III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści

216a5e7c7e891f181c0e072abd84f7e8_XLWystraszony nieuchronnie zbliżającym się upadkiem żydowskiego kapitalizmu, a zwłaszcza utratą przez żydostwo władzy, żydo-reżim IIIRP podejmuje działania represyjne wobec społeczeństwa. Poszukuje zdrajców i szpiegów. Zdrajcami i szpiegami są oczywiście wszyscy ci, którzy nie ulegają żydo-medialnej propagandzie i ośmielają się prezentować własny, zgodny z narodowym polskim interesem, polityczny punkt widzenia.

 

 

Żydowskie media w IIIŻydo-RP nie przebierają w słowach i oskarżają ludzi, organizacje, jak np. partię Zmiana, że są finansowani przez Rosję, która, nie chcąc podporządkować się żydowskiemu dyktatowi światowej finansjery, jest przez żydo-reżimy Zachodu uznana z największego wroga „Międzynarodowej Społeczności”.

Nie mam nic przeciw temu, żeby wskazać i określić, kto jest wrogiem narodu i państwa na podstawie proponowanego przez Żydów IIIRP kryterium: finansowanie politycznej działalności przez obce państwa i ich agendy.

A zatem, czytajmy:

Nasz-DziennikPo jedenastu latach (w 1990r. – D.Kosiur), na spotkanie z przywódcami republikańskimi do południowej Kalifornii przyleciał jeden z najpopularniejszych wówczas polskich polityków, Antoni Macierewicz.

Ronald Reagan zadawał polskim politykom trudne pytania. Interesowała go sytuacja w Polsce, obecność wojsk sowieckich i brak reakcji polskiego rządu (Hanny Suchockiej) na tę sytuację, a szczególnie drążył temat obecności agentury w życiu politycznym Polski. Podkreślał, iż tak długo, jak sowieccy agenci będą moderować życie społeczno-polityczne w Polsce, tak długo wszystko będzie „kulało”. Reagan przypomniał o pomocy, jaką Polacy otrzymywali od Ameryki w czasie jego prezydentury. Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazane – umownie rzecz ujmując – opozycji demokratycznej w Polsce.

 Antoni Macierewicz podarował mu (byłemu prezydentowi R.Reaganowi – D.Kosiur) małą figurę Matki Bożej, którą wyrzeźbił w obozie dla internowanych (mój Boże, jakiż to wspaniały patriota i katolik -? – D.Kosiur). Prezydent był wyraźnie wzruszony i zapewnił, że zabierze ten dar serca do domu.http://www.naszdziennik.pl/

 

A oto i kolejny patriota, prof. Piotr Gliński

„W stanie wojennym w jego mieszkaniu zbierała się grupa osób, która dzieliła pieniądze przychodzące z Zachodu na drukowanie podziemnych wydawnictw.” http://wyborcza.pl/politykaekstra/

Pieniądze od Zachodu brali nie tylko Żydzi z PiS, ale także z KLD – protoplastki PO, poprzez „niemieckie” fundacje.

Nie zapominajmy o wielkiej roli pośrednika, jaką odegrał Kościół w transferze pieniędzy od CIA dla solidarnościowej żydo-rebeli w obalaniu PRL., itd., itp.

Wniosek jest prosty i oczywisty: III RP jest tworem żydowskiej V kolumny oraz Kościoła, które na walkę z PRL brały pieniądze od USA – CIA – od żydowskiej finansjery zachodniego świata. I co najciekawsze Żydzi sami dostarczają nam tych informacji.

puscic-oczko-naklejka-na-laptopa

Czy zatem dzielni chłopcy z ABW zainteresują się tymi zdrajcami i szpiegami?

 

 

Dariusz Kosiur

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści

 1. ŁAP ŻYDA ZA JAJA I TRZYMAJ

  Panie Dariuszu oddałbym wszystko co mam za jedną rzecz :
  Możliwość ściągnięcia tym wszystkim skurwysynom od PO aż po SLD ich śmierdzących zapierdzianym gatków od Gronkiewicz po Lewandowskiego . Potem wziąłbym taki koński bat i lałbym po gołych dupach aż do krwi . Jeden bat za jednego człowieka , który popełnił samobójstwo z powodu braku pracy , jeden bat za zniszczenie jednego zakładu pracy . Byłoby tych batów dużo , bo ci destruktorzy nie dość , że zrobili z Polski burdel to jeszcze pośrednio swoim rządzeniem przyczynili się do samobójstw wielu Polaków .
  Pomarzyć można .

  Polubione przez 1 osoba

 2. ŁAP ŻYDA ZA JAJA I TRZYMAJ

  Jedną z ofiar tych syjonistycznych kutasów okrągłostołowych był mój kolega , który w latach 90 stracił pracę i uparł się , że nie wyjedzie ze mną do Niemiec , aby robić dla Niemca , bo tu jest jego Ojczyzna . Po oszukaniu go przez pracodawcę zapił się na śmierć denaturatem , bo nawet na porządną wódkę nie było go stać . Był to człowiek inteligentny wykształcony żaden menel . Dodatkowo okazało się , że jest nieubezpieczony i szpital nie chciał go wydać bez wpłaty kosztów pobytu w szpitalu czyli 2000pln . Zrobiono składkę i jakoś udało się go pochować jak ostatniego psa , ponieważ rodzice jego nie żyli a z rodziną to się dobrze na zdjęciu wychodzi .
  Kurw…. syjonistyczne . Tu na ziemi nic wam nie grozi , bo durny naród was pasi , ale większość z was ma już 70 lub do niej dobiega . Macie prostą drogę na cmentarz a tam robale wykonają na was wyrok . Najpiękniejsze msze i otyli od dobrobytu Dziwisze wam nie pomogą .Przeklinam was z całego serca.
  Takich wypadków w Polsce były setki tysięcy .

  Polubione przez 1 osoba

 3. Metro

  Z tym nieuchronnym upadkiem żydowskiego kapitalizmu to chyba jest jednak przesada. W języku aniołów (chyba taki status ma ten język w Polsce) to się nazywa „wishful thinking”. Przepowiadał to już ponad 80 lat temu Roman Dmowski i się jeszcze nie sprawdziło.

  Żydowski kapitalizm, system oparty na lichwie, kreacji państwowego pieniądza przez żydowskie gangi, „wolnych przepływach finansowych”,i podobnych zaklęciach obowiązuje również w Rosji czy w Chinach.

  Niektóre z tych gangów są najsilniej umiejscowione w Stanach Zjednoczonych i być może dlatego zależy im na pomyślności a przynajmniej trwaniu tego tworu państwowego, ale żydowski kapitalizm z całą pewnością nie jest ograniczony do Imperium Judeoanglosaskiego.

  Konflikt, który się teraz na świecie rozgrywa to nie jest walka pomiędzy blokami: twór syjonistyczny + USA z wasalami przeciwko Rosji i Chinom (z ewentualnymi dodatkami). Jest to o wiele bardziej skomplikowana gra której niuansów nie znamy (ja nie znam) i może nigdy nie poznamy: http://www.debka.com/article/25474/First-ever-Israeli-Russian-war-game-is-coming-

  Nawet jeśli Imperium Judeoanglosaskie upadnie, choćby gwałtownie, to system się odrodzi czy raczej przepoczwarzy i nadal będzie dążył do tego samego mesjańskiego celu. Zdarzało się tak w historii wielokrotnie.

  Chciałbym Panów uspokoić/rozczarować. Represje wobec nieprawomyślnych obywateli przeprowadza każdy reżim, nie są one oznaką słabości. Skala represji, nasilenie przestrzenne czy w innych płaszczyznach, mogą coś nam powiedzieć ale fakt przeprowadzania represji nic jeszcze nie mówi a w żadnym przypadku nie mówi że System się chwieje w posadach.

  Represje wobec nieprawomyślnych to czynność administracyjna, porównałbym je np. do koszenia trawnika. W koszeniu trawnika nie ma zwykle nic nadzwyczajnego, z pewnego punktu widzenia także np. w zabójstwie Dariusza Ratajczaka nic nadzwyczajnego nie było. Z tej samej perspektywy nic nadzwyczajnego nie było również w bardzo widowiskowym zabójstwie Jörga Haidera.
  Pewien żydowski żołnierz z Palestyny mordujący w latach 40-tych Arabów spytał się rabina – czy mamy ich wszystkich wystrzelać? Przecież ich jest tak dużo, nie damy rady! Rabin odpowiedział: nie synu, wystarczy że zabijemy najlepszych. To jest nawet zapisane w Talmudzie. Dlatego Ratajczak czy Haider zostali ukarani w taki sposób, aresztowania czy rewizje to tylko forma grożenia palcem.

  Każdy z nas posługuje się pewną eschatologią. Kuszące jest wyczekiwanie końca systemu opartego na wyzysku i niesprawiedliwości i otwarcie drogi dążenia do powszechnej szczęśliwości, choćby ograniczonej do własnego narodu. Tylko że tysiąc lat temu ludzie wyczekiwali tego samego.
  Oczywiście są pewne znaki. Święty Prorok Mahomet prorokował że przed końcem historii wyschnie Morze Galilejskie (wysycha) a kobiety będą chodziły po ulicach jakby były nagie (lafiryndy tak się ubierają). Ale to może jeszcze długo potrwać a poza tym on mógł też się mylić albo mylą się ci co odczytują hadisy.
  Końca żydowskiego kapitalizmu bym tak szybko nie oczekiwał.

  Polubione przez 1 osoba

  • „Nieuchronny upadek”tzn. taki, który z pewnością nastąpi.
   Nie znaczy to jednak wcale, że możemy oczekiwać go jutro, za rok, czy za lat 10. Określenie momentu jest nie możliwe. Możliwe jest jedynie zdiagnozowanie stanu systemu społeczno-politycznego oraz tendencji – kierunku, w którym on zmierza.

   „żydowski kapitalizm z całą pewnością nie jest ograniczony do Imperium Judeoanglosaskiego” – niestety, to całkowicie słuszne stwierdzenie. W tym imperium znajduje się jednak centrum decyzyjno-zarządzające polityką finansową niemal wszystkich państw (także i Centralny Bank Rosji nie jest całkowicie suwerenny).

   Upadek żydowskiego kapitalizmu przepowiadany przez R.Dmowskiego trwa – na tym polega słuszność jego politycznych obserwacji i wniosków.
   Własne „trzy grosze” na ten sam temat zawarłem tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/17/usa-rozwoj-czy-upadek/

   Polubione przez 1 osoba

   • hubalblog

    czemu W. Putin do tej pory nie zlikwidował Centralnego Banku Rosji?

    Polubienie

   • Metro

    Re: upadek żydowskiego kapitalizmu
    Panie Dariuszu, w języku aniołów jest takie przysłowie co mówi że nawet zepsuty zegarek pokazuje właściwą godzinę dwa razy na dobę. Dla mnie to kiepska przepowiednia, to jak wyczekiwanie powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa. Szczerze mówiąc wolę to drugie.
    Ten kapitalizm pożera własne dzieci, pożera całą planetę tylko że trwa i rozrasta się przynajmniej od czasów Babilonu i Egiptu.
    Jak upadnie system oparty na dolarze (nie mam kompetencji coby przewidzieć czy nastąpi to stopniowo w ciągu 20 lat czy nagle) to cały cyrk zacznie się znowu w oparciu o renmimbi, rubla czy palestyńskiego dolara od początku. Chyba że w międzyczasie nadleci Jezus Chrystus.

    Polecam niedzielny wpis Zygmunta Białasa. Mikołaj Starikow głupi nie jest i mówi zupełnie co innego niż wszyscy.

    Polubienie

   • „czemu W. Putin do tej pory nie zlikwidował Centralnego Banku Rosji?” – może nie ma takiej władzy jak się mu powszechnie przypisuje. Rosja to wieli kraj, przedstawiciele wielu religii i narodów tworzą aparat jego władzy, ludzie o rożnych poglądach, sympatiach i antypatiach, są różne koterie w jej strukturach, frakcje o interesach często sprzecznych. Sztuka rządzenia polega na umiejętnym wygaszaniu, wyciszaniu, godzeniu interesów tych grup aby nie doprowadzić do destabilizacji państwa co mogłyby z powodzeniem wykorzystać siły zewnętrzne nastawione wrogo do Rosji. Stąd taka a nie inna polityka Putina, ona na razie jest taka ale w najbliższym czasie, pod wpływem bliżej nieokreślonych wydarzeń w międzynarodowej polityce, korzystnych dla Rosji lub nie, może się zmienić. Takich zwrotów w rosyjskiej polityce jest pełno. Nie znamy wszystkich danych i informacji do których mają dostęp Rosjanie więc i ocena jest trudna. Ja stoję na stanowisku że władzom rosyjskim należy dać czas, wszystkich problemów nie da się rozwiązać w kilka lat jak chcieliby w gorącej wodzie kąpani. Na razie światowa finansjera jest potężna a jej wpływy w Rosji jeszcze dość znaczące, więc Rosja sprawia wrażenie zaspanej. Ale taka sytuacja może się zmienić diametralnie.

    Polubienie

   • ‚Chyba że w międzyczasie nadleci Jezus Chrystus.” – „chrystus” raczej nie nadleci, chyba że elity wdrożą program „blue beam” ;), miał przyjść dwa tysiące lat temu i dotąd nie przyszedł, widać albo ludzkość ma dupie, nigdy nie istniał lub w zaświatach go nie ma bo inkarnował na innej planecie 😉 A żydowski kapitalizm jeżeli sam nie zdechnie i nie zadławi się własnymi odchodami to natura sama sprawę załatwi. Przyśle kometę albo wywoła inną globalną katastrofę naturalną i pozbędzie się problemu wraz z ludzkością, tak że nawet ślad nie zostanie. A żydowski „bóg” im nie pomoże…

    Polubienie

  • @ hubalblog
   To bardzo dobre pytanie. Jest tez wiele podobnych, np.: dlaczego nie wszystkie media w Rosji należą do narodu rosyjskiego? -, itd., itp.
   Być może obóz władzy związany z W.Putinem nie jest jeszcze wystarczająco silny, być może obrał właśnie taką taktykę polityczną, a być może jest jeszcze coś o czym nie wiemy.
   Nawet wśród tych Rosjan, którzy generalnie popierają politykę W.Putina jest wielu takich, którzy chcieliby zdecydowanej prosłowiańskiej polityki i oczyszczenia Rosji z elementu antysłowiańskiego. Ci właśnie Rosjanie widzą ciągłe zagrożenie wewnętrzne – niestety, obawiam się, że mają rację.

   Polubienie

  • grzanek

   “Święty Prorok Mahomet prorokował że przed końcem historii wyschnie Morze Galilejskie (wysycha) a kobiety będą chodziły po ulicach jakby były nagie (lafiryndy tak się ubierają). Ale to może jeszcze długo potrwać a poza tym on mógł też się mylić albo mylą się ci co odczytują hadisy.”

   Ad vocem islamskiej eschatologii – podobno niezłym specem w tej dziedzinie jest Szejk Imran Hossein, a twierdzi on, że dadżżal (po naszemu anty-Chryst) będzie atletycznie zbudowanym żydowskim mężczyzną z kręconymi włosami i on zostanie przywódcą Izraela. Nie wiem, czy on już przyszedł, czy dopiero ma nadejść. W każdym razie to zdjęcie mnie zastanawia:

   Więcej młodego Bibi:

   Polubienie

 4. julius

  Oswobodzenie z pęt żydowskich może przyjść tylko ze strony Rosji ale pod warunkiem że u nich frakcja słowiańska przejmie władzę. Z sygnałów dochodzacych z tego kraju nie widać na razie żeby to miało miejsce. Jeśli są jacyś Słowianie w kierownictwie Rosji to i tak Bóg Mamon nie pozwoli im zwrócić się przeciwko Żydom bo za dużo by stracili. Narodowy aryjski socjalizm jest jedynym rozwiązaniem, ale słowiańskie szabes goje nigdy się na to nie zdecydują. Pozbawiło by to ich wpływów i bogactwa w które opływają. Nawet jeśli istnieje silna opozycja przeciw Putinowi w sektorach siłowych to jest tylko nastawiona na obalenie samego Putina ale nie całkowitego wyrugowania żydostwa z Rosji.

  Polubienie

  • Metro

   Wątpię aby “oswobodzenie z pęt żydowskich” było w ogóle możliwe. Nie będę wchodził zbyt głęboko w tematykę III Rzeszy bo to jest zbyt skomplikowane i nie mam do tego kompetencji ale w ich polityce był również element “oswabadzania z pęt żydowskich”.
   Międzynarodowe żydowstwo już w 1933 roku wypowiedziało Rzeszy wojnę ekonomiczną. Towarzysze niemieccy dobrze to rozumieli i – przypominam – stąd wzięła się ich obsesja autarkii, samodzielności ekonomicznej. Wtedy wierzyli że IG Farben z menzurek jest w stanie stworzyć substytuty wszystkich surowców naturalnych.
   Cała międzynarodowa wymiana handlowa jest kontrolowana przez plemię żmijowe. Jeśli ktoś chce wypowiedzieć im wojnę (a domaganie się wolności to już wojna) to musi się liczyć z bojkotem ekonomicznym na wszystkich frontach. Stąd autarkia.

   Polubienie

 5. Oswobodzenie odcięcie pasożyta nie będzie proste..

  Polubienie

 6. Wbrew pozorom Rosja też ma problem z pewnymi ‚osobnikami’ udającymi od tysięcy lat obcą cywilizację..

  Polubienie

 7. Pingback: III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.