WPS nie macha różańcem. Inny przebieg miało wystąpienie prezesa WPS pod sejmem.

judeochrystianizm-2Kim są organizatorzy manifestacji antybanderowskiej zorganizowanej pod sejmem 7 lipca 2016r., na której Grzegorz Braun witał „katolicką Polskę”?

Manifestacja z TV „Sumienie Narodu” w tle.

 

Mossakowska, czy mossadowska (?)ustawka pod Sejmem

TV „Sumienie Narodu” ….wybranego ?

Po dzisiejszej skandalicznej ustawce pod Sejmem, mogę z całą odpowiedzialnością nazwać Rafała Mossakowskiego z tv „Sumienie Narodu” Rafałem mossadowskim. Ten speaker pana G.Brauna zdemaskował cały swój kundlizm blokując możliwość zabrania przeze mnie głosu na bądź, co bądź publicznej demonstracji rzekomo mającej na celu wymuszenie na Sejmie inicjatywy ustawodawczej dotyczącej uznania 11 lipca dniem upamiętnienia ludobójstwa OUN-UPA na Wołyniu i Wschodniej Galicji.

Pan Rafał mossadowski nie tylko blokował możliwość mojej wypowiedzi, ale był wykonawcą pobocznych inspiracji, aby przestraszyć mnie osiłkami z ONR i wreszcie interwencją siłową wezwanej Policji ( zresztą nieudaną, gdyż brak było podstaw, ale użycie siły przez Policję wobec mnie stanowi „śmiałe”naruszenie nietykalności osobistej i prawa w ogóle).

TV „Sumienie Narodu”, to ściema i kolaboracja z politycznymi hipokrytami z PiS i arcykanaliią polityczną -Januszem Sanockim.

Wkrótce pełna relacja z przebiegu manipulacji organizatorów manifestacji z główną rolą Rafała Mossakowskiego vel mossadowskiego.

PZ

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “WPS nie macha różańcem. Inny przebieg miało wystąpienie prezesa WPS pod sejmem.

 1. Przecież narodowi żydzi nie dopuszczą narodowych Polaków do głosu…Polacy mają słuchać a nie mówić…chyba że znajdzie się jakaś kanalia i odczyta ocenzurowany tekst…A Kowalskiego z Chojeckim nie było?
  No i znowu ‚narodowcy’ służą ‚narodowi wybranemu’…
  Jak było na poczatku, tak i teraz i na wieki wieków amen…
  Polacy – co się z wami dzieje..

  Polubione przez 3 ludzi

 2. hubalblog

  nie wytrzymałbym i dałbym któremuś w pysk!

  Polubione przez 3 ludzi

 3. Ale ogólnie pikieta się udała i atmosfera w sejmowym foyer także dopisywała. Organizatorzy pikiety przekazali pisma wicemarszałkowi Tyszce (pierwszy z prawej).

  Potem podystkutowali sobie troszeczkę z posłem Dworczykiem (Żydo-PiS) – miło było, całkiem familiarnie.

  I czyż nie jest git?

  Polubione przez 1 osoba

 4. julius

  Sanocki
  Nazwisko pochodzace od miasta Sanok, czyli wynika z tego, że Janusz Sanocki jest pochodzenia żydowskiego

  Polubione przez 2 ludzi

 5. Polak

  Szkoda że WPS nie posiada jakichkolwiek struktur krajowych, pan Ziemiński osamotniony w walce o prawde jest traktowany przez ogłupionych Polaków niczym intruz, chociaż wszyscy wiemy że dopuszczony do głosu na tej pikiecie nie zostawiłby suchej nitki na wszystkich tych pseudo-narodowcach. Potrzebne wsparcie kilkunastu czy kilkudziesięciu osób, w przeciwnym razie paru krzykaczy zagłuszy głos prawdy który płynie z ust pana Ziemińskiego a jak nie to zostanie nasłana polska policja która w naszym państwie broni nieświadomie swoich okupantów. Podobnie działa pan Zakrzewski, osamotniony, wystawiony na nieustanne szykany ze strony zmanipulowanych Polaków, okrzyknięty ruskim agentem itd.

  Polubione przez 2 ludzi

 6. czytelnik

  Jaka dzialalnosc takie i wyniki.

  Polubione przez 1 osoba

  • Polak

   pochwal sie swoimi, czekamy, słuchamy! Poza tym to nie jest działalność tylko walka o Swój Naród i Swoją Ojczyznę nie żądając nigdy niczego w zamian ale ty zapewne tego nie rozumiesz! Wielki szacunek dla pana Ziemińskiego i pana Kosiura za to że robią tyle ile mogą, nie dostają dotacji jak polskojęzyczni żydzi i ich pachołki NA NISZCZENIE UMYSŁÓW Polaków, za głoszoną prawde są opluwani i zepchnięci na margines polityczny, bezczynność Nas wszystkich Polaków sprowadzi na Polskę katastrofe, obudzimy się z ręką w nocniku a nawet gorzej. Wstyd mi za moich Rodaków, widząc jak potraktowano prezesa WPS na tym pseudo-wiecu, sami sie unicestwimy.

   Polubienie

 7. obudzony

  Jak widać na załączonym filmie polska policja to banda idiotów, co napisałem w swoim komentarzu kilka dni temu o takiej manifestacji w Przemyślu. Myślę, że pan Ziemiński w pojedynkę nie ma szans wystąpić na takim spotkaniu i potrzebna byłaby struktura organizacyjna podobna do tej z ONR-u, która mogłaby robić za straszak i taran, bo w innym wypadku nie ma szans na zabranie głosu. Takim straszakiem mogłaby być odpowiednio liczna grupa osób(nie wiem jak liczna) i wówczas może można by dojść do głosu. Podziwiam odwagę pana Ziemińskiego, ale z hucpiarzami i chamami za jakich uważam ONR nie należy używać słów dyplomatycznych, kiedy oni są chamami i siłowo rozprawiają się ze swoimi przeciwnikami. Stroniłbym od wszelkich rozwiązań siłowych, ale odpowiednio liczna grupa byłaby bardziej słyszalna niż pojedyncza osoba. Zresztą uważam, że oni nie robią tego za darmo tylko za pieniądze tego cholernego Sorosa, który natworzył tyle różnych fundacji i trustów, z których opłaca tzw. opozycję. Żyd nigdy nie zrobi nic za darmo, nawet za darmo nie zaprotestuje, a pan Paweł działa z pobudek patriotycznych i narodowych, a oni z pobudek finansowych.

  Polubione przez 1 osoba

 8. julius

  Jesli ma powstać jakaś narodowa organizacja na bazie WPS i ugrupowań zbliżonych to posiadanie własnych bojówek jest nieodzowne w celu zapewnienia bezpieczeństwa działaczom. Będzie to jednocześnie pokazem jakiejś formy siły politycznej ugrupowania, Bojówkarze mogą działać z ukrycia i wkraczać do akcji kiedy zajdzie potrzeba.

  Polubienie

 9. paziem

  Panowie Julius i Obudzony, macie rację, ale czasami okazanie „słabości” i ujawnienie podrajcowanych „siłowników” jest politycznie bardziej niosłe niż okazanie siły.Ale ze swołoczą z tzw. NOP, ONRu i MW należy zrobić rzeczywiście porządek, gdyż w zasadzie wszystkie te organizacje ( a dowództwo w pełni) są w pełni zinfiltrowane przez żydostwo i na żydowskim finansowym pasku.

  Polubienie

 10. Pingback: WPS nie macha różańcem. Inny przebieg miało wystąpienie prezesa WPS pod sejmem. | forumemjot dla Polski

 11. Cezary Piotr Tarkowski

  Manipulacja i kłamstwo od wieków jest orężem parszywych chazarskich kryminalistów.

  W dniu 8 lipca 2016 17:07 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „Kim są organizatorzy manifestacji > antybanderowskiej zorganizowanej pod sejmem 7 lipca 2016r., na której > Grzegorz Braun witał „katolicką Polskę”? Manifestacja z TV „Sumienie > Narodu” w tle. – Mossakowska, czy mossadowska (?)ustawka pod Se” >

  Polubienie

 12. Re: Artykul.
  Jako ciekawostke dotyczaca super ciekawej wypowiedzi przez p. „Dziewczyne Troi” w Gajowce ku refleksji Czytelnikow:
  ==============================
  No tak niestety jest, że prawdziwi lalkarze stoją za kurtyną i zacierając kościste chciwe łapy , czekają na efekty swojej żmijowej roboty.
  Ja to się zastanawiam nad tym ze ci ludzie sami siebie nazywający „elitą”, myślą ze będą bezkarni, że będą wieczni, że za przeproszeniem przeżrą to wszystko co nachapali.Wiem ,że chodzi jeszcze o rząd dusz, panowanie nad światem, diabelską pychę „oto ja będę równy Bogu, zapanuję nad światem i ludźmi” itd…..??To opętanie i ci ludzie wg mnie są opętani….
  W Wielkiej Improwizacji Konrad, z podszeptu Szatana prowokujący Boga, mówi m.in.: „Daj mi rząd dusz (…) Ja chcę władzy, daj mi ją lub wskaż do niej drogę / Ja chcę mieć władzę, jaką Ty posiadasz / Ja chcę duszami władać, jak Ty nimi władasz…”.

  I dlatego ci co chcą władzy nad człowiekiem, również jego duchową sferą, zastraszają, ograbiają , zombią ludzi, stworzyli system zadłużania , uzależniania ludzi od wszystkiego. Od pieniędzy, narkotyków, seksu, alkoholu,. Ludzie w tym widza sens życia i swoją wartość dlatego zaczynają odczuwać zawiść i nienawiść do innych.
  Podjudzanie jednych na drugich, żeby rozbudzić w człowieku zazdrość, zło, chciwość .
  Tak działa bestia, Babilon zza wielkiej kałuży,…..USA i kompani.
  Kult forsy, seksu, homoseków, zoofilia usankcjonowana na tzw. Zachodzie no rzyg!!!kult siły próba zawładnięcia światem pod swój bucior.
  Wszelkimi metodami , kłamstwem, manipulacjami, operacjami false flag……np. Irak ma broń chemiczną i je używa!!!
  teraz Balir sojusznik się kaja, ale zarżnęli miilony ludzi, ludobójcy
  Ja obserwuję takie zabawy z manipulacją podprogową w Polsce, jak trzeba coś zabrać np. rolnikom ..to zaczyna się napuszczanie na głównych ściekach internetowych na rolników, jak trzeba górnikom…to napuszcza się na górników, na emerytów, na rodziny wielodzietne, na emerytów jak trzeba im dać po 3,5 waloryzacji, to wynajmuje się pana Czapińskiego socjologa i on szybciutko pisze artykuł ze w Polsce emeryci mają świetnie, lub rolnicy maja świetnie , lub nauczyciele maja świetnie , w zależności od zapotrzebowania itp.
  A ostatnio głównie trolle zainstalowane np. w Londynie, czy Paryżu tudzież w Polsce mają szczujnię zadaną na Rosję, która rozpaczliwie próbuje porządkować kraj, wspierać rodziny, ograniczać patologie, np. zamykając strony porno w kraju, zakaz małżeństw homo i adopcji dzieci przez pary homo,praca nad młodzieżą ,czytałam że towarzystwo św. Bazylego opracowało i wdrożyło program dla młodych mężczyzn pod hasłem Jesteś odpowiedzialny jako mężczyzna przed Bogiem za siebie,swoją Rodzinę, przyjaciół i kraj”.Jest też program dla dziewcząt w podobny stylu.
  Dlatego to się nie podoba lobby np . homoseksualnemu usadowionemu na świecie i walczy…
  No cóż zobaczymy co będzie, każdy niech się stara poprawiać siebie i swoje życie i swoich bliskich.Z tego życia będziemy rozliczeni..wszyscy..premierzy i prezydenci też. I ci którzy kłamią i ci którzy dostarczają broń sąsiedniemu krajowi wiedząc ze z tej broni będą zabijani niewinni ludzie, którzy ośmielili si e chcieć żyć po swojemu.
  Pzdr.
  RomanK said
  2016-07-11 (poniedziałek) @ 15:41:21

  Ma pani duzo racji w trym co pani pisze…ale uporzadkujmy troszke pani rozbiegane mysli i lepiej zobaczymy rzeczywistosc:

  Tak działa bestia, Babilon zza wielkiej kałuży,…..USA i kompani.
  Kult forsy, seksu, homoseków, zoofilia usankcjonowana na tzw. Zachodzie no rzyg!!!kult siły próba zawładnięcia światem pod swój bucior…”

  Ta Bestia dziala Wszedzie nie tylko za Wielka Woda….
  Forsa….ta Bestaia dziala w nas,,,,,.i to wystarczy.
  Za forse kupi pani wszystko..za wyjatkiem cnot i zdrowia. Bo cnoty nie maja ceny.
  Bog nie moze odstapic duszy- bo BOG ma Jedno Slowo i dal nam wolna wole.
  BOG NIGDY nie cofa danego SLOWA!
  Ale czlowiek moze z wlasnej i nieprzymusznej woli sprzedac wlasna dusze!
  Za forse..za ktora kupi wplywy, poklask, sex, slawe,etc
  Dlatego Amshel Rothschilld powiadal…dajcie mi prawo kreacji pieniadza, a nie wazne kto stanowi prawa…
  TU idzie podzial…wewnatrz Czlowieka…czy wystawie sie na sprzedaz..?? Jesli tak…staniesz sie towarem…i jak kazdy towar z chwila kupna tracisz na wartosci:-)))
  Dictum said
  2016-07-11 (poniedziałek) @ 15:48:39

  .http://natemat.pl/80963,macierewicz-jest-zawziety-bo-cierpi-na-rodzinna-traume-dawni-opozycjonisci-michnik-ma-racje-antoni-odreagowuje-historie-ojca
  NICK said
  2016-07-11 (poniedziałek) @ 15:54:05

  Jak Pan, Romanie, nie utrzyma tej formy dalej. Formy normalnej, błyskotliwej i wieeele wiedzącej. Spokojnej i cierpliwie wyjaśniającej. Zwłaszcza. To.

  To nie przekaże Pan swej bogatej wiedzy, doświadczenia i właściwego rozumowania istoty rzeczy. Byłoby szkoda… .

  Dzięki!!!
  Dziewczyna Troi said
  2016-07-11 (poniedziałek) @ 16:11:31

  Ad 24 No właśnie chodzi o to, o takie „przeprogramowanie człowieka, żeby najlepsze człowiecze wartości dane nam przez Stwórcę zniszczyć.Zniszczyć miłość, szacunek, wierność,przyjaźń, uczciwość, odpowiedzialność za Rodzinę i przyjaciół, za kraj.
  Zastąpić to wynaturzonym seksem,pogonią za przyjemnościami ,chciwością , Po to również stwarza się ciężkie warunki materialne , bo ludzie musza wtedy zając się walką o przetrwanie bliskich i łykają co im się poda.
  W gruncie rzeczy jesteśmy słabi i podatni na różne rzeczy pieniądze kusza,inne rzeczy też…….. i bez wiary błąkamy się okrutnie!tak jakbyśmy jeździli samochodem bez uważania na Kodeks drogowy, no ładnie by to wyglądało.
  Dlatego wiara, wg mnie jest ważna, bo porządkuje nam system wartości i daje właściwie spojrzenia i właściwą hierarchię. Pozwala wrócić na właściwą drogę, jak się „kopniemy” gdzieś w bok.:))) i przychodzi cierpienie często jako skutek „kopniecia się w bok’ jako naszej samodzielnej decyzji.np zdrada małżeńska, lub brak szacunku do męża/żony.
  Nigdzie nie sugerowałam że Bóg odstępuje dusze, dusze oddajemy często sami,zniewoleni …nie zdając sobie sprawy w jej wartości.
  Żeby była jasność nie jestem za umartwianiem się i jedzeniem korzonków, wszystko co dostajemy od Boga ,jest dobre i dla naszej radości .Pod warunkiem właściwej do tego relacji.Pieniądze, seks, wypoczynek,np. kariera zawodowa , awans żeby robić coś pożytecznego dla społeczności. Np.być przyzwoitym szefem, a nie napawać się własną wielkością.
  jasiek z toronto said
  2016-07-11 (poniedziałek) @ 16:31:01

  Re: 24 Dziewczyna Troi
  Jestem mile zakoczony.
  Prosze napisac artykul lub felieton na ten wlasnie temat, a wierze, ze Gajowy umiesci go na wlasciwym miejscu…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  ================================
  zapodal:
  jasiek z toronto

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s