Jak III RP wywianuje/wyroluje emerytów?

0914-bieda-usaO ile IIIRP przetrwa, na co gwarancji przecież nie ma.

W każdym razie dzięki żydowskiemu kapitalizmowi szybko gonimy USA. USA – osiedle bezdomnych demokratów-kapitalistów – oczywiście nie żydowskich – nieopodal mostu.

 

Załamanie systemu emerytalnego to rezultat zniszczenia gospodarki i likwidacji ponad 10 mln miejsc pracy przez żydowski reżim IIIRP wykonujący zalecenia syjonistycznych mocodawców z Waszyngtonu. Dodatkowymi negatywnymi czynnikami degenerującymi system emerytalny, wynikającymi z celowej polityki żydowskich włądz są:

wymuszona emigracja Polaków – 8 mln pracuje i mieszka poza Polską,

załamanie demograficzne (całkowity brak perspektyw rozwoju) – rośnie liczba ludności w wieku emerytalnym, a maleje liczba urodzeń,

nie istnieje jakakolwiek polityka tworzenia miejsc pracy, ponieważ władza odcięta jest od realizacji polityki pieniężnej, a decyzje dotyczące gospodarki podejmuje (lub zezwala na ich podjęcie) UE.

 

W wyniku realizacji powyższej polityki, żydowski reżim IIIRP mając świadomość zbliżającej się katastrofy gospodarczej, finansowej i społecznej szuka rozwiązań zastępczych.

Stąd 15 grudnia 2014r. weszła w życie ustawa o odwróconym kredycie hipotecznymhttp://www.arslege.pl/ustawa-o-odwroconym-kredycie-hipotecznym/k1314/

Właściciel mieszkania, domu będzie mógł otrzymać „bankową emeryturę”, jeśli odda swoją własność żydowskim bankom – w ten sposób otrzyma ca 200 – 400 zł.

Mimo pogłębiającej się w Polsce biedy 80% Polaków jest właścicielami swoich mieszkań i domów – to ewenement w skali nie tylko Europy, ale i świata (a zawdzięczamy go PRL, a nie IIIRP). Np. w bogatej Szwajcarii proporcja jest odwrotna, 80% obywateli mieszka w mieszkaniach – uwaga! – kwaterunkowych. „Dobra zmiana” Żydo-PiS chce ten zachodni wzorzec upowszechnić i postuluje w swoim programie budowę mieszkań dla młodych – mieszkań na wynajem.

A więc najwyższy czas pozbawić Polaków ich ostatniej własności – oto cel syjonistycznej polityki.

 

Żydo-reżimowa władza analizuje możliwości wprowadzenia „emerytury obywatelskiej”, czyli niezależnie od ilości przepracowanych lat każdy, kto wejdzie w wiek emerytalny otrzyma taką samą państwową wypłatę (średnia emerytura netto wynosi ok. 1750 zł). Ile tego będzie? – nie wiadomo. Żydo-reżim chciałby dać jak najmniej, zresztą nie wiele sam może, bo jest zależny od woli żydowskich bankierów.

Wychodzi na to, że na stare lata większość z nas może wylądować pod mostem – to niemal gwarantowany sukces 27 lat trwania żydowskiego reżimu. A czy PT Czytelnicy pamiętają, kto był orędownikiem żydowskiego kapitalizmu made in USA? Nie? A może ktoś pamięta to: „udział w wyborach to obowiązek katolika” wołali przy każdych wyborach pasterze Kościoła.

blog_ic_4642136_7640820_tr_ichtysA więc, szanowni katolicy, sami jesteście sobie winni – trzeba było od początku głosować na PiS, a jak nie na PiS to na PO, a jak nie na PO, to na PiS, a jak nie na PiS, to … – no i macie swoją rybkę – nie, nie po grecku, po żydowsku.

A’propos kolejnej żydowskiej „dobrej zmiany”. Żydo-PiS obiecywał ustawę przywracającą wiek emerytalny, 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn. Niestety, politycy Żydo-PiS zapomnieli w wyborczym ferworze dodać małego szczegółu – że powrót do poprzedniego wieku emerytalnego będzie możliwy po przepracowaniu 35 lat – kobiety i 40 lat – mężczyźni. Co się stało? Nie słyszę okrzyków: hurra, niech żyje – ?

Dariusz Kosiur

 

Słowo o systemie emerytalnym

 

 

Reklamy

3 Komentarze

Filed under Polityka

3 responses to “Jak III RP wywianuje/wyroluje emerytów?

 1. ciekawi mnie jak można nazywać zbrodniczym systemem a PRL, w którym nie było bezrobocia, a system III RP wolnością i demokracją, choć setki jeśl nie tysiące ludzi popełniło samobójstwo z powodów ekonomicznych? czy bezrobocie nie powinno być traktowane jako zbrodnia na narodzie?

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Cezary Piotr Tarkowski

  Oni już wyrolowali wszystkich Polaków!

  W dniu 5 lipca 2016 13:28 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „O ile IIIRP przetrwa, na co gwarancji > przecież nie ma. W każdym razie dzięki żydowskiemu kapitalizmowi szybko > gonimy USA. USA – osiedle bezdomnych demokratów-kapitalistów – oczywiście > nie żydowskich – nieopodal mostu. Załamanie systemu eme” >

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s