienie

 4. Czy jest jakas organizacja zrzeszajaca Slowian?Jestem z Bielska -Białej,chętnie bym się zapisała.

  Polubienie

 5. Mesko

  Coś dla patrzących z nadzieją w stronę federacji i żydofila Putina:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-a-oprawcy-ciagle-ci-sami-2016-06

  Polubienie

  • paziem

   Mesko, to już było trenowane. Nie powtarzaj tych samych triców, co antyputinowska trollnia. Czytaj zawsze ze zrozumieniem i staraj się myśleć nie mechanicznie, ale analitycznie. Po nabyciu pewnej mądrości wróć na ten portal, a teraz zajmij się trollowaniem gdzie indziej.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s