Wyjście awaryjne? Więc jednak upadek żydowskiej UE …

Der Premier hat seine Schuldigkeit getan: David Cameron mit Frau Samantha am Tag nach dem Brexit. (Foto: dpa)

Premier Wlk.Brytanii, D.Cameron wraz z żonąwnuk rabina daje dyla z UE, dlaczego? Czyżby żydowskie imperium nie zdołało podbić Europy? Europa będzie wolna? – D.Kosiur

Tekst za: ZygmuntBialas

 

Co się dzieje w Europie – 26.06.2016.

 

Wydarzyło się to, co miało się wydarzyć: wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Obszernie i – zdaje się – obiektywne relacje o tym zdarzeniu przedstawia niemiecka gazeta „Deutsche Wirtschafts Nachrichten”. Pisze m.in.:

— „Zastosowano czynnik, który pozwoliłby uporządkować gospodarkę – zombie. Gra na czas już nie wystarcza. Przyjdą twarde cięcia”.

— „Putin przygotowuje Rosję na możliwe następstwa brexitu. – Rosja nie chce komentować tego zdarzenia, jednakże między wierszami czytamy, że nie jest zainteresowana dalszym rozpadem UE”.

I tu zamieszczam film i tłumaczenie wypowiedzi Nikołaja Starikowa, dokonane przez blogera Ikulalibal. Po pierwszym czytaniu napisałem, że jest to porządna analiza. Pomyliłem się nieco, bo to jest znakomite przedstawienie tego, co dzieje się w Europie i z Europą.

Nikołaj Starikow – znany polityczny działacz, autor hitowych książek:

https://de.wikipedia.org/wiki/Nikolai_Wiktorowitsch_Starikow

Dzisiaj chcę się z wami podzielić wrażeniami w związku z referendum odbytym w Wielkiej Brytanii. Jak wiadomo, z niewielką przewagą (52% do 48%) zwyciężyli zwolennicy wyjścia z UE. Co w związku z tym należy skonstatować? Czy wyniki referendum mają wpływ na europejską politykę? – Tak, mają. W ślad za tym referendum może odbyć się cała seria podobnych z nieprzewidywalnymi rezultatami. Nie tylko dla pojedynczych państw, np. Francji czy Włoch, ale dla całej UE – to po pierwsze.

Po drugie: czy referendum w Wielkiej Brytanii jest wydarzeniem o dużych geopolitycznych wymiarach? – Oczywiście, że tak. EU, NATO to struktury wzajemnie się przenikające. Niekiedy trudno zauważyć, gdzie kończy się UE, a zaczyna NATO i czy w ogóle jest między nimi ekonomiczno – polityczna granica. Dlatego możemy powiedzieć, że każde wyniki referendum mają wpływ na światową politykę.

Zwróćcie uwagę na to, co mówili dziennikarze jeszcze przed referendum; że jeśli Wielka Brytania opuści UE to ucieszy się tym tylko Putin. Już sam fakt przeprowadzenia referendum to wielkie wydarzenie, bo Wielka Brytania to jeden z głównych graczy międzynarodowej polityki; przez kilka ostatnich stuleci to najbliższy sojusznik USA.

Chcę zwrócić uwagę na sam sposób przeprowadzenia referendum i wynik (52% przeciw 48%). Zwracamy mało uwagi na warunki, w jakich odbywają się wybory w tzw. „demokratycznych państwach”.A ja przypomnę, że tam, ale nie tylko tam, bo i w Finlandii i innych krajach w lokalach wyborczych używa się ołówków. W Wielkiej Brytanii w referendum też przy pomocy ołówka wyborca miał określić swoje stanowisko. Można było swój głos wysłać listownie, przy czym nie był wymagany żaden dowód, że list rzeczywiście wysłał jego potencjalny nadawca.

 

 

A teraz uwaga: wyrażenie „woli narodu”, mającej wpływ na europejską i światową, nie jest nawet elementarnie zabezpieczone. Choćby poprzez stosowanie długopisów zamiast ołówków. Głosy może wysyłać pocztą ktokolwiek, nie ma obserwatorów. Jeśli przejrzystość tak ważnych wyborów była źle zabezpieczona, to czy mamy podstawy przypuszczać że to był „wielki spektakl”, a jego wyniki zostały zaplanowane wcześniej.

Jeśli ktoś się oburzy, że to przecież „demokracja”, to przypominam, że mówimy o wydarzeniu światowej polityki. Niewielka ilość głosów może zdecydować o zwiększeniu lub zmniejszeniu roli anglo-saksońskiego świata. Ceny na ropę można obniżać, wojny w wymiarze światowym można inicjować, można likwidować państwo za państwem, a ołówka w Wielkiej Brytanii nie można wygumować? – Jesteśmy dorosłymi ludźmi i rozumiemy, iż jedyną rozsądną odpowiedzią na tę dziwną procedurę jest to, że wyniki były już dawno określone.

Ustawiając już wcześniej wyniki, wierchuszka światowego establishmentu przekazała europejskim i innym politykom określony sygnał. Co się zdarzyło? – Już dziś dało się słyszeć, że Cameron to rzetelny, konsekwentny polityk, „człowiek dotrzymujący słowa”. Kiedyś powiedział „zróbmy referendum”, i jako uczciwy facet doprowadził do referendum, a w konsekwencji do własnej dymisji. „Uczciwość” i „anglosaski polityk” to rozbieżne pojęcia. Anglo-saksoński polityk może obiecać jedno, a zrobić coś zupełnie przeciwnego bez żadnych wyrzutów sumienia.

Żeby zrozumieć, co się dzieje, użyjmy alegorii: jest balon powietrzny, który leci, ale traci możliwość dalszego lotu. W balonie pojawiły się niewielkie dziurki, co nie tylko nie pozwala wznosić się w górę, ale przyczynia się do opadania. Co w tej sytuacji robią znajdujący się w gondoli balonu? – Jeśli nie mają możliwości napompowania balonu, zaczynają wyrzucać to, co ciężkie i niepotrzebne, potem nie całkiem potrzebne, a na koniec już nawet potrzebne – wszystko, aby nie dopuścić do upadku balonu.

Przed nami właśnie taka sytuacja. Musimy tylko dobrze zrozumieć, kto znajduje się w gondoli balonu, a kogo wyrzucili za burtę. Gondola to ta część światowej finansjery (nazwijcie sobie ją, jak chcecie), która zbudowała ten dziwaczny system, polegający na tworzeniu pieniędzy z powietrza. Potem z tych „pieniędzy” robi się długi i finansowe zobowiązania całej reszty świata, która zmuszona jest „kolekcjonować” te papierki, w efekcie czego jedni, stanowiący absolutną mniejszość, żyją ponad stan, a pozostali czyli większość biednieje; tzw. „złoty miliard”.

 

Angela Merkel nach dem Brexit in Berlin. (Foto: dpa)

Angela Merkel nie ma powodów do radości

I otóż ten system przestał wydajnie funkcjonować. System był zaprojektowany i zbudowany przez bankierów – lichwiarzy na przestrzeni stuleci. Oni sami doprowadzili ten system do absurdu, niszcząc to, co dało im władzę. System się wali: ujemny procent bankowy. To zmiana wszystkich znanych prawideł ekonomii, w które nie będę się teraz zagłębiać.

Kto jako pierwszy wie, co się będzie działo z systemem? – Ten, kto go stworzył. Obserwatorowi postronnemu – zmylonemu przez programy TV, oczytanemu w liberalnych ekonomicznych publikacjach – to, co się dzieje, jest nieprzejrzyste. Ale ten, kto stworzył system, rozumie: balon spada. Już nie tylko nie może się wznieść, nie może nawet utrzymać się na wysokości. Wyobraźcie sobie, że w gondoli balonu stają i twórcy systemu, którzy rozumieją, co się dzieje, i obserwatorzy, którzy beztrosko fotografują widoki. W tym momencie zaczynają wyrzucać za burtę to, co niepotrzebne i to, co być może być potrzebne, ale trzeba się tego pozbyć.

TO  NIE  REFERENDUM  WYPCHNĘŁO  WIELKĄ  BRYTANIĘ  Z  UE.  TO  UNIĘ  EUROPEJSKĄ  WYRZUCILI  Z  GONDOLI  ŚWIATOWEJ  EKONOMIKI  I  POLITYKI.  TO  TWÓRCY  ŚWIATOWEGO  SYSTEMU  ZMNIEJSZYLI  KRĄG  TYCH,  KTÓRZY  ZOSTALI  W  GONDOLI.

Przed tym starali się wyrzucić Grecję, Cyprem ostrzegawczo potrząśnięto, żeby banki posłusznie okradły swoich klientów bankowych. Szwajcarskich bankierów potrzymali chwilę nad przepaścią i ci zaraz odstąpili od tajemnicy bankowej. Pomyślcie tylko: Szwajcaria zrezygnowała z tego, co czyniło ją atrakcyjną dla kapitałów z całego świata. Przecież to nie jest nagle obudzone sumienie szwajcarskich bankowców.

W gondoli balonu pozostała Wielka Brytania. W jaki sposób zamierzają leczyć zaistniałą sytuację? – Już wielokrotnie o tym pisałem. Potrzebny jest chaos i wojna. W jakiś sposób trzeba pozbyć się tych pustych pieniędzy, nagromadzonych długów, zobowiązań. Trzeba czegoś, co „rozładuje” ich ekonomikę. Trzeba wstrząsów… Ale na zewnątrz własnego kręgu.

Oni starali się to zrobić już wcześniej razem z Europą, niszcząc Bliski Wschód, potem Jemen, Egipt. – Nie udało się. A propos, dwa dni temu egipskiego prezydenta puczystę skazali na dożywocie. Próbowali zniszczyć Bliski Wschód, próbowali wciągnąć Rosję w wojnę, ale nic im z tego nie wyszło. Wyszły z tego tylko lokalne konflikty, ale nie udało się wywołać globalnej wojny.

My jako „agresorzy” zostaliśmy wyznaczeni na długo przed wydarzeniami na Ukrainie. Przypominam: 2008 rok. Tu nawet nie ma żadnych wątpliwości. Gruzja zaatakowała nasze siły pokojowe i mieszkańców Osetii. Rosja odpowiedziała adekwatnie. Nasze czołgi nie weszły do Tbilisi, a wszyscy nazwali nas agresorem. Potem, ale już „cicho” na „drugim planie”, powiedzieli prawdę, ale publicznych czy globalnych przeprosin w naszą stronę nie było. Oni – poprzez kontrolowane przez siebie media – muszą budować z nas obraz wroga. Nie udało się.

Następny etap: oni (mam na myśli USA i UE z Anglią jako koniem trojańskim) zaczynają razem niszczyć Ukrainę. Cel jest oczywisty: doprowadzić do przewrotu, postawić nas w trudnej sytuacji i poprzez odkryte granice Rosja – Ukraina wypompowywać z nas życiowo ważne elementy, w zamian zalewając nas artykułami niskiej jakości. Do tego potrzebna im tzw. eurointegracja Ukrainy. Przewrót na Ukrainie dał im możliwość szybkiego i twardego działania. Jeśli Rosja by nie zareagowała, musiałaby się poddać, a kiedy zareagowała została określona agresorem. Wprowadzają sankcje i – co najważniejsze – usiłują nas wciągnąć w wojnę w Donbasie. Nie udało się, a zegarek tyka, choć wtedy jeszcze nie było ujemnych procentów.

Jest takie coś, jak matematyka. Nie można z nią się spierać ani zaskarżyć do Hagi. Więc wprowadzają ujemne procenty, podtrzymują chaos na Bliskim Wschodzie, próbują wzniecać konflikty w Azji Średniej i widząc, że nie wykarmią dużego kręgu, zaczynają go zmniejszać tj. za gondolę swojego balonu wyrzucają UE. Pragnę, żebyście to zrozumieli szanowni koledzy i słuchacze – to nie Wielka Brytania odeszła, to odsunęli Unię.

Zauważcie, że na tle tego wszystkiego USA próbują wciągnąć UE w umowę transatlantycką. To forma wewnętrznego WHO. Zeżarli już wszystkie rynki, ale pokarmu zaczyna brakować, więc zaczynają się nawzajem pożerać. Koncernom USA potrzebne są rynki Europy, więc naciskają władze UE, by te zgodziły się na samowolę amerykańskich monopoli.

I w tym momencie Wielka Brytania odchodzi na bok. To bardzo ważny moment. Ten piękny kolorowy świat, który nam namalowali z wystawami, 100 gatunkami kiełbasy, z wszystkim tym, czym swego czasu skusili ZSRR w zamian za rezygnację z wartości, ten świat po cichu się kończy. Jego areał będzie mocno ograniczony. Zostanie być może w Wielkiej Brytanii i w USA (przynajmniej taki mają zamiar), a w Europie uchodźcy, niestabilność, wojenne konflikty itd. itd…

Ostatnie pytanie:czy jest recepta lecząca tę chorobę? – Oczywiście jest. Najprostsza to życie zgodne z faktycznie posiadanymi środkami. Ale na to nie zgodzą się społeczności Europy, a już tym bardziej elity, które tworzą pieniądze z powietrza. Dlatego ten wariant jest dla nich nie do przyjęcia. Jest też drugi wariant i ten będą wdrażać (a pamiętajmy, że będzie to proces rozciągnięty w czasie) – zmiany na szczytach naszej władzy i rozpoczęcie wojny na terytorium Eurazji.

Czy jesteśmy gotowi za taką cenę ratować Europę? – Oczywiście nie. Wybaczcie, ale nie tym razem. Już raz uratowaliście się w 1991 roku, kiedy zeżarliście naszą strefę wpływów, zeżarli ZSRR, zniszczyli miliony naszych obywateli i zaczęli u nas wojnę. Ale już dosyć! Wystarczy! Nie będziemy się smucić ani cieszyć. Będziemy uważnie obserwować, co się dzieje. Obserwować, rozumiejąc te procesy.

Przetłumaczył: Ikulalibal

 

za: http://zygumntbalas.neon24.pl/

________________________________________

16 czerwca 2016r. – na temat Brexitu pisałem:

(…) wynik referendum w Wlk.Brytanii, zostać, czy wyjść z UE, jest przesądzony od samego początku. Tak samo jak oczywista była akceptacja przez Duńczyków traktatu z Maastricht – i nie ważne, że przypieczętowana policyjnymi kulami w 1992r. Podobnie było z polskim dwudniowym akcesyjnym referendum, gdzie w ciągu zaledwie sześciu godzin do zamknięcia lokali wyborczych frekwencja urosła z 14% do 56% – ?

Wyborom w żydo-reżimach (czy to kapitalistycznych, czy żydo-bolszewickich) zawsze towarzyszą cuda nad urnami – było nie było, to w końcu chrześcijańska cywilizacja, dla której żydowskie cuda to nie pierwszyzna. Wynik referendum, Brexitu, jest tylko niewiadomą dla ludu, ale jego organizatorzy znają go od dawna.

 

Powody, dla których organizowane jest referendum w Wlk.Brytanii są dwa:

– światowa, czyli żydowsko-anglosaska finansjera (lub Międzynarodowy Żyd), chce postraszyć europejskie żydostwo wycofaniem się z Europy, co w oczywisty sposób może skutkować utratą władzy przez tzw. europejskich Żydów, jeśli nie podpiszą umowy TTIP, czyli nie wezmą na utrzymanie anglosaskiego żydostwa dysponującego systemem bankowym i siłą militarną USA,

– upadek żydowskiego kapitalizmu zmusza do wycofania się MŻ (USA, Wlk.Brytanii) z Europy.

Warto pamiętać, że Wlk.Brytania – czyli MŻ – zagwarantowała sobie w traktacie akcesyjnym pozostawienie własnej waluty oraz że brytyjską składkę do budżetu UE pokryją pozostali członkowie, w tym oczywiście Polska. Te dwa warunki brytyjskiego członkostwa w UE, która przecież jest projektem światowej żydo-anglosaskiej finansjery (z 1913r. – w tym też roku Żydzi przejęli na własność centralny bank USA, tzw. FED), świadczą o żydowskiej przezorności. W ten sposób MŻ chciał zabezpieczyć własne interesy na wypadek, gdy unijny projekt się nie powiedzie – wiele wskazuje na to, że żydowska przezorność zostanie wynagrodzona i żydowską UE szlag trafi. Zdechnie każdy organizm, którego jedynym przeznaczeniem jest żywienie pasoży(t/d)a.

 

Który z tych dwu wyżej wymienionych powodów ma znaczenie pierwszorzędne nie potrafię powiedzieć zwłaszcza, że każdy z nich związany jest z upadkiem żydowskiego kapitalizmu. W każdym razie to te powody stanowią główne źródło inspiracji dla żydowskiej polityki USA, która w państwach Europy środkowo-wschodniej usiłuje wzniecić antyrosyjską wojenną histerię. Nasze kraje według tej żydowskiej polityki mają stanowić dla Rosji barierę oddzielającą ją od Europy Zachodniej.

za: http://https://wiernipolsce1.wordpress.com

D.Kosiur

Reklamy

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Wyjście awaryjne? Więc jednak upadek żydowskiej UE …

 1. Banksterstwo zawsze ma wiele wariantów i planów działania, dla mnie jest oczywiste że referendum było zaplanowane od początku a wynik był dla elit znany. Finansjera która Wlk.Brytanią rządzi od czasów co najmniej XVII wieku nie może sobie pozwolić na utratę tego ważnego kraju gdzie jest jedno z głównych jej centrów decyzyjnych. Więc to nie Wlk.Brytanii się pozbyto a skazano na porażkę projekt unijny. Skoro globalistom nie udało się doprowadzić tego sztucznego i szkodliwego projektu do końca to postanowili zniszczyć własne dzieło aby to nie wyrwało się im spod kontroli i nie przybrało formy dla nich niekorzystnej i to najlepiej w sposób jak najbardziej brutalny aby poszczególne kraje członkowskie UE, nie chcące się podporządkować woli i dyktatowi z Waszyngtonu, Brukseli, Wall Street czy Londynu zostały przynajmniej porównywalnie zniszczone, zdemolowane, zdestabilizowane jak po I czy II drugiej wojnie światowej lub wojnach napoleońskich. Dzięki temu na gruzach zniszczonej Europy i Rosji ponownie spróbują stworzyć nowy porządek na własnych warunkach. Po za tym rozpad UE może być pretekstem do bardziej wzmożonych nawoływań do utworzenia rządu światowego, bo skoro bloki regionalne czy kraje narodowe są „niewydolne” to rząd światowy jest konieczny. Oni zawsze pieką wiele pieczeni na jednym ogniu jak wydarzenia by się nie potoczyły zawsze w jakiś sposób na nich skorzystają.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Metro

  Może też chodzić o coś innego. Być może chodzi również o przyznanie większej autonomii Niemcom? Proszę zwrócić uwagę na fakt że granice Unii Europejskiej po Brexicie są podobne do granic Zjednoczonej Europy z 1941 roku: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7e/Second_world_war_europe_1941-1942_map_en.png/837px-Second_world_war_europe_1941-1942_map_en.png

  George Orwell w „Roku 1984” prorokował że granica pomiędzy Oceanią a Eurazją będzie na Kanale La Manche. To rzeczywiście ma sens choć Benelux jest do Anglii bardzo podobny. Na chwilę obecną La Manche będzie granicą pomiędzy Oceanią a Świętym Cesarstwem Rzymskim.

  Zapewne Brexit wzmocni Niemcy i pozwolę sobie prorokować właśnie reaktywację Rzeszy czy Świętego Cesarstwa Rzymskiego (jak zwał tak zwał).

  Polubienie

  • Komu przyznają więcej władzy komu mniej….Władzę ma ten co ‚przyznaje’ czyli Trójkorona – Watykan-religia, London of City – finanse, Washington – wojsko…Teraz czas na rozpierduchę…a w niej London i Washington rozwalą trzecią koronę – Watykan jako kozła ofiarnego..

   Polubienie

  • Metro

   Watykan jest w dużym stopniu reprezentantem interesów Świętego Cesarstwa Rzymskiego/Rzeszy Niemieckiej (jak zwał tak zwał).
   Nie chodzi tylko o to że biskupi są Żydami czy masonami. Kościół rzymski przed zainfekowaniem przez żydomasonerię był organem władzy Cesarstwa Rzymskiego. Wiele decyzji hierarchii kościelnej w Polsce ma sens właśnie z takiej perspektywy, chociażby stręczenie członkowstwa w UE.

   Polubienie

 3. Metro

  Oglądam sobie ten materiał: https://www.youtube.com/watch?v=EfTjaqGQpcA

  Koło 30 minuty słyszę że Niemcy:
  – postulują powołanie „furopejskiego FBI”,
  – zwiększają wydatki na zbrojenia, chcą się uniezależnić od NATO,
  – planują przyjmowanie obcokrajowców do swojej armii.

  IV Rzesza jak nic.

  Różnica pomiędzy III Rzeszą a projektowaną IV Rzeszą jest zasadnicza. III Rzesza powstała i działała przez długi czas w sojuszu z syjonistami. IV Rzesza w założeniu jest oparta na supremacji syjonistów i narodu wybranego.

  Polubienie

 4. Metro

  No pewnie że chodzi o IV Rzeszę. Prelegentka w video powyżej powołuje się na ten kwit: https://www.spd.de/fileadmin/Dokumente/Sonstiges__Papiere_et_al_/PK_Europa_Paper.pdf
  w którym autorzy mają postulować przyspieszenie integracji „europejskiej” oczywiście pod przewodnictwem Berlina.

  W 44 minucie wspomina o bieżącej zapowiedzi Kalksteina potrzeby renegocjacji traktatów europejskich w celu zapewnienia większej autonomii państw członkowskich.

  To są oczywiście sprzeczne dążenia, Kalkstein jest reprezentantem rabinów z Nowego Jorku którzy zawsze będą Niemcom składać kij w szprychy. To będzie najprawdopodobniej oś spory politycznego na linii Berlin-Warszawa.

  Polubione przez 1 osoba

 5. APA

  Panie i Panowie nie zapominajcie ,ze Putin jeszcze jest prezydentem (jak dlugo nikt nie wie), a on „trzyma” rowniez z zydsotwem i to wlasnie z KOSHER.

  Czy trzeba wam dalej tlumaczyc jak rozegraja losy swiata
  CZTERY UGRUPOWANIA ZYDOW ?

  Zastanowcie sie nad ta ostateczna gra szachowa i spokojnie podyskutujcie nie klocac sie wzajemnie ,w dodatku nie jedzac z tego samego garnka swiatowej zupy.
  Milej i wywazonej dysksusji ZYCZYMY WSZYSTKIM,opierajac ja na wlasnej logice myslenia !

  Polubienie

 6. tyle w temacie

  Chinom z Rosja i vice wersa wyraznie nie po drodze, potrzebna wiec os Berlin-Moskwa a mnie nauczyc sie wreszcie zgrabnie grabic pod siebie, bo to zawsze byla sztuka zycia, co by tutaj najrozmaitsi patrioci nie nawypisywali

  Polubienie

 7. grzanek

  Ja bym się tak prędko z rozpadu UE nie cieszył. Niniejszy artykuł naświetla nieco kulisy wyjścia UK z UE. Czołowi pro-brexitowcy to bynajmniej nie antysystemowcy czy antyglobaliści, wprost przeciwnie – często to najbardziej zagorzali syjoniści:

  http://henrymakow.com/2016/06/brexit-what-is-the-globalist-game.html

  Polubione przez 1 osoba

  • grzanek

   Kluczowy fragment:

   „So if the Zio-globalists favoured Brexit, what was their game? Not for the first time, the Russians seemed to have got closer to the reality than many of the western alternative media did.

   putin-hand.jpg
   Last week Putin suggested that Cameron had called the referendum in order to „blackmail” the rest of Europe. The evidence for this theory is compelling. It should be remembered that for all their self-serving chauvinistic rhetoric, the British Neocons don’t dislike the EU on account of its control by corrupt transnationals and even more corrupt bankers: au contraire they want it to be even MORE controlled by these forces than it already is.

   The referendum was clearly a move to force the EU to undertake „root and branch reform”, i.e., to surrender completely to Anglo-American Zionist warmongers and corporate privateers. In all the phoney euphoria over the Brexit result, it’s easily forgotten that in so far as there has been opposition to Zionist war-mongering, surveillance and privatization within the EU, it has certainly not come from Britain.”

   Polubienie

   • grzanek

    Co w przełożeniu na nasze wykłada się, w skrócie, że UE teraz nam śrubę dokręci, a nie poluzuje – jak zdaje się sugerować kol. Szczypior. Narody UE zostaną jeszcze bardziej podporządkowane imperium syjo-anglo-amerykańskiemu.

    Polubienie

   • grzanek

    Tj. bardziej bezpośrednio jemu, zamiast – jak do tej pory – jego namiestnikowi, Niemcom.

    Polubienie

 8. grzanek

  I jeszcze lista linków pokazujących totalne zidiocenie społeczeństw Zachodu (czyli przekładając z czeskiego/słowackiego dosłownie „sraczyka” – jak przypomina Gąsienica), dla których największym zmartwieniem w związku z Brexitem jest to, czy nadal będzie emitowany jakiś głupawy serial… :O
  https://www.google.pl/search?client=firefox-b&q=brexit+%22game+of+thrones%22&oq=brexit+%22game+of+thrones%22&gs_l=serp.3…4419.10495.0.10612.24.14.0.2.2.0.723.1183.4j1j6-1.6.0….0…1c.1.64.serp..16.6.402…0j0i3.qi7D3JQkMJk

  Polubione przez 1 osoba

 9. grzanek

  Jak się okazuje, z Brexitu cieszy się bardzo również George Soros:
  http://www.finalternatives.com/node/33325

  Polubienie

 10. Metro

  Przeczytałem ten tekst „Europa Neu Gründen”. On chyba jest ważny bo został podpisany przez dwóch ważnych Żydów, Gabriela i Schulza. Pewnie lepiej by to skomentował p. Szubert który zna niemieckojęzyczne klimaty i wie lepiej kim jest np. Gabriel.

  Najpierw taka uwaga ogólna. W XIX wieku było kilka poważnych inicjatyw integracyjnych Europy polegających na narzuceniu unii monetarnej kilku państwom. Oczywiście unia monetarna nie ma sensu sama w sobie, ponadpaństwowa władza monetarna ma stworzyć potrzebę wykreowania odpowiedniej władzy politycznej. Z pamięci: unia łacińska, nordycka, germańska, trochę tego było. Wtedy się nie udało. Unia Europejska jest pomysłem integracyjnym realizowanym według tego samego pomysłu.

  Gabriel&Schulz przedstawiają problemy Unii Europejskiej i postulują rozwiązania bazujące na większej centralizacji władzy. Niemcy są w dobrym stanie a wiele innych krajów znajduje się w kryzysie czy w ruinie więc zróbmy wszystko po niemiecku. To jest oczywiście słynna heglowska dialektyka, teza, antyteza, synteza (inaczej: Problem, Action, Solution).

  Rozwiązaniem ma być większa centralizacja i poddanie się woli tych, którym najwyraźniej wychodzi czyli Niemcom (niemieckojęzyczym Żydom). Oni mają swoje dobre rozwiązania i w razie potrzeby sfinansują potrzebne projekty. Bank nadzorujący produkcję niemieckich dolarów jest we Frankfurcie i pieniędzy nie zabraknie.

  Ja nie mówię że to jest głupie bo to zależy od punktu widzenia. Kalksten z przydupasami ma w tym schemacie pełnić rolę agenta nowojorskich Żydów i pilnować aby niemieckim Żydom tak łatwo nie poszło.

  A co to oznacza dla Polski (a raczej tego, co z Polski zostało)? Z wypowiedzi Mikołaja Starikowa wynika (jak rozumiem) że w wyniku Brexitu powstaje nowa Unia Europejska/IV Rzesza/Święte Cesarstwo Rzymskie, która będzie nadal wasalem Wielkiego Szatana ale będzie miała więcej autonomii niż dotychczas.
  Oznacza to, że IV Rzesza będzie mogła sobie na więcej pozwolić w relacjach z Rosją, ale również będzie mogła w razie potrzeby otrzymywać silniejsze dyscyplinujące kopniaki od Nowego Jorku. Przed tym, jak rozumiem, ostrzegał Starikow.

  Status Polaków w IV Rzeszy nie będzie znaczącą wyższy niż w III Rzeszy. Jesteśmy Untermenschen, rezerwuarem taniej siły roboczej i relatywnie czystych pól.

  Teraz pospekuluję bez trzymanki: jeśli Rosjanie mają silny sentyment do Serbów, lubią braci Bułgarów czy nawet Czechów, to nie muszą mieć ciepłych uczuć do Polaków. Pomijając kwestię ukraińską, granica Ruskiego Świata na Linii Curzona (wschodnia granica Polski) jest dla Rosji satysfakcjonująca. Oznacza to, że Rosja nie ma powodu do kwestionowania niewysokiego (eufemizm) rasowego statusu Polaków w IV Rzeszy. Nie poruszam tutaj aspektu Judeopolonii ale jest on również istotny. Wszystko prowadzi do wniosku że pomiędzy Odrą a Bugiem powraca Generalplan Ost.

  Polubienie

 11. Przecław

  „Ten piękny kolorowy świat, który nam namalowali z wystawami, 100 gatunkami kiełbasy, z wszystkim tym, czym swego czasu skusili ZSRR w zamian za rezygnację z wartości, ten świat po cichu się kończy.”

  Proszę nie interpretować tego, że nie zgadzam się z tym co napisał Starikow, chciałbym jednak wiedzieć jakie to wartości rerezentowało ZSRR, których tak bardzo żal autorowi ? Czy chodzi o „wartości bolszewickie”, których tak bardzo żal ? Może wymieńmy przykładowo arę tych „wartości”, wymordowanie 200 tysiecy Polaków w ramach „akcji polskiej” 1937-38, archielag GUŁAG, w którym taki Rokossowski, „wróg ludu” spędził 3 lata itd.

  „Wybaczcie, ale nie tym razem. Już raz uratowaliście się w 1991 roku, kiedy zeżarliście naszą strefę wpływów, zeżarli ZSRR, zniszczyli miliony naszych obywateli …”
  A może pan Starikow przypomni sobie i opisze jakie to fantastyczne warunki do życia stworzyło ZSRR swoim obywatelom, jak i obywatelom w „strefie wpływów” ?. No np. kolejki przed sklepami z mięsem, swoboda podróżowania, zarobki i ich siła nabywcza, związek między wydajnością pracy a zarobkami, warunki dla wynalazczości /patrz Jacek Karpiński i jego komputer/…
  A co właściwie zrobiła Rosja aby utrzymać swoją „strefę wpływu” ? Czy kiwnęła palcem w tym kierunku ? A jeśli nie, to należy sprawę rozpatrzeć od początku, czym była i czym było ZSRR.

  Polubienie

 12. Re Przeclaw
  ZSRR byla zydowskim bandytzmem. Nic ponad to.
  ===========
  Jasiek z toronto

  Polubienie

  • Panie Jaśku,
   tego twierdzenia nie można rozciągnąć na całą historię ZSRR. Gdyby ZSRR był cały czas żydowskim systemem, to Międzynarodowy Żyd nie podjąłby z nim walki od 1941r. poczynając.
   J.Stalin z pomocą A.Wyszyńskiego (stryjeczny brat kard. S.Wyszyńskiego) zaczął oczyszczanie struktur władzy z żydowskich zbrodniarzy już w latach 1930.

   Polubienie

   • Re: Dariusz Kosiur.
    Panie Dariuszu, prosze zwrocic uwage, kto stworzyl ZSRR I za jaka (ilosc krwi) cene???. Banda zydow finansowana przez swych braci glownie z USA (w tym masonerii).
    Stalin dowiedziawszy sie o ilosci ofiar (z gornej polki) zamordowanych przez zydow najzwyczajniej wystraszyl sie, bo dotarlo do niego, ze I do niego sie zydzi dobiora. No I dobrali sie…likwidujac przy okazji mase rosyjskich indywidualistow…
    Cene, za jaka Rosja zaplacila, to ponad 60 milionow ofiar (jak nie wiecej)…
    No I dzisiaj mamy zydowska „hameryke”, tj., podobna zydowska bande, ktora w 90% kontroluje USA (lacznie z zydowska czarna marionetka). Czekamy na swiatowa „zadyme”. Ile tym razem pochlonie ludzkich istnien???…
    =========================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

 13. Artur Pieprzyk

  ….wynik wyborów jest dziwny ,ale z tym ustawieniem do końca to przesada …..lordowie boją się o swoje tyłki bo jak dojdzie do przegięcie w jedną lub w drugą stronę stronę to ktoś w końcu nie wytrzyma i ruszy ……albo islam albo Angole,……tam się nikt nie będzie cackał jak tu z „naszymi” „elitami”.
  Jak ktoś słusznie zauważył grożenie tym, czy tamtym już nie wystarczy…..każdy metal ma swoje zmęczenie materiału !

  Polubienie

 14. zydozerca

  Pod rozwagę :
  dlaczego nikt nie domaga się natychmiastowej dymisji i egzekucji totalnie skompromitowanych Merkel,Junckera,Schulza,Tuska ,Hollande z Vallsem,Rajoya..? -odpowiedzialnych za Brexit i zalanie Europy muzułmańską dziczą oraz terroryzm unijno- rządowy?
  parę dni temu żydocwel a.dupa podpisał ustawę antyterrorystyczną
  parę dni temu rosyjska Duma przegłosowała swoją skandaliczna ustawę antyterrorystyczną /co potępia m.in.E.Snowden/ -dziwna zbieżność poglądów pod dyktando żydobanksterów !
  Erdogan wreszcie pokajał się za zestrzelenie rosyjskiego SU i zapewne niebawem Turcja wznowi kontakty z Rosją
  seria wizyt Satanyahu u Putina
  seria niemal tajnych spotkań doradcy Putina W.Surkowa z V.Nuland -współorganizatorką ukraińskiego Majdanu
  Tak jak twierdzi G.Braun – to zabawa w dobrego i złego policjanta świata pod dyktando mafii żydowskiej i zarabianie szmalu po trupach narodów.
  Rosja-mając dostęp do broni jądrowej,elektromagnetycznej i innych militarnych wynalazków -gdyby faktycznie chciała walczyć z bezprawiem i dominacją USA,już dawno by z tym skończyła.
  Jak widać,sterują nią takie same przekupione żydowskie marionetki .

  Polubienie

  • paziem

   Szanowna Pani Ewo,

   Celem G.Brauna jest właśnie relatywizować zło i dążyć do usprawiedliwiania zbrodni syjonistyczno-anglosaskich psychopatów. On zawsze przywołuje swoich neokonserwatywno-syjonistycznych guru, jako wyrocznię do oceniania „przestępstw” Rosji, a nawet „faktów” kolaboracji Rosji z syjonistami. Pewnie dlatego syjoniści tak nienawidzą Rosjan, że aż chcą z nimi współpracować. A Rosjanie są tak naiwni:)))

   Polubienie

 15. rupie

  Moja odp dla PAZIEM za bolszewickie kasowanie moich wpisów nie do niego adresowanych . Toronto nazywał go bolszewikiem i chyba miał rację .

  Polubienie

 16. Przepraszam,ze nie na temat,ale warto wiedziec jak dzialaja
  nasz nieprzyjaciel.
  isolatebutpreserve.blogspot.com.au/2014/11/inside-hasbara-propaganda-war-room.html
  http://www.big-lies.org/jews-sayanim-hasbarat/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s